Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#58751) Lortech válasza lenox (#58747) üzenetére


Lortech
addikt

Nekem tavaly valami 400k-t ajánlott fel a biztosító, hátsó lökhárító csere + fényezés, hátsó sárvédő javítás, fényezés, jobb hátsó fényszóró csere, első lökhárító fényezés. Egy akkor 15 éves, kb. 700k-t érő autóról van szó, igaz, teljesen sérülésmentes volt a balesetet megelőzően.
210+ áfából megcsinálta egy szaki, meg elkönyvelhettem némi értékcsökkenést. Nyilván ha begurulok Ivan*cshoz, fél misi alatt nem áll meg.
A te eseted szerintem sem tűnik túl korrekt ajánlatnak.

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#58752) lenox válasza EQMontoya (#58749) üzenetére


lenox
veterán

Elmentem markaszervizbe, hogy adjanak arajanlatot, 250k-rol adtak, ami nekem meglepo, de ha annyi, akkor annyi.

Azt nem vagom, hogy nekem az-e a jobb, ha igy megcsinaltatom, es akkor ha meri valaki, akkor azt fogja merni, hogy az egesz oldala fenyezve van, vagy ha hagyom a faszba, a muanyag elemeknek kb. mindegy, hogy le vannak-e horzsolva egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#58753) Lortech válasza lenox (#58752) üzenetére


Lortech
addikt

Ha biztosító kifizeti és nem kerül semmibe megcsináltatni rendesen, én megcsináltatnám a helyedben. Ha lefényképezed a jelenlegi állapotot, akkor eladásnál meg tudod mutatni, hogy miért lett lefényezve az oldala. Ha eladás a szempont, szerintem nagyobb negatívum, ha végig van húzva, mint hogy a rétegvastagságmérő mit mutat, főleg, ha meg tudod mutatni, hogy nem azért lett fényezve, mert rommá lett törve.

Thank you to god for making me an atheist

(#58754) EQMontoya válasza Lortech (#58753) üzenetére


EQMontoya
veterán

+1

Az ajánlatod meg... Igen, azért az vicces, hogy egy kb. hasonló sérülésre két és félszer több lóvét ajánlottak egy Corsára, mint egy Lexusra.
Melyik társaságnál volt a károkozó?

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#58755) BlacKSouL válasza fokukac (#58750) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát most idelent viszont kifejezetten vegyes. Délelőtt napos, 24-26 fok, délután felhős, szeles, 22-25 fok. Este meg rendesen fáztunk félig zárt erkéllyel. Hideghullám. A víz még valamennyire kellemes azért. Viszont hétfőn hazamegyek, keddtől ismét 34 fokok végig, szál felhő nélkül, éjszaka 22-23 lesz. Úgy 2 hétig.
Szóval tudja az.. :) Csak így tudja megoldani.
Majd augusztus 12-től lesz még egy ilyen ciklon szerintem, ismét hideghullámmal. 1 hétig. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58756) EQMontoya válasza BlacKSouL (#58755) üzenetére


EQMontoya
veterán

Téged tényleg nem szeretnek az égiek, akárhányszor Horvátországban voltam nyáron, mindig tikkasztó hőség volt.
Egyszer volt egy esős délután a megkérkezés napján, aztán másnaptól strandidő. Szóval a városnézések alkalmával izzadtam is rendesen .

Same rules apply!

(#58757) BlacKSouL válasza EQMontoya (#58756) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Fura ez, 3 évvel ezelőttig nekem is szinte csak forróság jutott, aztán most 3. éve mindig sikerül hónapokkal előtte eltalálni a nyár szinte leghidegebb nedvesebb hetét, és ez itt Isztrián is még érezhető hideget okoz.
Már tavalyóta két külön hetet vagyok lent, hátha statisztikailag jut meleg is nap is. Kicsit így is necces, de igyekszem a napos órákat kihasználni.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58758) Lortech válasza EQMontoya (#58754) üzenetére


Lortech
addikt

Allianz.

Thank you to god for making me an atheist

(#58759) EQMontoya válasza Lortech (#58758) üzenetére


EQMontoya
veterán

Na igen, nekem a Köbével volt dolgom. Ez azért sok dolgot magyaráz.

Same rules apply!

(#58760) NoLF válasza BlacKSouL (#58757) üzenetére


NoLF
addikt

Menj szardiniara, annal kozelebb nem talalsz sivatagot :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#58761) moma


moma
őstag

Használ valaki babzsákot? Tudtok olyan típust mondani amit ajánlanátok? Vagy mik amik fontos szempontok? Milyet vegyek? Pl asszem jó nagyot kellene.

we all deserve a bit of luck.

(#58762) bitpork válasza moma (#58761) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Szexelni nem lehet rendesen rajt ki kell maszni belole, es minden tetejebe takaritaskor az amorf allapota sem segit. Remelem tudtam segiteni ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58763) EQMontoya válasza moma (#58761) üzenetére


EQMontoya
veterán

(#58764) Viszlát válasza bobsys (#58724) üzenetére


Viszlát
addikt

Ez jó volt.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#58765) bobsys


bobsys
addikt

Elkezdett "kattogni" az auto gyorsitaskor foleg ha 4 ultunk benne, valamint femes rezgest halottam. Az elsore nem volt tippem a masodikra meg gondoltam biztos a kipofogot tarto 2 gumi elnyult es azert csinalja (mar megesett). Ket szervizt ismerek, mondom elviszem oda ahol az orosz dolgozik, annak biztos van gogyija kitalalni mitol kattog az auto. Megnezni, alternator csere, akkor mar legyen olaj csere is meg ha fel van emelve akkor cserelje ki a gumit tartokat.
Hiv, hogy kesz, de baj van. Hatso diffi ereszti az olajat, de semi gond. Van bontobol elvileg 60K merfoldel egy (diffi + hatso tengely), potom $1450 :Y be is tudja rakni meg ma. Elmentem a kocsiert es atgurultam a masik szerivzbe, mondom nekik mivan. Megoldottak $162, az egyik csavarnal eresztett, tomites csere, potoltak nemi olajat es kesz.

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#58766) moma válasza bitpork (#58762) üzenetére


moma
őstag

Miért nem lehet szexelni? :DDD Itt a cégnél amik vannak azoknak elég erős tartása van ;)

we all deserve a bit of luck.

(#58767) bitpork válasza moma (#58766) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Én beleültem, felvette az alakomat. Ok. Mászott a nőci, de minden mozgásfázisnál a bab is helyezkedik és hát egy idő után olyan mintha egy gumibelsőbe szorult volna a fenekem :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58768) fokukac válasza bitpork (#58767) üzenetére


fokukac
nagyúr

Maradjunk annyiban, hogy malacoknak nem való, ha nem tudnak megfelelően helyezkedni... :P
ungabungázni mindenhogy és mindenhol lehet; ha kifogásokkal jössz, akkor túl öreg vagy :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58769) bitpork válasza fokukac (#58768) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

bszki a talajtorna nem szex :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58770) Lortech válasza moma (#58761) üzenetére


Lortech
addikt

A méret és alak kipróbálós, enélkül biztos nem vennék semmilyet. Nekem egy egész nagy van, ez jól variálható. A lényeg, hogy kellemes legyen a tapintása a huzatnak, hogy bőrrel érintkezve is kényelmes legyen, ugyanakkor masszív, strapabíró, légáteresztő anyagból legyen és cipzáros, tehát mosható legyen, cserélhető töltettel, mivel pár évente érdemes cserélni a töltetet.
Dugni pedig kifejezetten jól lehet rajta, csak meg kell találni a megfelelő pózt. :D

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#58771) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Internetrádió / DAB rádió / hálózati médialejátszó egyben topik nincs? Esetleg nem mélyedt már bele valaki közületek a témába? Olyan nevű szereplőkkel van tele a piac, amiket még sosem hallottam, de legalább méregdrágák a cuccok. Nekem már valami olyasmi is jó lenne, mint egy JBL Flip / Charge szintű BT-s hordozható hangfal, csak legyen benne egy kártyafoglalat mp3-lejátszóval, meg egy rádió. Valami ilyen lenne ideális, mint a Bose Soundtouch sorozat, a minőség ismeretében talán még az árát is hajlandó lennék kifizetni, ha beletettek volna legalább sd-kártyaolvasót, egy mp3-lejátszót, meg egy dab-rádiót...

Az igazság az, hogy a legegyszerűbb az lenne, ha egyszerűen vennék egy BT-s hangszórót, és szólna a webrádió, meg a spotify a telefonról, de a netem is szar, meg a BT hangminősége is, főleg, ha mozgok a lejátszóval...

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#58772) EQMontoya válasza parandroid (#58771) üzenetére


EQMontoya
veterán

Marantz Consolette?

Same rules apply!

(#58773) Lortech válasza parandroid (#58771) üzenetére


Lortech
addikt

Én pár napja vettem egy ilyet, a hangja és a kinézete is egész korrekt:
https://rendeljkinait.hu/xiaomi-network-speaker-hangszoro-teszt-a-nemzet-csaloganya/
Bluetootht és USB-t is tud, én Wifi-n keresztül DLNA-n (server és renderer) hajtom Androidról, de Airplayjel is megy elvileg, szóval az átvitelen nem múlik a minőség.
Elég érdekes volt bekonfigurálni az első 10 percben, mert alapvetően kínai piacra szánják, de azóta tök jól teszi a dolgát.

Thank you to god for making me an atheist

(#58774) fokukac válasza bitpork (#58769) üzenetére


fokukac
nagyúr

"Ha felül vagyok, szédülök.
Ha alul vagyok, fulladok.
Ha pedig oldalt vagyok, akkor nem látom a tévét..."

:P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58775) parandroid válasza Lortech (#58773) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Valahol a kettő között lenne az igazság... Ez a kínai csoda azért gyanús nekem (ilyenekkel amúgy tele van a német amazon, de nem merem megrendelni, még úgy sem, hogy amúgy szó nélkül viszavennék, ha nem tetszik), az a Marantz meg 650 EUR, vazze. Még a felét talán (nem lenne könnyű meggyőzni magam) kiadnám valami jófajta cuccra, de ennyit biztosan nem ér nekem a dolog... Kicsit várunk még legfeljebb, amíg jobban elterjed a technológia, és többen rájönnek, hogy nem kazettás-cédés-lemezjátszós mjúzikcentert kell venni, hanem váltani digitálisra, és akkor talán a kommersz, de mégis fősodorbeli gyártók is beleállnak majd hasonló megoldásokba, aztán talán elindul valami áresés a dömpinggel.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#58776) BlacKSouL válasza NoLF (#58760) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ma mar jo ido volt, nem borult be, nem volt vihar, 28-29 fok volt, sutott a nap. Tulajdonkepp az elso rendes nyaralos nap. Meg 2 ilyenem lesz. Aztan jon ide is a meleg, meg otthonra is. Meg megyek en is otthonra. Ma mar nemi szinem is lett.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58777) fokukac válasza BlacKSouL (#58776) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ne csüggedj, most láttam egy cikket, hogy jövő héten 40 fok lesz Magyarországon, akkor talán még Nógrádban is átlépi a 20-at..! :P
Bleki zsákban hozza a meleget..! :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58778) BlacKSouL válasza fokukac (#58777) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Latod, tipikus. Lejovok, hidegfront hullam rendszer. Hazamegyek, kanikula.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58779) e=mc² válasza BlacKSouL (#58778) üzenetére


e=mc²
őstag

Nekem tavaly es tavalyelott akkor mentem nyaralni, mint te. Iden egy hettel kesobb sikerul menni =)

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#58780) moma válasza Lortech (#58770) üzenetére


moma
őstag

Nem tudod milyen a tiéd? Meg akarom nézni, de jó lenne már valami jót és akkor ha tetszik el is hozom. De lehet megkérdezem bent a cégben az milyen, mert az tuti jó. Tökre lehet belőle csinálni mindenféle alakot és tök erősen meg is tartja azt. Nem tudom mi lehet benne, de nem csúszik szét.

we all deserve a bit of luck.

(#58781) BlacKSouL válasza e=mc² (#58779) üzenetére


BlacKSouL
addikt

En mar ket eve mondom hogy lehet hozzam igazodni :) lassan penzert arulom az idopontot hogy en mikor vagyok. Elotte utana batran lehet tervezni.
Node jovanaz most, sulthal illata vegyul a fenyok es a tengerillat koze a teraszon uldogelve hlyi muscat bort szurcsolve gatyaban 21 fokban. Szavam sincs.

Amugy a latohatar szelen olyan 20-30 kilometerre a parttol, egymastol egyenlo tavolsagban a tengeren iszonyu fenyes hajok vannak minden este. Mozdulatlanul. Nem tudom eldönteni hogy halaszhajok vagy hatarvadasz orhajok vedik a partokat...[kép]
Mivel nem mozdulnak, utobbi tunik eselyesnek. Vonohalos hajok rendszerint mozognak.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58782) tildy válasza fokukac (#58750) üzenetére


tildy
nagyúr

Tuti hulyeseget ir, Szentrgyorgyon vegig 25 fok felett volt napkozben:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#58783) gaborbol válasza bobsys (#58765) üzenetére


gaborbol
őstag

Megprobaltak, nem jott be :)

Feleseg baratnoje most irt, hogy az 5 eves jeep-be beallt as automata, elso ajanlat $3200.
Korhazba sokat nem tudtam segiteni, de $700 ert mennek a bontott bevizsgalt automatak 36k merfold garral :)

(#58784) bobsys válasza gaborbol (#58783) üzenetére


bobsys
addikt

Hat jah, csak mar unom hogy a kozerten kivul kabe mindehol k. figyelni kell, mert atbasznak

szerk: korhaz? hmmm... minden ok es mar itt az ido?

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#58785) gaborbol válasza bobsys (#58784) üzenetére


gaborbol
őstag

Mondjuk egy becsuletes, kocsihoz erto szerelot pecsett seem volt egyszeru talalni. De tenyleg madarnak neznek sokhelyen.

Bizony! Bejottunk ketten "csapatepitesre" es negyen megyunk holnap haza :)
Anya kisfiu meg a kislany is jol van, igaz picikek 2.6 kg korul vannak, de minden oke veluk, majd megnonek.

[ Szerkesztve ]

(#58786) bobsys válasza gaborbol (#58785) üzenetére


bobsys
addikt

:C
DisneyWorldben nemsokara talalkozunk :DDD

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#58787) bitpork válasza gaborbol (#58785) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Szívből gratulálok, és nyitok egy sert az egészségetekre!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58788) emvy


emvy
nagyúr

Gratulálok. 2.6 kg nem kicsi, ha ikrekrol van szó.

while (!sleep) sheep++;

(#58789) EQMontoya válasza gaborbol (#58785) üzenetére


EQMontoya
veterán

Gratula!

Same rules apply!

(#58790) szőröscica válasza gaborbol (#58785) üzenetére


szőröscica
addikt

Gratula!

(#58791) Lortech válasza gaborbol (#58785) üzenetére


Lortech
addikt

Nagy gratula!

Thank you to god for making me an atheist

(#58792) gaborbol


gaborbol
őstag

Koszonjuk! :R

(#58793) Tim82 válasza tildy (#58782) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tutira *nem* írt hülyeséget, így Budapesten érezve/megnézve a lokális hőmérőt is. Napközbenre/kora délutánra itt is felment persze a hőmérséklet.

gaborbol: gratulálok.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#58794) Lortech válasza moma (#58780) üzenetére


Lortech
addikt

Megneztem, manu-art a markaja es azt hiszem, hogy a mammutban vettem, de mar vagy 8 eve, semmi baja.

Thank you to god for making me an atheist

(#58795) Tothgera30 válasza gaborbol (#58785) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Gratulálok.

#58750 fokukac: Reggel erre hűvös volt, délután meg sütő.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#58796) fokukac válasza gaborbol (#58785) üzenetére


fokukac
nagyúr

GRatula! :)

Ikrek? Fiú és lány? Luke és Leia? :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58797) NoLF


NoLF
addikt

Gratula, fakadjon a tej! :)

Mas: egyre jobban korvonalazodik a hazakoltozes, a csajszinak talaltam melot personal assistantkent ket amerikai srac melle a 11be, lassan nezek repulojegyet :)

Szeptember vege October eleje, PH on-off sorozes mehet? :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#58798) Tim82 válasza NoLF (#58797) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nyilván inkább az a kérdés, hogy te megjelensz-e a sörözésen. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#58799) NoLF válasza Tim82 (#58798) üzenetére


NoLF
addikt

Igen, ertem, s igazatok is van, elegge kacifantosan alakult az elmult par alkalom amikor kulonfele okok miatt lathatatlanna valtam, de ez azert jelentosen mas helyzet lesz, ha lesz.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#58800) fokukac válasza NoLF (#58799) üzenetére


fokukac
nagyúr

Mindig csak a duma :P

Ui. és Te mit csinálsz majd itthon? Nyitsz egy kocsmát?

Pleased to meet you - hope you guess my name

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.