Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22651) V/ válasza Pipikék (#22650) üzenetére


V/
Topikgazda

Rosszul csinálod, a bankszámla szám nem azonos a kártyaszámmal. A megnyitott számlaszámodat kell beírni, az szám ami az IBAN számnál a QA01CBQAxxxxxxxxxxx, esetén a CBQA után kezdődik.

(#22652) Pipikék válasza V/ (#22651) üzenetére


Pipikék
tag

Routing number mit kell beirni ?
account- ra tudtommal a szamlaszamomat :)

(#22653) bftsroli válasza MurdR (#22617) üzenetére


bftsroli
csendes tag

Szia!

Ha nem oldódott volna még meg a bank hozzáadás próbáld meg a régi felületen.

Menj a Wallet fülre, alul "Old account view", majd ezután a My money fül alatt próbáld hozzáadni a bankod.

Pár napja én is írtam ide, ugyan ezzel a problémával és érdekes módon a régi felületen probléma nélkül elfogadta a bankom. :)

[ Szerkesztve ]

(#22654) V/ válasza Pipikék (#22652) üzenetére


V/
Topikgazda

A routing number csak az amerikai bankoknál van. A Paypal együttműködik a QNB bankkal az ő számlaszámát, kártyái elfogadja, így nem jó, ha te US bankot akarsz hozzáadni, lenni kell más lehetőségnek

(#22655) Pipikék válasza V/ (#22654) üzenetére


Pipikék
tag

De nem tudok mas lehetoseget , hidd el bena nem vagyok . Sajnos nem talalom .

(#22656) V/ válasza Pipikék (#22655) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor próbáld még meg amit (#22653) hsz.-ben bftsroli ajánlott.
Egy kicsit később teszek egy próbát Qatari regisztrációval, hogy nekem milyen bank jön elő.

(#22657) V/ válasza Pipikék (#22655) üzenetére


V/
Topikgazda

Úgy néz ki, hogy csak a QNB-n keresztül működik a dolog, amikor kártyát vagy számlát akarok hozzáadni ez az oldal jön elő, hogy a QNB Internet Bank-on nyissak Paypal fiókhoz kapcsolódó számlát.
The following PayPal services are now available for all QNB Internet Banking customers.
Open a PayPal Account in QNB Internet Banking and link your credit or debit card
Top Up your own PayPal account through QNB account
Send Money to any PayPal account holder anywhere in the world

(#22658) Pipikék válasza V/ (#22657) üzenetére


Pipikék
tag

Akkor hogyan tovabb szemelyesen? :)

(#22659) V/ válasza Pipikék (#22658) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha a bank hozzáadásnál a local-t választod akkor csak a QNB-n nyitott online számlát lehet hozzáadni.
Ha nem akarsz az egyenlegről pénzt kiküldeni akkor nincs szükség bankszámlát hozzáadni. A Mastercard kártya hozzáadható, fizetni lehet akkor vele.

[ Szerkesztve ]

(#22660) Pipikék válasza V/ (#22659) üzenetére


Pipikék
tag

Gondolom akkor hiaba megyek vissza a regi fuleletre..... Visa debit kartya , nekem fontos legyen hozza csatolva mert ami paypal szamlan van rendesen atszeretnem utalni a bankszamlamra . Csak mond meg , hogyan tovabb ? Probaljam meg szemelyesen? Vagy ez buko akkor? Csak vasarolni tudok es ennyi? :R , nagyon szepen koszonom a valaszaidat nagyon aranyos vagy :R

(#22661) zsupyro


zsupyro
tag

Sziasztok. Vettem decemberben egy kijelzőt ebayen, hibás volt, vissza küldtem, est.del. lejárt, muksó nagy nehezen megkapta, állítólag feladta a cserét, vártam sokat, de nem jött, most már a leveleimre sem válaszol, több mint 100 nap telt el, úgy döntöttem dispute-t nyitok, kérdésem milyen opciót célszerű választani dispute nyitásnál az én esetemben? Járt már hasonlóan valaki? Van rá esély hogy vissza kapom a pénzt?

(#22662) V/ válasza Pipikék (#22660) üzenetére


V/
Topikgazda

Különböző okok miatt -amit itt nem részleteznék- Qatar-ban csak egy banknak a számlája adható hozzá az pedig a Qatar National Bank (QNB). Ott nyithatsz o-line számlát és az összekapcsolható a Paypal-el.
Ők tudnak kártyát is biztosítani. A költségeit megnézed és döntesz.
Vagy az lehetséges még, hogy tovább küldöd a pénzt egy olyan Paypal-s ismerősnek aki fel tudja venni és átadja neked, mert már van QNB-s számlája.
A Visa kártyád is hozzáadható, de akkor is csak vásárolni tudsz. (Véletlen kihagytam a Visát)

[ Szerkesztve ]

(#22663) Surci1


Surci1
tag

Sziasztok.

A paypal-os postaköltség visszaigényléssel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Ha kitöltöm a megfelelő nyomtatványt és mellékelem a kötelező iratokról készült fényképeket ( számla a postaköltségről és feladóvevényről) akkor szó nélkül kifizeti nekem a paypal az összeget ? (3900ft-ról lenne szó) vagy először felveszi a kapcsolatot a kinai webshoppal akinek visszaküldöm a hibás terméket?

Azért kérdezem, mert a webshop írta nekem ill. a webshop oldalán is irja, hogy a hibás termékek visszaszállítási költségét állja. Ma megírtam nekik, hogy mennyi is lenne de sokallják. Mondjam nekik, hogy nem kell kifizetniük és majd a paypal-nál visszaigénylem?
ilyen esetben a paypal nem fogja kifizetni mondván, hogy a webshopnak kell?
Nem akarok úgy járni, hogy a webshopnak nagy vonalúan mondom, hogy nem kell kifizetni, aztán a paypal sem fizet mert ellenőrzi a webshop vállalását, miszerint állják a visszaküldés költségét.

(#22664) V/ válasza Surci1 (#22663) üzenetére


V/
Topikgazda

Ne keverd össze a két dolgot, nem kell tudniuk egymásról. Gondolom érthető. :)
Neked egy +lehetőség a Paypal visszatérítés, nem a webshopnak.
Ma megírtam nekik, hogy mennyi is lenne de sokallják. Ha nem írt összeghatárt és ennyi a díjszabás szerinti költség, akkor mi az hogy sok? Mellékelted a díjszabás hivatkozását, megmagyarázva hogy mit vettél figyelembe?
Ha sokallja akkor írja meg, ha a Magyar Posta aki a legolcsóbb szállító ennyit kér, még is mivel küldjed, hogy ne legyen nekik "sok".

(#22665) Surci1 válasza V/ (#22664) üzenetére


Surci1
tag

Megírtam nekik a legolcsóbb regisztrált szállítás költségét és rákérdeztek, hogy olcsóbb lenne-e nem regisztráltan. Ebből következtettem arra, hogy sokallják, de lehet hogy náluk kötelező elem mindenre 2x rákérdezni, meg rá is érnek üzenetek írogatni.
Egyébként az oldalukon le is irják, hogy max 40usd-ig vagy a termék értékének az 50%-ig állják a postaköltséget, így nem is értem mit rágódnak a 14usd-n. Elküldöm nekik a díjszabásról a táblázatot, meg szembesítem az oldalukon leírtakkal, oszt jónapot.
Viszonyításképpen leírom nekik a Nemzetközi EMS díját is ami 46usd körül van, azt látva lehet már nem lesz olyan sok a 14usd. :DD

Köszi a segítséget és a megerősítést. :R Természetesen értem a dolgot :K :K

[ Szerkesztve ]

(#22666) V/ válasza V/ (#22664) üzenetére


V/
Topikgazda

Természetesen amikor kitöltöd a nyomtatványt ott van rajta, ha mástól kapsz visszatérítést, hogy az mennyi volt, ha nem teljes költséget állja, akkor igényelheted. Vagy nem kéred a webshoptól.
De az a probléma és ezek is arra játszanak, azért sokkalja, hogy te a saját 12 visszaküldési lehetőségedből használj fel egyet és ők a f--a csávók, spóroltak a cégüknek. Szerintem meg becsapják a vevőt azzal, hogy eszük ágában sincs kifizetni a visszaküldést, ha azt a Paypal megteszi helyettük, még is azt írják a vásárlási feltételeik közt.
Ha nyomkövetés nélkül küldöd, nincs garancia arra, hogy ha megérkezik, azt ne tagadják le.
Melyik ez a simlis társaság?

[ Szerkesztve ]

(#22667) V/ válasza Surci1 (#22665) üzenetére


V/
Topikgazda

Várd meg mit válaszolnak, de a helyedben "nagyvonalú" lennék, mert nem látok garanciát arra, hogy tényleg kifizetnék a költséget.
Csak a Paypal-t venném igénybe, az övékét lemondanám, a szokásos: elsőbbségi, ajánlott, tértivevényes küldemény menne el.
Így nem tudják letagadni, biztosított az átvétel könyvelése, a szállítási pénzt meg visszakapod a Paypal-tól. Elég lesz velük a cserét lerendezni.

(#22668) Surci1 válasza V/ (#22667) üzenetére


Surci1
tag

Köszi a tanácsot, megfogadom. Mindenféleképpen elsőbbségi, ajánlott tértivevényesen fogom elküldeni.
Szerintem valamennyit biztosan kifizetnek, ha kevesebbet mint a teljes költség, akkor azt is elfogadom és a különbséget meg a paypal-tól nyomtatványon visszaigénylem. Már most eldöntöttem, hogy nem leszek nagyvonalú, amennyit igérnek azt kifizettetem velük, gondolom úgyis papypal-on küldik el.
Feltételezem nem partial refundként küldik, hanem sima pénzküldésként. Ha így lesz és a kezelési költséget is tőlem vonják akkor azt is bele fogom kalkulálni a paypal-os költségigénylésbe.

Egyébként azt is irták az üzenetben, hogyha fotóval igazolom a feladást, akkor küldik is a csere terméket. Hát, majd meglátjuk ebből is mi lesz.

(#22669) V/ válasza Surci1 (#22668) üzenetére


V/
Topikgazda

azt is bele fogom kalkulálni a paypal-os költségigénylésbe.
Hát, a Paypal nagyvonalú mert egy promóció keretében kifizeti a szállítási költséget, ha neked az eladó úgy küld pénzt, hogy neked kellene fizetni a jutalékot, akkor miért a Paypal-t büntetnéd azzal, hogy azt a 50 centet tőlük vasalod be?
Egyébként az eladó is jobban jár, ha refundként küldi, mert akkor az neki nem kerül költségbe és neked sem.

hogyha fotóval igazolom a feladást, akkor küldik is a csere terméket.
Ha egy webshop fizeti a visszaküldés költségét, nem csak kép kell nekik, hanem a ténylegesen igazolt költség, az hogy konkrétan az ő címükre lett elküldve és csak a megérkezés után, amikor átvették akkor fizet vagy küldi a másikat. Ez a bevett szokás és a fogyasztóvédelmi törvények szerinti előírás is. Ha a te javadra eltérnek az jó, csak egy kicsit hihetetlen.

(#22670) Surci1 válasza V/ (#22669) üzenetére


Surci1
tag

Igazad van. Mondjuk nem akarom büntetni a paypal-t, de azt se tartom etikusnak, hogy hagyjam az egész költség visszafizetését a paypal-ra. Mindezt úgy, hogy az eladó vállalja a visszaszállítás költségét. Nyilván nincs fizikai ráhatásom az eladóra, kifizetnek annyit amennyit, a többit meg a paypal-tól próbálom visszaigényelni. Remény hal meg utoljára, hátha kifizeti az eladó azt a 14dollárt. :)

(#22671) kisspepe


kisspepe
tag

Sziasztok!

Ma vettem két Mobiltelefont Ebay-en. Elég olcsó volt 2 500 Ft. Lehet szutyok ennyiért, de nem ez a lényeg. Kifizettem paypalon keresztül, és a fizetés után azt írta, hogy a feldolgozás folyamatban van. A pénzt levonta a számlámról a paypal. Ha belépek a paypal-ra, akkor a fizetés "pending" állapotban van. Ebay-en pedig az árú mellet ahol jelöli ha fizettem, homokóra van.

Ez mit jelent? Ez is azért lehet, mert megújult a PayPal? Nem találkoztam még ilyennel. Vásároltam már sokszor Ebay-ről, de eddig mindig azonnal fizetve volt, és nem írt sose feldolgozás alatt üzenetet.

(#22672) maj-viktor válasza Surci1 (#22663) üzenetére


maj-viktor
őstag

Mi köze a webshopnak hozzá!? Semmi! Ez a paypal akciója... 9.300 Ft / csomagig minden ft-ot visszad, ami paypal-os vásárlás - visszaposta és igazolni tudod... ha nem regisztráltként adod fel, azt nem tudod igazolni ragszámmal, az a TN lényege!

(tértivevény hülyeség külföldre... "csak ajánlott elsőbbségi kell", ez a 9.300 Ft egy 50E Ft-ig értékbiztosított 500g alatti ajánlott elsőbbségi levél elmegy Kínába)

PayPal-t meg ne féltsd - sajnáld... egyik legnagyobb cég... Google, Apple, Microsoft, stb. után! Amennyi pénzzel lehúznak jutalékokkal / átváltással simán kifutja nekik ez az aprópénz... ha minden felhasználó igénybevenné is... aztán így is max. a paypal-osok 0,1%-a használja ki

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#22673) cibolero


cibolero
újonc

Sziasztok!

Fordult már elő valakivel a következő?
Kínából rendeltem termékeket. Paypal számla megjött.
A számlán 319 dollár volt a végösszeg, a paypalon keresztül kifizettem. Business acoount-om van a paypal-on, dollár elsődleges devizanemmel.
Az internetbankomban kutakodva azonban azt vettem észre, hogy a paypal 319 dollár helyett 353 dollárt emelt le a számláról. Dollár alszámlám van, ahhoz kapcsolva a kártya amivel fizettem, így forintot nem is tud leemelni, illetve azért az esetleges átváltások miatt ekkora különbözet kicsit durva lenne szerintem. Írtam a Paypalnak egyből, persze válaszra sem méltattak, igaz még "csak" 48 óra telt el.
Az "rendbe van", hogy a kínai eladók a paypal fee-t rám terhelik, de ez mi lenne? Találkoztatok ilyennel?

(#22674) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Nemrég regisztráltam a PayPal számlát. Azt olvastam valahol, hogy regisztrációkor levon majd 400 forintot, ez nem történt meg, viszont azt írja már fizethetek a számlával. Vagy ezt a 400 forintos dolgot megszüntették?

valami

(#22675) V/ válasza maj-viktor (#22672) üzenetére


V/
Topikgazda

Légy szíves ne adj rossz tanácsot. A 425 Ft-os tértivevény azért kell, hogy legyen hivatalos igazolása az átvételről, illetve külföldön máshogy megy a kézbesítés, nem minden ajánlottat visznek ki. Ezt a legtöbb országba ha tértivevényes, alá kell íratni a címzettel.
Az eBay és a Paypal szabályok szerint, nem az adott országba érkezés jogosít fel a vételár és a cserekészülék megkapásához, a kézbesített (delivery) állapot szükséges. Ez vonatkozik a webshopra is.

Kértem már, hogy olyan információt osszon itt meg mindenki, ami tényeken alapul és másnak ne okozzon veszteséget.

[ Szerkesztve ]

(#22676) V/ válasza Quasi_modo (#22674) üzenetére


V/
Topikgazda

Zavaros amit írsz. Nem pontosan olvastad a dolgokat.
A regisztráció ingyenes.
Ha bankkártyát adsz hozzá, ott van a második lépésként -kártya megerősítése- 400 Ft levonás.

(#22677) V/ válasza cibolero (#22673) üzenetére


V/
Topikgazda

Kártyával fizettél és nem Hungary a Paypal fiók országa?
Ha Hungary, adhatsz hozzá devizás számlát, kártyát, oda-vissza fogja konvertálni forintra, mert az a Payapl fiók alapdevizája, majd a bankod a $-os kártyáról a forintot szintén devizaváltással vonja le.

(#22678) habmalac


habmalac
tag

Sziasztok! Tanácsot kérnék! A tinydeal-ről rendeltem egy thl t7 telefont. A cucc végre megérkezett de a hozzá tartozó üvegfólia ami a dobozban volt, szilánkosra van törve de facto használhatatlan. Írtam nekik, hogy cseréljék ki, küldjenek helyette egy másikat de semmi reakció. Nem külön rendelésről van szó, hanem tartozéka lenne. Lehet és/vagy érdemes ilyenért paypal vitát nyitni?

(#22679) V/ válasza habmalac (#22678) üzenetére


V/
Topikgazda

Lassan reagálnak (hivatalosan 7-10 napot írnak), de szoktak, van az oldalukon valami üzenet lehetőség vagy a terméknél.
Ez a üvegfólia +ajándék szokott lenni, nem direkt a telefon része, ezt nem szoktak úgy figyelembe venni, mintha a töltő vagy az akku lenne rossz. Ezt 1-3 $ értékben számolják fel, ennyi pénzt kapnál vissza.
Itt van hogy mit csinálj ha törötten érkezne, ha ezek után nem tudtok megegyezni, akkor ott a Paypal.
A link, és a tartalom.

You can follow the steps below to upload the documents:
1. Sign in with your TinyDeal account on http://my.tinydeal.com/
2. Go to http://help.tinydeal.com/en/contact-us
3. Select the Order Number
4. Select the Type of Email: Broken or Defective items received
5. Upload the documents and the message. (képre gondoltak ahol látható a hiba)

[ Szerkesztve ]

(#22680) Quasi_modo válasza V/ (#22676) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha bankkártyát adsz hozzá, ott van a második lépésként -kártya megerősítése- 400 Ft levonás.
Na ez nem volt ott. A Card added ki van pipálva. Kettő kártya is be van regisztrálva. És egyiknél sem láttam ilyet. Ez a problémám. Nem tudom most merjek e vásárolni vele.

[ Szerkesztve ]

valami

(#22681) V/ válasza Quasi_modo (#22680) üzenetére


V/
Topikgazda

Nézd már meg a kártya hozzáadás leírást az Összefoglalóban, ott benne van hogy mit kell látni, hogy kell megerősítetté tenni. Vásárolni tudsz vele egyénként
Illetve a tippeknél, hogy tudod előhozni a hagyományos fiók nézetet, és a My money résznél nézd meg a kártyáknál, hogy van-e confirm link.

[ Szerkesztve ]

(#22682) b-max válasza Kraptor (#50) üzenetére


b-max
aktív tag

Hallo !
Vettem valamit az ebayon. Személyes átvétellel, el is megyek érte, de a tag azt akarja, hogy paypallal fizessek előre. Az ebayos "számlán" feltüntetett 2 euro szállitási költséget, de le is minuszolta. Lehet ebbe valami trükk, mármint az előre fizetésben ?

[ Szerkesztve ]

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#22683) V/ válasza b-max (#22682) üzenetére


V/
Topikgazda

Mindegy hogy személyesen mész, vagy postán küldik, 2 napod van kifizetni, az eBay előre fizetéssel működik, ez az alap, nem trükk. Az eBay-n hol van amit vettél a fizetendő tételek közt? Unpaid items

(#22684) b-max válasza V/ (#22683) üzenetére


b-max
aktív tag

Hogy érted, hogy 2 napod van kifizetni ? Amúgy tudom hogyan működik, vettem már több mindent az ebayon, csak arra gondolok, ha kifizetem, és baszik odaadni a cuccot, akkor is nyithatok case-t ? Mert mi van ha ö azt mondja, hogy átvettem tőle? Ugye csomagnál más a szitu, ott van dokument. Az a furcsa, hogy sürget a srác, mondjuk lehet hogy ő ilyen, amúgy jó értékelései vannak. Unbezahlte Rechnungen, itt van a cucc.

[ Szerkesztve ]

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#22685) V/ válasza b-max (#22684) üzenetére


V/
Topikgazda

Úgy értem, hogy 48 óra után az eladó indíthatja a Nem fizetett a vevő case-t, ezzel védve magát, hogy a vevő nyilatkozzon, hogy megveszi-e és azért, hogy ha nem jön össze, akkor az eBay ne vonja le az előjegyzett eladási jutalékot.
Ez a vevőnek 48-órás fizetési kényszert jelent.
If a buyer doesn't pay within 2 days, a seller can open an unpaid item case in the Resolution Center. If the buyer still doesn't pay or reach some other agreement with the seller, eBay may record the unpaid item on the buyer's account.
Excessive unpaid items on a buyer's account may result in a range of consequences, including limits on or loss of buying privileges. Even if you don't have excessive unpaid items, we may limit your buying until you've established a good buying history or paid for the items you've committed to.

Van készpénzes fizetési lehetősége felsorolva? Ha igen akkor elméletileg fizethetsz úgy.
De a szabályok szerint akkor is lenni kell elektronikus, Paypal fizetési lehetőségnek.

[ Szerkesztve ]

(#22686) Quasi_modo válasza V/ (#22681) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

OK. Idáig eljutottam 2 nappal ezelőtt. Viszont egyik kártyán sem látszik a levonás és a 4 jegyű kód. Hány nap egy ilyennek az átfutása valójában?
szerk.: Igaz nálam a a leírás szerinti egyik lépés nem látszik, hanem mindjárt várja a 4 jegyű kódot.

[ Szerkesztve ]

valami

(#22687) b-max válasza V/ (#22685) üzenetére


b-max
aktív tag

Nincs kp, és ragaszkodik a paypal-hoz.

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#22688) V/ válasza Quasi_modo (#22686) üzenetére


V/
Topikgazda

2-3 banki munkanap, de nézd meg a bankodnál a kártyás zárolt tételek közt nincs előjegyezve? Általában ott bujkál. Pl az Erste 2 nap, de 24 óra után a telefonos ügyfsz. már látja. Ha van a bankodnál sms értesítés akkor abban is ott szokott lenni a kód.

(#22689) V/ válasza b-max (#22687) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez a személyes átvétel egyik problémája. Ha nem felel meg a leírásának és nem veszed át, egy kicsit nehezebb egyezkedni, ha a pénzed már nála van. Nekem nincs ötletem, de hátha valaki más vásárolt már így.

(#22690) Quasi_modo válasza V/ (#22688) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én OTP-s vagyok ott látszana akkor is ha nem tudják levonni. Egyelőre nem látom sehol, majd jövő héten keresgélem, mert ugye hétvégén nem tudnak vonni.

valami

(#22691) szugabor


szugabor
csendes tag

Sziasztok!
Nem enged be a PayPal a fiókomba, ezért ezt játszom immáron hetedszer:
- megadom az email címemet, megjön a reset link, kattintok
- válaszolok a biztonsági kérdésre (vagy megadom a hozzárendelt kártyaszámot)
- jön az új jelszó bekérő felület, itt megadom neki az újat, kattintás a submit gombra
- visszavág a login képernyőre és itt már nem enged be a képen látható szöveget dobja :((
A "vicces" az, hogy a contact us esetében a levelezéshez bejelentkezést kér, a telefonos segítséget meg kenhetem a hajamra..
Szerintetek mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

Nulla tenaci invia est via

(#22692) V/ válasza szugabor (#22691) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezen az oldalon próbálsz belépni?
https://www.paypal.com/hu/webapps/mpp/home

(#22693) szugabor válasza V/ (#22692) üzenetére


szugabor
csendes tag

Igen, ezen az oldalon.
Még a visszaigazoló levelet is megkapom minden esetben, hogy jelszóváltoztatás történt, azonban a megadott jelszavakkal nem tudok belépni, akkor kapom a fenti hibaüzenetet.
Van valamilyen időzárolás az account-ra túl sok próbálkozás/jelszócsere esetén?

Nulla tenaci invia est via

(#22694) szugabor


szugabor
csendes tag

Ha végképp feladom, akkor lehetséges egy új regisztrációhoz ugyanezt a bankkártyámat hozzárendelni?

Nulla tenaci invia est via

(#22695) V/ válasza szugabor (#22693) üzenetére


V/
Topikgazda

Már le szerintem le vagy tiltva. Milyen böngészővel próbáltad, mert a tárolt adatokkal meg tud kavarni.

[ Szerkesztve ]

(#22696) maj-viktor válasza V/ (#22675) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nem hülyeség, csak felesleges pénzkidobás... még a 400 Ft is!
(nem attól fogják / nem fogják átvenni, hogy valami tértivevényes... sőt úgy még problémásabb az átvétel... mert ugyebár az átvétel bizonylata visszajön... és pl. "saját kézbe" esetén csak egyvalaki adott egyén veheti át!)

Az egész átvétel - nyomkövethetőség lényeg e a TN (ajánlott díj)... szal így hülye tanács... napi szinten postázok bel- & külföldre... tértivevény max. hivatalos ("fontos" csomag) esetén kérünk rá!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#22697) V/ válasza maj-viktor (#22696) üzenetére


V/
Topikgazda

Ne hülyézzél már le! Mi bajod van?
Privátba leírtam, hogy miért. Több ember vesztett 30-70 ezer forintokat, de nem magyarázom már, hogy az átvételt fogadja el az eBay és a Paypal, nem a nyomonkövetést, hogy megérkezett.
A jelzőidet meg légy szíves válogasd meg.

"saját kézbe" nem egészen tértivevény.

[ Szerkesztve ]

(#22698) V/ válasza maj-viktor (#22696) üzenetére


V/
Topikgazda

Még egy kérdés, Egyesült Államokba hogyan adod fel a küldeményt?

(#22699) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

Szeretnék összeget kifizetni a számlámra. Még ilyet soha sem csináltam, ezért hozzá kell adni a bank account -ot. OTP-s vagyok, szóval simán csak a 2*8 számot kéne beírnom gondolom. Viszont nem fogadja el.
Létezik, hogy az a baj, hogy OTP nél Horváth Károly Dávid néven vagyok, itt meg csak Horváth Károly néven?

(#22700) V/ válasza hkari (#22699) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem lesz gond a név, a 117-el kezdődőszámok, ha a vége 8 db 0, akkor elég folyamatosan az első 16 (2*8)
Hibaüzenet?

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.