Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22751) renegat1 válasza janaman01 (#22750) üzenetére


renegat1
tag

Szia!
Első oldal. Összefoglaló kinyítása. Paypal pénzküldés az egyenlegről saját bankszámlára.

(#22752) janaman01


janaman01
addikt

köszi, most meg valami limitemelésről vakerál..és beadott egy oldat, most akkor személyi beszkennel, s elküldjem nekik?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#22753) janaman01 válasza janaman01 (#22752) üzenetére


janaman01
addikt

na..végülis a bankkártya megerősitésére mentem..kb mikor lesz látható a kártyán a tranzakció ahol a 4 jegyű számot is látom majd?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#22754) promagus00 válasza janaman01 (#22753) üzenetére


promagus00
tag

Ahogy irták,1-2 munkanap.

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#22755) janaman01 válasza promagus00 (#22754) üzenetére


janaman01
addikt

Ok köszi !

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#22756) goop


goop
őstag

A pp kód amúgy erősen bank függő, pl. Raiffeisen azonnal látod, takarék szövetkeztek 2-3 nap, de vásárolni addig is tudsz, ha jól rémlik akkor 100€ értékig.

(#22757) Hack3er


Hack3er
őstag

Sziasztok!

Előszőr is csináltam paypal accot.
Egy oldalra triál regisztrációt csináltam ami 1 dollár volt, útána olvastam hogy 2 nap lejárta után 11ezer párszáz forintot vonnak le, és a pláne az hogy nem tudok kilépni a triálból így minden féleképpen le fogják vonni az összeget :W

Az lenne a kérdésem hogy valahogy ki tudom lőni a paypal accot?
-Próbáltam a "close your account"-ra kattintani de ezt írta ki:
Before you close your account
Sorry, there's a problem. If you keep seeing this, please contact customer service.

Bár nem volt feltőltve pénzel az acc, de tudtam fizetni bankártyámon keresztűl.
Vagy vegyem ki a számlámről a pénzt és várjam ki a 2 napot hogy fel tudom e függeszteni?
Vagy törődjek bele a hülyeségémbe, azt írták hogy ha levonják a 11K-t utána már fel lehet függeszteni.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#22758) 66zio


66zio
aktív tag

Sziasztok! Tegnap beregisztráltam paypalra, ha mondjuk kapok egy x ezer forintos utalást rá, de még nincs összekötve a bankkártyámmal akkor az összekötés után is megmarad az összeg? Gondolom igen, de szeretnék biztosra menni.

(#22759) Norby86


Norby86
őstag

Tegnap elkövettem egy butaságot amit szeretnék orvosolni és ez ügyben kérném a segítségeteket!
A problémám a következő: Még régebben egyik családtagom nevére regisztráltam Paypal fiókot mivel neki volt bankkártyája, nekem nem. Gondoltam mikor lett nekem is bankkártyám, törlöm az ő kártyáját a rendszerből és fel regisztrálom az én kártyám. Ez ment is, csak éppen a Wallet menü "Bank Accounts" résznél nem tudtam az én nevemre a bank adatait felvinni. Gondoltam jól van, törlöm a paypal fiókom, csinálok újat. Nah a következő hibát itt vétettem el, mivel a kereszt és vezetéknevem figyelmetlenségből felcseréltem. :/ A kártyám adatait ismét megadtam még azelőtt hogy ez tudatosult volna bennem és ismét csak itt a Bank Accounts menüben láttam hogy hoppá hiba van... Harmadszorra már jól fel regisztráltam magamat az oldalra, de nem engedi a kártyámat hozzáadni. :(
Azt írja hogy: "Sorry, but that credit card can't be linked to additional PayPal accounts. Please link a different credit card."

Irtam kétségbeesésemben a PayPal-nak még az éjjel, persze válasz még nem érkezett. Szerintetek ilyen esetben ők tudnak valamit csinálni? Vagy igényelhetek új kártyát hogy új kártyaszámot kapjak?
Megmondom őszintén nem tudtam róla hogy csak háromszor (pontosabban harmadszorra már nem) lehet próbálkozni a kártyaszám felvitelével a rendszerükbe.

-Norbi-

(#22760) V/ válasza janaman01 (#22752) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha bankkártya van hozzáadva, akkor nincs a 21000 Ft limit, csak annyit kell tenned. Kell még a bankszámlát is hozzáadni amire a pénz megy.

(#22761) V/ válasza Hack3er (#22757) üzenetére


V/
Topikgazda

Töröld ezt a havi díjas levonást a My preapproved payments listáról.

(#22762) V/ válasza goop (#22756) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs korlátozás a vásárlásra.

(#22763) V/ válasza Bonkheads (#22748) üzenetére


V/
Topikgazda

Édesanyám miután többször elhibázta a jelszavát paypalon Akkor most hogy van?
Ha feltörték volna, és cserélik a jelszót vagy az e-mail címet kap róla értesítést. Ezek közül egyik sincs meg?
Ha feltörték a számítógéped vagy a böngésző tárolt adait és az alapján léptek be a Paypal fiók feltörése nem áll meg.

A bankkártyáról Paypal-n keresztül csak vásárolni tudnak, hogy érted a Így vettek le a bankkártyájáról?
Ha igazolja magát a Paypal felé és be tud lépni, akkor indíthat dsipute-t a nem engedélyezett tranzakciókra.
Ha rendőrségi feljelentés megtörténik, akkor talán később fizet a bank, ha lesz legalább feltételezhető tettes a nyomozás során.

(#22764) V/ válasza 66zio (#22758) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, ha nem vásárolsz, mert akkor természetesen nem marad meg, az egyenlegről emeli le a pénzt, ha nincs kártya.

(#22765) Hack3er válasza V/ (#22761) üzenetére


Hack3er
őstag

huh, sikerűlt!
Ezer köszönet! :R

[ Szerkesztve ]

(#22766) V/ válasza Norby86 (#22759) üzenetére


V/
Topikgazda

Bank Accounts" résznél nem tudtam az én nevemre a bank adatait felvinni.
Ha kártyát cserélsz akkor ehhez mi köze van?
A nevet nem is lehet változtatni a számla hozzáadásnál, kéri a bank nevét és a számlaszámot. Azt miért nem tudtad beírni?

[ Szerkesztve ]

(#22767) V/ válasza V/ (#22766) üzenetére


V/
Topikgazda

Itt sem kér nevet ha az utolsó mondatod szerint kártyát akartál hozzáadni:

(#22768) Norby86 válasza V/ (#22766) üzenetére


Norby86
őstag

Akkor rosszul fogalmaztam. Nem úgy értem hogy itt akartam a nevem átírni, ezt a rendszer már itt úgy adta be hogy először a családtagom nevét írta ki (Mivel az ő nevén regisztráltam az ő kártyájával régen ezt a fiókot) majd gondoltam letörlöm és regisztrálok akkor ugyan arra a email címre a saját nevemmel. Csakhogy mint írtam, felcseréltem a kereszt és vezetéknevem véletlenül és így alapból amikor beléptem ide a "Link Bank Account" részbe, ugye fordítva szerepelt a nevem. Aztán mint utána olvastam, így tévesen van megadva és az 1500 forint amit leemelnének, menne a levesbe.
Szóval úgy döntöttem harmadjára hogy oké, letörlöm ismét a fiókom, regisztrálok most már odafigyeléssel. De harmadszorra már magát a kártyát sem engedte felvinni, Tehát azt a mezőt amit a következő #22767-es hozzászólásodban kitettél.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#22769) V/ válasza Norby86 (#22768) üzenetére


V/
Topikgazda

Mert a kártya hozzá van adva a "másik" fiókhoz. A first name = keresztnév csak a egyenlegről történő pénz kiküldésnél lényeges, de ha a család név megegyezik akkor nem gond.
Azt derítsd ki, hogy most van-e Paypal fiókod amibe be tudsz lépni.

(#22770) Norby86 válasza V/ (#22769) üzenetére


Norby86
őstag

Értem a problémát, csak itt az történt hogy ugye kétszer töröltem a fiókom és mindkétszer azonos email címen volt, tehát először mikor regisztráltam, majd töröltem a paypal fiókom, ugyan arra az email címre regisztráltam egy új fiókot. Majd amikor ugye a Keresztnevemet és Vezetéknevemet felcseréltem, ismét letöröltem a fiókot és harmadszorra felregisztráltam ismét arra az email címre amin előtte már fent voltam. Magyarán maga az email cím az maradt mindig állandó és most is betudok lépni vele a fiókomban, hiszen harmadszorra regisztráltam ezt az email címet, viszont a bankkártyámat már nem engedi hozzáadni, mondván az már használatban van.
Sablonosan levezetve úgy néz ki hogy xy@gmail.com-on regisztrálva volt a paypal fiók még nagymuterom nevével, ezt töröltem. Majd ismét regisztráltam ugyan erre a hívjuk xy@gmail.com címre a saját nevemmel. Na de hoppá, felcseréltem a keresztnevem és vezetéknevem. Na mondom akkor újra delete... tehát ismét töröltem a fiókom és ismét ugyan erre az email címre felregisztráltam most már névhelyesen a fiókomat. Viszont itt jött elő az a probléma amiről irtam, hogy a bankkártyám nem engedi már hozzáadni. Én arra gondolok hogy beragadhatott náluk a bankkártyám. :/ Mármint a bankkártya száma. Azért kíváncsi leszek mit írnak majd erre, mert a supportnak írtam emailt és az a válasz jött automatikusan hogy 24 órán belül vissza írnak.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#22771) V/ válasza Norby86 (#22770) üzenetére


V/
Topikgazda

Név cserét lehetett volna kérni, ahhoz nem kell fiókot törölni.
Ha az üzenőfalon jelzed, hogy nem tudod a kártyádat hozzáadni akkor segítenek.
Ha törlik a fiókokat, akkor nem lesz mihez hasonlítani a bankkártyaszámot, így nem lesz gond.
Ha tudod, hogy melyiknél van "beragadva" a kártya, akkor lehetséges, hogy egyszerűbb lenne a legutolsót törölni és amazt használatba venni a PP ügyfélszolgálat segítségével.
Az egészben azt nem értem, hogy miért nem készítettél egy másik e-mail címmel egy új regisztrációt magad számára, amikor a várható refundok kifutottak volna akkor törölni a régit.

[ Szerkesztve ]

(#22772) Norby86 válasza V/ (#22771) üzenetére


Norby86
őstag

Bevallom elszúrtam valóban. :(
Amúgy az első regisztrációnál ami 1,5 éve történt már nem volt refund, minden termékem megjött ha erre gondolsz. Azért bátorkodtam azt törölni, majd ugyan arra az email címre létrehoztam ugye az új fiókot. Megmondom őszintén nem akartam másik email címre regisztrálni, mert nekem így lett volna kényelmes ha új névvel de marad az email cím. :( Azt persze akkor még nem tudtam csak most tőled, hogy név változtatást is lehetett volna kérni. Na puff, itt szúrtam sajnos el. Kérdés az hogy most hogy lefoglalta a 400 forintot a kártyámról, majd rögtön a lefoglalást követően töröltem a fiókom, ilyen esetben csak ezért van e beragadva a kártya mert a foglalást nem tudta melyik fiókhoz értelmezni, vagy összezavarodott a rendszerük?

Ha tegyükfel másik email címmel fel regisztrálok most, és ott megpróbálom hozzáadni a bankkártyám adatait, úgy szerinted elfogja fogadni? Vagy mivel a kártya "beragadt" a rendszerükbe, ezért inkább várjak míg jelentkeznek és ne csináljak addig uj fiókot?

Apropó, a név változtatás kérését (ha esetleg a későbbiekben bárkinek ilyen problémája lenne) melyik menüben és mire kattintva tudom kezdeményezni?

-Norbi-

(#22773) janaman01 válasza V/ (#22760) üzenetére


janaman01
addikt

hozzá van rendelve egy bank kártya , illetve a kártyához tartozó számlaszám úgymond...namost régebben is kértem le pénzt akkor is 21 ezret engedett, nem is vakeráltam vele a többit hagytam rajta...most le akarom húzni az egészet ami rajta van, erre irta hogy emeljem a licitet, rákattintottam, de erre meg előjött hogy akkor ellenörzi a kártyát és lekapott 400 at ,,....most várom azt a szerencsétlen 4 jegyű kódot, de az OTP nem áll a helyzet magaslatán...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#22774) V/ válasza Norby86 (#22772) üzenetére


V/
Topikgazda

Fent az Összefoglalóban néhány tipp és más infók
Tippek:
A Paypal fiók adatainak elérése:
Bankkártya(-ák) alatt
You can update them in your Wallet.
Alul: Old account view
Akkor előkerül a My Profile normális oldala.

(#22775) V/ válasza janaman01 (#22773) üzenetére


V/
Topikgazda

2-3 banki munkanap, de ha nincs sms értesítőd, a telefonos ügyfélszolgálat 24 óra után már látja a tranzakciót és benne a kódot, kérni kell hogy keressék a 400 Ft-os Paypal tételt, ha nagyon sürgős a pénz.

kártyához tartozó számlaszám Általában fordítva, bankszámlához tartozó kártya. Ez azért zavaró, hogy így írtad, mert nem minden kártya van kötve direkt a pénzforgalmi számlához, az alszámlán futó kártyák számláira nem lehet pénzt kiküldeni a Paypal egyenlegről és aki megpróbálja 1500 Ft -

[ Szerkesztve ]

(#22776) Norby86 válasza V/ (#22774) üzenetére


Norby86
őstag

Köszi a tippet!
Mondjuk ahogy nézem itt semmi extrát nem látok, bejött a "History" ahol 0 Huf-ot ír és ennyi. Nem tudom hogy PayPal-nál hétvégén is dolgoznak ilyen probléma megoldó helpdesk-esek? Mert 24 órát írtak, hogy annyi idő múlva válaszolnak a tegnap éjjel kettő óra fele felvetett problémámmal kapcsolatban, de még semmi visszajelzés, csak tegnap kaptam rögtön egy automata üzentet aminek a tárgyában egy hosszú kód volt (gondolom hivatkozási szám).

Na mindegy, várok keddig legkésőbb és ha kedd reggelig semmi változás, akkor első körben új fiók, ha nem segít, megyek intézek egy új bankkártyát. Lehet ez tanulópénz lesz. :/ De még talán olcsón megúszom, mert 1000 Ft az új bankkártya, amin értelem szerűen új kártyaszám van és akkor elhárul a probléma.

-Norbi-

(#22777) janaman01 válasza V/ (#22775) üzenetére


janaman01
addikt

Igen köszi! És jogos az apróbetűs rész is köszi az eligazitást !

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#22778) BPC33


BPC33
újonc

Sziasztok!

Én még relative új PayPal-os vagyok.

Az a gondom, hogy az egyik kollégámmal utaltattam a paypalos számlámra még hétfőn ( 04.11). Ez az összeg még nem érkezett meg a számlámra...ha jól tudom neki AXA-s számlája van. Én azóta utaltam a saját számlámról (TakSzöv) a Paypalomra és az még aznap meg is érkezett.
A kérdés az lenne, hogy ez normális, hogy ilyen sokat kell várni?

Előre is köszi a válaszokat.

(#22779) V/ válasza BPC33 (#22778) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha a Top Up menüpontnál lévő adatokkal ment az utalás az Unicredit számlára, az csak a saját bankszámláról működhet a Paypal szabályai szerint. A pénz nem veszik el, legrosszabb esetben visszakerül 15 nap után a küldő számlájára. Ilyen esetre ajánlott -más számlájáról- az Add funds........ menüpont
De erre vonatkozóan is van leírás és tipp az Összefoglalóban.

[ Szerkesztve ]

(#22780) V/ válasza Norby86 (#22776) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor nem jól csinálod mert ennek kell jönni, ahol a Paypal fiókot tudod szabályozni:
Személyes adat -ott lehet nevet is változtatni
Pénzügyi adat- kártyák rendezés, banki adat rendezése stb.
Beállítások
Eladói beállítások
fülekkel

Az üzenő falon meg az adott témának megfelelően lehet írni, gondolom a kártya problémát itt jelezted?

[ Szerkesztve ]

(#22781) BPC33 válasza V/ (#22779) üzenetére


BPC33
újonc

Köszi a gyors választ...ezt sajnos nem tudtam, hogy csak saját számláról lehet küldeni a TopUp-on keresztül. Mégegyszer köszi

(#22782) V/ válasza V/ (#22780) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha hiányos a fiók akkor a Profil oldal elérése felső menüsor Wallet, balra alul Old account view, és ott a My Profile

(#22783) V/ válasza BPC33 (#22781) üzenetére


V/
Topikgazda

Pedig ott az oldalon a leírás és van egy figyelmeztetés is a név egyezésre, ami más számla használhatósága esetén értelmetlen lenne.
Move money from your bank to your PayPal account
You can transfer money from your bank account in HUF to your PayPal account just as you would when making a domestic payment transfer.

Important!
The money must come from a bank account that's in the same name as your PayPal account, which we have as Axxxxx Kyyyyyy.

[ Szerkesztve ]

(#22784) HXY


HXY
addikt

Sziasztok!

SOS segítség kellene.
Nem volt a folyószámlámon pénz, és 3-4x így próbáltam fizetni PayPal-al.
Majd amikor rájöttem, hogy azért nem megy a fizetés, mert nincs rajta pénz, akkor utaltam a folyószámlámra pénzt, de tegnap óta továbbra se tudok PayPal-al fizetni. A kártya csak évek múlva fog lejárni.

Itt egy screenshot:

[ Szerkesztve ]

(#22785) Norby86 válasza V/ (#22780) üzenetére


Norby86
őstag

Jah, így már oké. :) Ez a menü nekem máshogy, de már bejött és innen írtam nekik üzenetet is, a felhasználói fiókkal kapcsolatos problémák témát kiválasztva. Mondjuk még azóta sem jelentkeztek, ebből gondolom hogy a hétvégén a helpdesk ott sem működik.
Minden esetre várok keddig...remélem segítenek.

-Norbi-

(#22786) V/ válasza HXY (#22784) üzenetére


V/
Topikgazda

A 8680-as kártyáddal a bank korlátozás miatt nem tudsz fizetni, ami lehet: nincs rajta pénz, a napi limitet átlépted, nincs aktiválva, ha kártya csere volt akkor új a CVV (CSC) kód, nem működik a bankod visszaigazoló felülete, ha Maestro kártya akkor most jött elő a nincs kedvem hiszti. Az eladód csak hitelesített Paypal fiókos fizetést fogad el. Nagyon sok minden befolyásolja, így nehéz tanácsot adni.

(#22787) 66zio


66zio
aktív tag

Nagyon hülye kérdés lesz tudom, de: A bankkártyám összekapcsolásakor az a visszaigazolás amiből a kódot ki kell szedni az a bankomnál kell keresni vagy a paypal fiókomban? Ha számít OTP-s vagyok.

(#22788) V/ válasza 66zio (#22787) üzenetére


V/
Topikgazda

Az OTP tranzakció könyvelésnél lesz majd, munkanap kell hozzá. Az Összefoglalóban lévő leírásban képekkel illusztrálva, hogy mit keressél. Ha az egyenlegen akarod látni a 400 Ft-ot, akkor várd meg a tényleges könyvelést. A vásárlást nem befolyásolja, hogy mikor írod be.

[ Szerkesztve ]

(#22789) mijos válasza V/ (#22598) üzenetére


mijos
senior tag

Csupan azert mert nem vagyok tisztaban a dolgokkal, nem feltetlenul jelenti azt, hogy szabalyt akarok serteni. Kerdesemre valaszt kaptam, koszonom, szep napot.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#22790) maj-viktor válasza V/ (#22788) üzenetére


maj-viktor
őstag

Pont most csináltam meg ismerősnek egy tejes paypal reget
(folyamatot illusztráva képekkel majd blogposztba)

Egy olyan kérdés merült fel bennem, hogy megcsináltam az elejétől:
email reg... 45%
majd ugyebár e-mail verifikáció 55%
majd számlaszám hozzáadása 65%
végül kártya hozzá rendelése 100%

Namár most azt hittem kész vagyok! (csodálkoztam is, hogy hol van a 400 Ft-os terhelés izé... hisz 100%-os lett és kész)

Ma vettem észre, hogy azt még külön kell "kezdeményezni" - megcsináltam, így 2-3munkanap, míg lesz számlatörténetben a 3jegyű kód!

A kérdésem, hogy ha jól látom - értem ez csak egy plusz "korlát feloldása"... a kérdés, hogy milyen korlát van ezzel és enélkül!?

100$ / hó vásárlás VS korlátlan vásárlás!? (vagy milyen összegű feloldás ez?)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#22791) V/ válasza maj-viktor (#22790) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs vásárlási korlátozás
Pénzküldés és fogadás alap limitek vannak és ezek fognak eltűnni, ha megközelíti valaki ezek után a 2500 € (773K) összeget és még nem kértek tőle igazolást a személyes információkról akkor azt kérni fognak az EU-s Pénzmosás és terrorizmus elleni törvény alapján, de ez csak formalitás.
Itt lennének a limitek

(#22792) V/ válasza mijos (#22789) üzenetére


V/
Topikgazda

Úgy olvasom, mint ha megsértettelek volna, nem volt szándékos, az utolsó mondatodat értettem félre az akkori hsz-ben, elnézésedet kérem.

(#22793) V/ válasza V/ (#22791) üzenetére


V/
Topikgazda

Pont most futottam bele egy "ellenőrzésbe" törölni akartam a bankkártyámat erre jön az üzenet, hogy korlátozva a fiókom. Nézem mi a baj, semmi de rég változtattam jelszót, biztonsági kérdést és harmadikként kértek egy számlát amivel a lakcímet gondolták, hogy igazolom.
Ez biztonsági szabálynak is felfogható, mert miért törölném a kártyámat ami még nem járt le (Típus csere miatt kell.) és ezekkel a lépésekkel csak én tudom magam igazolni, egy hacker nem.
Mondjuk az SMS védelem miatt csak 0.5% esélye van rá a 100%-ból
Jelszó megváltoztatva, jön e-mail, biztonsági kérdés megváltoztatva, jön e-mail, elmegy a banki elszámoló számla jön e-mail a fiók használható. Our review is complete and we have restored your account.
Töröltem a kártyát. Ez így rendben.
Eszembe jutott viszont, hogy az aki a Paypal-n más valakinek a számláját, kártyáját használja, az hogy fogja névhez kötve igazolni magát?

(#22794) Norby86 válasza V/ (#22793) üzenetére


Norby86
őstag

Gondolom el kell kérni annak az illetőnek a személyiét, akinek a nevével az a kártya működik, így igazolva az adatait, feltéve ha valós. Nekem pl. facebook kérte be egyszer a személyim hogy nem valós nevet használok, de megoldottam. :)
Másik lehetőség a fiók törlés, bár ezt saját tapasztalatból nem ajánlom senkinek, mert még most is ezzel szívok. A paypal-tól azóta sem kaptam segítséget emailben, hiába írtam meg a gondomat. :( Hány nap vajon mire válaszolnak?

-Norbi-

(#22795) Matthisa


Matthisa
tag

Sziasztok!Miért írja ki nekem állandóan regisztrálásnál a try again-os üzenetet?cím,telefonszám rész után.....agylobot kapok :R :W előre is köszi

(#22796) maj-viktor válasza V/ (#22791) üzenetére


maj-viktor
őstag

OK! Köszi az infót! :)

(#22793) V/ válasza V/ (#22791)
Hát pont az ilyen "személyesebb dolgokat" valós névvel kell használni, ezekkel akarják ellenőrizni!
Akár a facebook, hogy ne kamu névvel regelj (bár nekem van kamus accom is), amíg nem jelentik, addig nem kérnek igazolást... bár erre is olvastam, hogy igen kamuszemélyit beküldenek és kész!

De azért egy bankkártyát / paypal / facebook-ot probáljunk a valós nevünkkel használni! Pont ezért korlátozzák... hogy ne lehessen kamut használni... mert lehet te csak "poénból" használsz más nevet.. más meg tényleg adócsalás - pénzmosás - terrorizmus miatt...

De szerintem minden paypal-os leírásnál leírjuk - leírtad te is, hogy valós névvel - saját névvel - saját feltöltés utalással csináljuk a pénzfeltöltést és akkor nincs "gond"!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#22797) kchryss


kchryss
addikt

Magyar paypal-ról magyar paypal-ra giftként küldött pénzből vonnak le valamit vagy díjtalan?
Illetve az új felületen hol lehet beállítani hogy giftként küldje?

(#22798) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Sziasztok!

Banggoodon volt egy sikertelen vásárlásom, a kifizetett összeget visszaküldte a Banggood a PayPalomra. Látom is a refundot, de a CIB alszámlámon nem jelenik meg. A főkártyámhoz tartozik egy alszámla, amihez ugye csatolva van a netes vásárlásokhoz használható kártya. Ez van a PayPalhoz kötve. PayPalhoz belépve is azt látom, hogy HUF available 0. :F

Ezt a 15 ezer forintot sehol se látom. Tudnátok segíteni?

(#22799) Laza... válasza Balázs1621 (#22798) üzenetére


Laza...
addikt

Pár nap szükséges hogy a banki számládra kerüljön az összeg

Never give up!

(#22800) janaman01


janaman01
addikt

Ugye múlt héten inditottam ezt a k...va 400 forintos (péntek d.u.) kártyaellenőrzési mizériát....a 400 ft ot lelapta egyből de semmi sms nem jött sőt ma is voltam bent az otp nél és nem látnak 400 ft os PP s tranzakciót 4 jegyű számmal...ilyenkor mi a jó b.ló..van ?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.