Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) ezozo


ezozo
tag

Ezt is próbáltam: Your Randomly Generated Identity - network-ben angolt nem is enged amcsit igen de hibás account nemértem :W

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#11452) PhoenixK válasza ezozo (#11451) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ez alapján?

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#11453) ezozo válasza PhoenixK (#11452) üzenetére


ezozo
tag

Hali kell angol vagy amcsi reg vagy jó a magyar?

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#11454) jookomak válasza ezozo (#11453) üzenetére


jookomak
őstag

ha biztosra mész, mindhármat megcsinálod. ebből a magyar a leghaszontalanabb, mert ott nincs store, de tudsz nézni animax-ot, és axn-t.

(#11455) ezozo


ezozo
tag

Köszi lassan megvan a regi de online id-nél nem enged tovább több mindent beírtam de semmi ?

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#11456) ezozo


ezozo
tag

Köszi meg van a regi de a játék még mindig nem lép fel a netre mit kell még csinálni?

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#11457) k. válasza ezozo (#11451) üzenetére


k.
őstag

Nem tudom én simán beirtam a nevem meg hogy High street és london és megy a store.Szóval nem kell ide mindenféle anyámfasza cucc hála istennek.
Az ID meg akkor nem jó ha valakinek ugyanaz van megadva.ÉS akkor nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#11458) dhcodoki válasza benecz (#11448) üzenetére


dhcodoki
senior tag

köszi.. utánanézek.. :R

(#11459) dhcodoki válasza Prof01 (#11449) üzenetére


dhcodoki
senior tag

:DDD látszik még nagy a homály ezen a téren :D

S, mi van akkor, ha időközben lesz magyar PSN?? Vagy ez teljes mértékben lehetetlen?

(#11460) benecz


benecz
tag

Üdv!
Nos ma kipróbáltam a cod mw 2 multis részét.Szép és jó,csak az a bajom,h pillanatok alatt leszednek,így szinte élvezhetetlen a játszás.Hiába megyek csapatos játékra,semmi csapat nincs,mindenki 1-1 ellen.Lehet én vagyok béna,de eddig nem nagyon tetszik a multi.... :U :O

(#11461) dhcodoki válasza benecz (#11460) üzenetére


dhcodoki
senior tag

ne küzdj vele, féláron add át.. megveszem :P

(#11462) benecz válasza dhcodoki (#11461) üzenetére


benecz
tag

ááá ne viccelj,,,,az összes cod-ot meg szeretném szerezni,és nem aladni :P
Remélem azért majd megtanulok multizni,mert most gyengén ment.... :O :O :O

(#11463) k. válasza benecz (#11462) üzenetére


k.
őstag

Én is igy vagyok vele.Majd elöbb utobb meglesz az összes.Bár a jópár rész elég ps2re mivel nem vagyok oda a multiért.

(#11464) DiVaD válasza benecz (#11460) üzenetére


DiVaD
senior tag

nincs kedved majd spec ops-ot multiba tolni? :))

(#11465) ezozo


ezozo
tag

Köszi mindenkinek a segítséget nem is volt annyira nehéz,csak sikerült :)

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#11466) benecz


benecz
tag

Nos ismét produkálta a joyom a jelenséget.A joyon megnyomom a bekapcsoló gombot,és nem találja meg az 1-es csatornát,hanem folyamatosan villog mind a 4 led,és semmit nem csinál.Usb-vel rádugom,akkor megtalálja az 1es csatornát,de akkor is villog az 1-es lámpa,és nem folyamatosan ég.Nem tudom mi lehet a baja,félek,hogy magának a konzolnak lehet baja,hogy nem sugározza jól a csatornáját vagy nem tudom mi lehet a baj.Vagy a joyom nem jó...gőzöm sincs.
De így,hogy csak néha produkálja ezt nem merem felhívni a boltot ahol vettem h szar valami,mert ha bevinném 1000% h minden ki-be kapcsolásnál 3-5 s alatt megtalálná az 1es csatornát.....
Valami tanács? :U :U :U

(#11467) PhoenixK válasza benecz (#11466) üzenetére


PhoenixK
őstag

Fel van töltve a joy?

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#11468) benecz válasza PhoenixK (#11467) üzenetére


benecz
tag

Persze,maximumon.
Találtam egy videót,az enyém is ezt csinálja,csak az ő joya a videón hamar kikapcsol.Az enyém viszont elég sokáig villog,és semmire sem reagál csak a reset gombra.
http://www.youtube.com/watch?v=HE4r4Cip-tU&feature=player_embedded

(#11469) szasanyi


szasanyi
félisten

Kapható PS3 kompatibilis vezeték nélküli fülhallgató/fejhallgató 10k körül? :F Ha van vmi jó linkeljétek már be - akkor is ha drágább -, mert kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#11470) nike_ válasza k. (#11372) üzenetére


nike_
addikt

Üdv. itt!

(#11471) k. válasza nike_ (#11470) üzenetére


k.
őstag

Köszi:)
Játék egyelőre nincs hozzá majd fokozatosan kezdek el gyüjtögetni.Hiába na elment a gépre a pénz.
Viszont azért berendeltem 5 ropiért vateráról a 2. joyt hozzá.
Sixaxis, gyári sony kicsit koszos de elég jó állapotban.Szerintem megérte:)

(#11472) k. válasza szasanyi (#11469) üzenetére


k.
őstag

Abban nem vagyok biztos ,hogy jó hozzá de 15 ezerért egész jónak tűnik:
Sony DR-BT100CXS

(#11473) ezozo válasza benecz (#11468) üzenetére


ezozo
tag

Szeva nekem két napos slimem van ugyan ezt produkálja de ha usb bedug az enyém is magáhoztér az egyes csatorna meg azért villog mert nekiáll tölteni a birka nállam a megoldás gép bekapcs aztán a joy lehet a következö frissitésnél ez is meg fog oldodni vagy nem :F

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#11474) cserry193 válasza benecz (#11466) üzenetére


cserry193
tag

Hogyha be van dugva USB-n,akkor azért villog mert tölti. Várd meg míg feltöltődik,és ha kihúzod akkor elkezdi keresni a PS-t,és ~3mp múlva elkezd világítani az első LED,hogy megtalálta :) Azután már mindig megfogja találni mindig.

(#11475) k.


k.
őstag

Most néztem hogy az én ps3am(80gb) CECHK04 típusú és 10 centi a tápcsati és a többi csati között a távolság.Akkor ez elvileg a régebbi vörzsön.Nem mintha lenne bármi baj is vele csak megállapitottam.
De annyit valaki megmondana hogy ahogy visszaolvastam ebböl volt ujabb verzió.Azt hogy?2008 augusztusától 2009 májusáig készültek a FATek szóval nagyon nem volt idő modosítgatni.:S
Egyébként nem parázok csak megállapitottam.

(#11476) nokia párti válasza k. (#11475) üzenetére


nokia párti
őstag

Nekem: CECHL04.
Akkor nekem újabb!!! :P :P

(#11477) k. válasza nokia párti (#11476) üzenetére


k.
őstag

Erre vártam hogy mikor irod be hogy neked újabb:D
Nem igazán érdekel.Ez azért már a jobb verzsön nem a sokat hibásodó 60gb vagy az első 40es széria.Szóval nem parázok tulzottan.Meghát minek működik és kész.

(#11478) nokia párti válasza k. (#11477) üzenetére


nokia párti
őstag

Én 60ast, akartam csak drága volt.
De amúgy sokkal jobb techinikailag, mint a miénk(80 gigás)

(#11479) k. válasza nokia párti (#11478) üzenetére


k.
őstag

Az tény.Viszont én ugy vagyok ezzel hogy jobb de ha hangosabb és több hibásodik meg akkor köszi de nem.Ezen rágodtam sokáig hogy bevállaljak-e egy olyat de mindig az jött ki hogy jobb lenne ha nemaz lenne.És örülök is ennek.Ps2m van, SACD pedig olyan hogy én elektronikus zenét hallgatok namost Paul Van dykon kivül nagyon nem jelent meg más SACD ilyen stílusban.Aztán a kártyaolvasó az tényleg hiányzik de istenem lehet nélküle élni.
A króm a legnagyobb szívfájdalmam volt addig mig ez meg nem lett.Legalább egy felület ahol nem látszik meg az ujjlenyomat hála istennek:D.

(#11480) nokia párti válasza k. (#11479) üzenetére


nokia párti
őstag

+ 4 usb-s. :DD
Engem is idegesít az, hogy hangos.
Volt olyan, hogy véletlenül bekapcsolva hagytam a ps1-t és elaludtam, de persze felkeltem rá, mert olyanokat kattogott... :D

(#11481) k. válasza nokia párti (#11480) üzenetére


k.
őstag

Az jó, hallanád az én orig ps1em.Hát az hangos a ps one tuti nem lehet ennyire.

(#11482) benecz válasza ezozo (#11473) üzenetére


benecz
tag

Tényleg neked is ugyan ezt csinálja?Hm..ez végülis akkor jó,hogy nem csak az enyém...
Felhívtam a boltot,mondtam mi a szitu,erre azt mondják vigyem be a gépet tokkal vonóval elküldik szervízbe....mondanom sem kell több hét lenne,és szerintem kihoznák h minden a legnagyobb rendben van....
Nem tudom mitévő legyek,engem zavar,h megvettem drága pénzért,és néha szarakodik a joy.....és olyankor semmit nem tudok vele csinálni,csak rádugni usbvel,vagy ujraindítani.
Felhívtam haverom,neki is ilyen gépe van,és mondta,h neki is csinálja....
Valszeg típushiba.....

(#11483) ezozo válasza benecz (#11482) üzenetére


ezozo
tag

Szervizbe ló...aszt :) még beletúrkálnak vagy szétszedik feleslegesen, ezt csak bekapcsnál csinálja ez számomra nem akkora probléma csak rájövünk mitől lehet játéknál már semmi gond az enyémet pénteken vettem zsír csikó elöttem bontotta ki a boltos szűz gép kell ennél több szervízbe akkor adom ha teljesen megdöglik bár kétlem hogy jó darabig probléma lenne vele kopkop :) és nem fogom kimélni MW2 és F1és killzone2 multiba éjjel nappal :) ünnepek alatt nem fog pihenni a kis kedvenc írok ha megoldottam ezt a problémát halika :DD

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#11484) k. válasza ezozo (#11483) üzenetére


k.
őstag

Esetleg próbáld meg magával a joyal bekapcsolni.Hátha.
Aztán nekem a használatiban van utmutató hogyan kell párositani.Te elolvastad azt?
Elnézést ha nagyon láma lenne amit irok de ezeket azért próbáld meg mert tényleg nem kéne szervizbe vinni.

(#11485) orkester válasza benecz (#11482) üzenetére


orkester
senior tag

Nekem is mostanában majdnem mindig csak második bekapcsolásra ismeri fel a joyt. Szintén slim, anno a vastagnál nem volt ilyen bajom. Érdekes, hogy eleinte soha nem csinálta.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#11486) nike_ válasza nokia párti (#11476) üzenetére


nike_
addikt

Nekem is CECHL04, azt mondják, hogy ez a legjobb a 80GB-osak közül. (Már nem azért)

(#11487) benecz válasza orkester (#11485) üzenetére


benecz
tag

Marha érdekes,nem tudom miért csinálja...
Remélem azért majd megoldódik a probléma,de akkor az is biztos,h nem a joy-ok rosszak,hanem a géppel van valami.Mert azt nem hiszem,h ennyi rossz joy-t gyártottak volna.Tuti a géppel lesz valami.....
Amúgy a többi részével elégedett vagyok.(kopp-kopp)

(#11488) benecz


benecz
tag

Érdeklődnék,hogy valaki nem szeretne-e megválni colin dirt 2 játékától?
Szeretnék egy ilyet vásárolni.Ha valakinek esetleg van,kérem jelezze.
Köszönöm!

(#11489) MrPG8


MrPG8
aktív tag

Pénteken beújítottam az Assassin's Creed II-re. Ekkora isten játékot. Nekem jobban bejön mint az Uncharted 2. :)
Na de, akinek megvan. Csak nekem tűnt fel hogy a Desmond Miles és Nathan Drake hangja ugyanaz?

(#11490) dhcodoki válasza MrPG8 (#11489) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Én is gondolkodom az AC2-ben, csak amíg nem írnak többen pozitív választ, addig nem merem bevállalni.
Jó az irányíthatósága is??

[ Szerkesztve ]

(#11491) MrPG8 válasza dhcodoki (#11490) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Én az első részt a PC-n játszottam. Elsőre egy kicsit furcsa volt az irányítás. De mostmár teljesen jó. Az ilyen TPS-eket sokkal jobb joy-al játszani szerintem. Szerintem simán benevezhetsz rá, nem bánod meg!

(#11492) nemethjoc válasza MrPG8 (#11489) üzenetére


nemethjoc
csendes tag

mennyiért sikerült? új vagy használt.
ha megunod (amit kétlek) vevő vagyok rá :D
grafika milyen( mondjuk az egyhez képest)?

PSN_id: nemethjoc

(#11493) MrPG8 válasza nemethjoc (#11492) üzenetére


MrPG8
aktív tag

9ért sikerült beszerezni használtan, de karcmentes. Hát sztem pár hét múlva úgyis eladom ha megvan platinum... Majd ha 2-3ezer lesz akkor megveszem mégegyszer, és akkor már el sem adom. :)
Grafika nem sokat változott, bár én 20"on játszottam, most meg 50"-on szóval nem tudom. De nagyjából ugyan olyan szép!

(#11494) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok ismét lenne egy iso-m amin lenne DTS hang sáv megm inden de nem tudom hogyan tudnám lejátszani, Media serverrel meg találom az isot rémegyek és akkor megjelenik 4 Title nevezetű fájl és ha azokat inditom el nem jön be menü ahol kitudnám választani h most sima stereo vagy DD vagy DTS és igy semmi hang kép van hang nincs.Kirni meg nem szeretném.5let vkinek?

[ Szerkesztve ]

(#11495) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Mivel autóverseny elvonási tüneteim voltak és a GTP-t már rongyosra játszottam ezért megvettem az NFS Shift-et. Még nem tudom eldönteni, hogy szeretem e, mert ahogy csitultak az elvonási tüneteim a versenyek alatt úgy jöttek elő az idegesítő apróságok. Már kapásból a játék indításánál háromszkor kell teljesen feleslegesen nyomkodni a gombokat, Start, X, O, pedig csak leOKzom. Az ellenfelek nehézségét közepesre raktam, de minden segítséget kikapcsoltam, próbálom a legszimulátorosabb módba rakni. Az szintén zavaró a csilivili grafika a menükben meg a játék alatt, főleg az ostoba színválasztás a HUD-on, hogy néha alig lehet leolvasni a másodperceket. Az ellenfelek nagyon lökdösődnek, még akkor is amikor én hozzájuk sem érek. Csak mennék el melletük szabályosan, erre teljes erővel belém rántja a kormányt én meg megyek a fűre -> restart. A játék fizikája is inkább az arcade felé húz még így is, hogy minden ki van kapcsolva és mintha direkt lassítaná az ellenfelet, amikor valami hibát csinálok és lemaradok, csak azért hogy utol érhessem. Ilyan volt a régi NFS-ekben.
Gondolkodtam még a DiRT2-n is, de a demo alapján az mégjobban az arcade felé húz, úgyhogy kénytelen vagyok kihúzni ezzel GT megjelenéséig, de mikor lesz az?! :O

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#11496) nokia párti válasza Paarthurnax (#11495) üzenetére


nokia párti
őstag

Sajnos csak még a Japcsi-ban való megjelenés dátumát tudjuk:
2010 Márc.
Az EA meg, a Carbon óta nem tud kiadni jó gémet. :N(autósat)

[ Szerkesztve ]

(#11497) Paarthurnax válasza nokia párti (#11496) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Nekem az utolsó NFS amit még tetszett az a Porsche Unleashed volt... :U

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#11498) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Az lenne nagy szám, ha a redline-nak lenne PS3-as felújított változata, jobb irányíthatósággal.. az mennyire jó játék volt.. s úgy tudom magyar fejlesztőknek köszönhetjük..

(#11499) Paarthurnax válasza dhcodoki (#11498) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Vagy mondjuk Live for Speed. ;) Évekig nyátszottam vele.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#11500) dhcodoki válasza Paarthurnax (#11499) üzenetére


dhcodoki
senior tag

úgy ám :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.