Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47001) concret_hp válasza NoLF (#47000) üzenetére


concret_hp
addikt

kannás cider? :D vagy családi csomag? :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#47002) ToBeY válasza BlacKSouL (#46994) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Látom nem nézed a Big bang theoryt Kár,pedig jó.

(#47003) BlacKSouL válasza ToBeY (#47002) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát ja. Kevés ma divatos sorozatot nézek.

Sose jártam senki anyjával se, trónokért sem harcoltam, huszonnégy is csak egy szám nekem, és gőzöm nincs hogy hova sétálnak a holtak.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47004) NoLF válasza BlacKSouL (#47003) üzenetére


NoLF
addikt

Nahat, udvozollek, lelki tarsam. Mindig olyan kevesnek erzem magam mikor semmit nem ertek abbol, anit a korulottem levok beszelnek az ilyetenfele sorozatokrol, de vagyni nem vagyok rajuk. Pedig T61 ota ismet kinyilt a vilag :)

Concret_hp: kannas bizony. A 3 literes az PET palackban van, az 5 lityos mar uveges, mint az olasz kannasborok.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47005) BlacKSouL válasza NoLF (#47004) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nekem van egy bizonyos határ. Mennyiségi. Ha túl sokat hallok másokat egy dologról beszélni, akkor automatikusan megutálom, vagy ellenszenvet érzek a dolog iránt, és akkor már csakazértsem alapon távol tartom tőle magam. Ez főleg sorozatokra, filmekre igaz. Így voltam pl. anno az Avatarral. Mindenki azt nyomatta, hát nekem elment tőle a kedvem, 2 évig nem néztem meg. Aztán tévében adták, csak akkor
Melóban ebédnél mást se hallok, csak a trónok harcát, meg a kusza történeteket, a szereplőket, ki kicsoda... borzasztó
(éhezők viadalát se láttam 2 héttel ezelőttig)

Amúgy k.rvajó idő van mostanában ;]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47006) NoLF válasza BlacKSouL (#47005) üzenetére


NoLF
addikt

Nahat, pont ilyen okok miatt ellenkezek en is. Olyannyira, hogy meg mindig nem lattam az avatart :)

Itt tegnap 13, ma 23 fok volt.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47007) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Egy óra squasht és fél óra kettlebellt követő gyors zuhany után egy smoked rye india pale ale úgy rendesen b@sz arcon. :D

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#47008) NoLF válasza EQMontoya (#47007) üzenetére


NoLF
addikt

Ah tegnap en is rye ipat ittam, miutan kesz lett, ugyanis azt foztunk newportban a tiny rebel brewery-ben :)

Egyebkent lehet gratulalni, szereztem masik melot, innentol kezdve a legtobb napom 7.30-15.30 kavezoban szakacs, utana 16tol 22ig vagy 24ig pincer az eredeti helyen. Uff! ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47009) concret_hp válasza NoLF (#47008) üzenetére


concret_hp
addikt

te amúgy aludni is szoktál? :Y

vagy fullba vagy sehogy :D

(#47010) EQMontoya válasza NoLF (#47008) üzenetére


EQMontoya
veterán

Szakács? De hát Te eddig cincér voltál, nem?!

Same rules apply!

(#47011) NoLF válasza concret_hp (#47009) üzenetére


NoLF
addikt

de meg mennyire hogy. pl ma is aludtam delig ugyanis szabadnapom volt, bar probaltak behivni estere melozni de mondtam delben hogy en epp most tartok a 6. cidernel ugyhogy talan nem... :)

monti: dede, s most is az vagyok a regi helyen, az uj helyen meg szakacs leszek. prbanapon sutottem kenyeret, sajttortat, foztem ketfele levest, stb... :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47012) concret_hp


concret_hp
addikt

civilizált országokban amúgy van iylen szép kártya féle b*z*lás vagy ez hungarikum? azt vágom, hoyg iskolakezdési támogatás az sok helyen van, de az meg sztem alap lenne :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#47013) kraftxld válasza concret_hp (#47012) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Felénk nincs, van fizu, meg pár adómentes juttatás (ügyeleti pótlék, telefon stb)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#47014) NoLF válasza concret_hp (#47012) üzenetére


NoLF
addikt

itt semmi ilyesmi

viszont a benzinkuton fizetni kell a levegoert

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47015) fokukac válasza NoLF (#47014) üzenetére


fokukac
nagyúr

és - jó magyar módjára - kibírod levegő nélkül, míg tankolsz, vagy fizetsz inkább..? :-)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47016) NoLF válasza fokukac (#47015) üzenetére


NoLF
addikt

mivel kivagtak az egyik gumimat szombat este igy fel kellett lonom a potkereket ami mar eleg gatya volt ughogy tejeltem

de ertekelem a humorod :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47017) bobsys válasza concret_hp (#47012) üzenetére


bobsys
addikt

Nalunk sem mondja meg az allam, hogy mire koltheted a penzed ;]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#47018) tildy válasza concret_hp (#47012) üzenetére


tildy
nagyúr

Childcare voucher van , aztan ennyi. Iskolakezdesi nincs.
Blacksoul: [gonoszkodas on] Nem utalod meg magad a sok hideg idore panaszkodas miatt?[gonoszkodas off]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47019) BlacKSouL válasza tildy (#47018) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Dede, úgyhogy szerintem inkább sose legyen rossz és hideg idő, mindig legyen napsütés és meleg, és akkor olyankor kussolok.

Legalábbis az időről. ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47020) Viszlát válasza NoLF (#47014) üzenetére


Viszlát
addikt

Sainsburys-nél nem. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#47021) EQMontoya válasza NoLF (#47014) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azért ez olyan fillérbaszásnak hangzik, mint Osztrákiában a fizetős klotyó az autópályán, ami akkor is fizetős, ha ott tankoltál(!).
Hála az égnek volt nálam 500 euros, szóval ingyen lett. ;]

Same rules apply!

(#47022) NoLF válasza Viszlát (#47020) üzenetére


NoLF
addikt

Na olyan kutat meg erre nem lattam :)

Eq: nos igen, en sem vagyok boldog tole...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47023) lenox


lenox
veterán

Na addig kerestem tapot az apron, hogy megint veszek egy uj bequiet tapot. Mar a negyedik...

(#47024) EQMontoya válasza lenox (#47023) üzenetére


EQMontoya
veterán

Gyorsan fogynak, vagy minden gépben az van?

BlackSoul: négy decis sörrel kapcsolatban cimbora szólt egy jót:
"nem tudom, mire ez a nagy hőbörgés, hogy a pl heineken meg pl a soproni meg pl a gösser már csak négydecis kiszerelésben kapható. egyikből sem lehet még ennyit se meginni."

Same rules apply!

(#47025) lenox válasza EQMontoya (#47024) üzenetére


lenox
veterán

Lassan minden itthoni gepben az van. Van egy Corsair Hx520-am meg regrol, egy FSP 500 nem olyan regrol, van ket mini, aminek sajat kulso tapja van, a tobbi mostmar bequiet. 8 mukodo desktop van mar csak itthon.

(#47026) EQMontoya válasza lenox (#47025) üzenetére


EQMontoya
veterán

És a 8 működő gépet hányan használjátok? Illetve ennyien a 8ból ténylegesen mennyit használtok? :)

Same rules apply!

(#47027) Tothgera30 válasza lenox (#47025) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nekem még egy asztali és 3 noti is sok, jelenleg, főleg ha telepítgetni is kell... :DDD

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#47028) lenox válasza EQMontoya (#47026) üzenetére


lenox
veterán

4 fonek van sajat desktopja, egy fileserver, egy htpc, nekem plusz egy desktop, meg egy epitos/jatszos/kiprobalos/szetbaszos. Szoval ezt hasznaljuk mindet.

(#47029) parandroid válasza BlacKSouL (#47005) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én leszarom, hogy mit ki és mennyit néz, én azt nézem, aminek bejön a konceciója, és ezután még a pilot is tetszik. Ha jó, akkor azért általában bevárok több részt, és egyben darálom. Mondjuk én régebben (2000-es évek közepén valamikor, meg azóta is, bár évről-évre kevesebbet) embertelen mennyiégű pilotot néztem meg, ahogy megjelentek, abból nem volt nehéz ott ragadni pár sorozatra, az más kérdés, hogy sokat egyszerűen abbahagytam azóta, be vannak készítve a képzeletbeli playlistre, hogy egyszer majd nekiülök, de annyi idő a világon nincs, hogy tényleg mind sorra is kerüljön.

De az, hogy valami mennyire népszerű, legfeljebb annyiban befolyásol, hogy nyugodtabb vagyok, hogy nem kaszálják el akár évad közben, ha valami jó, akkor felőlem kilencmilliárdan is nézhetik, én akkor is nézni fogom, ha szar, akkor akkor sem nézem, ha összesen hárman néznék a Gyulával, meg az Ottóval.

Ezen az alapon egyébként gondolom nem szereted az olyan klasszikus rockzenét sem, mert azért is milliók rajonganak, vagy sosem olvastad a Gyűrűk urát, meg a Monthy Python is biztos csak valami túlhype-olt fos. Mondjuk a Harry Pottert nem írom, mert az tényleg szar, de nem azért, mert sokan szeretik, hanem mert konkrétan hatodik nekifutásra is az agyamra ment a könyv, így aztán nem haladtam vele, a filmből az első részt végigszenvedtem, a másodiktól némelyiket csak részletekben láttam, ahogy a gyerekek nézték, én meg néha belenéztem. Szóval ilyen érvelést elfogadok, de azért nem nézni valamit, mert a pórnép is nézi, az elég beteg prekoncepció.

Ja, az Avatar is szar, én megpróbáltam megnézni, 15-20 perc alatt végeztem vele, mert sajnos sokat kellett tekerni.

De sebaj, hétvégére jön megint a gewitter, be lehet ülni a finom hűvös lakásba sorozatokat nézni. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#47030) emvy válasza parandroid (#47029) üzenetére


emvy
nagyúr

Eleg sok idot toltottel azert az Avatarral, maximum fel percben el lehetne mondani a sztorit (a tanulsagrol meg nem is kell beszelgetni, szerencsere)

while (!sleep) sheep++;

(#47031) lenox válasza parandroid (#47029) üzenetére


lenox
veterán

Ja, az Avatar is szar, én megpróbáltam megnézni, 15-20 perc alatt végeztem vele, mert sajnos sokat kellett tekerni.

Avatart csak 3d moziban erdemes megnezni, 40-50 collos 2d kijelzon nincs mit nezni rajta. Legalabbis szerintem.

(#47032) parandroid válasza emvy (#47030) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ehh, nagyon biztos akartam benne lenni, hogy nem én vagyok hülye hozzá, és tényleg nem az van, hogy valójában jó, csak nem értem. Meg vártam, hátha lesznek kék csöcsök.

lenox: Leszarom a hádét, meg a háromdét, egy jó film már a nagyi fekete-fehér tévéjén is jó film volt, életem legmeghatározóbb sorozatélményei egy 12"-es, TN-paneles laptophoz kötődnek, és olayn dolgokat néztem rajta, hogy azóta is beleborzongok, és egy csomó részletre emlékszem.

De ha belegondolok abba, hogy a VHS-időszakból az agyonmásolt, szar minőségű szalagokon milyen filmeket néztünk végig.

Jól néz ki a hd, persze, mondjuk a 3d engem speciel idegesít, a házimozitól meg a falra mászok, mert pont a szöveget nem értem a sok effekttől (tudom, vegyek sokmillióért rendes házimozit), moziban meg konkrétan fáj, ahogy dübörög minden (bizos szar moziba jutottam el mindig), de ha egy filmnek szar a forgatókönyve, vagy balfaszok a színészek, esetleg pocsék a vágás, vagy a rendezés, akkor baszhatják a technológiát.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#47033) bobsys válasza parandroid (#47032) üzenetére


bobsys
addikt

házimozitól meg a falra mászok, mert pont a szöveget nem értem a sok effekttől
pont ezert bactam ki az enyement is, nem lehetett beallitani, hogy ertheto legyen a szoveg es kozben ne suketuljek meg minden mastol. Amazon Fire stick meg a tv hangszoroi boven elegnek bizonyultak, jo kis kutyu, nincs ezermillio kabel a tv korul, stream jon a plex serveremrol vagy a netrol.
Bar valamelyik nap neztem a Wifi logokat es szivroham kerulgetett mikor lattam, hogy valami androidos eszkoz tobb gigat forgalmazott. Gyorsan ki is titottam este meg anyaztam, hogy miert nem tud a halozatra kapcsolodni a Fire :DDD

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#47034) Viszlát


Viszlát
addikt

21 fok van (idén eddig ez a legmelegebb nap eddig) és a Social Committee már jégkrémet osztogat. :D Hülye angolok...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#47035) bobsys válasza Viszlát (#47034) üzenetére


bobsys
addikt

21 fokban becsukjuk az ablakot es felvesszuk a hosszunadragot :B

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#47036) EQMontoya válasza bobsys (#47035) üzenetére


EQMontoya
veterán

Itt kicsit máshogy van. 31 fok, felvesszük a hosszúnadrágot, becsukjuk az ajtót, eddig stimmel.
Aztán beindítjuk a motort, majd a klímát. :)

Same rules apply!

(#47037) Viszlát válasza bobsys (#47035) üzenetére


Viszlát
addikt

Jó, ti vagytok a másik véglet. ;]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#47038) Tim82 válasza Tothgera30 (#47027) üzenetére


Tim82
nagyúr

Gyors számolás a lakásban: 4 működő, 2 darabokban lévő laptop, 1 működő, 1 "under construction" desktop (működik, de késznek nem nevezném).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47039) EQMontoya válasza Tim82 (#47038) üzenetére


EQMontoya
veterán

4 noti, egy microserver, meg két szerver a pincében.

Same rules apply!

(#47040) lenox válasza parandroid (#47032) üzenetére


lenox
veterán

Nyilvan sokat fejlodtek az eszkozok, amivel filmet lehet csinalni, ugyhogy bovul a dimenziok szama, amikben egy film ertekes lehet. Persze mindenki szabadon kivalasztja maganak, hogy ebbol mi erdekli, annyi csak, hogy az avatarnak nincs erteke olyan dimenzioban, ami pl. egy 12 collos fekete-feher sd kijelzore at tud menni. Mas filmnek meg van. Ettol meg lehet jo elmeny, csak nem tortenetmeseles szempontbol, hanem pl. oly modon, ahogy egy vidamparki hullamvasut lehet. Penzugyi mutatokat nezve sokaknak bejott a vidampark feeling.

(#47041) emvy válasza lenox (#47040) üzenetére


emvy
nagyúr

Amikor egy sikeres sztorirol negativ hangnemben beszelunk, akkor vegulis implicit, hogy nem 'minden szempontbol' tartjuk ertektelennek/haszontalannak/stb.; hiszen a siker onmagaban azt mutatja, hogy valamilyen igenyt kielegitett. Hogy Godwin torvenye is igaz legyen: valamilyen szempontbol Hitler is sikeres volt :)

while (!sleep) sheep++;

(#47042) lenox válasza emvy (#47041) üzenetére


lenox
veterán

egy sikeres sztorirol

Na mondjuk az pont nem sikeres :). De mindenesetre en azt a reszet nem ertem, hogy miert kezdi el valaki az avatart nezni kiskepernyon, foleg ha tudja, hogy kritikus hozzaallasa van a tortenetet illetoen. Mert hiszen abban eleg gyenge, a csapbol is ez folyik. Persze az is lehet, hogy altalaban minden szar filmmel is megprobalkozik, 'hatha' alapon. Es ez teljesen rendben van. Na mindegy, aki meg nem latta fasza moziban 3d-ben az szerintem nezze meg, ez az a film, ami demonstralja, hogy milyen a 3d, ha jol csinaljak.

(#47043) EQMontoya válasza lenox (#47040) üzenetére


EQMontoya
veterán

Abszolút egyetértek, moziban kellemes látvány volt az avat, de történeti szempontból tényleg a 0-hoz van közel.

Same rules apply!

(#47044) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

nna...pedig két csöcsről indult a történet, meg a sörről... :D

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47045) fokukac válasza BlacKSouL (#47044) üzenetére


fokukac
nagyúr

visszaolvassak..? :-)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#47046) BlacKSouL válasza fokukac (#47045) üzenetére


BlacKSouL
addikt

inkább mossál lábat ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47047) tope válasza BlacKSouL (#47046) üzenetére


tope
addikt

Vagy hozzon csöcsöt :D

(#47048) EQMontoya válasza BlacKSouL (#47044) üzenetére


EQMontoya
veterán

Épp IPAt tolok. :)

Same rules apply!

(#47049) BlacKSouL válasza tope (#47047) üzenetére


BlacKSouL
addikt

kettőt kérek!

EQM: mipát?

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47050) tope válasza BlacKSouL (#47049) üzenetére


tope
addikt

2x2-t :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.