Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44751) Tegla80


Tegla80
addikt

sziasztok
találtam egy ilyet, a "döglött 4.45"ös HDD megmentésére.
próbálja akinek kell esetleg.
"How to Fix Bricked PlayStation 3 Consoles After Firmware 4.45"

Sony® & PlayStation®

(#44752) Ghard válasza Qbász (#44749) üzenetére


Ghard
őstag

Egy hitmant is lehet játszani futkározva meg lövöldözve. A lényeg elveszeik, de ahogy érzed.

(#44751) Tegla80
Recovery módból telepítik megint aztán kész. Nem értem, hogy mehet tönkre a gép egy ofw frissítéstől, mindenesetre itt sem tolonganak az emberek tönkrement gépekkel.

(#44753) Shadowfax válasza Tegla80 (#44751) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ez sajnos nem működik. Az érintetteknek meg kell várniuk a szerdai hivatalos firmware-t. De ha jól gondolom, elég kevés európai gép mehetett tönkre, mert az a bizonyos 4.45-ös frissítés valamikor hajnali órákban jött ki, és ahogy az amcsik észrevették a problémát, egyből jelezték.

(#44754) Snoop-y válasza Tegla80 (#44751) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ez nem mukodik sajnos :(

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#44755) Snoop-y válasza Shadowfax (#44753) üzenetére


Snoop-y
veterán

Csak egy ilyen utan az ember mindig fel majd frissiteni. ( nem mintha en nagyon kapkodnek a frissitesekkel )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#44756) Ghard válasza Snoop-y (#44754) üzenetére


Ghard
őstag

Mi történik, amikor próbálsz recovery módba kapcsolni?

(#44757) Tegla80 válasza Shadowfax (#44753) üzenetére


Tegla80
addikt

Ghard
Nekem van egy ismerősöm akinek beállt az 1terrása a GTR es táborból.
Neki próbálunk segíteni a mentései miatt.
(de ő csak este tudta volna lecsekkolni jó e a dolog, de akkor nem is kell erőlködnie vele.)

Nála a tesója játszott, frissítette akkor hajnalban ezért nyalta be a dolgot, amennyire tudom.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#44758) vaksi8


vaksi8
senior tag

Sziasztok!
Valószínű alaplap hibás lett a 40 Gb fat gépem.Az lenne a kérdésem,hogyan tudnám kimásolni a mentéseimet?Mert mondtak olyat,hogy ilyenkor már nem tudom.. :O
Ezek szerint kezdhetem újra játszani a játékaimat?

(#44759) mrhitoshi válasza abteam2008 (#44745) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nekem is ugyan ez a problémám. Elméletileg lejött minden, elindítom a multit és nem engedi, hogy a singlelel játszak.
Illetve nekem nem is dob fel olyat, hogy 2D movie pack. :F

Megoldva. Csak türelmetlen voltam.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#44760) Snoop-y válasza Ghard (#44756) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hala istennek nem az enyem a cucc. Csak hoztak hozzank egyet ami tegla lett es azon ezt probaltak.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#44761) Ghard válasza Snoop-y (#44760) üzenetére


Ghard
őstag

Szerintem nem jól próbálták, a recoverynek mennie kell.

(#44762) Mister_X válasza vaksi8 (#44758) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha az alaplap K.O., nem javítható, akkor igen, mert a PS3-ban használt merevlemezekről nem lehet adatot kinyerni másik gépről, mert minden gép egyedi izét használ.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44763) AlphaZulu


AlphaZulu
csendes tag

Sziasztok!

Gondom van a gépemmel. Egy egy fat PS3.
Pár napja vettem észre, ha xmb menüből, vagy a kontroller ps gomb nyomva tartásával kikapcsolom, akkor nem standby módba kapcsol ki, hanem teljesen power off-lesz. Tehát nem világít a piros led.

Természetesen hátul a főkapcsolója bekapcsolt állapotban van.
Csak úgy tudom visszakapcsolni, hogy a főkapcsolóját kikapcsolom, majd visszakapcsolom, így újra világít a piros led és így már bekapcsolható a kontrollerrel.

Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a bibi?

"My finger is on the button" - Chemical bros.

(#44764) rfjanika


rfjanika
tag

Gyors segitség kellene

Gt5 nél csinaltam szervert de jatek kozben miert nem tudok headseten beszelni az ismeroseimmel. Miert csak kint a menuben

(#44765) nokia párti válasza AlphaZulu (#44763) üzenetére


nokia párti
őstag

Erősen táp gyanús.

(#44766) vaksi8 válasza Mister_X (#44762) üzenetére


vaksi8
senior tag

Köszi!
Akkor ez fasza..20 ezret mondtak a javításra,fél év garival.Nem hiszem hogy így bevállalom.70 ért nem veszek újat :(( inkább megvárom a ps4-et.

[ Szerkesztve ]

(#44767) Mister_X válasza vaksi8 (#44766) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az sem mindegy, hogy mi baja. Ha Konzolokszervizében mondták, akkor nézz körül máshol is - YLOD hiba amúgy?

Ha volt Plusod akkor lehet vannak felhőben mentéseid és a profilod tudod hordozni.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44768) csab2 válasza abteam2008 (#44742) üzenetére


csab2
veterán

Megvan. Csak a multiplayert kellett letöltenem. Azért nem értem az egészet, mert először a multi benne sem volt a letöltendő cuccok között.
A lényeg, hogy megvan.
Mindenkinek köszönöm a segítséget!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#44769) vaksi8 válasza Mister_X (#44767) üzenetére


vaksi8
senior tag

3 helyen kérdeztem,kettőben azt mondták hogy ilyen régi géphez már nincs alkatrész a konzolokszervízében mondtak rá 20-at.Annyit mondtak csak,hogy behalt az alaplap,nem tudom ezt hívják-e YLOD-nak.Nem világít egyfolytában a sárga led,csak egy tized másodpercre villan ki,utána piros újra.
Sajnos nincs plusom.

(#44770) abteam2008 válasza csab2 (#44768) üzenetére


abteam2008
tag

Nekem se volt benne a multi először, PS fórumon olvastam utána én is a dolognak. Kicsit megkavarták Sony-ék az UC3 beszerzését, de örülök, hogy végül összejött neked is! Jó játékot! :C

Xbox Series X

(#44771) Mister_X válasza vaksi8 (#44769) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak egy pillanatra villan fel? Hát ez tényleg sok minden lehet. Például nekem a fürdetésre így reagált.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44772) Injun válasza sasa134 (#44750) üzenetére


Injun
aktív tag

Nekem a kedvenc játékom lett.Az 1 ötletesebb volt több loot-tal,de ez meg újszerűbb.Pláne,hogy ehhez megvettem a 4 DLC-t aminek holnap jön az utolsó része.Szerintem kötelező darab :K

(#44773) Helmoras


Helmoras
őstag

Szevasztok, szeretnék vásárolni a közeljövőben egy ps3-at nincsenek túl nagy vágyaim, nyilván működjön egy 40 gigás vinyó is simán megteszi egy kontrollerrel + a kábelek 25k körül, ha esetleg szabadulna valamelyikőtök (nyilván ha komolyabb max 30 ig jó lenne) Elnézést a "hirdetésért" de neten szinte csak vidéki eladókat találok és szeretném kipróbálni pest környékén.

(#44774) zzola


zzola
félisten

Valaki járt úgy manapság, hogy leesik a PSN Network-ről? Már marhára unalmas, hogy egy 2 GB-os játék patch-et nem tudok letölteni, mert állandóan offline leszek letöltés közben. Az ADSL kapcsolat él, nem szakad, a router is megfelelően üzemel, WTF? Wireless kapcsolódik a konzol, lehet ez a baj? Míg kábelon voltam, nem voltak ilyen gondjaim, de sajnos nincs több szabad hely a routeren.
Szánalmas, hogy letöltés közben nem lehet látni, hogy online vagyok-e... :W
Vagy ha meg is szakad a kapcsolat, miért nem csatlakozik újra a konzol? De fos ez az egész!

[ Szerkesztve ]

(#44775) sasa134 válasza Injun (#44772) üzenetére


sasa134
addikt

Köszi, ez jó hír, akkor nem hagyom ki! :R

Avanti Roma

(#44776) csab2 válasza abteam2008 (#44770) üzenetére


csab2
veterán

:R

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#44777) Tegla80 válasza zzola (#44774) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
a wifi sztem felejtős, lassú és instabil minden tekintettben a kábelhez képest,letöltés és online játéknál is.
nálam ami kábelen csatolható,csak és kizárólag azon van csatolva!Cat5e-t kapott az egész ház.Wifi-t csak a telókhoz,tab és laposhoz használunk !!
amúgy egy ilyennel "switch",megoldhatod a "hiányzó csatikat".Berakod a rendszerbe és ennyi.

vagy veszel pluszba egy router-t és berakod a rendszerbe
"router összekötése router-rel",
"ajánlott router-ek"
"árak"
nem nagy mutatvány,még nekem is sikerült kiépítenem a rendszert. Itthon jelenleg 3router-es,de ki kell bővítenem 4routeres-re a rendszert,mert az udvaron kevés a jelerősség,így oda is rakok 1et.

ha gondod lenne,vagy kérdésed ,akkor esetleg a linkelt topic-ban felteheted.(vagy Én is szívesen segítek,ha megakadnál :K )
1szer kell megcsinálni és utána "gondmentes" az élet :)

plusz mindenkinek ajánlom az ethernet kábeleinek ellenőrzését,mert cat5 ön pl szaggat már a "HD" bármi.
sok gyári kábel pl cat5 "csak" ami kevés már!!
ajánlott minimum a mai világhoz a "cat5e" vagy "cat6" is már akár.

csao

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#44778) Xaels


Xaels
félisten

Valami jó oldalra scrollozós Arcade játékot tudtok ajánlani? Olyasmi mint anno a Cadillacs&Dinosaurs vagy a GoldenAxe.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44779) kelzsoca válasza Xaels (#44778) üzenetére


kelzsoca
félisten

Double Dragon: Neon

https://vertigostore.eu

(#44780) dani3l


dani3l
őstag

A szakikat kerdeznem, hatha van valami bennfentes infojuk, hogy nem lesz-e mostanaban akcios a PS+ tagsag? :B

(#44781) supercow válasza dani3l (#44780) üzenetére


supercow
őstag

csatlakoznék, augusztusban kell hosszabítanom Plus-t :)

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#44782) Mister_X válasza dani3l (#44780) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát már nem azért, de ki a bennfentes? Mert elég kevesen dolgozhatnak magyarok a SCEE-nél, anélkül meg honnan tudjuk, hogy mikor akarják beakciózni a Plust? ... btw jöhetne augusztus végéig, mert nekem (is) akkor jár le.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44783) jookomak válasza Xaels (#44778) üzenetére


jookomak
őstag

Deathspank, shank 1-2 is hasonlónak tűnik.

(#44784) dani3l válasza Mister_X (#44782) üzenetére


dani3l
őstag

Naugye.. ;]
Nem tudom, egy ideje nem igazan követem az esemenyeket, januar elejen lattam, hogy volt akcio, de azt is kesön vettem eszre, gondoltam esetleg hatha arrol is volt elötte valami info, ezert kerdeztem. :)
De akkor en is varok augusztusig szerintem, mert a juliusi akcio nem hoz lazba, bf3 nem különösebben erdekel, saints rowt meg 2 honapja vettem meg kemeny 5 euroert..

(#44785) Xaels válasza kelzsoca (#44779) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi pont ilyesmit kerestem. Jöhetne még egy pár ilyen. Anno PC-n egy billentyűzeten játszottunk ilyenekkel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44786) Xaels


Xaels
félisten

Valaki használja itt a PS3 Media Server-t? 1.82.0 verzió van fent és Wifin keresztül csatlakozik a gép és a PS3. Minden megy szépen, de az MKV-k hangja elcsúszik valami tippetek van rá?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44787) Ghard válasza Xaels (#44786) üzenetére


Ghard
őstag

Még egyszer sem mondta senki itt a forumban, hogy a ps3 wifije lassú, főleg mkv-hez, szóval rejtély, hogy mi a hang késésének oka.

(#44788) Xaels válasza Ghard (#44787) üzenetére


Xaels
félisten

Nem azt írtam, hogy késik hanem, hogy elcsúszik. Ahogy a Wifire sem panaszkodtam csak gondoltam minél pontosabb a körülmény annál könnyebb válaszolni. Konkrétan egy x264-es Hannibal epizódnál előrébb van a hang mint a kép, de gépen tökéletes.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44789) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy Fat és Slim között mi a különbség, bármint, azt tudom hogy valószeg vékonyabb, kisebb, de esetleg hűvösebb/ gyorsabb/ megbízhatóbb/ jobb a grafikája ?
Tudom, hogy számotokra ez hülye kérés, de én laikus vagyok ebben a témában, köszönöm a segítséget. :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#44790) Mister_X válasza NandorHUN (#44789) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A hardver ugyan az, tehát a grafika is, csak a gyártástechnológia fejlettebb, tehát megbízhatóbb.

Ajánlom figyelmedbe az összefoglalót.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44791) FuRiONight


FuRiONight
őstag

PSN Maintenance 9:30am - 4:00pm Pacific on June 25th!

In order to continue to deliver you the best online games experience, we will be performing maintenance on Tuesday, June 25th. This maintenance will start at approximately 9:30am PDT and end around 4:00pm PDT.

During this maintenance period, you may receive a message that states “Sony Entertainment Network is undergoing maintenance” when attempting to access the PlayStation Store or PlayStation Home. If you have signed in to PSN within 5 days prior to the start of maintenance, you may be able to play games online and enjoy apps such as Netflix, HULU Plus and Music Unlimited during this maintenance period.

We will update you with any changes that may occur in regards to this scheduled maintenance. If you would like to receive a notice when PSN is fully restored, be sure to follow the official PlayStation Twitter account and our support Twitter account, @AskPlayStation.

(#44792) nokia párti


nokia párti
őstag

Annyi kérdésem lenne, hogy a Dead Space első része mennyire olvasófejgyilkos játék-e? Sok ismerősöm mondja, hogy jó játék ezért,
szeretném megvenni használtan.

(#44793) Mister_X válasza nokia párti (#44792) üzenetére


Mister_X
nagyúr

WTF? :F Blu-ray lemez az is vagy netán az EA csiszolókorongot árul?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44794) kelzsoca válasza Mister_X (#44793) üzenetére


kelzsoca
félisten

A léptetőmotorra gondol szerintem, hogy sokat dolgoztatja a gép a játék alatt.

https://vertigostore.eu

(#44795) nokia párti válasza Mister_X (#44793) üzenetére


nokia párti
őstag

Nem hallottál még a COD játékokról? :) Na, azok pont abba a kategóriába esnek a 4. résztől felfele.
Tele vannak velük a fórumok/topikok, hogy szépen tönkreteszik a léptetőmotort az olvasófejben, mert szarul vannak megírva. Hát köszönöm én ebből nem kérek, na ezért is kérdeztem, hogy a Dead Space nem-e ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#44796) Zigur válasza nokia párti (#44795) üzenetére


Zigur
senior tag

Na majd megnézem a Dead Space-t, itt van vhol a lemez, csak annyira nem érdekelt eddig.

(#44797) nokia párti válasza Zigur (#44796) üzenetére


nokia párti
őstag

Előre is köszönöm! :R

(#44798) Snoop-y válasza Mister_X (#44782) üzenetére


Snoop-y
veterán

Mondjuk en pont az electronicsnal uk-ben de ettol meg nem vagyok sem benfentes sem olyan aki egy ilyen info kiadasaban kompetens lenne :B

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#44799) Zigur válasza nokia párti (#44797) üzenetére


Zigur
senior tag

Megnéztem, nem igazán lehet hallani a léptető motor kattogását játék közben, szerintem ezt jól oldották meg ebben a játékban.

(#44800) nokia párti válasza Zigur (#44799) üzenetére


nokia párti
őstag

Köszi, akkor biztosan megveszem. :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.