Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10001) csapos2 válasza ladybug (#10000) üzenetére


csapos2
addikt

Ügyes vagy, megdícsérlek.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10002) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok, volt valami érdekes? :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10003) Thrawn válasza ladybug (#10000) üzenetére


Thrawn
félisten

Próbáltam rákeresni de nem lettem okosabb. Ha megint felbukkan valami hasonlóan értelmetlen nevű exe, akkor valami beleette magát a rendszerbe. De lehet csak a Windows rendezgette álnéven a Prefetch adatokat.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10004) poffsoft válasza ladybug (#10000) üzenetére


poffsoft
addikt

Egy rosszindulatú exe, ami nem érte el a célját, mert felfedezted, és kiirtottad....
Extended taskmamagerrel megnézhetted volna, hog ymilyen threadokat indított el.
Tűzfal tökvéletlen nem blokkolgatta a portokat, amiket nyitni akart? (gugli szerint nem is létezik, ez egy 'véletlen' generált név a kedvenc backdoor-odnak...) ;)

persze egy centrifuga mindig gyorsabb, meg mindgyárt lejár..
Majd szólok hanszóló pré, a házmesternek, adjon sokkolót :U

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#10005) csapos2 válasza rarri (#10002) üzenetére


csapos2
addikt

Race éhes egy kicsit, de nem fáradt, mert álmos, és ritka, mert sárga. Bolod megvakult, mert 10 embert nem sikerült megvakítania. Motkány megrígatta a Télapót, az öreg nem volt. Blekinek nincs is autója, ezért Ildikó megkérte Barika kezét (vagy fordítva), de az autója nem elég nagy. Yeti a szadomazó iparban kapott állást. Én csak itt üldögélek.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10006) BlacKSouL válasza Kidus (#9864) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Minden reggel ugyanazzal a távolsági busszal, ugyanazzal a sofőrrel, és ugyanazzal a 4 fiatal (eh, mondhatni csinos) középiskolás lánnyal valamint egy tanárnővel utazom 7-8 km-t reggel 6:55-től 7:10-ig immár másfél hónapja, akik nem izzadnak, nem büdösek, nem 120 kilósak, és max a farkamat bámulják :DDD ; legalább 3-4 percet kell várnom az immár felújított, fűtött, zárt, nyáron légkondícionált váróteremben, ha esetleg hideg/meleg lenne. És ha pontosan megyek ki (2 hét alatt stabilan ki lehet ám tapasztalni mikor ér oda hajszálpontosan), akkor 3-4 percet kell várnom hazafelé, majd leülök a többi buszon ülő fiatal kiscsaj és középkorú hölgy mellé, lehetnek vagy 8-an (összesen az egész buszon), és még a nap végén sem büdösek.
Ma már a volánunknak jut télen fűthető, nyáron légkondis busz is. Sőt, elmaradott kis országunkban már az internet is elérhető valamilyen módon, és kikereshető a megfelelő menetrend, nem szükséges a megállóban keresgélni, pláne ha minden nap ugyanakkor, ugyanoda megyek.
Mondom én hogy jó helyre születtem...Egyre kevésbé akarok kocsit melóbajáráshoz...sőt bolt is van vagy 5 db 200m-en belül...Nem is tudtam hogy egyszer hogy fogom értékelni ezeket...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10007) (Kolombusz) válasza csapos2 (#10005) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én is éhes vagyok.
De lassan megyek zuhanyozni, aztán fekvés, aztán alszás.

(#10008) Racecam válasza rarri (#10002) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Már vártalak. :)
Fáradt vagy?

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10009) (Kolombusz) válasza BlacKSouL (#10006) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ecsém, Te nagy tévedésben élsz.
Neked SUV k-e-l-l!

;]

(#10010) rarri válasza csapos2 (#10005) üzenetére


rarri
senior tag

Én voltam a hülye, hogy megkérdeztem.... :D Szerintem üldögéljünk együtt. :D
Race: Őszintén szólva igen. És holnap nagyon nehéz napom lesz, de azt talán egyszer majd elmesélem, nem ide való téma. :) Azt mondta Nyuszi, hogy éhes vagy. Miért nem eszel? :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10011) tiv61us válasza Bash (#9916) üzenetére


tiv61us
őstag

eszondom en is mindig de nem ertik meg

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#10012) csapos2 válasza rarri (#10010) üzenetére


csapos2
addikt

Ma láttam micsoda élmunkás vagy. ;-)

Jah...meg Kombi is mondott valami olyasmit, hogy egy bombázón kellene fakingolni egy szüzzel, de nem nagyon értettem...;-))

[ Szerkesztve ]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#10013) rarri válasza tiv61us (#10011) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Tiv! :)
Nyuszika: csak kényszerből, azt elhiheted.. :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10014) Racecam válasza rarri (#10010) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Most ettem, de neki nem árultam el.
Még nem aludtam.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10015) tiv61us válasza BlacKSouL (#10006) üzenetére


tiv61us
őstag

nyitott farokkal buszozol :F

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#10016) rarri válasza Racecam (#10014) üzenetére


rarri
senior tag

Ezt komolyan mondod? Hány órája vagy ébren? Aggódom ám érted... :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10017) bolondember válasza tiv61us (#10015) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

úgy kell, nem?! :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10018) Bubu79 válasza bolondember (#10017) üzenetére


Bubu79
addikt

Az beválik? Mert akkor átnyergelnék buszra :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10019) poffsoft válasza tiv61us (#10015) üzenetére


poffsoft
addikt

jobb mint nyitott busszal farkazni..... :U

Bubuka: vegyél motort, SUV méretűt, az jön be (nem nekem, persze....)! :P

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#10020) Racecam válasza rarri (#10016) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem tudom, nem számolom.
Az biztos, hogy nem fiatalodtam. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10021) poffsoft válasza Racecam (#10020) üzenetére


poffsoft
addikt

Még fiataldohatsz! Szólj az arcszerkesztőknek, lenyírják a szakálladat secpec ;) ;]

[ Szerkesztve ]

(#10022) BlacKSouL válasza (Kolombusz) (#10009) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nemnem, csak ha kimegyek Ámerikába, és rendszeresen kispolszki méretű bőröndökkel, valamint 120 kilós 200 centis utasaimmal járok napi 1200 km-t, akik szegények nem bírják behajlítani térdüket..
Na de itt, ebben a nyamvadt kis országban ahol az országhatártól országhatárig be sem melegszik a motor, és a szintkülönbség legrosszabb esetben is csak 400m, és a legnagyobb teszkóskocsiból kettőt telezuhantva is befér minden a nyamvadt 500 literes csomagtartóba, miközben 3-an kényelmesen elférünk a 4 személyes utastérben, igaz, pórnép módjára be kell hajlítanunk picit a térdünket, de hát egyelőre még egészségünk megengedi ezt, és mellé még minden sebességhatárt betartva attól sem kell félnem hogy hatalmas 28 kerekű óriáskamionok szorítanak le léptennyomon a 2x1 sávos sima nem autópálya főúton...
Szóval hogy érzed? Szerinted is úgy szar az életünk ahogy van?

tivSR: Hát ha Kidus fedetlen keblekkel..mert akkor viszont teljesen érthető hogy mindenféle pacákok bámulták :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10023) tiv61us válasza rarri (#10013) üzenetére


tiv61us
őstag

hello sas

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#10024) Bubu79 válasza poffsoft (#10019) üzenetére


Bubu79
addikt

Motort nem veszek, az tuti. SUV-ot sem.
Mivel nem vagy kifejezetten az esetem, ezért nem veszem zokon, ha nem udvarolsz körbe - tehát nem ilyen megfontolásból nem kéne egyik sem ;)

FeketeLélek: igazán pazarul sikerült vázolnod a helyzetet :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10025) (Kolombusz) válasza BlacKSouL (#10022) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Vinnyogtam végig a hozzászólásodon! :R

(#10026) rarri válasza Racecam (#10020) üzenetére


rarri
senior tag

Nem baj, hozzám akkor is fiatal leszel, mert én nem a külsődet nézem elsősorban. Szóval csak az egészségedre vigyázz. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10027) tiv61us válasza BlacKSouL (#10022) üzenetére


tiv61us
őstag

ugy nez ki januartol vizummentesseg
tessek jonni szetnezni
mi miert van

ezt most nem ertem lehet oregesen lassan esik le
Kidus bamulta a farkadat a buszon vagy a tanarno
vagy nem ertem

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#10028) BlacKSouL válasza (Kolombusz) (#10025) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az a baj, hogy ilyenkor kiírom magamból a dolgot, de egyáltalán nem azért ám, hogy bárkit is megbántsak aki odaát a nagy vízen túl van jelenleg, hanem csupán azért, mert azokkkal az indokokkal, amikkel mind magyarázzák hogy miért kell, azok valahogy kevéssé kézzelfoghatóak. Mindig csak az a lényeg, hogy ott mindenből nagyobb kell, és azért mert ők tudják amit mi nem. De hogy mi az...az titok...és csak akkor tudhatod meg ha odamész...most már biztos vagyok benne hogy a repülőterek vámivatalnokai aláíratnak erről egy papírost, hogy csak fővesztés terhe mellett árulhatják el...egyébként meg megtudja aki odamegy.. :)

TivSR: :D Aszondta, valami nagy melák bámulta a melleit. Ahogy nekem is bámulhatják a farkam. Jó esetben egyik sem látszik a ruha alatt, bár a hölgyek esetében nagy megelégedettségemre a ruha alól kilátszóság néha nagyobb méreteket ölt, de hogy nekem egy dekoltázsnyi kilátszon a farkamból, az még manapság sem divat ;]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10029) Racecam válasza rarri (#10026) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Vigyázok én, amennyire tőlem telik.

Tiv: Rendeld meg a jegyet a SB-ra, megyek. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10030) tiv61us válasza BlacKSouL (#10028) üzenetére


tiv61us
őstag

nem
en se ertettem meg nem jottem ki
most mar igen
es ha kijossz Te is meglatod
it mas a kocsi mint otthon
masok az utak
mas a kozlekedes
de ezt mar annyiszor elmondtuk es megertem, hogy nem es nem..
na megyek is
de teleg tessek kinezsni 1 honapra, nem egy nagy osszeg
amugy kisebb kocsik is jarnak boven aki nem jar messzire
aki mondjuk havonta 2x3 szor megtesz egy miami New yorkot
hat....

mer mas kiszaladni nyaralni evente francia alpkba
meg dolgozni egesz evben

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#10031) rarri válasza Racecam (#10029) üzenetére


rarri
senior tag

Hát ez az ! De te tudod... :) Amúgy hogy tudom a jelszómat megváltoztatni, mert Biu simán megnézheti az üzeneteimet, és ezt nem szeretném. Most olyan, hogy be se kell írnom, mindíg beadja a gép. Ez se jó.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10032) tiv61us válasza Racecam (#10029) üzenetére


tiv61us
őstag

a joveteled OK
de a SB-re jegyet kapn.....
talan parat hagytak sorsolasra reklamnak
a 2015-re tudok venni

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#10033) Bubu79 válasza rarri (#10031) üzenetére


Bubu79
addikt

Fent a fekete sávban, az adataim részben tudod megváltoztatni a jelszavadat - milyen böngészőt használsz? Csak mert az tárolja el a jelszavadat ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10034) rarri válasza Bubu79 (#10033) üzenetére


rarri
senior tag

Mozilla Firefox?
És ajelszóhoz írjam be az újat kétszer, és ennyi?

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10035) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Volt már itt valaki a Morrison's 2-ben? Például hétfőn? Mi az hogy ingyen belépő + koncert + ingyen sör?! :Y

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#10036) tiv61us válasza Panther (#10035) üzenetére


tiv61us
őstag

az ingyen sor engem is erdekel

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#10037) Bubu79 válasza rarri (#10034) üzenetére


Bubu79
addikt

Sima mozillát használok, ott a szerkesztés menüből kell előszedni a beállítások menüpontot, azon belül pedig az adatvédelem és biztonság résznél van a jelszókezelő. Ezen belül meg tudod tekinteni a tárolt jelszavakat és akár ki is kapcsolhatod a jelszavak megjegyzését - valami hasonló lehet Nálad is, de konkrétan sajna nem tudom :B

Igen - új jelszónál csak kétszer kell megadni az újat és kész ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10038) 7 válasza Panther (#10035) üzenetére


7
addikt

Elképzelhető, hogy láttam az egyéni arcképed a mai nap folyamán valahol az utcán (csak épp tükrözve)? :)

[ Szerkesztve ]

(#10039) tiv61us válasza BlacKSouL (#10028) üzenetére


tiv61us
őstag

eze csodalkoztam
akkoir csak a farmerodat bamultak
ja egy jo kis dekoltazs neha akaratlanl is szemvonzo esemeny
aze is talaltak ki valszinu
hatso gondolat nelkul is
persze eg szep noi arc is az
na haggyuk

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#10040) rarri válasza tiv61us (#10039) üzenetére


rarri
senior tag

Módosítottam, most kilépek, és megpróbálok belépni. Ha nem sikerül, akkor jóéjt! :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10041) 7 válasza tiv61us (#10039) üzenetére


7
addikt

Az én arcom, nem szép, nem női, csörgőre sem emlékeztet, mégse tudta levenni rólam a szemét egy 9 hónapos kisgyerek a vonaton (nem, nem vettem el a szemeit és ragasztottam őket magamra, tehát a morbid poénokat és egyéb szándékolt félreértéseket kéretik mellezni... ööö... mellőzni)

(#10042) BlacKSouL válasza tiv61us (#10030) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Sajna csak évi 20 nap szabadságom van, amiből 13-at beoszt a munkahelyem, és egyelőre Európában is 4 helyre kéne elmennem ezalatt 3 társasággal, szóval hogy egy hónapra kimenjek, az nem fér bele sajna. Az összeg meg még valahogy csak megoldható lenne.
És abban sem vagyok biztos hogy nem utasítanának el. A mentesség meg...hát, majd meglátjuk, régóta szó van róla. A 10%-ot már tavaly megközelítettük, de ahogy közelítjük, egyre több tizedesjegyet vesznek figyelembe, és míg eddig 11% volt, most már csak 10,5, de olvastam már 10,23-ról is valahol, meg hogy októberre elérheti a 10,10-et is..De azért bizakodjunk.
Nem olcsóbb/kényelmesebb annak aki ennyit utazik ilyen távra belföldi repülőjárattal menni? Gondolom ott is van törzsutas kedvezmény, meg hasonlók.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#10043) Racecam válasza rarri (#10034) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Akár milyen böngészőt is használsz először be kell állítani a menüben, hogy ezentúl ne jegyezze meg a jelszavakat. Én IE7-et használok (nem írok inkább semmit, mert fáradt vagyok a flame-hez már), abban meg tudom mondani, hol keresgélj.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10044) bolondember válasza 7 (#10041) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

azt tudod ugye, h egy kis csecsemő nem lát egy méternél messzebb?

TEHÁT?

tehát csak elbambult. ;] :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10045) neduddki válasza Racecam (#10043) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

bafffaszzzzzzzzz!!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10046) rarri válasza Racecam (#10043) üzenetére


rarri
senior tag

Sikerült megváltoztatni a jelszót, de ugyanúgy beadja, úgyhogy ez nem jó. Majd ha nem leszel fáradt, elmondod? Most szerintem aludj, majd mindjárt odaszállok, és adok egy jóéjtpuszit . :) Csak 120 km. :D Ennyi edzés kell. :D Amúgy én is megyek mindjárt, mert muszáj pihennem. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10047) neduddki válasza rarri (#10046) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Mit szeernel?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10048) Bubu79 válasza rarri (#10046) üzenetére


Bubu79
addikt

Jó éjt - én is megyek, mert hamar itt a 4:30... :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10049) Panther válasza 7 (#10038) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Igen, lehetséges. Régen az én képem is balra nézett, csak aztán az egységesítás során meg lett fordítva (ti. hogy a hsz szövege felé forduljon). A plakátokat meg, amikkel magamat reklámozom, már nem akartam újracsináltatni... :D

Mennyi pénz egy utazás Miamiba? Meg mi kell a vízumhoz? :)

MOD: Morrison's 2 akkor senki? :(

[ Szerkesztve ]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#10050) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

eltakarodok aludni, mindenkinek szép álmokat, meg ilyeneket.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.