Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61001) Pttypang válasza emvy (#60999) üzenetére


Pttypang
veterán

Lugast olvastam elsore

Everybody lies.

(#61002) bitpork válasza kraftxld (#60997) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Röhöghetsz de kipróbáltam már a puffasztott rizst is, de semmi. Gondoltam megkérdem h normális-e ha idővel ennyire elhasználódok és esetleg valaki tud a napi maratonon kívül más megoldást, de a lúg ízét - nem is tom miért, lehet csak finnyás is vagyok így vénségemre - valahogy nem szeretem :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61003) parandroid válasza bitpork (#60996) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Házastársi szeksz. Háztartási keksz. 'Igényeseknek' teljes kiőrlésű lisztből készült Leibnitz. Almával kb bármilyen szeksz keksz kiváló ('csába már, segítsen, dr Freud, ön az utolsó reményünk). Illetve én búzadara-alapú, gépben sütött ámerikai palacsintát szoktam tolni almapürével (apfelmuss). Ha nagyon kemény vagyok, egy kis kanál nutellával töltve a kis korongokat. Yummi. De kár, hogy már reggeliztem. Na, majd holnap.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#61004) fokukac válasza erdey_a (#60987) üzenetére


fokukac
nagyúr

Már csak az hiányzik, hogy lemondjál a háztartási szekszről és hogy elkezdj futni. Sokat, de csak banánnal :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#61005) ToBeY válasza fokukac (#61004) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A komoly emberek energiazselével futnak nem banán-al bocs ;]

[ Szerkesztve ]

(#61006) Tim82 válasza ToBeY (#61005) üzenetére


Tim82
nagyúr

Banán-al? Miért albanán? Főbanán nincs?

/grammar nazi mode

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#61007) parandroid válasza fokukac (#61004) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ma elfelejtettem energiagumimacikat vinni a 21-eshez, gondoltam is rád, hogy milyen büszke lennél rám. Bár amilyen kurta hideg volt, néha a saját taknyomat nyeltem, nem tudom, az nem számít-e doppingnak. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#61008) fokukac válasza parandroid (#61007) üzenetére


fokukac
nagyúr

az igen, látod-látod, ez már recycling..! :D
csak így tovább! :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#61009) Tothgera30 válasza Pttypang (#60988) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hosszabb cipőfűző lesz a megoldás. ;)

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#61010) Pttypang válasza Tothgera30 (#61009) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, végül az lesz, vagy legalábbis másik, mert a dupla nyuszifüllel is kibomlik, csak 300 helyett 500 méter után. User error gondolom, vagy valami hasonló. Amúgy is a cipő konkrétan megöli a lábamat, így nem erőltetem addig se, amíg el nem jutok valamerre fűzőt szerezni bele.

Everybody lies.

(#61011) parandroid válasza Pttypang (#61010) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A kockázatok, és mellékhatások tekintetében kérdezze óvónénijét, vagy anyukáját!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#61012) Pttypang válasza parandroid (#61011) üzenetére


Pttypang
veterán

User error, azt dobta vissza exceptionkent mindkét függvény.

Everybody lies.

(#61013) concret_hp


concret_hp
addikt

bp-bécs vonatjegyet hol lehet jól eladni? fix járatra szól, viszont most ilyen 2x áron megy már kb.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#61014) fokukac válasza parandroid (#61011) üzenetére


fokukac
nagyúr

könnyen beszélsz...
De nincs mindenkinek otthon óvónénije... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#61015) fokukac válasza Tim82 (#61006) üzenetére


fokukac
nagyúr

:P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#61016) FehérHolló válasza concret_hp (#61013) üzenetére


FehérHolló
veterán

wungarn.at [link]

(Ipari köcsögök az üzemeltetők.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#61017) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Most derült ki, hogy ma este 6-tól kifulladásig (de legalább 10-ig) kötelező üzleti vacsora egy beszállítónkkal, aki nekem nem is szállít be...
Lemondtam, azt jött a főnököm főnöke, hogy mindenképp ott kell lennem.

Még jó, hogy korán jöttem be dolgozni, hogy időben le tudjak lépni egy magánjellegű esemény miatt...

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#61018) EQMontoya válasza FehérHolló (#61017) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hát nézd, ez a hangnemtől is függ.

Ha közölte, hogy mindenképp ott kell lenned, akkor ezt biza kifizetik túlórában. :)
Főleg, hogy aznap sikerült közölni.
Ha erre nem hajlandóak, akkor kőművessex.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#61019) FehérHolló válasza EQMontoya (#61018) üzenetére


FehérHolló
veterán

Olyan szerződésem van, hogy ingyen van a túlóra (= nem fizetik). Úgyhogy mindegy.

Közben főnököm főnökét meggyőztem (olyan 10 perce), hogy nem nekem kell jópofiznom velük. Úgyhogy öröm-bódottá.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#61020) EQMontoya válasza FehérHolló (#61019) üzenetére


EQMontoya
veterán

Elektromos nyomkövetőd is van?
Beépített sokkolóval?

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#61021) Viszlát válasza FehérHolló (#61019) üzenetére


Viszlát
addikt

Ah, pedig en mar nagyon izgultam melyik inged lesz a szerencses kivalasztott a ketto kozul. ;]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#61022) concret_hp válasza FehérHolló (#61016) üzenetére


concret_hp
addikt

:R köszi

üzleti vacsi téma: ennek az ott kell lenned témának picit ilyen szocializmus feelingje van, aztat meg nem szeressük :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#61023) fokukac válasza Viszlát (#61021) üzenetére


fokukac
nagyúr

Örömmel látom, hogy hiába költöztél arra a távoli szigetre, azért Te sem felejted degeczi gyökereidet...! :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#61024) FehérHolló válasza Viszlát (#61021) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem értem a problémát, két naponta mosunk. ;)

Skynet is real. It's called Google.

(#61025) erdey_a


erdey_a
őstag

2 nap és vége a száraz novembernek...
Az elején nagyon hiányzott a sörike, aztán csak kicsit, aztán nagyon, most meg egyáltalán nem.
Ettől függetlenül 1-én ha hazértem, legurítok egy korsóval :DDD

Vérboci

(#61026) fokukac válasza erdey_a (#61025) üzenetére


fokukac
nagyúr

Akkor mi értelme volt?

Akarsz beszélni róla?
Van a közelben egy anonim alkoholisták klubja? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#61027) bobsys


bobsys
addikt

Olyat lehet online csinlani, hogy lekerni a magyarországi biztosítotti jogviszonyat egy embernek? Magyarorszag.hu oldalon bevagyok regisztralva, de nem igazan tudom, hogy mit kene/lehet csinalni

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#61028) fokukac válasza bobsys (#61027) üzenetére


fokukac
nagyúr

[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#61029) kraftxld válasza fokukac (#61028) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nálam elég gyönge az eredmény :D
Ez is valami 90 évekbeli internetzug szökevény weboldal, nem tudom miért nem lehet:
- Automatán a saját taj számmal lekérdezni ha belép az ember. Úgyis tudja a nagy "rendszer"
- A tetején egy nagy zöld / piros aktív / inaktív státusszal jelezni a mostani állapotot mint bogarászni a dátumokat.

Email / SMS / F*szbook értesítés a változásról, lejáratról meg utópisztikus álom :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#61030) bobsys válasza kraftxld (#61029) üzenetére


bobsys
addikt

+fokukac
na ez megvan akkor nekem is, holnap megkerdem, hogy eleg-e ez. Mittudomen kinyomtaton nekik az oldalt vagy valami.
Eleg borzasztoan nez ki

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#61031) erdey_a válasza fokukac (#61026) üzenetére


erdey_a
őstag

már bocsánat de nem leszokni akartam, hanem ahogy a mozgalom célja is mondja, feltárni és megérteni a kapcsolatomat az alkohollal. Ez megvolt. Jöhet a sörike ;)

Vérboci

(#61032) tildy válasza bobsys (#61027) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak akkor tudod, ha el meg a jogviszonyod Nekem nem el, igy semmit nem tudok megnezni rola, azonkivul, hogy nem aktiv a taj szamom.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#61033) BlacKSouL válasza erdey_a (#61031) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Na és megértetted?

Én pont a novembert biztos nem akartam volna megtartani. Mert akkor szombaton nem tudtam volna mind a 60-féle bort végigkóstolni. Persze így se tudtam csak vagy 25-öt, de nem kapacitás hanem idő hiányában. Meg hát nem kiköpős hanem lenyelős verzióban nyomtam, és az utolsóknál már kezdett bizonytalanná válni az illat és ízérzékelésem is. Rossz borokat nyilván nem kóstoltam, vagyis úgy mondom nemigen volt, esetleg kevésbé kiemelkedő. Voltak újdonságok, érdekességek, visszatérők, meg kedvencek is. Azért az sokat mond a hozzáállásokról, hogy nagyjából azonos érkezési idővel, amikor én még épphogy kacsingattam a fehérek felől a rosék felé, de még találtam érdekeset a fehérekből is, akkor már volt aki a harmadik féle vörösét itta. Persze olyan is akadt, aki eleve csak vörösözött, de kétségtelen, hogy azok tudtak többet végigtolni, akik nem időztek el a saját kiértékelésen, vagy nem nagyon hallgatták meg mit mond a borász az adott borról. Inni jöttek, kész. Persze az is érdekes volt, hogy aki fehér sorok után vörös sorokat kóstolt, a végén kb. 3 féle fehér desszertbort tudott feltenni a végére. Barta szamorodnija és Bujdosó Tramontanája volt a hölgyek desszertslágere.
Szóval jó volt na.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#61034) erdey_a válasza BlacKSouL (#61033) üzenetére


erdey_a
őstag

megértettem persze, továbbra is harmonikus jó kapcsolatban toljuk.

De a 60 fajta bort nem értem... fehérből van a kisfröccs, a nagyfröccs, vörösből a vadász... 57 még hiányzik. :F

+1 a forralt bor (abból a vörös meg a fehér kettőnek számít???)

Elmozdulnék egyszer én is ilyen borkóstolósdira. Vagy inkább borvacsorára akkor már. Csak egyrészt akkor buszozni / taxizni kéne, másrészt mifelénk ritkán van ilyesmi. Ahol meg ami van, ott meg nagyon angolkirálynősen tolják.
Szerk: bár most rágugliztam és van egy 7900 / fő-ért. Az mondjuk jópofa.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#61035) kraftxld válasza erdey_a (#61034) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Mi voltunk egy ilyen borvacsorán pár éve, 7 fogásos vacsi + hozzá illő borok. Először nagy sznobizmusnak tűnt az egész, de így visszagondolva újra előjönnek az ízek. Nagyon jól megcsinálták, a kaja is elsőrangú volt, a környezet is, és a hozzá való borok is.
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#61036) kraftxld válasza tildy (#61032) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Pedig minden megmarad :)
Nekem még az is, hogy az Új-Zélandi vízumhoz szükséges vizsgálatokat amiért ment a 20K az orvosnak, simán elszámolták annó TB-re is :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#61037) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Már tudom hogy esik a hó,mert mindenki kipostolta instara. :K

(#61038) bobsys válasza tildy (#61032) üzenetére


bobsys
addikt

Pedig tuti kijelentkeztem. Emlekszem bennt voltam a Jenonel (a Polgar Jenonel) kitolteni mindenfele kijelelentkezos dolgokat OEPnek meg leadni lakcimkartyat (akkoriban ugyanabban az epuletben volt az okmanyiroda meg a Jeno)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#61039) bitpork válasza bobsys (#61038) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Esmerősné hazagyött albionból 10 év után, akarta fizetni a TB-t , de csak kisebb nehézségekkel ment. A hivatalos papírjai mindegyikére rányomta az állam nagy kan betűkkel h "MIGRÁNS" :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61040) parandroid válasza bitpork (#61039) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én is gondolkoztam már egy ‘migráns vagyok, nem turista’ feliratú pólón. Mindig kérdezik, hogy ‘jó-jó, biztos jól éltek, de nem sok ott a migráns?’, én meg nem győzök komoky arccal bólogatni, hogy ‘bizony, tele van velük a lakás’.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#61041) bitpork válasza parandroid (#61040) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Megteszed, le Sorosbérenceznek! Akkor a határon hazalátogatáskor véged lesz mint a Twin Peaks-nek :K Hát már a Pécsi poló válogatottra ráhítták a TEKet, mert migáncsosan ültek a buszukban!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61042) BlacKSouL válasza erdey_a (#61034) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mer' nem jó' tudod. Van a gyári bor meg a kézműves bor. :) Ez csak 2.

Amúgy tényleg érdekes, hogy a kézműves divatmarketingszót ugye a sörökre szépenjól ráhúzták, és vidáman tolják alatta a szekeret, míg a boroknál azért inkább kihátrálnak mögüle a borászok, akkor is, ha ők tulajdonképp kézművesek, de kérik inkább ne hívjuk őket annak, nem akarnak ezzel a szóval többet eladni, és inkább kínos.
És aztán ugye ahogy most pl. itthon nagy felfutásban van az ipa, merthogy most már minden kézműves főzde ipát biztoshogy csinál, most már a gigagyárak is ipáznak ugye. Borban ez volt a rozéfröccs. Hogy aszondja a borász(nem is egy), hogy ő ugyan nem nagyon tervezett rozét csinálni, de mivel többedik éve keresik rajta kóstolókon a rozét hogy megfröccsözhessék, hát csinált egyet a marketing kedvéért. Nem annyira sikerült jól, nem is a kedvence, de mivel húzós áron viszik mint a cukrot, hát igyekszik a farvizén behúzni amit be lehet. Ráadásul mivel azt a rozét divatterméknek szánja, ott meg az a jó ha markáns a cucc, hát ennek egyetlen termékének ad fajélesztőt, csak legyen szépen parfümös, édeskés, fűszeres... pont mint a gyáriak.

Meg ilyesmi

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#61043) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Éppen mai hír, hogy a bácsi (85 éves pont mint apósom, ráadásul egy lépcsőházban laknak) aki a száraz fehérbort szokta hozni páromnak és családjának, kórházba került. Felnyitották mert bélelzáródást gyanítottak. A műtőasztalon kiderült, hogy végső stádiumos daganatos beteg és a kifejezés legteljesebb értelmében inoperábilis - a kora és a daganat kiterjedése okán. Az elmúlt években én hordtam nekik a kis földlabdás fenyőfát karácsonyra. Most lehet hazaengedik, hogy a családja körében haljon meg.

Nem akartam telibe foschni a topikot, meg igazából semmi köze semmihez (mondjuk a bor emlegetése miatt jött fel bennem) de most kicsit megfeküdtem ettől, és jól esett kiírnom :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61044) fokukac válasza parandroid (#61040) üzenetére


fokukac
nagyúr

Úgyis mindig azzal szoktak ijesztgetni, hogy be kell a migránsokat fogadni a lakásba.
De akkor nálad megvalósult :D

@Bitpork: a vastagbélrák az egyik leggyakoribb halálok a férfiak körében, és mégsem beszél róla senki, a szűrés pedig szinte nem is létezik. 5-10-15 év, míg kifejlődik, de az emberek csak akkor mennek el orvoshoz, amikor már fáj / vérzik / elzáródik, akkor pedig már rég késő...
Ez egy újabb szomorú tény a magyar valóságból.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#61045) bitpork válasza fokukac (#61044) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Elkeserítő inkább az, hogy Crohn beteg volt, és emiatt az elmúlt 15 évben rendszeres orvosi felügyelet mellett élt. Az orvosok meg most a műtőasztalon szembesültek a daganattal :(

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#61046) erdey_a válasza BlacKSouL (#61042) üzenetére


erdey_a
őstag

Hát ugye bort mink is termelünk, na nem olyan nagyban, de nem is annyira kicsiben. És hát igen, minden borász ismi erről beszél, hogy málnaízű meg parfümszagú bort kíván a nép.
A régi motorosok meg nehezen állnak neki pancsolni, megszokták a sűrű kékfrankost :D

Ez a rozé dolog meg... Tele vannak a boltok 2015 meg 2016-os rozéval és viszik... Meg nyáron fogy a legjobban, pedig kérem a rozé az primőr áru, frissen jó. Elkészül és meg kell inni.

Vérboci

(#61047) BlacKSouL válasza erdey_a (#61046) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Primőrről jut eszembe... futni kell Osanba, hátha még találok bozsolét. Tavaly mákom volt, remélem idén is elcsípek belőle. Igaz, tavaly kitették a 15-ös maradékot is... Itt várnék kicsit hatásszünetre...
Szóval AZ újbor ami 1 éves :)
Na hátha idén lesz friss

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#61048) fokukac válasza erdey_a (#61046) üzenetére


fokukac
nagyúr

Én is úgy tanultam anno, hogy a rozét még a következő nyár előtt meg kell inni, mert utána már nem olyan jó... és tényleg.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#61049) erdey_a válasza fokukac (#61048) üzenetére


erdey_a
őstag

Na lássátok értem én a csíziót :D
A hétköznapokon nekem a bor akkor is vörös meg fehér (bár jellemzően fröccs), a sör meg világos :K
(mentségemre legyen mondva, én a szőlőnek csak birtokosa vagyok, és nem művelője, a bornak meg nem a készítője csak a fogyasztója. Mindenre van emberem :DDD )

Vérboci

(#61050) fokukac válasza erdey_a (#61049) üzenetére


fokukac
nagyúr

Vaze, Te vagy a Mészáros Lőrinc...??? :))

Nem akarsz meghívni minket egy kóstolóra valamelyik borászatodba..? :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.