Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45701) dilipok válasza mAtThEw0319 (#45699) üzenetére


dilipok
veterán

banknal lehet meg erdeklodni. Masik opcio egy masik kartya beszerzese.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45702) ldave válasza mAtThEw0319 (#45699) üzenetére


ldave
félisten

Vagy még mindig nem lehet magyar kártyával angol fiókra pénzt feltölteni.... Lehet, hogy kivételes esetekben működött pár embernek, de általánosan nem megy.

A Slime draws near! Command?

(#45703) dilipok válasza ldave (#45702) üzenetére


dilipok
veterán

igen, ez tunik a legvaloszinubbnek.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45704) mAtThEw0319 válasza KERiii (#45697) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Hello!

UK Store? És milyen fajta kártyád van, melyik banknál?

(#45705) james001


james001
veterán

Aki játszott már vagy játszik a DMC3 HD-val az meg tudja mondani mi a különbség a Gold és Yellow mode között? :F Régen se vettem észre még PS2-őn hogy mi a különbség a kettő között,most se igazán...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#45706) #79125504 válasza james001 (#45705) üzenetére


#79125504
törölt tag

"Choosing yellow means the continue option after you die starts you at the beginning of the mission, and using a yellow orb starts you at the beginning of the room you died in. Gold means the continue option after you die starts you at the beginning of the room, and using a gold orb instantly revives you."

forrás: http://www.gamefaqs.com/

(#45707) james001 válasza #79125504 (#45706) üzenetére


james001
veterán

Aha már értem. Köszi :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#45708) #79125504 válasza james001 (#45707) üzenetére


#79125504
törölt tag

:R

(#45709) akos90


akos90
tag

Little Big planet 2-vel lehet úgy 2-en játszani hogy az egyik játékos a ds3-at használja a másik pedig a move? (Navigation controllerel együtt természetesen)

(#45710) mAtThEw0319


mAtThEw0319
aktív tag

A https://account.sonyentertainmentnetwork.com -n hogy tudom törölni a PSN felhasználómat? Van egy ázsiai PSN accountom, de nem használom. És arra az e-mail címre (amivel az ázsiait használom) szeretnék egy másik PSN accountot létrehozni. Szóval hogy tudom véglegesen törölni? PS3-ról már töröltem, de még mindig betudok lépni... :S Véglegesen törölni nem lehet?

(#45711) #79125504 válasza mAtThEw0319 (#45710) üzenetére


#79125504
törölt tag

én úgy tudom hogy PSN fiókot nem lehet törölni

(#45712) TazLeacher válasza mAtThEw0319 (#45710) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Annyit tudsz csinálni, hogy az ázsiai accounton megváltoztatod az emailcímedet, ekkor felszabadul a régi, amit újra be tudsz regisztrálni. Törölni nem tudod, az ott marad, többet nem használod, csókolom!

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#45713) mAtThEw0319 válasza TazLeacher (#45712) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Köszi! Ez nekem is eszembe jutott. Akkor marad ez a megoldás..... Jobb mint a semmi. :))

Amúgy megőrülök egyszerűen.... magyar Store-n mi a francért nem lehet Maestro kártyát használni?????? Ezt nem tudom felfogni......... de alapból miért ilyen kódot adnak, hogy kéri a bankkártya számát???? :W Nem igaz, hogy nem lehet legalább 30 napig kipróbálni... előfogok fizetni az tuti... de a mostani gameket leszeretném szedni.. mert Uncharted az nagyon nagyon kellene.... ellenék evvel az egy játékkal is egy egész életre. :)) Nah majd körbekérdezek a rokonságból kinek van, Mastercardja vagy Visa kártyája... mert az e havi játékok kellenek.. és ha előfizetek később akkor legalább tudom ezeket is használni...

[ Szerkesztve ]

(#45714) DM-Fan válasza mAtThEw0319 (#45713) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"de a mostani gameket leszeretném szedni.. mert Uncharted az nagyon nagyon kellene.... ellenék evvel az egy játékkal is egy egész életre."

Miért nem veszed meg lemezesen? 2-3 eFt-ért elérhető és akkor megvan egy életre mindenféle további előfizetés nélkül is. Ez a cím megérdemli, hogy ott legyen a polcon (meg a többi Naughty Dog játék is).

Get Moded!

(#45715) mAtThEw0319 válasza DM-Fan (#45714) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Mert most nincs rá pénzem... :B ha lenne pénzem akkor meg nem játékot vennék hanem gyűjtenék a PS+ -ra.. nekem ez jobban megéri. :)

(#45716) mAtThEw0319


mAtThEw0319
aktív tag

Nah gyerekek én nem sz******m! :DDD Fogtam magam és írtam a info@playstation.hu-ra, hogy legyenek szívesek és aktiválják a kódomat. Kíváncsi leszek, hogy el-e tudják intézni. :))

(#45717) Mister_X válasza mAtThEw0319 (#45716) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem fogják.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45718) mAtThEw0319 válasza Mister_X (#45717) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Miért? Ha már adnak kódot amit lehetetlen aktiválni, ha nincs megfelelő bankkártyád akkor legyenek már olyan kedvesek, hogy legalább aktiválják, ha közlöm velük, hogy se így - se úgy nem hosszabbítanék 90 naposra:
1) mert nincs rá még pénzem.
2) amúgy is az 1 évesre fizetnék elő.

Valahogy csak megtudják ezt oldani...

(#45719) Cimi86 válasza mAtThEw0319 (#45718) üzenetére


Cimi86
tag

Álomvilágban élsz....

(#45720) #49155328 válasza mAtThEw0319 (#45716) üzenetére


#49155328
törölt tag

OMG ! :Y :C

(#45721) #49155328 válasza akos90 (#45709) üzenetére


#49155328
törölt tag

Próbáljátok ki a LittleBigPlanet: Sackboy's Prehistoric Moves-t , tök jó kiegészítő, ketten kell megoldani a feladatokat.

(#45722) Mister_X válasza mAtThEw0319 (#45718) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Oké, feladom...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45723) Snoop-y válasza mAtThEw0319 (#45718) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nem lehetetlen aktivalni csak meg kell felelni azoknak a kovetelmenyeknek amik az adott szolgaltatashoz kapcsolodnak.

Rengeteg helyen vannak restrikciok azzal kapcsolatban hogyan fizethetsz. ( pl rengeteg helyen hitelkartyat nem fogadnak el csak bizonyos tipusu debit kartyakat )
Es mivel a netes vasarlashoz van egy 3 jegyu pin code a lakcimednek amit megadtal meg kell egyeznie azzal ami a kartyahoz be van regisztralva.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#45724) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Sziasztok,

Megvettem az Uncharted 3 Game of the Year kiadását, de még ki sem bontottam, nejlonban van. Időközben előfizettem a Plus-ra, ahol ugye elérhető a játék jelenleg. Az volna a kérdésem, hogy a GOTY miben több mint a sima ami a Plus-on van? Csak multiplayer extrák, vagy valami értelmesebb single is?
A multi milyen a játékban, van aki játszik vele? Mert U2 single után föl sem merült hogy multizzak, sztem a 3-ban sem érdekelne annyira, és akkor lehet hogy inkább eladnám.

(#45725) dilipok válasza Snoop-y (#45723) üzenetére


dilipok
veterán

nem :N A lakcim ellenorzes itt nem jatszik, csak a live-on. Ahhoz a velemenyemhez viszont tartam magam, h az adott regiobol szarmazo kartya kell (igen, tudom, h itt valakinek mar sikerult nem UK kartyaval UK accountra fizetni, de szerintem az csak veletlen volt :DDD )

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45726) dilipok válasza NeoExDeath (#45724) üzenetére


dilipok
veterán

ez van a goty valtozatban.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45727) james001 válasza NeoExDeath (#45724) üzenetére


james001
veterán

Sztem jó a multija,sokan játszanak vele,én is néha előveszem egy-két coop meccsre,viszont más meccstípus nem igazán jó,mivel már tele van prokkal meg sokkal "komplikáltabb" pl. egy deatmatch. (Az Uncharted 2 sokkal jobb deathmatch-ben.)
Amúgy sztem jobban jársz ha megveszed csak a single-t a Store-ról,ha annyira nem érdekel a multi :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#45728) petya1992


petya1992
tag

Most néztem storet F1 2012 16 font ami elég jo ár meg nagyon szeretnék már f1-ezni :)
Valaki tudna segíteni priviben, hogy hogyan lehetne vásárolni mert én még így nem vásároltam.

(#45729) Mister_X válasza petya1992 (#45728) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Veszel egy 16 fontos feltöltőkártyát és megveszed a játékot.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45730) petya1992 válasza Mister_X (#45729) üzenetére


petya1992
tag

és ha megveszem így akkor másik profillal is tudom használni? vagy kizárolag csak UK?

(#45731) Mister_X válasza petya1992 (#45730) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egy gépen akármennyi profillal tudod használni, miután letöltötted azzal a profillal, amelyikkel megvetted.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45732) petya1992 válasza Mister_X (#45731) üzenetére


petya1992
tag

köszi a segítséget közben találtam is már ph-n feltöltökártyát :R

(#45733) #79125504 válasza petya1992 (#45732) üzenetére


#79125504
törölt tag

A F1 2012 a summer sale végéig akciós lesz ? vagy minden héten új a kínálat van és cserélődik a kollekció ?

(#45734) petya1992 válasza #79125504 (#45733) üzenetére


petya1992
tag

Azt nem tudom lehet, hogy hetente változik bár még mindig akcios.

(#45735) Elechie


Elechie
csendes tag

Üdv!

Lenne egy kérdésem, hogyha vennék egy 12Gb-os super slimet és rákötnék egy külső winchestert akkor arra le tudom szedni a PSN+-os játékokat?

(#45736) TazLeacher válasza Elechie (#45735) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#45737) Snoop-y válasza TazLeacher (#45736) üzenetére


Snoop-y
veterán

Szerintem ezt az infot is bele kene rakni az elso hozzaszolasba mert ott ez nem derul ki egyertelmuen csak az, hogy a belso vinyora telepithetunk de kell a lemez tovabbra is.

Kulso HDD hasznalata:

*Nem lehet store-bol direktben letolteni ra jatekokat
*Nem lehet ra telepiteni illetve futtatni rola jatekokat.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#45738) Elechie válasza TazLeacher (#45736) üzenetére


Elechie
csendes tag

Értem. Ahogy nézem ezek a notebook winchesterek mennek bele. Gondolom ezeket bele tudom tenni [link] vagy ennél találok valahol olcsóbban is olyat ami jó bele?

(#45739) Snoop-y válasza Elechie (#45738) üzenetére


Snoop-y
veterán

2,5" -os masneven Laptop HDD-t lehet belerakni. 5400-as RPM-el vegyel mert maskeppen melegedhet.
Ne felejts el rendelni egy beepito keretet is. Beszerelni kb 5 perc.
Ha szerencsed van egy formattal egyutt 2 reboot utan mar hasznalhatod is. ( kb 20-40 perc )
Ha nincs szerencsed ( egyes 1Tb-os HDD-k eseteben a profil masolasa elakad kb 70-80% korul ekkor nem marad mas mint szerviz menu full reset adatbazis ujraepites reboot, reboot es keszen vagy kb 1 1 es negyed ora )

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#45740) Elechie válasza Snoop-y (#45739) üzenetére


Elechie
csendes tag

Beépítő keret mindenképp kell vagy tudom használni anélkül is?

(#45741) Snoop-y válasza Elechie (#45740) üzenetére


Snoop-y
veterán

Tudod hasznalni de en nem ajanlom ( sokan kitamasztjak mindenfele cuccal ) Barmikor elmozdulhat mikor eloveszed a konzolt lehetnek erintkezesi problemaid megserulhet a sata csatlakozo is. Jobb a bekesseg szerintem. Br 3000 HUF-rol beszelunk.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#45742) Tegla80 válasza Snoop-y (#45739) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Mar tobbszor lattam es csovaltam rajta a fejem,.........
Nem ertelek,miert 5400es HDD-t ajanlgatsz folyamat?
Tudom melegszik a tobbi.stb.

Nem ertek 1et,mert aki jot(jobbat ;] ) szeretne,az meg veletlenul se alap5400-est vegyen.Hanem min 7200est ;)
A melegedes elenyeszo,de a technikai fejlodes latvanyos pl a toltesek alatt.
(Pc s topic-ban nem lenne kerdes mit vegyel bele,itt meg 5400rpm eztek. Bocsi,de ez vicc mar tenyleg . :U . )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#45743) #49155328 válasza Elechie (#45738) üzenetére


#49155328
törölt tag

7200-as fordulatút vegyél egyáltalán nem melegszik nem tudom ki találta ki ezt az állatságot.
Betöltésben sokkal gyorsabban tölt be ezt én is tapasztaltam.
HDD Replacement Test, ez már nem mai cikk de már itt is ajánlották a gyorsabb hddket a ps-be.

(#45744) Elechie válasza #49155328 (#45743) üzenetére


Elechie
csendes tag

Amit linkeltem azt nem tudom milyen lehet de szerintem az 7200rpm-es vagyis gondolom. De egyébként a kicsit hosszabb töltés nem hiszem, hogy zavarna mert nekem max 1 hónapig kell a PS utána tovább is adom csak pár exklúzívot lejátszok rajta és annyi.

(#45745) Vinyard# válasza Tegla80 (#45742) üzenetére


Vinyard#
aktív tag

Amennyivel többe kerül, annyival nem lesz tőle gyorsabb a gép. Szerinted akkor miért nem kapásból SSD-t rakosgat bele mindenki? Mert 'tán nem fog tőle megtáltosodni a rendszer, és még piszok drága is?

Plusz még jobban is melegszik is, bár tény, hogy nem fog leolvadni a gép tőle. Ezek után mindenki döntse el maga, hogy milyen HDD-t rak bele. Itt nyilván azt fogják ajánlani, ami ésszerű.

(#45746) Vinyard# válasza Elechie (#45744) üzenetére


Vinyard#
aktív tag

Ennyi pénzért kötve hiszem, hogy 7200-as. Még akkor sem ha csak 320 gigás.

Amúgy az a legjobb ha van lehetőséged kipróbálni ilyennel, olyannal is. Én a laptopom 5400-as HDD-jét raktam bele, de előtte kipróbáltam egy 7200-assal is. Gyorsabb volt valamivel, de amikor megláttam, hogy mennyivel többe kerülnek a 7200 rpm-es, 2,5-ös winyók, inkább lemondtam róla, nem éri meg az extra költséget szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#45747) Tegla80 válasza Vinyard# (#45745) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Azt.h miert nem komolyabb hdd vel vagy ssd vel jon(jott) a ps sztem ne firtassuk,anyagi oka van,ennyi.
Amugy:
Ha raknal egy 7200rpm est vagy egy ssd t a Tiedebe,akkor talan megertened Te is,mirol is beszelunk Mi ugye akik mar tul vagyunk rajta. :U
Addig meg johet a sablon szoveg toletek.
(aki bevalalja,az rajon ......, aki meg csak beszel rola......... oszt nalam ennyi a tortenet ;] )

Most latom,probaltad :B
Akkor meg foleg nem ertelek,hisz lattad h gyorsabb.
Hdd t meg ssd t szimlan csak jo arban kell megvenni,akkor amikor adott a lehetoseg.Mar tobbszor irtam ,28e volt a 256gb a bolti 5x e helyett . Tudom dragabb igy is mint a hdd,nade ennyiert barmikor eladom meg ma is hasznaltan. Sztem egy atlag kamasz kb egy havi pia es buli penze,igy akkor mi is a draga.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#45748) Snoop-y válasza Tegla80 (#45747) üzenetére


Snoop-y
veterán

Akkor nem kerdezne olyanokat az eredeti kerdes felvetoje, hogy kell e a HDD keret :U

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#45749) MasterMark válasza Tegla80 (#45747) üzenetére


MasterMark
titán

Mennyire egészséges PS3-ban az SSD? Felismeri, hogy SSD? Tudja úgy használni, hogy SSD?

Switch Tax

(#45750) Vinyard# válasza Tegla80 (#45747) üzenetére


Vinyard#
aktív tag

Ja, féláron megvenni egy cuccot annyira gyakori azért. Még keresnem kell, csak úgy rámtalálnak az ilyen tuti bizniszek. LOL. Hagyjuk máh... :)) Örülj, hogy te kifogtál egy 256-os SSD-t féláron. Másnak nincs ideje egész nap a hirdetéseket böngészni...vagy egyszerűen nincs ilyen szerencséje.

Amikor valaki tanácsot kér, abból szokott kiindulni a válaszadó ami jellemző, nem pedig abból ami kivétel (kis túlzással). Mert félárón megvenni egy 256-os SSD-t nem mindennapi. Eleve kell hozzá egy hülye, aki ilyen olcsón hajlandó megválni tőle... (vagy csak nagyon gyorsan kellett neki a pénz, ki tudja) Úgyhogy persze, pakolásszon bele hiperszupergyors HDD-t, aki ki tud fogni féláron egyet. Különben meg tökéletes az 5400-as is. Nem tudom biztosan, h miért egyébként, de nincs PS3-nál akkora különbség egy 5400-as meg egy 7200-as között, mint mondjuk PC-n, bár ez nyilván az adott játéktól is függ. Érzésem szerint kissé eltúlozzátok azt a sebességjavulást.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.