Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#58701) parandroid válasza fokukac (#58700) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na, akkor csak előkerült már ma a neon speedo.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#58702) fokukac válasza parandroid (#58701) üzenetére


fokukac
nagyúr

Egy órán át dörgött, villámlott, de végül itt egy csepp sem esett. Szerintem egy Bleki - átvonulás lehetett, tőlünk picit északra... :))

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58703) concret_hp


concret_hp
addikt

na voltunk egy igazi sátras lagziban, azt kell mondjam sokkal jobb feelingje volt az egésznek, mint az ilyen olyan szervező által intézetteknek :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#58704) NoLF válasza concret_hp (#58703) üzenetére


NoLF
addikt

Bizonyara azert, mert az ilyesmiket emilyen-amolyan emberek szervezik ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#58705) fokukac


fokukac
nagyúr

Meghalt a Nexus 5x-em... se kép, se hang. Így még sose jártam. Ezt tényleg jól megcsinálta az LG. 1 év garancia, és utána sorra hullanak...
És a tegnapi képek fel se voltak még töltve a felhőbe...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58706) Tothgera30 válasza fokukac (#58705) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Próbálkozz még egy független szerviznél, hátha csiholnak tüzet abba a telefonba. Bár nagy poén hogy korábbi Jiayu-m pár év használat után még vígan megy új tulajánál, a jelenlegi Xiaomi-től is ezt várom.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#58707) e=mc² válasza BlacKSouL (#58690) üzenetére


e=mc²
őstag

Ne aggódj, a viz mar jo hofoku: [link]

Ambulimax Provider

(#58708) fokukac válasza e=mc² (#58707) üzenetére


fokukac
nagyúr

Még... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58709) tildy válasza EQMontoya (#58696) üzenetére


tildy
nagyúr

Jah, pont kinn voltunk a strandon, kicsit dorgott, esett par csepp eso, de annyi volt es elhuzott az egesz eszak fele ( KEcskemet).

Na kicsit mas, irt szep levelet a helyi nav( HMRC), hogy logok nekik vagy 1100 fonttal. Csak az a gond, hogy egyaltalan nem, en midnent befizettem. Ugyhogy mikor visszaerunk battyoghatoka bankba, es kerhetek toluk statementet a HMRC-s atutalasaimrol.... Dejo.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#58710) BlacKSouL válasza fokukac (#58702) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Tegnap kipakolas, tengerbefurdes, eves, ivas volt a menu mielott delben agyba ajultam magam. Aztan vacsora, esti iszogatas. Ma reggel meg teljesen borult egre ebredtem :) Idealis volt bevasarlasra, boltban tulekedesre, meg teraszon reggelizesre. Most szakadozik, megyek is le vizbe belefetrengeni, meduzakat felrelokdosni halakat riogatni meg szurt napon heverni. De hogy mar 24 ora is kisimultabba tesz, az bamulatos. Holnap teleeszem magam tengeri allatokkal, akkor all helyre a rend.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58711) NoLF válasza tildy (#58709) üzenetére


NoLF
addikt

Self employed?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#58712) trialboj


trialboj
őstag

Betegség miatt lefogytam, és a kezelés alatt mérnem kell a súlyomat, hogy mekkora változás.

Kellene vásárolnom egy mérleget, rengeteg fajta van, és érdekelne hogy van-e különbség vagy ha fontos az ár, akkor vehetem a legolcsóbbat, mert az is pont annyira lesz precíz mint a 2-3x drágább? Ezt találtam kb 2000ftért, jó lenne ha nagyjából 1 kgnál nem tévedne többet.

Köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#58713) concret_hp válasza trialboj (#58712) üzenetére


concret_hp
addikt

szerintem igazából a változás nyomon követése a lényeg, a legtöbb digit mérleg mge 0.1 kg pontosságú, úgyhogy sztem jó lesz az első ami szembe jön.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#58714) BlacKSouL válasza fokukac (#58702) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Itt van, megjött.. csecse kirándulóidő

29 fokról 16ra negyedóra alatt. Plusz a szél olyan 60-70 körül. :) És még csak most kezd majd el esni.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58715) NoLF válasza BlacKSouL (#58714) üzenetére


NoLF
addikt

Szep.

Itt a folyamat eso es 25 fok atvaltott 22 fokba es Akig felhobe, rovidnadrag on :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#58716) Viszlát válasza NoLF (#58715) üzenetére


Viszlát
addikt

En tegnapelott bekapcsoltam a futest, 14 fok volt a hazban, az meg mar nekem sem esik jol hosszutavon. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#58717) tildy válasza NoLF (#58711) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem, munkaltato vagyok. Az alkalmazotti NI/Tax nem kerult naluk jol konyvelesre valami miatt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#58718) fokukac válasza Viszlát (#58716) üzenetére


fokukac
nagyúr

Te hol laksz? :DDD
Azért ez komoly...
Az még Salgótarjánnál is durvább hely lehet... :D

@Bleki: mi már hazajöttünk. A tetőtéri lakásban egy hét kánikula és nemszellőztetés után 27 fok van - szvsz ez nem olyan rossz...
De szerencsére már hűvös van, és esik.

De azért szívesen visszamennék az erdőbe. Mondjuk, őszintén, nekem elég melegem volt az elmúlt 5 napban, de még a csajom is csak kamillázott, pedig neki volt az az elmélete, hogy a tengerparton elviselhetőbb a hőség... Nem tudom, nekem fullasztó volt a pára, azt mondta a wunderground, hogy 32 fok, feels like 35.

-------------------

Ja igen, más téma, próbálok életet lehelni a Nexusba... az előbb a netes útmutatók szerint meghajszárítóztam, és adott életjelet: jelezte, hogy le van merülve..! :D Apró örömök az életben. Töltöm egy picit, aztán megpróbálom lementeni róla a képeimet, hátha....

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58719) EQMontoya válasza fokukac (#58718) üzenetére


EQMontoya
veterán

Edzőteremben ma este szerintem az eddig tapasztalt legelborultabb időjárás volt. Kint már esett, szóval volt pára bőven, de bent még nem hűlt le a levegő, így megvolt a 35 fok is. Jó kombó...

Same rules apply!

(#58720) fokukac válasza EQMontoya (#58719) üzenetére


fokukac
nagyúr

És mit edzel?
Karlendítés szűretlen búzával? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58721) EQMontoya válasza fokukac (#58720) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az majd csütörtökön lesz. :) Ma tisztességes kettlebellezés volt.

Same rules apply!

(#58722) tildy válasza Viszlát (#58716) üzenetére


tildy
nagyúr

Jut eszembe, azt csiripeltek a madarak, hogy aug 1-8 kozt arrafele lesz egy ket nap jelenese az uramnak.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#58723) Viszlát válasza tildy (#58722) üzenetére


Viszlát
addikt

Jaja, múltkor beszéltük, hogy majd meglátja miként alakulnak a napjai. Én szívesen látom bármikor. :)

(#58718) fokukac: North Yorkshire. Elég érdekes az elmúlt pár hétben az időjárás, körülbelül mint otthon az Április, 4 és 31 fok is volt az elmúlt két hétben. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#58724) bobsys


bobsys
addikt

[link] vagy lehet viccrovatba kellett volna tenni

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#58725) BlacKSouL válasza fokukac (#58718) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nekem az a tapasztalatom, hogy noha logika szerint tengernel parasabbnak kellene lenni, megis az itteni meleg barmilyen meleg, elviselhetobb, mint otthon. Es itt ha esik is, nem marad paras fulledt, otthon meg tiszta oserdo. Most amugy nincs panaszom, tegnap a vihar utan kiderult, naplementet neztem, reggel meg delelott ragyogo ido de huvos, es most megint delutan viharfelho szelvihar, de estere megint kiderult. Viz halistennek 26 27 maradt.

Ja. Nemtom usztatok-e mar meduzaban. Nem ugy hogy tengeeben meduzak kozt, hanwm konkretan egy meduzafelhoben. Halistennek nem csipnek, de a meleg tiszta vizben jol erzik magukat, kijonnek a partkozelben en meg uszoszemuveg ellenere kozejukusztam es ugy ereztem magam mint aki gigantikus kaviaros talba keveredett. Ott csapdistam hogy oket se zuzzam ossze, de kikeveredjek kozuluk. Erdekes es felelmetes volt, hiaba golflabda meretu atlatszok voltak.

Es igen, dragultak. De szerintem ez csak minket erint erzekenyen akik duborgunk. A szlovakok csehek lengyelek meg nemetek valahogy nem duborognek oszt megis ezrevel jonnek rendületlenül.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58726) fokukac válasza BlacKSouL (#58725) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nekem most ott is őserdő fílingem volt. Nagyon meleg volt, és nagyon párás.
Persze, ha fürdesz, az jó. De fél óra után ragadsz az izzadtságtól akkor is.

Mindegy, én inkább északra mennék júliusban, oda le pedig szeptemberben, akkor már sokkal elviselhetőbb nekem.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58727) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azért a nyaralásból hazatérve az első hetemet másképp is el tudtam volna képzelni, mint hogy azon töprengjünk családilag, hogy megcsináltassuk-e az autót annyi pénzért, mint amennyit ér, vagy inkább kérjük el az árát a biztosítótól, és keressünk egy másikat...

Mondjuk ha valakinek kétségei lettek volna, hogy a Mini Cooper vs Chrysler Jeep meccsben melyik fél húzza a rövidebbet, segítek: papírforma szerint alakult. Főleg, hogy a kisebbik autó állt (zebránál, vazze), a kétszer akkora meg nem...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#58728) bitpork válasza parandroid (#58727) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Remélem senkinek nem lett baja!

Képeket sztorit, már ha van és szabad ilyet kérni!

Autós topikokban rendszeres téma h a kisebb autó mennyivel biztonságosabb ha fiatalabb meg minden. Én mindig azt képviselem h nincs olyan tervezett gyűrődés ami felfog egy akár 2x akkora súllyal beleszálló másik autót.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58729) fokukac válasza parandroid (#58727) üzenetére


fokukac
nagyúr

Huhh, nem hangzik jól...
Én is remélem, hogy nem volt sérülés.

@Bitpork: persze, de nem lehet mindenkinek 2 tonnás autója...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58730) lenox válasza parandroid (#58727) üzenetére


lenox
veterán

Azert az kerdes, hogy ez pontosan mit jelent, nalunk a multkor az asszony lezuzta a cr-v-t, kb. a hatso kerekenel lett kicsit megutve, par legzsak elpukkant, ovfeszito, a hatso ajto kicsit gorbult, szoval lenyegeben semmi baja nem volt az autonak, 'falun' egyet kalapaltak volna rajta es kesz. Ehhez kepest a rendes helyreallitas kb, annyiba kerult, mint amennyit er. Pl. 300k-ert a tetoboritast kellett cserelni, mert a fuggonylegzsak miatt meggyurodott. Nekem nem volt kerdes, hogy egy bizonytalan tortenetu hasznaltat, vagy az altalam ismert javitottat valasszam. Persze ha ujat akarsz venni az mas kerdes.

(#58731) emvy válasza lenox (#58730) üzenetére


emvy
nagyúr

A multkori koccanasom a koruton 550e-s szamlat eredmenyezett (elbambult a mogottem autozo, szoval lett egy lokharito-fenyezes meg egy futomujavitas).

while (!sleep) sheep++;

(#58732) lenox válasza emvy (#58731) üzenetére


lenox
veterán

Na, nekem meg savot valtott a Toyotara egy Mondeo. 7-8 elemen van karcolas, kivancsi vagyok erre mit fog mondani a biztosito. Mondjuk gondolkodom rajta, hogy nem csinaltatok meg semmit, mert elso ranezesre kb. nem is latszik, de mondjuk mindegyiken ott van. Ez kb. mennyit erhet? Semmi nincs eltorve, egy muanyag elem van kb. fel centivel kiesve a szinkronbol, de azt akar kezzel is megegyengetem, illetve ilyen horzsolasszeru nyomok vannak.

(#58733) bitpork válasza fokukac (#58729) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Pedig nem nagy ár, a köztes anyagért :B Persze értem, amit mondasz, de én már konkrétan félek a kis autóktól. Vagy a leültetettektől.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58734) EQMontoya válasza emvy (#58731) üzenetére


EQMontoya
veterán

Szerencsések vagytok, hogy nem egy seggarc biztosítót fogtatok ki.

Lexusnak, amikor lezúzták a jobb elejét (lökhárító, sárvédő, lámpa, dobbetét csere, meg a lámpát tartó elem javítása), számla nélkül 150k-t ajánlott a biztosító. Azt hittem, viccelnek.

Bontott alkatrészekkel lett közel kétszer ennyi a javítás, aztán persze nyilván levertem rajtuk számlákkal az árát, de akkor is nevetséges, hogy egy elég nyilvánvaló kárnál (törött fényszóró, törött lökhárító, rommá gyűrt jobb első sárvédő) is ment a kekeckedés meg a fillérb...ás.

Same rules apply!

(#58735) parandroid válasza bitpork (#58728) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kis sebeségű ütközés volt szerencsére. Némi ijedség, Katicának enyhe hát- és nyakfájás (doki megnézte, szokásos baleset utáni izomrándulás), nekem is a nyakam lett kicsit merev másnapra, illetve a lábam belevertem a középkonzolba, lett rajta egy kisebb bibi, meg egy kék folt. Szóval jól megúsztuk. Benne volt a rizikó, 3 kislány kelt át éppen a zebrán, az egyik már átért, a másik kettő épp középen tartott, amikor megálltunk miattuk (van ott egy kisebb járdasziget). Lakott terület, azon belül 40-es tábla, kereszteződés, balra kanyarodósáv bevásárlóközponthoz, nem sokkal később buszmegálló, üzletek miatt mindig sok gyalogos, út szélén kerékpárút, szóval eleve bonyolult hely, kell figyelni. A Jeepnek nem jött össze, pedig magasabb autó is, át is lát fölöttünk. Már álltunk egy ideje, amikor rátolt minket a zebrára - az volt a szerencse, hogy a gyerekek nem voltak még előttünk, illetve az egyik tekerte a biciklit, ő már átért, ott várta a kisebbeket, akik leszálltak, és át akarták tolni a bicajt. Jó nagyot szólt a dolog, ütés, füst, mire feldolgoztam, hogy mi történt, a fickó a másik autóból, már ott állt mellettünk, és kérdezte, hogy jól vagyunk-e. Gyerekeket megnyugtattuk, félreálltunk, elrendeztünk civilizáltan mindent, másnap doki, illetve szerviz (ez volt tegnap). A legnagyobb gond az volt, hogy annyival magasabb volt az a szar, hogy nem az ütközőt találta el, hanem rögtön a csomagtérajtót, annál fogva öklelt fel minket, így nem volt tompítás. A biztonsági rendszerek tették a dolgukat, csomagtérajtó totálkár, valószínűleg tartószerkezetestől, valószínű, hogy a csomagtér-küszöböt is vitte magával, a zsanérokat tuti. Hátsó ütköző szintén kész van, kibökték belülről az acél ütközők a műanyagot, illetve több helyen szilánkosra tört. Ködlámpa, tolatóradar kuka, hátsó oszlopok, futómű talán nem sérültek - gyönyörűen középen kapott el minket, mintha direkt célzott volna. Üvegek kitartottak, utastér látszólag érintetlen (még a hátsó rész is). A füst nem tudjuk, mi volt, valamelyik feszítőpatron lehetett, de az övfeszítők elvileg még működnek. Légzsák- és övbekapcsolás lámpa mindenesetre folyamatosan világít azóta is. Az autó járóképes, csak ugye hátulról kicsit gyűrött...

A Jeep javítása sem lesz amúgy sokkal olcsóbb, sőt: ütköző alul-felül, motorháztető is sérült. viszont a légzsákja nem aktiválódott érdekes módon.

Szerk.: Német munkadíjak, illetve szerencsére a biztosítók is kicsit mások, mint odahaza. A Mini hétéves, közeledik a 90k km-hez, két éve vettük, akkor 60k volt benne. Kellett rá azóta két garnitúra gumi (téli-nyári), egy xenon-lámpa égett ki, és 2 hónapja műszakizott, szóval olyan ~1000 EUR-t költöttünk rá két év alatt. 11k volt eredetileg (egyéb szolgáltatásokkal, mint garanciabővítés, átvizsgálás, átírás, adminisztrációk majd' 12k lett a vége), most 9k+ -os szervízajánlat jött ki az első szemle után, még beleakadhatnak ebbe-abba, szóval nagyon rezeg a léc. Hivatalos ajánlatom mindenesetre még nincs a biztosítótól.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#58736) emvy válasza lenox (#58732) üzenetére


emvy
nagyúr

100e/elem jó körülbelüli sacc.

while (!sleep) sheep++;

(#58737) emvy válasza EQMontoya (#58734) üzenetére


emvy
nagyúr

Márkaszerviz intézte.

while (!sleep) sheep++;

(#58738) bitpork válasza parandroid (#58735) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Akkor valóban szerencsés volt a szerencsétlenség. Viszont nehezen tudom elképzelni, hogy idehaza ilyen ... zökkenőmentesen lezajlott volna az egész. Ott fordult meg bennem a Merkel-ország gondolat, amikor írtad h Jeepes megjelent az ablaknál és nem ordibálni kezdett, hanem azt kérdezte h jól vagytok-e. :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58739) lenox válasza emvy (#58736) üzenetére


lenox
veterán

Ez gondolom az, amit szamla alapjan kifizetnek, es ennek felet-harmadat ajanlanak?

Amugy akkor neked 450 volt a futomujavitas?

(#58740) EQMontoya válasza lenox (#58739) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez gondolom az, amit szamla alapjan kifizetnek, es ennek felet-harmadat ajanlanak?

Értelmes esetben fölémennek, mert nyilván jobban megéri nekik is kifizetni 300-at számla nélkül, mint 450+áfát.
Nálam nem volt ennyi eszük, bár az is benne van valószínűleg, hogy ha régi autója van a parasztnak, akkor szemetebbek, mert "úgyis kell neki minél hamarabb az autó, valószínűleg nem tudja meghitelezni a javítást, tehát elfogadja a kevesebbet is".

Elég szar az egész rendszer amúgy, mert pl. a javítás idejére kiesett napokra nem kötelesek fizetni, még az adott napokra eső súlyadót/biztosítást/autópályamatricát sem, pedig ha ezt csengetniük kellene, meg napi valami fix pénzt az autóhiányra, akkor sokkal rugalmasabban kezelnék a dolgot.

Az meg azért valahol mégiscsak nonszensz, hogy két hétig nincs kocsim, aztán addig zsebből közlekedek, ahogy akarok.

Same rules apply!

(#58741) bobsys


bobsys
addikt

En azt nem ertem, hogy nekem mikor lezuztak a suzukit a szerviz mondott (hasrautok) 150K javitast mire a biztosito kozolte, ok, akkor avulas es fizetnek 100K. En meg neztem, hogy de nem en akartam osszetorni az automat, x eves, de ennyibe kerul a javitas ok meg jottek a dumaval, hogy dehat egy 10 eves autoba uj lampa meg gepteto kerul akkor no az erteke. Fiatal voltam, elkuldtem oket az anyjukba, felvettem a 100K-t es megoldottam, de ez meg most is igy van?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#58742) bitpork válasza bobsys (#58741) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Így. Minden ember aki beszívja és hagyja tiszta nyereség a biztosítónak.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58743) fokukac


fokukac
nagyúr

én kértem ajánlatot a céges audira, mert nem igazán sötétedik a belső tükör és le van törve a könyöktámasz tartójának a pöcke, így ha felhajtod, minden kiesik belőle hátra.

Megjött az ajánlat : belső tükör csere 110 e Ft, kartámasz felső rész csere: 40 e Ft.
Tehát összesen 150 rugó.
Asszem ennyiért adtam el a szuzukimat :D

Viszont a tükör tényleg idegesít. Mintha a fénymérővel lenne gond, mert városban egyáltalán nem sötétedik. Ha belevilágítok a telefonom vakujával, akkor pedig jól lesötétedik, szóval valami fénymérési probléma ez, de ezért kicserélni az egészet...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58744) lenox válasza bobsys (#58741) üzenetére


lenox
veterán

Igen, kopo/rozsdasodo alkatreszre ez logikus is, de pl. muanyag vedoelemnel szerintem nem, a fenyezesre sem, illetve ertekcsokkenes cimen szokas elkerni egy osszeget ennek ellensulyozasara.

(#58745) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Imádom a futárszolgálatokat. Leadtam a kocsit szervizelni rendeltem alkatrészt Merkel országból hozzá. Kiszállítani ugye csak a regisztrált és lejelentett lakcímre viszik, de ugye a kocsi a szerelőnél, kilométerekre. Felhívtam UPS-t h oda vigyék. Aszongyaja kislány a telefonba ok, holnap viszik mert csak ma lépett be az országba a csomag. Erre most kaptam egy értesítőt h kivitték - igaz csak véletlenül volt ott a szerelőm édesapja és át sem akarta venni, mert nem tudott arról h munkaidőn kívül visznek valamit.
Oké, hamarabb hozták ki, de amikor el van magyarázva h ez egy autószerelő, akkor miért délután 16 után kézbesítik? Mázli h nem ment vissza a csomag, mert jövőhéten már szabin van a szerelőm.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58746) emvy válasza lenox (#58739) üzenetére


emvy
nagyúr

Asszem 200 körül volt a fényezés két elemre, kb. 200 az új lengőkar, valamennyi a lézeres futóműállítás mind a négy kerékre, meg a trailer költsége. Nekem annyit kellett csinálnom, hogy a végén aláírtam egy papírt, a Citroen minden mást elintezett. Én nem beszéltem a biztosítóval.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#58747) lenox válasza emvy (#58746) üzenetére


lenox
veterán

Na nekem megkuldte a biztosito az ajanlatot, 100k-t ajanlottak. 8 elem fenyezese szerepel a jegyzokonyvben leszerelessel, metal festekkel. Ez mintha egy kicsit atbaszas szagu lenne...

(#58748) emvy válasza lenox (#58747) üzenetére


emvy
nagyúr

Kemény. Mondom, lehet, h engem is átvert volna az Aegon, de nem én intéztem; gondolom a szerviz már dorzsoltebb.

while (!sleep) sheep++;

(#58749) EQMontoya válasza lenox (#58747) üzenetére


EQMontoya
veterán

Megcsináltatod valahol számlára, beadod, és ha nem tetszik nekik, menjenek perre. Nem fognak. :)

Same rules apply!

(#58750) fokukac válasza BlacKSouL (#58725) üzenetére


fokukac
nagyúr

Úgy tűnik, az időjárás nem tudja, hogy merre nyaralsz :D :P
Pesten épp' 17 fok van, azért ilyen ritkán van júliusban.

Pleased to meet you - hope you guess my name

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.