Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22051) V/ válasza maj-viktor (#22048) üzenetére


V/
Topikgazda

Hivatalosan mi volt a lejárati ideje a kártyának?
De az hogy a kódot nem írtad be, nem befolyásolja a vásárlást, az csak a limitek felszabadítására vonatkozik.
De talán az OTP számlatörténetben nézd meg melyik számra könyveltek, miután letelt az érvényesség hónapjának utolsó napja.

(#22052) V/ válasza Pikachu24 (#22050) üzenetére


V/
Topikgazda

A megnyitott case-t lehet claimra emelni. Nincs 5letem.

[ Szerkesztve ]

(#22053) Pikachu24 válasza V/ (#22052) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Ez claim vagy nem?
Reason: Not as described Claim

[ Szerkesztve ]

(#22054) V/ válasza Pikachu24 (#22053) üzenetére


V/
Topikgazda

Jó hogy előkerült. :)
Akkor így jó, mert ez március 26-ig él. Viszont jelezni kellene nekik, hogy megérkezett, de a címzett nem veszi át. (Persze ezt nem tudod bizonyítani, de legyen most lényegtelen, lehet látni a a megérkezés dátumát)
Az üzeneteknél ez a rész.

Add meg a Claim számát majd a nyomkövetési számot, az utolsó bejegyzéseket a nyomkövetésnél (angol legyen a nyelv) és írd le, hogy te teljesítetted a visszaküldést, de nem tudsz mit tenni, hogy át is vegye. Ezután a döntés a kezükben van.

[ Szerkesztve ]

(#22055) Pikachu24 válasza V/ (#22054) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Köszi, a választ! :C

Még az érdekelne hogy melyik menü pont alatt tudok nekik írni. Bocsi, ebben még nem vagyok rutinos. :W Megvan! google a barátom

[ Szerkesztve ]

(#22056) Pikachu24 válasza Pikachu24 (#22055) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Köszi írtam nekik, majd holnap írok ide ha van valami fejlemény.

(#22057) atala válasza V/ (#22007) üzenetére


atala
addikt

Köszi, akkor nagyobb értékű vásárlás esetén előbb elutalom a paypayl-nél lévő összeget a hazai számlára.

(#22058) LLam


LLam
senior tag

sziasztok,

vpn-ről használtam jó ideig a paypalt. Egy ideje azonban ha aktív a vpn akkor nem enged tovább a 2FA sms kiküldésre hanem visszadob a kezdő oldalra.

Van valakinek hasonló tapsztalata?

LL

Stay hungry!

(#22059) V/ válasza LLam (#22058) üzenetére


V/
Topikgazda

Volt.
Ezen a linken léptél be? És melyik böngészővel?
https://www.paypal.com/hu/webapps/mpp/home

[ Szerkesztve ]

(#22060) shield


shield
őstag

Már visszautalta a PP az 1 dollárnyi összeget, de nem találom a 4 számjegyű kódot. Már szétb@sz az ideg. :W Hol a fenében lehet ráakadni? Az OTP számlámat 3x átnéztem, nincs semmi. A PP oldalon sem találom. HOL a francban lehet ráakadni. Van erre valami menüpont vagy valami?
Segítsetek! Előre is köszönöm.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#22061) AtHoS válasza shield (#22060) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ha számlaértesítőn nem látszik az utalás sorához tartozó megjegyzések között és mondjuk az 1 dolcsis befoglalásról nem kapsz sms-t vagy sms-ben nem küldik át a megjegyzés rovatot, akkor telefon OTP irányba vagy beslattyogsz egy kirendeltségre és megkéred személyesen, hogy keressék elő neked.

read-only mode on the forum

(#22062) TomiLi


TomiLi
addikt

Sziasztok!

Most regisztráltam én is a paypalra, mert szeretnék egy terméket ebay-ről, Angliából megvásárolni.

Rendeltem a paypal mellé számlaszámot is és kártyát is. Előbbi internet számla, utóbbi pedig még folyamatban van, mert még idő kell, hogy jóváírják az 1dollárt.

Az lenne a kérdésem, hogy ettől függetlenül használhatom az "Add funds to your account instantly" funkciót? Itt az a gondom, hogy ugye Fontban kellene fizetnem az ebay-en, de én csak forintban tudok utalni. A paypal oldalon át lehet váltani az összeget? (azt már beállítottam, hogy ne a paypal árfolyam legyen az alapértelmezett)

Köszönöm a segítséget!

Bogyóka

(#22063) gemini


gemini
aktív tag

Sziasztok!

Még januárban vásároltam Tinydeal.com-ról, de a termék nem érkezett meg. E-mailben hitegettek, hogy várjak türelemmel, de egy hónap után feladtam és Paypalon nyitottam egy vitát, amire az eladó nem reagált, és 18-án lejár a határidő. Sajnos az angolom elég gyenge, így segítségeteket szeretném kérni, hogy mi a teendőm, mert az alábbi levelet kaptam paypaltól:

"Because your seller has not yet responded, you should consider escalating
to a claim soon to ensure that your case remains eligible for PayPal
review. By escalating to a claim, you are asking PayPal to review the case
and decide the outcome.

We will assume that the dispute is resolved and will automatically close it
unless you log in to the Resolution Center and escalate it before
3/18/2016. A closed dispute cannot be reopened or escalated to a PayPal
claim."

(#22064) AtHoS válasza gemini (#22063) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"log in to the Resolution Center and escalate it before 3/18/2016"

Ez alapján járj el

read-only mode on the forum

(#22065) esde válasza esde (#21965) üzenetére


esde
tag

Nekem közben megjött egy válasz végre, nagyon régen regisztráltam ezt a PayPal accot és az volt a probléma hogy a személyimen amit most beküldtem ugyan 24 éves vagyok de a PayPal-t akkor regeltem mikor még nem töltöttem be a 18-at. :D Azt a tanácsot kaptam a supporttól hogy csináljak egy új accot. Na most kezdődhet előröl minden adat hitelesítése...? Kérdés hogy hogyan fogadják azt majd hogy ugyanazt a személyit és banki kivonatot küldöm el... Szóval erre figyeljetek ha ős accotok van. :(((

[ Szerkesztve ]

(#22066) V/ válasza shield (#22060) üzenetére


V/
Topikgazda

Zárolt tételek közt keress 400 Ft-os terhelést, de már írtam, vásárolhatsz vele, nem hiszem, hogy a pénzküldési és fogadási limitek most bármit is zavarnak.
Az 1$ az nem lett visszautalva, mivel az nem is kerül levonásra, az akártya érvényeségének ellenőrzése volt.
De egy bankkártyás terhelés megjelenése a ténylegesen levont összegek közt 2-3 banki munkanap is lehet.
Direkt leírtam az Összefoglalóban, hogy mi a folyamata a kártyahozzáadásnak, azt elolvasva neked sem kellene a fejedet összetörni.

[ Szerkesztve ]

(#22067) V/ válasza AtHoS (#22061) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem egészen jó a válasz.

(#22068) V/ válasza TomiLi (#22062) üzenetére


V/
Topikgazda

Az Összefoglalóba bent van egy csomó anyag, azt átnézve kevesebb kérdésed lenne.
Kitől vettétek, hogy 1 $ kell a kártya hozzáadáshoz. 1$ ami-t nem vonnak le azzal nem lesz a limited felszabadítva, majd a 400 Ft-os tétel.

Hogy érted ezt: Előbbi internet számla, Normál bankszámlát kell hozzáadnod, amire jönnek az utalásaid és amiről utalsz.

Add funds to your account instantly az működik akkor is ha nincs kártya hozzárendelve és ha nincs bankszámla hozzárendelve, lényege a Paypal forint egyenleg feltöltése forinttal.
Nem kell átkonvertálni, az egyenlegről font fog kikerülni az eladóhoz. De lehet az egyenlegen a felvett devizák közt oda-vissza pakolgatni, de jelen esetben nincs értelme az egyenlegen átkonvertálni, ha vásárolni akarsz.

Neked is szól a #22066

[ Szerkesztve ]

(#22069) V/ válasza esde (#22065) üzenetére


V/
Topikgazda

Na most kezdődhet előröl minden adat hitelesítése...? Majd ha kérik.

(#22070) TomiLi válasza V/ (#22068) üzenetére


TomiLi
addikt

Akkor ebbe egy kicsit bele kavarodtam :R

Összefoglaló alapján csináltam a kártya, és a számla hozzá adását. (nyivákol a smart screen szűrő egy-két pdf.-nél) Akkor kimaradt amiket kérdeztem - bocsánat!

Internet számla: folyószámlához van egy netkártyám, meg hozzá egy elkülönített számla - elfogadta a paypal! (kimondottan netes vásárláshoz)

Add funds to your account instantly szuper!
Köszi mindent! :R

[ Szerkesztve ]

Bogyóka

(#22071) V/ válasza TomiLi (#22070) üzenetére


V/
Topikgazda

De arra ne tudsz majd pénz kiküldeni, azt a számlát nem is kellett volna hozzáadni, persze elfogadja mert úgy gondolják elolvastad a feltételeket, és az első Withdrawnál buksz 1500 Ft-ot. Javaslatom, hogy töröld. A másik, a fő számla kell.
Vírusmentesek, az hogy a valahol úgy gondolják, hogy a data.hu- csak warez tartalom van és a smart screen nyivákol azt sajnálom.

[ Szerkesztve ]

(#22072) TomiLi válasza V/ (#22071) üzenetére


TomiLi
addikt

Akkor valamit elrontottam, mert előszőr a normál számla számot akartam megadni, de az nem volt jó. Akkor valószínű, hogy a folyószámlán belüli fő számlaszámot kell megadni.
Köszi, hogy szóltál!

Bogyóka

(#22073) V/ válasza TomiLi (#22072) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak számok kötőjelek nélkül, nem az IBAN-os betűkkel kezdődő pl
IBAN:HU13 11794008-20534266 ezt így kell 1179400820534266
néha a vágólapos beemelésnél kerül a végére szóköz, akkor szokott visítani.

[ Szerkesztve ]

(#22074) esde válasza V/ (#22069) üzenetére


esde
tag

Szeretném letudni az egészet egyben, mert úgyis el kell intéznem egyszer megint.
Erre vonatkozóan ezt kaptam emailben:

"To continue using our service, please open a new PayPal account. You'll
need to use a different email address.

If you want to use the same financial details on your new PayPal account,
please remove them from the account.

If there's money in your PayPal account balance, you can withdraw it to
your bank. You can also ask us to transfer it to your new PayPal account.
Just send us a message through our Contact Us page outlining the email
address of your new account. Bear in mind you may receive and automatic
reply. If you do, please reply to it, re-iterating your message. It may
take up to 7 working days for the transfer to take place."

Ha jól értem töröljem a banki adatokat és az új accountomra állítsam be megint.
És hogy a rajta lévő összeget bankba utaljam ki vagy megkérhetem hogy új accountomra tegyék át? Vagy ez a kérés a banki adatokra is vonatkozik?

(#22075) V/ válasza esde (#22074) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha jól értem töröljem a banki adatokat és az új accountomra állítsam be megint. IGEN
És hogy a rajta lévő összeget bankba utaljam ki. IGEN, ha van az egyenlegen.

Hogy ők tegyék át a pénzt az elég macerás lesz. Adatokat nem tesznek át.
Jogilag nem tekintik a fiókodat legálisnak,mivel betöltött 18 év kell a regisztrációhoz a szerződési feltételek szerint, abba nem menjünk bele, hogy már évek teltek el.

[ Szerkesztve ]

(#22076) Csepe


Csepe
aktív tag

Sziasztok!

Regisztrációnál azt a címet kell megadni, ahova a megrendelt terméket szeretném kiszállítatni, vagy azt, ahol lakom, vagy azt, ahol hivatalosan lakom? Nálam mind a 3 másik cím. :)
Meg lehet ezt változtatni utólag, nem?

[ Szerkesztve ]

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#22077) AtHoS válasza V/ (#22067) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem tudom hol a probléma, mivel confirmation-hoz kell a 4 jegyű kód, tehát, ha ilyet keres, akkor nem hozzáadni akar, hanem ellenőriztetni.

Vagy esetleg maga sem tudja éppen mit akar :DDD

read-only mode on the forum

(#22078) mijos


mijos
senior tag

Meg akarom valtoztatni a telefonszamom, amire azt valaszolja, hogy: You must have a confirmed mobile phone. Szamomra ez logikatlan, de mondom a kovetkezo bakit: anno magyarorszagon regisztraltam de mar amerikaban elek. Ez a szerencse nelkuli semmilyen foemaban nem engedi hogy a Hungary-t eltuntessem az amerikai cimem alol. Kicsit hulyen nez ki, hogy USA XXX street aztan a legvegen 5 szamjegyu iranyitoszammal Hungary szerepel. Most meg a bankkartyam is kerdore vonta paypal, kezd betelni a pohar. Esetleg masik ilyen szolgaltatas?

[ Szerkesztve ]

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#22079) V/ válasza Csepe (#22076) üzenetére


V/
Topikgazda

Le van írva a feltételeknél, de segítek.
A regisztrált címed az állandó címed legyen, ami megegyezik a bankodnál vezetett állandó címmel.
Szállítási címeket külön adhatsz meg, utólag is vehetsz fel és törölhetsz.

(#22080) V/ válasza mijos (#22078) üzenetére


V/
Topikgazda

Más a jogi környezet, ha az USA-ban élsz, akkor csinálj ott egyet. Nem "viheted át" a magyarországi jogi környezethez készült EU-s Paypal fiókodat.
Leírták ők is ezt.

[ Szerkesztve ]

(#22081) V/ válasza AtHoS (#22077) üzenetére


V/
Topikgazda

Úgy értettem, hogy amiről szó volt a kérdésében az még sehol sem tartott időben, hiába ment volna be akárhova. A hivatalos szöveg: Please allow 2 to 3 business days for the PayPal code to appear on your online card statement.

(#22082) AtHoS válasza V/ (#22081) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Azért a telefonos móka egyszerűbbnek és gyorsabbnak tűnik ilyen esetben. Nálam pl. automata sms-ben jött a kód rögtön a zároláskor, de ugye bankja válogatja, viszont zároláskor már ott kell legyen a kódos szövegnek is, amit meg tudnak nézni a számára, ha Ő maga nem is látja azt sehol jelezve online banki felületen sem.

Persze a 2-3 nap várakozás problémát nem igazán okoz

read-only mode on the forum

(#22083) V/ válasza AtHoS (#22082) üzenetére


V/
Topikgazda

Zárolás alatti kód beírásnak annyi a bökkenője, hogy pénz a kártyára pattan vissza, a Paypal egyenlegen való jóváírás útja kimarad. Ez olyan, mintha a megerősítést nem lenne komplett. Ezért javaslom én is elsősorban azt, hogy mindenki várja meg amíg a bankja könyveli.

[ Szerkesztve ]

(#22084) mijos válasza V/ (#22080) üzenetére


mijos
senior tag

Ertem mar. Ezt hamarabb is megtehettem volna. Koszonom.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#22085) nagy@gmx.com


nagy@gmx.com
tag

Készítettem egy fiókot a saját nevemre, viszont nekem nincs bankszámlám.
A kérdésem, hogy édesanyám bankszámlaszámát megadhatom?

(#22086) V/ válasza nagy@gmx.com (#22085) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak akkor kell bankszámla, ha valaki küld neked pénzt és hozzá akarsz férni. Ha elvásárolod akkor sem kell. De más számláját nem adhatod hozzá, van ellenőrzés és kérik a számla banki adatait, tulajdonos, lakcím stb.

(#22087) Pikachu24 válasza V/ (#22054) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Ha jól olvastam akkor azt írták tegnap hogy 24 órán belül írnak... Hát semmi, csak kaptam egy automatikus emailt.

(#22088) nagy@gmx.com válasza V/ (#22086) üzenetére


nagy@gmx.com
tag

Tehát, a regisztráció után, a bankszámlaszámom megadása nélkül, bárki küldhet nekem pénzt, ha megadom a Transfer ID-t?
És a küldött pénzt pedig, internetes webshopban is levásárolhatom?

(#22089) AtHoS válasza nagy@gmx.com (#22088) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ha elmúltál 18, akkor gyakorlatilag igen

read-only mode on the forum

(#22090) nagy@gmx.com válasza AtHoS (#22089) üzenetére


nagy@gmx.com
tag

Köszi!
Akkor ez egyszerűbb, mint gondoltam.

(#22091) AtHoS válasza nagy@gmx.com (#22090) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem kötelező bankkártya és/vagy bakszámla hozzákötése a paypal fiókhoz.
Bankszámla hozzákötése is gyakorlatilag akkor kell, ha a paypal egyenlegedről szeretnéd "kivenni" a pénzed.

Kényelmesebb fizetéshez elegendő mindössze bankkártya hozzákötése, de ez sem kötelező, mivel lehet a paypal egyenlegről is fizetni. Na persze ilyenkor a paypal fogja konvertálgatni a fizetési egységre a lóvét, ami magasabb összegű, mintha bankkártyás fizetésnél a bank váltaná

read-only mode on the forum

(#22092) maj-viktor válasza shield (#22060) üzenetére


maj-viktor
őstag

Pont most kellett "megcsinálnom", ahogy előttem írták... a 4jegyű kódot a bankszámlaszámod számlatörténetében az adott tétel közlemény rovatában keresd...

Ilyet látsz!?

HA igen, akkor pl. OTP esetén nekem most ilyen volt:

400Ft-os tétel... egy ~2-3banki munkanap kell, hogy lásd a számlatörténetedben!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#22093) maj-viktor válasza maj-viktor (#22092) üzenetére


maj-viktor
őstag

Mondjuk azt nem értem, hogy a 400Ft-ot elvileg azonnal jóva kellett volna írnia a PayPal egyenlegemen... ez nem történt meg... (lehet van kis késés?)

Amúgy előzőleg a webszámlás bekötést nem értem miért nem ajánlod V!? Nekem így van kezdetek óta.... pont ez a lényege, hogy egy másik "számla - kártyához" tartozik az egyenleg így ha az üres "lelophatatlan"... betéti kártya lévén!

Ha nem ajánlod azt bekötni, akkor nincs értelme magának a WebKártyának - Virtuális kártyának...

Mert most saját példámat tudom: van 2 számlám (1 mindennapos használati) és egy "mondhatni félig megtakarítási... bár hivatalosan nem az, de a lényeg, hogy ami azon van, ahhoz nem nagyon nyúlok csak vész esetén... namár az első számlámon van mondjuk 100E Ft, amit így havonta költök kell - fizetés megy rá, stb., szal +fizu és egyéb plusz & mínusz rezsi - kaja, stb. (általános használat havi 1-200E)

És van a második, melyen mondjuk van több százezer (vésztartalék) és ehhez van kapcsol "alszámlás" WebKártya.... így innen - oda tudom töltögetni - feltölteni, mielőtt vásárolok... +1 biztonság (lévén pl. aliexpress-en is rendszeresen vásárolok, így az "alszámlán" gyakorlatilag mindig csak pár ezer, de inkább 0-hoz közeli pénz van és csak vásárlás előtt töltök át rá...

A kifizetésnél viszont igaz, amit írsz, ugyebár én is megszívtam annó, meg sokan mások is... hogy az alszámla (WebKártyás számla), csak egy technikai számla, így nem teljesértékű... pénzt csak a főszámláról fogad rá... így paypal withdraw - kifizetés esetén ugyebár nem szabad az alszámlát.... csak is a főszámlát megadni... különben nem jön meg a pénz és -1.500 Ft adminisztrációs költség mínuszba leszek!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#22094) berobi78 válasza maj-viktor (#22093) üzenetére


berobi78
tag

többen írtátok, hogy van "webkártyátok".

azt megkérdezhetem, hogy melyik banknál? én eddig csak az erste-nél találtam ilyen lehetőséget.

(#22095) LLam válasza V/ (#22059) üzenetére


LLam
senior tag

szia,

köszönöm a választ. Megpróbáltam ezzel a linkkel is de nem megy. Chrome, ffx és safari bönkészőkkel próbáltam korábban, de nem enged. Ha kikapcsolom a vpn-t akkor mindháromban simán beenged. Továbbá a nem 2FA-s accountomra mindig beengedett. Furcsa :F

Stay hungry!

(#22096) maj-viktor válasza berobi78 (#22094) üzenetére


maj-viktor
őstag

...OTP (azon belül meg a JUMP számlacsomag)

viszont néztem ugyebár nekem kb. 7éves korom óta van bankszámlám / bankkártyám... az ugyebár a Junior kategória... 7-14 & 14-24éves korig
(most 25 vagyok)
JUMP-ot 18-28éves kor között lehet... szóval ha ennél idősebb vagy, akkor valszeg azt nem tudsz, ha nem ajánlanak valami más ALAP vagy NET csomagot...

(ahogy néztem NET csomag esetén adnak Webkártyát)

OTP Junior: https://www.otpbank.hu/fiatalok/JuniorSzamla
OTP Jump: https://www.otpbank.hu/fiatalok/JumpSzamla
OTP számlák: https://www.otpbank.hu/portal/hu/Bankszamla

Még van a SIMPLE csomagjuk, állítólag az is valami "leegyszerűsített féle" és ott is van WebKártya!

De én konkrétan a JUMP számlacsomag-ról tudok nyilatkozni, mert az van nekem!
Ha beférsz a JUMP-ba, akkor 166 Ft a havidíja, ha nem akkor van SIMPLE / NET 600-700Ft havidíjjal
+ ha jól emlékszem legutóbb ilyen 3-4E Ft körüli volt az éveskártyadíj (JUMP esetén)
más nem kedvezményes alapcsomagok esetén ezek ugyebár drágábbak... ~1E Ft-os havidíj is lehet, ha nem felelsz meg feltételeknek, meg az éves kártyadíj is inkább 5-6E Ft

(amúgy sokan szídják az OTP-t és mondjuk nekem úgy nincs bajom vele... de biztos vannak jobb bankok is! Gránit-ról hallottam "jókat" - "megelégedett" használatot, viszont nuku ügyfélszolgálat... van 1irodájuk a Westendben, szal ha személyesen akarsz valamit intézni.... ilyen szempontból OTP országosan lefedett bankfiókok / ATM-ek és elég "régi")

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#22097) nagy@gmx.com


nagy@gmx.com
tag

Tudom törölni a fiókom?
Ha van rajt pénz, azt vissza tudom utalni bankszámlára?

(#22098) V/ válasza nagy@gmx.com (#22088) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem, félreérted, másik Paypal-s küldhet neked pénzt, ahhoz csak a Paypal e-mail címed kell megadnod.
ha megadom a Transfer ID-t? Csak te küldhetsz a saját számládról.

(#22099) V/ válasza maj-viktor (#22093) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha lekönyvelte a bank 2-3 nap, akkor megy a PP egyenlegre, ha még zárolt állapotban írod be a kódot, akkor a kártyádra kerül vissza valamikor.

(#22100) shield válasza maj-viktor (#22093) üzenetére


shield
őstag

Köszi a segítséget. Én is az OTP-nél vagyok és vártam azt amit a képeken mutattál. A webkártyát rendeltem a PP fiókhoz. A főszámláról utaltam rá, hogy a PP megtudja csinálni azt a 400Ft-os ellenőrzést, ez 3.-án történt. Akkor el is tűnt a webkártyáról kb. 600Ft, de semmiféle tranzakció nem történt (ezt írta).
Most néztem a webkártyát, már történt előre lépés, mert ezt fedeztem fel rajta: Előjegyzett kártyaforgalmak: -400 HUF
Igaz kódot még nem találtam, igaz 2 hét kellett mire eddig is eljutottunk. Nem semmi. Pedig itt szinte mindenki 2-3 munkanapot írt, nálam ez másként lett. Nem mintha sürgős lenne a dolog, de szeretnék már túl lenni rajta. Idős emberként nem vagyok járatos ezekben a dolgokban.

Ha jól értelmeztem akkor jó választásom volt a WebKártya, ahogy írtad, a biztonság miatt. Ha esetleg lenne paypal withdraw, akkor meglehet adni a főszámlát.
Most akkor türelemmel próbálom várni a kódot. :O

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.