Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44001) gaborbol


gaborbol
őstag

Felesegem mondja penteken, hogy mondjam le a TV-t, mert ugyis alig nezzuk, legyen csak internet.
OK.
Lemondom telefonon, jon haza melobol, hogy gondolkodott rajta, es megse mondjuk le a TV-t meg. Keso banat, mitan telefonaltam 2 percre ra ki is kapcsoltak a TV musorkat. Ok, de beszeljek veluk.
Felhivom oket, hogy par oraja kikapcsolttam a TV-t es most szeretnem visszakapcsoltatni.

Semmi gond, most van egy akciojuk, hogy husegnyilatkozat nelkul adnak 20 dollar kedvezmenyt/ho egy evig
Koszi szepen.
Es mivel visszatero vasarlo vagyok(lol) ezert meg havi 10 dollart elengednek szinten 12 honapon keresztul. Koszi szepen.

(#44002) fokukac válasza gaborbol (#44001) üzenetére


fokukac
nagyúr

na, nálunk ezért 1 ezer Ft visszakapcsolási díjat kellett volna fizetni :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44003) szőröscica


szőröscica
addikt

Bármennyire száraz időt jósolnak a következő napokra, vad esőre és havazásra számítsatok, ugyanis lemosattam az autóm.

(#44004) Winner_hun válasza ToBeY (#43953) üzenetére


Winner_hun
félisten

Folyt. köv.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#44005) ToBeY válasza Winner_hun (#44004) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Van shotom is arról,hogy mit művelt energiaitalos topicban mikor itt járt érdekel?
Szerk: Nézz át most az energiaitalos topicba újból akcióba lendült

[ Szerkesztve ]

(#44006) Winner_hun válasza ToBeY (#44005) üzenetére


Winner_hun
félisten

2-t már láttam, különösebben nem izgat.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#44007) szőröscica válasza ToBeY (#44005) üzenetére


szőröscica
addikt

De igazából mi történt, amiért eredetileg kitiltották és feldühödött? Mert gondolom nem így indult. :D

(#44008) bnss válasza szőröscica (#44007) üzenetére


bnss
veterán

Ki lett hajítva masszív trollkodás miatt, azóta néha-néha megjelenik. És még mindig nem fogja fel, hogy nincs értelme...

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#44009) ToBeY válasza szőröscica (#44007) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ugyanígy szétoffolta a topicot (csak nem káromkodással)hanem noname energital ajánlgatással és energiaitalos promó képekkel,ami többünket zavart.Szóltunk neki kb 10-en,hogy ezt talán nem kéne,de mintha falnak beszéltünk volna.Napi 60hsz 2napon keresztül a semmiről és írtunk páran modkerbe.
csak én elkövettem azt a hibát,hogy megköszöntem közösbe radi8tor1-nak hogy rendet rakott.Azóta engem szidalmaz,de igazából az a típus aki az élő fába is belekött

[ Szerkesztve ]

(#44010) EQMontoya válasza ToBeY (#44009) üzenetére


EQMontoya
veterán

Szegénykémet biztos arra kárhoztatta az anyukája, hogy csak chilis papír van a bili mellett.

Same rules apply!

(#44011) Tothgera30 válasza EQMontoya (#44010) üzenetére


Tothgera30
Ármester

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#44012) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na most jó idő van

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44013) fokukac válasza BlacKSouL (#44012) üzenetére


fokukac
nagyúr

jön még ufóra dér..! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44014) tope válasza fokukac (#44013) üzenetére


tope
addikt

Lehet nem bánná :D

(#44015) NoLF válasza tope (#44014) üzenetére


NoLF
addikt

Nekem az ilyen izmos noktol hanyingerem tamad

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44016) EQMontoya válasza NoLF (#44015) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ő még nem is annyira, az ilyen testépítőktől/fitness modellektől nekem is.

Same rules apply!

(#44017) tope válasza NoLF (#44015) üzenetére


tope
addikt

Lehet az utóbbi években tényleg izmosodott

(#44018) tope


tope
addikt

Na k#rv@ra elment a kedvem úgy kb. mindentől, és még Vasárnap este is van. Mindegy majd lesz jobb.

(#44019) fokukac


fokukac
nagyúr

Az normális, hogy egy Dell E6410-es noti eléggé melegszik?
most az ölembe vettem, és konkrétan süt. :( Azért Thinkpad-en sosem éreztem ilyet...

egy i5-560M proci van benne.
Lehet, szét kéne szedni, picit kifújni belőle a port...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44020) tope válasza fokukac (#44019) üzenetére


tope
addikt

Ahogy gyorsan utánanéztem, más is írta, hogy melegszik neki. Speciel én az enyémet, igaz ez csak 11,6" , az ölembe úgy rakom, hogy alatta van egy 2 rétegű laminált padlólapból eszkábált kis alátét. Így jobban tud szellőzni is.
UI: Enyémet is szét kéne szedni már.

(#44021) kraftxld válasza fokukac (#44019) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Az én régi inteles T61-em alakult át ugyanígy kazánná :( Majd ha lesz hangulatom egyszer, kiganézom meg kap egy kis MX-4 pasztát, aztán meglássuk.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#44022) Tim82 válasza fokukac (#44019) üzenetére


Tim82
nagyúr

Máris lecseréltétek a T410-et?

Amúgy igen, melegszik az első generációs mobil Core i5 rendesen, az én Thinkpad X201-em is tud néha. Takarítás-újrapasztázás sokat segít, de akkor is gyakran fogja pörgetni a ventit a noti.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44023) EQMontoya válasza Tim82 (#44022) üzenetére


EQMontoya
veterán

2. gen is, nyugi. i7-2640m van a notimban meg az oldalbordáéban is, azért tud fűteni rendesen.
Cégesben i7-3540m van, ez talán egy picit hűvösebb teremtés.

Same rules apply!

(#44024) fokukac válasza Tim82 (#44022) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem, ez fateré.
még a kocsmában mutattam neked a linkjét...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44025) Tim82 válasza fokukac (#44024) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ja igen, valami rémlik. :))

EQMontoya: de pl. egy második generációs i5 jóval hűvösebb, pl. egy Core i5-2520M egy Core i5-520M-hez képest.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44026) fokukac válasza Tim82 (#44022) üzenetére


fokukac
nagyúr

Na, akkor térjünk a lényegre, mikor érsz rá takarítani és pasztázni? :) Szerzek búzasört. :)
(bár a dolgot nehezíti, hogy a kisteszkóban már valamiért nem árulnak edelweiss-t...)

Mondjuk fater főként asztalon szokta használni, de azért nem szeretném, ha megsülne, ha netán az ölébe venné...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44027) Tim82 válasza fokukac (#44026) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csütörtök este?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44028) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Tegnap megnéztem végre az Eredetet (Inception). Tetszett.
Nem vagyok az a nagy filmtől álmodós fajta, és pláne soha nem álmodtam azt, hogy alszom vagy álmodok, de tegnap sikerült... Azt álmodtam, hogy felébredek egy álomból, és mikor kezdett derengeni, hogy az még nem az igazi, akkor felébredtem. Tényleg. És hajnali 2:30-kor azon agyaltam, hogy akkor most végülis mivan? Fura.

Egy dolog viszont apró megjegyzés, az én álmomban soha semmi nem látszik élesen, vagy kontrasztosan, még a színekben sem vagyok biztos, és ahogy egyébként egyszer elhangzik, nem konkrétumokat álmodok, hanem érzéseket inkább. Sőt, ha erősen koncentrálok valamire, hogy lássam, azt kevésbé látom jól, mint a perifériás dolgokat.
Ami visszatérő nálam: a zuhanás egy oszlop tetejéről, felébredés a földetéréskor. Vagy autóval megyek valahova, de hiába nyomom a gázt, nem megy. Vánszorog, kínlódik, de nem tudok vele haladni. Néha meztelenül vagyok, és tudom, hogy kellemetlennek kéne lennie, de nem az. Vagy sokszor vagyok egy ismeretlen tengerparti szálláshelyen, ami belülről olyan mint egy szocreál szálloda, vagy nyaraló, de nem messze ott a víz. Ami néha közelről csak medence, néha meg iszapos szélű tópart békanyállal. És a lakók sokszor inkább fiatalok, néptáncos ismeretlen ismerősök, vagy osztálytársak. De vannak apró ismétlődő dolgok is, panelház lépcsőházának felső szintjén vagyok, vagy a saját lépcsőházunk liftjében, ami nagyon de nagyon furán közlekedik, amikor egyáltalán. Vagy a lakásunkban vagyok, de kilépve simán tudok sétálni a függőfolyosókon mint a pókember. És hát a lebegés a szobában.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44030) BlacKSouL válasza lenox (#44029) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Tééélleg. Gyanús is volt.. :) De nem tudtam hogy azt nem álmodtam-e ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44031) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

node
ennyire hétfő van?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44032) Csyppa válasza BlacKSouL (#44031) üzenetére


Csyppa
senior tag

Még annál is inkább.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#44033) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A nap first world problemje: elfogyott a kólás söröm, kénytelen voltam bontani egy Guinesst. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#44034) fokukac válasza parandroid (#44033) üzenetére


fokukac
nagyúr

eközben az anyaországban már arról cikkeznek, hogy megszűntetik a kóla-automatákat.
[link]
Guiness-automata pedig nem is volt.
:(

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44035) parandroid válasza fokukac (#44034) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Venditbe a kétezres évek közepén vásárolt bele a cég, nem kólás automatákról van szó, hanem kávégépekről. Legalábbis nem tudom, hogy utóbbiakat érinti-e a dolog, ha igen, akkor szívás. MOndjuk mindenképpen faszság.

Nem baj, épülnek-szépülnek az ellenforradalmi emlékművek, le vannak hegesztve a csatornafedelek, ha holnap nem lesz országos botrány, az anyaországot ki lehet üríteni, és az utolsó lekapcsolhatja a villanyt, aztán elkezdhetik beszántani sóval úgy, ahogy van, esetleg eladni a többet ígérőnek - oh, wait...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#44036) szőröscica válasza BlacKSouL (#44031) üzenetére


szőröscica
addikt

Annyira hétfő volt, hogy reggel nem működtek a liftek, gyalog másztam a 11. emeletre.
Csirke vagyok, lihegtem mire felértem.

(#44037) fokukac válasza szőröscica (#44036) üzenetére


fokukac
nagyúr

a boldog, eu-kompatibilis csirkéket már úgysem lehet ketrecben tartani, hanem szaladgálhatnak fel-le a létrájukon :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#44038) parandroid válasza szőröscica (#44036) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én fel szoktam néha "szaladni" a 14-re, fun. Nem mondom, hogy nem szedem gyorsabban a levegőt, de sokkal jobban megy, mint egy-két évvel ezelőtt, amikor elkezdtem csinálni. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#44039) Viszlát


Viszlát
addikt

Az milyen már, hogy usákoknál apróért lehet venni szuper magyar borokat és kevesebből megvagyok postázással együtt, mintha otthon veszem. 10 dollár négy üveg 93-as 5 puttonyos aszúért. :Y

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#44040) kraftxld válasza Viszlát (#44039) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Lehet valami fakó cimkés készlet egy közép Montanai raktárból amiben már a dugó ott figyel por alakban az üveg alján :D

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#44041) Viszlát válasza kraftxld (#44040) üzenetére


Viszlát
addikt

Egyrészt:

Other details: This wine is a part of wine collectors lot.Well stored and looked after.Kept in the cellar of the wine shop.

Másrészt: nem szabad rögtön internetre menni ébredés után, most látom, hogy angol oldal. Mondjuk gyanús volt, hogy milyen olcsó a postázás UK-be. :B :DDD

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#44042) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Ennyire drágul az olaj? Hol a kezdeti lelkesedés? Hol van a 10 dolláros ár? hol van a 300 alatti benzin?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44043) emvy válasza Viszlát (#44039) üzenetére


emvy
nagyúr

Milyen aszú az?

while (!sleep) sheep++;

(#44044) BlacKSouL válasza emvy (#44043) üzenetére


BlacKSouL
addikt

nagyf

:D

Amúgy lehet, hogy tokájvájn, ahogy a japánok hívják...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44045) erdey_a válasza tildy (#40451) üzenetére


erdey_a
őstag

Na ez most mókás lesz, hogy tildy 2009-es bejegyzésére válaszolok, de a sors úgy hozta, hogy egy keresés nyomán rábukkantam erre a hozzászólásra.

Köszönöm jól vagyok, megvagyok. Elteltek az évek. Munka, család ilyesmi. Emellett nincs idő online is élni, csak célirányos keresésekkel jövök PH-zni, Mobilarénázni, olvasni. De mondom, minden okés.
Tök jó, hogy van aki itt is emlékszik rám :-)

Remélem mindenkinél szintúgy minden okés.
Jó kis közösség volt ez akkoriban. Biztos most is jó, csak én ebből már kimaradok. Vagy éppen attól jó most, hogy kimaradok :D

Vérboci

(#44046) BlacKSouL válasza erdey_a (#44045) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Célirányosan kereshetnéd az offos régi bajtársakat is itt az offban :)
Vagyunk-vagyunk, de valahogy már nem nagyon van meg az a régi jó chat-es hangulat, mikor 1-1 este kihagyása 3-400 hozzászólás visszaolvasását okozta.

Más:

a Rising Star-t Lucas Palmira nyerte akit Joshi Bharat interjúvolt meg
Ez itt magyarország.

Régen Szabó János nyerte a Ki mit tud-ot, akit Antal Imre kérdezett a műsor után.

Ilyenkor így elgondolkodom hogy miért is kötelező a naaagy büszke nemzeti öntudatunkat fennhangon hirdetve mégis kiárusítani és elkülföldiesíteni mindent? Majmoljuk a nyugatot...sajnos nem olyan dolgokban, ami előrevinné az országot.
Félreértés elkerülése miatt: a fenti nevek tulajdonosaival és itt tartózkodásukkal semmi problémám, itt másról van szó.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#44047) parandroid válasza erdey_a (#44045) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lekváros piritós evéskor néha még eszembe jutsz...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#44048) erdey_a válasza parandroid (#44047) üzenetére


erdey_a
őstag

Már megint a lekváros pirítós... a lekváros pirítós faster fórumtárs csemegéje volt.
Bár én is előszeretettel fogyasztom.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#44049) tildy válasza erdey_a (#44045) üzenetére


tildy
nagyúr

Jeeeeeej. Mondjuk ez eleg szukszavu volt! I_am-et is hianyolom, meg meg jopar embert :)

update: dehogyis !!! Na, meseljel cska mi van veled, te kis szurke szamar- akarom mondani boci- a kodben.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44050) erdey_a válasza tildy (#44049) üzenetére


erdey_a
őstag

Jó, hát most mit mondjak? Eltűnök 10 évre, most meg ontsam magamból az információt? Kissé tolakodó volna nemde?

Vérboci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.