Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45951) Brian_GT válasza #49155328 (#45949) üzenetére


Brian_GT
őstag

Szólj neki le ne ejtse a tv-t ha már azzal edz!!! :D :D

Különben is az nem lehet smart tv...nem elég okos...nem tudja te vagy a főnök és nem hagyhatná, hogy fitness menjen rajta :) Asszonyzár nem volt beállítva :)

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#45952) eszgé100


eszgé100
őstag

valaki próbálta már falra szerelni a ps-ét. esetleg létezik valamilyen bracket, amivel fel lehet akasztani, mint egy tv-t? elég kicsi a jelenlegi szobám, szóval a tv megy a falra és gondoltam kényelmesebb lenne a ps-t is felfúrni mellé

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#45953) MasterMark válasza eszgé100 (#45952) üzenetére


MasterMark
titán

Sima polc, és arra?

Switch Tax

(#45954) Mister_X válasza eszgé100 (#45952) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egy vékonyka polc és arra mehet állítva. De fektetve sokkal szebbek a Fatek és Slimek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45955) Tegla80 válasza Mister_X (#45954) üzenetére


Tegla80
addikt

De állítva meg sokkal jobban hűlnek a FAT ek :K
(meg sztem a Slim is. Nálam az is áll és tapicskolva ez is hidegebb így az alján ,annak ellenére h elviekben nem is állítható gyárilag,mint a FAT :) )

Sony® & PlayStation®

(#45956) eszgé100 válasza Mister_X (#45954) üzenetére


eszgé100
őstag

Az a baj hogy amilyen szerencsem van tuti, hogy egy jobbik pillanatomban levernem, ezert keresek inkabb valami fix megoldast, egy slimrol lenne szo

[ Szerkesztve ]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#45957) Mister_X válasza eszgé100 (#45956) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát, mindenesetre neked kell az megépítened. Polc alaptémánál maradva, meg lehetne oldani, hogy ne essen le.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45958) gyuszaa válasza Mister_X (#45954) üzenetére


gyuszaa
őstag

Szerintem meg kifejezetten dekoratív ebben az állapotban.

A PS4 meg szimplán ronda lesz szerintem, bármelyik elődjéhez képest. De ez egyéni ízlés kérdése.

(#45959) szasanyi


szasanyi
félisten

No, ma reggel nekikezdtem a The Last of Us játéknak. :C ~1,5 óra játékidő után úgy tűnik jó lesz. Bár jól néz ki grafikailag, sajnos 720p-ben sem röccenésmentes - az AA hiánya meg "természetesen" jól látható.
Természetesen tisztában vagyok vele, hogy ez egy kitűnő iparos munka és többet nem tudnak kihozni a hw-ből, de egyértelműen itt az ideje a PS4-nek. Csak aztán ne úgy váltsa be SONY keltette reményeket mint a PS3. :U

(#45960) gyuszaa válasza szasanyi (#45959) üzenetére


gyuszaa
őstag

Kíváncsi leszek mi lesz a gta5 esetében, ott azért komplexebb a környezet meg a fizika jóval.

(#45961) szasanyi válasza gyuszaa (#45960) üzenetére


szasanyi
félisten

Szvsz egyrészt butított kivitelű lesz másrészt lehet, hogy olyan sz@r mint az előző. Az egy hétig sem volt meg, és ment is.

(#45962) gyuszaa válasza szasanyi (#45961) üzenetére


gyuszaa
őstag

Az biztos lehetne jobb, de eddigi információk alapján jó a kivitelezés. Én biztos nem fogok panaszkodni a grafikára, tartalmáról meg már lehet mindent tudni nagyjából.. az a lényeg. :C
Én kijátszottam 360-on, nem zavart. Ne legyen mikrolaggolás, az idegesít marhára pc-n, de nyilván lesz olyan helyzet ahol azért be fog esni az fps.
Sajnálom nem PS4-re jön alapból, de biztos nem fogok várni addig egy portra.

(#45963) Mister_X válasza gyuszaa (#45958) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az már SuperSlim. Az alapból nem mutat jól ;] :P

@szasanyi: én is nekikezdtem, az eredettörténet nagyon jó volt, én is úgy 1.5 óránál tartok. De egy picit abbahagytam, mert még meg kell szoknom a gombazombikat és rég játszottam utoljáta lopakodós játékokkal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45964) gyuszaa válasza Mister_X (#45963) üzenetére


gyuszaa
őstag

Szerintem a fat és az SS jól néz ki, az első slim olyan bumszli grillsütő. :K Többes számba írtad az, azért gondoltam. :)

Én körülbelül 2,5 óránál járok, lopakodós beállítottsága kifejezetten jó és illik ide, kevés lőszer, rendelkezésre álló guberált tárgyak különféle felhasználási módja az adott inkább, na meg el kell elosonni a kattogók mellett ha lehet. Tárgyak durability-je nem végesek, de lehet upgradelni a képességeket ez tetszik.
Kissé hitman érzést keltett az elején ezzel a fojtogatással meg, hogy kerülni kell a kompromittáló helyzetek ahol tudjuk. Kíváncsi leszek mennyire marad sokszínű a történet előrehaladtával.

(#45965) Mister_X válasza gyuszaa (#45964) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Háát, inkább a Fat a grillsütő. A két gép megjelenése között a fő különbség (szerintem), hogy a Fat az a monstrum, ami méreteivel is erőt sugall, a domború formák megtörik az élek, a fényes felület vonzza a szemet. A Slim ezzel szemben sokkal szolidabb, elegánsabb a kisebb méretével, nem annyira kontrasztos formavilágával és matt borításával. Én régen a Slimre is úgy tekintettem, hogy nem szép, a képek alapján. Élőben sokkal szebb. Sőt, nekem a fatnél is jobban tetszik már.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45966) nokia párti


nokia párti
őstag

Szeretném nagyobbra cserélni a 40 GB-os HDD-t a gépembe. Bevallom őszintén nem nagyon értek a HDDk-hez, csak annyit tudok, hogy 2.5 Notebook HDD passzol a PS3-ba. A kérdésem az lenne, hogy ez jó-e lenne? :[link]
Valamint még az, hogy ilyenkor deaktiválnom kell az összes accountot a gépemen ugye?

(#45967) Mister_X válasza nokia párti (#45966) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jó lenne, de ha már cserélsz, akkor minimum 160-250GB-osra. 2.5" a kötelező, 7200RPM az ajánlott.

Folyamat:
- pendrive-ra letöltöd PC-ről (PS-ről is lehet, az a megfelelő gyökérkönyvtárba is rakja) a legfrissebb OFW-t [link]
- készítesz a profilokról és mentésekről biztonsági mentést*
- kicseréled a HDD-t
- pendrive-ról feltelepíti a rendszert
- restore-olod a backuppolt adatokat*
- voilá, minden olyan, mint régen, csak nagyobb a HDD (persze a digitális játékokat újra le kell tölteni)

*ha van Plusod, akkor csak másold be a mentéseidet az online felhőbe, akkor a HDD csere után csinálsz egy sima profilt, bejelentkezel PSN-re a felhasználóddal és letöltöd a mentéseket.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45968) nokia párti válasza Mister_X (#45967) üzenetére


nokia párti
őstag

Köszi! :C :R
Tényleg van PS Plusom, de jó, hogy ezt eszembe juttattad :D

[ Szerkesztve ]

(#45969) ldave


ldave
félisten

Counter-Strike: Global Offensive még mindig nincs EU-ban?

A Slime draws near! Command?

(#45970) Gebriel


Gebriel
veterán

Weben hol tudom megnézni, hogy melyik játékból mennyi trófeát szedtem össze? :R

(#45971) gyuszaa válasza Mister_X (#45965) üzenetére


gyuszaa
őstag

Azt aláírom élőben másabb, jól leírtad.

(#45970) Gebriel

Kapcsold össze az accountod a psnprofiles.com-al.
Generál egy kódot és azt be kell másolnod a gépen a psn profil beállításoknál az about me részbe.

[ Szerkesztve ]

(#45972) Mister_X válasza Gebriel (#45970) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Itt bejelentkezel jobb felső sarokban, elnavigál a https://secure.eu.playstation.com/psn/mypsn/ oldalra és ott középen lesz a My Thropies.

@ldave: nincs.

@gyuszaa: ezek a third-party oldalak is a fentiről nyerik az adatokat. Bár ez most tök kényelmes, beírtam a felhasználónevem és kidobta a friss dolgokat.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45973) gyuszaa válasza Mister_X (#45972) üzenetére


gyuszaa
őstag

Tényleg jól át lehet látni vele egy profilt.

[ Szerkesztve ]

(#45974) nokia párti válasza Mister_X (#45967) üzenetére


nokia párti
őstag

Még egy hülye kérdés: Sok videót megnéztem, és néhányan csak a mentéseket másolják át, az OFW-t nem.
Ez, hogyan lehetséges?

(#45975) NeoExDeath válasza kexksz (#45818) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

A Catherine megvan lemezes változatban, de japán hangot nem találtam benne. Honnan gondoljátok hogy van, próbáltátok?

(#45976) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Valaki árulja már el, hogy az NFS Hot Pursuit beállításai miért ekkora egy darab sz**k évek óta???? Bemegyek a beállításokba és az hagyjuk, hogy minden verseny előtt be kell jönnöm, mert ugye gáz-fék együtt....anyukád meg biztos jól van EA mikor analógos embernek beírod a képernyőre, hogy gáz-fék egyszerre :) ... de hogy vannak gombok amiket egyszerűen mintha fel sem ismerne és nem enged állítani.

Mondom legyen a duda r1-en....ő azt mondja ne legyen, mert neki olyan, hogy r1 nincs...nyomogathatom én az akkor sem fog arra kiváltani. Játékban persze működnek a gombok, de beállításokban.

Másik szép...kamerát az analóggal fordítja és nem engedi elállítani így mikor ráraktam a gáz-féket analógra fordult kb a kamera is a kocsival ha mentem. :W :W :W :W
Átraktam bal analógra ott most űrhető mert ott jobbra-balra kanyarodásnál annyira nem tolom el az analógot fel-le, hogy kamerát fordítsak....de jobb analógnál mikor gázt-féket adok ott úgymond alászedni szoktam a kart és akkor vette és fordult a kamera. Ez így most tűrhető. De most akkor is.... ez mi????!!!! :DD :DD

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#45977) Mister_X válasza nokia párti (#45974) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mert az OFW-t a pendrive-ra töltöd le az internetről (direkt linkeltem). Telepítéskor a gép a legfrissebbett kéri mindig, ezek a friss játékokon is rajta szoktak lenni, de mire azok boltokba kerülnek, sokszor már elavultak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45978) Gebriel válasza Mister_X (#45972) üzenetére


Gebriel
veterán

:R

(#45979) misuti


misuti
tag

Sziasztok!Érdemes használt 80gb-os Fat gépet venni,mennyire megbízhatóak még azok a régi modellek?Vagy inkább slim?Nem túl sokáig használnám,valszeg jövőre lecserélném ps4-re.

(#45980) nokia párti válasza misuti (#45979) üzenetére


nokia párti
őstag

A 3. generációs 80 GB FAT gépek megbízhatóak, ott már a CELL és az RSX is 65nm,( tehát kevésbé melegszenek) és a fogyasztásuk is lecsökkent valamelyest, emellett a hűtésük sem rossz, és nincsenek agyon spórlova, mint az új gépek. Viszont ezek a gépek a legnagyobb jóindulattal is minimum 4 évesek már, és bizony van esély arra, hogy kifogsz használtan egy sokat futott, igénytelenül használt gépet, ami hamar bemondja az unalmast. Persze, ha igényes tulajtól veszed, aki vigyázott rá, és esetleg újra is pasztázta/kitakarította időközben, akkor megbízhatsz a régi Fatek-ben is.

[ Szerkesztve ]

(#45981) misuti válasza nokia párti (#45980) üzenetére


misuti
tag

Konzolok szervízénél láttam a gépet,3 hó garit adnak rá,itt vesznek használt gépet is ,lehet a wii-met becserélem náluk erre,bár mondjuk még ezzel a bolttal nincs tapasztalatom,bár ahogy olvasgattam,nem sokan kedvelik! :F
Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#45982) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ezen a héten én is PS3 tulaj lettem :R

- Playstation 3 12 GB Super Slim
- PS3 HDD bővítő keret
- aranyozott 2m HDMI kábel
- Ni no Kuni PS3 játék
- Red Dead Redemption GOTY PS3 játék
- The Last of Us PS3 játék (+ajándék póló)

(#45983) Mister_X válasza Darth_Revan (#45982) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Okaeri! :)

Most komoly, képes voltál két képet készíteni az anime topic miatt? :DDD

Ni no Kuniról majd te is dobj egy véleményt. Nekem is meg kéne vennem már... De amilyen sznob paraszt vagyok, nekem japán szinkronnal és felirattal fog kelleni, utóbbi meg emlékeim szerint nincs benne.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45984) Darth_Revan válasza Mister_X (#45983) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Az az anime topic, szóval azon van anime related stuff is :DDD

Az itthoni HDD-t, amit belerakok a PS3-ba (tehát nem USB-n kötöm rá), FAT 32 vagy NTFS-be formázzam le a beépítés előtt ?

[ Szerkesztve ]

(#45985) Mister_X válasza Darth_Revan (#45984) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak natúrba nyomd be úgy, ahogy van, a PS majd intézi magának amit kell. Azt hiszem, hogy neked nem is kell pendrive-ra rakni OFW-t, mert az rajta lesz a belső tárhelyen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45986) Darth_Revan válasza Mister_X (#45985) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Letöröltem a partíciókat a HDD-ről, tehát most partíció mentesen, formázatlanul van, de akkor majd így is teszi, amit kell ?

(#45987) Mister_X válasza Darth_Revan (#45986) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tök mindegy, hogy hogyan teszed be, mert a PS egyedi fájlrendszert használ. Lehet formáztlan, lehet formázott, lehet üres, de lehet teli is. Ugyan úgy kezelésbe veszi a PS. Kár extra köröket futni. Tedd bele, aktiválj egy PSN Plus 30 napos trialt, majd fizess elő és örülj ;)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45988) nokia párti válasza Mister_X (#45977) üzenetére


nokia párti
őstag

Na közben megszereztem a 80 GB-os HDD-t, rámásoltam a Pendrive a mentéseimet, kiszedtem a régi HDD-t, majd az újat be, gép egyből felismerte, próbáltam visszamásolni a pendriveról a mentéseimet, de hiába azt írja a PS, hogy nincs semmi rajta, nagyon fasza mondom.( Last of us, Dead space 2, Dead space extraction mentéseknek annyi) :R :R :R Amit most itt levágtam a lakásban, ha látott volna valaki, egyből hívta volna a diliházat.

(#45989) Mister_X válasza nokia párti (#45988) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Backup - restore. A sima másolgatással az a baj, hogy minden merevlemezt egyedi módon ír meg a PS, gondolom ezért nem látja. A régi vinyód gondolom megvan, azt visszarakod, Plusba fel a mentéseket és az új vinyón majd leszeded.

Ha rákeresel itt a "save resigner" kulcsszóra, akkor kidob pár kommentet valami programmal kapcsolatban. Az első megoldás szerintem gyorsabb.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45990) nokia párti válasza Mister_X (#45989) üzenetére


nokia párti
őstag

"Backup - restore"
Sajna így próbáltam, nem működött. Visszaraktam a régi vinyót, ott sincs semmi mentés, komolyan nem értem ezt. A Plus-al meg az a baj, hogy nem a fő accountomon fizettem elő rá, így nem látja a mentéseimet.

(#45991) Mister_X válasza nokia párti (#45990) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lol? Ez most meghaladja a képességeimet. Még a kiskönyv is megvan, benne a vinyócsere is. A régin pedig rajta kellene hogy legyen. :F

A Plus... hát igen, nekem a fő profilom a Plusos.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45992) nokia párti válasza Mister_X (#45991) üzenetére


nokia párti
őstag

Én se értek semmit. bedugtam a PC-be a pendrive-ot, az se látja a mentéseket. Csak akkor mi a francot másolt ez a hülye PS? Vicc...
Remélem legalább sebességre jobb lesz, mint a gyári 40 gigás Seagate, sokszor már-már viccesen lassú volt játék telepítésekor, és letöltéskor is. A 160 GB-os Slimem-hez képest egy lassított felvétel.

[ Szerkesztve ]

(#45993) Mister_X válasza nokia párti (#45992) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Számomra most az az érdekesebb, hogy a régi vinyóddal akkor most mi van. Én tapasztalatból tudom, hogy egy gép simán kezeli a már általa megformázott és naprakész OFW-s vinyókat. Cserélgettem párszor anno a 40-est és a 160-ast, mindig csak egy initial setupot kellett nyomatni a beállításokra, minden megmaradt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45994) Tegla80 válasza nokia párti (#45992) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
anno elsőre Én is ezzel próbáltam, de ugyanígy jártam.(buktam mindent)
utána soha többet nem használtam a ficsőrt,csak simán lementettem penre ami menthető volt és így már sosem volt gondom a hdd-ssd cserekor.
Ami meg nem menthető(pl KZ3,BF3) azoknál bukta a singli mentés,de a multiba belépve,azt visszaadja.
Nem akarlak elkeseríteni,de sztem buktad amid eddig volt.

Plus nélkül amúgy ajánlom mindenkinek havonta lementeni a dolgokat egy penre.
Nekem állt már meg benne hdd,mint a szög. ilyenkor jól jött ,h megvolt máshol is.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#45995) nokia párti válasza Tegla80 (#45994) üzenetére


nokia párti
őstag

"Nem akarlak elkeseríteni,de sztem buktad amid eddig volt."
Ja már valahogy beletörődtem, majd újrakezdem a játékokat, nem tudok mást tenni.
Csak azt nem értem, hogy az eredeti 40 GB-os HDD-n, miért maradtak meg a game daták? A képekről nem is beszélve...

(#45996) Mister_X válasza nokia párti (#45995) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak a mentések tűntek el? :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45997) nokia párti válasza Mister_X (#45996) üzenetére


nokia párti
őstag

Igen, és ezt egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért. Ezzel is szivat a Sony engem, hogy Fatet vettem megint, nem pedig SuperSlimet. :U :DD

[ Szerkesztve ]

(#45998) nokia párti válasza nokia párti (#45997) üzenetére


nokia párti
őstag

Sőt most nézem csak megmardt néhány mentésem. :Y :Y
Tekken revolution, Dead Space 1, NFS MW. Hát persze pont azok maradtak meg, amik nem kellenének. :N :D

[ Szerkesztve ]

(#45999) rachmaninoff válasza Darth_Revan (#45982) üzenetére


rachmaninoff
aktív tag

Mi az a kazalnyi hangcucc? :)

(#46000) nokia párti


nokia párti
őstag

Hihetetlen ez a TLOU. 20 fok van a szobában,( ennél már köszönöm, nem fogok lejebb menni) tárva nyitva az ablak, gép fel van állítva 10 perc után beindítja a gép a hajtóműveit. Hogy őszinte legyek, kezd már kurvára elegem lenni belőle. Nagyon örülök, hogy ilyen szépen kidolgozott játék, meg, hogy kihasználja a PS3 "erejét", de szerintem kicsit elvetették már a súlykot a fejlesztők. Egyszerűen annyira pörög alatta a gép, hogy még, ha 20 fok is a környezeti hőmérséklet, akkor is túl hevűl a rendszer. Semelyik játéknál nem csinálja ezt a gép, gondolok itt az exkluzívokra: Killzone 2-3,Uncharted 1-2-3,God of war 3,Infamous 1-2.(ezek sem néznek ki rosszul éppen) Mert ha tényleg ilyen a játék, akkor köszönöm szépen én nem kérek belőle, és nem érdekel, hogy jó játék! Nem tudom mi a Sony célja ezzel? Talán az, hogy dögöljön meg a régi Fated, és vegyél SuperSlim-et 50-60 ezer FTért, ami ugyanazt tudja, csak butított formában? Hát köszi Sony, akkor nem játszok inkább vele, mert nem vagyok hajlandó egy ilyen hozzáállású cég zsebét még 1x megtömni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.