Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#85001) venember83 válasza bitpork (#84997) üzenetére


venember83
nagyúr

Pedig látod, milyen jól lehet képeket cserélni, sőt, akár csajokkal beszélgetni a neten. Szerintem tégy egy próbát mindenképpen.

(#85002) Pttypang válasza venember83 (#85001) üzenetére


Pttypang
veterán

Egy rajzolt, kunkori malacfarkincara biztosan jobban reagalnak.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#85003) EQMontoya válasza szőröscica (#84980) üzenetére


EQMontoya
veterán

Eh, hihetetlen, mennyi beteg ember van. :Y

Same rules apply!

(#85004) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez mennyire megalázó már inkább ne adtak volna nekik semmit. :(

Egy kiló kristálycukrot kaptak ajándékba jó szereplésükért a magyar labdarúgók: [link]

(#85005) erdey_a válasza ToBeY (#85004) üzenetére


erdey_a
őstag

...jössz itt a múlt heti hírekkel.

Vérboci

(#85006) ToBeY válasza erdey_a (#85005) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én kérek elnézést amiért nem vagyok up to date a nap hírekkel kapcsolatban.
Mindjárt be is állok a sarokba :B

(#85007) fokukac válasza ToBeY (#85006) üzenetére


fokukac
nagyúr

állj. De ne maradj soká, ott 90 fok van, lehet, az még neked is meleg lesz :D

----

a cukros hírhez még annyit tennék hozzá, hogy nem az a megalázó, hogy ki mit kap. Hanem, hogy 2023 Magyarországán nagy szám egy kiló cukor, hiszen a boltban úgysincs... Na ez mit mond el? Örkény, ha élne, miket tudna irkálni egy ilyen korban, ilyen hírekből...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#85008) BlacKSouL válasza ToBeY (#85006) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Inkább tegyél be valami viszonylag normális piát a hármas mellé és le van tudva.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#85009) erdey_a válasza ToBeY (#85006) üzenetére


erdey_a
őstag

térdre, kukoricára :DDD

Vérboci

(#85010) Xpod válasza ToBeY (#85004) üzenetére


Xpod
addikt

Mondjuk inkább ezt kapjanak, mint több milliós jutalmat a semmiért.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#85011) ToBeY válasza Xpod (#85010) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Értem mire gondolsz,de ez most szerintem más helyzet.
Mert megnyerni bajai megyei kispályás bajnokságot nem semmi teljesítmény.
Persze nem foci VB nyerték meg,de azért 1kg cukrot adni érte az nagyon alja kategória szerintem.Ettől még egy szimpla kézfogás is jobb lett volna.

(#85012) Xpod válasza ToBeY (#85011) üzenetére


Xpod
addikt

Igen, van az a jutalom, amit ciki átvenni.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#85013) fokukac válasza ToBeY (#85011) üzenetére


fokukac
nagyúr

Még mindig nem érted. azért alakult így, mert egy ilyen országban élünk, ahol mára ez érték lett.

amúgy felajánlás volt. a hanyatló nyugatról...

Örkény, ha élne. "Egy kilogramm kristálycukrot kaptak nyereményként a Baján megrendezett 18. Optimum Solar Ofenbeher Nándor Futsal Kupa legjobb játékosai. A Sugóparti Hírek beszámolója szerint mások mellett a gólkirálynak és a legjobb kapusnak is az ünnepélyes díjátadón nyújtották át a kupák mellé járó cukrot. A cukrot egy külföldön, Ausztriában élő bajai férfi ajánlotta fel a győzteseknek."

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#85014) concret_hp válasza fokukac (#85013) üzenetére


concret_hp
addikt

én egyébként nyertem már cukrot többször is, igaz kaposvári rendezvényen, random ajándékcsomagként, a helyi cukorgyár felajánlásával... ilyen kockacukor meg nemtom milyen barnacukorból fél kiló :DDD :)) de adtak hozzá egy értelmezhető vászon szatyrot is, talán még meg is van :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#85015) Marcsello31 válasza concret_hp (#85014) üzenetére


Marcsello31
őstag

Szerencsèd volt van akkor. Lassan eljutunk oda, hogy nem az a baj ha drága valami. Hanem az lesz hogy nincs.
Sok mindenhez kellene. Be kell spájzolni mert ha jön a fostenger pánik stb. Na akkor van gond. Èn meg megyek pecázni ;] :P . A vacsoráèrt. :R

(#85016) concret_hp válasza Marcsello31 (#85015) üzenetére


concret_hp
addikt

a legutóbbi is 4 éve volt, de a nyáron még láttam apáméknál az egyik ilyen kockacukros dobozt, bontatlanul :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#85017) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

A kukibasztató ablakok kötelező állandó ismétlődő kurvaidegesítő felbukkanásának megvan a pontos törvénybe iktatott ütemezése? És le lehet valahogy tiltani a büdös búbánatos picsába? A zoperának van ilyen párbeszédablak tiltó funkciója, természetesen be van kapcsolva, természetesen nem működik.
Azokon az oldalakon ahol először járok értem, vállalom a beállítgatást, egyszer. De ahol minden másnap felbukkan, és a legtöbb oldal ilyen, ott van egyszerű megoldás? Mobilon.
Egyszer beállítottam, higgye már el minden oldal hogy azt minden másnap is éppen pont ugyanúgy gondolom. Ahogy a székely mondta a feleségének: egyszer már mondtam hogy szeretlek, ha változás áll be majd szólok.

Ui: ráadásul a buzi kötelezőbekapcsolvalenni beállítás kukiknak nem pont az ilyen beállításokat kellene megjegyezni, mint pl. a kukibeállítások? Vagy akkor mifasz hasznuk van?

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#85018) emvy válasza BlacKSouL (#85017) üzenetére


emvy
nagyúr

iPhone?

while (!sleep) sheep++;

(#85019) Catman válasza BlacKSouL (#85017) üzenetére


Catman
aktív tag

Esetleg ez? Mindjárt kipróbálom én is. :)

(#85020) kraftxld válasza BlacKSouL (#85017) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Firefox: i don't care about cookies

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#85021) parandroid válasza emvy (#85018) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnos nem, az utóbbi hetekben pont a Ph! csinálja, hogy naponta 2x be kell jelentkeznem, és a kukijait is mindig a pofámba nyomja. Nem tudom, mi változott, korábban hetekig nem kellett bejelentkeznem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#85022) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Milyen párásítót érdemes tenni a szobába ami jó?Mert nagyon száraz a levegő ilyen 20-21% páratartalmu,és a bőröm annyira nem szereti ezt

(#85023) parandroid válasza ToBeY (#85022) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egy kaspó vízzel próbálkoznék első körben.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#85024) Xpod válasza BlacKSouL (#85017) üzenetére


Xpod
addikt

"A kukibasztató ablakok kötelező állandó ismétlődő kurvaidegesítő felbukkanásának megvan a pontos törvénybe iktatott ütemezése?"
Ezért kell a cookie tájékoztató:
https://www.naih.hu/suti-tajekoztato

[ Szerkesztve ]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#85025) emvy válasza parandroid (#85021) üzenetére


emvy
nagyúr

Ja, de asszem csak iPhoneon (Safarin) van ez.

while (!sleep) sheep++;

(#85026) Marcsello31 válasza ToBeY (#85022) üzenetére


Marcsello31
őstag

Szia! Nézz szét itt van pár lehetőség:
[link]
Nálunk pont az ellenkezője van.

(#85027) parandroid válasza emvy (#85025) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Sry, azt hittem megoldási javaslat, nem a probléma szűkítése. Szóval, ja, ios-en ez megy egy ideje.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#85028) ToBeY válasza parandroid (#85023) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ezen túlvagyok nem vált be igazán, mert mindig elfelejtem feltölteni :D
De amikor van benne víz,akkor se megy igazán 25‰ fölé.

Marcsello31: a keresőt még tudom egyedül használni,köszi :U Pro tipp kéne.
De majd megnézem akkor mik lehetőségek...

[ Szerkesztve ]

(#85029) parandroid válasza ToBeY (#85028) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amúgy téged ismerve ott baszod el, hogy durván túl van fűtve a lakás, azzal meg ilyen külső hőmérsékletek mellettbármilyen módszer teljesen reménytelen. De ha nagy a baj, akkor folyamatosan vizezett lepedő/törölköző a radiátorra a leghatékonyabb.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#85030) ToBeY válasza parandroid (#85029) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez így van 24-25fok alá nem mehet a hőmérséklet,nyáron meg inkább 28fok :B

(#85031) Utka válasza BlacKSouL (#85017) üzenetére


Utka
tag

Kuki-dili:

Mobilon Kacsás böngésző?

[ Szerkesztve ]

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#85032) parandroid válasza ToBeY (#85030) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nyáron kisebb gond, mert ha kint is meleg van, nem veszítesz annyi nedvességet. Deviszontha van vagy 30 fok különbség a kinti-benti hőmérséklet között, ott nincs az a módszer, ami bent tudja tartani a párát.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#85033) parandroid válasza parandroid (#85027) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na, valaki figyel, mert kaptam egy privátot a házmesteri accountról, hogy meg kell erősítsem az email címem, kattintottam, kapok is egy emailt, de ha az abban szereplő hivatkozást követem, csak csóválja magát a kék fejecske, meg aszondja, hogy ‘a manóba’.

Na mindegy, majd próbálkozom pc-n is.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#85034) fokukac válasza parandroid (#85032) üzenetére


fokukac
nagyúr

azért ez egy picit bonyolultabb ennél. pl. a szigetelésen / szellőzésen múlik.
szigeteletlen panelban párásítani kell, igen.
amúgy meg minden szigetelt lakásban inkább a pára és hőhidaknál jelentkező penész a probléma.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#85035) parandroid válasza fokukac (#85034) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

* szigetelt, nem szellőző

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#85036) ToBeY válasza parandroid (#85033) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én is kaptam egy ilyen értesítést és emailt,de simán ment a megerősítés.

fokukac: Minden is le van szigetelve,ház ablakok,ajtók szellő se jár.

[ Szerkesztve ]

(#85037) lenox


lenox
veterán

Amugy nem az van, hogy almaek private bongeszo ablakokat nyitnak, ami mint ilyen nem jegyez meg semmit, tehat kukibeallitast sem?

(#85038) concret_hp válasza ToBeY (#85022) üzenetére


concret_hp
addikt

hozz át hozzám egy zsák száraz levegőt, adok helyette párásat, én nem bírom tartósan 60% alá vinni, sőt inkább 65% körül van...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#85039) fokukac


fokukac
nagyúr

Szerintem dobjátok össze, amitek van... :K

száraz tónak nedves partján
döglött béka kuruttyol.
Hallgatja egy süket fórumozó,
ki a vízben lubickol... :D :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#85040) Marcsello31 válasza fokukac (#85039) üzenetére


Marcsello31
őstag

Mit mond a rasszista taxis, ha meglát a zebrán egy kínait? - Na, ezen a sárgán még átmegyek! Koporsó az úton ;] .

(#85041) ToBeY válasza Marcsello31 (#85040) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez még mindig nem a vicc mesélő topic. :N olyan is van,ha arra támadna kedved

(#85042) parandroid válasza fokukac (#85039) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kellett neked emlegetned...

Amúgy jelentem, desktop pc-ről működött az email megerősítés. Kíváncsi leszek, ezután is kidobál-e a safari.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#85043) parandroid válasza parandroid (#85042) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nope, megint be kellett jelentkeznem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#85044) ladybug válasza ToBeY (#85030) üzenetére


ladybug
őstag

Ez vmi íratlan szabály vagy ki mondja, hogy nem mehet 24—25 fok alá?
Én is fagyos vagyok, de a 20—21 fokos lakás bőven elég. Emeletenként nálunk 1-1 fokos eltérés van.
Emellett, ha este fázok, akkor jó egy kicsit összebújni.
[link]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#85045) ToBeY válasza ladybug (#85044) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ja,nem csak én így szeretem. :B
Egyébként ha nem megy a fűtés semmi,akkor van ilyen 22,5-23fok a lakásban,de a 22fokot már hidegnek érzem,ez van.
Panelban megszoktam hogy mindig jó idő van,így ha ismerőshöz megyek családi házas helyre,mindig vastag pulcsiban megyek mert mindig hidegnek érzem a hőmérsékletet.

(#85046) NoLF válasza ToBeY (#85045) üzenetére


NoLF
addikt

https://www.gepeszcentrum.hu/hany-fok-legyen-telen-a-lakasban-287

nálunk mondjuk 19 a max, de embere válogatja. reggelre 15re megy le kb, mert este nyilván nem fűtünk, nem is tudnék aludni sem. és ezeket a hőmérsékleteket a fázós nejem is tolerálja, méghozzá úgy, hogy fölöltözik :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#85047) ToBeY válasza NoLF (#85046) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Őszinte leszek: telibe fosom hogy xy tanulmány mit mond,hogy hány fok kell lennie a szobában Én így érzem kellemesnek oszt jó napot. :D és nem vagyok hajlandó pizsomába aludni...
Most ilyen a helyzet,de már bekapcsoltam 2-3 közé fűtést éjszakára,nehogy felébredjek hogy fázom. [kép]

[ Szerkesztve ]

(#85048) NoLF válasza ToBeY (#85047) üzenetére


NoLF
addikt

értem. nos, ízlések és pofonok, bár egészségre gyakorolt negatív hatásokat nem igazán érdemes telibefosni, bár ez is mindenkinek a saját lelkén szárad :K
én alsógatyában és egy pólóban alszom egy normál takaróval, amikor ágyba térünk általában 18 fok körül van a pecó, ébredéskor mint említettem, 15. szenvedek is nyáron, nem hiába lett klíma...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#85049) fokukac


fokukac
nagyúr

hú, megint témánál vagyunk... pedig már annyiszor megbeszéltük, hogy ez mennyi mindenen múlhat...A fal hűmérsékletén, a szigetelésen, a szomszédon...
és hát ahány ember, annyi félék vagyunk.

szerintem a 18 fok épp ugyanúgy extrém, mint a Tobey 25 fokja...

én pl. most a 22 fokos kisszobában ülök, egy pólóban és boxeralsóban, és nekem így jó. A nappaliban 23 van, mert ott oda sütött a nap, és az alatt még a köcsög szomszédok is fűtenek, így ott melegebb van. amúgy most a lakás északi felében is mintha fűtenének. De amikor épp olyanjuk van, hogy ott nem fűtenek, csak a lakás felében, akkor 23 fokban, hosszú nadrágban, pulcsiban is fázom a hálóban, mert süt a falból a hideg (nem tudom, mondtam-e már, hogy a k. anyjukat? :D egyszerre volt a házban anno gázóracsere, és oké, hogy ők körbe vanak fűtve, de nemcsak hozzám képest fűtenek fele annyit, de a másik 1. emeleti lakóhoz képest is olyan 60%-on állnak, mert szimplán nem fűtenek. Ideális szomszédok, csak hátrányuk van, előnyük nincs - néha azt veszem észre, hogy befűtenek, és akkor kurva meleg van, pedig nálam nem is megy a fűtés... és ez a jel, hogy el kell húzni, mert jönnek az unokák...)

Amúgy nagyjából leszarom a gázszámlát, simán beleférek a rizsacsökkentett limitbe, úgy is, hogy most épp' non-stop home officeban vagyok. Jó, biztos levághatnám még vagy 20-30%-kal a fogyasztásom, de nem fogok fázni....

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#85050) Pacák válasza parandroid (#85043) üzenetére


Pacák
senior tag

Én is tapasztaltam, hogy kivág az oldal a mobilon, ha belépek ide az asztalin. — És viszont. Pedig bepipáltam, hogy ne dobáljon már ki.

Nuclear launch detected

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.