Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74001) NoLF válasza bitpork (#74000) üzenetére


NoLF
addikt

Hat aki ilyenkor odamegy, remelem nem csodalkozik nagyon :N

En meg tuleltema a 4 naposra kerekedett legenybucsumat, szemelyi serules nem tortent. :DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#74002) tildy válasza bitpork (#74000) üzenetére


tildy
nagyúr

Igy jártál , kellett neked odamenni. Mi Szegeden voltunk a hétvégén , arrafelé nem volt dugó .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#74003) bitpork válasza tildy (#74002) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

& (#74001) NoLF: Azért remélem nem törtök kerékbe ha a saját házunkhoz ebben az évben harmadik alkalommal takarítani elmentünk Szegedről :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#74004) fokukac válasza bitpork (#74003) üzenetére


fokukac
nagyúr

...így jártál, Tildy kedves és megértő volt veled... :D
de ne vedd magadra... ez bárkivel megeshet :K :P

Ui. mi szombaton jártunk arra, é azt gondoltuk, hogy szombaton este 9 után nem lesz nagy dugó, elvgére még van egy nap a hétvégéből. Ebből az lett, hogy Fehérvártól Siófokig piros volt a google maps. szóval én el is mentem kerülőúton hazáig.
Amúgy nem is feltétlenül a forgalom, hanem a magyar honfitársaink vezetési stílusa és egymásra nem figyelése okozza ezeket a dugókat. Még ahol később 3 sáv volt, ott is alig haladtak, alig tartott bárki is jobbra, egymás között cikáztak össze vissza, egymás seggében.
Voltam tavaly Hollandiában, ott 100 volt az engedélyezett sebesség napközben az autópályán, és mit ad ISten, folyamatosan áramlott a forgalom Eindhoven és Amszterdam között, 2x4 sávon, egyenletes sebességgel, cikázás és vészfékezések nélkül.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#74005) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Jajj de jo vegre ujra itthon - hazudhatnam, de minek.
Este 10-kor indultunk Pularol szombaton, ritka ures utakon jottunk vegig.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#74006) parandroid válasza fokukac (#74004) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jó, jó, persze, a nyugat, de ahogy hallom, már az is elvesztette a vonzerejét...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#74007) gaborbol válasza fokukac (#74004) üzenetére


gaborbol
őstag

Nalunk is ez van. 11 ev alatt egyszer sem eloztem meg senkit. 90%-ba autoplya 3-4 sav. As osszes fouton-varosban ketto esetleg harom sav. Ahol csak egy sav van es szaggatott vonal ott sem eloz senki. Ottel a korlatozas felett megy szepen mindenki. Lehet az egy Ferrari vagy egy 40 eves kombi egy 90 eves mamaval az is annyival megy.
Nagyon mas.

(#74008) bitpork válasza parandroid (#74006) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Jah bazzeg, én is nemrég hallottam hogy nem akarok én €ban fizetést meg kiköltözni mert a ruszki vakcina olyan csipát nyomott a szemembe hogy már nem is látok.
Ami meglepett, hogy mástól tudtam meg mit is akarok.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#74009) NoLF válasza bitpork (#74003) üzenetére


NoLF
addikt

nemnem, se kerékbe, se kormányba :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#74010) EQMontoya válasza fokukac (#74004) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mi Tihanybol jottunk BP-re szombat este, 8 koruli indulassal. Hat a 71-esre kiforditott a Waze Keszthely fele, aztan az elso faluban jobbra, majd 77-es es 8-as ut... Igy amugy 1:40 alatt siman haza lehetett jonni, de jol latszott, hogy a Balaton keleti csucsket semmilyen iranybol ne probalja meg megkozeliteni az, akinek nem acelsodronybol vannak az idegei.
Az autopalyan meg pont ezt tapasztaltam en is. Egyebkent azt nem ertem, hogy ha valaki latja, hogy rohadt nagy forgalom van, es tele van az egesz, akkor hova probal menni? Utoler, megyek a belsoben, elottem is mennek, beall a seggembe 30 centire es villog.
Hat oke, MX5-tel voltunk, nnyitott tetovel, szoval ennek okan elkezdtem feltunoen asitozni es nyujtozkodni az autoban, hatha attol megnyugszik a mogottem jovo is.
Aztan amikor kicsit gyorsult a sor, es tudtam normalis kovetesi tavolsagot tartani (mondjuk 20m), akkor be akart problkozni jobbrol, de hat ahhoz sok babot kell azert enni. Szegeny nem volt nyugodt utana.

Same rules apply!

(#74011) fokukac válasza EQMontoya (#74010) üzenetére


fokukac
nagyúr

én is úgy szöktem meg, hogy lefordultam az M7-ről Akarattyánál a 71-esre, majd el Veszprémig, és a 8-ason lehetett normálisan jönni. De aztán sajnos vissza-csatlakoztam az M7-re Fehérvár után, és hiába volt 3 sáv, nem volt sokkal jobb... csak már mentünk. Végül 3 óra volt hazaérni.
Igazából az emberek tahók, legalábbis egy igen nagy hányaduk...
És ez nem fog változni... Sőt, mivel 21 éve vezetek, azt kell, hogy mondjam, hogy romlik a helyzet.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#74012) EQMontoya válasza fokukac (#74011) üzenetére


EQMontoya
veterán

Egyertelmuen romlik a helyzet, de ez koszonheto annak, hogy a tisztelt rendorseg hosszu evekig csak azon szabalytalansagok ellen lepett fel, aminel a befektetett energia / beszedett buntetes aranya a legjobb volt.
Most ez talan valtozik azaltal, hogy a horrorkaravanokat elkezdik kiszedni, meg megjelentek ez a pofatlan(tan)itas videok, es hasonlok, de itt sok evnyi munkat kell bepotolni.

Same rules apply!

(#74013) BlacKSouL válasza EQMontoya (#74012) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az embereket nem tartja vissza a varhato buntetes a szabalytalansagtol(ahogy allitolag a nyilvanos megalazas, megszegyenites, kivégzés sem a bunozestol) hiszen aranyosan kicsi a lebukas veszelye is, es mivel erkolcsileg, moralisan rengeteg a nulla, aki valtozni egyenileg keptelen, de nem is akar. (Van ismerosom aki evente tobbszazezret fizet ki gyorshajtasra, mert nem esik jol neki lassan menni, es inkabb kifizeti. Tesco parkoloban a csaladosba all egyedul is. Stb. Ez masokat zavar, de vannak akik igy erzik jol magukat, hogy folyamatosan kihasznaljak a rendszer lyukait. ) Ezert szerintem nagyon kicsi az esely a pozitiv valtozasra, viszont sokkal nagyobb a dominoszeru vagy inkabb biliardgolyos fokozodasra. Sokan addig tudnak higgadtak maradni, mig az onerzetuk nem serul, de onnantol hatvanyozottan elgurul a gyogyszer. Valami fura komplexus kompenzacio megy az utakon, mindenki probal gyorsabb lenni, versenyezni, megmutatni a masiknak. De az egesz tarsadalom beteg valami azonos alapokon, csak az autozas felszinre hozza azt ami a hetkoznapokban kisse hatterbe szorul.
Voltam en is ilyen egy darabig, ami az autos reszt illeti, de szerintem remelhetoleg nagyreszt levetkoztem.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#74014) parandroid válasza BlacKSouL (#74013) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem a büntetést kell növelni, hanem a lebukás esélyét. Ha közel 100% arányban bukna le, az lenne a visszatartó erő. Legalábbis a hanyatló nyugaton, ami újabban a vonzerejét is elveszítette, ez így működik. Na jó, a 100% az (negatív) utópia, jó az 10%-nak is, de tény, hogy iszonyat sok a telepített kamera, és a trafi, amik sok minden egyebet is néznek a gyorshajtáson kívül (piros, öv, telefon, tilosba kanyarodás, követési távolság, stb). A bünti nem sok, de a pontok gyorsan gyűlnek, meg a jogsi is hamar pihenőre tud menni, azt meg megérzik.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#74015) Pttypang válasza parandroid (#74014) üzenetére


Pttypang
veterán

Telemetrias boxot az autoba a biztositoknak, az gyorsabb lenne.

Everybody lies.

(#74016) parandroid válasza Pttypang (#74015) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akartam írni, csak nem mertem. :DDD
De én ugyanígy kötelezővé tenném elöl-hátul a gyári dashcamet is. Usernek nem is kell hozzá hozzáférés, csak a hatóságoknak.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#74017) concret_hp válasza parandroid (#74014) üzenetére


concret_hp
addikt

hungárián bármelyik lámpához kiállsz 10 percre, nagyjából 100% hogy 1nél több telefont kézben fogó embert fogsz látni, miközben vezet :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#74018) parandroid válasza concret_hp (#74017) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ami ennél is durvább, amikor a kezében a telefon, és látod, hogy görgeti, vagy üzenetet pötyög rajta menet közben. És nem dugóban állásról beszélünk. Az ilyennek gyakorlatilag az egyetlen adekvát büntetés a saját telefonjával törni szilánkosra az ujjait. Lehetőleg nyilvánosan. Előfordul amúgy errefelé is, igen. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#74019) lenox válasza EQMontoya (#74010) üzenetére


lenox
veterán

De amugy ezzel. hogy szopatod te sem vagy sokkal jobb. Szerintem hagyni kell a hulyeket, hogy menjenek minel tavolabb. Honnan tudod, hogy ha legkozelebb meg kell allni nem szall ki egy viperaval pl? De az is eleg, hogy idegessegeben nem figyel, es valaki mast kiut.

(#74020) erdey_a


erdey_a
őstag

Hogymondom magyarul: Flashen von Steuergeräten
...és nem a Steuergerät a kérdés :D

Létezik magyar szó arra, amikor egy firmwaret "flesselnek"? Feltölt? Frissít? :F

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#74021) lenox válasza erdey_a (#74020) üzenetére


lenox
veterán

Szerintem frissit, a firmware-nek viszont nem tudom, hogy van-e magyar valtozata.

(#74022) erdey_a válasza lenox (#74021) üzenetére


erdey_a
őstag

a firmware nem kell... csak a flashelést szeretném magyarosítani, ha egyáltalán lehet. a frissítés ugye azért nem jó nekem, mert flashelik az adott eszközt akkor is, amikor még nincs is rajta "szoftver". Lehet hogy megérett az idő az idézőjel használatára?
flashelés = "flashelés" --> vezérlőegységek "flashelése" :)

Vérboci

(#74023) tildy válasza bitpork (#74003) üzenetére


tildy
nagyúr

Hat de hétvégén ‘szinte’ mindenki oda megy, főleg ilyen hosszú hétvégén. Na mindegy, Szeged csodálatos , a Napfény műteremben jók a sörök, bár én csak az alkoholmentes meggyes sörüket kóstolgattam.

Nekem mondjuk meg sem fordult a fejemben olyan helyre menni, ahol túl sokan lehetnek .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#74024) 7 válasza concret_hp (#74017) üzenetére


7
addikt

Miért fog valaki legalább 2 telefont a kezében, akár vezet, akár nem? :F

[ Szerkesztve ]

(#74025) FehérHolló válasza erdey_a (#74022) üzenetére


FehérHolló
veterán

felprogramoz

Skynet is real. It's called Google.

(#74026) erdey_a válasza FehérHolló (#74025) üzenetére


erdey_a
őstag

wow, ez tetszik, jól illik a szövegbe is. köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#74027) NoLF válasza 7 (#74024) üzenetére


NoLF
addikt

énséta közben az egyiken beszélek, másikkal parkolást intézek, emailt nézek, chatelek, telószámot nézek ki, ilyesmik.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#74028) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Noti upgrade, M2 128Gb-os SSD ki, 512Gb-os be. Gép indul, Win 7 telepítés forog. Kikapcsolás után nem bootol róla. Vicc. :O

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#74029) ToBeY válasza Tothgera30 (#74028) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mkért Win7, használsz valami spéci programot ami csak azon fut el? :F

(#74030) Tothgera30 válasza ToBeY (#74029) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem, csak nem fekszik a Win 10. Drasztikusan szólva utálom.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#74031) EQMontoya válasza Tothgera30 (#74030) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hat aki modern technikara telepit mar nem supportalt OS-t, az biza igy jar.

Same rules apply!

(#74032) EQMontoya válasza lenox (#74019) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azert azt er latni, hogy a "szopatas" alapvetoen vizualis gesztusokbol allt (asitozas, nyujtozkodas), nem tartottam fel, ha valamilyen oknal fogva sikerult az automat kette nyitnia, mint Mozesnek a Voros tengert, akkor 15 meterrel lett volna elorebb ugyanabban a sorban.
Szopatni akkor szopattam volna, ha direkt lassabban megyek elotte, nem tartok jobbra, vagy barmi hasonlo olyat csinalok, aminek okan miattam nem tud gyorsabban haladni.
Persze, ezzel is fricskaztam, de szerintem ez ezzel jar, ha bunko vagy masokkal, azok nem lesznek megertoek, jofejek es elozekenyek. Adjonisten es fogadjisten, vagy hogy is volt ez.

Same rules apply!

(#74033) Tim82 válasza EQMontoya (#74031) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szvsz M.2 SSD bőven volt már a Win 7 időszakában is. Ha jól rémlik, 2013-2014 körül már került notikba.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#74034) lenox válasza EQMontoya (#74032) üzenetére


lenox
veterán

Szerintem azt irtad, hogy jobbrol probalkozott, tehat ezek szerint nem tartottal jobbra, meg le is nyomtad. De lehet, hogy nem igy ertetted, mindenesetre kozuton, autoval fricskazni az meg mindig veszelyes, akar rad, akar masra, szerintem felesleges kockaztatni egy kis karorvendes miatt.

(#74035) ToBeY válasza Tothgera30 (#74030) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az addig rendben van hogy nem kedveled a win10, de mivel újabb így lehet hogy jobban, másképpen használja az ssd-t mint a win7

(#74036) Tothgera30 válasza EQMontoya (#74031) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Kicsit olyan ez, mikor ráerőltetik az emberre hogy, nesze, használd ezt, ez jobb neked. :N

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#74037) 7 válasza Tothgera30 (#74036) üzenetére


7
addikt

Nem, ez sokkal inkabb olyan, hogy megszunik a tamogatas egy olyan termekre, amit mar elavultnak tekintenek.

(#74038) EQMontoya válasza lenox (#74034) üzenetére


EQMontoya
veterán

Szoval az alap problema az, hogy nem vagyok koteles jobbra tartani akkor, ha magamtol egyebkent gyorsabban haladnek a belso savban, es turelmesen varok arra, hogy erre lehetoseg nyiljon.
Az, hogy ezt nem 70cm, hanem mondjuk 10m kovetesi tavolsaggal teszem, nem jogosit fel senkit arra, hogy megelozzon jobbrol, es beugorjon oda. Cserebe legalabb kifejezetten veszelyes. Na ezert nem engedtem be. Szerintem ha 5x nem engedik igy be, hatodszorra nem fogja megprobalni, es kicsit biztonsagosabb lett a vilag.
Az persze mas kerdes, hogy ha viszonylag tomott sor van a belso savban, akkor mennyi szellemi kepesseg (vagy annak hianya) kell ahhoz, hogy nekialljon az ember levillogni azt, aki ennek a vegen halad, es lathatoan szinten szeretne gyorsabban menni.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#74039) gaborbol válasza 7 (#74037) üzenetére


gaborbol
őstag

A termek 2009-ben jelent meg es meg mindig tamogatott vallati kornyezetben , ha hajlando vagy erte fizetni.
Szerintem teljesen rendben van , hogy 11 ev utan a nagyatlag szamara mar nem ajanlott.
Nem a tamogatas hianya miatt, nem bootol a laptop, ott valami mas gebasz lesz.

Melyik operacios rendszer tamogatott ilyen hosszan?

[ Szerkesztve ]

(#74040) lenox válasza EQMontoya (#74038) üzenetére


lenox
veterán

Na ezert nem engedtem be.

Hat ez az, ezzel te is beallsz a sorba. Ertem, nem az elejere, a fokocsogok helyere, de akkor mar eldolt, hogy mi vagy, csak az arfolyamon vitatkozunk.

Szerintem ha 5x nem engedik igy be, hatodszorra nem fogja megprobalni, es kicsit biztonsagosabb lett a vilag.

Ez teljesen biztosan tevedes. Aki hatodjara nem probalna meg, az elsore sem. Es nem azt ismerik fel belole, hogy ja, ezt nem kene, hanem azt, hogy aki nem enged be az mekkora paraszt (es reszben igazuk is van). Inkabb sokbol egy majd befekez eled, vagy megallit, es megprobal elverni, vagy rad figyel es nekimegy az elotte haladonak. Szoval pont ellenkezoleg, ettol veszelyesebb a vilag. Te is hozzateszel. Nem 100%-ban a te felelosseged, hanem csak mondjuk 10-20-ban, de az meg mindig tobb, mint ami a jo (0).

akkor mennyi szellemi kepesseg (vagy annak hianya) kell ahhoz

Mennyi kell ahhoz, hogy a hulyeket nem provokaljuk, mikor biztonsagrol van szo?

(#74041) bitpork válasza lenox (#74040) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A cicának abban igaza van, hogy aki ennyire gusztustalanul nyomul más kárára az maximálisan megérdemli a szalagkorlátot - de sajnos nincs eszköz amivel a józan magatartásra rá lehetne vezetni a mentálisan halmozottan hátrányos helyzetűeket.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#74042) NoLF válasza bitpork (#74041) üzenetére


NoLF
addikt

cica :))

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#74043) 7 válasza gaborbol (#74039) üzenetére


7
addikt

Ne tolem kerdezd, en nem ragaszkodom a Win7-hez :P

(#74044) EQMontoya válasza lenox (#74040) üzenetére


EQMontoya
veterán

Szerintem ez rossz irany.

A rablot se probalja meg megallitani az utcan senki, mert veszelyes? Ha vagy megis megteszi, akkor 10%-ban kocsog, mert esetleg novelte ennek az utcan levokre gyakorolt veszelyet? Lepjunk egyet tovabb, akkor a rendor is kocsog, ha utana megy a rablonak?
Ez a hozzaallas oda vezet, hogy a kormany kilophatja a szemunket. Oh, wait...

Szerintem ameddig nem szegsz meg szabalyt/torvenyt, es ezzel elered, hogy masok is jobban betartsak azokat, addig elorebb vitted a dolgot.

A jelenlegi kozlekedesi moral sajnos pont annak koszonheto, hogy a rendorseg nem vegezte a dolgat, a tarsadalmunknak meg minden oke, lasd az aktualis hajokazas az Adrian, amiert minden mas civilizalt orszagban mar reg lemondtak volna.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#74045) lenox válasza EQMontoya (#74044) üzenetére


lenox
veterán

Szerintem ameddig nem szegsz meg szabalyt/torvenyt, es ezzel elered, hogy masok is jobban betartsak azokat, addig elorebb vitted a dolgot.

De nem azt ered el, ugye erted? Illetve azert az velemenyes, hogy nem szegsz szabalyt, hiszen szabaly szerint ha gyorsabb autot eszlelsz magad mogott, akkor ki kell menni a kulso savba, ha ez biztonsagosan lehetseges, olyan resze nincs, hogy nem kell kimenni, mert elotted se mennek ki.

Onbiraskodas vs rendori intezkedes, politika, egyeb szabalysertesek vagy buncselekmenyek, ezeket teljesen felesleges a kerdesbe bevonni, nem lesz helyesebb amit csinalsz attol, hogy megkerdezed, hogy a rendor se allitsa-e meg a rablot. Ha rendorautoval mesz, rendor vagy, akkor allitsd meg, ha meg csak user vagy, akkor hagyd a picsaba.

(#74046) EQMontoya válasza lenox (#74045) üzenetére


EQMontoya
veterán

Illetve azert az velemenyes, hogy nem szegsz szabalyt, hiszen szabaly szerint ha gyorsabb autot eszlelsz magad mogott, akkor ki kell menni a kulso savba, ha ez biztonsagosan lehetseges, olyan resze nincs, hogy nem kell kimenni, mert elotted se mennek ki.

Szerintem meg van, mert ameddig elottem lassabban mennek a belso savban, addig en azt elozes celejabol hasznalom, es jobbra tartasi kotelezettsegem akkor van, ha az elozest befejeztem.
Eleg vicces lenne, ha azt mondana a kresz, hogy a belso savban 120-szal erkezot el kell engedned, mert epp egy elozo kamion miatt visszalassultal 90-re. Mikozben Te amugy 130-cal haladnal. Ez tipikus priority inversion problema lenne.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#74047) lenox válasza EQMontoya (#74046) üzenetére


lenox
veterán

Szerintem meg van, mert ameddig elottem lassabban mennek a belso savban, addig en azt elozes celejabol hasznalom, es jobbra tartasi kotelezettsegem akkor van, ha az elozest befejeztem.

Hat keresd meg akkor ezt a reszt, mert en nem talalom. Olyan van, hogy csak akkor maradhatsz bent, ha nem akadalyozod a mogotted gyorsabban haladot (tehat aki utoler), illetve ha olyan eros a forgalom, hogy nem lehet kimenni, akkor maradhatsz. Olyan, hogy elotted is van valaki, de amugy kimehetnel, de megsem kell, olyan nincs benne , de akkor keresd meg.

https://www.kresz.info/

Meg ha meg is magyarazod magadnak, hogy de ilyen van (nincs), akkor is ott van meg az a resze, hogy aki kozuton megmutatni, oktatni, leckeztetni akar az mind mehet a sunyiba, egy kategoria azzal, aki 70 cm-re jon hatulrol.

(#74048) EQMontoya válasza lenox (#74047) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azert azt Te magad is latod, hogy nem eletszeru, amit irsz.
Amikor egy kamiont elozo kamion miatt feltorlodik a sor a belso savban, nem fogsz kisorolni a kulsobe csak azert, mert valaki utolert.
Szerintem ez az eset siman elozesnek szamit, es majd befejezed, amikor befejezted.

Same rules apply!

(#74049) concret_hp


concret_hp
addikt

szovalhogy az van, hogy az utobbi 3 napban 2 helyrol jott az info, hogy pozitiv tessztel rendelkezo ember kozvetlen kontaktjat aki csak kicsit volt szarul, siman nem teszteltek le... az egyik sztorit olvashatjatok az azonnalin is ismerem a sracot.
a csatat megvivtuk, a sereg szetoszlott...

vagy fullba vagy sehogy :D

(#74050) lenox válasza EQMontoya (#74048) üzenetére


lenox
veterán

Szerintem ez az eset siman elozesnek szamit, es majd befejezed, amikor befejezted.

Konkretan le van irva, hogy tobb jarmuvet igy nem elozhetsz. Persze szerinted lehet barmi, de attol meg a kreszben ez van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.