Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45801) Mister_X válasza dilipok (#45800) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most nem tudom megnézni, hogy az-e (belassított mobilnet + Interner Expoler), de url alapján igen. Web alól nem engedte. Láttam a gépek listáját, de amikor deaktiválni akartam, közölte hogy PS-en tegyem...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45802) dilipok válasza dilipok (#45800) üzenetére


dilipok
veterán

ez a lenyeg szamodra (lenyegeben beszlned kell a supporttal, ha jol sejtem)

You can only deactivate games via PC, not video. For video, you must deactivate directly from the console. Click here to learn how.
If you do not have access to your system and you want to deactivate it for video, please contact our Consumer Services department for further assistance.
If you only want to deactivate games or video on one system and not all of your systems, you must do that via the console you wish to deactivate. If you don't have access to that console, please contact our Consumer Services department for further assistance.
Note: You may also follow these step and deactivate your system from the PS3 browser if you do not own a PC.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45803) Mister_X válasza dilipok (#45802) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én meg azt vettem le, hogy valami videot akarok deaktiválni, azt lehet csak PS-ről :F Sebaj. Majd ha itt lesz az ideje.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45804) #79125504


#79125504
törölt tag

magyar accon vásárolt DLC-t tudok uk-s accon használni ? máshol azt írják igen , de azért kíváncsi vagyok a hozzáértők válaszára is :DDD

(#45805) james001 válasza #79125504 (#45804) üzenetére


james001
veterán

Mindegy melyik acc-on használod,a lényeg hogy a játék hozzá az európai kiadás legyen.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#45806) #79125504 válasza james001 (#45805) üzenetére


#79125504
törölt tag

köszönöm :R

(#45807) kexksz


kexksz
addikt

Ha lejár a PS+-om de később újra veszek (tehát nem hosszabbítom meg, hanem kihagyással fizetek elő majd megint) akkor megmaradnak a játékaim?

(#45808) Snoop-y válasza kexksz (#45807) üzenetére


Snoop-y
veterán

Igen akkor meg :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#45809) Mister_X válasza kexksz (#45807) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Megmaradnak, de a köztes idő alatt be nem zsákolt játékokat nem kapod meg.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45810) kexksz válasza Mister_X (#45809) üzenetére


kexksz
addikt

Oké, így gondoltam én is. :R

(#45811) nokia párti válasza Mister_X (#45809) üzenetére


nokia párti
őstag

Na bementél ma a gépedért? Rájuk borítottad az asztalt?:D

(#45812) Bogyi007 válasza nokia párti (#45811) üzenetére


Bogyi007
veterán

Biztos azért nem ír még mert rájuk omlott az üzlet. :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#45813) nokia párti válasza Bogyi007 (#45812) üzenetére


nokia párti
őstag

:D :C

(#45814) ldave


ldave
félisten

Ma a Journey akciós az angol PSN-en, ajánlom mindenkinek, aki valami egészen más játékélményre vágy a megszokottnál.

A Slime draws near! Command?

(#45815) Mister_X válasza nokia párti (#45811) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pff, nem szólt az ébresztő, munka előtt meg már nem tudtam elmenni. Vagyis el tudtam volna, de a tecsóba nem akartam elcipelni a cuccot. Holnap... de akkor...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45816) nokia párti válasza Mister_X (#45815) üzenetére


nokia párti
őstag

Majd számolj be... :R

(#45817) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy ha veszek egy 12 GB-os PS3 Super Slim-et és hozzá egy HDD keretet, akkor abba bele tudok tenni bármilyen méretű és márkájú notebook HDD-t, garanciavesztés nélkül ? Azaz PS3 e téren rugalmasabb, mint az MS? (Vagyis bármilyen HDD-t lehet beleteni buherálás nélkül és nem kell szoftvert módosítani/félni bantól?)

+
PS3 játékok mennyire szoktak multi nyelvűek lenni ? Pl ebben és ebben van japán nyelv vagy csak angol ? Az ilyen témájú játékokat jobban szeretem eredeti nyelven, mint egy félresikerült angol szinkronnal :U

Köszönöm.

(#45818) kexksz válasza Darth_Revan (#45817) üzenetére


kexksz
addikt

Van japán szinkron, én se érnék hozzá angolul. Catherine pont júliusban volt PS+-on. :)

(#45819) Darth_Revan válasza kexksz (#45818) üzenetére


Darth_Revan
veterán

A lemezes példányban is vagy csak a digitálisban? :)

(#45820) kexksz válasza Darth_Revan (#45819) üzenetére


kexksz
addikt

Hát elég szép lenne, ha minden PS+ előfizetőnek kipostáznák az ingyen játékokat. :D

(#45821) TazLeacher válasza kexksz (#45820) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Azt kérdezte, hogy a lemezesen is van-e szinkron... :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#45822) Darth_Revan válasza kexksz (#45820) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Arra gondoltam, hogy a japán nyelv vajon a lemezes példányban is benne van vagy csak a digitálisban? :B

(#45823) kexksz válasza Darth_Revan (#45822) üzenetére


kexksz
addikt

Szerintem tuti van mindkettőben.

(#45824) Darth_Revan válasza kexksz (#45823) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Remélem, mert PS Store árát elnézve...Úristen, 19.900 Ft, van olyan ba...épeszű, aki kiad ennyit 1 db digitális játékért ?!

(#45825) kexksz válasza Darth_Revan (#45824) üzenetére


kexksz
addikt

Szerintem valamit elnézel, tuti nincs annyi. Nem 19.9 font/euró?

(#45826) james001 válasza kexksz (#45825) üzenetére


james001
veterán

Gondolom a magyar Store-t nézte,ott van 21000 ft-ért is játék.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#45827) kexksz válasza james001 (#45826) üzenetére


kexksz
addikt

Még nem volt szerencsém oda benézni, de ezek szerint jó lehet.

(#45828) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

GAMEPODcast július

Akiket érdekel. :R

Live-Die-Respawn

(#45829) zzola válasza Snoop-y (#45739) üzenetére


zzola
félisten

Nekem 7200-es van beépítve (superslim) és nem melegszik..

(#45830) Mister_X válasza Darth_Revan (#45817) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csinálhatsz japán accountot is, úgy sokkal barátibbak a digitális tartalmak + ahol lehet, ott van japán felirat is a szinkron helyett. A legtöbb made in japan cuccban benne marad a japán hangsáv, felirattal viszont még nem találkoztam. Japánból is behozathatsz játékokat, a gép vinni fogja.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45831) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Tudna valaki ajánlani PS3-ra olyasmi szép grafikával rendelkező játékot, mint a Ni no Kuni, csak picit felnőttesebbet ?

(#45832) Dancii válasza Darth_Revan (#45831) üzenetére


Dancii
csendes tag

A Catherine-ből tuti van japán, a Bleach-nél meg asszem a japán változatot Soul Ignition-nek hívták.

Miért, gyerekesnek találod a Ni No Kuni-t? Nekem tökre bejön 26éves fejjel :)
Jó öreg Level 5, anno a Dark Cloud-okat meg a Rogue Galaxy-t rongyosra játszottam.. :D

Amúgy nekem még az Atelier sorozat tetszik nagyon, amik voltak eddig PS3ra kijátszottam (Rorona, Totori, Meruru, Ayesha) meg most várom az Escha & Logy angol verziót :)

Jah meg a Time & Eternity-t próbálgattam, nem a legjobb de el lehet vele szórakozni :)

I'm no hero..never was..never will be..I'm just an old killer.. (Solid Snake)

(#45833) Mister_X válasza Darth_Revan (#45831) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem sok jRPG jött ki a gépre :( Mondjuk csak meg kellene majd lesnem azt a nyüves Final Fantasy XIII-at.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45834) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Köszönöm a válaszokat!

Egyelőre így néz ki a csomag, amit összeraktam:

-PlayStation 3 SuperSlim alapgép 12gb
-PlayStation 3 Superslim HDD Beépítő keret (mounting bracket)
-Ni no Kuni: Wrath of the White Witch PS3
-The Last of Us PS3 és Joel Last of Us póló

77 960 Ft

Az egyetlen dolog, ami miatt még nem ment a click, az hogy, vajon tudni fogja-e kezelni az öreg 120 GB-os notebook HDD-met, amit most külső HDD-ként használok? :U Tudom, hogy a tuti az lenne, ha HDD-vel venném, de ha tudja hivatalosan kezelni az itthon kallódó HDD-t, akkor inkább annak árát egy játékba fektetem...

Dancii
Igen, 26 éves fejjel én picit gyerekesnek találtam, de a GT videótesztjét megnézve arra jutottam, hogy inkább marad ez, mint a Toki no Towa, mert az utóbbi elég állatorvosi lónak tűnik :(

[ Szerkesztve ]

(#45835) Buster17 válasza Darth_Revan (#45834) üzenetére


Buster17
addikt

xbox ki is lőve? :))

(#45836) Mister_X válasza Darth_Revan (#45834) üzenetére


Mister_X
nagyúr

SATA2-es? 5400RPM?

Amúgy menjen a klikk (bár picit drága), én pl. 3.000Ft-ért vettem egy 100%-os 160GB-os, 7200RPM-es vincsit.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45837) Darth_Revan válasza Buster17 (#45835) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ki, BD meghajtó+Last of Us nyert :D

Mister_X
Azt meg hol?! :Y

[ Szerkesztve ]

(#45838) Mister_X válasza Darth_Revan (#45837) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ennyire alkalmi vétel lett volna? :DDD Még házhoz is hozta a srác, mert pici kerülővel útba estem. Ráadásul Seagate volt, mint a gyári, koppra ugyan úgy néz ki, csak ugye 40GB helyett 160GB van írva és egy datamatrix kód is helyet kapott.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45839) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ilyen HDD lenne...ez jó bele? :U

[ Szerkesztve ]

(#45840) Buster17 válasza Darth_Revan (#45837) üzenetére


Buster17
addikt

szvsz a BD az paraszt vakítás... Csak annyi, hogy nagyobb játék 1 lemezen is elfér. Húúú :DD
LoU meg nem nagy szám részemről. :))

De amúgy örülök hogy sikerült konzolt venni :C

(#45841) ldave
Csak a gondolatom :)

[ Szerkesztve ]

(#45841) ldave válasza Buster17 (#45840) üzenetére


ldave
félisten

És ezzel most mit is szerettél volna itt a PS3 topikban mondani?

A Slime draws near! Command?

(#45842) Darth_Revan válasza Buster17 (#45840) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Lehet, de van itthon sok anime sorozatom BD lemezen és jó egy alternatív régiómentes BD lejátszó, ha ne adj Isten az asztali be dobná a törülközőt (nemsokára lejár a gari és tudjuk, hogy mi szokott sokszor történni azután...), más régiómentes lejátszót meg nem találok a hazai kínálatban, így a Region A kódolású lemezekkel nem tudnék mit kezdeni, ha az asztali bedöglik és nincs PS3 :(

Szóval nálam ha az asztali lehal, akkor PS3 főleg sorozat nézésre lenne :D

(#45843) jookomak válasza Darth_Revan (#45842) üzenetére


jookomak
őstag

Tudtommal a ps3 is régiózáras film bd-k esetében. Játékoknál nem, de filmeknél igen.

(#45844) Mister_X válasza Darth_Revan (#45842) üzenetére


Mister_X
nagyúr

@Buster17: aha, nem kell lemezt cserélgetni, nem kell a videókat és hangokat letömöríteni, stb. Tényleg mókusvakítás.

@Darth_Revan: Hm, én úgy emlékszem, hogy a Blu-ray filmekre érvényes a régiózár. Bedobnál egy japán régiós cuccost?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45845) Buster17 válasza Mister_X (#45844) üzenetére


Buster17
addikt

lényegtelen, én nem veszem figyelembe, nem veszem észre a különbséget.
Most nem hozok fel hasonlatokat :B

(#45846) Tegla80 válasza Darth_Revan (#45839) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
volt már jó pár fajta hdd a gépeimben,de soha nem volt még inkompatibilis közöttük.
(80gb os ősrégi 8mb bufferes Fujitsu is tesóm laposából,mikor ideiglenesen ezt toltam bele.)
tuti menni fog vele :K
"video", Slim-re így megy fel a FW,
A 12gb os SS nél ha már használva volt előtte,akkor simán átmásolható a belső tárból valahogy közvetlenül.Ebben majd esetleg egy SS es kisegít .

Sony® & PlayStation®

(#45847) Snoop-y válasza Tegla80 (#45846) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ha hasznalva volt upgrade elott es betolod a HDD-t akkor ahogy bekapcsolod fel is ajanlja hogy masolja a profilt. (superslim 12Gb)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#45848) Vinyard#


Vinyard#
aktív tag

Jól tudjátok, filmek tekintetében ugyanúgy régiózáras a PS3, sajnos.

(#45849) d.véderjoe


d.véderjoe
tag

Sziasztok!
Érdeklődöm, hogy analóg karokra hol lehet kapni szilikon kupakot? (Magyarországon)
Aki tud segítsen!
Köszönöm!
:R

(#45850) #79125504


#79125504
törölt tag

UC1-et érdemes kijátszani ha már a 2 része megvolt ? :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.