Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#83001) erdey_a válasza parandroid (#83000) üzenetére


erdey_a
őstag

igen, tudom. ezzel védi le magát a szerviz.
hát ez mostantól szentírás lesz nálam, az fix.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#83002) totron válasza fokukac (#82856) üzenetére


totron
addikt

Amiről írsz az egy rétegigény. A többség simán elél hamisan, az abszolút hallás átellenes sarkában. Elég csak arra gondolni, hogy a magnós korszakban is a szalagnyúlást, elmászott motorsebességet 1000-ből hány ember hallotta meg. Mikorra múlik el várhatóan a diszharmónika? Passzol még az ilyenhez, hogy a többedik, sokadik orvos ismeri csak a jelenséget, addig téveszmés vagy/túl sokat foglalkozol magaddal(!), mert hát mi más.

(#82836) concret_hp, öntöttvas használja ki legjobban az indukcióst, de a bonyhádi-vonal termékei sem maradnak el sokkal. Előbbiből zománcos verziót is lehet, s akkor az már mindenre is jó. Serpenyő, lábas. Lábasból van márkás-mázas 7 ezerért, 2 decis, az már egy papagájreggeli megmelegítésére is alkalmas. Vannak élhetőbb árúak is persze. Öntöttvasforever.

[ Szerkesztve ]

(#83003) NoLF válasza erdey_a (#82998) üzenetére


NoLF
addikt

nos hát igen, valószínű hibáztak és elmaradt a csavarok meghúzása azon a keréken, ez elég durva.

ebből adódóan (nyilván mostmár megjegyezted egy életre) tényleg nem hülyeség egy idő után ráellenőrizni a csavarokra kerékcsere után.

én szerencsés helyzetben vagyok mert van hely a kerekeknek, így én magam cserélem nyomatékkulccsal őket, de ettől függetlenül saját magamat is leellenőrzöm pár 10 km után, mert csak.

örülök, hogy nem lett baj! (és milyen jó, hogy van kupakod, mert nem hagytad el a csavarokat :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#83004) ladybug


ladybug
őstag

Juhuu! Jackpot! Pozitív Corona teszt. :U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#83005) NoLF válasza ladybug (#83004) üzenetére


NoLF
addikt

első felvonás?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#83006) erdey_a válasza ladybug (#83004) üzenetére


erdey_a
őstag

lejárt lemez... :D

(jobbulást, gyógyulást)

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#83007) fokukac válasza erdey_a (#82998) üzenetére


fokukac
nagyúr

az durva....
én egyszer jártam így a szuzukival, ez persze azután történt, hogy már mentem a szervíz után ~300 km-t, és pont azelőtt, hogy Szegeden felhajtottam volna az autópályára hazafelé.... a szervízes rosszul rakta a helyére a nútot... azért örülök, hogy nem az autópályán történt ez 130-nál, hanem még a városban, 50-nél.

Amúgy egyszer réges rég, 2009-ben úgy jártam, hogy magamnak cseréltem a téli-gumit-nyári-gumit, mondván, hogy épp kirúgtak, ráérek, meg péznem sincs, és nem bírtam leszedni a kereket, úgy rá volt gyógyulva az egyik anya (vagy akár több is? nem emlékszem már).

Elvittem utána szervízbe, és ők se tudták leszedni, teljesen rá volt gyógyulva. azt mondták, ilyet még nem láttak. Végül le kellett vágni (!) a dobot. Dobcsere, 120 ezer... mert az egyik kollega jól meghúzta.



@Nolf: Nem Városliget, hanem Erzsébetliget az.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#83008) venember83 válasza fokukac (#82988) üzenetére


venember83
nagyúr

Mi porszívóztunk kb. éjszaka háromkor, miután félórát üvöltött Bence megközelítőleg 2 óra 35 perctől, s végül csak beröffentettük a porszívót a kérésének megfelelően, de állításával ellentétben természetesen nem volt tele az orra. Szerencsére 3 óra 45 percre sikerült valahogy visszaaltatni és ágyában elhelyezni, majd aludni még egy órát az 5 órás kelés előtt. Igen, biztos imádnak a szomszédaink, amióta kisgyerekünk született. Szerencsére ez igencsak ritka alkalom nálunk. Az éjszakai orrporszívózás és a kisgyerekszületés.

Amúgy meg ma nézem, rohadt szerencsés vagyok, ez az e-mail fogadott a fiókomban.

Kedves Facebook felhasználó:
A tombola sorsolás került sor a múlt héten a FACEBOOK KÖZPONTI IRODÁJÁBAN, és a Facebook-fiók egyike volt a 10 szerencsés számla kiválasztott, hogy megkapja az összeget $920,000.00USD részeként Facebook INC ÜGYFÉL JUTALMAZÁSI PROGRAM
Gratulálunk, hogy egyike volt azon kevés (10) kiválasztott az Ön országában, hogy megkapja ezt a $920,000.00USD ÜGYFÉLJUTALMI TÁMOGATÁST.
Kérjük, hogy a követelés megkezdéséhez frissítse az alábbi adatait.
Teljes nevek:
Nem:
Ország:
Foglalkozás:
Kor:
Minden információt el kell küldeni a Facebook ügyfélcímének (6487373.info2021@gmail.com) asztalára.
Még egyszer gratulálok, és alig várjuk, hogy hamarosan halljunk feloled.
Az Elnöki Hivatal
A Facebook vezérigazgatója
Mr Mark Zuckerberg

(#83009) erdey_a válasza venember83 (#83008) üzenetére


erdey_a
őstag

engem bezzeg sosem sorsolnak ki semmire. pedig egy donald rágónak is örülnék...

Vérboci

(#83010) fokukac válasza erdey_a (#83009) üzenetére


fokukac
nagyúr

Parancsolj. :)

@Vénség: kitartás...! hipp-hopp megnő, meglásd.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#83011) erdey_a válasza fokukac (#83010) üzenetére


erdey_a
őstag

nem vágom. mi a kontextus?

Vérboci

(#83012) venember83 válasza fokukac (#83010) üzenetére


venember83
nagyúr

A szomszédokra fér rá inkább a pátyolgatás szerintem, mert ugye mi magunknak kerestük a bajt, de ők kvázi vétlenül csöppentek bele ebbe az egy órán át háromkor ok nélkül üvöltő kétéves gyerek szituba. :)

[ Szerkesztve ]

(#83013) NoLF válasza fokukac (#83007) üzenetére


NoLF
addikt

liget-liget, az ilyen helyeken ha happening van, akkor happening van - de gondolom már rég tudod :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#83014) fokukac válasza NoLF (#83013) üzenetére


fokukac
nagyúr

De ez nem olyan liget.... ez egy volt szovjet laktanya, amit lakóépületekké alakítottak, illetve van pár oktatási épület is. Csak van sok fa is, azér' liget.
Amúgy ez annyira tipikus, itt volt Mátyásföld, a századfordulós villáival, és mit építettek a ledózerolt villák helyére? szovjet laktanyát :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#83015) NoLF válasza fokukac (#83014) üzenetére


NoLF
addikt

de, a mellékelt ábra szerint már olyan liget :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#83016) venember83 válasza fokukac (#83014) üzenetére


venember83
nagyúr

Military liget. :))

(#83017) NoLF


NoLF
addikt

na, az útfelújítás rendben zajlik, különösebb gond sincs, kivéve hogy tegnap munka végeztével letettek egy kamiont a ház elé ami nyilván nem zavarna, ha nem a garázs elé állt volna a jóképességű...
nem találtam senkit a környéken, így csak írtam egy cetlit hogy lesz majd szíves nekem elmagyarázni, hogy hogyan álljak ki a garázsból ha előtte áll egy 24tonnás, mert a főnökömnek valami indokot kell adnom miért késtem, valamint a taxi számláját is szeretném majd valakinek benyújtani amivel sikerült eljutnom munkába. (nyilván utóbbi mind kamu, de akkor is - itthon voltam, be lehetett volna csöngetni, vagy csak simán használni az agyat és 3 méterrel előrébb állni, mert úgy nem akadályozott volna senkit)

patkányország.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#83018) venember83 válasza NoLF (#83017) üzenetére


venember83
nagyúr

Ki tudja, lehet valami kulturátlan, primitív keleti munkavállaló/bevándorló/migráns volt. :U

(#83019) erdey_a válasza NoLF (#83017) üzenetére


erdey_a
őstag

nyugi, nem patkányságból állt oda. csak olvassa a topikot és tudja, hogy otthon vagy és nem mész sehova :DDD
és most már azt is tudja, hogy mekkora kamugép vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#83020) NoLF válasza erdey_a (#83019) üzenetére


NoLF
addikt

hát épp mentem volna, ez a baj, mert amúgy nyilván leszarnám :D
a kamu rész csak a meló és a taxi, így a drágámnak késő este hosszú hosszú időt kellett buszoznia haza a világ végéről, én meg mehettem biciklivel bevásárolni, ami nyilván a kisebbik rossz.

ha meg olvassa, akkor innen is üdvözlöm. bár végtelenül kevésnek látom rá az esélyt, hogy egy útépítő teherautó-sofőr eme intellektüell csoportba valaha is eljutna :DDD

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#83021) erdey_a válasza NoLF (#83020) üzenetére


erdey_a
őstag

akkor ez így már tényleg nem vicces.
akkor viszont díjazom a higgadtságod. én lehet, hogy rendőrt hívtam volna

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#83022) venember83 válasza erdey_a (#83021) üzenetére


venember83
nagyúr

én lehet, hogy rendőrt hívtam volna

S ha autóval jön, akkor a Szolgálunk és védünk első részének a jegyében elkéred a verdát, hogy hazahozd a barátnőd a világ végéről? :)

(#83023) NoLF válasza erdey_a (#83021) üzenetére


NoLF
addikt

én éppen higgadt voltam, de az olasz lány kevésbé :D
rendes pontokba szedte, hogyan kell őket keresztre feszítenem ma :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#83024) Tim82 válasza NoLF (#83023) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem kezdted el amúgy magatoknak pedzegetni, hogy a helyzetért nem a kamionos a hibás, hanem ti, hogy olyan házba költöztetek, amely elé van lehetősége beállni egy kamionnak? Nyilván gondolnotok kellett volna rá.

/s (ofc.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#83025) NoLF válasza Tim82 (#83024) üzenetére


NoLF
addikt

elkezdtem felvázolni a drágámnak ezt az eshetőséget is, de már alapból úgy villogott a szeme hogy inkább fülem/farkam behúzva bevonultam a sarokba magamtól :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#83026) fokukac válasza NoLF (#83023) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ilyenkor valóban rendőrt kell hívni.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#83027) NoLF válasza fokukac (#83026) üzenetére


NoLF
addikt

azok alapján amit akkor cisnáltak amikor behatoltak ide mikor felújítottuk a házat, abszolút semmi értelme nincs kihívni őket, még én lennék elküldve az anyámba...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#83028) Zolás válasza NoLF (#83025) üzenetére


Zolás
addikt

Teherautó oldalán cégnév, esetleg telefonszám? Kötelező kint lennie a cég bejegyzett nevének, és a fuvarozási engedély számának.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#83029) NoLF válasza Zolás (#83028) üzenetére


NoLF
addikt

hmm, ez nem egy elhanyagolandó gondolat... :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#83030) tope


tope
addikt

Berki, M. Ricsi, hát szomorú vagyok... (ja, nem, nem kár az ilyenekért)

(#83031) erdey_a válasza tope (#83030) üzenetére


erdey_a
őstag

Berki?

szerk.:
ja, gugli a barátom. nagyon friss a hír.
4 rendőr egy hullához? Csak nem a Mazsi bökte le?

hát igen, emricsi, meg ez a berki tipikusan olyan fazon, akiért jóérzésű ember nem nagyon tud egy könnycseppet se elmorzsolni

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#83033) ToBeY válasza tope (#83030) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mind a kettő egy nagy gyökér volt,de azért halálát egyiknek sem kívántam.
Mert hát vannak hozzátartozók,akiknek most nagyon sz@r.

(#83034) erdey_a válasza ToBeY (#83033) üzenetére


erdey_a
őstag

én tegnap ebédre nem kívántam a pizzát, de más nem volt, így hát aztán megettem. és végül jólesett ;)

Vérboci

(#83035) tope válasza ToBeY (#83033) üzenetére


tope
addikt

Ebben igazad van, a halálukat meg én se kívántam.

(#83036) NoLF


NoLF
addikt

egy napon mindkettő? majd ha kezet fogtam a hullájukkal, akkor elhiszem.

egyébként volt róla fizetős fb live? mert sajnos lemaradtam.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#83037) venember83 válasza NoLF (#83036) üzenetére


venember83
nagyúr

Kezet fognál egy hullával/velük? :U

(#83038) NoLF válasza venember83 (#83037) üzenetére


NoLF
addikt

ezzel a két jómadárral simán, csak hogy tudjam, hogy tényleg ők azok és tényleg elmentek erről a csuda világról :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#83039) fokukac


fokukac
nagyúr

Képzeld Nolfi, tegnap lecsiszoltam az erkélykorlátot. Mindenem fáj, de tényleg. A karom, a derekam....
De még az ujjaim is (ahogy tartottam a gépet, és a rezgést), sőt, a talpam, a lábbujjaim is :D (mert guggoltam, papucsban)

mindig utáltam a hangos flexelő köcsögöket, de még a végén kiderül, hogy ezek igazából hősök, hogy egész nap zajt tudnak kelteni :))

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#83040) NoLF válasza fokukac (#83039) üzenetére


NoLF
addikt

Welcome to the real world! :)

akkor hamar kend le rozsdamaroval ha mar tudsz mozogni, aztan alapozd, es mire lekened, atmegyek egy sorre :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#83041) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Valaki tudja mi tök ez sok biciklis mostanság?Meg az életben nem láttam ennyi bringást a római-parton mint ma délután.

(#83042) SpaceKombajn válasza ToBeY (#83041) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Giro d'Italia 2022, és itt kezdődött, ma.

spacetime

(#83043) ToBeY válasza SpaceKombajn (#83042) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ja,köszi én azt hittem tegnap volt a rajt

(#83044) NoLF válasza ToBeY (#83043) üzenetére


NoLF
addikt

Es ha tegnap volt, akkor a mai sok biciklis teljesen erthetetlen.

tiszta sor :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#83045) ToBeY válasza NoLF (#83044) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ezért néztem mi a franc ez a sok bringás.
Mert hallottam tegnap reggel a radiobann,hogy van valami birngás dolog - és ebből arra következtettem,hogy csütörtökön már lezajlott a történet.(de akkor csak beszéltek róla a rádióban hogy lesz)

[ Szerkesztve ]

(#83046) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mike Myers összerakta a Da Vinci kódot a Space Balls-szal, kis Austin Powers, meg Don’t Look Up utánérzéssel. Két resz után meg kellett állnom, hogy feldolgozzam kicsit, pedig csak 20 perces részek. Szerintem többször nézős lesz, hogy minden apróság meglegyen, mert elsőre képtelenség az összeset elcsípni. Ja, The Pentaverate, Netflix.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#83047) concret_hp válasza ToBeY (#83041) üzenetére


concret_hp
addikt

szombaton is lesz show még

vagy fullba vagy sehogy :D

(#83048) ToBeY válasza concret_hp (#83047) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi akkor ma délután nem a római part felé veszem az irányt.

(#83049) NoLF válasza ToBeY (#83048) üzenetére


NoLF
addikt

Tobb mint egy hete irjak az osszes letezo csatornan, meg a waze is szol hogy lezarasok lesznek. En elegge burokban elek de tudok rola, neked hogy sikerult elkerulni a tajekoztatasokat?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#83050) ToBeY válasza NoLF (#83049) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Marha egyszerű: Olyan hírt nem olvasok el ami nem érdekel vagy nem érint és ebbe a kategóriába tartozik a biciklis verseny.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.