Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23251) wolfhgb válasza V/ (#23250) üzenetére


wolfhgb
aktív tag

Na én meg azt hittem, h csak úgy tudok számlárol paypal fiokra pénzt juttatni, ha párosítom hozzá a számlát. Ezt jó tudni. És akkor egyébként hogy kerül a mani a számláról a fiókba? a bankból lehet pénzt utalni paypal fiokra is? Mert én úgy akartam, h mikor hozzárendeltem a számlát, és rajta a lové a számlámon amit a fiokomba akarok tenni, akkor átdobom paypal on baratként egy másik fiokba és vissza az első fiokba, h ne a számlán, hanem a fiokban legyen a manesz, van ennek egyszerübb formálya is gondolom mi? Csak annyira még nem vagyok spiler a kérdéses témában.

(#23252) V/ válasza wolfhgb (#23251) üzenetére


V/
Topikgazda

A magyar oldal képét küldöm. Van egy Paypal bankszámla amit az Unicredit banknál vezetnek erre lehet küldeni pénzt a saját bankszámládról, ahol a banki utalás közlemény rovatába a te egyedi Paypal transzfer ID-nek hívott azonosítót írod be.

(#23253) wolfhgb válasza V/ (#23252) üzenetére


wolfhgb
aktív tag

Az osztrak fiok ezt dobja.
Akkor az itt szereplo iban szamlaszam az en paypal fiokom szamlaszama? Nehogy masnal kosson ki a manim! :) erre utalva az osszeget a fiokomban landol?

(#23254) piroszil válasza V/ (#23246) üzenetére


piroszil
csendes tag

Szia. Anyira nem akarom hozzá adni csak ha belépek a paypal-ra nekem úgy tűnik mintha ez még hiányozna.)) vagy ez mellékes.Itt a kezdőkép. http://kepfeltoltes.hu/view/160516/ScreenHunter_01_May._16_21.04_www.kepfeltoltes.hu_.gif

(#23255) V/ válasza piroszil (#23254) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem kell bedőlni a marketingnek, hogy csak x%-os vagy. A Paypal használható fizetésre bankkártya és számla hozzáadás nélkül is. A kártyát a kedvezőbb banki deviza árfolyamszámítás miatt adjuk hozzá.

(#23256) V/ válasza wolfhgb (#23253) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem az az általános Paypal számla, valahol majd a 4. pont szerint küldenek neked konkrét utalási információkat.

[ Szerkesztve ]

(#23257) tuningtomi válasza V/ (#23243) üzenetére


tuningtomi
aktív tag

Köszi.
Szóval akkor elküldöm neki a paypal fiókomhoz regisztrált email címem és tud rá utalni?

(#23258) V/ válasza tuningtomi (#23257) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, de azt tisztázd vele, hogy a jutalékot nem te akarod fizetni, úgy küldje.

(#23259) piroszil válasza V/ (#23255) üzenetére


piroszil
csendes tag

Ok.Tehát ha rendbe van a paypal-om akkor miért nem érkezik meg az átutalás vagy mi ilyenkor a teendő?

(#23260) V/ válasza piroszil (#23259) üzenetére


V/
Topikgazda

Tehát egyezik a Paypal last name a banki család neveddel és a közlemény rovatba az utalásnál pontosan és csak a transfer id volt beírva, az amit a Top Up menü pontra kattintva kiír?

(#23261) zoli121 válasza piroszil (#23259) üzenetére


zoli121
aktív tag

Sziasztok!

Paypal-on mi változik ha "bank accounts" résznél hozzáadom a bankom?

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#23262) V/ válasza zoli121 (#23261) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak pár hsz-t kellene visszafelé elolvasnod, de annyi, hogy 100%-ot fogsz látni a fiók készültségnél, -nincs jelentősége- és a ha lesz pénz a Paypal egyenlegeden azt ki tudod küldeni a bankszámládra.

[ Szerkesztve ]

(#23263) piroszil válasza V/ (#23260) üzenetére


piroszil
csendes tag

a közlemény rovatba semmi nem lett beírva az gond?

(#23264) V/ válasza piroszil (#23263) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerinted akkor honnan tudnák, hogy kinek a Paypal fiókjára ment a pénz? Persze hogy az. 30 napon belül vissza könyveli majd a bankod. De ha még nem telt el 15-20 nap az Összefoglalóban van tipp, hogy miként tudod lekönyveltetni, vagy megvárod, hogy visszaküldjék.

[ Szerkesztve ]

(#23265) zoli121 válasza V/ (#23262) üzenetére


zoli121
aktív tag

Köszönöm :R

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#23266) piroszil válasza V/ (#23264) üzenetére


piroszil
csendes tag

ok köszi. most már eszt is tudom csak aszt nem tudom h tudtam utalni lóvét korábban merthogy valószínű h akkor se tudtam eszt és ugyan úgy kihagytam.(?) )))

(#23267) jbauer05


jbauer05
tag

Kérdeznék valamit.

Rendeltem valamit az efox webáruháztól. A gondom ott támad, hogy a visszaigazoló emailben és oldalon az ordersnél hiányos a címem. Az ország hiányzik de az irányítószám és az összes többi jó. A paypal visszaigazoló emailjében meg az van írva, hogy a szállítási cím megerősítve a helyes címemmel. Akkor ezt vehetem készpénznek, hogy jól tudja a bolt a címemet ?

[ Szerkesztve ]

(#23268) V/ válasza jbauer05 (#23267) üzenetére


V/
Topikgazda

:F

(#23269) piroszil válasza V/ (#23260) üzenetére


piroszil
csendes tag

ami még lemaradt. a transfer id-et hol találom meg?

(#23270) jbauer05 válasza V/ (#23268) üzenetére


jbauer05
tag

Bocs véletlen entert nyomtam

(#23271) V/ válasza piroszil (#23269) üzenetére


V/
Topikgazda

Belépsz a Paypal-re.
Bal oldalon ebben a hsz-ben szereplő kép
Top Up

Ebben a hsz-ben levő kép alul középen.

(#23272) V/ válasza jbauer05 (#23267) üzenetére


V/
Topikgazda

Adatvédelmi okokból nem látszik szerintem, de ha a Paypal-től vette át a címet akkor a pontos címet megkapta az akitől vásároltál.
De ha regisztráltál az eFox-ra ott kellett volna szállítási címet felvenni.
Recipient-Address
Add new address

[ Szerkesztve ]

(#23273) V/ válasza V/ (#23272) üzenetére


V/
Topikgazda

Empfänger-Adresse
Neue Adresse hinzufügen

De van nekik emailjük a vásárlási azonosítót megadva pontosíthatod, hogy ők mit látnak, ha biztosra akarsz menni: service@efox-shop.com

[ Szerkesztve ]

(#23274) piroszil válasza V/ (#23271) üzenetére


piroszil
csendes tag

köszönöm.meg van. :R Megpróbáltam visszafele és meg kell adni az adatokat,tehát a bank name-nal mit kell megadni mert volt hogy K&H így nem jó meg valami swift kódot is olvastam.......áááá kész vagyok :W

(#23275) piroszil válasza piroszil (#23274) üzenetére


piroszil
csendes tag

ha igaz akkor ez a k&h bank name? OKHBHUHB egy megerősítést kérnék nehogy ez egy régi kód legyen.

(#23276) tuningtomi válasza V/ (#23258) üzenetére


tuningtomi
aktív tag

Köszi. Mennyi jutalkot vonnak le 40$-nál, van valami fix százalék?

(#23277) V/ válasza piroszil (#23275) üzenetére


V/
Topikgazda

Melyik részét nem érted amit írok?
A Top Up-nál látsz egy Unicredit számlaszámot amelyre utalnod kell a te K és H Bankod utalási felületén és akkor az egyenlegeden lesz pénz.
Kérdés: Top Up-al utalok pénzt a Paypal egyenlegre, hogy kell megadni az adatokat?
Válasz:
Kedvezményezett neve: PAYPAL PTE LTD
Kedvezményezett számlaszáma: 109180010000000115050684
Közlemény: Csak a Transfer ID, semmi más.

Amit a saját bankod beírása, ahol felmerül a bankod neve az megint más, ha kapsz a Paypal egyenlegedre pénzt és kézhez akarod kapni akkor kell.
bank name: K és H Bank, így tudod beírni mert az & betűt nem lehet beírni. A többi információ a képen.

[ Szerkesztve ]

(#23278) V/ válasza tuningtomi (#23276) üzenetére


V/
Topikgazda

Amikor küldeni akarja, akkor neki kiszámolja és annyival többet írhat be, hogy te a nettó 40-et kapd, de az alap: nettó 40-hez utalandó: $41.50

[ Szerkesztve ]

(#23279) tuningtomi válasza V/ (#23278) üzenetére


tuningtomi
aktív tag

Köszi, írok neki hátha "véletlen" elkerüli a figyelmét.

(#23280) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Köszönet az sms azonosítós leírásért! :R

(#23281) mijos


mijos
senior tag

Ha csaladtagnak kuldok penzt mennyi fee-t szamol fel pp? A masik, transferwise-rol velemeny? Sosem hallottam rola es nem is hasznaltam meg, elvileg ingyenes.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#23282) -secret- válasza mijos (#23281) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

3,4%

(#23283) V/ válasza mijos (#23281) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha egyenlegről megy és nincs deviza konverzió akkor ingyenes.
Transferwise, nem ingyenes, de olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#23284) nagy@gmx.com


nagy@gmx.com
tag

Összecseréltem a regisztrációnál a születési hónapot, napot.
Megtévesztő, mert a napot kellene először írni, ahogy írja is, DD/MM/YYYY, de nem így van, mert a hónapot kell először írni.
Lehet javítani, ha igen, hol?
Vagy lényegtelen?

(#23285) V/ válasza nagy@gmx.com (#23284) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem tudod javítani, csak azért kérik, hogy 18 év betöltését ellenőrizzék. Ha később felmerülne, akkor tudod, hogy mi a sorrend.

(#23286) nagy@gmx.com válasza V/ (#23285) üzenetére


nagy@gmx.com
tag

Köszi!
Egyébként a PayPal-nak van hazai elérhetősége?

(#23287) -secret- válasza nagy@gmx.com (#23286) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem olyan nincs.

(#23288) hupisom1


hupisom1
tag

Sziasztok ! Kaptam egy refoundot mert hibás kijelzőt küldtek , most ez áll a pay-pal fiókomban , egyenlegem 0 ft és a kártyámon még nincs ott a pénz

(#23289) V/ válasza hupisom1 (#23288) üzenetére


V/
Topikgazda

Összefoglalóban infó.
De nem lesz a kártyádon.
3-4 banki munkanap. Május 11-én indult ez, akkor ha nem Unicredit és K&H már a kártyához tartozó számlán van. Legkésőbb holnap.

[ Szerkesztve ]

(#23290) V/ válasza nagy@gmx.com (#23286) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs. Uniós cég, ügyfélszolgálat Írországban. Mit akarsz intézni?

[ Szerkesztve ]

(#23291) Telda


Telda
addikt

Hali!

Ezt az levelet az imént kaptam, be ne dőljön neki senki.
Már a kép is egy linkre mutat, véletlenül sem szabad rákattintani sem.

(#23292) norbi2010


norbi2010
őstag

Buyer protection véd az alábbi helyzetben?: kiraktam egy hirdetést ide a hardverapróra, hogy keresek egy játékot Xbox One-ra paypal-es fizetéssel. Kaptam egy e-mail-t, amiben az adott játékot ajánlották eladásra és mivel jó árban volt, valamint szimpatikus volt az eladó elküldtem neki a pénzt goods and service-ként. Ez tegnap volt, ma próbáltam újra e-mail-t írni, hogy fel tudta-e adni, viszont nem tudom elküldeni, mert az e-mail cím már nem létezik. Van esély a pénzem visszaszerzésére?

[ Szerkesztve ]

(#23293) V/ válasza norbi2010 (#23292) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, erre van vevői védelem, még.

[ Szerkesztve ]

(#23294) norbi2010 válasza V/ (#23293) üzenetére


norbi2010
őstag

Ennek örülök, egyelőre csak egy üzenetet küldtem neki paypal-en keresztül, de a Resolution Center cases alatt megjelent. Ezt innen fogom tudni majd tovább vinni vagy egy új dispute-ot kell nyitnom?

A még alatt mit értesz? Változni fog valami?

(#23295) baandii


baandii
senior tag

akinek rendelését a DHL szállította és a vámon megfogták az áfá befizetésének mi a módja?
kézbesítéskor kell fizetni? vagy átutalással nav számlára?

a segítőknek előre is köszönet!

(#23296) V/ válasza baandii (#23295) üzenetére


V/
Topikgazda

Átvételkor fizetsz nekik.

(#23297) hupisom1


hupisom1
tag

Köszönöm nagyon segítökész vagy :)

(#23298) baandii válasza V/ (#23296) üzenetére


baandii
senior tag

köszi a segítséget :R

(#23299) norbi2010 válasza V/ (#23296) üzenetére


norbi2010
őstag

Szerinted az én esetemben érdemes várnom? Mint írtam nem létezik már az e-mail cím, szóval nem számítok válaszra.

(#23300) V/ válasza norbi2010 (#23299) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor a Resolution Center-ben a nem érkezett meg, mert a másik, a nem engedélyezett tranzakció nem jó erre.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.