Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59551) Viszlát válasza bitpork (#59548) üzenetére


Viszlát
addikt

A PM-ben sem volt semmi konkrétum, nem igazán értem, hogy valami múltbéli véleménykülönbözőség miért is releváns jelen szituban, de igazából nem is számítottam sokkal többre.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#59552) tildy válasza EQMontoya (#59533) üzenetére


tildy
nagyúr

Pesten vezettem tbs kocsiját jópár éve ha emlékeim nem csalnak, mint írtam eléggé bejött:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#59553) Tothgera30 válasza parandroid (#59520) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Tehát kicsi. ;]

#59522 bitpork: Erre akartam rávilágítani.

#59549 joamilestoné: Abortuszt egy bringaküllővel is meg lehet csinálni, az a legkevesebb. Bár poénon kívül esélyes hogy a csajnak gyorsan kellett egy kis pénz. A másik meg hogy a két gyereknek milyen magánélete lehet, bár ez természetesen csak rájuk tartozik (én jobb esetben még a szülőkre).

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#59554) bitpork válasza Viszlát (#59551) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Anno Te róttad fel nekem, hogy túl pesszimistán reagáltam hazudozásra és ígérgetésre. Most Te vagy az aki amellett ágálsz, hogy pozitívan nézem egy dolgot, elegendő infó híján. Ennyi. De azért elég fura , ha Te erre nem emlékszel, hiszen mások is nekem ugrottak amikor kikértem magamnak azt az oltást amit tőled kaptam. Nincs harag, csak kevésbé tűnik ... konzisztensnek a hozzáállásod.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#59555) Viszlát válasza bitpork (#59554) üzenetére


Viszlát
addikt

Nah pont ezért kerüllek ha meg tudom oldani. Nem, nem emlékszem, hány éve volt? 3? 5? 10? 15?

Mellesleg rutinosan egy árva szót nem reagáltál a felvetett kérdésemre, ebben a hsz-ben meg még mellé is beszélsz, hiszen egy szóval sem vontam kérdőre a hozzáállás "pozitívságát" önmagában, de láttad te ezt, csak hát gondolom a valódi kérdésre nem sikerült semmi frappánssal előállni, meg persze egyszerűbb múltbéli sérelmekkel foglalkozni.

Én kérek elnézést.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#59556) NoLF válasza EQMontoya (#59533) üzenetére


NoLF
addikt

En tolom neki itt a lorforgalmakban allandoan, de eguszeruen meg sosem sikerult kihozni a sodrabol. Vagy a gumijaim irto frankok (ami ennyi penzert lehetetlen), vagy csak siman tok jo kis futomuve es kormanymuve van.

Vezettem mar eleg sok autot, ebben a szegmensben is, s egyaltalan nincs szegyenkeznivaloja. Nyilvan semmilyen nem azonos kategoriaju igazi autohoz nincs ertelme hasonlitani, de en imadom, s azert az jelent vmit :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#59557) Viszlát válasza NoLF (#59556) üzenetére


Viszlát
addikt

Csatlakozom, még az első szériával levezettem egyszer egy osztrák túrát az Alpokban, nagyon kellemes kis autó . :K

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#59558) bitpork válasza Viszlát (#59555) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Egy év. És mert te nem akarsz szembenézni a ténnyel, hogy megváltoztál ám legyen. Tudod mit? El van nézve és lépjünk tovább :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#59559) Pttypang válasza bitpork (#59539) üzenetére


Pttypang
veterán

Nézz egy pár évad Dr. House-t, az megalapozza a jóindulatot ;]

Everybody lies.

(#59560) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Szociálisan hátrányosnak érzem magam, hogy nekem csak az időjárással van bajom néha... Vagy na, nyáron kívül mindig :) De hogy senkivel nincsenek ilyen jóízű személyes ellentéteim. Legalábbis nem érzem. Az más, hogy a véleményemmel, vagy ahogy azt előadom néha valakinek nincs azonossága, de ezt igyekszem nem személyes dolognak beállítani. Meg én se szeretnék senkivel semmilyen ellentétet kivívni. Ami adódik, az nem komoly, szerintem az ellentét felszínes, miközben a vélemény nem is annyira ellenkező, de semmiképp nem ellenséges. Na most mielőtt túlzott ömlengésbe fordulnék, abbahagyom.
Mondjuk az se zavar, ha mások kicsit harcolnak, régen zavart, de legyen ez mindenki saját baja.

Na most ez mind idebent maradna ha nem egy baráti borozáson lennék túl.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#59561) parandroid válasza BlacKSouL (#59560) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az, hogy neked nincs konfliktusod senkivel, még nem jelenti azt, hogy másnak sincs konfliktusa veled. Én is szoktam így járni, hogy utólag esik le, hogy ja, csak belém akart kötni, én meg itt jópofizok (az a bizonyos szociális érzéket érintő hiányosság, ugye), pedig aztán én sem vagyok a zen szobra.

Mondjuk azt észrevettem, hogy a hiányos nyelvtudás mögé faszán el lehet bújni, ha beléd akarnak kötni. Egyszerűen nézel bután, és egyszerű nyelvtani szzerkezetekkel is hibásan megszerkesztett mondatokkal közlöd az adott folyamat alapelveit, tudatosítva, hogy te továbbra is a hivatalos eljárást fogod követni, a kedves kolléga, vendég, vagy közlekedésben részt vevő partner ezzel ellentétes elképzeléseitől függetlenül. Csak nem elröhögni. Egy ideig azt hittem, kitaláltam valami fasza új szociális hacket, aztán eszembe jutott Manuel a Fawlty Towersből: I know nooothing.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#59562) fokukac válasza BlacKSouL (#59560) üzenetére


fokukac
nagyúr

Néha? Nem inkább néha nincs? :P

Ui. tényleg, nem ugrottál le véletlenül a tengerpartra, nyaralni? :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#59563) BlacKSouL válasza fokukac (#59562) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Dehogy, most itthon kell a zesső :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#59564) Spet válasza fokukac (#59562) üzenetére


Spet
addikt

Ez mi, valami modern muveszet? :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#59565) Tim82 válasza Spet (#59564) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az "Időkép" nevű művésztől, nézd, ott a szignója balra lent...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#59566) Spet válasza Tim82 (#59565) üzenetére


Spet
addikt

Meg soha nem lattam tole avangard stilusu radarkepet.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#59567) parandroid válasza Spet (#59566) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Avantgard stílusú időjárás esetén ez van, nincs mit tenni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#59568) Tim82 válasza Spet (#59566) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lehet, hogy gyakrabban kéne követned munkásságát, fokukac és BlackSoul pl. rajongók.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#59569) BlacKSouL válasza Tim82 (#59568) üzenetére


BlacKSouL
addikt

:D

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#59570) Pttypang


Pttypang
veterán

Autós témához pár gépjármű, mint opció
Első, 2, 3
második pakk,
majd az igazi munkába rohangáló kisautó

Az elsőnek még meleg volt a motorházteteje és csöpögött róla a sár, szóval igen, működik, a második pakk nyilván működik.

Melyik jönne szóba a mini helyett? ;]

Everybody lies.

(#59571) NoLF válasza Pttypang (#59570) üzenetére


NoLF
addikt

olaj mindig legyen nalad, az uaz 20at eszik 100on benyabol, 5ot olajbol :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#59572) Pttypang válasza NoLF (#59571) üzenetére


Pttypang
veterán

de nem igazan erdeklik a katyuk legalabb :D

Everybody lies.

(#59573) NoLF válasza Pttypang (#59572) üzenetére


NoLF
addikt

ebben maximalisan megegyezhetunk :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#59574) mark! válasza Pttypang (#59572) üzenetére


mark!
őstag

akkor számolj rá még egy kis fogyasztást, ki fog lassítani? ;]

>

(#59575) Kalandor válasza tildy (#59493) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Édesapádnak el kell mennie a helyi mozgáskorlátozott egyesülethez. Ott egy taggyűlésen lesz mondjuk 20 autó, szívesen megmutatja mindenki a sajátját, mi a jó benne, mi a rossz, ki tudja próbálni. Minden mozgáskorlátozottnak más az igénye, más áll "kézre", ki kell próbálni, hogy hova és hogyan teszi a széket, valami nagy kombi kell, hosszúajtós kupé, stb.

A LADA-nál most van egy akció, 2.9 millió forint, nem aprópénz, de kicsit alkudgathatsz és kapsz egy új, automata váltós, légkondis, ülésfűtéses (kerekesszékesnek jó ha van) kombit. Hogy akartok-e LADA-t venni, az más kérdés.

Az állami támogatás úgy van kitalálva, hogy ne vehesd igénybe. Maximum az átalakításra lehet támogatást szerezni, de az aprópénz. A majdani átalakításnál a győri Sulyok a legjobb, azt az átalakítás utáni kötelező hatósági szemlén szinte meg se nézik, átengedik. Az autót érdemes édesapád nevére íratni, mert filléres lesz KFGB, súlyadó, stb. Ha még nincs parkolókártyája, kérjen, sok idő.

Műszakira érdemes még átalakítás előtt elvinni, ha úgy jön ki, mert mozgáskorlátozott átalakítás után már csak NKH-hoz lehet és szeretik szívatni azokat az autókat.

Nem tudom mikor lett kerekesszékes, de ha nem volt azóta a jogosítványa megújítva, és abban még az van, hogy korlátozás nélkül vezethet, akkor azt is meg kell újítania.

[ Szerkesztve ]

(#59576) parandroid válasza Pttypang (#59570) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A vezetési élményre biztosan nem lehet panasz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#59577) Tothgera30 válasza Pttypang (#59570) üzenetére


Tothgera30
Ármester

A 452-esek közül a túlsó még egész tűrhetőnek tűnik, télre simán elfogadnám.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#59578) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Harcolok az időjárással és azért is rövidgatya+pólóban indultam el,pedig majd megfagyom... :U

(#59579) BlacKSouL válasza ToBeY (#59578) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én is sok ilyet láttam ma, mondjuk 12 fokban már én pulóverben mentem, de volt aki hasonlóan nem hitte el hogy hideg van. Nincs is hideg. Majd télen a -25-ben próbálkozzon aki kemény :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#59580) tope válasza BlacKSouL (#59579) üzenetére


tope
addikt

Nem tudom mire gondolnak az emberek, mikor megmondta, hogy 20-22° lesz ma a max kb, az azért ha fúj a szél, hát nem éppen póló rövidgatya kombó, mert akkor a 35°-ban mit vesz fel, lehámozza a bőrét, vagy mi ?...
Hűvös lett, úgy elviselnék olyan 25-28°-ot még vagy 3 hónapon át

(#59581) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

ofisz365 - outlook

Normál esetben megnyitom az emailt, kiteszi előtérbe külön ablakba, rányomok a nyomtatási nézet gyorsgombra, az ablakon belül átvált nyomtatási nézetre, meg a beállítási lehetőségekre, én beállítom, nyomtatom, nyomtatás kiadása után magától visszavált az ablak az eredeti nézetre.

Egy ideje: megnyitom az emailt, megnyitja külön ablakba. Rányomok a nyomtatási képre, és amikor az ablak változna, akkor eltünteti valahova "leghátra", mintha a tálcára kicsinyítésre is nyomtam volna. Ekkor újra rá kell kattintani a tálcán, de ekkor nem ám azt az ablakot hozza előtérbe, hanem az outlook főablakot, mintha épp akkor tettem volna le a mailt a tálcára valójában, és plusz még egy kattintás a tálcán, mire valóban feljön az ablak, immár a nyomtatási nézettel.
De ráadásul nem is folyamatosan csinálja, hanem hol normálisan hol nem.

Ez csak kb. 3 hete van így, előtte még normálisan működött. Vajon mitől lehet?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#59582) ToBeY válasza ToBeY (#59578) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Itt Siófokon elég jó idő van,jó hogy nem öltöztem túl. :B
Balcsi 16c os :(((

(#59583) tildy válasza tope (#59580) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez pont póló rövid gatya, vagy póló farmer kombó.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#59584) tildy válasza Kalandor (#59575) üzenetére


tildy
nagyúr

Van rokkant kártyája, 2.5 éve adta el az autóját, a második operáció utan. 2011-ben lett kerekesszékes. A győri Sulyokrol hallottunk mi is jókat, muszáj az átalakítás, lévén mindkét lába amputált, csak kézi fék/gáz kar jöhet szóba. Most mindig kocsit kell fogadni, hogy eljusson valahova.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#59585) Pttypang válasza ToBeY (#59582) üzenetére


Pttypang
veterán

Én is a héten(, lévén reghét, )mentem volna környékbeli tavakra lábat lógatni vagy szalonnát sütni, de így ebből semmi ilyesmi nem lesz.
Legalább én eljutottam tegnap tekerni, habár arra végképp nem találtam volna senkit társaságnak :N

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#59586) Kalandor válasza tildy (#59584) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha parkolókártyája van is, attól még lehet, hogy a jogosítványa régi, de érvényes és korlátozásmentes, ezt nézzétek meg.

(#59587) tildy válasza Kalandor (#59586) üzenetére


tildy
nagyúr

Úgy tudom nem korlatozmentes, lévén az első műtét után csereltetnie kellett.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#59588) parandroid válasza BlacKSouL (#59581) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom frissült, és ez nem bug, hanem feature. Én már jó ideje csak kaparok, mint kutya a jégen, bármilyen ofisz alkalmazásban, ez az office365-ösdi nekem teljesen betette a kaput. Régen évekig használtuk ugyanazt a verziót, amióta ribbonok vannak, meg mindent eldugtak a lehető leghülyébb helyekre, én teljesen el vagyok veszve, megszokni, illetve megtanulni sincs idő semmit, olyan sűrűn "frissül", és állandóan úgy érzem magam, mint Rózsi néni a 4000 ismerősös facebook hírfolyamban.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#59589) EQMontoya válasza parandroid (#59588) üzenetére


EQMontoya
veterán

Már a jövő sem a régi...

Same rules apply!

(#59590) parandroid válasza EQMontoya (#59589) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Öregszünk, na. De még az a szerencse, hogy sose halunk meg!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#59591) Viszlát válasza parandroid (#59588) üzenetére


Viszlát
addikt

Cserébe a dokumentum-menedzsment viszont egészen zseniálisan működik az O365 + SP kombóval. De tényleg, annyira egyszerűen és elegánsan meg lehet vele oldani többezer doksis library-k menedzsmentjét, hogy szinte hihetetlen, hogy ezt a Microsoft találta ki. Szerintem szimpla véletlen...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#59592) e=mc² válasza fokukac (#59562) üzenetére


e=mc²
őstag

Remeltem, hogy nem. Penteken volt egy kis zivatar Rijekaban, szombaton mar valtozekony, es volt egy kis nap is. Ma viszont mar teljesen jo.

[link]

Ambulimax Provider

(#59593) bitpork válasza ToBeY (#59582) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Múlt héten 27°C-s volt. ÍJ esete. Mi ott döglöttünk és estéről estére közelharcot vívtunk a repülő pónikkal, akik szintén vacsorára jöttek.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#59594) parandroid válasza Viszlát (#59591) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én már attól űberhepi vagyok, hogy win10-en a hálózati megosztás végre úgy működik, ahogy mindig is mennie kellett volna - mármint egyik gépen megosztod, a többiek meg látják, tiszta scifi.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#59595) Viszlát válasza parandroid (#59594) üzenetére


Viszlát
addikt

Az hagyján, de még OSX alól is simán látszanak, újra tud csatlakozni hozzá automatikusan meg minden. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#59596) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Úgy elmenni küszöböt cserélni hogy a küszöböt nem viszem magammal, csak a szerszámokat...?:(:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#59597) bitpork válasza Winner_hun (#59596) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Apu is asztalos, elküldte a munkását h mérje le a korlátot amit csinálni kellett. Megvolt, kivitték - 20 cm híja volt...
Szóval a korral szokj hozzá :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#59598) EQMontoya válasza bitpork (#59597) üzenetére


EQMontoya
veterán

Van ez így...
Mikor lemész a garázsba, kinyitod, és realizálod, hogy nem emlékszel, miért mentél le... :)

Same rules apply!

(#59599) bitpork válasza EQMontoya (#59598) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Találtam programozóknak stresszkontrollt :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#59600) EQMontoya válasza bitpork (#59599) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez kurvajó! :))

Same rules apply!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.