Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) Vazallus


Vazallus
tag

Ismerősöm vadiúj Xboxa első nap 3ledes lett..Állítólag ~5 órát ment a gép.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#11602) pumatom válasza Vazallus (#11601) üzenetére


pumatom
aktív tag

Erre csak ez a véleményem:);

(#11603) runner 125 válasza pumatom (#11602) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ezt Te csináltad? ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11604) runner 125 válasza DM-Fan (#11599) üzenetére


runner 125
nagyúr

Aha, köszi.

Annyi gémmel úgysem játszanék egyszerre, elég lesz nekem a kis winyós is. :K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11605) AND1


AND1
őstag

lehet kérni a PSN ID-m felvételét az első hsz-be? AND1=lendvm01

thx

u.i.: mindenki felvett mindenkit? Nem bánjátok ha felveszem a ph!-sokat? :)

Egy régi PH-s.

(#11606) AND1 válasza pumatom (#11602) üzenetére


AND1
őstag

Magyaroroszágon szerintem az xbox elterjedtebb....gondolom nem kell ecsetelnem, hogy miért. Pl. nekem egy közeli ismerősömnek sincs ps3-ma :(, de kapásból feltudok sorolni pár xbox-ost.

Egy régi PH-s.

(#11607) runner 125 válasza AND1 (#11606) üzenetére


runner 125
nagyúr

Talán mert előbb jelent meg, nem de? ..több a használt, stb..

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11608) k. válasza runner 125 (#11607) üzenetére


k.
őstag

Nagyon egyszerű.A warez. Jópár osztálytársamnak is az van mert hát olcsobb letölteni mint 8-12 ropiért megvenni. Hát csak ennyi.Nem azért mert elöbb jelent meg csak olcsobb.

(#11609) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Valaki vásárolt már innen, vagy volt ebben a boltban már személyesen?
Tapasztalatokat-információkat várok a bolttal kapcsolatban (ha van) :R

platinum shop

250GB PlayStation 3 slim alapgép + ajándék HDMI kábel 72.900Ft

Gondolom ez a gép ennyit már megérne.

https://vertigostore.eu

(#11610) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Na felraktam a media szervert is. Hát nem hittem volna, hogy ennyire lassú a háló (wifi 54M). Még egy 15 perces avit sem tud lejátszani. 2-3 másodpercenként szaggat. Ez normális??

(#11611) runner 125 válasza k. (#11608) üzenetére


runner 125
nagyúr

Értem, nyilván az is lehet az oka.

..egyik barátom már elvből nem venne box-ot. "Mindenhülyegyereknekazvan".

Noh, no off.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11612) -XadAnuX+ válasza kelzsoca (#11609) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Szia,

Én ma vásároltam egy PS3 250 GB-os Slim-et, amit írtál.
Személyesem mentem be érte a pesti üzletükbe.
Teljesen megvoltam elégedve a kiszolgálással, kipróbálták előttem szó nélkül.

Ami még pozitív, hogy az ajándék HDMI kábel, nem sima, hanem aranyozott...

Üdv!

(#11613) orkester válasza dhcodoki (#11610) üzenetére


orkester
senior tag

Nálam kb. 7m-re van a Pc-től és 8m-re a Ps3-tól a router és még van egy fal is és nem szaggat semmi. Nálad valami más gond lehet.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#11614) blazsey2 válasza kelzsoca (#11609) üzenetére


blazsey2
senior tag

Igen,én itt vettem a gépet,szó nélkül összerakták és kipróbálták.Nagyon korrektek.

PSN ID:blazseydr

(#11615) AND1


AND1
őstag

Én is kipróbáltam ezt a ps3 megosztás dolgot hálón. Látom a ps3-on a windows-os megosztást (dokumentumok) is és a media servereset (C,D meghajtó egyaránt) is. Tehát akkor két lehetőség van hozzá? Vagy a windows-os megosztás "engedélyezi", hogy a mediaserver progi hozzáférjen a ps3-hoz?
Másik kérdésem: így akkor elég sebezhetővé válik az ember gép, jól sejtem. Ha két külön dologról van szó, akkor a media server progival biztonságosabb nem?
Egyébként wifin streameltem másfél gigás avi-t és tökéletesen ment és néztem közben. Persze gondolom, hogy egy mk file esetében nem ilyen zökkenőmentes, de azért egy másfél-két gigás file-lal még megy, legalábbis nekem tuti.

[ Szerkesztve ]

Egy régi PH-s.

(#11616) AND1 válasza runner 125 (#11607) üzenetére


AND1
őstag

Nem sajnos, hanem pont azért amit után írtak, hogy a warez miatt. Az összes x-boxos ismerősöm közül mindegyik 30-40 másolt játékkkal rendelkezik. Egynek vannak eredeti játékai csak. Ki nem találjátok miért? Fogorvos jóbarátja, ingyen adogatja nek :D. Így könnyű...

Egy régi PH-s.

(#11617) dhcodoki válasza orkester (#11613) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Hát akkor kutakodok kicsit.. egy szobában van a router és a PS is szal nem lehet probléma

(#11618) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Az UPnP nem aktív a konzolon.. pedig engedélyezve van a routeren is. Valahol esetleg be kell kapcsolni még valamit??? Lehet, hogy ezért szaggat még az avi is??

(#11619) kelzsoca válasza -XadAnuX+ (#11612) üzenetére


kelzsoca
félisten

Köszönöm az információt :R

https://vertigostore.eu

(#11620) pumatom válasza AND1 (#11606) üzenetére


pumatom
aktív tag

Hát lehet, én akkor se vinném "chippelni" ha lehetne.... A régi verziókból jó tanulópénz volt, hogy a másolt játékoknál a kihagyott jelenetek, extrák miatt behülyültek az olvasó fejek, és aztán lehetett vinni cserére, ami a gép 40%-a volt...

Amúgy nálunk biztos ez az oka a túlnyomó xboxok számának...

(#11621) benecz


benecz
tag

Hát igen,nekem volt mind 2 konzol,tudom,hogy ps3-nak van minőségérzete.Xboxnak semmi.Csak a warez megy semmi más........
Volt pár eredeti x360 játékom,kb 1 hónapig árultam és senki nem vette meg(NFS Undercover).
Feltettem a Motorstorm-ot,és a Gran Turismo 5-öt és 3-4 nap alatt elment mind a kettő.
Nah most ha valaki 3 és 3,5 k ért eladna egy 2-3 éves x360 játékot,és az nem a cod,akkor összeteheti a 2 kezét.A joyom 5ért ment el,pedig az is makulátlan volt.
Ps3 más világ,itt létezik olyan,hogy minőség........

(#11622) benecz


benecz
tag

Bocs,szar volt a net

[ Szerkesztve ]

(#11623) benecz


benecz
tag

Bocs,szar volt a net

[ Szerkesztve ]

(#11624) benecz


benecz
tag

Bocs,szar volt a net

[ Szerkesztve ]

(#11625) benecz


benecz
tag

Bocs,szar volt a net

[ Szerkesztve ]

(#11626) benecz


benecz
tag

Bocs,szar volt a net a suliban,bocs mindenkitől!

[ Szerkesztve ]

(#11627) benecz


benecz
tag

Bocs,szar volt a net a suliban,bocs mindenkitől!

[ Szerkesztve ]

(#11628) benecz


benecz
tag

Bocs,szar volt a net a suliban,bocs mindenkitől!

[ Szerkesztve ]

(#11629) salival válasza benecz (#11628) üzenetére


salival
aktív tag

Azért 8 hozzászólást szinte egyszerre produkálni nem semmi. Én eddig csak kettőt "tudtam".

YNWA

(#11630) heihachi válasza benecz (#11621) üzenetére


heihachi
addikt

Erre akár az is lehet a magyarázat (és ez inkább magyarázat, mint a Te minőséges teóriád), hogy az Undercover egy értéktelen szar, nyilván nem kell senkinek, neked is kár volt megvenned. Attól, hogy Te nem tudsz eladni egy értéktelen játékot, még nem lesz a szeretett géped minőségibb, mint a konkurencia.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#11631) heihachi válasza pumatom (#11602) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem meg az a véleményem, hogy ha nem írod oda, hogy miről szól, akkor nem szól semmiről ;)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#11632) nike_ válasza pumatom (#11602) üzenetére


nike_
addikt

Csak hogy a tévhiteket eloszlassuk: Ez az ábra a PS3 Slim megjelenéskori (2009. szeptember) eladásait ábrázolja Japánban.

(#11633) AND1 válasza AND1 (#11615) üzenetére


AND1
őstag

Ebben tud valaki érdemben nyilatkozni ?

Egy régi PH-s.

(#11634) benecz válasza heihachi (#11630) üzenetére


benecz
tag

Már bocsáss meg barátom,szerintem Te nem vagy tisztában pár dologgal.Nos,hogy megértsd:ha egy termék sikeres,viszik mint a cukrot akkor a hozzá tartozó dolgokat,kiegészítőket is megveszik.Lásd,nemrég vett egy fórumtárs egy Saxis joy-t 5 k-ért,és én mint mondtam szintén el tudtam adni a kijátszott játékaim.
Én nem azt mondtam hogy jobb az egyik vagy a másik,hanem azt,hogy a tapasztalataim,észrevételeim alapján jobb a ps3,mint a box.

(#11635) MrPG8 válasza benecz (#11634) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nem Saxis hanem Sixaxis... Azért nem kéne szétoffolni a topikot. PS3 tapasztalatok a fórum neve, nem pedig PS3 vs Xbox..

(#11636) benecz válasza MrPG8 (#11635) üzenetére


benecz
tag

Igazad van,de azért nem hagyhattam szó nélkül,mert elég durván a szívemre vettem.

[ Szerkesztve ]

(#11637) pumatom válasza heihachi (#11631) üzenetére


pumatom
aktív tag

Most nem értem azt nem érted amit írtam? :F olvasd vissza az előzményt...

(#11638) heihachi válasza pumatom (#11637) üzenetére


heihachi
addikt

Most nem értem mit nem értesz. :)
Volt egy hsz, amiben ennyi volt:
"Ismerősöm vadiúj Xboxa első nap 3ledes lett..Állítólag ~5 órát ment a gép."
Erre Te válaszolsz egy ábrával, amiről nem írod, le, hogy miről szól.
Mitől kellene ezt érteni?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#11639) pumatom válasza heihachi (#11638) üzenetére


pumatom
aktív tag

Hát ez egy utalás volt arra, hogy kint inkább a ps-t veszik, mert sz@r a box... de legközelebb nem bonyolítom, ha ennyire sok volt...

(#11640) heihachi válasza benecz (#11634) üzenetére


heihachi
addikt

Már bocsáss meg, de nem vagyunk barátok :)

Továbbra sem értem a logikádat, hogy hol a kapcsolat a minőség, és az el tudsz adni egy használt szar játékot vagy sem között. A #11621-ben azt írtad, hogy egy hónap alatt nem tudtad eladni az undercovert, meg más játékoknak is alacsony az ára. Végül arra jutottál, hogy Ps3 más világ,itt létezik olyan,hogy minőség........ Illetve az elején még sikeresen belekeverted a warezt, aminek meg végképp semmi köze a minőségérzethez, de ezt most elnézem Neked, hátha ez közelebb visz a barátsághoz. A lenti válaszoddal együtt sem értem, hogyan jön össze a kettő, hiszen az Xbox 360 is sikeres, viszik, mint a cukrot (több is fogyott belőle, mint PS3-ból), viszik a kiegészítőit is, és a játékokat is, legalábbis én még mindent el tudtam adni, amit elakartam, kivéve azt, ami nagyon szar (és már én is bánom, hogy megvettem), meg ami amúgy is mindenkinek megvan. Mivel nagyobb a piac, több a keringő játék rajta, alacsonyabbak az árak, nehezebb eladni. De ennek még mindig köze nincs a minőséghez.
Ha valamit el akarsz adni Xbox 360-ra el is tudod adni. Még szerencséd is lehet, és már másnapra elmegy a játék, mint ahogy neked is szerencséd volt a Motorstormmal meg a GT5-el (ami ugyan még meg sem jelent, de Te már el is adtad :) ).

Ettől még lehet a PS3 jobb minőségű, csak épp a Te érvelésed az nagyon gyenge ez ügyben. Ebben a hsz-edben sokkal jobb érved van "észrevételeim alapján jobb a ps3,mint a box.", ezt simán el tudom fogadni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#11641) heihachi válasza pumatom (#11639) üzenetére


heihachi
addikt

Szerinted azért veszik jobban Japánban a Sony gépét, mert szar a box :F Akkor nézd meg Amerikát, ott nem vesznek több PS3-at, mint Xboxot, ott meg egyforma jók?

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#11642) nokia párti


nokia párti
őstag

Édes Istenem sose fogjuk lezárni már ezt a témát. :U

De a GT5 pg már van.

[ Szerkesztve ]

(#11643) Mtt


Mtt
tag

A PS3 lejátsza az írott DVD-ket?

"őszi esték melege leszek, / hogy ne lúdbőrözzenek az öregek"

(#11644) benecz válasza heihachi (#11640) üzenetére


benecz
tag

Szánalmas vagy csórikám,de nagyon.......
Részemről az off vége

[ Szerkesztve ]

(#11645) pumatom válasza heihachi (#11641) üzenetére


pumatom
aktív tag

Hátha azt nézzük, hogy van egy konzol amin csak eredeti játékok futnak, és van egy másik konzol, amit flashelnek, és ezáltal fut rajta a másolt játék, és ennek ellenére, mégis azt válasszák túlnyomóan(Japán) ami anyagilag megterhelőbb, vagy ahogy te mondod egyenlő számban Amerikában, talán mégis van valami oka, ha jól gondolom...Annak ellenére, hogy mennyit lehetne spórolni azzal, hogy másolt játékokat kiírogatsz magadnak...

Másrészt ha ennyire xbox fan vagy akkor miért nem itt osztod az észt? Talán ott egyetértenek veled...

(#11646) pumatom válasza Mtt (#11643) üzenetére


pumatom
aktív tag

Persze!

Egyedül a játékoknak kell eredetinek lenniük!

Üdv!

(#11647) benecz válasza pumatom (#11645) üzenetére


benecz
tag

Igazad van,te vagy az én emberem :)

(#11648) heihachi válasza pumatom (#11645) üzenetére


heihachi
addikt

Ha itt ekkora faszságokat írnak, mint Te meg néhányan mások, akkor itt osztom az észt. Mindig ott, ahol épp nincs :)

Pl a mostani mondandód is hibás: Szerinted amerikában nem lehet spórolni az írott játékkal? Vagy ott miért vesznek ugyanannyi Xboxot?

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#11649) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Hagyjuk az Xbox témát, ebben a topicban senkit sem érdekel. :(

(#11650) pumatom válasza heihachi (#11648) üzenetére


pumatom
aktív tag

Örülök, hogy egy óra alatt kisikerült analizálnod...

Amerikában a száma folyamatosan nő míg a box halványul...

És ha ilyen marha okos gyerek vagy tudhatnád, hogy Amerikaiak kilóra megvesznek mindent, nem szarakodnak 2e forintokkal...

A spórolás mindenkire vonatkozott, és épp ez a pláne benne, hogy ennek ellenére is a ps-t választják...meg akarják a boxot ps-re cserélni...

És a tanácsaiddal szerintem húzzál amerre látsz...

húzd a f@szodra a boxodat annyit ér mint a gazdája...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.