Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22801) Laza... válasza janaman01 (#22800) üzenetére


Laza...
addikt

Vársz még egy napot ;] :P

Never give up!

(#22802) janaman01 válasza Laza... (#22801) üzenetére


janaman01
addikt

Ó hogy :D ....az otp nél a csaj is mondta hogy ennyi idő után simán látnia kellene mégha én nem is látom a webes otp s direkten..na mindegy várok..:)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#22803) dptrsk válasza janaman01 (#22800) üzenetére


dptrsk
addikt

Én is mostanában regisztráltam új OTP-s kártyát.
2-3 nap s megjelenik OTPdirektben(számlatörténet) a könyvelt tranzakció. (fiókban nem sokat tudnak segíteni(ők is csak a számlatörténetet látják), de ha a bankkártya csoportot felhívod, ők meg tudják mondani az előjegyzett tranzakciók adatait is!!!)

Más:
Érdekes, netbankban (számlatörténet, tehát nem zárolásként) megjelent a tranzakció, mint ami végbe ment, ennek ellenére a kód beírása után nem a PayPal Balance-ra került a 400 forint, hanem a beírás után 2-3 nappal áruvisszavét címen a bankszámlára került vissza.

[ Szerkesztve ]

(#22804) V/ válasza kchryss (#22797) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs gift a Paypal szóhasználatban barát, család tagnak küldött esetén ha egyenlegről megy ingyenes

(#22805) Matthisa válasza V/ (#22804) üzenetére


Matthisa
tag

Sziasztok!Sikerült eljutnom a a kártya regisztrálásig!Most itt állok mint az a bizonyos a lakodalomban...Tudnátok segíteni?

A számlaszámom jönne ide?

(#22806) Laza... válasza Matthisa (#22805) üzenetére


Laza...
addikt

A bankszámla számod

Never give up!

(#22807) Matthisa válasza Laza... (#22806) üzenetére


Matthisa
tag

Köszi szépen! :R Annyit még,hogy a kötőjel kell a számsorozatok közé?

[ Szerkesztve ]

(#22808) Matthisa


Matthisa
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#22809) cidalain


cidalain
veterán

Eddig nem volt confirm-olva a kartyam, de ugy gondoltam megteszem (bar mar vasaroltam gond nelkul parszor)

Erste-nel meg is jott a -400 ft, a zarolt tetelek listajaban benne van. Bovebben megnezve ezt a tetelt sincs semmilyen leiras mezon ahol 4 szamjegyu kod lenne. Hol kellene keresni? Vagy meg kell varnom, mig a fuggo tetelekhez kerul holnap, es ott lesz lathato a kod?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#22810) Matthisa


Matthisa
tag

Ezt miért írja a számlaszám megadása után, illetve a continue-ra kattintás után:Sorry, we are not able to process your request. Please try again later.

(#22811) dptrsk válasza Matthisa (#22810) üzenetére


dptrsk
addikt

Válts a régi oldal nézetre, s ott hozzá tudod adni, az új felületen nekem sem sikerült.

(#22812) maj-viktor válasza janaman01 (#22802) üzenetére


maj-viktor
őstag

Tessék ahogy írtam pont most intéztem valakinek teljeskörű paypal reget, hogy posztot írhassak belőle blogomra... szintén OTP-s!

Így néz ki... a dátum is "mostani"... látszik a szombati "terhelés", ma kedden jelent meg a számlatörténetben! (2-3 banki munkanap kell neki, ha a hétvége befut, akkor +2nap)

2016.04.16 (szombat)
2016.04.19 (ma - kedd)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#22813) Laza... válasza maj-viktor (#22812) üzenetére


Laza...
addikt

Mondtam, h várj még egy napot ;] :DDD

Never give up!

(#22814) atee_13


atee_13
őstag

Hali!

Nem használom gyakran a paypal-t az új felületet 1x használtam nem mostanában és alig találtam meg a valutaváltás. Most megint akartam használni, de nem találom.

Valaki tudna mondani egy elérési utat? Előre is köszönöm.

(#22815) V/ válasza atee_13 (#22814) üzenetére


V/
Topikgazda

beírtam az összefoglalóba a tippek közé

(#22816) dptrsk válasza maj-viktor (#22812) üzenetére


dptrsk
addikt

Azt megkérdezhetem, hogy ez a 400 forint a kód beírása után PayPal egyenlegre került, vagy még nem jelent meg sehol(= vissza kerül majd a számlára)?

[ Szerkesztve ]

(#22817) V/ válasza dptrsk (#22816) üzenetére


V/
Topikgazda

A kártya hozzáadás anyagban leírva, de röviden ha még zárolva van a banki elszámolásnál és akkor írod be nem kerül ez egyenlegre, megy vissza valamikor a kártyához tartozó számlára, egyébként meg ahogy írja a képernyőn a Paypal 24 órán belül az egyenlegen.

(#22818) Preacher1980


Preacher1980
tag

Üdv

Regisztrálni szeretnék a PayPal-on, de folyamatosan az alábbi hibaüzenet jön:

We are not able to process your request. Please try again later.

Ez volt hétfőn és kedden, illetve ma is.

Mi lehet a gond?

A választ előre is köszönöm!

ASUS ROG based on AMD!!!

(#22819) janaman01 válasza maj-viktor (#22812) üzenetére


janaman01
addikt

Na igen pénteke este inditottam ezt az egész buziságot és még ma sem látszik....ehhh kezd fel ...szni....

Te Laza meg se szólalj ! Tudom várjak még egy napot :) :D

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#22820) Kicsirics77 válasza janaman01 (#22819) üzenetére


Kicsirics77
veterán

banki napok számítanak
péntek este az már nem volt az
kb holnap vagy pénteken lesz leghamarabb.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#22821) janaman01 válasza Kicsirics77 (#22820) üzenetére


janaman01
addikt

Oké jó befejeztem a hisztit....de a francér kell baxakodni ezzel ennyit ...ha 100k ért veszek valamit ..azt meg lecsipik egyből a kurva szájukat ;)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#22822) Kicsirics77 válasza janaman01 (#22821) üzenetére


Kicsirics77
veterán

hát mikor én reggeltem akkor azthiszem 5 nap volt mire látszott a webbankban a tranzakciónál a négyjegyű kód.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#22823) cidalain válasza janaman01 (#22819) üzenetére


cidalain
veterán

oszt miért cseszed fel az agyad feleslegesen?
enélkül is tudsz vásárolni, tehát tökmindegy mikor ütöd be azt a kódot.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#22824) atee_13 válasza V/ (#22815) üzenetére


atee_13
őstag

Megvan köszi, ezt a balance-t csinálhatták volna valahogy jobban kiemelve mert egy rakás kékkel kiemelt van és az én szemem pl észre sem vette, hogy a feketére is lehet kattintani. De lehet csak én vagyok ilyen.

(#22825) dptrsk válasza V/ (#22817) üzenetére


dptrsk
addikt

Nekem, úgy ahogy a linkelt képen a számlatörténetbe került(nem zárolt tétel volt) a 400 forint (így tudtam meg a kódot).
A 24 órát írta amikor beírtam, azonban a számlára ment vissza pénz, nem PayPal egyenlegre.

Ellenben ma ismerősnek, akinek összerendeléskor volt SMS értesítés és kb a terhelés után 30 mp-el beírta a kódot egyből PayPal egyenlegre került a 400 forint.

(#22826) V/ válasza dptrsk (#22825) üzenetére


V/
Topikgazda

Rendben, akkor nálad máshogy működött, de egy bankkártyás vásárlás először zárolt lesz és jellemzően legalább 24 óra elteltével utalja át a bank a pénzt és ezután kerül a könyvelt tételek közé. Ez így működött az Erste, a Cib és eddig az Otp-nél is nem hitelkártya esetén.
De hozzáteszem, az esetek 98%-ában nincs szükség a pénzküldési és fogadási limit azonnali felszabadítására, így tök mindegy mikor írja be valaki a kódot 7 napon belül.

(#22827) cidalain válasza V/ (#22826) üzenetére


cidalain
veterán

lehet tudni mennyi ez a pénzküldési/fogadási limit?
a vásárlás pénzküldés kategóriába esik?

csippcsupp dolgok rendelésekor nem volt probléma tudtam használni confirm nélkül is. de most elindítottam egy confirmot, de lehet hogy nem is lenne rá szükségem? ha mégse kell (mert olyan a limit amit tuti sose lépek át), akkor csak simán ne írjam majd be a kódot?

update:
esetleg ezt a limitet tudom szabályozni majd ha confirm-olom a kártyám?

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#22828) V/ válasza cidalain (#22827) üzenetére


V/
Topikgazda

mostanában 2 alkalommal is felraktam képet.És írtam hogy vásárlást nem limitálja a Paypal
Amikor a confirmálás oldal előjön ott az elején hogy mit jelent a kód beírás konkrétan küldési fogadási limitekről van szóKártya hozzáadás után, csak ha megközelíted az évesnek írt limitet a képen, kérni fognak igazolás aról, hogy a kártyád, számlád a tied, de csak ennyi, az már nem szó szerinti limit, mert átléphető a jogosultsági igazolás után. Nekem már azt sem kérik, miután egyszer már leigazoltam.

[ Szerkesztve ]

(#22829) V/ válasza cidalain (#22827) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha már folyamatban van írd be, nincs értelme kihagyni. A havi 21k pénzkiküldési limitbe be le lehet futni és ha nem confirm a kártyád, akkor ha az egyenlegen lenne 40k forintod 2 hónap lenne mire hozzájutnál.

[ Szerkesztve ]

(#22830) cidalain válasza V/ (#22829) üzenetére


cidalain
veterán

ok, kösz

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#22831) nodori válasza bftsroli (#22576) üzenetére


nodori
újonc

Szia hogy sikerült megoldani a problémát? Minden adatom helyes mégis ezt írja.

HA MÁS IS TUDNA SEGÍTENI NAGYON JÓ LENNE.
Bankszámlát szeretnék hozzáadni, otp junior, de ezt írja: Sorry, we are not able to process your request. Please try again later.
Már jópár napja próbálkozom.

[ Szerkesztve ]

(#22832) Norby86


Norby86
őstag

Úgy néz ki szépen lassan megoldódik a paypal / alipay problémám. Új kártyát igényeltem és most már figyelek rá hogy csak egyszer vigyem fel a kártya adatokat a rendszerbe. Na meg arra is figyeltem (és most már jól van kitöltve az adatlapom a paypalon), hogy a keresztnevem és a vezetéknevem ne legyen felcserélve.
De lenne is egy kérdésem: Nem tudja valaki véletlenül hogy ha én majd hozzá akarom adni a bankom adatait a paypalhoz, tehát a Wallet menün belül az "Add a bank account in Hungary" részbe be akarom írni a számlaszámom és a bank nevét, akkor Gránit bank esetében mit írjak a "Bank Name" részbe? Nem szeretném ha 1500 forintot csak azért leemelnének hogy utána vissza írják bocsi de rossz bank adatokat adtam meg. Szeretném ha rendesen meglenne csinálva végre a fiókom.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#22833) V/ válasza nodori (#22831) üzenetére


V/
Topikgazda

Bocsánat de elmúltál dátum szerint 18?

(#22834) V/ válasza Norby86 (#22832) üzenetére


V/
Topikgazda

A bank név neked adat, a bankszámla szám adja magátol utalás esetén, ha ékezetesen nem fogadná el ird Granit bank-nak

(#22835) Norby86 válasza V/ (#22834) üzenetére


Norby86
őstag

Az végülis adat. Azért bátorkodtam ezt megkérdezni mert olvastam a neten hogy valakinek abból volt problémája hogy a bank megnevezését rosszul írta be, így bukott 1500 forintot. Van ahol Granit Bank, de olyat is láttam ahol Granit Bank Zrt., ezért nem tudom melyik lenne helyes, a bankom sem tudja. A bankszámlaszámom természetesen magától értetődik, de az gondolom kevés mindenképpen kell a bankom megnevezése.

-Norbi-

(#22836) dptrsk válasza nodori (#22831) üzenetére


dptrsk
addikt

a régi felületre kell váltani, s ott be tudod írni a számlaszámot.
Új felületen nem engedte Nekem se megadni(OTP).

(#22837) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Bankszámlát... kötőjelek nélkül engedi tudtommal... lehet ez a baj!

(bankszámla withdraw - kifizetéshez kelll, azért akarod!?
Azért kérdem, mert sokan keverik a dolgokat...
bankkártyás fizetés / utalás vagy bankszámlaszám / bankkártyaszám)

Bank kártyaszám fizetéshez kell
Bankszámlaszám meg ha a paypal egyenleget akarod kiutaltatni a számládra

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#22838) janaman01 válasza cidalain (#22823) üzenetére


janaman01
addikt

Pont nem költeni akarok, hanem leszippantani róla a zsét :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#22839) V/ válasza Norby86 (#22835) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha nem hiszel nekem akkor, ahogy gondolod, de utalásnál mivel a bankszámlaszám eleje a bank kódja miért kellene leírni? Az 1500 Ft a rosszul beírt számlaszám miatt vonódik le illetve ha nem a saját bankszámlaszámod van megadva vagy a bankkártya alszámlát adod a pénzforgalmi számla helyett.
És a netem olvastamhoz javaslat: célszerű megnézni a keletkezés dátumát és a pontos tartalmát.

[ Szerkesztve ]

(#22840) Flinter válasza Matthisa (#22795) üzenetére


Flinter
tag

Próbáld meg FireFox-al - nekem azzal azonnal sikerült egy új regisztráció tegnap.
Előtte Chrome-mal velem is ugyanezt a szívózást csinálta órákig.
Esetleg még az Internet Explorer is jó lehet/ ki lehet próbálni.
(A PP "sima" használata - nem regisztráció - ment Chrome-mal is.)

(#22841) Flinter válasza nodori (#22831) üzenetére


Flinter
tag

http://prohardver.hu/tema/paypal/hsz_22840-22840.html

Firefox v. Internet Explorer szerintem megoldja.

(#22842) ferinc


ferinc
újonc

Hali!
Nagy nehezen sikerült aktiválnom a paypalom ugye kérte azt a 4 jegyű kódot ami 400 Ft na az sikerült és most írja ezt:
We couldn't complete your purchase, because the card issuer declined the card
Valaki tudna segíteni?

(#22843) nodori válasza V/ (#22833) üzenetére


nodori
újonc

igen persze :)

Valami további ötlet? már próbáltam másik böngészővel is és a netes vásárlás is engedélyezve van a bankszmlámon

(#22844) Flinter válasza Preacher1980 (#22818) üzenetére


Flinter
tag

[link]

Firefox v. Internet Explorer szerintem megoldja.

(#22845) Norby86 válasza V/ (#22839) üzenetére


Norby86
őstag

Nem mondtam hogy nem hiszek neked. :) Csak szeretném ha hibátlanul feltudnám vinni a rendszerbe a számlaszámom és ezért inkább olvasok/érdeklődöm minthogy úgy járjak hogy valamit elszúrok.
Ez előtt én még sosem csináltam ilyet.
Szóval azt mondod hogy a bank nevét hagyjam üresen és csak a számlaszámot írjam be? Vagy a bank névhez írjam oda hogy Granit Bank (esetleg Gránit Bank ?) és alá a számlaszámom és ennyi?

-Norbi-

(#22846) V/ válasza Norby86 (#22845) üzenetére


V/
Topikgazda

a bank névhez írjam oda hogy Granit Bank (esetleg Gránit Bank ?) és alá a számlaszámom és ennyi?
Pontosan.
Amit már írtak, ha az új felületen rendszer hibás üzenet jönne, (nem elérhető, próbálja később szöveges) akkor a régi felületen előcsalt My Profile My money menüpontnál hozzáadni, csak a számok kötőjel nélkül és a normál számla szám, nem az Iban kód formátumú.
Akkor pénzfogadásra is fogod használni? Akkor is ráérsz hozzáadni, amikor lesz akkora összeg az egyenlegeden amit nem vásárlásra akarsz használni, hanem fel akarod "venni".

[ Szerkesztve ]

(#22847) Preacher1980 válasza Flinter (#22844) üzenetére


Preacher1980
tag

Köszi, működik.

ASUS ROG based on AMD!!!

(#22848) nodori válasza dptrsk (#22836) üzenetére


nodori
újonc

Hogy tudok a régi felületre visszalépni?

(#22849) V/ válasza nodori (#22848) üzenetére


V/
Topikgazda

Bal alsosarokban lathato Old accout view, vagy felso menusor wallet old accout majd my money resz

(#22850) V/ válasza ferinc (#22842) üzenetére


V/
Topikgazda

Kartya hozzaadasnal min 800 ft-al indul

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.