Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23951) V/ válasza TiberiusX (#23948) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha a pénz az egyenlegeden van, akkor a Withdraw funds menüpont a Balance alatt és ingyenes. Ha nincs kártya hozzáadva akkor csak havi 21000 Ft amit a saját bankszámládra küldhetsz.

(#23952) V/ válasza SRII (#23950) üzenetére


V/
Topikgazda

Hol lépsz be a Paypal-re, mi az oldal linkje?
Az emal címed meg van erősítve? Nézz már rá a email-jeidre. Mit kell ott megerősíteni?

[ Szerkesztve ]

(#23953) TiberiusX válasza V/ (#23951) üzenetére


TiberiusX
tag

Köszönöm a válaszokat és a segítséget! :)

(#23954) SRII válasza V/ (#23952) üzenetére


SRII
őstag

https://www.paypal.com

az email címem szerintem meg van erősítve, mert eddig semmi baj nem volt vele, utalás oda vissza, fizetés, és bank-illetve kártyát hozzá tudtam adni.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#23955) bluyoo válasza V/ (#23949) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Természetesen elmentem a beállítást.
Ennyire még én sem vagyok béna. :DDD
Mindhiába, újra meg újra visszaáll.
Plusz azt mutatja, hogy a bank vált, közben meg ha nem állítom be újra minden fizetéskor, akkor mégis a PayPal vált.

Bazinga!

(#23956) V/ válasza bluyoo (#23955) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem akartam kétségbe vonni a hozzáértésedet, :R de nem egyértelmű, hogy a Submit után újból el kell menteni. Ezért kérdeztem rá.
Nem tudom, hogy az lenne a probléma gyökere, de akiknek mostanában ilyen gondjai vannak, azoknál a bankjuk nagyobb karbantartást végzett az utóbbi időben. Azt is észrevettem, hogy nem mindegy, hogy milyen böngésző van használva. Valójában megmagyarázhatatlan, hogy elfelejtődik a beállítás, másnak ugyanazzal a tipusú kártyával meg nem, illetve egy kártya "hozzáadás" frissítés megoldja a gondot másnál meg nem.

(#23957) V/ válasza SRII (#23954) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezt próbáld már ki még.

kártyát hozzá tudtam adni. Ugye most nem ugyanazt akarod hozzáadni?

[ Szerkesztve ]

(#23958) SRII válasza V/ (#23957) üzenetére


SRII
őstag

de ugyan azt szeretném hozzá adni, véletlen törlés miatt, írtam nekik üzenetet ez ügyben, de semmi ..

ha hozzá adok egy másik kártyát pár napig akkor megoldja a problémám? de akkor ugye a számla számomat is cserélni kell nem?

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#23959) V/ válasza SRII (#23958) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs a kettőnek, számlaszám és kártya egymáshoz köze, akár két különböző bankhoz is tartozhatnak.
Elveszett a postán küldött Erstés kártyám, 1,5 hónapig egy családtag CIB-es kártyája volt használatban.

[ Szerkesztve ]

(#23960) SRII válasza V/ (#23959) üzenetére


SRII
őstag

ez megoldja a problémám? ha adok hozzá idelengessen egy másik kártyát, (családtagét, de ilyenkor a saját adatait lakcímét kell megadni és nevét vagy maradhat az enyém? levelem írt kérést teljesítik és hozzáadják a volt kártyám?

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#23961) V/ válasza SRII (#23960) üzenetére


V/
Topikgazda

Azt hittem érhető vagyok.
Kártya hozzáadás oldal, mondjuk az új felületen a Link a card ( a kártyán van 800 Ft fedezet)

Kiválasztod a kártya tipust
Beírod a kártyaszámát
A lejárati időt
A CSC kódot
Kiválasztod a címedet (azt ajánlja fel eleve)
és Save

Nem kell levél, nem kell név.
De most a "régi" kártyád nem láható a Paypal felületen sehol? Ha jól emlékszem.
De ők leírták a szükséges lépéseket, itt szerintem a nem megfelelő oldalon való belépés tűnik gondnak.

[ Szerkesztve ]

(#23962) Motion_Blur válasza V/ (#23947) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem megy sajnos, a belépést engedi de egyből kínaira vált.
Fordítóval azt írta hogy ki valszeg feltörték a fiókomat és a fiók megerősítés után megint kínaira vált és nem tudok mit csinálni.

A mail-ek amik jöttek azok is kínai írásjelekkel vannak meg hogy valaki vár tőlem 9 dollárt.

Megmondom őszintén én inkább nem is foglalkoznék ezzel, inkább regelek új accuontot. A felregelt bankkártyám már nem aktív, nincs egyenlegem se. Mondjuk ennek fényében nem is értem ezt a mailt:

Kedves ---,

Aleg Rozeniv remélem akkor fizet a PayPal.

További információ

Követelések összege: 9,00 USD
Az Ön e-mail címe: ---
Kattintson az alábbi gombra, és küldje el az összeget Aleg Rozeniv Lásd részletes kifizetési kérelmet.

Azonnali fizetés!

Ezzel van nekem valami teendőm?
A fiókkal nem tudok már mit csinálni.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23963) V/ válasza Motion_Blur (#23962) üzenetére


V/
Topikgazda

Amit Kernel javasolt, a nyelvet nem tudod átállítani?
Account options
Language sor
A legelső bejegyzés az angol, a kínai a legalsó.
Ha sikerülne az angolt elő csalni, akkor meg kellene próbálni a fiókot lezárni. Angol nyelven hamarabb megtalálod az opciókat.

[ Szerkesztve ]

(#23964) bluyoo válasza V/ (#23956) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Végül is így már tudok úgy fizetni úgy ahogy akarok és ez a lényeg.
Bár azt nem értem, hogy lehet, hogy a fizetési oldalon Dollárt jelöl (amit előzőleg beállítottam) és Forintot von le (ha a fizetési oldalon nem állítom be újra).
Így amit elsőnek írtál, hogy ellenőrizzük a fizetési módot mert az a biztos, nálam sajnos semmit nem ér.
Én a ESET Smart Security Netbank- és tranzakcióvédelem oldalán intézem a pénzügyeket.
Így mindegy, hogy a Mozilla Firefox, Internet Explorer vagy Google Chrome -ot használok.
Na meg évekig működött, nem állítgattam semmit, így maradnék a PayPal vagy az OTP hibájánál.
De miután az ugyancsak OTP-s webkártyámmal normálisan működik, így részemről marad a PayPal hiba. :)

Bazinga!

(#23965) V/ válasza bluyoo (#23964) üzenetére


V/
Topikgazda

Én a ESET Smart Security Netbank- és tranzakcióvédelem oldalán intézem a pénzügyeket.
Ez biztos hogy normálisan kompatibilis a Paypal, a Visa vagy Mastercard kártyahitelesítési és az OTP banki rendszerével?
Azt kell mondjam, hogy nagy valószínűséggel ez lesz a gond. A vírusvédelmi rendszere is problémás, nem véletlenül mondtam le az előfizetést a cég termékeiről.
Én meg zárszóként annyit írok, hogy nálam minden működik normálisan évek óta, így sem a Paypal, sem az Erste bank hibája nem lehet.

(#23966) bluyoo válasza V/ (#23965) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Évekig jó volt, majd hirtelen gondolt egyet és elállítódott a beállításom.
Szerintem az ESET -nek ehhez kevés köze van.
Vagy ahhoz hogy a fizetési oldal és a valóság nem ugyan az.
Az OTP oldalát folyamatosan használom semmi anomália nincs.
Az OTP és a PayPal közti gebasz ok, de nem az OTP oldalán áll vissza egy beállításom, hanem a PayPal-nál.
Ismétlem: Úgy hogy semmit nem állítottam át jó pár hónapja, csak fizettem, évekig működött.
Ez az egy beállításom pár napja csak úgy elállítódott és azóta nem működik rendesen.

Bazinga!

(#23967) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Azért kikapcsoltam hátha.
Kipróbáltam Mozilla Firefox, Internet Explorer-rel beállítva fizetve.
Az eredmény ugyan az.

Bazinga!

(#23968) zsupyro válasza zsupyro (#23854) üzenetére


zsupyro
tag

Ma csináltam egy utalást én is OTP-ből egy másik bankba, és utólag vissza nézve nálam is betette a közlemény elé az "EB" karaktereket, tehát akkor haver is mindent jól csinálhatott "top up" - nál, nem értem miért kerül oda az EB? Otp-s nem is tud topup-ot használni paypalon? Járt már valaki így? Kíváncsi leszek mi lesz a válasz a kérelemre..

(#23969) Motion_Blur válasza V/ (#23963) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem, sajnos idáig nem jutok el. Bejelentkezés után ugye egyből kiírja azt a nem engedélyezett tevékenységet + igazolja személyazonosságát. Rámegyek a továbbra, de onnantól minden lépés kínai és nem fordítja le a gúgli.

droidos appal be tudtam lépni, de ott semmit nem tudok módosítani csak nézelődni...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23970) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#23969) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Közben sikerült lefordítani a kínai oldalakat sorban, de az SMS küldésre kiírta hogy érvénytelen a mobil szám és csak útlevél, személyi stb. szkennelése a megoldás :W

A "legszebb" az egészben hogy az aktív bankkártyám is fel van regisztrálva :(((

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23971) V/ válasza Motion_Blur (#23970) üzenetére


V/
Topikgazda

A böngésző link cím sorát be tudod másolni ide?
Még egy belépési próba link, talán megmarad az angol szöveg.

[ Szerkesztve ]

(#23972) Motion_Blur válasza V/ (#23971) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Bárhonnan lépek be, ez fogad.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23973) V/ válasza Motion_Blur (#23972) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké, kipróbáltam a linket, ez jött be alul a Contact-al felvenni a kapcsolatot velük?

A böngésződben az automatikus fordítás tiltva van?

Közben azt is megnéztem, ha valaki ismeri a Paypal azonosítódat az küldhet pénz bekérőt, annál a Cancel-l el lehet utasítani, ez lehet a te 9 $-os valamid, ha a Type Bill From. Persze ehhez a fiókodhoz hozzá kell férned.

[ Szerkesztve ]

(#23974) SRII válasza V/ (#23947) üzenetére


SRII
őstag

belépést megnéztem, minden modon megcsináltam, de semmi eredmény..DE

ezt a választ kaptam:

Thank you for contacting PayPal regarding adding the card ending in XX92 back to your PayPal account.

Good afternoon Mr. E. Thank you very much for your patience while you were waiting for our reply and a resolution of this situation.

Please accept my apologies for the delay in replying to your email. It is our intention to reply the emails within 24 hours, however we have had a large volume of contacts in the past few days which has delayed our response time.
My name is Rafaela and I am happy to resolve your query today.

I have carefully reviewed your situation and I would like to explain that after you have completed some changes on your address, your card could not be added back because your bank did not allow us to process this transaction.

As you mentioned you have changed the address, it could be the case that the billing address of your card did not match the one on your account and your bank refused the transaction.

We would like to kindly ask you that you add a new card to your PayPal account. Even prepaid cards can be used, as long as they offer statement services and are valid for at least 06 months.

I believe that the information that I have provided resolves your query. However, please do not hesitate to contact us if you require any further information and we will be more than happy to resolve it for you. Have a good day Mr. E.

It is my pleasure to assist you. Thank you for choosing PayPal.

Most mit tegyek? találkoztál már ezzel az esettel?

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#23975) V/ válasza SRII (#23974) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké akkor most konkrétan milyen kártyát akartál hozzáadni és mi a lejárati ideje? Mert a szövegből az jön le, hogy hitelkártya és féléven belül lejár.

(#23976) arch7nGel


arch7nGel
csendes tag

Valaki tudna nekem segíteni?
A PP számlámon van egy kisebb összeg, amit szerettem volna átutalni az OTP-s számlámra. Az első alkalommal sikertelen volt és le is vont 1500Ft-ot. Gondoltam fordítva volt a vezeték/keresztnevem ezért csináltam egy új PP fiókot és átutaltam a pénzt. Ismételten elutaltam a pénzt a számlámra, de megint vissza dobta és levonta megint a "fee amountot". Másodjára kaptam egy e-mailt is, hogy érvénytelen a bankszámla adatom. Mind a két alkalommal a Webkártyámhoz (virtuális) tartozó számlaszámot adtam meg. Lehet ez a gond? OTP-nek írtam, de nem válaszoltak még.

(#23977) SRII válasza V/ (#23975) üzenetére


SRII
őstag

visa kártyám volt hozzáadva, 04-2017 a lejárta, töröltem a címmel együtt, mert megváltozott a címem, (amit nem kellett volna)majd az új címmel szerettem volna hozzáadni a régi kártyám, de nem engedi.
Írtam nekik,hogy nem engedi hozzáadni, mindig az írja ellenőrizze a kártyát.(vagy ezt írja: Sorry — your last action could not be completed
If you were making a purchase or sending money, we recommend that you check both your PayPal account and your email for a transaction confirmation after 30 minutes.
If you came to this page from another website, please return to that site (don't use your browser's Back button) and restart your activity.
If you came from PayPal's website, click the PayPal logo in the upper-left corner to return to our home page and restart your activity. You might have to log in again
)

Most az írásomra a fent említett segítséget kaptam. és itt tartunk.

Megpróbáltam minden honnét és minden módon hozzáadni, de semmi, ellenőrizze kártyát, ezt kapom.pénz van mindegyiken jócskán. így nem értem mi a bibi.

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#23978) V/ válasza SRII (#23977) üzenetére


V/
Topikgazda

Jól emlékszem, már próbáltad a My money-s felületen is?

(#23979) SRII válasza V/ (#23978) üzenetére


SRII
őstag

igen próbáltam. ha Kártya hozzáadás oldal, mondjuk az új felületen a Link a card akkor az írja ellenőrizze a kártyát ha a My money-s felületen akkor pedig ezt kapom: Sorry — your last action could not be completed
If you were making a purchase or sending money, we recommend that you check both your PayPal account and your email for a transaction confirmation after 30 minutes.
If you came to this page from another website, please return to that site (don't use your browser's Back button) and restart your activity.
If you came from PayPal's website, click the PayPal logo in the upper-left corner to return to our home page and restart your activity. You might have to log in again)

ha hozzá adok egy másik kártyát, akkor tudok utalni a régi hozzáadott számlaszámomra? mert akkor minden megoldódik.! mert ahogy írtad nincs köze egymáshoz.

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#23980) V/ válasza SRII (#23979) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen két különböző dolog, a kártyával és az egyenleggel vásárolsz, a bankszámla meg az egyenlegről történő pénz kimentésre van.
De amit itt ír your email for a transaction confirmation nincs az e.mailjeid közt semmi ilyen és a Purchase history-ban sincs semmi Pending?
Nem találkoztam még ilyennel.

[ Szerkesztve ]

(#23981) KamuMazsola válasza arch7nGel (#23976) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ne a webkártya számlaszámát add meg, hanem a hozzá tartozó lakossági folyószámláét!

Üdv.: KamuMazsola

(#23982) SRII válasza V/ (#23980) üzenetére


SRII
őstag

most kaptam rá pénzt, szeretnék limitet beállítani, szeretnék utalni, stb stb stb, minden egyes tevékenységem után ezt kapom, és nem tudom semmit sem végrehajtani.

If you were making a purchase or sending money, we recommend that you check both your PayPal account and your email for a transaction confirmation after 30 minutes.

If you came to this page from another website, please return to that site (don't use your browser's Back button) and restart your activity.

If you came from PayPal's website, click the PayPal logo in the upper-left corner to return to our home page and restart your activity. You might have to log in again.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#23983) V/ válasza SRII (#23982) üzenetére


V/
Topikgazda

De erre mi a szituáció?
If you were making a purchase or sending money, we recommend that you check both your PayPal account and your email for a transaction confirmation after 30 minutes.
Esetleg a fiók állapotáról kép, most 100%-os vagy?
Jöhet privátba és majd a megoldást megosztjuk később.

(#23984) zsupyro válasza zsupyro (#23968) üzenetére


zsupyro
tag

Megjött a korrekció, lekönyvelték a 10ezret :D :)
Köszönöm mindenkinek a segítséget.
Már csak az a kérdés ezentúl minden feltöltésnél kérelmet kell írni? :D

(#23985) nagy@gmx.com válasza V/ (#23826) üzenetére


nagy@gmx.com
tag

Elfelejtettem megkérdezni, hogy ezt a 21 napos dolgot hol írják?

(#23986) SRII válasza V/ (#23983) üzenetére


SRII
őstag

szia, megoldódott minden, igaz másik kártyát kellett hozzáadnom, és 1 perc alatt megoldódott minden, a törölt kártyát nem engedni hozzáadni újból, csak is másikat, a limit és utalás s minden elérhető, a biztonsági kódot is 1 perc alatt kiküldte telefonra és meg is erősítettem az új kártyát.
nem tudom ,hogy a törölt kártyát miért nem engedni újra aktiválni, de pár hét múltán újra megpróbálom hozzáadni.
Annyit mondhatok, ha valaki törli a régi kártyát és újra hozzá akarja adni, nem fogja engedni, mindenképp új kell, az hogy az új kártya után engedi e a régit aktiválni, megírom, pár hét múlva.

V/ minden segítséget köszönöm,nagyon fontos volt számomra. hálás vagyok. :R

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#23987) V/ válasza nagy@gmx.com (#23985) üzenetére


V/
Topikgazda

Itt írják. és itt az UK oldalról
Eladóként vonatkozik rád és amint írtam ha növekszik az eBay rangod akkor nem lesz.
Az eBay ismertető és szabályok itt ezen az oldalon, a rang növelésről is van leírás link. Pl ez is.
Sokat segít ha a Seller Center-ben lévő leírásokat áttanulmányozod.

[ Szerkesztve ]

(#23988) air


air
nagyúr

Egy gyors kérdés.
Mióta nem lehet fizetés során a deviza váltás opciót módosítani?
Reggel fizettem GearBest-en, 2 hete ebay-en és egyiknél sem volt ott az az opció, aminél korábban be lehetett álltani hogy a bankom váltsa a devizát.
Korábban többször volt szó róla, hogy a beállításokban hiába állítom be, hogy a bankom váltson, azt minden tranzakciónál egyedileg, újra meg kell adni. Mostanában viszont nincs ott ez az opció.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#23989) V/ válasza air (#23988) üzenetére


V/
Topikgazda

A Gearbesten tudomásom szerint már elég régóta, az eBay-n a de és uk oldalon előfordulhat, illetve ha valahol gyors fizetéssel megy a dolog.

Korábban többször volt szó róla, hogy a beállításokban hiába állítom be, hogy a bankom váltson, azt minden tranzakciónál egyedileg, újra meg kell adni.
Ez sajnos egyedi, a napokban is néhányan panaszkodtak erre, viszont másoknál meg nem kell állítgatni.

Volt egy olyan megoldás, hogy a Paypal-n a kártya újból hozzá lett adva, valami frissitésként működött, mert nem adott hibaüzenetet és nem vont le pénz. Lehetséges, hogy neked is segíthet ez.

[ Szerkesztve ]

(#23990) nagy@gmx.com válasza V/ (#23987) üzenetére


nagy@gmx.com
tag

Köszi!
Tehát ha úgy küld pénzt, hogy a "Send a payment for goods and service" helyett a " Pay for goods or service"-t választja, akkor nincs a 21 napos korlát?

(#23991) V/ válasza nagy@gmx.com (#23990) üzenetére


V/
Topikgazda

Ugyanaz, mivel vásárlás ellenértékeként küldi a pénzt, a vásárlói védelem miatt szükséges a 21 nap.
Ha barátként kapod, akkor elméletileg hozzáférsz, de neki ilyenkor nincs vásárlói védelme.
Ez az opció:

(#23992) nagy@gmx.com válasza V/ (#23991) üzenetére


nagy@gmx.com
tag

És ha jól értettem, akkor az én regisztrációmtól számítva kell eltelnie a 21 napnak, nem a küldőétől?

(#23993) air válasza V/ (#23989) üzenetére


air
nagyúr

Aha, tehát ez a szolgáltatótól függ, nem a PayPal-tól.
Köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#23994) Avicularia


Avicularia
veterán

Kaptam új bankkártyát mert a régi lejár ebben a hónapban. Hozzáadtam az újat a PP-hoz. Ráterheltek a számlámra 15 SEK-et és le is könyvelték, szóval nem csak befoglalva van. Ezt visszakapom valahogy vagy ennyi volt az új kártya regisztrálásának a díja?
Valamint a régi kártyámat nem engedi törölni, de gondolom következő hónapban már nem lesz ott.

(#23995) Beni2360 válasza Avicularia (#23994) üzenetére


Beni2360
félisten

DE ott lesz és a lejárat után rá klikk és szerkesztés és ott tudod majd törölni.
A pénzt meg vissza utalják csak a hitelesítés végett terhelték meg.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#23996) Avicularia válasza Beni2360 (#23995) üzenetére


Avicularia
veterán

Oké, köszi :R
Ha emlékeim nem csalnak, régebben csak megterhelték a kártyát, de nem véglegesült a tranzakció, hanem bizonyos idő után feloldották.

(#23997) V/ válasza nagy@gmx.com (#23992) üzenetére


V/
Topikgazda

Teljesen félreérted. Semmi köze a regisztrációhoz, nem véletlen adtam linkeket, hogy hogyan lehet növelni a rangodat.
Ha eladsz valamit és kifizetik, akkor 21 napig nem férsz hozzá a vételárhoz. Ha több dolgot adsz el, több pozitív értékelésed lesz és folyamatosan jönnek, akkor majd nem kell várnod a pendig állapotra, azonnal felhasználhatod a vételárat

(#23998) V/ válasza Avicularia (#23994) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha majd beírod a tranzakcióhoz tartozó banki könyvelési üzenetben lévő 4 jegyű kódot akkor fogják az egyenlegedre áttenni. A Confirm card link

(#23999) Avicularia válasza V/ (#23998) üzenetére


Avicularia
veterán

Ezt megtettem már köszi.

(#24000) nagy@gmx.com válasza V/ (#23997) üzenetére


nagy@gmx.com
tag

Jól félreértettük akkor egymást! :)

Megnéztem a linket, de az az ebay oldala.
Én nem akarok semmit vásárolni az ebay-en.
A kérdésem a PayPal fiókból-fiókba történő pénzküldésre vonatkozott, hogy a még nem 21 napos regisztráció korlátozás arra vonatkozik, aki küldi a pénzt, vagy a címzettet?

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.