Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51001) EQMontoya válasza NoLF (#50998) üzenetére


EQMontoya
veterán

18:00-18:30 között én is megjelenek.
Szerintem foglalok asztalt mondjuk Nolf nevére, 6-tól.

Same rules apply!

(#51002) Viszlát válasza NoLF (#50990) üzenetére


Viszlát
addikt

...with one stone. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#51003) NoLF válasza Viszlát (#51002) üzenetére


NoLF
addikt

Nalunk mindkettot hasznaljak es mivel foleg fiatalokkal vagyok kapcsolatban, a shot verziot hallom gyakrabban.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#51004) Viszlát


Viszlát
addikt

Profi knowledge base software-t keresek, tippeket örömmel vennék.

Nolf: A muszályt is nagyon sokan használják. ;)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#51005) NoLF válasza Viszlát (#51004) üzenetére


NoLF
addikt

Az legalabb nem helyes, ez meg itt delen a fiatalok kozt elfogadott. En se ez se az nem vagyok :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#51006) parandroid válasza NoLF (#51005) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Déli kis buzzancs. *

* Eredetiben: "Ye great southern pansy. [Shadwell hated all southerners and, by inference, was standing at the North Pole.]"

Csokiért lehet jönni a megfejtésekkel, de már így is sokat segítettem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51007) fokukac válasza parandroid (#51006) üzenetére


fokukac
nagyúr

olyan művelt robot vagy Te, a lábad nyomába nem érhetünk, mi, egyszerű halandók...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51008) Tim82 válasza parandroid (#51006) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ugyan már, Lock Stock & Two Smoking Barrels, ilyeneket fejből vág az ember.

Szerk.: és nem, csajom kijavított, mint Pratchett-rajongó. Pedig a Lock Stock...-ban is van egy zsír ugyanilyen kiszólás. :D

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#51009) EQMontoya válasza Tim82 (#51008) üzenetére


EQMontoya
veterán

:))
Asszem, most átjött az irónia. :)

Same rules apply!

(#51010) parandroid válasza Tim82 (#51008) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Puszilom a csajodat! Jár a csoki.

Kukac: Csak hogy egy másik klasszikust idézzek: "It gives me a headache just trying to think down to your level." :DDD

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51011) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Én ugyan csak 2 évig 86-osoztam, de az egyetlen járat (volt) amire mindig is nosztalgikus hévvel emlékszem. Kis hülye vidéki felkerül Pestre egyetemre, és a 3 nappal kezdés előtt elcsípett albérlettől 2 percnyire lévő megállóban felszáll egy buszra, majd 35 perc múlva leszáll az egyetem kapujában. 7:10-kor kellett kelnem, hogy 8-ra bent legyek az AudMax-ban. Ráadásul egyik lakótárs villanyász volt, vagyis együtt utaztunk, másik meg közgázos, így a Gellértig vele is. Na ennek van most 16 éve...de mintha tegnap lett volna hogy állunk a csuklóban és fárasztjuk egymást.
Itthon kb. évente egyszer buszoztam, jellemzően SZTK-ba betegen, szóval '99 szeptemberében 1 hónap alatt buszoztam annyit (na jó, helyijáraton) mint előtte 18 évig.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#51012) EQMontoya


EQMontoya
veterán

István dolgozik. :D

Same rules apply!

(#51013) e=mc² válasza EQMontoya (#51012) üzenetére


e=mc²
őstag

Napom fenypontja :)

Kosz!

Ambulimax Provider

(#51014) tildy


tildy
nagyúr

Azt nezem, mintha minden egyes pillanatban meg tavolabbinak tunne a fleisten rang elerese. Tisztara ugy erzem magam, mint nyuszika, akinek az orra ele repat fuggesztenek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#51015) BlacKSouL válasza tildy (#51014) üzenetére


BlacKSouL
addikt

gyúrjál a főispán rangra.
mittudomén, az se kevésbé elérhetetlen, meg nemmindegy? :D

ja távoli emlékem szerint nem. én őstagságom óta nem tudom mimerre mivan. de félistennő sosenem leszek. ph félistenanyaságra meg hiába is gyúrnék :D

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#51016) concret_hp válasza tildy (#51014) üzenetére


concret_hp
addikt

és ez téged amúgy komolyan érdekel? :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#51017) Winner_hun válasza concret_hp (#51016) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen!
Igen
Igen
Igen
Igen
Igen
Igen
Igen
Igen
Igen-igen

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#51018) Tothgera30 válasza Winner_hun (#51017) üzenetére


Tothgera30
Ármester

:-)

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#51019) concret_hp válasza Winner_hun (#51017) üzenetére


concret_hp
addikt

és te tényleg ennyire ráérsz? :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#51020) lorcsi válasza concret_hp (#51019) üzenetére


lorcsi
veterán

vagy inkább ennyire jól tud keresni :K
esetleg jegyzi az iylen megmozdulásokat :D

(#51021) parandroid válasza lorcsi (#51020) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akárhogy is, ez mindenképpen pont annyival több fölösleges erőfeszítés, amennyit ráfordított. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51022) EQMontoya válasza Winner_hun (#51017) üzenetére


EQMontoya
veterán

És én barom még nem vettem Zewa részvényt. :D
Egyébként Neked is kegyetlen sok időd van, hogy ezt összeszedted.

Same rules apply!

(#51023) Tim82 válasza Winner_hun (#51017) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem lehet, hogy valamit kihagytál? Olyan kevésnek tűnik.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#51024) bobsys


bobsys
addikt

Barátnőm munkahelyváltása miatt, szükségünk lenne egy második autóra ... A ráfordítható összeg 750.000 Ft...egy magasabb beosztásban lévő emberhez méltó megjelenést biztosítana :DDD :DDD :DDD

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#51025) parandroid válasza bobsys (#51024) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

The Ultimate Choice of Hungary: E46 320D!

Ráadásul akár bele is férhet a keretbe, tekintve, hogy félmillió és kétmillió között bármenniyért lehet találni.

Tegyek gonosz szmájlit? Ne tegyek gonosz szmájlit? Mi legyen...?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#51026) gaborbol válasza bobsys (#51024) üzenetére


gaborbol
őstag

Irigykedsz! ;]

Magasabb beosztás - ertelem szeruen csakis valami oreg V8 benzintemeto johet szoba:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#51027) Tothgera30 válasza bobsys (#51024) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Egy veterán Volvo sem lenne nagyon gáz döntés.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#51028) bobsys válasza gaborbol (#51026) üzenetére


bobsys
addikt

Ez meg elmegy, de csak azert mert nincs egy rendes Crown Vic elado Magyarorszagon.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#51029) fokukac válasza bobsys (#51024) üzenetére


fokukac
nagyúr

Van barátnőd..?
Engedi az asszony..? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51030) EQMontoya válasza parandroid (#51025) üzenetére


EQMontoya
veterán

A héten láttam durvábbat.
Oracle céges autó, Mercedes CLA 180d! :))
Megmutatták a világnak, hogy hol kezdődik a prémium. 109 lóerővel. :D

Same rules apply!

(#51031) szőröscica válasza EQMontoya (#51030) üzenetére


szőröscica
addikt

Remélem, AMG optika volt rajta!

(#51032) Winner_hun válasza concret_hp (#51019) üzenetére


Winner_hun
félisten

Reggel munka előtt nem tartott sokáig keresgélni. Szerintem lett volna még de annyira már nem értem rá. Amúgy az előbb értem haza, tényleg nagyon ráérek...:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#51033) bandus válasza EQMontoya (#51030) üzenetére


bandus
veterán

annal meg a ceedem is tobbet tud :D de gondolkozom is egy boduletes plusz 25 loeros chiptuningon :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#51034) fokukac válasza bandus (#51033) üzenetére


fokukac
nagyúr

most akkor megvetted a ceed-et?
egyszer mentem egy olyannal 2000 km-t, az egy jó autó.
grat..! :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51035) EQMontoya válasza bandus (#51033) üzenetére


EQMontoya
veterán

:D
Jellemző, szekeret vesz, oszt egyből kell rá a pinaszőrrel kivert bársonytrón is, 'zmeg.
Azért annak először olvass utána, hogy mennyire oké a dolog, nem rövidíti-e meg valaminek az élettartamát, stb. Ráérsz.

Same rules apply!

(#51036) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

aki esetleg ismeri a klaszikus dallas sorozatot
az tud-e benne olyan szereplöről hogy collins vagy hasonló?

neten nem találom :D

(#51037) Tothgera30 válasza bandus (#51033) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Chipelés felejtős, vagy át kell írni a teljes motorvezérlő elektronikát (pl.: Rigotech), vagy egy már átírtat beletenni. Egy kis beépíthető plusz modultól csak annyit fog érzékelni az autó mint ha hidegen járna, ezáltal több üzemanyagot présel az égéstérbe, viszont ez igen káros mellékhatásokkal jár.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#51038) BlacKSouL válasza bandus (#51033) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nekem már annyit se volt hajlandó senki megcsinálni, hogy a gyári alapjárati 650-es fordulatszámot feltegye 700-ra. Ugyanis 650-en pont úgy remeg az egész, tökéletesen eltalálva a rendszer sajátfrekvenciáját, hogy elhanyagoltabb hölgyismerőseim mindig sóhajtozva ültek mellettem a pirosnál, míg rá nem jöttem a vibráció okozta mellékhatásokra. 700 körülre pöccintve viszont olyan vibrációmentesen jár, hogy V12-esek is csak hümmögve állhatnának mellette.
De nem, Hayashima Fushimishi anno így lőtte be, ezért meleg motorral minden ilyen kocsi 5 személyes gruppenvibrátorként funkcionál. Mondjuk japánokból kiindulva ez annyira nem is meglepő.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#51039) bandus válasza EQMontoya (#51035) üzenetére


bandus
veterán

azert nem komoly a gondolat. amugy jellemzo, miutan megvettem a kocsit fel is kerult facere egy tavoli ismeros 8gen civicje eladokent, jomaron, biztos eloelettel... Ez az en szerencsem :)
Gera: tenyleg nem gondoltam komolyan :) de azert utananezek :D
Kukac: igen, el is hoztam a markaszervizbol. De azert holnap egy masik markaszervizzel is atnezetem, biztos ami biztos. Meg a kotelezo dolgokat kicsereltetem, pont most rohangalokmolajert is.
BS: na ez mondjuk szivas :D bar az a honda joval kifinomultabb szerkezet, mint ez az egyszeru kis crdi motor. Ami erdekes volt nekem, hogy nem vag benne hatba kocsiket sem a turbo, szep egyenletesen adja le a teljesitmenyet.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#51040) fokukac válasza BlacKSouL (#51038) üzenetére


fokukac
nagyúr

hmm, ha már a kocsidban is jó a csajoknak, akkor érthető, hogy miért nem mennek fel hozzád... :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51041) tildy válasza concret_hp (#51016) üzenetére


tildy
nagyúr

Utálom a nagyúr rangot, szimplán ennyiről van szó. Nem eléggé polkorrekt/gendersemleges:D
Winner : Lol :D Bearanyoztad a napom. :C

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#51042) BlacKSouL válasza fokukac (#51040) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Á, azóta inkább nem állok meg a pirosnál :DDD

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#51044) 7 válasza tildy (#51041) üzenetére


7
addikt

731 kombinalt hozzaszolas kell meg, az hamar meglesz. :)

(#51045) tildy válasza 7 (#51044) üzenetére


tildy
nagyúr

Sajnos nem, mikor utoljara neztem 1 vagy két éve a pár nappal ezelőttihez képest, akkor már csak kb 500 kellett volna. Mindig változtatnak valamit, mindig meszebb kerül. Arról nem is beszélve , hogy hanyadjára lettem megint nagyúr, mégha el is értem a következőt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#51046) tildy


tildy
nagyúr

Nohat mit találtam a "fiók mélyén"

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#51047) fokukac válasza tildy (#51046) üzenetére


fokukac
nagyúr

Esmein megvan, de amúgy kik ezek az emberek? :)
pláne a csajok..? :B

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51048) tildy válasza fokukac (#51047) üzenetére


tildy
nagyúr

Van ott madwe, Loretto, I_am, vladimirR,ngabor és még jópáran:D CSajok közt ott van Natasa, Kidus mindjárt nézem még kik

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#51049) Qru válasza tildy (#51046) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pár embert felismerek én is. :D

Mikori kép ez amúgy?

#nincsbennetarcsi

(#51050) lorcsi válasza Qru (#51049) üzenetére


lorcsi
veterán

első tábor, talán 2005

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.