Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57451) MasterMark válasza Fail3D! (#57450) üzenetére


MasterMark
titán

A pixelcsusztatás nem véd meg. Kinagyítani kell és kész.

Amúgy ha gyakran váltogatod a csatornákat akkor sem lehet baj.

Switch Tax

(#57452) zolee3000 válasza DVlad (#57445) üzenetére


zolee3000
tag

Elbeszélünk egymás mellett, és visszaolvasva, rá is jöttem, hogy miért. A "szuper szélesvásznu TV-k" felvetéséből indultunk ki, amire én úgy reagáltam, hogy a gyártók biztosan látnának benne fantáziát, hiszen így lennének "filmnézős" és "TV-nézős" TV-k is, és biztosan sok ember venne ilyet is-olyat is. Elég szerencsétlenül és félreérthetően fogalmaztam azonban, amikor az ilyen, potenciálisan akár két TV-t is megvásárló embert úgy jellemeztem, mint "aki komolyan gondolja a filmezést". A (korlátozott anyagi lehetőségekkel bíró) átlagemberek körén belül gondoltam azokra, akik elég nagy arányban néznek filmeket is ahhoz, hogy erre a célra hajlandóak legyenek külön TV-t venni. Olyan emberek ezek, akiknek mondjuk két alsó- vagy középkategóriás TV-re még telne, de arra már nem, hogy dedikált moziszobát építsenek "extrém" vetítős rendszerrel. Nyilván az utóbbit megfizetni képes réteget hidegen hagyná a "CinemaScope TV" - ebben igazad van.
De szerintem ezt ne bonyolítsuk tovább, hiszen eleve egy teljesen elméleti fejtegetésről volt szó.

[ Szerkesztve ]

(#57453) DVlad válasza zolee3000 (#57452) üzenetére


DVlad
őstag

Jó. A te embered hová rakná azt a szélesvásznú készüléket? Milyen helységbe? A nappaliba, a "tv" helyére? Vagy egy mozizásra vásárolt készülékhez venne egy hangrendszert is (gondolom igen)? Akkor lenne egy szoba, ahol egy "mozisabb" rendszer lenne telepítve? Mert nem hiszem, hogy a "tv-t" kiváltaná vele és azt sem, hogy a hálóba betenné, alvás elöttre.
Azért nem csak sok milliós vetítõk és vásznak vannak lakossági célra.
Szerintem ésszerûtlen választás lenne és ezt a történelem be is igazolta eddig.

(#57454) blt.62


blt.62
őstag

Segítsetek légyszives. Van egy Panasonic dvd felvevős lejátszóm (DMR-EH57 EP-S).

Hogyan tudom párosítani a Samsung PLAZMA tv-vel (PS-42C62H)?

Régebben tudtam,de elveszett a használatija a dvd felvevőnek és egyszerűen nem tudok rájönni. Időnként megbolondul valamiért és leválik ilyenkor nem kezeli se a tv-t se a dvd-t. Egyedül annyit ír ki ha ki akarom kapcsolni,hogy "DVD 3".

Tudom.hogy nem az a topik de segítsetek légyszi.

MegtorloXp

(#57455) zolee3000 válasza DVlad (#57453) üzenetére


zolee3000
tag

Tudod mit? Igazad van. :R
Bár nem értem, ezt a vehemenciát. Egyáltalán nem kardoskodtam a szélesvásznú TV-k mellett. Egyszerűen csak felvetettem (elméletben), hogy ha ráállnának a gyártására és agymosó marketinggel is megtámogatnák, akkor az átlag emberek ugyanúgy vennék, mint sok más olyan kütyüt, aminek szintén nincs értelme/létjogosultsága.
De szerintem tényleg fejezzük be, mert kicsit sok lesz az off-topic. Peace!

(#57456) ricpet


ricpet
tag

Egy érdekes dologra lettem figyelmes (50GT60)

A 23.976 fps filmek lejátszása 24p -ben tökéletes, semmi probléma vele. (szerencsére majdnem mindegyik HD film ilyen)
Viszont mostanában jönnek ki 24.000 fps-el is. (mkv) Ezeknél azt tapasztalom, hogy kb. 2-3 percenként reccen egyet lejátszás közben. Más is tapasztalt már ilyet? Ki lehet valahogy küszöbölni?

Közben rátaláltam a válaszra a fórumban. Sorry, de érdekes dolog ez.

[ Szerkesztve ]

(#57457) DM-Fan válasza ricpet (#57456) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Ez biztos, hogy nem a TV hibája, mert az a 24 és a 23,976 FPS-es anyagokat is tökéletesen kezeli. A lejátszónál sem gondolnám, hogy ez problémát okozna, pont a fordítottja szokott gondot jelenteni, mivel a korábbi Realtek chip-es lejátszók a 23,976 FPS-es anyagokat jelenítik meg úgy, hogy 41 másodpercenként röccennek egyet. Szóval szerintem simán lehet, hogy az adott anyag kódolása rossz.

Get Moded!

(#57458) zsofika11 válasza blt.62 (#57454) üzenetére


zsofika11
csendes tag

De ezt már ne veszítsd el... :K ...https://dlc.panasonic-europe-service.com/EUDocs/GetDoc.aspx?did=149805&fmt=PDF&lang=hu&src=3&uilang=hu-HU&model=DMREH57

(#57459) erdoke válasza DM-Fan (#57457) üzenetére


erdoke
titán

WD lejátszók hagyományosan 23,976-on viszik a 24,000 (európai mozis) filmeket is...
Persze sokkal kisebb probléma, mint fordítva, ill. az utóbbi év FW-ei akár javíthatták is.

A legjobb aláírás a héten

(#57460) mayday00 válasza erdoke (#57459) üzenetére


mayday00
őstag

Pont akartam kérdezni. Több koreai film 24,000-es. Ezt akkor nem 24,000-viszi a lejátszó?

De pl a Sherlock (S01, S02) BD kiadása 1080i / 25 fps . De tudnék még példákat sorolni. Valami amerika 2 BD szintén 1080i / 25 fps

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#57461) ricpet válasza DM-Fan (#57457) üzenetére


ricpet
tag

Közben tesztelgettem. WD TV Live Streaming lejátszóm van.
23.976 fps filmek tökéletesek még nagyon nagy bitrátával is.
24.000 fps esetén mindegyik akad kb. 1-2 percenként egy pillanatra. (kb. 10 filmnél néztem)
Ha valahol megakad, visszatekerve ugyanott már nem akad meg és számítógépen nézve sincs vele semmilyen probléma. Így nem lehet kódolási gond.
Nem tudom mitől lehet.

(#57462) ricpet válasza erdoke (#57459) üzenetére


ricpet
tag

Akkor ezek szerint WD probléma lehet?
Keresek majd egy újabb firmware-t, hátha megoldódik.
Milyen lejátszót ajánlanátok hasonló kategóriában, ahol nagy valószínűséggel nem jelentkezik.

(#57463) mayday00


mayday00
őstag

Ha már filmek.
Robotzsaru 2014. február 5-én jelenik meg végre BD-n az InterCom forgalmazásában, 4K-ban remasterelt transzferrel. Tengeren túlon január 21.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#57464) erdoke válasza ricpet (#57462) üzenetére


erdoke
titán

Ha sok 24,000 filmet nézel, és még mindig nem javították a hibát (nekem úgy tűnik, hogy az amerikaiakat egyszerűen nem érdekli), akkor Dune 102 vagy Mede8er 600-as jöhet szóba. Utóbbi 5 év gar + 3D, de 40e alatt nem nagyon lehet beszerezni.

A legjobb aláírás a héten

(#57465) sapex válasza janos666 (#57442) üzenetére


sapex
tag

Szia. Egész pontossan mire alapozod ezt a feltevést:
"Panasonic-nál jobban megéri >=50, ha futja rá, mert látványosan jobbak, mint a 30-asok, de már azok is vannak ott, ahol a D-s Samsung-ok".
Mi a baj a 30-asoknál?

(#57466) Gicz válasza sapex (#57465) üzenetére


Gicz
addikt

Semmi baj nincs, csak az 50-es széria jobb

(#57467) mhmpista válasza sapex (#57465) üzenetére


mhmpista
aktív tag

Gondolom arra gondolt hogy ott volt egy nagy minőségbeli (kontraszt, feketeszint) ugrás.
Mint a samsungoknál a C-D között.

(#57468) BBéci válasza sapex (#57465) üzenetére


BBéci
titán

Az ilyen kérdésektől mindig kiakadok! :W
Nem feltevés, hanem tapasztalat, műszeres méréseken és vizuális vizsgálatokon alapul. De az összes tesztből ugyanez olvasható ki.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#57469) ricpet válasza erdoke (#57464) üzenetére


ricpet
tag

Sajnos nem javították a hibát, sőt a 2012-es firmware jobb, mint a legújabb. Nagy bitrátájú anyagok nem akadnak, míg az újjal igen.
Úgyhogy visszaraktam a régebbit és beállítottam 1080p 60Hz-re, így nem nagyon tapasztalok 24p-hez képest bármiféle különbséget (pedig nagyon nézem) és így a 24.000 fps is akadásmentes.
Köszönöm a segítséget mindenkinek.

(#57470) b.lajos válasza BBéci (#57468) üzenetére


b.lajos
tag

Mivel a fórumon nem nagyon ismerős a neve "sapex", gondolom nincs tisztában jános szakmai tudásával, és ezért a kérdés. Persze ha visszaolvas akkor minden tiszta. Ettől függetlenül ne bántsd a falat, még ledöntöd ... :) :)

b.lajos

(#57471) Gicz válasza ricpet (#57469) üzenetére


Gicz
addikt

Tehát 60hz e játszod le 24p-s anyagokat? És nem zavar a 3:2 pulldown? Az meg zavart h 2 percenént megröccent? Volt értelem a drága tvnek meg lehátszónak :C

(#57472) NoOne1976 válasza DM-Fan (#57421) üzenetére


NoOne1976
őstag

A felbontásbeli különbség 3 méterről egy 720p anyag és egy 1080p anyag között nem igazán érzékelhető 50"-on ... Ez viszont közel sem azt jelenti, hogy ne lenne látható minőségbeli különbség közöttük és ami miatt mégis érdemes az 1080p anyagok erőltetése az pontosan az, hogy ezek bitrátája általában magasabb a 720p anyagokénál.

Ha jól értem, egy 50-es tv-n nem feltétlenül, de azért 3 méterről is (esetlkeg csak egyes jeleneteknél), de látszódik a különbség a 720p és a 1080p között.

És mi a helyzet egy DVD9 film és egy tömörített 720p-s mkv videó összehasonlítása esetén? Az rendben van, hogy más a felbontás, de melyik tűnik jobbnak?
Ki lehet azt jelenteni, hogy inkább egy 720p-s konvertált filmet érdemes nézni, mint egy gyári dvd lemezt?

(#57473) claire78 válasza MasterMark (#57408) üzenetére


claire78
senior tag

Kicseréltem az elemeket, de semmi változás. :( Arra viszont rájöttem, h a 2032-es elemek is belemennek.
Feljebb vettem a fényerőt 0-ról, 10-re így mintha kevésbé lenne zavaró. Visszaállítottam a THX3D Cinema-t alapra, de semmi változás.Csak sötét részeknél lehet észrevenni, a háttérben lévő részeknél jelentkezik sötétzöld "árnyékként".
Van valakinek még valami építő jellegű ötlete?

(#57474) mayday00 válasza erdoke (#57464) üzenetére


mayday00
őstag

Rájöttem vegyen a fene hülye media lejátszót. 2 magos proci, hozzá lap, ram. Megvan 40k ból.(filmnézésre bőven elég) Ház stb van...
és az tuti mindent visz.Mindent. Ami létezik. Ez a megoldás.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#57475) erdoke válasza mayday00 (#57474) üzenetére


erdoke
titán

Ha csak ennyi lenne...
Próbáltam másfél éve 5770-es AMD karis géppel, később Ivy Bridge-es laptoppal, nem egyszerű mindent tökéletesre összelőni.

Más.
Érdekes írás a 4k-ról, is it BS?

A legjobb aláírás a héten

(#57476) DM-Fan válasza NoOne1976 (#57472) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"Ha jól értem, egy 50-es tv-n nem feltétlenül, de azért 3 méterről is (esetlkeg csak egyes jeleneteknél), de látszódik a különbség a 720p és a 1080p között.

Már hogyne látszóda! De miért találgatsz? Ott a megjelenítőd, próbáld ki magad!

"És mi a helyzet egy DVD9 film és egy tömörített 720p-s mkv videó összehasonlítása esetén? Az rendben van, hogy más a felbontás, de melyik tűnik jobbnak?"

Mégis, mit tippelsz? Szerintem elég egyértelmű, hogy egy olyan kielzőn, aminek a natív felbontása 1920x1080 elég törvényszerűnek mondható, hogy egy 720p anyag (aminek felbontása ugye 1280x720 és az esetek döntő hányadában fullHD felbontású anyagból készül lefelé butítással) igen nagy eséllyel jobban fog kinézni, mint egy DVD (aminek felbontása eleve csak 720x576). Minél közelebb van egy anyag felbontása a kielző natív felbontásához, annál jobban fog mutatni az adott megjelenítőn. Ráadásul egy 720p anyag eleve jóval több képi információt hordoz, hiába konvertálja fel a DVD-t is a lejátszó/TV a megjelenítőpanel saját, natív felbontására. Szarból ugye nehéz várat építeni. A 720p anyagok képi adattartalom tekintetében a DVD és a fullHD anyagok között állnak, tehát a felfelé konvertálásuk közben is kevesebbet kell "találgatnia" a felskálázó elektronikának, mert több a konkrétum, mint egy DVD-felbontású anyag esetén.

Ugyanakkor általánosságban semmi nem jelenthető ki. Egy 320x240-es anyagot is bele lehet tenni egy 720p felbontású mkv konténerbe iszonyat alacsony bitrátával, ahogy DVD-ből is lehet találni olyan minőségi transzfert tartalmazó lemezt, hogy zavarbaejtően jól néz ki egy jó plazmán, ami felkonvertálja a saját natív felbontására. Nagy meglepetések nincsenek, a minőségi sorrend általában a felbontás és a bitráta növelésével egyenesen arányosan változik: DVD -> 720p -> 1080p, de mondom: a felbontás önmagában csak egy tényező a sokból.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#57477) DM-Fan válasza erdoke (#57475) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Jókat röhögök mindig ezeken a "Rájöttem vegyen a fene hülye media lejátszót" típusú benyögéseken, hogy helyette milyen jó 40 eFt-ból PC, ami mindent visz. :DDD

Kb. olyan ez, mint hogy minek a BMW-be a gyári kielzős navi, majd felfúrunk a műszerfalra egy netbook-ot.

Mindent visz? Lassan 3 éve van meg a Popcorn-om, eddig kb. egy digitális fényképező által készített videót leszámítva mindenel simán boldogult. Nemigen van olyan releaser, akinek a munkáit egy ilyen szintű lejtszó ne jatszana minden további gond nélkül. És ez sem került több 45 eFt-nál, ugyanakkor nem nagyobb, mint egy tégla, háttérbilágításos távirányító jár hozzá, korrekt a garfikus kezelőfelülete, lazán kommunikál a NAS-sal, néma kussban van és 5 W a teljesítményfelvétele.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#57478) NoOne1976 válasza DM-Fan (#57476) üzenetére


NoOne1976
őstag

a minőségi sorrend általában a felbontás és a bitráta növelésével egyenesen arányosan változik: DVD -> 720p -> 1080p

Én is így gondoltam a minőségbeli különbségeket. Azért is kérdeztem,mert egyáltalán nem biztos, hogy minden filmből kell az embernek a 1080p, vagy a BD, egyszerüen azért mert nem érnek annyit filmként.

[ Szerkesztve ]

(#57479) DM-Fan válasza NoOne1976 (#57478) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Nekem kéne a BD mindenből, na jó, valóban van egy-két film, ahol nem estem hasa a BD láttán sem, mert nem nyújtott annyi többletet, de ez a ritkább, konkrétan eddig talán 2-3 BD volt, amire azt mondtam, hogy nem érte meg lecserélni rá a DVD-t, pedig már rohadt sok BD-m van.

A BD-k árára se nagyon lehet panasz: az Xpress karácsony előtti akciójában rendeltem jópár filmet: 15 BD-t hoztam haza múlt héten, átlag 2,5 eFt-ra jött ki az áruk, pedig közte volt az Elysium fémdoboz, A szökevény és a JKF steelbook is és mindhárom új megjelenés.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#57480) wdarty


wdarty
tag

Sikerült összehozni a 24p-s (23.976) lejátszást MPC-HC-val. :)
Nagyon meg vagyok elégedve a tv-vel 42ST60.

Belenéztem a Sunshine-ba (2007). Szürke az űr benne, kép nem valami nagy szám. :(
Miket nézek meg így az ünnepek alatt a tv-n?

(#57481) DM-Fan válasza wdarty (#57480) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Pedig annak a filmnek elég jó képe van. Szerintem valamilyen beállításoddal lesz gond, lehet, hogy nem jó színteret használsz és nincs hozzá megfelelő módon beállítva a TV-d.

Get Moded!

(#57482) MasterMark válasza wdarty (#57480) üzenetére


MasterMark
titán

Ott akkor a felvétel a gond.

Vagy valami divikszes?

Switch Tax

(#57483) Isual válasza MasterMark (#57482) üzenetére


Isual
veterán

Én monitoron amikor nézek néha filmeket tapasztalom néha azt, hogy a nem tudom milyen kiterjesztésű filmeknél a fekete sáv feketébb, mint a képi tartalomban megjelenő fekete. Ez minek a jellemzője, hibája? Tehát, hogy a film feketéje az nem ekvivalens a monitor feketeszintjével, hanem világosabb.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#57484) MasterMark válasza Isual (#57483) üzenetére


MasterMark
titán

Tömörítés, vagy már az eredeti felvétel is ilyen.

Switch Tax

(#57485) DM-Fan válasza Isual (#57483) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Ez is múlhat színtér- vagy egyéb beállításon is: a neten elérhető, tömörített anyagok többnyire csak a hasznos képanyagot tartalmazzák, a fekete sávokat nem, ellentétben a gyári BD-vel. Ezért az ilyenkor látható fekete sávokat a lejátszószoftver pakolja oda és az lehet az a legmélyebb fekete, amit a monitor meg tud jeleníteni. Ha nem megfelelő a színtérbeállítás, akkor viszont a filmtartalom ezeknél a sávoknál lehet világosabb is egyidejűleg.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#57486) Isual válasza MasterMark (#57484) üzenetére


Isual
veterán

BD25-50, ISO-knál is előfordul?

Plazmán nézve rendes minőségű anyagot a film feketeszintje megegyező lesz a plazma adott beallitasanak megfelelő nativ feketeszintjével?

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#57487) DM-Fan válasza Isual (#57486) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Vannak olyan lemezek, ahol eredetileg is érezhetően gyengébb a feketeszint, mint más kiadványoknál. Ez múlhat a forgatáskor használt eszközökön/beállításokon, vagy akár a BD masterelésén is.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#57488) Isual válasza DM-Fan (#57487) üzenetére


Isual
veterán

Amíg nincs BD lejátszóm, addig csak tölteni fogok, melyik formában érdemes ezeket leszedni, hogy a legjobb minőséget kapjam? Illetve az milyen közel van a BD disc minőségétől, amit a boltban veszel?

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#57489) wdarty


wdarty
tag

Más is panaszkodott a release-re. Valakinek meg az eredeti is olyan. Persze, most nehéz eldönteni, hogy hol a hiba.

Tudnátok pár filmet mondani amit érdemes megnézni a tv-n?

(#57490) MasterMark válasza Isual (#57488) üzenetére


MasterMark
titán

BD50 vagy remux. A többi általában mind módosított.

Switch Tax

(#57491) DM-Fan válasza Isual (#57488) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Értelemszerűen az érintetlen BD-rip (BD50) adja vissza egy az egyben a BD-t. Ezen felül a BD25 remux-ok szoktak lenni közelítőleg olyanok, sok esetben ezek képe nem tömörített, csak lehagynak hangsávokat, illetve az extrákat. Az ennél kisebb mkv-k már általában mind tömörítettek és el is szenvednek minőségromlást, amit vagy észlelsz, vagy nem, de azért többnyire rutinos szemmel észlelhető a romlás.

Általánosságban el tudom mondani, hogy 95%-ban nagyon elégedett vagyok az általam megvásárolt BD-k kép- és hangminőségével. Közel sincs olyan durva minőségi szórás a BD-knél, mint anno a DVD-knél volt.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#57492) Isual válasza DM-Fan (#57491) üzenetére


Isual
veterán

A BD ISO?

(#57493) DM-Fan : Köszönöm nektek a segítséget! :R

50GT60 ára egyébként 10k-t esett Panashopban! :)

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#57493) DM-Fan válasza Isual (#57492) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Az ISO csak egy konténer, abban bármi lehet, akár BD-remux, akár BD50 is. Ha 20 GB fölötti méretről van szó, akkor már annyira rossz nem lehet, az valószínű remux. Ha 30-40 GB-os, akkor pláne jó, sanszosan BD50.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#57494) lovi8


lovi8
tag

Sziasztok!

Szombaton megjött az 50GT60-as csoda!
Tudna nekem valaki beállításokat mondani a bejáratáshoz?

Thx

(#57495) MasterMark válasza lovi8 (#57494) üzenetére


MasterMark
titán

Alap képprofilok jók szoktak lenni, kivéve a dinamikus.

(#57496) lovi8: Igen.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#57496) lovi8 válasza MasterMark (#57495) üzenetére


lovi8
tag

Mondjuk THX cinema?

(#57497) Isual válasza MasterMark (#57495) üzenetére


Isual
veterán

Már a kérdésben benne voltra válasz: "Thx" :)

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#57498) sinick válasza DM-Fan (#57030) üzenetére


sinick
senior tag

4. A kompatibilitási lista igen szegényes, ez alapján lehetetlen megmondani, de egyébként ezen pont szerepel a WD My Book AV-TV (és a linkje alatt 1 és 2 TB-os verzió látható). Ha megvetted és kipróbáltad, avass be minket is!

Megjött a 1TB-os WD Elements, az 50GT60-as gond nélkül kezeli USB 3-ason.

(#57499) sinick válasza sinick (#57133) üzenetére


sinick
senior tag

Ez a "Csatornalista frissítése" érdekesen működik, nekem bizonyos eetben kinyírja.

Mai napoon annyi történt, hogy Digin a DCB-C-n mai napon megjött az AXN Black és AXN White. Megint érdekesen viselkedett a csatornalista frissítés. Jelzett a tévé, hogy új csatornát talált. Leokéztam, hogy frissítsen. Végigment, lementette. Az első 3 csatornát (M1, M2, M3) megint behajította valahova a 30-asok közé összevissza és az 1,2,3 helyre a 4,5,6-ot tette. (Még szerencse, hogy csak ez a három... lassan agyvérzés kerülget. :W)

(#57500) gutentag


gutentag
tag

Sziasztok,

mi lehet az oka annak, hogy a HD filmeknél az ST60-amnak az oldalirányú mozgásnál nem folyamatos a képe, hanem mintha beszaggatna egy kicsit? Esetleg be kéne még állítanom valamit a tévén vagy a lejátszón?

A hálózati struktúrám: Syn DS213j+4Tb WD Red, Router WDR4300, Med600, AQ Pearl + P65ST60.

A válaszaitokat előre is köszönöm! :)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.