Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#58551) bitpork válasza fokukac (#58550) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mé'? A dagit is felküldték nem bekaccsol májkal. Arról nem is beszélve h a polgi hogy lecummantotta a politikai elitet mindenki előtt.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58552) Tothgera30 válasza parandroid (#58542) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Az a jóidő még csak nem jön. Jelenleg csak aránylag hideg van, amit amúgy én kifejezetten élvezek. Korábban a dögmelegre való tekintettel tértem ki adott napi intervallumra.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#58553) fokukac válasza Lortech (#58518) üzenetére


fokukac
nagyúr

kipróbáltam, faszán működik, köszi :B

Viszont még mindig nem tudom teljesen automatizálni, ha a név két tagú, ha szerepel a névben kötőjel is (pl. alma-korte), akkor az meghülyíti, olyankor még be kell írni kézzel egy -(\w)- és egy plusz paramétert, hogy jól működjön.
Tehát, ha van benne kötőjel is, akkor valamiért nem az aláhúzások közötti részeket veszi tagoknak.

Mindegy, ha a kettőt váltogatom, akkor jó.

Szerk: most kipróbáltam, azon paramétereknél, ahol előfordulhat többes, lecseréltem a (\w*)-t (.*)-re, és így úgy tűnik, mindkét esetet megeszi :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58554) lenox válasza fokukac (#58520) üzenetére


lenox
veterán

Na jo, legkozelebb nem torom magam, ha utana ugyis mas kapja a sort...

(#58555) fokukac válasza lenox (#58554) üzenetére


fokukac
nagyúr

Izé, ő mutatta meg a script-et... Te csak mondtad, hogy Total commander, de azt eddig is használtam, és nem lettem okosabb...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58556) lenox válasza fokukac (#58555) üzenetére


lenox
veterán

Kifogas. Kuldd a sort!

(#58557) Lortech válasza fokukac (#58555) üzenetére


Lortech
addikt

Szabadidőt küldj, söröm az van. :))

Thank you to god for making me an atheist

(#58558) fokukac válasza lenox (#58556) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hova? :P
Mikor?
Milyet?

@Lortech: mi vagyok én, Marty McFly? :D
nekem is kéne egy kis plusz idő, hogy elmehessek végre szabira.
Ehelyett hétvégén is dolgozom...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58559) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Ez is meg van, még sincs este :C

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#58560) NoLF


NoLF
addikt

Csak egy kosza kerdes az up to date helyi juzerekhez: szerintetek milyen esellyel talalja melot a baratnom budapesten? Magyartudas nulla, olasz anyanyelv, angol tokeletes, spanyolt megerti. Tapasztalat leginkabb vendeglatasban es szepsegiparban.

Kaptam egy turheto ajanlatot otthonrol es itt mar elegge tele van a hocipo, szet kell nezni mik a legetosegek de o emg nem tud rola :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#58561) lenox válasza fokukac (#58558) üzenetére


lenox
veterán

Az nem lenyeges.

(#58562) fokukac válasza lenox (#58561) üzenetére


fokukac
nagyúr

oké, elküldtem ;]

szólj, ha odaért :D

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58563) parandroid válasza fokukac (#58562) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Legalább a hűtőajtót nyitva hagytad neki, hogy legalább el tudjon indulni, vagy csak szóltál neki, hogy mehet, ha akar?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#58564) lenox válasza fokukac (#58562) üzenetére


lenox
veterán

Hat kettot is ittam, nem tudom, melyik volt a tied.

(#58565) emvy válasza lenox (#58564) üzenetére


emvy
nagyúr

A Kobanyai.

while (!sleep) sheep++;

(#58566) lenox válasza emvy (#58565) üzenetére


lenox
veterán

Delirium Nocturnum es Bush Amber volt a ketto.

(#58567) EQMontoya válasza lenox (#58566) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azok elég tömény cuccok, a Nocturnum főleg.

Same rules apply!

(#58568) emvy válasza lenox (#58566) üzenetére


emvy
nagyúr

Me'r iszol Deliriumot? Nem szar, dehat nem is jo. Ha ilyen surubb, tipikus 'belgas' izvilagot keresel, de jot, akkor ezt idd (99% a Ratebeer-en, peldaul).

A sorozonkben kaphatsz ilyet (is). [link] Meg ha mar arra jarsz, talan viszkibol is talalsz kedvedre valot. :)

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#58569) lenox válasza emvy (#58568) üzenetére


lenox
veterán

A Nocturnumot tevedesbol iszom, mert asszonypajtas nem ismerte fel, a Tremenst szeretem inkabb.

De amugy Bush Amber, Blue Chimay, Kwak izvilag tetszik, olyat ajanlj, ami ilyesmi, csak kevesebb alkohollal. Mondjuk az nehez lesz, de hatha, en kezdo vagyok sorbol.

(#58570) emvy válasza lenox (#58569) üzenetére


emvy
nagyúr

Kezdj azzal, amit linkeltem. Utána lehet mozogni jobbra-balra, de a lenti cucc az a műfaj egyik kiemelkedő darabja.(És nem valami extrém íz, csak simán egy szuper belga.)
.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#58571) lenox válasza emvy (#58570) üzenetére


lenox
veterán

Oke, kiprobalom, de mondjuk a kevesebb alkohol kriteriumnak annyira nem felel meg.

(#58572) Spet válasza NoLF (#58560) üzenetére


Spet
addikt

Jók az esélyei annak ellenére, hogy nem tud magyarul.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#58573) concret_hp válasza NoLF (#58560) üzenetére


concret_hp
addikt

minimális IT skillel random ssc-ben tuti el tud helyezkedni sztem (értsd: egy excelt meg egy outlookot alap szinten el tud nyomkodni)

ha egyáltalán nem tud magyarul az sztem picit para, de ha alapszintne megtanul akkor tuti sokkal több opciója tudna lenni.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#58574) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Valaki a sok spoileres picsogás közepette emlékezzen már meg a Filmvilág topikban arról, hogy elhunyt "godfather of the dead", George A. Romero!

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#58575) tildy válasza Tothgera30 (#58541) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerdan erkezem, tuti akkor lesz hoseg ( ertsd >25 fok) . Masfel hetig maradok, ugyhogy...
Ohogyaza....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#58576) ToBeY válasza tildy (#58575) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen úgy tűnik most hogy,szerdától végre nyárias idő lesz nyáron! 32C+ :K

(#58577) fokukac válasza ToBeY (#58576) üzenetére


fokukac
nagyúr

Remélem, végre megsülsz... :) :P
Mintha két nappal ezelőttig nem lett volna nyárias...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58578) ToBeY válasza fokukac (#58577) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ahhoz hogy megsüljek(értsd már nekem is meleg legyen),olyan 40C+ kéne hogy legyen tartósan - talán 2007 ben volt ilyen idő nyáron.

(#58579) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Ebben a topicban garantált a sírás, egyikőtöknek 30 fok alatt nem jó, másiknak 25 fölött. :P

Skynet is real. It's called Google.

(#58580) concret_hp válasza ToBeY (#58578) üzenetére


concret_hp
addikt

pár év és a globális felmelegedés elintézi, ne aggódj. csak aztán maradjon élelem meg ivóvíz is. :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#58581) tildy válasza ToBeY (#58576) üzenetére


tildy
nagyúr

Nagyon jó lesz így eskuvozni....;) remélem a lakodalom klimax helyen lesz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#58582) tope válasza tildy (#58581) üzenetére


tope
addikt

Az eléggé jó lesz a férfiaknak, ha klimaxolnak a nők :D

[ Szerkesztve ]

(#58583) EQMontoya válasza tildy (#58581) üzenetére


EQMontoya
veterán

Freud. :))

Same rules apply!

(#58584) tildy válasza EQMontoya (#58583) üzenetére


tildy
nagyúr

Hülye t9... Meg így jár aki dlr-en próbál üzenetet írni. Természetesen klímásra gondoltam:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#58585) Pttypang válasza ToBeY (#58576) üzenetére


Pttypang
veterán

Mar most se rossz, remelem ha holnap kimegyek tekerni nem olvadok le a biciklirol

Everybody lies.

(#58586) fokukac válasza ToBeY (#58578) üzenetére


fokukac
nagyúr

Áh, csak még sülnöd kell egy kis ideig, de aztán elkészülsz... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58587) fokukac


fokukac
nagyúr

úgy tűnik, hogy a tek és a moszad csapdába ejtett itt a belvárosban :D
van már vagy két helikopter is
pedgi mennék most már szabira, de úgy tűnik egyelőre nem most fogom elhagyni a helyszínt; még a garázsba se engednek le

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58588) e=mc²


e=mc²
őstag

Ha egy napot (reggeltol estig) raszanhatnatok Velencere (es nem a Gardony-Velencefurdo-Velence-re gondolok) es meg nem voltatok ott soha, akkor ti hogy terveznetek azt napot? Erdemes egyaltalan barmi nevezetessegert sorbaallni (pl. Dozse palota, Campanile), vagy elso alkalommal ugyis csak a vizualis elvezet lesz urra rajtunk?

Ami biztos, hogy lesz 24 oras vaporetto berletunk, amivel korbehajoznam keresztbe-kasul, meg Burano-Murano-t is megneznem.

Ambulimax Provider

(#58589) BlacKSouL válasza e=mc² (#58588) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Velencevel az a pokoli szerencsem volt, hogy eddig ketszer voltam ott, mind a ketszer szakadt az eso, szoval a statisztikam szerint Velence esosebb, mint London, ahol szinten ketszer voltam, es mindketszer meleg napsutes volt.
Mindazonaltal eloszor autoval mentunk, parkolohaztol gyalog gps-el elkolbaszoltunk a SztMark terre, majd vissza, utbaejtve a Grande csatornat is athidalo modszerrel. Masodszor hajóval erkeztunk, futas akikotobol a terre, onnan kisetaltunk a palotahoz, a vizhez, a Sohajtozo hidhoz, meg ettunk 10 euroert egy gyenge kozepes pizzat. Eso ellenere iszonyat tomeg, esernyotenger. Persze csak szerencsenk volt, meg 2-3 orank, szoval ez mas.

Asszonnyal romantikus csolnakazas biztos jo lehet a napsutotte osolemio grandecanalen, csak nem tudom elkepzelni.
Masegyebet nem tudok, kerem kaccsojja

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58590) fokukac válasza BlacKSouL (#58589) üzenetére


fokukac
nagyúr

találtam Neked egy új avatárt :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58591) parandroid válasza BlacKSouL (#58589) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, itt vannak az eszkimó rokonok Starjánból Zalában, jöttek élvezni a napsütést. Holnaptól még vadabb a prognózis, mint mára, szóval kirándulások, strandolás, lazulás ezerrel. Most éppen megvagyunk egy kellemes grillpartival, közben jól meg is lettünk kemtrélezve, mert jött a szúnyogirtós repülő. Üzensz valamit, hogy ott milyen szép idő van, hogy kicsit honvágyuk legyen?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#58592) e=mc²


e=mc²
őstag

Elvezet titeket olvasni, ezert is jarok ide :)

Ambulimax Provider

(#58593) Tim82 válasza fokukac (#58590) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jaja.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#58594) BlacKSouL válasza Tim82 (#58593) üzenetére


BlacKSouL
addikt

De azert ezek kozul a legelso volt a legoszintebb(-en racsodalkozo) :D

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58595) Winner_hun válasza tildy (#58581) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mikor? Mi most szombaton megyünk, kíváncsi vagyok milyen idő lesz..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#58596) EQMontoya válasza fokukac (#58590) üzenetére


EQMontoya
veterán

Asszondod, Blekin Kossuth kalapja van? :)

Same rules apply!

(#58597) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Azt tudja valaki, hogy a múlt hét elején még 27 fokos Adria most miért csak 23, ha ott a mediterrán vidéken hőség tombol, hideg nincs és nem is volt állítólag, és különbenis a tenger nem hűl ki gyorsan? Ki öntött bele és mit? ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58598) ToBeY válasza BlacKSouL (#58597) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ha éppen ott nyaralsz akkor meg is van az indok,hogy miért hűlt le a tenger. :)

(#58599) gaborbol válasza NoLF (#58560) üzenetére


gaborbol
őstag

Magyar nelkul szerintem szinte minden kiesik.
Mielott kijottem volna, valahogy megtudtam, hogy van egy amerikai srac pecsett aki ad magan orakat. Kavezoba, belvarosba, setalva, leulve beszelgetve, muzeumba adott orat. Tobbet ert mint barmi elotte. Kezdetnek eleg, azert penzt is keres vele, meg megismer masokat is.

Felesegem neha megkerdezi, hogy mi a helyzet Magyarorszagon, nem kormanymedia szalagcimeibol szoktam parat forditani neki vagy amit szuleim mondanak... Nem nagyon vagyik oda :(

(#58600) e=mc² válasza BlacKSouL (#58597) üzenetére


e=mc²
őstag

Mert a melyben a bora (ami miatt nem tudtak a tuzet sem eloltani Split kornyeken) hatasara felkavarodott a hidegebb viz 10m-en, 5m-en.

Ambulimax Provider

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.