Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70001) FehérHolló válasza BlacKSouL (#70000) üzenetére


FehérHolló
veterán

Neked valami számfétised lehet. Szeretnél beszélni róla majd február 20-án?

Skynet is real. It's called Google.

(#70002) fokukac válasza BlacKSouL (#70000) üzenetére


fokukac
nagyúr

Rég elmúltál már hetven, mégsem nevelt meg a Betmen..? : ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#70003) bitpork válasza tope (#69998) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Unicredit. Sajnos nem tehetem meg h amikor jön olcsóbb váltok, mert vannak nemzetközi szálaim is és mindenhol átjelenteni nagyon sok energiával jár :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70004) kraftxld válasza bitpork (#70003) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Transferwise :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#70005) bitpork válasza kraftxld (#70004) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Arra ott az AKCENTA :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70006) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Bakker, villámlik és dörőg az ég, ani évnek ebben a szakaszaszában elèg meglepő :Y (az eső is szakad,de az nem annyira fura)

(#70007) fokukac válasza bitpork (#69997) üzenetére


fokukac
nagyúr

Én elhiszem, hogy ezek az érzéseid, szubjektív emlékeid, de a számok, statisztikák ezt nem támasztják alá...

mobilról vagyok, szóval nem fogok sokat írni.
[link] numbeo Copenhagen living cost

Summary about cost of living in Copenhagen:
Four-person family monthly costs: 1,121,686.90Ft (24,783.53kr) without rent (using our estimator).A single person monthly costs: 315,013.71Ft (6,960.19kr) without rent.Cost of living index in Copenhagenis 97.06% higher than in Budapest.Cost of living rank 24th out of 455cities in the world.Copenhagen has a cost of living index of 83.36.

meal, Inexpensive Restaurant 125.00 kr (5600 Ft)
Meal for 2 People, Mid-range Restaurant, Three-course 600.00 kr. (27.150 Ft)
McMeal at McDonalds (or Equivalent Combo Meal) 75.00 kr (3400 Ft)
Domestic Beer (0.5 liter draught)
50 kr (2.260 Ft)

megnéztem a benzint is, 11,89 korona per liter, ami 538 Ft. szóval majdnem másfélszer annyi, mint nálunk.

A vita onnan indult, hogy Magyarország ehhez képest kurva olcsó.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#70008) tope válasza ToBeY (#70006) üzenetére


tope
addikt

Még csak, de jég is volt vagy 5 perce itt...

(#70009) EQMontoya válasza fokukac (#70007) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez reálisan inkabb csak másfélszerese BP-nek.

Same rules apply!

(#70010) tbs válasza FehérHolló (#70001) üzenetére


tbs
addikt

20an..? backi becsben leszek epp... :(

(#70011) bitpork válasza fokukac (#70007) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ott bukik h nem azonos dolgokat hasonlítanak. Én ott is a Lidlben vásároltam ahol azonos termékek voltak mint itthon. Igaz a dánok úgy néztek rám mikor elmondtam hogy azt leírni nem lehet - ott a Lidl kb a hajléktalan szint. Ha megfigyelted amit írtam akkor nem tegnapiak a tapasztalataim és akkor a nyál még 9-10 dkk volt napszaktól és terheltségtől függően. 11 akkor volt ha a pályán sorba kellett érte állni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70012) BlacKSouL válasza bitpork (#70011) üzenetére


BlacKSouL
addikt

És nekik mi vót a menő bót? A luxus élelmiszerellátó. És mi lehet most?

Ez olyan mint a fészbuk twitter insta sznepcset tikktakk divatevolúció? Hogy a fészbuk már ciki, csak hajléktalanok használják, a twitter uncsi, proliközeg, az insta kúl?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#70013) bitpork válasza BlacKSouL (#70012) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A kvickly marktot nagyon szerették - helyi nord hálózat. Coop is van, de nem azonos a mi coop-unkkal :D Van Metro is de ott tényleg csak a kisboltosok használták akkor meg a nagyban vásárlók. Hozzáteszem h a kvickly az Lidl x1.5-2 kb.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70014) tbs válasza bitpork (#70013) üzenetére


tbs
addikt

(Netto)

(#70015) bitpork válasza tbs (#70014) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Igaz de az már már politikai hitvallás :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70016) fokukac válasza EQMontoya (#70009) üzenetére


fokukac
nagyúr

nyilván súlyozás kérdése, de nekem többnek tűnik. Az "inixpensive restaurant" az kb. a kajálda kategória, mint mikor nálunk beülsz a törökhöz vagy a kifőzdébe enni. Na, ez Pestre 2000 Ft-ot ír (kb reális is), Bécsre 10 eurót (3400 Ft-ot), Koppenhágára pedig 5600 Ft-ot. Ez tükrözi kb. az arányokat, Skandinávia tényleg drága, csak fokozatok vannak, hogy elb*szottul nagyon drága, mint Norvégia és Izland, vagy csak mérsékelten, mint Dánia és Svédország.
De onnan indultunk, hogy Pest olcsóbb-e egy nyugatinak. Szerintem ezt elég nehéz cáfolni.

#70011) bitpork:
hogy hasonlítanának azonos dolgokat? az egyik ott van, a másik meg itt. :D Én elhiszem, hogy a boltban a cucc kb. ugyanannyi, pláne, ha lidl, de ha beülsz egy étterembe a haverokkal berúgni, az már súlyos összeg. Na, ehelyett ha eljössz egy hétvégére pestre a haverokkal, az sokkal nagyobb élmény, ezért jönnek annyian. bemész a a bulinegyedbe a madách sétányon péntek éjjel, és olyan multikulti van, mintha a soho-ban lennél, vaze, magyar hangot csak elvétve hallasz. Nekik ez a paradicsom. És van nekik hely, ahol tényleg 400 a sör, és van ahol 1000, de még az is olcsó nekik.
Uui. az megvan, hogy régen 33 Ft volt egy korona, most pedig 45+ ?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#70017) EQMontoya válasza fokukac (#70016) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nyilvan olcsobbak vagyunk, mint a Nyugat, viszont kozel sem nagysagrendi kulonbsegek vannak mar.

Pl. ha megnezed Berlint, a lakasarak, de a szolgaltatasok (pl. megreggeliztem egy kezmuves kavezoban) is csak masfel koruli szorzo van. De osszessegeben nincs ennyi, mint az auto, a benzin, a bolti kaja, az annyiba kerul, mint itthon.
Amit persze eszreveszel, de kozel sem olyan durva.
Amsterdam kicsit dragabb, ott az ingatlan (akar vasarlas, akar berles) nagyon durva, az utcan kajalas, sorozgetes viszont ott sincs ketszerese az itthoninak (korso jo sor mondjuk 7 euro, reggeli omlett kaveval 13).

Szoval igen, Skandinavia rohadt draga, de ha megnezed az EU zomet, akkor nincs mar olyan hatalmas difi.

Praga pedig kb. olcsobb

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#70018) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Minden nap olvasom, hogy kimenekítik az ott lévő külföldieket Kínából. Másik cikkben olvasom, hogy minden egyes kimenekítés után az adott országban hoppá.. Hát valaki megbetegedett, és már régen tovább is adta. Esetleg kiderül, hogy először nem mutatott tüneteket, de hogy hogy nem, aztán mégis beteg lett, és továbbadta. A kedvencem a német kínai dolgozó, aki a vírus központjába utazott, majd vissza némethonba, és nahát, meg fertőzött egy csomó embert.
Hogy senki nem érzi az összefüggést? Hogy a kimenekítések, meg a csakhazaugrokvuhanbaegyhétvégére típusú tevékenységgel mintha direkt terjeszteni akarnák az emberek a vírust. Menekítsünk más országokba potenciálisan fertőzött embereket.
Tudom, nem kell a pánik, nem is olyan súlyos ez, csak szép lassan mindenki megfertőződik, legfeljebb nem hal bele.
Vagy lehet hogy én nem értek valamit

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#70019) fokukac válasza EQMontoya (#70017) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem rosszul számolsz, vagy érzed, nem tudom.Csak mondom, hogy 340-nel kell szorozni :D
A 13 eurós reggeli árából én Pesten többször jól lakok. És szerintem a 7 eurós sör se semmi, ahhoz képest, hogy Bécsben 4.
Pont voltam Amszterdamban októberben, még friss az élmény. Hot dog 10 euróért,
Vacsora egy kicsit kijebb eső étteremben, az én részem valami 45 ojró volt (15 e Ft), úgy, hogy ettem egy salátát, meg ittam két sört. Asszem 460 ojrót hagytunk ott 9-en. :D
Nekem ez a nem egy kategória. Nyilván a nagyságrend az nem tizes szorzó, hanem kétszeres-háromszoros, de erősen érezhető. És nem is ahhoz hasonlítom, amikor a MAdách téren a 400 ft-os sört isszák.

Berlinben rég voltam, akkor 3-4 ojró volt egy sör, nem tűnt olyan drágának, tényleg.
Prágában nyáron voltam, kb. egy árban van PEsttel, illetve inkább úgy mondanám, hogy van a belvárosban is egy csomó nem annyira turistás hely, amit helyiek látogatnak, és azok meg kimondottan olcsók is, és jó a csülök meg a knédli... a cseh vendéglősök ott vannak.

amúgy van összehasonlítás is ezen az oldalon:

Amsterdam vs. Budapest

Koppenhága vs. Budapest

szerintem ezek az arányok nem hülyeségek.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#70020) EQMontoya válasza fokukac (#70019) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hat kezmuves vagy belga sort BP-n is ritkan iszol 4 euro alatt, meg a mostani arfolyam mellett is.

A 10 euros hotdoghoz meg grat, 15 eur korul toltunk brunchokat, amiben a kb. minden IS benne van omlett + tejeskave volt benne.

BP-n pedig nem tudom, hol laksz jol a 13 euros reggeli arabol tobbszor.
Ket omlett, egy pisztacias croissant elfelezve, ket latte, az mondjuk 5500. Valoban "csak 18" euro ket fore, de hogy 13-bol nem jon ki, az tuti.

Same rules apply!

(#70021) tbs


tbs
addikt

(popcorn)

(#70022) fokukac válasza EQMontoya (#70020) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hát a belga az egy külön kategória, persze, még a palackos is 600 Ft a 3 deci...
de pl. a Deákon a templom mögött a Staropramen sörözőben 900 Ft a Hoegaarden, ami 3 euró sincs.
Hol lakok jól 13 euróból? Pl. Bemegyek a király utcában a disznótoroshoz, és süttetek magamnak egy húst, 1500-ért, körettel. Pont háromszor. :D A kis quasedilla is ennyi az ankerban a mexikóinál. De van pár ilyen ebédmenüs hely, ahova járunk, 1500-ért, 1750-ért... az is majdnem belefér. De két és félszer még a humusz bár is.
Amúgy én Pesten ezeket nem annyira figyelem, viszont külföldön maradandó élményt hagynak bennem, mikor naponta ötször kell beülni valahova társasággal, vagy a 'zasszonnyal, és darabja 10 - 20 - 40 ojró, tudom, hogy ideggyenge vagyok, de mindig úgy érzem, mintha a bőrömet húznák :D

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#70023) BlacKSouL válasza EQMontoya (#70020) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nálunk a piacon 300 a sima lángos. Kettőt bever az ember, meg is van vacsoráig.
Múltkor még a Keszegsütőben egy halburgerért(buci, harcsa roston, öntet, saláta, kulimász), 4 halfasírtért(fahéjas medvehagymás fűszerezés), és 15 deka haltepertőért(halhús fűszerbe forgatva kisütve) fizettem 3600 Ftot. Ugyanez két korsó sörrel és 2 pálinkával volt 5000.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#70024) fokukac válasza BlacKSouL (#70023) üzenetére


fokukac
nagyúr

nálunk a Vörösmarty téren a bódévárosban 1500 a natúr, és választhatsz rá "feltétet" (customize your own lángos!" :D), darabja 300 Ft. Szóval egy sajtos-tejfölös kijön 2100-ből. Túristák imádják, mi pedig szagoljuk.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#70025) parandroid válasza fokukac (#70022) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De te most tényleg a disznótoros sütödét hasonlítod egy kulturált brunch-olós helyhez? :F

Ne keverd bele a helyismeretedet, és állítsd szembe valami turistalehúzó amszterdami hellyel, az azért nem fair. Mo olcsóbb, mint nyugat, de én Montyval vagyok, lejjebb írtam is, hogy olyan 66-75% lehet a nyugati árszinthez képest. Monty másfélszeres árat mondott, az kb ugyanaz. Egy jó gyros sültkrumplival, meg sörrel, meg itt is megvan 10 eur-ból, és attól is kettéáll a füled egész nap, úgyhogy akkor frankfurt olcsóbb, mint budapest. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#70026) fokukac válasza parandroid (#70025) üzenetére


fokukac
nagyúr

A hely neve a disznótoros, de amúgy egy fasza "inexpensive" étterem / kajálda, ahol frissen sütik neked azt, amit kérsz, igaz, nem pincér viszi ki, hanem pultnál adják, de az "inixpensive" helyen szerintem ez más városban is így van.. A Deák tértől 150 méterre van a Király utcában, hömpölyögnek előtte a turisták, tehát ez nem helyismeret kérdése.

A Gyros 750-800 Ft, euróban már nem is fejezhető ki.
Én azt állítom, hogy bár igen, jelentősen drágultak az éttermek, de még mindig sokkal-de sokkal olcsóbb minden.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#70027) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na, közben megint beindult a forint. 338,7 éppen. Vajon most meddig jutunk?

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#70028) fokukac válasza EQMontoya (#70017) üzenetére


fokukac
nagyúr

na, a 13 eurós reggelihez. Van itt a Váci utca sarkán az Anna Café, ahol szoktam látni minden reggel turistákat reggelizni. Megnéztem az étlapon, omlettes reggelik 2200 - 2600 Ft között szórnak. Mondom, a Váci utcában, terasszal, 50 méterre a Vörösmartytól, aminél turistásabb belváros nincs Pesten.

ráadásul mi Amszterdamban valahol a külvárosban az olimpiai stadionnál reggeliztünk omlettet kávéval 15 euróért, szóval nem valami turistás belvárosi helyen, szóval gondolom a Te 13 eurós helyed sem a vigalmi negyedben volt.

Nem tudom már ennél jobban alátámasztani, hogy fele az árszínvonal Pesten. SZorri, hogy erre így rákattantam.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#70029) bitpork válasza fokukac (#70016) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

2010 óta van a Dán szálam, azóta majdnem mindig 45 volt az átlag kisebb nagyobb kilengésekkel :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70030) BlacKSouL válasza fokukac (#70028) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mi a kerékpártúrán szoktunk bemenni reggelizni egy helyre Bgyörökön. 1300 Ft egy 3 tojásos rántotta.(3 tojást elüt, felveri habverővel, megsózza, kisüti. semmi olyan, hogy 14 féle kelet-indiai fűszer menne rá, vagy hogy madagaszkári selyemtollú fürjek tojásai lennének) Egyéb feltétek (paprika, hagyma, sonka, mittudomén) 200-400 Ft. És ott mindig megfogalmazódik bennem, hogy igen, kereshetnénk egy olcsóbb büfét is, vagy vehetnénk 2 zsömlét meg felvágottat 200 Ft-ért, és különösen, hogy az itthon 35-42 Ft per darab tojást vajon hogy sikerül 433 Ft/darabra felárazni, de igazából én nem a 3 tojásomat fizetem ki, azt adhatnák ingyen is. Én a helybérletet, települési adót, ifát, séf munkabért(2 perces meló), pincér munkabért, rezsit, egyéb költségeket, és a feltételezett nyereséget fizetem ki 1300 Ft-ért. Csak ez hülyén mutatna az étlapon, a rántotta 1300-ért mégis emészthetőbb.
Ez most csak úgy eszembejutott, nem is kapcsolódik a csetfolyamhoz, Balaton is, csak úgy minden évben elmerengek rajta

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#70031) fokukac válasza BlacKSouL (#70030) üzenetére


fokukac
nagyúr

Bleki az analitikus kapitalista... 1300 az nem sok. Pláne a Balatonnál...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#70032) NoLF válasza BlacKSouL (#70030) üzenetére


NoLF
addikt

ne kezdj vendéglátásba ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#70033) BlacKSouL válasza NoLF (#70032) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Eszembe se jutott. De aki belekezd, és csinálja, az csinálja kurvajól, pénz ide vagy oda. Ha meg már oda, akkor csak azt süssön bele a tojásba, amit kérek, legyet pl ne. Az akkor se pozitív ennyi pénzért, de a tizedéért sem, ha 3 tojásba sikerült 2-t is. 1300 Ft-ért. De lehet attól lett annyi. Ez még hozzátartozik. Kifizetek én 1000 Ft-ot is egy db tojásért, de akkor fossam le tőle a bokám, és lehetőleg ne a legyek miatt.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#70034) parandroid válasza BlacKSouL (#70033) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szalmonella megoldja.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#70035) fokukac válasza BlacKSouL (#70033) üzenetére


fokukac
nagyúr

meg ennyi pénzért minimum fürjtojás legyen. vagy strucc... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#70036) bitpork válasza fokukac (#70035) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70037) BlacKSouL válasza bitpork (#70036) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Tényleg dögszagú mikor felbontod?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#70038) bitpork válasza BlacKSouL (#70037) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Annyira nem, de marha nehéz feltörni a ganajt!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70039) lenox válasza bitpork (#70038) üzenetére


lenox
veterán

En az izere vagyok kivancsi, hasonlit mezei tyukra?

(#70040) FehérHolló válasza lenox (#70039) üzenetére


FehérHolló
veterán

kicsit más, de nem túlzottan.
kézi fúróval picit egyszerűbb hozzájutni a lényeghez, utána meg a maradékot visszaveszik ajándokot festeni.

Skynet is real. It's called Google.

(#70041) BlacKSouL válasza bitpork (#70038) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem így kell? 8:36

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#70042) NoLF válasza BlacKSouL (#70033) üzenetére


NoLF
addikt

Az szerintem mindenki szamlara eleg egyertelmu, hogy vendeglatoegysegben, artol teljesen fuggetlenul, a felszolgalt etelben nincs helye oda nem illo dolgoknak. Gondolom az is konnyen felfoghato, hogy ennek ellenere megesik, hogy olyan dolgok kerulnek az etelbe aminek ott semmi keresnivaloja. Ilyenkor kell, hogy elokeruljon az osi fegyverunk, a kommunikacio. 15 eves pincer palyafutasom soran millioszor volt ilyesmivel dolgom, termeszetesen sokfelekeppen tud reagalni a vendeg - remelem te nem ultel ott duzzogva, es etted meg a legyes rantottat, hanem panaszkodtal miatta es kaptal ujat, suru elnezesek, esetleg ingyen bambi kisereteben.
Ha nem igy tortent, es kotottek az ebet a karohoz, akkor Zimmer Ferinel jartal, es a helyet el kell dozerolni. Ha igy tortent, akkor el kell konyvelni, hogy beleestel a keves szazalekba, aki rossz tapasztalatot szerzett olyan okbol kifolyolag, ami a vendeglatos osszes letezo erofeszitese ellenere is megtortenhet. Amennyiben viszont van otleted, hogyan lehet egy nyari, nyitott konyhas helyen 100%ban elkerulni az ilyen szituaciokat, azonnal kezdd el arulni a technologiat, mert nagy szukseg lenne ra.

1300ft-ert rantottat enni a Balatonon - ugy, hogy meg ki is viszik neked - pedig nem draga, hanem nevetseges.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#70043) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

https://www.portfolio.hu/gazdasag/20200212/most-durvult-be-igazan-az-europa-bajnok-magyar-dragulas-mar-a-fajdalomkuszob-felett-jar-415461 LOL "...a jegybank által kiemelten figyelt adószűrt maginfláció..." Tehát beismerik hogy a valós infláció más. That all folks.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70044) concret_hp válasza bitpork (#70043) üzenetére


concret_hp
addikt

tudod amugy mi a maginflacio?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#70045) bitpork válasza concret_hp (#70044) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

De hát pont erről szól az egész! A maginflációs adat önmagában nem indikátora az egységsugarú állampolgár megélhetésének és anyagi jólétének. Az MNB meg csak ebben gondolkodik. Erről beszélünk - papíron baromi jól néz ki minden, a valóságban meg már régen az emberek jelentős része csak az 5000Ft-s benzinből tankol.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70046) fokukac


fokukac
nagyúr

én azon vagyok elképedve évek óta, hogy a 4% a célsáv teteje.
Hát hol van az az árstabilitástól?
De amikor ezt meghaladják, akkor sincs semmi, max. egy picit mérsékeltebben nyomják a gázt (pénzt)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#70047) EQMontoya válasza fokukac (#70046) üzenetére


EQMontoya
veterán

De gondolj bele, iden mar Februar kozepen teljesitettuk az eves celt! Ez az igazi sikertortenet!

Same rules apply!

(#70048) BlacKSouL válasza NoLF (#70042) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Balaton körül kétszer volt valami repülő lény az ételben, mindkétszer az volt a reakció, hogy bocsi, ez a Balaton, a természetben vagyunk. Ami egyfelől érthető, ha leteszem a parizeres zsömlét a földre és belemegy a hangya akkor ok, másfelől ennyiért ne menjen már bele semmi. De semmi gond, máshol megoldják hogy ne menjen bele, majd oda megyünk.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#70049) bitpork válasza EQMontoya (#70047) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Valamiért motoszkál bennem a gondolat h előbb-utóbb eljutunk arra a szintre mint a volt Jugoszlávia. Lesz szép kirakat dinárunk, de mindent márkában és dollárban fogunk csinálni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#70050) Spet válasza bitpork (#70049) üzenetére


Spet
addikt

És mint leszünk az élet császárai, vagy nem.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.