Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44701) Ghard


Ghard
őstag

Csak a poén kedvéért videóztam kicsit. Telefonnal vettem fel,de lényeg látszik.
Rögtön az elején 2x mellé nyúltam a fogással. A térhatós kombón is lazán átsétál némelyik pofátlanja. 4:30nál úgy átdobom a tömegen a figurát, hogy észre se veszik.
Hiába csapok bele a tömegbe akár max rage-el is,leszarják, ők tolják a saját kis ütéseiket(hátba is csaptak,de ha teljesen szembe vannak,akkor is ez van), így meg marad ez a taktika. Meg ezt is szeretem, amikor 3 négyzetméterre beszór 10 enemyt, de azok egy ütéssel átugorják hosszában. Ez nem nehézség, hanem hülyeség. Ha már nehézség, checkpointokat full hpval folytatom. Előző részekben ha mentésnél 20% volt az élet, akkor visszatöltésnél is annyi volt, így nincs is értelme néhány ládának.

Na ezt már nem vettem fel, de ami ezután jön az is a kedvencem. Kalapácsos ürgék, olyat nyomnak, hogy meglendítik a hammert aztán épp ahol állok oda nyomnak egy tűzkarikát. A poén, hogy ha elkezdik én meg nyomom a dodge-t akkor pont oda megy ahova a dodge végén tesz, ugye akkor fél másodpercre nem tudok mozdulni,pont telibekap a sorozat. Ha nem dodge-olok, akkor nem tudok annyira távol menni tőle hogy ne érjen el. Megint marad hogy távolról karcolom meg térhatózok. :)

(#44699) Mister_X
Eddig is megszakították de nem ennyire, ütök de 2 gombnyomás után már futnom kell.
Nem az a bajom, hogy Kratos most nem olyan erős, mint eddig. Ha elugrok akkor is simán hátba kapnak, mert szinte repülnek.
Igen most már a Hádészes van.

[ Szerkesztve ]

(#44702) Ghard válasza Ghard (#44701) üzenetére


Ghard
őstag

A kalapácsos mégis csak jó, csak rá kell tapadnom az ugrásra. De így sem teljesen biztonságos :)

(#44703) Mister_X válasza Ghard (#44702) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én mindig elvettem a kardokat és a kalapácsokat. Azok ellen nem tudnak védekezni és elég "területit sebeznek". 3-4 vágás/2 kalapács csapás, aztán hozzájuk vágom, majd kombózok mirelites pengével.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44704) Ghard válasza Mister_X (#44703) üzenetére


Ghard
őstag

Már fáradt vagyok, a kalapácsosokat simán lehet blokkolni, meg se próbáltam, gondoltam úgysem lehet védeni.
A kamera és néhány combat bug továbbra is marhára zavar.

(#44705) Mister_X válasza Ghard (#44704) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha te ütsz, azt a kecskék nem heverik ki, sőt, minden visszatántorodik. Erre jók a felszedhető fegyverek, én direkt arra mentem ki, hogy kirúgjam a kezükből.

Majd az ereklyéket se felejtsd el használni, ha már csak cd van rajtuk.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44706) petya1992


petya1992
tag

Jóreggelt!
Szerintetek érdemes beruházni cod black ops 1-re vagy mw3-ra? nyomják még a multit?

(#44707) Brian_GT válasza petya1992 (#44706) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ha nem vagy Activison álá CoD fan kizárólag, csak vmi fps-t keresel, akkor érdemes megvárnod, mert most lesz a Battlefield 3 pluson ingyenesen. Ha nincs plusod akkori s jól jössz ki messze, mert ha előfizetsz rá kb bolti ár alatt feléért megkapod a játékot és mellette még van 2 hónapod a pluson amivel még mellé jön kb 10 játék.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#44708) Shadowfax válasza petya1992 (#44706) üzenetére


Shadowfax
addikt

Mindkettő elég népszerű még, sokan tolják a multit. :K

Brian_GT: Hogy állsz az elf csajszival a War in the Northban? :)

(#44709) petya1992 válasza Brian_GT (#44707) üzenetére


petya1992
tag

A Bf3 már meg van volt szerencsém nagyon jó áron megvenni itt ph-n, és ráadásul az ea pont eltörölte az online passt :K
Shadowfax Akkor szerintem benevezek valamelyikre itt ph-n elég jó áron lehet venni. :)

[ Szerkesztve ]

(#44710) wrathchild


wrathchild
tag

Hello!
Last of us fekete Joel XL-es pólót keresek, ha valaki ismer forrást, megköszönném.
Konzolok szervize, Konzolvilág, Konzolstúdió. Platinumshop, Überkonzol, 576kbyte, Konzolgame, Gameshop megvolt :)
Tudom, jókor...
Köszi!

(#44711) Brian_GT válasza Shadowfax (#44708) üzenetére


Brian_GT
őstag

Hát most kis visszaesés volt a héten, mert ebben a melegben csak szenvedtem. Próbáltam túlélni :) Meg Le Mans 24h közvetítés volt egész héten és az eléggé elvitte az időmet.

Játszok-játszok vele de hallod ezerszer nehezebb, mint a vándorral. Most nyilván a szint is egyel magasabb és normalon könnyebb lenne, de akkor is.
Szinte ugyan úgy kell közelharcot tolnom, mert nem bírják a társak. Ott van az atom erős staff lövések és közelharcolnom kell, mert ha hátra megyek és lövöldözök a társak sorba elhallnak, aztán én is mivel nem férek oda felszedni őket mert lerohannak.
A tündékkel Elron fiaival megyek most tudod a végén a troll ellen, szóval elején vagyok eléggé, nagyon nem megy vele. Élvezném de nem tudom a taktika mi legyen mert így semmi értelmes a távsebzésnek...később ez még rosszabb lesz.
Lehet nem fog sikerülni a csajszival...mennék a törpével inkább, csak nem tudom már visszarakni az elejére :( Újra Breeből kellene menni és elosztani Farinra a pontokat és go. De ilyet nem lehet közben :( Azzal ugyan úgy lassan végigérnék már kb nem szenvednék.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#44712) Shadowfax válasza Brian_GT (#44711) üzenetére


Shadowfax
addikt

Simán tudsz most is karaktert váltani és törppel menni tovább. Főképernyőn kiválasztod, s kész. Meg a játék közben is van erre lehetőség néhány ponton, ha jól emlékszem, háromszöget kell nyomni. Az új karakternél meg simán elosztod a pontokat és kiválasztod a tulajdonságokat és képességeket.
A tünde csaj csak akkor lesz igazán erős, ha már jó fegyvered van és 40-es szinten vagy, addig elég sérülékeny.

(#44713) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

(#44714) Brian_GT válasza Shadowfax (#44712) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ahaa....szóval ha átváltok főképernyőn Farinra és úgy megyek tovább akkor visszakapom úgy az összes skill és tulajdonság pontot mint újrakezdésnél a legelején??? Vááá akkor jóóó.
Tudod attól féltem mikor elkezdtem a csajjal és Breeben elindultam szépen elosztottam a pontokat, meg kiraktam a fán a skilleket és mentem. Azt hittem ilyen a társak is megcsinálják ugyan így csak nekik a gép...amit nyilván meg is csinál a gép, nem skill nélkül jönnek a társak :) ... csak azt hittem ezt közben nem rakja így vissza..nem reseteli le ha váltok.

És amit eddig átadtam nekik ruhát stb és pénzt én gyűjtöttem Andriellel azzal mi történik???

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#44715) csab2


csab2
veterán

Most kissé kiakadtam. Letöltöttem az U3-at, erre nincs sehol... Most kezdhetem elölről. :o

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#44716) abteam2008 válasza csab2 (#44715) üzenetére


abteam2008
tag

Le kell hozzá tölteni a multiplayert és a 2D és/vagy 3D videó pakkot is! :))

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X

(#44717) csab2 válasza csab2 (#44715) üzenetére


csab2
veterán

Elölről kezdte az egész letöltést, de most már 4 részletben akarja letölteni. Közte van a multiplayer is. Ki érti ezt?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#44718) Bogyi007 válasza petya1992 (#44706) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mw3-at sokan tolják én is beruháztam rá nemrég 7 fontért vettem meg. :DD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#44719) csab2 válasza abteam2008 (#44716) üzenetére


csab2
veterán

A 2D Movies és a 3D Movies eleve ott volt. A multi nem. Most már az is ott van. Az a gond, hogy az én 2 megás netemmel ez napokig fog töltődni. :(((

Meg egyáltalán: hová lett amit már letöltött és feltelepített???

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#44720) abteam2008 válasza csab2 (#44719) üzenetére


abteam2008
tag

A 3D Movies-t én spec. kilőttem, mivel nincs 3D-s tévém, feleslegesnek tartottam letölteni. Na most, amit már előzőleg letöltöttél (12 gigás csomag kb, ha jól emlékszem), azt a Game Data Utility-ben megtalálod, azt nem kell még egyszer leszedned. 2D-s Movies + multiplayer kell neked.

Xbox Series X

(#44721) meoindil válasza Sanyi.mTs (#44659) üzenetére


meoindil
aktív tag

Hát, én akárhogy nézem, nem találok demó letöltés lehetőséget a Kingdoms of Amalurhoz :((( az UK store-ra regisztráltam.

(#44722) Shadowfax válasza Brian_GT (#44714) üzenetére


Shadowfax
addikt

A pénz ugyanúgy megmarad. A ruhákat, amiket az AI-knak adsz, azt elvileg felveszik azonnal, viszont vlsz többet nem látod viszont, még akkor sem, ha arra a karakterre váltasz.
Viszont ha pont ugyanazokat a felszereléseket (ruha, fegyver) akarod a következő karakternél használni, akkor NE az legyen pont rajtad karaktercsere előtt, mert az elvész. (Persze értelemszerűen nem tud mindenki mindefélét hordani, pl. számszeríj csak Farinnál lehet, ill. egyes ruhák is csak egy bizonyos karakternél lehetnek.)

(#44723) szilchi válasza meoindil (#44721) üzenetére


szilchi
őstag

Az amerikai-n van.Én tegnap szedtem le onnan kipróbálás céljából.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#44724) meoindil válasza szilchi (#44723) üzenetére


meoindil
aktív tag

Köszönöm!

Pc-n be tudok jelentkezni a UK és a US store-ba is a PSN azonosítommal. De hogy tudom a PS3-on kiválasztani, hogy melyiket akarom látni, és használni? Mondjuk ezt sem értem, hogy ha egyszer van demo, akkor az miért nem tölthető le az összes store-ból?!

[ Szerkesztve ]

(#44725) FuRiONight válasza Bogyi007 (#44718) üzenetére


FuRiONight
őstag

Hol vetted az mw3-at olyan olcsòn?

Köv hòbapban jön ugye a bf3 plus-on ès lehet lehet vennèk hozzà prèmiumot (csak dlc-k) de minden hol csak a prèmium edition talàlom. Valaki linkelne sima prèmiumot?

[ Szerkesztve ]

(#44726) Mister_X válasza meoindil (#44724) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Users fül alatt felhasználót kell váltani? :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44727) zzola válasza FuRiONight (#44725) üzenetére


zzola
félisten

Sima Premium nem éri meg, 40 font az ára, van ahol akciósan 34. Jobban jársz, ha megveszed lemezestül kompletten 10900 forint-ért...

(#44728) meoindil válasza Mister_X (#44726) üzenetére


meoindil
aktív tag

Tévedtem. Neten sem enged be a US stroba ugyanazzal a PSN azonosítóval csak a http://us.playstation.com-ra ahol, ha rámegyek a Try demora, átrak a UK store-ba ahol viszont page not found. :(((
Most akkor kell még egy PSN azonosító is és a PS3-on még egy felhasználó? Mert logikusan nekem csak egy van, mivel nem vagyok skizofrén, bár úgy látom a Sony arra hajt...

(#44729) szilchi válasza meoindil (#44728) üzenetére


szilchi
őstag

Igen,csinálj PS3-on egy US accountot is.Nekem is van egy angol,egy magyar és egy amerikai.Az amerikai store-ban láttam pl. egy kipróbálható verziót,PS plusosoknak,a Bioshock Infinite-ből.De a magyar/angol storeban nem láttam.Szal vannak tartalombeli különbségek.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#44730) bdani94


bdani94
tag

Sziasztok!!

Olyan kérdésem lenne hogy szeretném Dualshock3 Joyomat rákötni a gépre Win 7 van rajta találtam egy fajta megoldást de az nem akkarja az igazat..esetleg tudtok valami leirást?:)

elöre is köszönöm :)

Kütyük: Matebook d15 Samsung Galaxy S23 Galaxy Tab S8

(#44731) meoindil válasza szilchi (#44729) üzenetére


meoindil
aktív tag

Köszönöm!

Neked hogy tetszik a Kingdoms of Amalur? Most 4 olyan játék van a PS+ kínálatában amiért esetleg érdemes lenne előfizetnem, de csak a KoA esik ki július 3.-án. Ezért érdekelnének a vélemények.

(#44732) szilchi válasza meoindil (#44731) üzenetére


szilchi
őstag

Alapjában nem rossz játék,de a következő RPG,amivel játszok nem ez lesz.Szerepjáték stílusban a The Elder Scrolls játékok,amik bejönnek.De lehet majd egyszer ezt is megnézem.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#44733) FuRiONight válasza zzola (#44727) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nekem nem èri meg 11k fizetnem egy prèmium edition-èrt ( amúgy 8k-èrt lehet itthon màr kapni) màs ps3 exclusive jàtèk jobban èrdekel.

(#44734) zzola válasza FuRiONight (#44733) üzenetére


zzola
félisten

Igen, boltban 11k, kéz alól van 8k-ért is. Más lehetőséged nincsen, hogy Premium-hoz juss. Esetleg ha sikerül meggyőznöd valakit, megosztja veled, de így nem lehetsz teljesen Premium user...

(#44735) raziel01 válasza FuRiONight (#44725) üzenetére


raziel01
veterán

GAME.co.uk szokott olcsó MW3 lenni. Pl pár napja 5 fontért volt.

(#44736) Mister_X válasza FuRiONight (#44733) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Biztos ami biztos, azért szólok: engem nem érdekel annyira a BF3 :N Majd talán ingyér' meglesem és, ha elkap a gépszíj, akkor talán...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44737) csab2 válasza abteam2008 (#44720) üzenetére


csab2
veterán

Ott van. De mit tudok ott kezdeni vele?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#44738) tarBubbles válasza csab2 (#44737) üzenetére


tarBubbles
tag

le kell még töltened az egyik movie packot és ha még mindig nem megy, akkor a multit is!

(#44739) saltrock válasza petya1992 (#44700) üzenetére


saltrock
tag

Rendben. Coop, multi is bejön, szóval mindkettő mehet. BF3-al is szoktam játszani. :D

(#44740) Qbász


Qbász
aktív tag

Én komolyan nem értem hogyan kaphat a Last of Us ennyire jó értékeléseket. Nem látok benne semmi mást csak az A.I. bénázását. Társaim utánam sprintelnek mikor lopakodva közlekedek, közben volt hogy még az ellenségbe is beleakadtak de azok fütyültek rá. Elakadnak itt-ott. Karakterek átfolynak rajtam. Katona elkezd sprintelni a szakadék felé de nem esik le és csak fut egy helyben. Ha hagyom Tess lövöldözni az kész komédia. Elő vagy 10 tárat mire kifektet valakit, közben nyeli a golyókat. Textúra szűrés nuku, tereptárgyak pl. csövek 5 szögletesek, PS2 szintű mosott textúrák sok konténeren. Komolyan ilyet 2000 környékén láttam a játékokban. Nem azt mondom ezzel hogy rossz játék de a 10/10-től szerintem messze van.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#44741) csab2 válasza tarBubbles (#44738) üzenetére


csab2
veterán

De 34 giga. Tehát ott van mind a két movie pack.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#44742) abteam2008 válasza csab2 (#44741) üzenetére


abteam2008
tag

De a 3D Movie Packet kiveheted a letöltési sorból. Vagy mit nem értesz még mindig? :DD

Xbox Series X

(#44743) tarBubbles válasza abteam2008 (#44742) üzenetére


tarBubbles
tag

Letöltött mindent és még most sincs fent a játékok között. Akkor úgy néz ki csak a single részt újra le kell szednie.

(#44744) Bogyi007 válasza FuRiONight (#44725) üzenetére


Bogyi007
veterán

http://www.game.co.uk

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#44745) abteam2008 válasza tarBubbles (#44743) üzenetére


abteam2008
tag

A multiplayer megvan? Onnan tudod indítani a single-t is.

Xbox Series X

(#44746) FuRiONight


FuRiONight
őstag

The Last of Us-ban van coop? Ha igen játszhanánk együtt, jobb volna.

(#44747) Ghard válasza Qbász (#44740) üzenetére


Ghard
őstag

Az, hogy egyesek brutál grafikát várnak a ps3tól így 2013 közepén az vicces. Ha nem tetszik az nem a gép vagy a játék hibája, hanem a tietek, mert nem tudjátok ezek szerint, hogy mit vesztek.
A kritikák olyanok amilyenek, majd rájöttök, hogy nem érdemes arra adni, főleg, hogy mindenki ízlése más.
Én is leírtam a játékról kapott képet itt a forumban, ha olvasgattok, videókat néztek akkor kaptok reális képet egy adott játékról.

(#44746) FuRiONight
Ha lenne ilyesmi, nem adtam volna el.

[ Szerkesztve ]

(#44748) meoindil válasza szilchi (#44729) üzenetére


meoindil
aktív tag

Köszönöm, így már sikerült letöltenem a demot!

(#44749) Qbász válasza Ghard (#44747) üzenetére


Qbász
aktív tag

Nem várok brutál grafikát de azért néhány helyen szépen lemegy a színvonal. De a mesterséges intelligencia? Vagy az már nem is kell csak elég ha üvöltöznek az emberrel aztán elkezdenek lőni? A gomba zombik elől meg Benny Hill módszerrel akármikor elmenekülök. Csak futkározni kell körbe-körbe. De emberek ellen is beválik. :W

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#44750) sasa134


sasa134
addikt

Sziasztok,

játszik/játszott itt vki a Borderlands 2-vel? Pc-n nagy kedvencem volt az első rész, gondoltam beszerzem ps3-ra a másodikat. Az érdekelne milyen lett a ps-verziója...

köszi

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.