Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23651) V/ válasza emre (#23650) üzenetére


V/
Topikgazda

A magyar regisztrációknál nem lehetséges az egyenlegről kártyára pénzt tenni, csak a hozzáadott saját bankszámlára lehet kiküldeni.

(#23652) kovpeti válasza V/ (#23649) üzenetére


kovpeti
csendes tag

Köszönöm, megnyugtattál.

(#23653) mijos válasza emre (#23646) üzenetére


mijos
senior tag

Sajnos nem megoldhato. Mikor kijottem amerikaba nem tudtam, hogy ebbol kesobb gondok lesznek, ezert tovabb hasznaltam a magyar accot. Ezert kerdeztem hogy kuldhetem e az uj cimemre, mert a mostani accom szinte hasznavehetetlen igy kifizetes szempontjabol.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#23654) Varoz


Varoz
őstag

Regisztráltam egy fiókot és szépen hozzáadtam a számlámat. Viszont nem történt semmi a számlán, se le nem vonta a pénzt se zárolva nem látom sehol. Mintha nem történt volna semmi. A regisztráció és hozzáadás tegnap este történt és azóta sincs semmi.
Ez normális vagy valami nem jó? Mennyi az átfutási ideje ennek a kódkérő zárolásnak vagy mi ez?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23655) V/ válasza Varoz (#23654) üzenetére


V/
Topikgazda

A számla hozzáadás nem jár pénz levonással, csak e-mail a hozzáadásrol

(#23656) V/ válasza Varoz (#23654) üzenetére


V/
Topikgazda

Bankkártya hozzáadás az más, nézd meg az Összefoglalóban a leírást

(#23657) Varoz válasza V/ (#23655) üzenetére


Varoz
őstag

Jajj, annyira tudtam, hogy félre értesz és nem kapok választ. :D
Teljesen lényegtelen mit csinál, hogy levon, zárol, nem érdekel, de az aktívációs kódot valahogy megcsinálja. De nem csinálta meg. Na ez miért van?

Valamivel biztos jár, mert valahogy vissza kell igazoljam a bankot. De ez a része hidegen hagy, csak a kód érdekel, de nincs sehol.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23658) hm15


hm15
senior tag

Sziasztok!

Euró alapú devizaszámlához tartozó VISA kártyával ér bármi hátrány azzal szemben, ha a kártya MC alapú lenne? Mintha régebbi információk szerint hiába euró-euró a vásárlás, a VISA kibocsájtó köztesen euró-dollár-euró konverzióval számol. (Ami igen nagy csapás lenne)

Manapság mi igaz ebből, vagy esetleg külön számítás vonatkozik EU-s és azon kívüli területen történő vásárlásra? Pay-pal-hoz csatolnám, de önálló internetes vásárlás is lenne vele.

(#23659) V/ válasza hm15 (#23658) üzenetére


V/
Topikgazda

Nézd meg a bankod devizás kártyavásárlásra vonatkozó elszámolási szabályait. Pl: Erste a Mastercard-os elszámolás kedvezőtlenebb, hiába jobb a MC árfolyama, mint a Visa kártya elszámolása a magasabb Visa árfolyam mellett.

[ Szerkesztve ]

(#23660) V/ válasza Varoz (#23657) üzenetére


V/
Topikgazda

Olvasni tudok, ezt írtad: és szépen hozzáadtam a számlámat
Ezt hogy lehet másként érteni?
szépen hozzáadtam a kártyámat. A kód ennél kerül elő. De a válasz a kérdésedre le van írva a kártyahozzáadás doksiban

Ha nem kaptál ilyen témájú e-mailt:

[ Szerkesztve ]

(#23661) Varoz válasza V/ (#23660) üzenetére


Varoz
őstag

Most akkor tudjuk az átfutási időt vagy nem? Ha tudjuk akkor az mennyi és benne vagyok még vagy valami miatt nem jut el a bankhoz a visszaigazoló?

Hozzáadtam ami nagyon nem azt jelenti, hogy aktív is. Kéri a kódot, csak épp sehol sincs. De e-mail, se az online bankban nincs üzenet, se zárolt összeg vagy levont összeg. Semmi.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23662) V/ válasza Varoz (#23661) üzenetére


V/
Topikgazda

Leírtam a doksiban, kérlek olvasd el.
De akkor röviden:
Ha nem kaptál ilyen témájú e-mailt: You’ve added a card to your PayPal account, akkor nem sikerült hozzáadni.
Ha igen akkor sikerült.
A kód a pénz küldési és fogadási limited felszabadításához kell, vásárolni ha tényleg hozzá van adva már lehetséges.
Ha elmegy a Confimed Card kérés levonja a 400 Ft-ot a kártyádon számláján zárolásra kerül, majd 2-3 banki munkanap után levonják és a banki számlatörténetben látod a kódot.
A kártyahozzáadást minimum 800 Ft-ra feltöltött és aktív kártyával kell kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#23663) Varoz válasza V/ (#23662) üzenetére


Varoz
őstag

A doksival semmire se mentem. Pont az nem derül ki amit akarok.
Másrészt számlát adtam hozzá nem kártyát. Nincs használható kártyám, csak egy fos saját girocard vagy mi a szösz. Így a számlát adtam meg.
Szóval a kérdésem továbbra is áll amire nem magyarázat kell hanem egy tömör válasz. Várni kell vagy hiba van a rendszerben, hogy nyoma sincs sehol az egésznek a Paypalt kivéve?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23664) V/ válasza Varoz (#23663) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor még egyszer az első válaszom:
A számla hozzáadás nem jár pénz levonással, csak e-mail a hozzáadásrol.
Mivel mobilról írtam akkor most bővítem:
Egy e-mailt kellett volna kapnod amiben azt írják, hogy hozzáadtad a számlát. DE ha nem kapod meg, akkor sincs gond, belépve a Paypal-re a a harmadik kör a Link a bank account zöld és pipajel.
Semmiféle kódot nem fogsz kapni.

De számla hozzáadásnak nincs értelme, amíg a Paypal egyenlegedre nem kapsz pénzt, amit a hozzáadott bankszámlára tudsz kiküldeni.
Ha nem töltöd fel banki utalással a PP egyenleget, nem tudsz vásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#23665) KamuMazsola válasza Varoz (#23663) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ha majd kártyát adsz hozzá akkor lesz 400 Ft levonás kód, meg kódbeírás. Addig ezt ne várd, a számla hozzáadasa, mint V/ írta. Magyarul annak semmi értelme, ha csak vásárolni akarsz.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#23666) Varoz válasza KamuMazsola (#23665) üzenetére


Varoz
őstag

Számlával nem lehet használni, csak kártyával? Ne már! Nekem nincs kártyám csak egy ilyen szar, amit nem tudok hozzáadni.
Amúgy nincs zöld pipajel a harmadiknál ahogy kolléga mondja. Hanem várja a visszaigazolást. Valamit biztos, hogy nem jól mondtok.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23667) frici69


frici69
tag

PAYPAL oldalomon a Bank accounts and cards-nál egy felkiáltó jel figyelmeztet,hogy lejárt a kártya májusban. Ilyenkor,hogyan lehet újra aktiválni vagy hosszabbítani.

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#23668) V/ válasza frici69 (#23667) üzenetére


V/
Topikgazda

Összefoglalóban Gyakran ismételt kérdések közt válasz.

(#23669) V/ válasza Varoz (#23666) üzenetére


V/
Topikgazda

Te csináltad rosszul. Mi mindent jól mondunk.
Beírtad a személyes adataidat. Majd kaptál egy e-mailt ezzel a témával: Activate your PayPal account, amelyben megerősítetted a PP azonosító e-mail címed, majd ezután kitöltötted ezt az oldalt?

[ Szerkesztve ]

(#23670) frici69 válasza V/ (#23668) üzenetére


frici69
tag

Köszi az útmutatót V/!
Az mindegy,hogy milyen dátumot adok meg? 2019-est adtam meg. CSC kódot kér az ugyan az ,mint a CVC. Megadtam neki a CVC-t is de, ezt írja ki: This card is not accepted. Please use a different card.

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#23671) sopruk


sopruk
aktív tag

Kicsit vicces számomra:
Találtam egy magyar webáruházat. Mondom dejó, már itt is lehet PayPal-al fizetni. Erre a vásárlási feltételek között ezt olvasom:
"A paypal fizetést 190Ft-os felár terheli,de ezen túlmenően más költség nem."
Hehe. Nálunk miért kell azért is fizetni, ami máshol tök ingyen van?

(#23672) V/ válasza frici69 (#23670) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha lejárt a bankkártyád akkor a bankod hosszabbítja, azokat az adatokat kell megadnod ami az új kártyán van!
Ha a száma nem változott, (hosszabbítás) a hónap/év és a CSC,CVC kód az más lesz.

[ Szerkesztve ]

(#23673) V/ válasza sopruk (#23671) üzenetére


V/
Topikgazda

Sajnos nem vicces, a magyar vállalkozó nem kívánja a költségként leírható Paypal jutalékot kifizetni.

[ Szerkesztve ]

(#23674) frici69 válasza V/ (#23672) üzenetére


frici69
tag

Megváltozott a webkártyám száma és a lejárati ideje és a CVC2 kód is. Ilyenkor új kártyát kell hozzáadni?
Bocsi ha nehezen vágom a dolgokat!

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#23675) Varoz válasza V/ (#23669) üzenetére


Varoz
őstag

Na akkor itt van pár kép.

Ez pedig az e-mail amit kaptam.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23676) mijos


mijos
senior tag

Kozben update: letrehoztam masik fiokot, at akarom kuldeni a penzt, de nem engedi :) "your payment was declined". Azt hiszem ez volt az utolso huzasa a paypalnak, a legnagyobb mocsok legalis tolvaj retek ebay-el egyutt. Nem beszelve a hatalmas jarulekokrol amiket szepen lecsippantanak, de a sajat kibaszott penzem nem tudom kezelni. Ismetlem a sajat penzem nem tudom kezelni. Amint elkoltottem a penzem, nyilvan hisz kiutalni a sajat penzem nem tudom, felfuggesztem. :W

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#23677) V/ válasza Varoz (#23675) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel ezek szerint Németországban élsz, német a Paypal fiókod, nem igazán tudok, tudunk segíteni.
Nekünk Magyar fiókjaink vannak többségében és a magyar prohardver.hu arra gondolunk, hogy aki kérdez szintúgy.
Sokat segített volna, ha ezt az első kérésednél megemlíted.
Lépj, keresd meg az általános fiók hozzáférést és ott a pénzügyi résznél nézz szét, lehet hogy onnan kell valmait indítani, lehet hogy a hozzáadott számláról kell küldened egy kis pénzt a második képen alul lévő felsorolásban levő adatokkal. De segít a Help Center, én nem tudok németül, neked könnyebb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#23678) V/ válasza mijos (#23676) üzenetére


V/
Topikgazda

Barát, haver küldés sem megy és az új $-osra $-ra konvertálva sem?

(#23679) V/ válasza mijos (#23676) üzenetére


V/
Topikgazda

Biztos találsz jobb cégeket a Paypal-n és az eBay-n kivül ahol kedvezőbb jutalékkal dolgoznak.
De soha nem értem ezt a problémát egy eladó esetén, az eladási árba a kereskedő beépíti a költségeket -eladási jutalékot- és azt így a vevő fizeti. Én legalábbis így teszem.
A max 14,5% költség nem olyan magas a nyújtott szolgáltatásokhoz viszonyítva mindkét szolgáltatót (eBay+Paypal) figyelembe véve.
Ha elbaltázok valamit az eladásnál, a regisztrációnál a hirdetés feladásnál és a szolgáltatói felület használatánál, nálam nem a szolgáltató hibás.

(#23680) frici69 válasza frici69 (#23674) üzenetére


frici69
tag

V/ , légyszi segíts ebben a tegnap esti dologban: #23674

[ Szerkesztve ]

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#23681) V/ válasza frici69 (#23680) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen az már kártya hozzáadás. A régit ne töröld addig amíg az újat nem erősítetted meg a kóddal és nem teszed meg elsődlegesnek.
Ennek az a lényege, hogy limit mentességed folyamatos legyen, a hozzáadás után már rögtön -kód nélkül- tudsz vásárolni, csak fizetésnél ezt a kártyát válaszd, mert amazt ajánlja fel, de a fizetés eszközét a képernyőn a Payment method Change-l át tudod váltani.

[ Szerkesztve ]

(#23682) frici69 válasza V/ (#23681) üzenetére


frici69
tag

:R Még annyit ,hogy melyik menüben tudok új kártyát hozzáadni?

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#23683) frici69 válasza frici69 (#23682) üzenetére


frici69
tag

Azt hiszem megtaláltam: + Link a Card
Nagy köszönet V/ a segítségért :R

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#23684) KamuMazsola válasza mijos (#23676) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Az nem megoldás problémádra, hogy egy közeli ismerősnek elküldöd az összeget pp-lel és ő kiutalja saját magának, majd felveszi és odaadja neked?

Üdv.: KamuMazsola

(#23685) Varoz válasza V/ (#23677) üzenetére


Varoz
őstag

LoL
Amikor írtam, hogy a magyart akarom átrakni németre, az nem volt elég egyértelmű? Másrészt meg mitől különbözne a német PayPal? Semmiben, csak németül van. Na mindegy. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23686) V/ válasza Varoz (#23685) üzenetére


V/
Topikgazda

Mások a lehetőségek, magyaron nem működik a bankszámláról való fizetés, máshogy működik az egyenleg feltöltés, hogy csak kettőt említsek. Szóval helyből nem a nyelv az eltérés, majd észreveszel még mást dolgokat is, legyen az majd meglepetés.
A magyart akarod átrakni nem tudom mikor írtad, de elhiszed ugye, hogy nem vagyok képes mindenki hozzászólására több nappal előbbre visszaemlékezni.
az első hsz-d ez volt amire reagáltam, itt szó sincs németről.
Regisztráltam egy fiókot és szépen hozzáadtam a számlámat. Viszont nem történt semmi a számlán, se le nem vonta a pénzt se zárolva nem látom sehol. Mintha nem történt volna semmi. A regisztráció és hozzáadás tegnap este történt és azóta sincs semmi.
Ez normális vagy valami nem jó? Mennyi az átfutási ideje ennek a kódkérő zárolásnak vagy mi ez?

(#23687) V/ válasza Varoz (#23685) üzenetére


V/
Topikgazda

Szóval 3 nap és 49 hsz az már nekem túl messzi van.

(#23688) Varoz válasza V/ (#23686) üzenetére


Varoz
őstag

Egy nap telt el az általad linkelt hsz és az előtte lévő között.
De mindegy, választ úgyse kapok úgy latom, hogy most akkor honnan lesz kódom, amikor azt írja, hogy elküldte a kérést.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23689) V/ válasza Varoz (#23688) üzenetére


V/
Topikgazda

Paypal belépés után alul Help & Contact és lesz válaszod.
Rossz a link, ez lenne a jó, elnézést, gondoltam te tudod mikor írtad a német fiókról a kérdést.
Ma 06.05 van itt emlegetted a német témát, de nem a vita kedvérét.
(#23636) Varoz 2016-06-02 23:12:04
Az előzőben leba...ol hogy nem figyelek: Amikor írtam, hogy a magyart akarom átrakni németre, az nem volt elég egyértelmű? No ez a németes téma volt 3 napja.

[ Szerkesztve ]

(#23690) V/ válasza Varoz (#23688) üzenetére


V/
Topikgazda

Viszont azt megköszönnénk, ha megosztanád, miként működött ez a német bankszámla hozzáadás, megerősítés, mert másnak is lehet német fiókja.
De tudom ez nem válasz, ha péntek este vagy szombaton adtad hozzá a számlaszámot, akkor a hétvége miatt előfordul, hogy a banki könyvelés majd hétfőre fog esni és akkor kapsz kódot. Itt Magyarországon a hétvégén nem könyvelnek a bankok számlára, lehet németben máshogy van.

(#23691) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Segítségre lenne szükségem:
Ma problémám akadt a PayPal-es fizetéssel az eBay-en. Megnyertem egy árverést ahol ki volt írva a PayPal elfogadás. Mikor ráböktem, hogy fizetek, nem a PayPal ablak ugrott be, hanem egy lap amin egy név, számlaszám és hasonló adatok vannak. Mintha az illetőnek nem lenne PayPal zseb csatolva a számlájához. Kérdés: most mit csináljak? Hogyan lehet utalni PayPal-ről külföldi számlaszámra? Ilyet még nem próbáltam, de azt olvastam lehet ilyet.

valami

(#23692) V/ válasza Quasi_modo (#23691) üzenetére


V/
Topikgazda

Megadnád a linket? A magyar Paypal fiókról nem tudsz másnak a bankszámlájára küldeni.
A saját bankodból tudsz utalni.

[ Szerkesztve ]

(#23693) Quasi_modo válasza V/ (#23692) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Melyik linket adjam meg?

Úgy érted a saját forintszámlámról tudok utalni euro-t? Olyat sem csináltam még.

valami

(#23694) V/ válasza Quasi_modo (#23693) üzenetére


V/
Topikgazda

Megnyertem egy árverést ahol ki volt írva a PayPal elfogadás, ahol ez a megnyert hirdetésed van. Rá kattintasz a termék név linkre és amit felad.
A legtöbb bank folyószámlavezetése lehetővé teszi, de pénzbe kerül.
Pl Erste:

[ Szerkesztve ]

(#23695) Quasi_modo válasza V/ (#23694) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Hát remélem nem rosszul értelmeztem. Máshol is volt ugyan így kiírva és simán vásároltam.

[link]

Ahol nem fogadják el a PayPal-t ott nincs kint a jel. De az ritka. Legalább is ott ahol én nézelődök.

[ Szerkesztve ]

valami

(#23696) Varoz válasza V/ (#23690) üzenetére


Varoz
őstag

De pont ezt a választ vártam. El se hiszem. :DD
Épp ezt kérdeztem, hogy ez mennyi idő lehet, hogy várjak még mert nem dolgozták fel vagy hibás az egész. Ennyit kérdeztem a legelején is. Megelőzhettük volna ezt a felesleges egymás mellett elbeszélést. :R
Egyébként csütörtökön este adtam hozzá, ezért gondoltam, hogy pénteken feldolgozzák, ezért is az értetlenkedés, hogy vajon nem dolgozták fel vagy szar az egész. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23697) V/ válasza Quasi_modo (#23695) üzenetére


V/
Topikgazda

Sajnos nincs Paypal fizetés, csak kp és utalások.
Ez van neked:

Ez lett volna jó:

és pedig a beltartalom:

Kérdezz rá nem-e van neki Paypal, ha igen tud számlát küldeni és azzal fizetsz, vagy pedig a felárral utalsz ami akár 1 hét is lesz mire odaér vagy kéred a vásárlás törlését

(#23698) Quasi_modo válasza V/ (#23697) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Köszönöm.
Akkor viszont nem tudom, hogy tudtam ugyanilyen kiírásoknál mint az első PayPal-lel fizetni. Miért van az ott feltüntetve?

valami

(#23699) V/ válasza Quasi_modo (#23698) üzenetére


V/
Topikgazda

Erre nem tudok válaszolni, de van ahol a Paypal-ről a hozzácsatolt bankszámlán keresztül lehet fizetni és talán utalni is.
Az biztos, ha a Paypal kép után nincsenek ott a kártyák kis képei akkor nekünk nem lehet fizetni.
Németek esetén mindig megnézem, hogy fogad-e Paypal fizetést -kártyásat- ha nem akkor keresek tovább. Nekem nagyon sok lenne az utalás díja és egy kicsit nehezebb probléma esetén visszanyerni.

[ Szerkesztve ]

(#23700) Quasi_modo válasza V/ (#23699) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Köszönöm, akkor utalom máshogy.

valami

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.