Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44601) Ghard válasza meoindil (#44600) üzenetére


Ghard
őstag

A hivatalos blogon alul mindig össze van foglalva mi kerül be és ki a plusból.

(#44602) meoindil válasza Ghard (#44601) üzenetére


meoindil
aktív tag

Köszönöm!

(#44603) Edgeri válasza szasanyi (#44598) üzenetére


Edgeri
senior tag

A PSC azt írja, hogy a jelenlegiben is eltörlik. A kérdés, hogy a "jelenlegi" alatt pontosan mit értenek.

Üdv, Edgeri

(#44604) szasanyi válasza Edgeri (#44603) üzenetére


szasanyi
félisten

Látod ez sokkal érdekesebb, mint az mi lesz az ez után megjelenő játékok OP részével.

(#44605) raziel01 válasza szasanyi (#44604) üzenetére


raziel01
veterán

Nyilatkozta az EA, hogy a jövőben megjelenő játékokban sem lesz online pass. De ez már vagy 1 hónapos hír.

(#44606) szasanyi válasza raziel01 (#44605) üzenetére


szasanyi
félisten

Értem, de mint mondtam inkább az érdekelne, hogy ez a régebbi játékokra is igaz (lesz)?

(#44607) raziel01 válasza szasanyi (#44606) üzenetére


raziel01
veterán

Persze. Xboxon már kb a játékok 90%-ból eltörölték az online pass-t. PS3-on is el fogják, írták.

(#44608) Joseppe210


Joseppe210
tag

Szevasztok. Vettem ps+ előfízetést, és leszedtem az uncharted 3at mert most ingyenes, Feltette de nem találom sehol a gépe, Azt nem a játékok közé kellene betegye?

JP210

(#44609) Nayrobi válasza Joseppe210 (#44608) üzenetére


Nayrobi
őstag

Szedd le a single és a multiplayert is, illetve a 2d vagy a 3d movies csomagot, attól függ, hogy milyen tévéd van. Ha ezeket feltetted, akkor látni fogok a játékot is, cirka 35 giga.

(#44610) leslieke válasza Joseppe210 (#44608) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De, ott kell keresni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44611) Joseppe210 válasza Nayrobi (#44609) üzenetére


Joseppe210
tag

ja értem
az volt akkor a baj valószínűleg, hogy nem szedtem le mindent.
köszi.

JP210

(#44612) Mister_X válasza Joseppe210 (#44611) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elég gané megoldás... az MLB13 legalább elindult és közölte, hogy nem ártana letölteni a Part 2-t.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44613) vaksi8


vaksi8
senior tag

Sziasztok!
Bekapcsolásnál a piros villogó led az milyen hiba jelenségre utal?
40 Gb fat a gép már 5 éves.

(#44614) Mister_X válasza vaksi8 (#44613) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kapcsold le a lámpát és nézd közelről (sötétben) a LED-et. Én YLOD-ra gyanakszom, de ahhoz a másodperc töredékére legalább, fel kellen villania a sárga lednek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44615) vaksi8 válasza Mister_X (#44614) üzenetére


vaksi8
senior tag

Egyszer felvillan! :(( De a sárga led-es hibánál nem végig sárgán kellene világítani?

(#44616) ivanyi


ivanyi
csendes tag

Sziasztok!
Elég rég jártam itt meg volt az ok :akit esetleg érdekel
De most újra itt vagyok a Ps3 topickban.
Minap sikerült hozzájutni egy olcsó és jó PS3-Hoz
Csak gondoltam jelzem. :C :C

Én nem vagyok sztár, nem is akarok az lenni! Én legenda leszek!

(#44617) james001 válasza ivanyi (#44616) üzenetére


james001
veterán

Üdv újra :) FAT-et vettél megint,vagy Slim-et?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#44618) nokia párti válasza vaksi8 (#44613) üzenetére


nokia párti
őstag

5 év, na az szép idő. Örülj neki, hogy eddig kibírta 10 gép-ből 2 ha megéli ezt az életkort.

(#44619) ivanyi válasza james001 (#44617) üzenetére


ivanyi
csendes tag

Megfogattam a tanácsokat és Slim-et vettem. :K :K

Én nem vagyok sztár, nem is akarok az lenni! Én legenda leszek!

(#44620) james001 válasza ivanyi (#44619) üzenetére


james001
veterán

Helyes ;] :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#44621) nokia párti válasza james001 (#44620) üzenetére


nokia párti
őstag

Megvette ugyanazt "kiherélve". ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#44622) ivanyi


ivanyi
csendes tag

Na ha már itt vagyunk nézzük mi lesz idei év legjobban várt játékai Ps3-on
[link]

Én nem vagyok sztár, nem is akarok az lenni! Én legenda leszek!

(#44623) Dawide@axele válasza ivanyi (#44622) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Szerintetek megéri még Ps3-at venni?vagy inkább várjam meg a 4-et?Lesznek még rá játékok sokáig?

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#44624) Xaels válasza Dawide@axele (#44623) üzenetére


Xaels
félisten

Mivel nem lesz visszafele hardveresen kompatibilis(a Gaikai szvsz egyelőre lutri) így elég sok remek játék van amiből kimaradnál. Én is most vettem PS3-at, holnap jön és rengeteg jó játékot lehet hozzá már "olcsó"-n beszerezni.

De neked kell eldöntened, hogy megéri-e.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44625) ivanyi válasza Dawide@axele (#44623) üzenetére


ivanyi
csendes tag

Nyugodtan meg lehet venni a Ps3at.Egy jó darabig tuti lesz még rá játék fejlesztve.Azt néztem,hogy az idén megjelenő jàtékok is kijönnek Ps3 ra.Tehát szerintem jó választás a Ps3.Én tuti nem vennék még Ps4 et

Én nem vagyok sztár, nem is akarok az lenni! Én legenda leszek!

(#44626) konyi79


konyi79
addikt

Hali!
Cod bo2-vel játszottam multin ebben a jó kis melegben, a gép (superslim) felvette az addig sose hallott porszívó üzemmódot. Azóta rég visszahült, kapcsoltam ki-be pihentettem stb de csak pörög mint a barom. Viszont semmi más hibát nem produkál, lehet vele játszani, stb.
Ötlete van valakinek mi lehet?
Köszi

(#44627) Mister_X válasza konyi79 (#44626) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Visszafele nem szokott kapcsolni a hűtés. Kikapcsoltad, pihentetted 10-15 percet és még most is produkálja?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44628) konyi79 válasza Mister_X (#44627) üzenetére


konyi79
addikt

Igen, ki is húztam.
Semmi. De legalább keringeti a levegőt a szobában...
:D

(#44629) DM-Fan válasza konyi79 (#44626) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Tegnap már tárgyaltuk.

Get Moded!

(#44630) tarBubbles


tarBubbles
tag

Holnap lehet én is beruházok egy ps3-ra. PSN+ előfizetéssel nagyon csábító még annak is, aki nem nagy konzolos (mint én).

(#44631) zzola válasza tarBubbles (#44630) üzenetére


zzola
félisten

Nemsokára elérhető lesz a BF3 plus-osoknak, szóval most megéri beruházni.

[ Módosította: Prof01 ]

(#44632) Prof01 válasza zzola (#44631) üzenetére


Prof01
veterán

Igen, itt egy remek összefoglaló videó, hogy milyen játék jön és távozik júliusban.: [link]

Azt hiszem én is előfizetek Plus-ra, pedig még PS gépem sincs. :D Összegyűjtögetem őket, mire megveszem a PS3-at és Vita-t, már legyen mivel játszani. :)
A PSN Store-ból meg tudom venni Pc-n, honlapon keresztül is, ami tárolódik a download history-ba, és később bármikor leszedhető, jól gondolom, ugye? :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#44633) Mister_X válasza Prof01 (#44632) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én már január óta zsákolom a Vita-s cuccokat, hogy majd egyszer... hát, azóta egy nagy memkari is kellene mellé :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44634) Prof01 válasza Mister_X (#44633) üzenetére


Prof01
veterán

Egyébként a Vita-val ez a nagy baj, hogy a Sony saját szabványú kártyája megy csak bele, aminek nem csak a tárhelye kevés, de méreg drága is (kb. 4x-ese egy Class10 microSD-nek). :(
32GB a legnagyobb? Hol élnek ezek? PSP-nél 16GB se volt sok, itt meg 4-5x-ös méretűek a játékok és sokkal gyakoribb a digitális letöltés is már.
Jó lenne, ha észbe kapnának és jönnének már a 64GB és 128GB-s kártyák is.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#44635) Mister_X válasza Prof01 (#44634) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vicces lenne, hogy a kártya drágább, mint a gép :DDD De tényleg mulatságos, hogy sok játék csak digitálisan jelenik meg EU-ban. Fogjuk rá, hogy a kalózkodás megelőzése miatt vannak a Vita memkarik, de drágák, nagyon.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44636) Prof01 válasza Mister_X (#44635) üzenetére


Prof01
veterán

Igen, azt mondják azért van, de gondolom ez se fog sokáig gátat szabni a hekkereknek. A PSP Go-t és a most forgalomba lévő lebutított PSP Street-et is már beépített akksival gyártják, a kalózkodás megelőzése miatt, de tudtommal már azok is törhetőek. :U
Ettől függetlenül az áraknak menni kellene, legalább 50%-kkal lefelé... :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#44637) konyi79 válasza DM-Fan (#44629) üzenetére


konyi79
addikt

Nyílván a szoba hőmérséklettel volt valóban a gond. Egész éjjel kihúzva pihent, most reggel bekapcsolva meg rendesen halk újra.
Hát igen, nem csak nekem van melegem.

(#44638) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Tanácsot szeretnék kérni, 35.000-ért 160GB PS3 jó áron van e illetve mit kell megnézzek rajta?

Köszi

(#44639) Fang


Fang
aktív tag

Sziasztok, azt hol tudom megnézni, hogy a psn+ előfizetésem mikor jár le?
Fogalmam sincs mikor indítottam :)

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#44640) zzola válasza Fang (#44639) üzenetére


zzola
félisten

Webes felületen lépj be PSN accountoddal, azon belül meg tudod nézni, hogy a letöltött tartamak meddig érvényesek...

(#44641) Fang válasza zzola (#44640) üzenetére


Fang
aktív tag

Köszi

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#44642) Fang


Fang
aktív tag

Nagynehezen csak meg lett :) épp időben köv héten le is jár az acc... ideje hosszabítani

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#44643) Gijon


Gijon
senior tag

Sziasztok, kb. 1 hete vásároltam használt ps3-at, de 10-15 perc után nagyon hangos a venti. Kb mint a régi xbox 360 ventifelhúzással. Gondolom pasztát neki, de azért előtte rákérdezek.

(#44644) DM-Fan válasza Gijon (#44643) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Pár HSZ-szel fölötted volt téma, azt megelőzően meg egy nappal korábban. Iszonyú hőség van, ne most akard felmérni, hogy mennyire van jó állapotban a paszta!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#44645) Gijon válasza DM-Fan (#44644) üzenetére


Gijon
senior tag

Köszi a gyors választ! Már megyek is visszafelé..., csak 2013.01-től kerestem a témát és két óra után feladtam :( .

(#44646) Brian_GT válasza Fang (#44642) üzenetére


Brian_GT
őstag

Am ha ps3on belül rámész az account management-be ott is megtudod nézni. ÖÖö vmi history vagy vmi ilyesmi alatt van...kiírja milyen szolgáltatásaid vannak és ott lesz a plus is. Ha rányomsz kiírja mikor vetted és mikor jár le. Bocsi pontosabban nem tudom, mert nem vagyok gép előtt, de ha neten megvan akkor okés, csak gondoltam beírom ps3on belül is van rá éehetőséged.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#44647) Xaels


Xaels
félisten

[link] PS3 Superslim Garnet Red

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44648) Mister_X válasza Xaels (#44647) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csinos. Ha gazdag lennék, én is vennék ilyet meg egy Resident Evil 5 Xboxot (piros) meg egy 25th Anniversary Super Mario Wii-t (ez is piros). Addig mrg megteszi a reguláris fekete PS is :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44649) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Végre nekem is megjött a The Last of Us. Egy kis single után nekiálltam a multinak.

Eddigi tapasztalataim (multiról): nem hiszem, h mindenki ilyen pontos, h mindenki összejátszik csak az én csapatom nem, és h mindenki ennyire vérprofi. Játszik vele egyáltalán valaki?

(#44650) tarBubbles


tarBubbles
tag

Megvan a ps3. Annyi kérdésem lenne, hogy az árakon kívül van valami különbség az uk és a magyar store között?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.