Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#58251) BlacKSouL válasza fokukac (#58250) üzenetére


BlacKSouL
addikt

És akkor se magadnak :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58252) fokukac válasza BlacKSouL (#58251) üzenetére


fokukac
nagyúr

De igen. Azóta is azt hordom, na jó, már kicsit rojtos... lassan venni kéne másikat...

Amúgy ahogy néztem éjjel a hőtérképen, azért jobb az idő mordorban. ITt ez volt az első éjjel, hogy nem hűlt le, 22 fok volt hajnalban is, majd reggel jött egy jó kis zuhé, amitől még fülledt is lett, szóval király lesz ma, érzem. Már 24,5 fok van a tetőri lakásban... Na jó, ez azért nem rossz. LAssan be lehet üzemelni a légkondikat - kár, hogy régiek, nem inverteresek. És cserélni is macerás, mert a beruházó anno az aljzatbetonban vezette a csöveket, nagyon praktikus módon.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58253) BlacKSouL válasza fokukac (#58252) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nemhogy jó az idő, induláskor pulóverben gondolkodtam. :) Meg világításon, mert fél8 körül olyan sötét volt az ég, hogy alig láttam. De aztán már javult, és az esőből se kaptunk végül.

Fura eset, hogy általában télen boros, nyáron sörös vagyok, de most az idei sörszezont még nem sikerült elkapni rendesen. Valahogy jobban rááll a szám a borra vagy fröccsre. Félve azt mondom, hogy amikor próbálkozom is, valahogy nem ízlik a sör. Valami megmakkant bennem.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58254) ToBeY válasza fokukac (#58252) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A második (vagy harmadik) éjszaka,hogy nyitott ablak mellett alszom :DDD Ennyi napja lehet kb éjszaka is 20fok körül az idő

(#58255) EQMontoya válasza fokukac (#58252) üzenetére


EQMontoya
veterán

Meg egy értelmes japán klíma kb. 300, szóval azért lehet rá költeni szépen. :)

Same rules apply!

(#58256) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Szilágyi György: Metró 2017 avagy erős és büszke

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58257) tope válasza BlacKSouL (#58256) üzenetére


tope
addikt

És Makacs !!!

(#58258) Tim82 válasza BlacKSouL (#58256) üzenetére


Tim82
nagyúr

"...szomat a sírósszájú elkényeztetett fajtájukba..."

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#58259) BlacKSouL válasza Tim82 (#58258) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ígyígy, kabaré akkor is és most is. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58260) Tim82 válasza BlacKSouL (#58259) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tehát továbbra is azt mondod, nyugodtan égjenek meg, süljenek meg, haljanak meg potenciálisan a budapestiek a lassan életveszélyessé vált metróban, mert hát vidéken kétóránként jár a busz és ez nyilván sokkal súlyosabb probléma és több embert is érint, mint ahányan utaznak az érintett vonalon a sírósszájú elkényeztetett budapestiek közül.

Szerintem inkább sírj tovább a mordori időjárási problémák miatt. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#58261) BlacKSouL válasza Tim82 (#58260) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én továbbra is azt mondom amit nekem mindig szoktak: ha nem tetszik, el lehet költözni.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58262) Tim82 válasza BlacKSouL (#58261) üzenetére


Tim82
nagyúr

És miért nem tetted eddig? (Gondolom, kicsit sem érzed nonszensznek, hogy másfél millió embernek javaslod azt, amit Te magad nem vagy hajlandó megtenni - persze ennek a másfél millió embernek a nagyobb része veled ellentétben nem sírja tele a zinternetet, hogy milyen szar neki a lakhelyén.)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#58263) BlacKSouL válasza Tim82 (#58262) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát hova költöznék, Pestre? ;]

Dehogynem, mást se olvasni, meg hallani a hírekben csak hogy 3 helyett 4 percenként jár ez meg az meg amaz, nem nyílik ki ez meg az meg amaz, kigyullad leég ez meg az meg amaz, aztán hogy a falakon kívül mi történik az úgy nagyon nem izgatja azt a másfél millió embert. Tudom, minek olvasok híreket.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58264) Tim82 válasza BlacKSouL (#58263) üzenetére


Tim82
nagyúr

Téged meg csak az izgat, hogy az időjárás miatt sírj, tehát nyilván különb vagy náluk. Leborulok nagyságod előtt! :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#58265) fokukac válasza Tim82 (#58262) üzenetére


fokukac
nagyúr

én elköltöztem, a kék vonalról a piros vonalra. Tisztább, lágyabb, szárazabb érzés.
Na jó, a 40-50 éves HÉV-szerelvények még küzdenek némi kihívással,
de igazából a céges kocsi ezt is feledteti... csak az meg lassabb.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58266) BlacKSouL válasza Tim82 (#58264) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nemnem, várj, a FŐvárosiaknál nem lehet magasabbra jutni, az a csúcs, onnan már nincs is hová költözni. Úgyhogy a vidék kell, hogy leboruljon minden Budapestiek nagysága előtt.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58267) Tim82 válasza BlacKSouL (#58266) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nyilvánvalóan nem az a probléma, hogy fővárosi lakos-utálatod miatt gyakorlatilag azt mondod (évekkel ezelőtt és most is), hogy nyugodtan dögöljön meg X ezer ember potenciális balesetben/tömegkatasztrófában, csak mert fővárosiak és te azokat irigyled/utálod és különben is övék a szomszéd tehene. :)

Eddig még reménykedtem, hogy esetleg csak nem gondoltad végig.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#58268) bitpork válasza Tim82 (#58267) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Sheldon, Te vagy az?!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58269) BlacKSouL válasza Tim82 (#58267) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nyilvánvalóan én vagyok a felelős, hogy a pesti metró kapcsán meg még ezer más dolog kapcsán valakik valamit elb.sztak. De az, hogy ezt gyakorlatilag (innen nézve) csak úgy eltűrik, meg háborognak, már most bőven hetek óta, miközben napról napra minden nap ugyanazt hallja, olvassa mindenki, hogy még mindig minden szar, az illetékesek meg éppen napi 20 milliárddal növelik bizonyos rendezvények "költségeit", ebbe meg szarnak bele...hát igen, egy bizonyos szinten túl ez már innen nézve kabarénak tűnik. Milliárdok röpködnek milliók élete fölött, de még mindig a főváros határain belül.
Egyébként meg ha valami potenciálisan veszélyes, akkor vagy meg kell csinálni (amire nem látok esélyt néhány hónapon belül) másrészt nem kell rá felülni addig, míg meg nem csinálják. Én azzal tudom megóvni a saját testi épségem, hogy nem ülök fel egy potenciális tömeggyilkos eszközre. Nevezzük inkább mostantól tömeggyilkos halálmetrónak.

De majd megkérem minden vidéki ismerősömet, hogy ők is utaljanak már a metró felújítására pénzt, meg szakembereket, mással nem tudok sajnos hozzájárulni a helyzet megoldódásához.

A fővárosi utálatom az ott eltöltött idők alatt velem szemben a legtöbbek által éreztetett felsőbbrendűség következménye lett.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58270) Spet válasza Tim82 (#58267) üzenetére


Spet
addikt

Ez a tipikus megdöglött a tehenem, pusztuljon a szomszédé is esete.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#58271) Tim82 válasza BlacKSouL (#58269) üzenetére


Tim82
nagyúr

A felelősséget te hozod fel (mert ugye beindult a bullshit-generátorod), én pusztán csak a belőled áradó rosszindulatot tettem és teszem szóvá, amivel - a generátorod termelte bullshit indokokra hivatkozva - gyakorlatilag azt kívánod, hogy nyugodtan rohaggyanakmegottahóvannakaköcsögpestiek. (Nyilván nem tudod elképzelni, hogy jó részüknek esetleg nem igazán van alternatíva, mint a tömegközlekedés, pl. én is annyira gazdag köcsögpesti vagyok meg a barátnőm is, hogy nincs autónk, nem tudjuk kb. semmivel sem értelmesen kiváltani a metrót.)

Inkább maradj az időjárás miatti picsogásnál, jobban áll.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#58272) NoLF válasza fokukac (#58241) üzenetére


NoLF
addikt

Ehm...

Nos a mellekelt abra alapjan ezt ismetelten sikerult elbaszarintanom... :( bocsanat. Hiaba magyarezkodnek, a csaj csajbol van, az en idegeim meg mar nem a regiek, igy suru osszeveszesek aran inkabb arra alovetkeztetesre jutottam, hogy jobb a bekesseg, es maradjunk kettesben...

Talan legkozelebb. De iden mar ne...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#58273) fokukac válasza NoLF (#58272) üzenetére


fokukac
nagyúr

Papucsalkoholista..! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58274) concret_hp válasza BlacKSouL (#58269) üzenetére


concret_hp
addikt

nézd meg bizonyos pártok támogatottságát bp / nem bp és iskolázottság tekintetében. aztán térjünk vissza rá, hogy ki hol mit sz@r le.

egyébként én sem szeretek bp-n lenni tartósan és ahhoz képest már régóta itt vagyok, de ez most másik történet. én pl a 3as metróval iszonyat ritkán (értsd: negyed-fél évente 1x) közlekedek, ettől még nem örülök az egésznek. attól, hogy épp bp-n van pl úszóvébé aminek a költségének nyilván nem lopják el egykis részét sem, nekem mivel jobb? qrvasok uszodát nem lehet normálisan használni hónapok óta (és abba ne menjünk bele, hogy mert ott legalább van uszoda, mert mondjuk 100K embernyi környezetben valószínűleg mindenhol van már), a közlekedési "felújítások" is sokba kerülnek, tipikusan nem véiggondoltak és aránytalanul sok szívással járnak. az, hogy tőlem 10km-re csinálnak egy csomó mindent szarul, összességében nem igazán javítva az életminőségemen, ellenben csomót ellopva az adóforintjaimból és nem 100km-re... hát ettől nekem nem jobb bmeg. :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#58275) BlacKSouL válasza Tim82 (#58271) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Azzal most nem jársz jól mert a hőséget nem én utálom hanem mindenki más. :) Én a melegnek csak örülök.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58276) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Direkt nem válasznak nyomom senkinek, de baszki: attól, hogy nem tetszik a rendszer, még kétharmad van. Valami nagyon el van arrafelé baszarintva, és bár én hálisten csak kívülről látom, de nagyon az az érzésem, hogy az elmúlt öt évben, amióta semmi közöm hozzá, csak egyre szarabb lett a helyzet. És még csak nem is kis lépésekben. Mondjuk felőlem aztán... Én már feladtam. És még csak nem is azért, mert fényes nappal, nyílt színen lopnak, hanem azért a gátlástalan, cinikus hazudozásért, amivel még az ember pofájába is röhögnek mellette. És hozzáteszem, ennek már öt éve. Mármint, hogy besokalltam, és hagytam a picsába az egészet. Nyilván gyáva szar vagyok, de csak egy életem van, nekem is, és főleg a gyerekeimnek is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#58277) bitpork válasza parandroid (#58276) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mert a magyar mindent akar, semmi befektetés nélkül. Nem akarja azt ami az ára a demokráciának és a kapitalizmusnak, csak a gyümölcseit. Ez ilyen.

MOD

Nehogy félreértés legyen: Te megfizetted az árát , hiszem költöztél és dolgozol. Itthon sokan nem tesznek többet csak magyarosan szájkaratéznak.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58278) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Aki jár mostanában a Maggi Pöris standnál felrakná a kis füzetből a receptet? :)

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#58279) fokukac válasza parandroid (#58276) üzenetére


fokukac
nagyúr

ezzel csak az a baj, hogy több százezren gondolták így, mint Te, és minden egyes eltávozóval csökken az esélye annak, hogy ez a dolog itthon változzon, mert annyival kevesebb ember szavaz...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58280) Pttypang válasza fokukac (#58279) üzenetére


Pttypang
veterán

Srsly, eljutottunk oda, hogy a tavozok miatt van, mar itt is?

Everybody lies.

(#58281) bitpork válasza Pttypang (#58280) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ez is helyi specialitas: mindenki mas hibas de mi csak buszkek es erosek lehetunk 😁

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58282) Viszlát válasza fokukac (#58279) üzenetére


Viszlát
addikt

Ha meg szavaz akkor meg azért köcsög senkiházi, minek szól bele ha nem itt él ugyebár. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#58283) fokukac válasza Pttypang (#58280) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nem ezt mondtam. De ha az itt uralkodó viszonok miatt az értelmesek elmennek, akkor az itthon maradottak között csökken az értelmesek aránya, nem? Ergo még kisebb lesz az esély a változásra. Cáfold meg kérlek a logikámat.

Ui. amúgy azt azért hozzáteszem, hogy az emberek fele egyáltalán nem foglalkozik a közélettel, nem megy el szavazni, stb. Tehát a rendszer legnagyobb barátja a közöny.

@Viszlát: ezt sem mondtam. Az értelmezésemben aki itt született, és itt nőtt föl, itt dolgozott, az akkor is kötődik ehhez az országhoz, ha éppen külföldön van, tehát kéne, hogy legyen beleszólása a dolgokba.

Ugyanakkor aki sosem élt itt, de mégis adtak neki szavazójogot, és még azonosítania sem kell magát, hanem tolhatja ellenőrzés nélkül, levélben, az azért elgondolkoztató.

Bezzeg a disszidens magyarok elmehetnek sorba állni a konzulátusra / nagykövetségre. Milyen realisztikus, hogy mind a 100-200 ezernyi angliai magyar ugorjon be a nagykövetségre, nem?
És szerintük ez így méltányos.

Mindegy. SZerintem a külföldre szakadt hazánkfiain is múlik, hogy mi lesz ezzel az országgal, és ezt tudatosítani kéne bennük is.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58284) Viszlát válasza fokukac (#58283) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem neked tulajdonítottam, csak ez a másik oldal mantrája, bocs, ha félreérthető volt.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#58285) Pttypang válasza fokukac (#58283) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem feltetlenul "nem ertelmes" az, aki maradt, ahogy az ellentettje se igaz.

Btw a kozony egy eredmeny, ha elhetetlen a rendszer, akkor az emberek, ahol tehetik, elkerulik, megkerulik.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#58286) fokukac válasza Pttypang (#58285) üzenetére


fokukac
nagyúr

ezt sem mondtam - de ha adott egy sokaság, amiből az értelmesebbje megy el, akkor kevesebb értelmes marad itt, nem? tehát az arányuk csökken a maradókon belül. Na, innen több százezren elmentek - és ők hiányoznak. Nem csak a GDP-ből, nem csak az adó- és nyugdíjjárulékok befizetéséből, nemcsak a gyerekeik az iskolákból, hanem a döntések meghozatalából is.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58287) emvy


emvy
nagyúr

Lanyom korhazban van, nem tunik kulonosebben veszelyesnek a dolog, de 4-6 het agynyugalom tunik jelenleg realisnak. Azert gyerekkel az ember egesz mas szintjeit eri el az aggodasnak, mint elotte.

while (!sleep) sheep++;

(#58288) fokukac válasza emvy (#58287) üzenetére


fokukac
nagyúr

jobbulást neki...
mi baja van, mi az, ami ennyi idő alatt gyógyul csak?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58289) emvy válasza fokukac (#58288) üzenetére


emvy
nagyúr

Hat, meg nem dolt el teljesen, de valami autoimmun-jellegu dolog, izuleti gyulladasokkal meg mindenfele beverzesekkel jar. Elvileg nem veszelyes, csak meg kell varni, amig elmulik, es az ennyi ido.

while (!sleep) sheep++;

(#58290) EQMontoya válasza emvy (#58289) üzenetére


EQMontoya
veterán

Kitartást meg jobbulást neki!

Same rules apply!

(#58291) bitpork válasza emvy (#58289) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mielőbbi felépülést kívánunk neki mi is!
Hozd haza a balcsira, talpra etetjük ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58292) Viszlát válasza emvy (#58287) üzenetére


Viszlát
addikt

Kitartast neki es nektek is.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#58293) concret_hp válasza emvy (#58289) üzenetére


concret_hp
addikt

eh nem hangzik jól :( legjobbakat

vagy fullba vagy sehogy :D

(#58294) emvy


emvy
nagyúr

Köszi-koszi, nincs is jobb mint matracon aludni a kórházban a gyerekágy mellett :)

while (!sleep) sheep++;

(#58295) gaborbol


gaborbol
őstag

emvy: Jobbulast kivanunk!

Van egy ismerosom 84 eves, vezet minden nap es par havonta ledaralja a Florida -Maryland utvonalat oda-vissza. (2500 Km) .

Mindene ki van fizetve, kapott egy nagyobb osszeget miutan eladta a boltot, mondja nekem hogy most vesz egy uj kocsit eleteben eloszor.

Mondom neki, vegye meg a leg extrasabbat valoszinu ugyis az utolso kocsija lesz, annyi kp-ja van, hogy 25 zsir uj kozepkategorias kocsit siman meg tudna venni.

Persze, most megveszi a legextrasabbat, 10 eve egy full fapad SUV-vaj jar, na majd most!

Mondom, holt ter figyelo, savtarto, adaptive tempomat, automata fekezes, ezek mind legyenek benne. Azt mondja siman, de meg parkoljon is magatol.

Tegnap hiv, megvette az uj verdat, 0-km es barkakarmi, de full fapad ez is, mert csak ez volt keszleten abba a szinbe, es nem akart varni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58296) emvy


emvy
nagyúr

Moszkva ter kornyeken keresek atmeneti irodat par honapra. Internet kell, mas nem. Ha van otlet, szoljatok (itthonrol dolgozom, de az erkezo baba + beteg masik gyerkoc miatt nem lesz kivitelezheto).

while (!sleep) sheep++;

(#58297) EQMontoya válasza emvy (#58296) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez 3 megállóra van, ha ez a táv még belefér.

Same rules apply!

(#58298) emvy válasza EQMontoya (#58297) üzenetére


emvy
nagyúr

Hat, ez nekem kb. 35 perc mert a Moszkvatol a masik iranyba lakom sajnos. Dolgoztam itt egy hetet, sose mukodott rendesen az internet :)

while (!sleep) sheep++;

(#58299) EQMontoya válasza emvy (#58298) üzenetére


EQMontoya
veterán

Osztán a bringa mire van? :P

Same rules apply!

(#58300) emvy


emvy
nagyúr

Kijohetett a korhazbol, yeah!

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.