Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) ladybug válasza tildy (#10999) üzenetére


ladybug
őstag

A csokitojás is ajándék, és a gyerekek annak is nagyon örülnek. A szódavizes fiúk pedig hab a tortán, bár Borka a közelükbe sem megy. :D

A húsvét nekünk arra az apropóra jó, hogy ilyenkor oda lehet adni a tavaszi-nyári kinti játékot.

Race: Nagyon guszta.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#11002) Hold


Hold
őstag

Madárcsicsergéses szép jó reggelt mindenkinek

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#11003) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Szép ló reggelt!

Lassan lelécelek iskolába.

(#11004) Verus


Verus
senior tag

Jó reggeltet! :))

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11005) ZakRob válasza Verus (#11004) üzenetére


ZakRob
senior tag

Neked is Verus. :-)
Jól megálltál a középszekcióban, én meg utazhattam egyedül. :(

(#11006) Verus válasza ZakRob (#11005) üzenetére


Verus
senior tag

Hát de integettem Neked. Amúgy meg a másodunokaöcsémmel álldogáltam. Beszélgettünk a rallyról. :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11007) ZakRob válasza Verus (#11006) üzenetére


ZakRob
senior tag

Megbocsátok, mivel intettél. :)
De tegnap jól otthagytál msn-ben. :O

(#11008) Kazimír válasza Verus (#11006) üzenetére


Kazimír
őstag

Kedvenc pilóta? :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#11009) Verus válasza ZakRob (#11007) üzenetére


Verus
senior tag

Hát az egy külön történet, ebbe most ne menjünk bele.
Kazimír: Tuuuuriiiii Tooooooommmmiiiii a legynagyobb király, a legnagyobb király, a legnagyobb király....lálálá :D
Neked?

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11010) Kazimír válasza Verus (#11009) üzenetére


Kazimír
őstag

Grönholm volt, amíg vissza nem vonult, azóta nem követem figyelemmel :B (WRCC-ről van szó természetesen, nem a hazai bajnokságról)
De általában a finneknek drukkolok. :K

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#11011) ZakRob válasza Verus (#11009) üzenetére


ZakRob
senior tag

Oké, semmi baj, nem kell magyarázkodni.
További szép napot, neked is és az ide látogatóknak.

(#11012) Verus válasza Kazimír (#11010) üzenetére


Verus
senior tag

Gondoltam.
Mondjuk, ha már nemzetközi akkor Colin, Solberg....
Azért a hazainak megvan a maga "különlegessége", itthon eljutok a gyorsaságikra is. :D
Robi: Köszi, Neked is!

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11013) Kazimír válasza Verus (#11012) üzenetére


Kazimír
őstag

Ah.. szóval Te ennyire rajongsz?! :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#11014) Bubu79


Bubu79
addikt

Cseresznyepárlatos szépjóreggeltet Mindenkinek :)

Lassacskán bevásárlással elindítom a napot, aztán meglátjuk mi lesz a vége...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11015) Verus válasza Kazimír (#11013) üzenetére


Verus
senior tag

Ennyire, hogy néhány versenyre kimegyünk. :)
Jó Reggelt Bubus! ;)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11016) Kazimír válasza Bubu79 (#11014) üzenetére


Kazimír
őstag

Az, hogy fizetni fogsz.

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#11017) Bubu79 válasza Kazimír (#11016) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem is keveset - az fix. Nagy bevásárlás lesz ;) De ha egyszer muszáj, hát muszáj...

Verus: Ámulatból bámulatba esek - az lejött eddig is, hogy szereted az autókat ( egynémelyt jobban is, mint másokat ;) ), de hogy a rally-t is bírod... Király!

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11018) venember83


venember83
nagyúr

Morgn.

[ Szerkesztve ]

(#11019) Bubu79 válasza venember83 (#11018) üzenetére


Bubu79
addikt

Gall kakas? Kukorékol is, vagy csak zsörtölődik a sapkája alatt? ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11020) venember83 válasza Bubu79 (#11019) üzenetére


venember83
nagyúr

Francia. Sz :U erinted?

(#11021) Kazimír


Kazimír
őstag

"Kukurikú török császár...

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#11022) Bubu79 válasza venember83 (#11020) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem tudom - nem volt még szerencsém franciákhoz...

Furán beszélnek, van valami égigérő vaskupacuk a fővárosukban és vannak feléjük szép nők - azt hiszem ezek után világos, hogy hiányos a kép, amit alkottam róluk ;) :DDD Ja, és van egy nagyszerű találmányuk, amit világszerte szívesen alkalmaznak az emberek :K

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11023) Pacák válasza ladybug (#10997) üzenetére


Pacák
senior tag

Nálunk is "csinta" volt a tegnapi menü. De nincs olyan szerencséje szegény "csintának", hogy megérje a másnapot. Van egy biztos emberke a családban, aki gyorsan pontot tesz az ügy végére estig. :DDD

U.i.: eljutottunk odáig, hogy a "csita" "csintává" szelidült, talán egyszer sikerül a palacsinta is. Pedig következetesen palacsintát mondok neki.

[ Szerkesztve ]

Nuclear launch detected

(#11024) Kazimír válasza Pacák (#11023) üzenetére


Kazimír
őstag

[link] nem tudja valaki, mi olaszul a palacsinta?

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#11025) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

hova lett a guggol???:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11026) neduddki válasza ladybug (#11001) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

MEggyogyu;lta;l Pottyoske? /remelme!:- )/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11027) venember83 válasza Kazimír (#11024) üzenetére


venember83
nagyúr

crepe, franciásan? :U

mod: Wiki nem tudom honnan szedi ezt a származtatást. Max a placentából származtathatják, mert más hasonló olasz szó, ami jelentésben közel állna a palacsintáéhoz, nincs.

[ Szerkesztve ]

(#11028) Bubu79 válasza neduddki (#11025) üzenetére


Bubu79
addikt

Jó kérdés - de nem ez az egyetlen oldal, ami ma reggel nem akart előjönni... ( már megy... )

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11029) Pacák válasza Kazimír (#11024) üzenetére


Pacák
senior tag

crêpe (n, inv) forrás: [link]

Kézzel át kell állítani a nyelvet. Ha megadom az olasz linket, akkor magától átdob angol-magyarra... :W

[ Szerkesztve ]

Nuclear launch detected

(#11030) Verus


Verus
senior tag

Tanultam franciául, kevéskére emlékszem is, zsö szüí meg bonzsúr madam lö professzőrh :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11031) Kazimír válasza venember83 (#11027) üzenetére


Kazimír
őstag

Én simán az osztrák Palatschinken kifejezésből származtatnám a magyart, de biztos alulművelt vagyok :(
Meg aztán az is lehet, hogy ők vették át tőlünk.. :)

Ahhh.. megvan a megfejtés! Latin kifejezésből származik

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#11032) venember83


venember83
nagyúr

Bubu és az olajkályha. Vége a civilizációnak, az utolsókat rúgjuk. :(

Bizonyíték no. 2.

[ Szerkesztve ]

(#11033) Tim82 válasza Verus (#11030) üzenetére


Tim82
nagyúr

szelavi. :D

meg ha láttad a Mágnás Miska c. régi magyar filmet: "szilvalé, rongyő!" :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11034) bnss


bnss
veterán

Napsütéses jó rggelt. ;)

(#11032) venember83: amikor a Mitsubishi Lancer EVO X tesztben meghallottam, hogy egy VW TDI motor van a gépben sírva fakadtam szinte. Nem a VW a gond, csak az a gond, hogy egy Lancer Evo X-ben van a VW motor. :U

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#11035) Verus válasza Tim82 (#11033) üzenetére


Verus
senior tag

Hát hogyne láttam volna. :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11036) Verus válasza Kazimír (#11031) üzenetére


Verus
senior tag

Amúgymeg a palacsinta szó meg az olasz nyelvből. :) Palacsinta

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11037) venember83 válasza Verus (#11036) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem kell a Wikinek mindent elhinni, ha akarom, akkor most módisítom, hogy a palacsinta szó az üzbég nyelvből származik. ;) Lásd mod.

(#11038) Verus válasza venember83 (#11037) üzenetére


Verus
senior tag

Olyan gonosz vagy. :((( ;) Sosem okoskodhatok... :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11039) Kazimír válasza Verus (#11036) üzenetére


Kazimír
őstag

Azt hiszem az olasz nyelvnek elég sok köze van a latinhoz :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#11040) frame>24 válasza Kazimír (#11039) üzenetére


frame>24
addikt

ja most értem miért írtál imént a képfejtegetősbe :U

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#11041) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Pici néz.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11042) Verus válasza Racecam (#11041) üzenetére


Verus
senior tag

Pici lát.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#11043) Tim82 válasza Verus (#11042) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pici vaksi, szemüveget neki. :DDD

Másnak se jön be a Gmail? :F

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11044) bnss válasza Tim82 (#11043) üzenetére


bnss
veterán

Nálam megy rendesen a Gmail.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#11045) Tim82 válasza bnss (#11044) üzenetére


Tim82
nagyúr

akkor nem tudom. nálam minden más megy rendesen, csak a Gmail-t nem hajlandó betölteni. kénytelen vagyok a Vodás mobilnet számlájára írni... :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11046) Kazimír válasza Tim82 (#11045) üzenetére


Kazimír
őstag

Nálam simán jó.
Ehhh.. megint nem írt.. :( kellett nekem megnézni :D

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#11047) bnss válasza Tim82 (#11045) üzenetére


bnss
veterán

Lehetséges, hogy a vod(k)a a ludas.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#11048) Bubu79 válasza venember83 (#11032) üzenetére


Bubu79
addikt

A legutóbbi impreza óta kevés dolgon lepődök meg - bevásárlóautót csinálni egy legendából ( a formájára utalva ) :( ...

Vásárlás letudva

Bon3ss: nem jártál véletlenül felénk úgy madártávlatból? Valaki megtisztelte az autó farát - nyomozom a tettest ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11049) bnss válasza Bubu79 (#11048) üzenetére


bnss
veterán

Egyetértek a Subaruval... Viszont a 2008-as Subaru gyalázat, majdnem egy Opel Astra forma vagy mi a fene...

Nem jártam arrafelé, autókat különben is tisztelem. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#11050) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Semmi nem történik.
Csokit fogok enni.... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.