Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23151) roloci77 válasza Oliverda (#16136) üzenetére


roloci77
csendes tag

Hello! nekem ugyanaz most a problémám, azaz nem tudok új bank accountot ,,elfogadtatni,, a PayPal-al((((( A staff nem válszol vagy csak autómata üzikkel bombáz. Neked hogy sikerült megoldani anno a problémát?

(#23152) dptrsk válasza roloci77 (#23151) üzenetére


dptrsk
addikt

Old account view, s ott menni fog.

(#23153) V/ válasza roloci77 (#23151) üzenetére


V/
Topikgazda

Próbáld meg a My money-nél hozzáadni. Az elmúlt 1 év alatt történt némi változás Amire válaszoltál az 2015-03-12-i bejegyzés.

A Paypal fiók adatainak elérése:
Bankkártya(-ák) alatt
You can update them in your Wallet.
Alul: Old account view
Akkor előkerül a My Profile normális oldala és ott a My money

[ Szerkesztve ]

(#23154) roloci77 válasza dptrsk (#23152) üzenetére


roloci77
csendes tag

Az old account-ra váltás legenda nem tudom hol alakult ki de ugyanugy nem működik vele az ,,add bank account,,.

(#23155) roloci77 válasza V/ (#23153) üzenetére


roloci77
csendes tag

Hello! Igazán köszönöm a választ de ez az old accountos dolog nem működik, valamint amit említettél azt nem is találom....

(#23156) roloci77 válasza V/ (#23153) üzenetére


roloci77
csendes tag

You can update them in your Wallet.,, ez konkrétan hol található? Menüben van?

(#23157) roloci77 válasza roloci77 (#23156) üzenetére


roloci77
csendes tag

Ez a problémám már 3 napja (csatolva).... A Paypal support pedig nem válaszol. Egyszerűen nem tudok új bank accountot elfogadtatni a rendszerrel.

(#23158) V/ válasza roloci77 (#23156) üzenetére


V/
Topikgazda

Beírtam hogy a kártyák alatt,

de a felső menüsor Wallet-re kattintva és baloldalon alul Old account view
majd a

és itt próbáltad hozzáadni? Bank accounts Add my bank

De egyénként mi az amit nem fogad el, milyen számla lenne?

[ Szerkesztve ]

(#23159) marec1122 válasza V/ (#23142) üzenetére


marec1122
senior tag

otp-s kártya. eddig tök jól működött most meg ez. :(

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#23160) V/ válasza marec1122 (#23159) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha Maestro akkor vannak vele néha fizetési gondok, a kártya hitelesítő rendszer vacakol. Visa és Mastercard esetén nagyon ritkán fordul elő probléma, azoknál a későbbi időpontban a fizetés lehetséges.

(#23161) roloci77 válasza V/ (#23158) üzenetére


roloci77
csendes tag

Köszi sajnos egyiken sem működik, Takarékbankos Maestro kártyám van és annak a számlaszámát nem fogadja el.(((((

(#23162) roloci77 válasza V/ (#23158) üzenetére


roloci77
csendes tag

Egészen pontosan ki tudja hogy mit takar a BANK ACCOUNT????))))))

(#23163) V/ válasza roloci77 (#23162) üzenetére


V/
Topikgazda

Én tudom. Bankszámlaszám.
De mit akarsz csinálni?
A kártyát hozzáadtad már?
A kártya közvetlenül a bankszámlához kapcsolódik vagy van neki alszámlája?
A bankszámla csak akkor kell a Paypal fiókhoz, ha az egyenlegről pénzt akarsz magadnak küldeni.
Ha a kártya külön alszámlán van, az a szám nem adható hozzá.

Az Összefoglalóban lévő leírások, tippek nem segítenek?

[ Szerkesztve ]

(#23164) roloci77 válasza V/ (#23163) üzenetére


roloci77
csendes tag

Köszi a választ! Új bank accountot akarok hozzáadni a paypal fiókomhoz, de ez nem jön össze. Bankkártyát már hozzáadtam azt elfogadta rendben. Azért akarok bankot hozzáadni a paypalhoz mert kifelé akarok utalni bankszámlámra néha.

(#23165) roloci77 válasza V/ (#23163) üzenetére


roloci77
csendes tag

Egyébként az mindegy a Paypalon hogy a bankot vagy a kártyát adom meg elöször?

(#23166) zotya44 válasza V/ (#23077) üzenetére


zotya44
újonc

Köszönöm sikerült ujraszámlázás törölve :)

(#23167) Gokardo


Gokardo
tag

helló. Éredekelne hogy paypalnál a Bank accountnál a Account Numberhez mit kell írni? a számlaszámot vagy a webKártya számla számát? mert nem ugyan az a kettő. Előre is köszönöm!

(#23168) roloci77 válasza Gokardo (#23167) üzenetére


roloci77
csendes tag

Ha olvastad volna vmi hasonlót írtam én is-..)))

(#23169) Gokardo válasza roloci77 (#23168) üzenetére


Gokardo
tag

igen látom de a megoldást nem :) lehet vak vagyok bocsi :D

[ Szerkesztve ]

(#23170) V/ válasza Gokardo (#23169) üzenetére


V/
Topikgazda

Idézet az Összefoglalóból:
Kérdés: Szeretném a ……..Bank számlaszámomat felrögzíteni a Paypal fiókom alá, de nem sikerül.
Válasz:
1.Nem a kártyához tartozó számlát – alszámlát - kell hozzáadni. Azt, amit az általános pénz fogadásra és utalásokra használ.
2. Csak a számokat szóköz, kötőjel nélkül, 24 szám, ha az utolsó 8 számjegy 0, akkor elegendő az első 16 számjegy.

Kiegészítés:
Ha a bankszámlához direkt kapcsolódik a bankkártya, akkor az 1. pont első mondatát hagyd figyelmen kívül.

[ Szerkesztve ]

(#23171) V/ válasza roloci77 (#23164) üzenetére


V/
Topikgazda

Még mindig nem írod, hogy hol akadsz el, milyen hiba üzeneted van.
Azért nem értem mert csak a bank rövid nevét és a számlaszámot kell kétszer beírni.

[ Szerkesztve ]

(#23172) V/


V/
Topikgazda

Mi ezekkel a hiba?

és a másik résznél

(#23173) Gokardo válasza V/ (#23172) üzenetére


Gokardo
tag

köszönöm a segítséget! :)

(#23174) V/ válasza roloci77 (#23165) üzenetére


V/
Topikgazda

Mindegy, mert egyik sem kötelező.

(#23175) roloci77 válasza V/ (#23172) üzenetére


roloci77
csendes tag

(#23176) roloci77 válasza V/ (#23174) üzenetére


roloci77
csendes tag

Köszi de nem működik....

(#23177) roloci77 válasza V/ (#23174) üzenetére


roloci77
csendes tag

Köszönöm a válaszokat és a segítséget de egyelőre nem tudok új bank accot hozzáadni a paypalomhoz...))))

(#23178) Flexy90


Flexy90
senior tag

Sziasztok!

Erre hol tudok reagálni? Hol tudok kommentezni, vagy bármit csinálni?

Mert ezt írja: "PayPal requests more information from the buyer to resolve the issue. If the buyer doesn't respond within the allotted timeframe, we close the case and restore funds to the rightful owner."

Köszi!

Xiaomi Fan

(#23179) V/ válasza Flexy90 (#23178) üzenetére


V/
Topikgazda

Ugyanaz amit már ennél a hsz-nél és utána írogattunk.
Ne help szöveget olvasd, hanem a levél tartalmát a Status résznél.
Végül is te is és kirkri is tud válaszolni erre, a claim számot megadva az "üzenőfalon" ennél a témánál

Amit #23144-ben vázoltam

[ Szerkesztve ]

(#23180) marec1122 válasza V/ (#23160) üzenetére


marec1122
senior tag

tehát ha jól értem nem tehetek semmit? Majd működik ha akar?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#23181) V/ válasza marec1122 (#23180) üzenetére


V/
Topikgazda

Én úgy számolom, hogy 5 % alatti ez a hiba, bár amit senki nem tud megmagyarázni, hogy később újból vásárolhatsz attól akinél nem fogadta el és a probléma legtöbbször akkor kerül elő -de ez tényleg véletlenszerű inkább- amikor nincs banki munkarend. Ha nagyon zavar, csak egy lehetőséged van a másik két fajtára cserélni, amelyik van a bankodnál.

(#23182) laleeee válasza V/ (#23091) üzenetére


laleeee
őstag

Régen ezt a transfer ID-t nem írtam be,csak a közleménybe név,lakcím és mégis megérkezett. Ez a transfer ID biztos ,hogy mindenkinél más ?

(#23183) V/ válasza laleeee (#23182) üzenetére


V/
Topikgazda

Az az egyedi azonosítód és mindenkié más.
csak a közleménybe név,lakcím és mégis megérkezett.
Nem hiszem el, valamit összekeversz, még banki utalás esetén is lényegtelen a név és cím, ez nem Posta, ez bank.
Az Unicredit bankszámlaszám az a Paypal általános magyarországi számlája, arról teszi át a rendszer a az T ID-nek megfelelő Paypal egyenlegre, a Paypal nem tud azonosítani név, lakcím alapján, mert a regisztrációnál megadott e-mail cím az azonosító.
Sok hsz-t lehet találni a fórumokon, hogy a transfer ID nem megadása, vagy hibás beírása miatt nem írták jóvá a pénzt.
Te megcáfolod a Paypal saját figyelmeztetéseit, lehetetlen amit írsz. Mindenhol a pontos (exactly) megadást ír az T ID-nek és azt hogy ez azonosítja a Paypal fiókot.Ha rosszul van megadva visszaküldik a pénzt.
Idézetek:
You'll need to use your PayPal Customer Reference /ID and enter it exactly as it appears below.
Use your PayPal Customer Reference/ID exactly as it appears below and enter it into the payment description field when transferring money from your bank to PayPal.
PayPal has provided you with a Transfer ID so that we can identify you and transfer the money into your PayPal account.
If you do not include your Transfer ID there will be a delay in PayPal completing the payment transfer and we may have to return the money to your bank account.
Ha a név nem egyezik akkor pedig:
So that PayPal can identify you, the name on your bank account must match the name on your PayPal account. If we can't identify you, there will be a delay in PayPal completing the payment transfer and we may have to return the money to your bank account.

[ Szerkesztve ]

(#23184) marec1122 válasza V/ (#23181) üzenetére


marec1122
senior tag

Értem. Köszönöm szépen a segítséget.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#23185) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Add funds to your account instantly csak nekem service tempeonary unavailable vagy központilag van náluk valami?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#23186) KamuMazsola válasza laceszgamer (#23185) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Olvass vissza, vagy keress rá! Az utóbbi időben senkinek sem megy. Azt hiszem megszünt, majd lesz helyette más.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#23187) laceszgamer válasza KamuMazsola (#23186) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát jó tudni, akkor asszem G2A-s csak Paypal-al vásárolható Doom-ról lecsúszok. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#23188) shield válasza laceszgamer (#23187) üzenetére


shield
őstag

Nem tudom, hogy mennyire sürgős neked. Péntek délután Top Up-al töltöttem fel, szombat délben néztem, akkor már az egyenlegemen volt.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#23189) laceszgamer válasza shield (#23188) üzenetére


laceszgamer
addikt

Közben sikerült megoldani, igaz nem G2A-n vettem, de majdnem ugyanazt lett rban :D

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#23190) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Vajon sima lassú feltöltésnél attól még elfogadják, hogy pont fordítva van a név beírva, vagy csak megutaztatom a pénzt aztán visszaküldik?

First name-nél van a vezetéknék, Last-nál a keresztnév és amennyire msot visszaolvastam pont fordítva illik.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#23191) gamesoft


gamesoft
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék feltölteni a PP számlámra pénzt, ami eddig műküdött, de most egyszerűen nem lehet.
Eddig simán bank kiválaszt, belép, pénz jön. De most csak 3 bankot enged választani, és a miénk nincs köztük. Én szlovákiából írok, és nálam nincs TOP UP, gomb sem, csak Add funds to your account instantly link van. Öcsém gépén, ő PP fiókjával is ez a helyzet. Nekem számlám nincs, öcséméről szoktuk megoldani a feltöltést, de most ő sem tud még a sajátjára sem tölteni. Miért vették ki a bankokat? Van erre megoldás?

"A pénz jön és megy, ám a szeretet, a megbecsülés olyan valami, amit ha egyszer elveszítünk, csak fáradságos munkával lehet visszaszerezni." Bud Spencer

(#23192) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Az lenne a kérdésem, hogy a cím megadásánál magyar vagy angol rövidítéskeket kell használni? Pl.: Pityim Palkó u. 98, fzs/3, 5-ös kapucsengő-> ez így Oké? (Csak a külföldi szállítások miatt kérdezem, hogy mi helyes... Vagy ennek ahhoz semmi köze?) :F

Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#23193) cidalain válasza SunMount3r (#23192) üzenetére


cidalain
veterán

Ha azt akarod, hogy a magyar postas ki tudja vinni, akkor celszeru.
A kapucsengot megerti, de hogy entryphone #5 azt mar nembiztos :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#23194) vandor01


vandor01
őstag

kinyaba postazok vissza terméket cserere.
2 honapos tablet (250$) 1 ev garis a GB altal.
mikor megkaptam mukodott csak kozben fosott be
ilyen esetben a 180 napos paypal vedelem visszateriti a
postakoltseget? vagy legalabb is egy reszet? mert 60euro lesz! :F

ez lesz at elso.... csak mert van vmi kitetetl hogy kelet EU-s csapat
meg + par orszag csak evi 12x es limitalt postakoltseggel teheti...
magyarkent regeltem, angol kartyaval fizetek, belga cimre rendelek...

probalkozhatok? tapasztalat? jotanacs?

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#23195) V/ válasza vandor01 (#23194) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem mert garanciás cserére nem vonatkozok, ha 30 napos meggondoltad magad és nem kell, az még elmegy a szállitási kltsg visszatéritésbe

(#23196) V/ válasza gamesoft (#23191) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor nektek még jo, magyaroknak mar ez sincs. Nalad nincs felnem sorolt bank lehetöség?

(#23197) V/ válasza laceszgamer (#23190) üzenetére


V/
Topikgazda

Meg lehet csereltetni a nevet Paypal szemelyes adat oldalon,celszeru lenne.

(#23198) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Üdv!

Geekbuyingról rendeltem kis összegben (7$) március elején. Termék sehol, 50 nap elteltével paypalon indítottam dispute-ot, de eddig nem kaptam választ. (hibáztam, de kihagytam a geek "ügyfélszolgálatával" való levelezgetést, mert nem vagyok kíváncsi a "várj még egy kicsit" levelekre). Lejár az escalate-re emelés határideje pár nap múlva. Escalate-re nyomjak, vagy hagyjam és kezdjek el levelezgetni a geekbuying-gal? Ha esetleg zárom a dispute-ot azért, hogy levelezzek velük és ne menjen az idő, akkor van később lehetőségem újra indítani a dispute-ot?

(#23199) V/ válasza -ZeeZee- (#23198) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha lezárod nem nyitható újra, csak az escalate maradt.

(#23200) -ZeeZee- válasza V/ (#23199) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Köszönöm, akkor lépek. :R

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.