Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#68001) Spet válasza ToBeY (#68000) üzenetére


Spet
addikt

All you can take.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#68002) fokukac válasza Spet (#68001) üzenetére


fokukac
nagyúr

há' ki van fizetve..! :U :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#68003) BlacKSouL válasza fokukac (#68002) üzenetére


BlacKSouL
addikt

"Egyé' g.ci, ingyen van.." [Kiss Ádám]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#68004) erdey_a válasza BlacKSouL (#68003) üzenetére


erdey_a
őstag

ebben ki is merül a kiss ádám humora...
persze amig szar van, légy is van ;]

Vérboci

(#68005) bitpork válasza ToBeY (#67998) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Szallodaban dress code? Hany csillag volt ott - mint az egen? Ha en fizeto vendeg vagyok akkor pihenni megyek es az elsodleges szempont h en erezzem jol magam. Igaz emiatt nem is szoktam 3 csillagnal magasabb helyet valasztani de nehogymar fizessek a kenyelmetlensegert. Most itt ulok Komarnoban a notarnal ceges ugyben. Itthagyok egy pecsetert meg 3 papirert 200€-t. Meg jo hogy shortshirt-be jottem amikor majd 500 kmt kell vezetnem azon felul h mennyi zset hagyok itt egy 30 perces meloert.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#68006) tildy válasza tope (#67990) üzenetére


tildy
nagyúr

Az a baj, hogy oke, 14 fok meg pont az, hogy poloban epp nem fazik az ember, ha ne fuj a szel, de a metron meg 25 fok van, megsulnek pulcsiban. Most elvileg 18 fok van, de sut a nap es nekem mar meleg.

Valoszinuleg faterom hoerzetet orokoltem, o 0-10 fok kozt huz pulcsit kb. 0 alatt kabat is.
Hetvegen amugy jurassic coastot tolunk, napi 30 merfold, most pakoloma ruhaim. Pont azon filozom, ha ilyen piszok meleg lesz (19-22 fokot mond az elorejelzes) , akkor a fene se pakol 3 pulcsit.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#68007) FehérHolló válasza bitpork (#68005) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ha az üzleti utazókra specializálódott, akkor szokott lenni dress code az étteremben.
Valahol München és Ingolstadt között jártam úgy, hogy lementem hosszúnaciban és ingpólóban reggelizni, mert még nem akartam felhúzni az aznapi inget, aztán mindenki más öltönyben ült. Kicsit kínosnak éreztem, pedig alapban már így is túlöltözöttnek gondoltam magam.

Skynet is real. It's called Google.

(#68008) parandroid válasza bitpork (#68005) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Fordítsuk meg a dolgot: ha már fizetek valami jobbfajta szállidáért, akkor hadd ne kelljen már a bunkó turista pörköltszaftos atlétája alól kifityegő mellbozontot, és hónaljkutyát (pluszpontért nőknél), valamint a gombás lábkörmeit a retkes lábán a flipflopban csodálnom. Persze az igazság általában a kettő között van, én egyrészt nem mennék így emberek közé (ha igen, akkor is alapból ápoltabb vagyok a nagy átlagnál, meg lassan egész vállalhatóan sportosra fogyok, de mégsem), másrészt eleve elkerülöm azokat a helyeket, ahol felbukkanhatnak ilyen otromba bunkók.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#68009) ToBeY válasza bitpork (#68005) üzenetére


ToBeY
nagyúr

5*,de ez nem EU 5* szinvonal szerintem.
Semmi extrát nem kértek,csak hogy vacsinál ne úgy legyél mint ahogyan strandon voltál(mert volt sajnos olyan suttyó aki bepróbálta)
Férfiaknál:hosszú nadrág,ing,szandál (de inkább zárt cipő)
Nőknél:nyári ruha,szandál,vagy magassarkú(zárt)

[ Szerkesztve ]

(#68010) Spet válasza ToBeY (#68009) üzenetére


Spet
addikt

Én ebben semmi kivetni valót nem találok.

A szálloda "megkérte" a vendégeket, hogy a közös térben kulturált módban viselkedjenek, jelenjenek meg.

Becsülendő dolog. :K

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#68011) erdey_a válasza ToBeY (#68009) üzenetére


erdey_a
őstag

és ez így is van jól...
hévizen a danubiusban sem engedik be ebédelni \ vacsorázni a mödansziéból kikecmergőket.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#68012) fokukac válasza ToBeY (#68009) üzenetére


fokukac
nagyúr

Én azért találok kivetnivalót.
Azt értem, hogy ne fürdőgatyában menjél enni, sőt, támogatom is, hogy vegyenek fel valami kulturált ruházatot.
Nade hosszú nadrág, zárt cipő? Szabadságon?
Ne vicceljünk már. az etikett nem ezen múlik, max. New York és Los Angeles szuper klubjaiban.

Mondjuk lehet, hogy nem véletlenül nem megyek ilyen helyekre. : )

Én az emberektől távol szeretek lenni, szeretem, ha van privacy-m, és szeretem, ha legalább olyan a nyaralási komfort, mint otthon (több szoba, terasz, panoráma), biztos nem mennék el egy hétre egy 15 m2-es hotelszobába.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#68013) BlacKSouL válasza fokukac (#68012) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Engem még Barcelonában egy diszkóból is kikísértek, mert térd alatti rövidnadrágom volt. Mondjuk gáz, hogy 2 órával korábban meg még világosban beengedtek így.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#68014) ToBeY válasza fokukac (#68012) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szandál volt az eldsődleges és csak zárójeles volt a zárt cipő.
btw olyan hideg volt az étteremben(nekem)hogy simán jó legyen a hosszú nadrág.

Különböző emberek vagyunk,különböző igényekkel.És ez így van jól!!!
Én nem mennék apartmanba nyaralni, mert nem akarok főzni vagy étterem után rohangálni.

(#68015) fokukac válasza ToBeY (#68014) üzenetére


fokukac
nagyúr

"Én nem mennék apartmanba nyaralni, mert nem akarok főzni vagy étterem után rohangálni."

hát, akkor nincs mese, akkor g*cihidegre hűtött éttermekben kell vacsiznod, bunkó német, magyar és mindenféle orosz isztánokból származó utastársaiddal együtt. Kinek a pap, kinek a papné. Kinek a paplan. :P

@Bleki, ez hasznos info lesz, ha netán Barcelonában akarnék diszkóba menni. :D
Ui. amúgy igazából tudom, hogy addig a liftben rejtőztél a német turistalányokkal. :P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#68016) tope válasza tildy (#68006) üzenetére


tope
addikt

14° az nem igazán pólós idő.

Piszok meleg és a 22° páros furán hat, de akkor neked a 25° már meleg. Én 28-30° között érzem jól magam, azt nevezném meleg, jó időnek.

(#68017) tildy válasza tope (#68016) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, nekem 25 már meleg, amikor azt mondom , na ez már nyaralós idő. Nekem a 20 fok az ideális:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#68018) fokukac válasza tildy (#68017) üzenetére


fokukac
nagyúr

naaaa.... eddig a 12-ről volt szó :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#68019) tildy válasza fokukac (#68018) üzenetére


tildy
nagyúr

12-14 az , mikor a pólós idő szépen lassan kezdődik . 20 fok az úgy jó. 18 is. 25 fok fölött meg mint a partra vetett hal.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#68020) fokukac válasza tildy (#68019) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nekem nem kell magyaráznod a devianciádat :) Szeretünk, úgy, ahogy vagy...! :B :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#68021) ToBeY


ToBeY
nagyúr

27 fok alatt nem húzok rövidnadráot,ott a váltópont :K (csak hogy én is beleszóljak :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#68022) NoLF válasza ToBeY (#68021) üzenetére


NoLF
addikt

Jobb ma egy tuzok, mintha holnap kettot puzok :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#68023) erdey_a válasza NoLF (#68022) üzenetére


erdey_a
őstag

Hahota '86

Vérboci

(#68024) bitpork válasza erdey_a (#68023) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha nem is hahota és 86 de azért voltak jövőbe mutató dolgok :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#68025) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

NAV helyi vámhivatal központjában vagyok, portán megy az m1 híradó, hallgatom 7 perce, és azt tudtam meg, hogy MIGRÁNS! MIGRÁNS! MIGRÁNS! MIGRÁNS! Nem számoltam, de 7 perc alatt kb. 50-60x hangzott el a migráns, kb. 40-50x az illegális bevándorló, és kb.20-30x a határ, kerítés, áradat, roham szavak.
Szerintem az északkoreai híradó is majdnem ennyire félelmetes lehet.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#68026) fokukac


fokukac
nagyúr

most, hogy kiveséztük a first world problemek nagy részét, hadd jöjjön egy újabb:

Milyen színű legyen a céges mondeóm?
kb. ez az egy, amit választhatok. Illetve azt, hogy kombi legyen-e, vagy automata.
De leragadtam ennél. Szóval, melyiken látszik legkevésbé a kosz?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#68027) tope válasza fokukac (#68026) üzenetére


tope
addikt

Ezüst szín? illetve kombi akkor ha nagy kell, automata ha lusta vagy.

Egyébként bekaphatod :P Céges autó, ja és új is...

(#68028) bitpork válasza tope (#68027) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az automata és a lustaság között nincs direkt összefüggés. Szívesen odaadtam volna a 164-s alfámat egy 2 órás rakpartira. Olyan lett a bal combom és a lábikrám a végére hogy Swarczi sírva könyörgött a receptért. És nem volt szar a kuplung, de a sportos motorhoz keményebb jár.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#68029) NoLF válasza fokukac (#68026) üzenetére


NoLF
addikt

A mondeo feherben a legszebb, az automataja nagyszeru, a kombi praktikus es szep is.

Eldontotted a kerdest magadnak, en csak alatamasztom :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#68030) BlacKSouL válasza fokukac (#68026) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Így a választékból a két ezüst szerintem a legkevésbé kényes a kültéri koszra, bár nekünk pezsgőmetál és homokmetál autók vannak, a cégesek között meg vannak ezüstök, és a bézs beütésűeken sokkal kevésbé látszik, mint a tiszta ezüstön. A téli kosznak enyhe sárgás homokos színe van, az általános száraz vagy esős kosz meg inkább barnás beütésű.
Ha a diffused silver valóságban világosabb, mint amit a monitor az autón mutat, akkor talán az a legkosztűrőbb.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#68031) fokukac válasza BlacKSouL (#68030) üzenetére


fokukac
nagyúr

most így nézegetve igazi real life fotókat (google képkereső) még az urban teal-en gondolkodom (türkisz)
De amúgy nem látom a színeket, szóval mindegy kéne, hogy legyen, de persze már 2 órát elcsesztem az életemből ezzel
:D

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#68032) BlacKSouL válasza fokukac (#68031) üzenetére


BlacKSouL
addikt

nem látod a színeket? nekem ez új információ

google képek alapján tutira a diffused a jó ha csak kosztűrés a szempont. urban teal nekem pont nem jön be, de ízlések és..

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#68033) bobsys válasza fokukac (#68031) üzenetére


bobsys
addikt

kombi legyen es mikor ejfelkor vegzel az irodaban haza se kell menned csak szunyalsz egyet a kocsiban

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#68034) fokukac válasza bobsys (#68033) üzenetére


fokukac
nagyúr

köszi :DDD

Nincs is annál jobb, mint az Aranykéz utcai parkolóházban aludni :D
Akkor már inkább a kanapé az irodában

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#68035) Spet válasza fokukac (#68026) üzenetére


Spet
addikt

Használhatod-e saját célra?
Van-e asszony, gyerek, kutya, macska, költöztető cég?
Tudsz-e kényelmesen parkolni kombival?

Ha mindháromra a válasz igen, akkor mehet a kombi. Ha nem, akkor átgondolandó.

Szin kb mindegy de általában a sötétebb szürke a jobb (nagyon sötét/világos színnél zavaró egy idő után, hogy nincs lecsutakolva).

Én kézi váltó párti vagyok, de az automata is megszokható.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#68036) fokukac válasza Spet (#68035) üzenetére


fokukac
nagyúr

Igen, használhatom. nincs, de még lehet. én személy szerint bármivel bárhova tudok parkolni, de a garázsomba így se fér be fizikailag, mert a mondeo 4,9 m hosszú. De ebbe sincs beleszólásom, a cég eldöntötte, hogy mondeo, mert akciós, és az jó lesz. (szerintem feleslegesen nagy)
De mindegy, a garázsomban általában úgyis a saját kocsim (jazz) áll.

A kombi és az öt ajtós méreteiben amúgy alig van differencia, de a kombiba talán be tudok rakni nagyobb dolgokat.
A motorba sem tudok beleszólni, 2 literes dízel lesz, mert haladunk a korral, ugye.

Ja, én is kéziváltó párti vagyok, és eleve hozzá tartozik a stílusomhoz, hogy sokszor gurulok üresben (piros lámpához, pl. De igazából nem is ez volt a kérdés. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#68037) Spet válasza fokukac (#68036) üzenetére


Spet
addikt

Ha-ah akkor adblue-s rendszerű lesz. Remélem jársz autópálya környékén :DDD

Akkor a kérdésre a válasz: ingyen kocsinak ne nézd az alvázát (vagy mit).

Szinte reagáltam, és támogatom a kézi váltót.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#68038) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Szokott innét valaki wokban kaját készíteni?

Skynet is real. It's called Google.

(#68039) NoLF válasza FehérHolló (#68038) üzenetére


NoLF
addikt

Termeszetesen. Van mas kerdes is, vagy inkabb igyunk? :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#68040) FehérHolló válasza NoLF (#68039) üzenetére


FehérHolló
veterán

Igyunk!

Kaptam egyet anyukáméktól, mert ők még soha nem használták. Rozsdamentes acél.
Neten írnak mindenféle beavatásról (lesikálni/-kaparni róla a rozsdagátló réteget, bekenni olajjal), ez így tippre a rozsdamentes acélnál csak rontana a helyzeten, és csak a nyers-/nemesacélnál lenne szükséges, ugye? :)
Azt is írják, hogy ha rozsdamentes acélt sikerült véletlenül vásárolnom, akkor dobjam inkább ki. Ebből inkább azért gyököt vonnék. Szóval mennyire gáz, hogy ilyen az anyaga? Mennyivel melegszik máshogy? (Azért ne a karbonacélhoz hasonlítsuk.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#68041) concret_hp válasza FehérHolló (#68040) üzenetére


concret_hp
addikt

szerintem próbáld ki aztán meglátod :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#68042) Lortech válasza FehérHolló (#68040) üzenetére


Lortech
addikt

Jelen. Rozsdamentes wok tényleg nem annyira tuti. Bár a hőt azt jól vezeti és bírja is nyilván, de a wokban sütés lényege, hogy zsíradékon, hirtelen, nagyon forró serpenyővel dolgozunk, rozsdamentesben az étel ilyen körülmények között tuti ragad tapasztalataim szerint (igaz, sima serpenyővel, nem wokkal).
Egy szénacélból készült wokot szépen ki lehet égetni gázon, ami odafigyeléssel megakadályozza, hogy leragadjon az étel benne. Azért még így is le tud ragadni valamennyire, de némi odafigyeléssel, kíméletes, de alapos tisztítással és megfelelő tárolással elég jól használható.
De amúgy ja, ki kell próbálni, az első sütést bírni fogja, de nem biztos, hogy lesz kedved elmosni, ha rendesen odapörkölsz neki. :D

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#68043) tildy válasza fokukac (#68020) üzenetére


tildy
nagyúr

Jejj, rájöttem mitől van. Gyalogláskor ( sima terep) is felmegy a pulzusom, emiatt nem fazok . Viszont lehet ez a 38 km elég lesz, amit ma legyalogoltam, 800 m szint különbséggel. A legmagasabb pulzus 191 volt, de majdnem sík terepen is 150 körül. Sok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#68044) FehérHolló válasza Lortech (#68042) üzenetére


FehérHolló
veterán

Köszi! Adok neki egy esélyt. :)

zöldfej: az első kérdésem pont a kipróbálást blokkolta. :P

tildy: vagy cukros vagy, vagy asztmás, vagy rendkívül magas a koleszterined (vagy rossz a szíved), ha ilyen körülmények között nagyon felmegy a pulzusod. Ha egyikről sincs tudomásod, érdemes lenne kivizsgáltatni.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#68045) emvy válasza tildy (#68043) üzenetére


emvy
nagyúr

Magas pulzus mellett ugyanúgy fázol, ha nem kapcsolódik extra oxigénfelhasználáshoz. Szerintem. Emelkedőn 191-es pulzus elképzelhető, ha közben kifulladva érzed magad. Előző héten voltam a Gellérthegyi félmaratonon, 5x futottunk fel-le a hegyre, az utolsó fél órában végig 180 fölött volt a pulzusom.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#68046) erdey_a válasza emvy (#68045) üzenetére


erdey_a
őstag

nekem ehhez futni sem kell, elég csak megnézni egy tv2 híradót

Vérboci

(#68047) EQMontoya válasza emvy (#68045) üzenetére


EQMontoya
veterán

Síkban milyen pace-szel futsz? Gondolom, itt az emelkedők-lejtők okán van 5:20 és 8:00 között minden.

Same rules apply!

(#68048) emvy válasza EQMontoya (#68047) üzenetére


emvy
nagyúr

Tavaly a félmaratonon 4:28 átlag, 10k-n 4:13-as km a rekordom pár héttel ezelőttről, maratonon 5:05/km körül (remélem majd le tudom szorítani 5 alá). Itt ugye rengeteg lépcső volt.

while (!sleep) sheep++;

(#68049) tildy válasza emvy (#68045) üzenetére


tildy
nagyúr

De te edzett vagy, és futottal. Én gyalogoltam végig .
Egyébként üdv Weymouthbol:

Fehérholló : cukros vagyok , mody 1 genetikai diabeteszem van, most rossz lett a koleszterinem(serum chol/dhl 5.4) illetve a triglicerid is magas (4.48mmol/l) lett .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#68050) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Aszongyátokmánmeg hogy itthon is begyön ezazizé a bankkártyás fizetéseknél. Itthon ez a kártyainformációs díjat növelni fogja vajh? Mert hogy Szlovákiában már megy és ott nincs plusz költsége, de itthon nekem pl minden kiküldött sms-t felszámolnak- oszt ha most még több gyön akkor még többet kell fizetnem h a saját pénzem költhessem :W

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.