Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45313) james001


james001
veterán

Elkezdtem a DMC2-őt,ott nem csúszik a hang mint ahogy az első résznél tette... Érdekes.
Egyébként marha jó volt újrajátszani HD-ben ezt a klasszikust,nem is emlékeztem hogy Nightmare-t ilyen nehéz legyűrni a Mission 20-ban :D A 2 és (főleg) a 3 is jó nosztalgiázás lesz :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#45315) Mister_X válasza james001 (#45313) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Valahogy a régebbi játékok mind nehezebbek a mai átlagnál. Bár a DmC pont úgy volt jó, az utolsó bossfight mindent vitt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45316) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Azert ne keverjuk mar ossze a visszafele kompatibilitas fontossagat azzal, hogy a felhasznalokat hulyenek nezve el akartak lehetetleniteni es egyeduralmi rendszert kiepiteni egy komplett szolgaltatoi agban...
Igen jo lenne a visszafele kompatibilitas par embernek de mivel a tobbsegnek mar reg kukazva van a Ps2-je igy max annyi a lenyeg, hogy digitalisan elerhetove teszik a regi nagyobb cimeket.
Nincs a te es az en kivansagom mogott sem annyi ember hogy valtasra kenyszerithesd a gyartot.
Na meg a peldad mogott a masik logikai bukfenc, hogy itt nincs alternativa hogy akkor majd valtok a masik konzolra mig az MS kb megijedt hogy uhh mindenki Ps4-et vesz majd igy idoben visszakozott.
Itt erre esely sincs zart kapukat dongetsz.
Elbeszelunk egymas mellett ha azt hiszed itt senki nem erti mit mondasz. Mindenki erti csak tudjuk, hogy nem fog Sony oldalrol ez valtozni mert nincs semmi adu asz a felhasznalok kezeben.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#45317) Tegla80 válasza Mister_X (#45315) üzenetére


Tegla80
addikt

mert a mai gémerek 80%a sírva menekül,és játszik mással ha nem sikerül max 2.ra valami ;]
Én anno volt h félreraktam az ideggörcstől olyankor napokra és utána meg "átgyalogoltam bármin",h még Én is győztem pislogni,h mi is volt a gond eddig :)
(bár lehet h mivel nem emlékeztem már a berögzült hülyeségre,és tök másképp próbáltam ami sikeres volt :D )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#45318) Snoop-y válasza Tegla80 (#45317) üzenetére


Snoop-y
veterán

Emlekeztek arra a jatekra Pc-n amikor valami kis figurakkal (valami pocokszeru lenyek) masik figurakat kellett mindenfele csapdakbol kimenteni?
Na ott en is teptem a hajamat neha :-)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#45319) meoindil válasza Snoop-y (#45318) üzenetére


meoindil
aktív tag

Lemmings?

(#45320) Snoop-y válasza meoindil (#45319) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hmm lehet. Megneztem par kepet de nem remlik ( nekem valami creatures nev remlik )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#45321) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Játszik itt valaki Gow: Ascesion multival?

Ha igen néhány kérdés:
Miért van az, h nagyok 2 skillből megölnek, és meg alig tudom őket megsebezni? Chimera settben vagyok, de semmi esélyem sincs egy nálam nagyobb szintűvel szemben, és ez nagyon elveszi a kedvem a multitól..

(#45322) Mister_X válasza FuRiONight (#45321) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Erősebbfegyverek, fejlettebb skillek... Meg tapasztalat. Védekezz, blokkolj, használj védekező ereklyéket (van olyan ami instant castos és bubiba rak). Nem nagy ördöngősség. Amikor kezdtem egy friss Hades-os karaktert, az első Rotunda of Olympus menetemben három király geares (kimaxolt Poseidon fegyver, stb) ellen rakott be. És győztem, ha csak egy ládanyitással is, sima Gladiator gearben. Eléggé ki van az egyensúlyozva, hidd el.

Nem árt előtte minél többet singleplayerezni, legalább normal szinten, mert az felér egy alapos bemelegítővel (védekezni, blokkolni, gurulni, lefegyverezni, stb.)

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45323) FuRiONight válasza Mister_X (#45322) üzenetére


FuRiONight
őstag

Főleg akkor, ha 2 tápos karakter egyszerre nyomjam rám a skilljeit. Esélyem sincs, és ez elég sűrűn van..

(#45324) FuRiONight válasza Mister_X (#45322) üzenetére


FuRiONight
őstag

God of War 1 HD-hoz képest ez a ascension single gyerekjáték..

(#45325) Mister_X válasza FuRiONight (#45323) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mondom: hárman voltak ellenem, egyetlen skillem a láthatalanná (de nem testtelenné) válás volt és mégis nyertem. Kiszúrható, hogy mikor mit fognak csinálni, olyankor kell el/hátra vetődni. Csak gyakorlat kérdése.

Ahhoz képest persze, de olyannyira azért nem könnyű. Végignyomtad már? Hol tartasz?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45326) FuRiONight válasza Mister_X (#45325) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nem teljesen teljesen átlátható az adott szituáció, annyi az effekt, ha 2-en vagy többen rádjönnek jóval nagyobb szintüek esélyed sincs. Lehet valami bénákat fogtál ki, de amikor 2-en rámjönnek esélyem sincs. És te is tudod, h védekezéssel nem minden skill védhető ki.

[ Szerkesztve ]

(#45327) Tegla80 válasza Snoop-y (#45320) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Valami olyasmi volt a neve,de lehet pon ez amit irsz. Barlangban jatszodot amire gondolok,es valami sarga lennyel kellett bajlodni 2D ben balrol jobbra. :DDD

Sony® & PlayStation®

(#45328) Mister_X válasza FuRiONight (#45326) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Melyik istent szolgálatában állsz? Ereklyék? (a kilátástalan helyzetekre van a bubi amit említettem)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45329) FuRiONight válasza Mister_X (#45328) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ares kivételével mind1 kipróbáltam, 10-es szintig próbáltam.

(#45330) Edgeri válasza Snoop-y (#45320) üzenetére


Edgeri
senior tag

A Creatures nem C64-re volt?

Üdv, Edgeri

(#45331) Snoop-y válasza Edgeri (#45330) üzenetére


Snoop-y
veterán

Lehet nem annyira emlekszem ( nem vagyok mar mai gyerek ) :D

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#45332) meoindil válasza Edgeri (#45330) üzenetére


meoindil
aktív tag

Debizony! És volt Amigán is!

(#45333) kexksz


kexksz
addikt

Az miért van, hogy TLoU fel akarja rakni az 1.02-t, de csak simán újraindítja a konzolt és nem rak fel semmit?

Most meg rámentem a creditsre és befagyott az egész. :U

(#45334) sesztakbence


sesztakbence
tag

Üdv!

GTA V miatt PS3 beszerzését tervezem. Mennyire rizikós egy régi 80 GB-os FAT beszerzése? 35-36 körül lehet szerezni már, és itt helybe hirdetnek egyet, amit elvileg kitisztítottak és újrapasztáztak, eredeti olvasófejjel. 40 körül már meg lehet csípni slimet is. Vagy vegyek új 12 gigás super slimet? 500 gigás super slim már nekem túl sok lenne a 60 körüli árával. Olvasgattam olyat is, hogy hiába csökkentette a Sony a fogyasztást a slim-el és a super slimmel, a hűtést is csökkentette vele együtt, úgyhogy nem sokkal hűvösebb, mint egy FAT. Nem tudom ebből mi igaz. Mit tanácsoltok?

[ Szerkesztve ]

(#45335) dilipok válasza sesztakbence (#45334) üzenetére


dilipok
veterán

en ujat javaslok. A regi fatok eleg rizikosak.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45336) Xaels


Xaels
félisten

Na kivégeztem a God Of War első részét HD kiadásban. Nem volt rossz és a történet sem okozott csalódást. A látvánnyal sincs szerintem sok gond, persze ehhez úgy kell hozzáállni, hogy még is csak egy régi játék. Élveztem és jöhet a folytatás amint lesz rá időm.

Viszont, hogy őszinte legyek nem egy túl bonyolult játék. Látványos meg kellőképpen ráeresztik az emberre a legidegesítőbb mobokat, de nekem hiányzott belőle több fejtörő és összetettebb csapdák illetve ügyességi feladatok. Ezért nem igazán értem miért ehhez hasonlítanak mást ebben a stílusban hisz a PoP: SoT trilógia első két része még ez előtt megjelent.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#45337) FuRiONight válasza Xaels (#45336) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nekem nem hiànyzott semmi a jàtèk; így jò ahogy van :)

PoP: elsö rèsze jò volt de gow sorozat nekem szvsz jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#45338) nokia párti válasza sesztakbence (#45334) üzenetére


nokia párti
őstag

Fat-et szerintem ne vegyél tekintve, hogy már az utolsó szériából való gépek is legalább 4 évesek, és nem tudhatod, hogy hogy használta az előző tulaj. Persze előfordulhat az is, hogy kifogsz egy megkímélt példányt, ami jó sokáig fog szolgálni még, ha betartasz náhány aranyszabályt, de sajnos az is megeshet, hogy kifogsz egy agyonhajtott öreg gépet, és 1 hónap után tönkremegy. Egyébként a 3. generációs FAT gépek megbízhatóak, kevésbé melegszenek.
Nem akarok reklámozni, de van itt egy srác a PH-n, aki árul egy 80 GB-os Fat-et, és elég jónak tűnik.
A legjobb, ha veszel egy SuperSlimet újonnan, ugyan eléggé kispóroltak már belőle mindent, és szerintem bűn ronda is, de kapsz rá 1 év garanciát, így 1 évig nem kell félned, bár 12 GB szinte semmire nem elég.

(#45339) Xaels válasza FuRiONight (#45337) üzenetére


Xaels
félisten

Volt 1-2 fejtörő szerűség, de elég egyszerűek voltak, kicsit olyan érzésem volt azokkal kapcsolatban, hogy azért kerültek csak be, hogy legyen. Ezt főleg Pathos Verdes munkáján éreztem. De mint írtam ettől függetlenül tetszik és folytatom a sorozatot.

Én főleg a Warrior Within-re gondolok. Tény egy dolog nem nagyon van a PoP-ban, mégpedig gigantikus Mob-ok és az első 2-rész nem nagyon használt QTE-t amit ki nem állhatok. Ott sokkal inkább az ügyességi és logikai feladatok érvényesültek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#45340) rash001


rash001
csendes tag

Hello!

Ha online játszok a ps3-mal (super slim) és ki akarok lépni a játékból a ps menüjébe akkor nem lép ki hanem 3at csippan és újraindul. 2 játékom van de csak az egyiknél csinálja. Ez mitől van? Más tapasztalt ilyet?

(#45341) abteam2008 válasza rash001 (#45340) üzenetére


abteam2008
tag

Próbáld meg azt, hogy hosszan nyomod a PS gombot, majd kiválasztod a:

Quit Game <-
Controller Settings
Turn Off the System
Turn Off the Controller

opciót.

:K

Bár van, hogy ez sem válik be.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X

(#45342) rash001 válasza abteam2008 (#45341) üzenetére


rash001
csendes tag

Röviden és hosszan nyomva is csináltam már, de ugyan az. :F Nem minden alkalommal csinálja de mostanában többször.

(#45343) sesztakbence válasza nokia párti (#45338) üzenetére


sesztakbence
tag

Köszi a választ, valószínű, hogy akkor még 1 hónapig gyűjtöm a pénzt. Más: külső vinyót/pendrive-ot tud tárhelyként használni a PS3, ha FAT32-re formázom? Tudok erre telepíteni?

[ Szerkesztve ]

(#45344) abteam2008 válasza rash001 (#45342) üzenetére


abteam2008
tag

Melyik játékról van szó egyébként?

Xbox Series X

(#45345) Snoop-y válasza sesztakbence (#45343) üzenetére


Snoop-y
veterán

Csak backupkent, jatekot nem tudsz ra letolteni es installalni sem.
Ha nem eleg a hely es 12gb os modelled van vegyel egy hdd keretet meg egy laptop vinyot es bovitsd ki te magad.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#45346) rash001 válasza abteam2008 (#45344) üzenetére


rash001
csendes tag

Csak a Last of us multijánál jelentkezik a hiba. Természetesen eredeti és a legújabb 4.46-os soft van a gépen. Remélem csak valamilyen szoftveres gond lehet vele nem pedig a géppel van baj. Még fél éves sincs.

[ Szerkesztve ]

(#45347) eszgé100


eszgé100
őstag

F6MN-JENM-767J
30 napos ps+ redeem kód

nekem már volt az accomon trial aktiválva, így nekem nem fogadja el. lehet másnak még működhet, egy próbát megér :)

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#45348) kexksz válasza eszgé100 (#45347) üzenetére


kexksz
addikt

Beaktiváltam, köszi! :R

(#45349) #49155328 válasza kexksz (#45348) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ma kénytelen voltam leformázni a hdd-t a gépen, mert nem tudta helyreállítani a filrendszert.
600 GB-ot most tölthetek le megint. :W
Még ez nem is lenne baj.
Viszont ami a játék mentéseket illeti ott van baj sajnos.
Felhőből visszamásoltam a játékmentéseimet, de ami copy prohibited-es jelölésű azt hiába másolom vissza az újonnan feltelepített játék nem ismeri fel !
WTF :F
Segítsetek ha tudtok, köszi! :R

(#45350) ldave válasza #49155328 (#45349) üzenetére


ldave
félisten

Mintha lenne erre valami program, volt mát itt szó róla, de a nevére nem emlékszem.

szerk: Save Resigner - ilyesmire keress rá.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.