Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45101) saltrock válasza redXIII (#45095) üzenetére


saltrock
tag

Köszönöm az infót. :R Vásárlás előtt mindenképp szeretném kipróbálni. Abban tudnátok még segíteni, hogy melyik üzletben tudnám kipróbálni a headset-eket? Sajnos ismerősi körben senkinek nincsenek azok, amiket írtam.

(#45102) Bogyi007 válasza saltrock (#45101) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az 576-nál is vannak(voltak?) akciós fülesek....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#45103) Sanyi.mTs válasza redXIII (#45095) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

milyen hosszú a kábel?
tápot honnan kap? (gondolom nem az optikai portról :DDD )

(#45104) neilszab


neilszab
őstag

Sziasztok!

Szeretnék beszerezni egy PS3-at, de nincs se TV-ém (csak monitorom) és se olyan eszközöm, amiben lenne digitális hangbemenet. :B

A kérdésem az, hogy ha HDMI-ből jön a digitális kép, akkor közben tud-e a SCART csatlakozón jönni az analóg hang?

Köszi Szépen! :R

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#45105) Tegla80 válasza neilszab (#45104) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
röviden,igen :K
(külön lehet választani,h min adjon ki képet és hangot.)

Sony® & PlayStation®

(#45106) neilszab válasza Tegla80 (#45105) üzenetére


neilszab
őstag

Köszi, ez remek hír! :C

És van a szet-ben hozzá alapból vmi átalakító, ami a SCART-ból RCA-át csinál? Azért kérdezem, mert úgy látom ez nem standard SCART csatlakozó, hanem vmi mini...

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#45107) Snoop-y válasza neilszab (#45106) üzenetére


Snoop-y
veterán

Uj konfigban pl susperslim RCA dugos csatlakozok vannak. ( regiben nem tudom lehet abban is az volt :) )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#45108) Tegla80 válasza neilszab (#45106) üzenetére


Tegla80
addikt

elviekben "ilyen a gyári"

BF3
nemtom mi a helyzet most,de leszedtem a plus ost és indításkor"újra megkérdezte akarom e ,h automatán mentse"!!
Most meg szedi lefelé a 1.09 peccset 89%on kb 1órája állva :F
(2045mb ,de erre mintha emlékeznék,h leszedtem már,szóval nemtom mi ez,de ha nem fogadja el a lemezes mentésem,akkor nagyon morci leszek :(((
valaki "házasította" már esetleg a két mentést?? )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#45109) neilszab válasza Tegla80 (#45108) üzenetére


neilszab
őstag

Köszönöm Szépen! :R

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#45110) Tegla80 válasza Tegla80 (#45108) üzenetére


Tegla80
addikt

nah összemishmákolta és most már ok.
Havert megajándékozom a lemezessel,had jöjjön gyilkolni Ő is,ha már "ingyenes lett az online pass"
(meg amúgy is kell a "friss hús" ;] )

neilszab
ezért van a fórum: dumálni , segíteni ,stb
ha "elakadsz,dobd be" és lesz aki segít benne ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#45111) Brian_GT válasza Tegla80 (#45110) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én most kezdem el letölteni majd. Eddig az Uncharted kicsi pár megás játékát szedtem :D :D :D
Mivel pc-n nem vettem még meg, sajna kimaradt :( hangok miatt kíváncsi leszek rá, bár én meg a konzol fps az nem lesz sok headshot. TPS klafa imádom konzolon, de az fps-t :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#45112) Tegla80 válasza Brian_GT (#45111) üzenetére


Tegla80
addikt

Hát ez is pici ,hamar meglesz ;]
13gb az alap és arra jönnek majd a peccsek.Nekem csak 1 volt 2gb . Te mint "kezdő",lehet kapsz vagy 10et :D ,ezzel odaszegezve a gépet fél napra,mert az nem rakható háttérbe.Erre készülj fel azért ;)

rengeteg a kocka itt is,erre is készülj fel :DD
nincs szintbeállítós limit,mész a veteránok közé a darálóba ;] 1es szinten :B

Sony® & PlayStation®

(#45113) Brian_GT válasza Tegla80 (#45112) üzenetére


Brian_GT
őstag

Dettó mint Bad Company 2. Ismerős. Ott is kb nem fogott rajta a lövés mert testpáncélban jött 600as szinten ellenem stb. Engem meg megdobott egy kővel és belehaltam kb :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#45114) epig


epig
csendes tag

Sziasztok.

Nekem az a problémám h elindítok 1 játékot megy rendesen ügy 5-10 percig,és elkezd pixelesedni a kép és kifagy a ps3.csak a konzolon tudom kikapcsolni és újraindítani.Nemrég állítottam vissza alapra a gépet.
Ha valaki tudna valamit megköszönném. :( :U

(#45115) Akos2110


Akos2110
aktív tag

PSN+-t tudok venni psnes walletemből? Úgy értem, hogy feltöltöm két 25 fontossal és abból.

(#45116) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Azt meg lehet csinálni, hogy amit letöltök játékot a Store-ból, azt egy külső HDD-re mentse, majd onnan telepítsem fel ?
Csupán helyet akarok spórolni, mert egyszerűen nincs már helyem a játékoknak, pedig alig van fent pár játék a HDD-n. :O

PS4

(#45117) Tegla80 válasza epig (#45114) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
nemtom,csak találgatok,de érdekelne,h a venti mennyire hallatszik,vagy megy e egyáltalán a gépedben.
"Nemrég állítottam vissza alapra a gépet." ez mit jelent nála??

Akos2110
igen

mrhitoshi
nem,csak a belsőre dolgozik
(sajna bővítened kell akkor,ha nem elég)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#45118) james001 válasza mrhitoshi (#45116) üzenetére


james001
veterán

Tudtommal ilyet nem lehet,csak videót,képet vagy zenét lehet külsőre rámenteni a store-ból.

Egyébként feltennék már én egy kérdést:
Aki játszott a Devil May Cry HD Collection-nel,annál is csúszott a hang a bejátszásoknál? Konkrétan az első résznél tapasztaltam ezt,de csak mozi közben,a rendes játékmenetben nem csúszik. Nem világvége amúgy,csak fura... :F Régen PS2-őn amikor kijátszottam akkor nem volt ilyen. A játék zsír új,bontatlanul vettem.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#45119) Sanyi.mTs válasza Akos2110 (#45115) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

- PS+ egy évre 40 font
- itt 2x25 font 2x8200Ft, 35 font 11200Ft, ugyanitt 1 éves PS+ előfizetés 11500Ft. Ha csak nem kell pénz a számládra, szerintem az 1 éves PS+-t vedd. (én aug. végén azt fogom)

(#45120) Tegla80 válasza Sanyi.mTs (#45119) üzenetére


Tegla80
addikt

nekem a szeptemberi 29.99fontos (-25%os) akciójukból van,remélem idén is lesz ilyen.
Hosszabbítom az tuti,de jó lenne idén is valami hasonló kedvezmény :B
(boxon megy az akciózás,remélem felkapja rá a fejét a Sony is és leáraz nekünk ;) )

Sony® & PlayStation®

(#45121) Sanyi.mTs válasza Tegla80 (#45120) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

én is a tavalyi -25%-os akcióban vettem meg az évest

(#45122) dani3l válasza Sanyi.mTs (#45121) üzenetére


dani3l
őstag

Ez csak UK Storeban volt, vagy mindenhol?

(#45123) Bogyi007 válasza Tegla80 (#45120) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én is akkor vettem meg és így ki tudtam hozni Iceakos feltöltőkarijával kombinálva 9600 forintból az éveset, remélem én is hogy lesz megint valami hasonló akció.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#45124) dilipok válasza james001 (#45118) üzenetére


dilipok
veterán

nekem nem csuszik :N

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45125) james001 válasza dilipok (#45124) üzenetére


james001
veterán

Akkor nálam vajon miért csinálja? Na mindegy majd ha kijátszottam az első részt úgyis megyek tovább sorban aztán kíváncsi vagyok a 2-nél és 3-nál is csúszni fog-e...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#45126) epig


epig
csendes tag

Venti megy a gépben.
Újratelepítettem a gépet....így értettem az elöbb. ;)

(#45127) epig


epig
csendes tag

Bár ha melegszik nem pörörg fel..

(#45128) redXIII válasza Sanyi.mTs (#45103) üzenetére


redXIII
senior tag

3.7 méter.Van egy kis külsö adapter,onnan kapja a kraftot. PS3-on meg még össze kell kötni usb-n keresztül is a ketyerét,ha használni akarod a mikrofonját.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#45129) dani3l válasza redXIII (#45128) üzenetére


dani3l
őstag

USB-n keresztül nem jön ki hang a PS-böl?

#45130 Brian_GT: Kar.. :( Pont gondolkodtam, hogy jobb lenne egy akksi nelküli usb-s dac hozza, azt nem kellene naponta töltögetni..

[ Szerkesztve ]

(#45130) Brian_GT válasza dani3l (#45129) üzenetére


Brian_GT
őstag

Legjobb tudásom szerint csak a beszédhang.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#45131) Sanyi.mTs válasza dani3l (#45122) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nem tudom, én csak UK-t használok.

(#45132) Joseppe210


Joseppe210
tag

Nos belevetettem magam a letöltésbe a psn+ al :)
Húzom is a BF3-at Elég érdekes lesz mert olyan komolyabb fps-t nem toltam még, Kontrollerrel.

JP210

(#45133) redXIII válasza dani3l (#45129) üzenetére


redXIII
senior tag

Nem. A mikrofon miatt kell usb, mert gyárilag bluetooth headset van ps3-hoz, de ugye a pro+ meg nem bluetoothos.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#45134) Tegla80 válasza epig (#45127) üzenetére


Tegla80
addikt

itt lesz akkor valszeg a bibi,h nem kapcsol feljebb a venti és a gép túlmelegszik ,majd kifagy.
teszteld,mert ha nem klímás szobában vagy,mint Én sem akkor sztem nálad is kapcsolgatnia kellene feljebb rögtön az első 5-10percben a fordulatot,mint nálam is.

mikori beszerzés,milyen típus, FW mikori,volt e neten mostanában ,stb. nem vagy túl bőbeszédű
(valaki linkelt 1 hasonló tüneteket produkáló talán FAT gépet valahonnan eladót, csak nem abba nyúltál bele??)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#45135) DM-Fan válasza Tegla80 (#45134) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nálam még klímás lakásban, 23 fok mellett is fölvált akár 3-4 sebességfokozatot is a FAT, pedig tavaly decemberben kentem utoljára újra. Szerintem ez így a normális, ha ez nincs meg, akkor lehet, hogy a hűtésvezérléssel lesz valami gond.

Get Moded!

(#45136) Helmoras válasza DM-Fan (#45135) üzenetére


Helmoras
őstag

nekem slim van de azon mindig csak egy fokozaton hallom menni, remélem ez normális :D mondjuk mióta 1 hete itt van még nem fagyott :D pedig nyűzöm rendesen.

(#45137) DM-Fan válasza Helmoras (#45136) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Slim-em sosem volt, gyanítom, hogy a kisebb csíkszélesség miatt lassabban melegszik fel, de az szerintem semmiképp sem normális, ha hosszas játékidő után sem vált magasabb sebességfokozatba.

Get Moded!

(#45138) Helmoras válasza DM-Fan (#45137) üzenetére


Helmoras
őstag

Lehet csak nem veszem észre mert közben fejhalgatóval TS-ezek haverokkal és a tv sem épp halk :D

(#45139) Tegla80 válasza DM-Fan (#45135) üzenetére


Tegla80
addikt

sztem is a hűtésével lesz a gond,ezért is próbálok tapogatózni ez irányban.

Sony® & PlayStation®

(#45140) james001


james001
veterán

Egyébként olvastátok hogy az AC4 és a Watch Dogs magyarul jön PS3-ra (és PS4-re is)? :) Úgyhogy akkor most már 3 játék is jön idén magyarul. Remélem a GT6-ban is lesz a demó alapján,meg azt is remélem hogy azért AC4-ben jobb lesz a fordítás mint az AC3-nál volt...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#45141) MasterMark válasza Tegla80 (#45134) üzenetére


MasterMark
titán

Az én szót nem szokás nagybetűvel írni. :)

Switch Tax

(#45142) epig válasza Tegla80 (#45134) üzenetére


epig
csendes tag

Szia.
Bocs csak melóztam azért nem tudtam visszaválaszolni.Ez 1 4 usb-s 60gb FAT ps3. 4.46 a verzió,sajna csak akkor pörög fel ha bekapcsolom utána már nem hallom hogy felpörögne.tehát a venti megy csak alapjáraton.mit tudok vele kezdeni?és mibe fájna?az a kis panel lehet a ludas ami a táp mellett van?kis fekete mintha szenzor lenne,de én nem értek nagyon hozzá.nemrég takarítottam ki tehát abszolüt pormentes.nem vettem,inkább örököltem. :)
köszönöm h válaszoltatok,és bocs a sok kérdésért. :R :B

(#45143) saltrock


saltrock
tag

Néztem 576-nál van Tritton 7.1 Ghost Recon Edition headset. 35-be kerül. Tetszik nagyon, főleg, hogy kedvencem a GRFS. :D Szerintetek milyen vétel? Ahogy néztem egy ax720 az alapja. Szemezgetem nagyon vele.

(#45144) Bogyi007 válasza saltrock (#45143) üzenetére


Bogyi007
veterán

Akkor csak vannak még akciós fülesek náluk.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#45145) mrhitoshi válasza james001 (#45118) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ahh. Akkor mindegy, marad a harc a tárhelyért. :(((

PS4

(#45146) Tegla80 válasza epig (#45142) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
Ha magamból indulok ki,akkor jelen helyzetben keresek egy szervizt.
Te,nemtom h vagy e téren műszakilag elengedve,ezért majd eldöntöd.
De ami biztos ,h a hűtése nem megfelelő a gépnek.
A javítási költségre nem tippelgetnék ha nem baj,majd a szerviz elmondja mennyi az annyi.
Max még a konkrét szerviz dolognak kellene utánajárni,h a megfelelő helyre vidd,küld.
Abban viszont majd a tapasztaltabbak kisegítenek,mert nekem szerencsére csak garis javíttatásom volt anno régen.
De ami a lényeg,addig ne használd,mert lehet nagyobb baja is,ha "megfő".
DM-Fan fórumtárs, sztem nálam jobban ismeri azt a típust belsőre .Esetleg szegezz neki 1 kérdést erről, mit gondol,"mi legyen" . Érdemes e '"barkácsolni" .

MasterMark
nálam sajna ez ilyen,mert Én így írom,de a Te és Ők vagy az összes többi is megkapja a nagy kezdőt.
tudom,nyelvtanilag hibásan írom,de a sok "vok,nemtom,mnd1,műxik,"stb-t is használva a mai világban,sztem bőven elfér. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#45147) Mister_X válasza epig (#45142) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Bárhova, csak a Konzolok Szervizébe ne vidd...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45148) nokia párti válasza Mister_X (#45147) üzenetére


nokia párti
őstag

Igen, nagyon-nagy kontárok, de ez nem csak a konzolok szervízére igaz, hanem kb. minden pesti konzol szervízre.

(#45149) Mister_X válasza nokia párti (#45148) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem már lassan több mint egy hónapja csücsül a gépem ott... Amilyen gyökerek, el sem kezdték csinálni, mióta adtak egy jobb ajánlatot.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45150) tDr1v3r válasza nokia párti (#45148) üzenetére


tDr1v3r
veterán

ConsoleCorner azért elég oké hely szvsz. De a PS3-at reballoztatni azért nem a legjobb... közel sem olyan stabil mint Xboxnál.

A KSZ meg egy érdekes hely...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.