Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29851) gyiku válasza DM-Fan (#29831) üzenetére


gyiku
nagyúr

amikor meg 350 volt az 50gt, akkor valaszthattam, hogy st+extra gar, vagy gt 2 evvel. mivel az emlitett osszegnel egy kanyival sem vagyok hajlando tobbet egy tv-re kolteni, igy lett belole gt. belolem meg boldog tulaj.

hüllő

(#29852) Dorian válasza anonym1s (#29849) üzenetére


Dorian
félisten

A vastagság egy paraméter a sok közül. Nem attól lesz jó egy kábel, hogy vastag, de rosszabb biztos nem lesz tőle.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#29853) dedy70 válasza gerolka (#29837) üzenetére


dedy70
tag

Handras egy igazi tv "szakértő":

"rakerestem a neten, de egyebkent szemre szoktam beallitani mindent, egy TV-nel felesleges, hogy szinhelyes legyen, a lenyeg, hogy jol nezzen ki rajta a kontent."

Igazi konzumidióta, cserébe jól járt aki megvette e Kuro-t.

(#29854) DM-Fan válasza salapp (#29847) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

"Ez a fórum több plazmát 'adott el', mint a - nyilvánvalóan - túlfizetett pana-marketingesek."

Kár hogy ezt egyik gyártó sem honorálja, legalábbis én még egy köszönőlevelet sem kaptam egyiktől sem az 5 év alatt, nemhogy adott esetben egy grátisz készüléket, pedig szerintem nem kevés embert tereltem itt többedmagammal a helyes útra. Nem panaszkodásképp, mert nyilván nem is ezért csinálom - szerintem ez anélkül is sejthető, hogy leírnám - na de azért mégis jól esne. :((

Get Moded!

(#29855) rgeorge válasza gerolka (#29837) üzenetére


rgeorge
addikt

Na, elég volt csak a linket megnéznem, hogy hová mutat, eszembe sem jutna elolvasni. Ezen az emberen (Handras) egy teljes pszichológus évfolyamot ki lehetne képezni. Egy-két dolgát korábban olvastam, hát nem egy hiteles forrás, bármiről legyen is szó, bár lehet, hogy a tavaszi mélyszántásról tud okosat mondani. Ami bosszant, hogy ezek szerint évekig nála volt egy Kuro, mikor lehetett volna olyannál, aki értékelte volna.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#29856) dedy70 válasza DM-Fan (#29854) üzenetére


dedy70
tag

Amikor rendeltem a tv-t a Panashoptól a netes megrendelőlapon volt egy kérdés, hogy hol hallott a készülékről. Én oda beírtam ezt a fórumot.

(#29857) Jim-X válasza DM-Fan (#29854) üzenetére


Jim-X
őstag

Szerintem ha az ilyen fórumok nem lennének, ahol a minőség felé terelik az embereket, akkor a Pana plazma becsukhatná a boltot... :K

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#29858) M_AND_Ms válasza kolosszus87 (#29850) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

És árban mennyivel fizetett többet a Sonyért?

Mert a 46-os Sony ára több, mint másfélszerese volt az 50-es panáénak.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#29859) seria válasza DM-Fan (#29854) üzenetére


seria
tag

"Kár hogy ezt egyik gyártó sem honorálja, legalábbis én még egy köszönőlevelet sem kaptam egyiktől sem az 5 év alatt,"
Lehet, hogy nem kaptál de tisztába vannak Ők is vele, hogy rettentő sokat köszönhetnek nektek a plazma tv-k eladásával kapcsolatban.

(#29860) Ijk


Ijk
nagyúr

Ma felhívtak az AV-Landból, mert amikor bent voltam utánakérdeztem hogy rendelhető-e az ST50. Most mondták hogy kifutott, központi raktárról akartak hozni. Persze nem mondok biztosat, de könnyen lehet hogy már csak az van itthon ami a boltok készletein és a panashopnál van.
Az 2013-as modellek pedig 6 hét múlva várhatóak.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#29861) seria válasza Ijk (#29860) üzenetére


seria
tag

és a raktáron lévők közül feltehetően sok a visszavitt készülék

(#29862) csube64 válasza Ijk (#29860) üzenetére


csube64
csendes tag

Az edigitálnál pedig több mint két hete nem lehet rendelni 50ST50-et.
Egy 42 collost pedig én vitte vissza. :((

[ Szerkesztve ]

(#29863) ketkedo612 válasza GLOCK34 (#29846) üzenetére


ketkedo612
tag

Akik a biztosítós garancia miatt izgulnak.
A 2003. évi LX. törvény szerint ezek a lehetőségek valamelyike várható, igaz itt a felügyelet rendelte el a végelszámolást, tehát 226. paragrafus feltételeit még biztosan nem teljesítették:

"A végelszámolás

225. § A biztosító jogutód nélküli megszűnését kimondó határozatához a Felügyelet előzetes egyetértése szükséges.

226. § A Felügyelet az előzetes egyetértést akkor adja meg, ha a biztosító a biztosítási tevékenységből eredő valamennyi kötelezettségét teljesítette. A kötelezettségek teljesítésének lehetséges módjai különösen:

a) az állomány átruházása,

b) a biztosítási szerződések felmondása,

c) a biztosítottakkal történő megállapodás.

Az ezek bizonyítására alkalmas okiratokat a biztosító köteles a Felügyeletnek benyújtani. "

Szerintem a vásárló szempontjából legkevésbé problémás az állomány átruházás lenne, de ezek a szerződések előre kifizetett egyszeri díjasok, így nem hiszem hogy tolonganak majd a jelentkezők ennek a módozatnak az állományáért, max akkor, ha beszedett díjat is átadnák, vagy jelentős részét. Amúgy sem sok biztosítónak van ilyen típusú szerződése.
Felmondás esetén elvileg a teljes díj visszajárna, mert ez egy olyan speciális előre egy összegben kifizetett biztosítás, amiben a biztosító kockázatviselése a gyári garancia lejáratakor indul majd. Tehát jelenleg még nem viseltek kockázatot így díjra sem tarthatnak igényt a szerződés felmondása esetén.
Itt megint az anyagiak a bizonytalanok. Vissza tudják-e adni a teljes díjat mindenkinek ?
Ha nem, akkor a c pont alapján meg kell állapodniuk.

Bár mi is lesz, a biztosítónak az érintetteket közvetlenül kell értesíteni és írásban.

220. § (5) A biztosító elleni felszámolás, illetve végelszámolás elindításának és a biztosítási szerződések megszűnésének tényéről a felszámoló, illetve a végelszámoló köteles a szerződő feleket, a biztosítottakat valamint az ismert hitelezőket értesíteni.

(#29864) Ijk válasza seria (#29861) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát részben pont ezért nem merek ST50-et rendelni, mert ha arányaiban nem is volt sok sávosodó példány, a maradék készletekben biztos jóval nagyobb az arány a visszaküldések miatt. Mondhatni ilyen esetben már nagy szerencse kifogni egy kifogástalan darabot. Ráadásul kiterjesztett garival 310k, majdnem egy GT50 ára és akkor még imádkozhatok hogy kifogástalant kapjak a megmaradt készletből.
UT50-es rendelést még nem adtam le, az a baj hogy nagyon megoszló tapasztalatokat olvasok róla, van ami azt mondja szinte semmi különbség az ST50-hez képest, van ami szerint ég és föld. Másik hogy 3 HDMI bemenetre lenne szükségem.

Jelenleg nagyon úgy néz ki a dolog hogy el lesz halasztva a vásárlás.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#29865) salapp válasza Ijk (#29864) üzenetére


salapp
addikt

Üdv a tologatós klubban!
De legalább addig se egy lcd-t kell sasolni, nem igaz?
A samu e6500 nálad képbe sem került? Állítólag ST-szint, de eddig külföldi oldalakon se találtam negatív review-t, csak pozitívakat.
Nálam a hármas tuner miatt is érdekes még mindig.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#29866) csube64 válasza Ijk (#29864) üzenetére


csube64
csendes tag

Nekem ma hozza a futár a Panashoptól a 42ST50-et. Részben az általad írtak miatt is döntötem a 42 coll mellett. Tegnap a rendelésnél megerősítették, hogy bontatlan gyári null percest küldenek. Este már többet tudok ...

[ Szerkesztve ]

(#29867) Ispy válasza Ijk (#29864) üzenetére


Ispy
veterán

Azon agyalok most én is, hogy lehet, hogy inkább megvárom az új szériát és inkább benevezek egy ilyenre. Én egyébként is a méret miatt váltok első sorban, szóval se a 3D se a smart funkciók miatt nem fog fájni a szívem. Remélem a kezdő ára kijön majd annyiból, mint amennyibe az ST50 most kerül.

Az 50UT50-nek mennyi volt az induló ára anno?

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#29868) seria válasza Ijk (#29864) üzenetére


seria
tag

Tudom, hogy az én tévémnek is a feketéje jócskán megemelkedett de amíg nem látok nap mint nap más (jobb)tévét addig megfelel. Csak az itt leírtak alapján tudom hogy melyik tv milyen.
Ha hazaviszed az UT50-t hidd el megfog felelni, nem lesz ott mellette az ST50 vagy úgy jársz mint én 200ezerből lett 380ezer. Valahol meg kell húzni a határt.
Mire használod a 3 HDMI-t?
Előbb-utóbb veszel gondolom egy HDMI-s erősítőt.

[ Szerkesztve ]

(#29869) Ijk válasza salapp (#29865) üzenetére


Ijk
nagyúr

Bevallom az E6500-ra eddig nem is gondoltam.

Ispy: Lenne egy fogadásom, hogy S60 nem lesz Európában. Szerintem ST60 lesz csak itt.
Ráadásul UT50-es szintre gondolok, a kép! alapján nincs rajta bevonat.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#29870) salapp válasza Ijk (#29869) üzenetére


salapp
addikt

Pedig milyen szép lenne egy JÓ tévé 3D ERŐSZAK NÉLKÜL.
(Amit - már most tudom - egy-két tesztelgetés kivételével nem használnék egyáltalán.)

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#29871) Ijk válasza seria (#29868) üzenetére


Ijk
nagyúr

3 HDMI- számítógép, médialejátszó, sat-box. Számítógép a 10 bites animék miatt és ha mondjuk fifázni akarok ahhoz kell.

#29872: A bolti beszerző azt mondta kb. 6 hét. De szerintem őszig nem éri meg vásárolni, hacsak nem lesz 5 év gari akció.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#29872) Ispy válasza Ijk (#29869) üzenetére


Ispy
veterán

Lehet már tudni mikor lesznek meg az európai modellek és árak?

Gyanítom, ha most nem veszek egy ST50-et, akkor valószínűleg már csak májusban lesz ebből tv vásárlás (a nejemnek biztosan tetszene egy 5 hónapos tv nélküli lét :)) ). Addig is lehet legalább olvasni, arra mostanában úgy is kevés időm jut.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#29873) Gabor970 válasza hunspikey (#29823) üzenetére


Gabor970
addikt

akinek az EVO-ját van néha alkalmam vezetni (szerelőhözvitel a munkahelyem városába) annak a személynek egy Leon Fr 2,0 valami diesele van 140Le. Nos 220e km és már ő is harmadik kettőstömegű lendkereket rakatta be nemrég, Turbó már egyszer teljesen kuka (106e km) kuplung is min a második, egy hulladék az a kocsi ilyen szempontból, pedig vigyáznak rá és szinte csak pályán van használva tempomat 150km/h.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#29874) rappit4 válasza gerolka (#29837) üzenetére


rappit4
őstag

Az állatja. :W

(#29875) mp54 válasza Voice24 (#29822) üzenetére


mp54
senior tag

vegye a kétszer drágábbat, különben álmatlan éjszakái lesznek, a fejét fogja a falba verni stb.
hogy tegyél még hozzá, spóroljál

Itt szerintem ár/érték arányról van/kellene hogy legyen szó:
Ha valaki el akar/tud költeni 100 pénzt, akkor miért ne javasolják neki a hozzáértők, hogy a 100-at ne költse el, spóroljon hozzá még ötvenet, mert olyan a piac, hogy +50% pénzért +200% minőség javulást kap!!!

[ Szerkesztve ]

(#29876) mp54 válasza Sanyyka (#29848) üzenetére


mp54
senior tag

Javasolt minimum a Pio BDP150...

(#29877) kolosszus87 válasza Ispy (#29867) üzenetére


kolosszus87
senior tag

Az én fantáziámat is mozgatja az S60, nagyon bízom benne, hogy egy tuti kis 2D-s plazma lesz, mint anno a G30. Egyébként az 50 UT50 kezdőára 280e volt itthon (USA-ban 1100dolcsi volt), de az 50 S60 kezdőára 900dodó lesz a tengerentúlon, tehát az itthoni kezdőára is alacsonyabb kell legyen mint az UT50-nek (max 250e-re számítok). Egyébként én már elkönyveltem magamban, hogy mire tv-t veszek (kb. 1,5-2 hónap) már csak 2013-as modell jut, 50 ST50 és GT50 ami nálam szóba jöhet, de mindkettőből erősen kopnak a készletek, 1 hónap múlva szinte beszerezhetetlenek lesznek, erre a nyakamat teszem.

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#29878) GLOCK34 válasza ketkedo612 (#29863) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Kíváncsi vagyok a felszámoló cég egyáltalán mikor veszi fel a kapcsolatot velünk. Jogutód szerintem is kilőve,a pénz visszafizetés pedig már majdnem sci-fi kategória.
Én személy szerint fontosnak tartottam a minél hosszabb ideig tartó garanciát-biztosítást,ezért kötöttem meg.
Most ha jól gondolom jogutód nélkül cseszhetem az egészet. Tegyük fel valamikor visszakapom a biztosítási összeg egy részét vagy egészét,de erre a készülékre már nem tudok biztosítást kötni így marad a 2év.
Annak is megvan az alapja,hogy ennyire erőltetem a biztonságot.
2011. dec közepén vettem meg az első tévét és a következő 2 hónapban további 4 követte (3 gyártótól 5tv 2 hónap alatt). Utolsónak már kínomba hoztam el egy samu d7000 lcd,az megmaradt. Nemrég újra belém bújt a kisördög, egy plazmával kísértett állandóan. :D Kis szerencsével összejött a 65vt50. Bő egy hét után ez is meghibásodott,de már cserélték.

Elnézést a kitérőért és az offért,de így már gondolom nem csodálkoztok,hogy tele a gatya mióta ez a hír napvilágot látott.
Remélem senki nem lesz ilyen szerencsétlen mint amilyen én voltam eddig és sok-sok évig nyúzzuk a tévéket.

(#29879) Dorian válasza salapp (#29870) üzenetére


Dorian
félisten

Viszont a 3D-s tévékhez jobb (gyorsabb?) foszfort alkalmaznak, ami a 2D képre is jó hatással van. Aztán lehet, hogy idén ugyanazt kapja mindegyik, passz.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#29880) mp54 válasza kolosszus87 (#29877) üzenetére


mp54
senior tag

1 hónap múlva szinte beszerezhetetlenek lesznek
Talán ez a kisebbik rossz....Rosszabb, ha kapható, de ezért-azért visszavitt példányt kapsz.

(#29881) Ijk válasza kolosszus87 (#29877) üzenetére


Ijk
nagyúr

Biztos hogy nem lesz G30-as szintű készülék, erre már akár most mérget vehetsz. Szerintem kipukkadt a 3D lufi, ezt már a gyártók is látják, a belépő szintből pedig szépen ki is veszik. Az S60 lesz a belépő fullHD, és biztos hogy gyengébb panel lesz benne mint az ST60-ban.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#29882) szgaborsz


szgaborsz
tag

Üdv,

Új vagyok, sokat olvastam ezt a topicot, és rengeteg hasznos infóval gazdagodtam. Lenne egy nagy kérésem azokhoz, akiknek 50ut50, 50st50 illetve samu PS51E6500ES plazmájuk van, a káva síkjától a talp legnagyobb kinyúlásáig (előre) kellene lemérni a távolságot. Ez azért fontos, mert az asztalos ennek fényében (is) alakítja át a szekrénysort :), és ezt a méretet sehol nem lelem.

Segítségeteket előre is köszönöm. :R

(#29883) Ispy válasza Ijk (#29881) üzenetére


Ispy
veterán

Kérdés, hogy az S60-ban lévő panel mennyivel lesz gyengébb, mint az ST50-ben lévő? Tükröződés gátló bevonat úgy látszik az S60-ban sem lesz.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#29884) szika87


szika87
aktív tag

Uraim van valakinek tapasztalata ezzel a tv-el kapcsolatba samsung PS42C96HD?
Gyorsan kéne az információ mert ma elkéne mennem érte ha kellene,adatok alapján nem rossz kis hdready plazma de nemigazán találok tesztet róla hátha valaki látott már ilyet.
Köszi

We are here for a good time, not a long time.

(#29885) Dorian válasza Ispy (#29883) üzenetére


Dorian
félisten

Mármint a "sem lesz" helyett "nem lesz"-t akartál írni.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#29886) Ispy válasza Dorian (#29885) üzenetére


Ispy
veterán

Nem fogalmaztam pontosan, ebben az esetben én az S60-at a mostani UT, X modellekhez hasonlítottam (fejben :DDD ), azaz a belépő szintű modellekhez.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#29887) Gaben01


Gaben01
őstag

Én valamikor október környékén kértem tanácsot és ahogy kell, el is jutottam az 50ST50-ig és azóta is naponta olvasom a fórumot.Úgy voltam vele,hogy megvárom a decembert,hátha lesz valamilyen akció.Mindenképp a panashoptól akartam venni kiterjesztett (5 év) garanciával.Mivel tavaly építkeztem és nyáron költöztünk be az új házba,így a részletfizetés lett volna a könnyebben járható út,de az ED nem ugye nem gyári garanciakiterjesztést adami nem volt szimpatikus (és sajnos az idő engem igazolt).Úgy néz ki,hogy februárra meglesz a keret a tv-re,de az előttem hozzászólókhoz hasonló véleményen vagyok én is.Már nem fogom berendelni az ST50-et,mert túl nagy az esélye,hogy mások által -mondjuk sávosodás miatt- visszaküldött példányt kapok,vagy ha én küldöm vissza,akkor a cserepéldány is problémás lesz.Úgyhogy inkább megvárom az új szériát,és benevezek ősz környékén egy S60 vagy ST60-ra,attól függően mekkora különbség lesz köztük árban és szolgáltatásban.Egy S60-al tökéletesen elégedett lennék,ha van rajta bevonat és ST50 szintű képe van.
Addig marad az 55cm-es Samsung CRT.A vizuális élményt inkább nem kommentálom. :DDD

Dorian: jogos,de én túlzottan biztonsági játékos vagyok,úgyhogy most már inkább várok az új szériára, hátha ott nem lesz ennyire jelen a sávosodás

[ Szerkesztve ]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#29888) Dorian válasza Gaben01 (#29887) üzenetére


Dorian
félisten

Nem feltétlen kell cserepéldányt kérned, így ez nem indok :D
8 napon belül indoklás nélkül elállhatsz a szerződéstől.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#29889) Ispy válasza Gaben01 (#29887) üzenetére


Ispy
veterán

Addig marad az 55cm-es Samsung CRT.A vizuális élményt inkább nem kommentálom. :DDD

Vagyunk még páran, akik a plazma előtt születtek :))

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#29890) csube64 válasza Gaben01 (#29887) üzenetére


csube64
csendes tag

Beszélj a Panasoppal, ott még lehet bontatlan példány, bennük még bízhatsz.

(#29891) BBéci válasza szika87 (#29884) üzenetére


BBéci
titán

Szerinted hány éves az a TV és mennyiért adják?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#29892) anonym1s válasza Dorian (#29852) üzenetére


anonym1s
őstag

Amikor eloszor meglattam az jutott eszembe, hogy a francba tudtak ebbe belegyomoszolni annyi vezeteket plusz 4 retegu arnyekolast. Itt egy kep rola, mellette egy masik, normal vastagsagu van.

[ Szerkesztve ]

(#29893) Gabor970 válasza szika87 (#29884) üzenetére


Gabor970
addikt

elmész, megnézed, ha tetszik, és nem zavar, hogy ez még szerintem a régebbi sokatfogyasztós plazmák közé tartozhat (200W körül gondolom) és a kockázat, hogy bármikor tönkremehet, akkor kb max 35e Ft-ot talán megér. Nyaralóba, hegyre alkalmi használatra még jó.

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#29894) gomzol válasza szika87 (#29884) üzenetére


gomzol
tag

(#29895) dedy70 válasza anonym1s (#29892) üzenetére


dedy70
tag

Én sok jót nem várnék ettől a "tyúkbéltől".

(#29896) Dorian válasza dedy70 (#29895) üzenetére


Dorian
félisten

Én sem.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#29897) janos666 válasza anonym1s (#29892) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Az ilyen "normál vastagságúak" néha csak attól vastagabbak, hogy be vannak burkolva még egy réteg műanyaggal (közte semmi szigetelés, csak néha levegő), amit lehámozva ugyan ilyen vékony kábelt találsz. ;]
Nekem a csatlakozó sem tűnik biztatónak egyiken sem.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#29898) jegenye77


jegenye77
addikt

Megérkezett a csere 50ST50!
Ezen már szerencsére nincs pixelhiba,sőt!Még sávosodás sincs :Y
Vizsgáltuk rendesen de csak két halvány csíkot láttunk rajta de később észrevettem,hogy az csak a nagyszerű tányéros diginek köszönhetően valami szellemkép ami folyamatosan megy az adott műsor alatt.
Szóval tényleg van sávosodás mentes st50!És tényleg amelyik sávosodik nevezhetjük hibásnak.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#29899) Warpig válasza szgaborsz (#29882) üzenetére


Warpig
aktív tag

Ez nálam (ST50) 13 centiméter.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#29900) mayday00 válasza anonym1s (#29892) üzenetére


mayday00
őstag

Ha látnád a én kábelemet milyen :DD
János is látta meg is lepődött, mondjuk jó minőségű. Nem olcsó. Traktor külső olyan vastag :))

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.