Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) ngabor2 válasza Kazimír (#3969) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem, majd pénteken lesz. de kész is, már csak pihennie kell.

a nap tanulsága:
- ha hagymát akar turmixolni az ember, előtte mustárt kell beletenni, különben nem megy semmire. így is könnyezni fog, de legalább 3 perc alatt letudja az egészet.
- ha gumikesztyűben pácolsz, akkor nem lesz utána egy hétig hagymaszagú a kezed, illetve az erős pista se fogja szétmarni.

jóóófajta lett a cucc, péntekig összeérik, úgyhogy jól fog lakni a nép. ennek örömére irány vásárlani, holnap még meg kell reggelizni. valami értelmeset kellene nézni a megszokott "zsemle + felvágott" kombó helyett.

(#4002) philoxenia válasza Bubu79 (#4000) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekünk még van NDK turmixgépünk, viszont ajtaja nincs, de még mindig jól szuperál. Filmet kéne forgatni róla, " Túlélni Honeckert" címmel. :)

Hold: hajhullásos influenzia? részvétem... :)

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4003) csapos2 válasza Hold (#3999) üzenetére


csapos2
addikt

Egyébként ez hogy, nem szünetel a csere?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#4004) Hold válasza csapos2 (#4003) üzenetére


Hold
őstag

Ez is rendes kép, csak most beteg madarat játszom :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#4005) csapos2 válasza Hold (#4004) üzenetére


csapos2
addikt

Jah...hogy úgy, azt hittem egyedi lettél. ;-)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#4006) ladybug válasza csapos2 (#3980) üzenetére


ladybug
őstag

Ez édes. :)

Hold: Miért vagy beteg madár?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4007) csapos2 válasza ladybug (#4006) üzenetére


csapos2
addikt

Link?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#4008) Hold válasza ladybug (#4006) üzenetére


Hold
őstag

1-2 napja halálomon vagyok, de még kitartok..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#4009) Hold válasza csapos2 (#4005) üzenetére


Hold
őstag

Ha egyedi lennék tuti Holdas képem lenne :) De ez még 1-2 évig nem veszélyeztet :)

[ Szerkesztve ]

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#4010) philoxenia válasza Hold (#4004) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jobbulást, ezzel a képpel !

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4011) Hold válasza philoxenia (#4010) üzenetére


Hold
őstag

Köszönöm szépen, bárcsak mondhatnám hogy most már jobban érzem magam..
Reggel 38 a lázam estére 40 körüli.. Tegnap este 40.3 volt, azt hittem kigyulladok..
Állandó köhögésről és a bedugult orról már nem is beszélek.. upsz mégis megtettem :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#4012) Bubu79 válasza Hold (#4011) üzenetére


Bubu79
addikt

Hát hallod - ez nem vicc... Ülőfürdő, hideg vizes borogatás megvolt?
A kis rakétát nem említem, mert azt inkább csak kevésbé éltes emberkék szokták jutalmul kapni ;] :DDD

Szerintem szobacirkáló korom óta nem volt 39,5-nél magasabb lázam ( vagy csak nem emlékszem rá ) :B

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4013) csapos2 válasza ladybug (#4006) üzenetére


csapos2
addikt

Akkor nem lesz link?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#4014) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Itt. végeztem.. NINCS TÖBB SZÓBELI! :D és még esélyem is van bejutni Xántusba :) dejóó
Én nem értem a nőket.. Mit szeretnek a magasarkúba? Kényelmetlen, egészségtelen... :( Jó elegáns meg minden de szerintem egy edzőcipő sokkal jobb :D én legalábbis jobban szeretem :)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#4015) Bubu79 válasza VoDaFoNe (#4014) üzenetére


Bubu79
addikt

Majd alakul a hozzáállásod a magassarkúhoz - amikor bevetsz minden fegyvert a női eszköztárból, csak hogy elcsavard választottad fejét ;)

Legyen szerencséd a sulival ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4016) venember83 válasza VoDaFoNe (#4014) üzenetére


venember83
nagyúr

Inkább a pasik szeretik a magas sarkú cipőt a nőkön. :K

(#4017) ladybug válasza Hold (#4008) üzenetére


ladybug
őstag

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4018) philoxenia válasza VoDaFoNe (#4014) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Fogd fel edzésnek, mintha lábujjhegyen járva edzenéd a vádlid. :)
A magassarkú cipű egyébként a hosszabb láb illúzióját adja, karcsúsít, magasít.Javítja a tartást is, mert óhatatlanul kihúzod magad viselésekor. Mértékkel használva nem károsítja a lábizületeket sem. ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4019) nike_ válasza Diego! (#3971) üzenetére


nike_
addikt

Én meg már mindjárt őstag. :D

(#4020) Janoska26 válasza nike_ (#4019) üzenetére


Janoska26
addikt

csak megéri beszólogatni ;] :U ;)

(#4021) tbs válasza VoDaFoNe (#4014) üzenetére


tbs
addikt

...
magas sarok - dagadó vádli
domborodó cici - popó büszke tulaja
emelkedett homlok alól szemlélheti
gúvadó ágyékú hímek légióját

ha itt az idő
...

(#4022) nike_ válasza Janoska26 (#4020) üzenetére


nike_
addikt

Mi?

Jaa, értem. :D

(#4023) philoxenia válasza Janoska26 (#4020) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ugyan-ugyan, az a sok szakmai biztosan mélyen szántott.... :K

Tbs: Ő könnyen van, csak megszólal itt, néhány kép és egyből "hosszú lihegés" van.
Tudod, a Sárika...

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4024) nike_ válasza philoxenia (#4023) üzenetére


nike_
addikt

Hát, nézz át Mobilarénára, ott egy csomót szóltam már hozzá.

(#4025) philoxenia válasza nike_ (#4024) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Néz..

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4026) Csyppa válasza nike_ (#4019) üzenetére


Csyppa
senior tag

TE hsz. gyűjtő ;] :P :D

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#4027) rarri válasza Hold (#4011) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Tesó! Leégett a hajad a láztól? / vicceltem :) / Sajnálom hogy beteg vagy, gyógyulj meg mihamarabb! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4028) philoxenia válasza Csyppa (#4026) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Végül is, ha több topikba írogatsz, ez óhatatlan, most is lejárt már a módosítási időm... :B

Szia Rarri!

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4029) nike_ válasza Csyppa (#4026) üzenetére


nike_
addikt

Tee csipásszemű. ;] :P

philo: Ok.

(#4030) VoDaFoNe válasza philoxenia (#4018) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

kiröhögném ha ilyen edzésem lenne :D már hozzászoktam a magassarkúhoz nem probléma, csak jobban szeretem a sportos laza kényelmes ruhákat/cipőket :D mellesleg engem egy fiú ne a cipőmért szeressen hanem magamért ;]
Már lenyomok egyben 60 fekvőt ;] már csak 51 kell és megvan a kerek 111!! :DDD

Bubu: de voltam. És sose kérte tőlem hogy vegyek fel, mert szerinte nekem annyira nem jó. Amúgy én is már csak ballagáson veszem fel, mert szoknyába leszek :)

[ Szerkesztve ]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#4031) rarri válasza philoxenia (#4028) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Philo! :) Jól telt a napod? Minden megvolt? Kaja, pia ....? :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4032) Bubu79 válasza VoDaFoNe (#4030) üzenetére


Bubu79
addikt

Látszik, hogy nem voltál még igazán szerelmes ;)

Szia Rarri :)

Leteszem a hajam - mintha csak rendelték volna, épp most indult el a media playerben a Still loving You a Scorpionstól :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4033) rarri válasza Bubu79 (#4032) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Bubu ! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4034) tbs válasza VoDaFoNe (#4030) üzenetére


tbs
addikt

...
fiatal
naív.
lágy fej.
kemény test
izzad -

izzít!
...

(#4035) philoxenia válasza rarri (#4031) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Reggel végeztem, aludtam délutánig. Kaja volt, pia szódavíz, a feleségem meg még dolgozni van.... :O

Voda: lehet, hogy kicsit ferde az ízlésem, vagy öreg vagyok már, de egy hölggyel nem akarok versenyt fekvőtámaszozni, sőt.... :B :U

#4037 olyankor nem számoltam még, ;) amúgy meg már régen nem csinálok ilyesmit.... fiatalon nekem is 50-60 volt a rekord, ahogy emlékszem, de egybe a sorozatokat sose számoltam. :)

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4036) nike_ válasza VoDaFoNe (#4030) üzenetére


nike_
addikt

Nekem is kb. annyi a rekordom. De akkor azért már vörös a fejem. :D

(#4037) VoDaFoNe válasza tbs (#4034) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

jókedvedben vagy :D
philo: rekordom 650:) :B
Nike_: :U

[ Szerkesztve ]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#4038) rarri válasza philoxenia (#4035) üzenetére


rarri
senior tag

Ha hazajön, küldd át a fiad a haverjához, és hajrá! :DDD
Voda: 650 fekvőtámasz?

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4039) nike_ válasza rarri (#4038) üzenetére


nike_
addikt

Gondolom 1 nap alatt csinálta.

Voda: Mi van? Annyi a rekordom egyhuzamban, tényleg.

(#4040) tbs válasza VoDaFoNe (#4037) üzenetére


tbs
addikt

...
ismét él
a tavasz-világ,
buzognak
a szarkahormonok,
csettegnek.

hallom
és gondolom:
tavasz?!?

hát jó képet vágok
...

(#4041) csapos2 válasza nike_ (#4039) üzenetére


csapos2
addikt

Azért még tegezhetlek?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#4042) nike_ válasza csapos2 (#4041) üzenetére


nike_
addikt

Nekem mindegy, bár a beszólásom miatt már szarul érzem magam.

(#4043) rarri válasza csapos2 (#4041) üzenetére


rarri
senior tag

Itt a Nyuszika!!! :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4044) Hold válasza nike_ (#4042) üzenetére


Hold
őstag

Nyugodj meg én mostani állapotomban 5 nél beadnám a kulcsot..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#4045) Bash válasza philoxenia (#4035) üzenetére


Bash
őstag

50-60? Ne hülyéskedj már!
Fősikolán testnevelés felmérésen 2 perc alatt csináltunk 100-120 között könnyedén. :K

http://bashtravel.com/

(#4046) Hold válasza rarri (#4027) üzenetére


Hold
őstag

Próbálok gyógyúni de óráról órára szarabb.. délben egész jól voltam, még a humorérzékem is visszajött valamelyest :)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#4047) tildy válasza Bubu79 (#4015) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha én megnevelem, akkor szerintem nem fog.
Ugye vodajány?

ph!iloxenia : "A magassarkú cipű egyébként a hosszabb láb illúzióját adja, karcsúsít, magasít."
És akit felesleges már magasítani?Meg akinek eleve hosszú lába van?
Én felveszek magassarkút, szerintem holdoncirkálónak néznek.
(Van egy 6 cm magas sarkúm, és hiába vagyok 180 cm, abban kb 190nek nézek ki:U + a metrón utazva is beverem a fejem a kapaszkodóba )

Arról nem is beszélve , hogy bizonyos testrészeim igencsak szemmagasságba kerülhetnek alacsonybab nvésű férfiak esetén :U :Y

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4048) csapos2 válasza nike_ (#4042) üzenetére


csapos2
addikt

Ne tedd, ha bajom lesz szólni fogok, ha meg túlmégy egy határon, akkor többet nem. Ennyi. Szóval nyugi.

Saslány: Mizu, voltál az sapkásnál?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#4049) rarri válasza Bash (#4045) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Barika! :) Te azért nem egy átlagos főiskolába jártál , valljuk be... :) Én semmi pénzért nem fogyasztanám le a melleimet sok sok fekvőtámasszal. :DDD
Hold : Nekem ilyenkor az Aspirin + C pezsgőtabletta segít. Tesókám gyógyulj meg, mert a maradék tollad is kihullik... :D
Nyuszika: mi van??? :DDD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4050) RexpecT válasza Bash (#4045) üzenetére


RexpecT
addikt

Rengeteget számít a kivitelezés is.1 fekvő/mp -re azért kiváncsi lennék.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.