Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37001) VladimirR válasza FehérHolló (#36995) üzenetére


VladimirR
nagyúr

"Értelmes témáról volt szó? Igen."
igen

"Vártál választ tőle? Valószínűleg igen, különben nem kérdezted volna."
igen

"Volt értelme elköszönni? Igen."
nem, tobbnyire eszreveszem magamtol is, ha nem valaszol orakig, de ha nem is nezem meg orakon at, hogy jott-e valasz, egy forumon az sem gaz, hisz keresheto

"Chatnek minősítenéd, amit itt most már néhány órája művelsz a többiekkel? Döntsd el..."
nem, mert a leirtak nem kovetelnek azonnali reakciot a masik feltol, Racecam pl jovoheten igy ugyanugy erdemben tud valaszolni a felvetesemre, mint ha azt most tenne
el tudod ugyanezt mondani egy "szijasztok, hazaertem", vagy egy "omfg, nincsen sorom" hozzaszolasrol is? esetleg egy "ma ketszer koppanosat sz*rtam" jellegu post-rol? (a jo, ez utobbi nem szokott lenni, inkabb az elelmiszerbevitellel kapcsolatos, de semmivel sem erdekesebb/ertekesebb infot szoktak megosztani)

(#37002) FehérHolló válasza VladimirR (#37001) üzenetére


FehérHolló
veterán

Akkor máshogy közelítsük meg: Folytatott egy szálat veled elég hozzászóláson keresztül. Illik tudatni a másikkal, hogy "bocsika, most egy kicsit kiszállok"?
Pontosan azt közli veled, hogy a választ nem fogod megkapni, csak később, és ne várj rá.
Nem arról van szó, hogy baj lenne, ha később kapnád meg.

Meg ha már amúgy is írt, akkor egy ilyen kis figyelmességet belevihet, nem? Nem írt direkt külön 3000 hozzászólásnyi körítést, hogy 10 perc múlva megyek, 5 perc múlva megyek, már majdnem elmentem, satöbbi...

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37003) bolondember válasza VladimirR (#36999) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

lehet, h nem célja. Sőt. Tutira nem.

de van élet a gépen kívül is. szerintem.

Persze vissztérve a múltkori dologra - én voltam a fasz, én voltam a köcsög, offkorz, még jó, h Te vagy a feddhetetlen.
Arra gondoltam, h nekiállsz személyeskedni, kellemesen, erre mire válaszol neked az emberfia, addigra - mily meglepő, már szerkesztve van a hozzászólásod, és az eredeti tartalom el is tűnt. Nem egyszer, nem egy emberrel.
na, akkor érted mire céloztam?

Lehet, h nem tölti be az eredeti szerepét, de engedd meg, h leírjam: az idők változnak. Az igények is. Az OT-k is.

És igen, ritka buta és tájékozatlan vagyok, ebben teljesen igazad van, nem tudom se a fórum, se a semmi jelentését, célját.

DE azzal tisztában vagyok, h itt általában egy társaság összejön, beszélgetnek, még ha sokszor tényleg érdektelen marhaságok születnek - ÉS?
ÉS?

Szülessenek.

Kurvára nem értem, h ha TÉGED ennyire zavar, és látod, tudod, h szélmalomharcot vívsz, akkor miért küzdesz ennyire akkor?! Vagy Te nem látod mikor van az a pont, amikor fel kell adni, mert nem érdemes tovább küzdeni?

Mert ahogy a TépettVarnyú is mondta, ez felesleges, értelmetlen harc, amit művelsz.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37004) VladimirR válasza FehérHolló (#37002) üzenetére


VladimirR
nagyúr

felreertesz, nem arrol van szo, hogy gondot okoz, ha az illeto belefoglalja a(z amugy elsosorban lenyegi informaciot tartalmazo) hozzaszolasaba, hogy most egy darabig nem lesz online/elerheto, ne varjak azonnali valaszt
nyugtazom, mitobb, ez, igy, ebben a formaban cseppet sem elitelendo, mitobb, mint irod, valoban illedelmes dolog

problemam (mint azt peldakon keresztul is bemutattam), nem ezzel van

p.s.: az meg, hogy majdnem elmentel, a maganugyed ;p

(#37005) (Kolombusz) válasza venember83 (#36998) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ezen a TP-Link rolyteren rajta van, hogy China's No. 1 Market Share Holder, szóval annyira gagyi nem lehet, de nem adtak hozzá kábelt.

(#37006) FehérHolló válasza bolondember (#37003) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nyugodjatok már le, igyatok meg együtt egy sört, vagy kettőt.
Vladinak ilyen a stílusa, és kész. Változni nem fog, és valószínűleg azzal is tisztában van, hogy néha parasztként viselkedik.

Szerk.: Gondolok itt erre megerősítésképp: [link]

Szerk2.: Miért baj, hogy szerkesztjük a hozzászólást? Azért van a mod gomb. :)
A hozzászólásaim 80%-a végén ott van ez a felirat.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37007) VoDaFoNe válasza bandus (#37000) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

nah eghen... na megyek rádírok msn-en szóval lepődj meg! :)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#37008) VladimirR válasza bolondember (#37003) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem ertem, miert titulalod gerinctelensegnek, hogy egy hirtelen, indulatbol szuletet hozzaszolast (sajnos megesik velem az ilyesmi), annak remenyeben, hogy az illeto meg nem latta (tudom, ezt meg alszentsegnek fogod nevezni) modositok, a helyzet sulyosbitasat elkerulendo

arra pedig, hogy szerinted mi ertelmetlen harc, vagy hogy milyen kozhelyeket tudsz elohuzni rarsolyodbol, megint csak annyit tudok mondani, messzirol nem erdekel a velemenyed, akar meg is tarthatod magadnak

amugy tisztaban vagy vele, hogy az az erveles, miszerint "igen, ez egy forum, nem ez a celje, nem erre van kitalalva, de lehet igy is, kb olyan, mintha az alabbi szituacioban az alabbi ervelest hozna fel valaki?

szituacio:
eppen a konyhadban tartozkodol, a frissen elkeszitett vacsoradat fogyasztod jo etveggyal, mikor valaki belep a helyisegbe, felgugol az asztalra es eleget tesz a termeszet hivasanak
ez persze beloled nemtetszest valt ki, jelzed is fele nemtetszesed

erveles:
"lehet, h nem célja. Sőt. Tutira nem." (post-od nyitomondata)
de itt is ugyanugy ki tudom szarni magam, mint a wc-n

(#37009) venember83 válasza (Kolombusz) (#37005) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem is azt mondtam, hogy gagyi. Csak faszariak. Nagyon.

mod: Bezzeg az OT ilyet nem tud, nem zavarja a képernyőt.

[ Szerkesztve ]

(#37010) VladimirR válasza FehérHolló (#37006) üzenetére


VladimirR
nagyúr

eloszor is, ott, az, hogy kocsognek neveztem Gambit-ot, az bok volt (mint ahogyan a masik meg nem nevezett forumtars fele is maximalis tisztelet van benne, amiert nalam nagyobb kocsog tud lenni esetenkent)

a post masodik fele pedig egy idezet, mely keletkezesenel legfobb tenyezo az ironia volt

(#37011) FehérHolló válasza VladimirR (#37010) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az első feléről beszéltem. A második nem ehhez kapcsolódik.

Ne reflexből írj, mert néhány betű cigányútra kerül. ;)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#37012) Racecam válasza VladimirR (#36981) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

nekem nem tetszik, amit ti csinaltok, neked nem tetszik, amit en csinalok, s szerinted ez (legalabbis az elso fele) igy van jol - akkor miert kellene nekem masik topic?

Leginkább azért, mert megváltoztatni nem tudod. Viszont mivel úgy tűnik, hiányzik a régi idők OFF topicja, legalábbis ezt állítod, akkor pedig miért nem csinálsz egyet? És ott újra folyhat normális eszmecsere, öröm és bánat megosztása. Jelzem, ez most is megvan, azt hiszem ezt nem is kell bebizonyítanom.

Már megint a cset. Tisztában vagyok a fórum és a cset közötti különbséggel, de akkor, hogy egyszerűsítsük a dolgot és rövidre zárjuk a vitát, a fórumnak ez a topicja erősen csetes jellegű, ha úgy tetszik beütésű, közösségi topic. És, ha rajtam múlik, akkor az is marad, mindaddig, amíg lesz ebbe beleszólásom. És nem feltétlenül azért, mert én vagyok a házigazda és megtehetem, hanem azért, mert úgy látom, hogy sok embernek, az itt összegyűlő közösség jelentős többségének ez jó.

Nem nagyon tudok ehhez többet hozzáfűzni, innetől már csak ismételni tudnám magamat, az meg felesleges.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#37013) bolondember válasza VladimirR (#37008) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

igen, eléggé álszent egy indoklás... :U

Viszont egy kis megjegyzés - ez itt már nem az a konyha, ami régen volt.
Ez egy olyan lakás, ami eg ykibaszott nagy nappali, annak közepén a vécével - tehát, lehet, h Te tévézel éppen, más meg jön kábelt fektetni.

Helyénvaló?
Az, mert a vécé már csak ilyen ott (itt).

Lehetm h jó móka széllel szemben hugyozni, de egy idő után csípi az ember szemét - ha érted mire gondolok (és arról nem is beszélve, h egy idő után úgyis már csak röhögnek rajtad).
És TUDOM, h leszarod a véleményem - én se téged foglak megkérdezni, h mit egyek holnap ebédre, vagy bármi ilyesmi. Tehát ebben legalább egyetértünk.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37014) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Elegem van a pasikból de biztos megint én vagyok a hülye aki mindent túlreagál..
További szép estét mindenkinek és ne vitázzatok! :)
(jótudom neszójjak be.. :U )

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#37015) Janoska26


Janoska26
addikt

komolyan mondom itt jobban ;] elszáll az idő mintha a Slágert hallgatnám :DD

(#37016) venember83


venember83
nagyúr

Hehe, újabb anti-VladimirR este. Írtam én, hogy lesz indok. :DDD

FH: Unalmas mindig ugyanazzal az emberrel vitázni. :))

[ Szerkesztve ]

(#37017) FehérHolló válasza bolondember (#37013) üzenetére


FehérHolló
veterán

Akkor jól sikerül titkolnia, hogy leszarja a véleményed, mert már több oldala válaszolgat rá. ;]

Egyébként szerintem főleg nem a te forumozási stílusoddal van baja, kicsit érdekesen jön ez ki, hogy itt egymást szapuljátok.

Skynet is real. It's called Google.

(#37018) VladimirR válasza bolondember (#37013) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hogyne ertenem, az en szemem is csipne, ha valaki belepisalna
nem kell eleallni (hogy ertsd, leirom a ti legkedveltebb valaszotokkal: nem kell olvasni, ha nem tetszik, amit irok)

olyan edes, ahogy beprobalkozol, ezzel a "csak rohognek rajtad" cuccal - ovodaban vagyunk, kerem?

[ Szerkesztve ]

(#37019) VladimirR válasza Racecam (#37012) üzenetére


VladimirR
nagyúr

sajnos, en mar most is csak ismetelni tudom magam, talan egyetlen uj momentum lesz abban, amit irok: nekem nem az hianyzik, hogy csinalhassak egy topic-ot, ahova csak ugy lehet irni, ahogyan en mondom
nekem az etrelmes beszelgetes hianyzik, s itt sokszor ugy nez ki, hogy jonehany ember erre akkor sem igen lenne kepes, ha ostorral utnem a hatat

az pedig, hogy te kizarolag ebben latod megtestesulni a kozosseg kialakulasanak/fenntartasanak lehetoseget, tobb, mint sajnalatos

(#37020) bolondember válasza VladimirR (#37018) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az a gond, h a szél a te pisád hordja a te szemedbe..

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37021) fokukac


fokukac
nagyúr

feldugok egy katétert most már mindenkinek!
senki nem pisál le senkit, amíg meg nem fújom itt ezt a sípot... még ha azt is mondja, hogy jehova!
nyomás meccset nézni! :DD

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37022) Bubu79 válasza fokukac (#37021) üzenetére


Bubu79
addikt

Ahhoz úgysem lenne gyomrod :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37023) VladimirR válasza bolondember (#37020) üzenetére


VladimirR
nagyúr

lehet, elvesztettem a fonalat, de nekem sosem az en hozzaszolasaimmal (sajat vizeletem) volt bajom (sajat szemem)
vagy a hasonlatod nem jon at rendesen

kernelek, hogy fogalmazd meg szepen osszeszedve, atgondoltan, de nem erdekel(sz) annyira, hogy ilyet tegyek, nem erosseged a higgadtan forumozas, megint kezdesz elmenni a szemelyeskedes iranyaba, inkabb hagyjuk

(#37024) bolondember válasza VladimirR (#37023) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem személyeskedek, hanem próbáltalak metafórákkal rávezetni tetted teljesen értelmetlen mivoltára.
De nem jött át.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37025) Retro11


Retro11
senior tag

A retekklubbon megy valami c kategóriás film.

De a csaj mellesleg jó benne :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37026) Racecam válasza VladimirR (#37019) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

az pedig, hogy te kizarolag ebben latod megtestesulni a kozosseg kialakulasanak/fenntartasanak lehetoseget, tobb, mint sajnalatos

Nono, a kizárólag szó ebben a mondatban téves összefüggésként szerepel. Én nem szólok, szóltam az általad értelmesnek említett beszélgetés ellen. Nagyon szívesen látom, olvasom azokat is. Most is valami olyasmi születik, legalábbis reménykedem benne. (Azt most ne írd, hogy akik képesek lennének ilyenre, azok éppen az általad említett okok miatt, nem éreznek erre késztetést, mert akkor kénytelen leszek példákat kérni. Rajtad kívül, mert Te ennek ellemére szoktál írni a topicba.)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#37027) BlacKSouL válasza Retro11 (#37025) üzenetére


BlacKSouL
addikt

átkapcsoltam, de csak valami reklám van... vissza a meccshez..

ja, ki kér popcornt? :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37028) Bubu79 válasza BlacKSouL (#37027) üzenetére


Bubu79
addikt

Jöhet ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37029) Retro11 válasza BlacKSouL (#37027) üzenetére


Retro11
senior tag

Most már megy a film. :DDD

Mindjárt ledobja a ruháját.

[ Szerkesztve ]

(#37030) venember83 válasza BlacKSouL (#37027) üzenetére


venember83
nagyúr

Jobban örülnék egy friss, meleg pitának. Vagy valami édesnek... Körül kellene nézni.

A meccs kifejezetten jó, nézd azt szvsz, csak kár, hogy nem rajongok egyikért sem.

(#37031) Racecam válasza venember83 (#37030) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem egy Roma-Juventus az biztos. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#37032) bandus válasza Racecam (#37031) üzenetére


bandus
veterán

forza juve :P :DDD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37033) BlacKSouL válasza Bubu79 (#37028) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A csudába, kimentem a konyhába érte, de mire behoztam már Cuba Libre lett belőle ;]

Vladi: Tudnál írni konkrét példákat általad értelmesnek tartott beszélgetést generáló témákra? Nem azért mert én nem tudnék, hanem hogy lássam hogy Te konkrétan miről szeretnél, ha mondjuk varázsütésre(nyilván nem lehet) mindenki hasonlóan szerinted értelmesnek mondhatóan szólna hozzá. A 20 előtti OT-kben még nem voltam itt, viszont azok az emberek már 95%-ban nem látogatják aktívan az OT-t, másrészt nincs kedvem visszakeresni, meg hát új témák kellenének, nem a régiek ismétlése(esetleg aktualitását vesztették) Tényleg csak példák kellenének. Én magam tartom annyira értelmesnek, hogy el tudjak beszélgetni kellően komoly, de nem szakmai témákról is, de nem biztos hogy a napi robot, meg a melóban való komlyságnak való megfelelés után itt is erre vágyom. Lehet hogy itt éppen szarásról, pinákról, meg piálásról szeretnék nagyon komolytalanul beszélgetni inkább, mert azt napközben nem tehetem meg. Lásd még: "Fáradt Gőz" :)
Na nem ragozom tovább, úgyis érted a kérdést már az első sortól is.

Hosszabbítás

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37034) Racecam válasza bandus (#37032) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Sei molto coraggioso! ;]

Blacki: A filmben? :F

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#37035) Bubu79 válasza BlacKSouL (#37033) üzenetére


Bubu79
addikt

Jellemző - irigy dög :P Hoztam magamnak

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37036) bandus válasza Racecam (#37034) üzenetére


bandus
veterán

eh, az olasztudásom az előbbi mondatomra korlátozódik :D

de szeretném tanulni a nyelvet, csak sajnos nincs elég időm..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37037) BlacKSouL válasza Retro11 (#37029) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link]

Hát nem véletlen :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37038) bolondember válasza Bubu79 (#37035) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tolsz nekem is?

Nekem van egy jó témám: beszélgessünk a lélekvándorlásról, illetve a halál utáni életről!

mod: vagy az nem eléggé IT? :F

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37039) Retro11 válasza BlacKSouL (#37037) üzenetére


Retro11
senior tag

Tudtam, hogy ismerős valahonnan.:DDD.

Az a jelenet 10perccel ezelőtt nem volt rossz. Nincs valami rendezői változat. Muhaha ;]

P.S: Ugyi:DDD

[ Szerkesztve ]

(#37040) BlacKSouL válasza Retro11 (#37039) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Addig láttam hogy kibuggyant a melle, de visszakapcsoltam, mert meccs van

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37041) Bubu79 válasza bolondember (#37038) üzenetére


Bubu79
addikt

Persze ;)

Én már az előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban ;)

Blackie: Ezek után ha azt mondod, hogy csajhiányod van ( kibuggyan egy mell, Te meg átkapcsolsz holmi focira ) megkereslek és agyoncsaplak :U

venember83: Wazze - igazad van :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37042) venember83 válasza bandus (#37036) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagyon bátor vagy. Szerinte. Szerintem csak realista, persze, hogy az ember a szimpatikusabb és jobb csapatnak szurkol. :DDD

Bubu: Tv-ben mind a kettő kb ugyanannyit ér. ;)

[ Szerkesztve ]

(#37043) Cs.Orsolya válasza bolondember (#37038) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Inkább beszéljünk arról, hogy kinek van egyáltalán élete a halál előtt, és hogy hánynak van lelke, ami vándorolhat...? Ezek sokkal aktuálisabb kérdések, szvsz. ;)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#37044) FehérHolló válasza Cs.Orsolya (#37043) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én nem hiszek a lélekvándorlásban.

Skynet is real. It's called Google.

(#37045) Racecam válasza venember83 (#37042) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Anche voi. :((( :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#37046) Bubu79 válasza Cs.Orsolya (#37043) üzenetére


Bubu79
addikt

A lélek kérdése biza fogas kérdés - ha van is, általában csak bajba kerül a léte miatt az ember ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37047) Retro11 válasza Bubu79 (#37046) üzenetére


Retro11
senior tag

Már akinek kifejlett annyira.

Ismét buggyantás van. Na jó ezt befejeztem. Nincs itthon Barátnénim 2hétig. :O :O

[ Szerkesztve ]

(#37048) tbs válasza Cs.Orsolya (#37043) üzenetére


tbs
addikt

Neeee! Neeee..! NEEEEE..! Az kész lebukás lenne... :U

(#37049) BlacKSouL válasza Bubu79 (#37041) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A meccs élő :) Buggyantást meg még nézhetek utána is

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37050) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok! vége a gályának ! :DD Mindenki meccset néz? Még te is, fiam ? :D Akkor biztos fontos lehet! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.