Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34001) ngabor2 válasza venember83 (#34000) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ja... a sarokba, kukoricára térdeltetve ;]

(#34002) ladybug válasza Racecam (#33998) üzenetére


ladybug
őstag

Az mieink sokáig játszanak vele. Emlékszel a robotkutyákra? No, még mindig előkerülnek, és akkor napokig azokkal játszanak.

Thrawn: A mekis evés után én mindig kívánom az édeset. :U

Jut eszembe erről. A székesfehérvári mekiben voltunk kb 2 hete. Van bent egy kávézó is. Nagyon finom kávét és süteményt kaptam ott, és az eladósrác is nagyon kedves volt.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#34003) VladimirR válasza marsu (#33994) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ezek utan foleg nem erdemelsz sort, meg ha ki tudod bontani, akkor sem

(#34004) Thrawn válasza ladybug (#34002) üzenetére


Thrawn
félisten

Van vaníliás shake, az nem elég édes? Én mindig veszek (igaz már ezer éve nem voltam mekiben)
Sütiből én a barackos fánkjukat szeretem nagyon, tömény édes tészta + a lekvár.... NYAMM!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34005) Racecam válasza ladybug (#34002) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Akkor nálatok megéri.
De nem gond, mert már nincsenek ráállva ezekre így nem kell őket lebeszélni.
Mekievés után jön a meki almáspite. (Most málnás is van, tök jó. :) )
(Végigettem az étlapot, alig bírtam hazamenni. :D )

Erkettő: Csakis epres shake. Megvolt. :K

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#34006) Thrawn válasza Racecam (#34005) üzenetére


Thrawn
félisten

Epres? :(
Vaníliás! :K
Csoki mehet? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34007) ladybug válasza Racecam (#34005) üzenetére


ladybug
őstag

Érdekes, a shakeket mostanában nem iszom. Legközelebb szívok egyet. :DDD

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#34008) marsu válasza VladimirR (#34003) üzenetére


marsu
addikt

A csoki szörnyen rossz ízét és illatát sörrel lehet elnyomni ...

;)

Az emberek a csokira szoktak megszomjazni és nem a sörre megéhezni csokira ...

Vagy mit tudom én ...

:DDD

Press any key to continue ...

(#34009) rarri válasza Racecam (#33998) üzenetére


rarri
senior tag

De mivel a nyelvedről volt szó, és odatettél egy nyelvöltögetős szmájlit, logikusnak tűnt azt gondolnom, hogy azzal azonosítottad magad átmenetileg. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#34010) Racecam válasza Thrawn (#34006) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Az eper az egyik legjobb gyümölcs. :)
Imádom, csak rövid a szezonja.
Ezért szeretem az eper ízét mindig érezni.

Jó akkor még egy tábla. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#34011) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

No, úgy érzem megfáztam :O
Holnapi sörözés helyett, gyógytea ivás lesz :U

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#34012) ladybug válasza marsu (#34008) üzenetére


ladybug
őstag

Kár a szóért. Ezt már nem tudod szépíteni. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#34013) marsu válasza ladybug (#34012) üzenetére


marsu
addikt

:(((

De miért?

Press any key to continue ...

(#34014) Thrawn válasza Racecam (#34010) üzenetére


Thrawn
félisten

Szeretem az epret.
Kristálycukorba tunkolva.

Tudtam! :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34015) Racecam válasza Thrawn (#34014) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Amatőr! :U
Porcukorral kell...

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#34016) ngabor2 válasza Racecam (#34015) üzenetére


ngabor2
nagyúr

epret cukorral elrontani :( csak akkor szabad rátenni, ha lekvár készül belőle. 2004-ben meg 2005-ben nagyon finom eperlekvárt csináltam. remélem idén is lesz annyi, hogy tudjak egy pár üveggel főzni.

kuka: akkor inkább semmi, csak tisztán eper.

[ Szerkesztve ]

(#34017) Thrawn válasza Racecam (#34015) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez nem vita tárgya...
Kristálycukor!
Vagy semmi :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34018) marsu válasza ngabor2 (#34016) üzenetére


marsu
addikt

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is ....

Press any key to continue ...

(#34019) Racecam válasza ngabor2 (#34016) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nincs az elrontva, én a cukrot is cukorral eszem. Régen láttad a filmem (és nem eszem a garázsban), ezért nem tudod. :D

Akkor semmi. :(

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#34020) tiv83us


tiv83us
veterán

Minek gyartanak meg egyaltalan olyan sort, amit bontogatni kell?
Csak a baj van vele. Amugy egy csavarintas es mar lehet is fogyasztani a nektart. Osi europai szokas mindent tulbonyolitani :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#34021) marsu válasza tiv83us (#34020) üzenetére


marsu
addikt

A sörnyitó az nem egy bonyolúlt dolog, de ha nincs akkor jöhet a szükségmegoldás ... Persze lehet venni dobozos sört is, de a legegyszerűbb, ha tekerős a kupakja.

Press any key to continue ...

(#34022) ngabor2 válasza marsu (#34018) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az eperpálinka se rossz, csak dráága.

más: asszem hamarosan veszek egy ilyet. nem, sajnos a leányzó nem tartozék :(

tiv: olyan sztorit már hallottam, hogy csavaros koronakupakhoz szokott emberünk normál koronakupakot próbált lecsavarni... sikertelenül. aztán ellátták a kézsérülését a kórházban.

(#34023) Thrawn válasza Racecam (#34019) üzenetére


Thrawn
félisten

Sebaj, mások vagyunk.
És ez így jó.
Lásd kávé :D
34024 Ejj, de csúúúnyán félreértettél :DDD
Meg el is rontotad :U

NG: Aú, az biztos nagy élmény lehetett :W

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34024) Racecam válasza Thrawn (#34023) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én azért annyira más nem vagyok.
Remélem, nem baj. :)

Nem értettelek félre, végül is nem szégyen az ma már.
Nem rontottam el, gondoltam azért ezt elég fontos leszögeznem.
Ezért nem raktam OFF-ba. :D

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#34025) 1010


1010
őstag

mi a jó abban, hogy így írtok

(#34026) Tim82 válasza 1010 (#34025) üzenetére


Tim82
nagyúr

most már Te is látod az előnyeit.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34027) VladimirR válasza tiv83us (#34020) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a csavaros sort azert talalta fel a zamerikaji ember, mert marsu forumtarshoz hasonloan, ok sem kepesek kinyitni egy hagyomanyos sort (s azert csavaros lett, nem pedig csatos, mert az meghaladta a legjobb mernokok kepessegeit) ;p

(#34028) marsu válasza VladimirR (#34027) üzenetére


marsu
addikt

De azért megbírkóztam azzal a söröskupakkal ...

;)

Press any key to continue ...

(#34029) venember83 válasza VladimirR (#34027) üzenetére


venember83
nagyúr

Lebunkóztad az amcsikat, gratulálok... Flame-gyáros...

(#34030) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Mekkora az esélye annak, hogy egy újonc egy 2 éve elfelejtett topicban szól hozzá rögtön a regisztrációja után?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#34031) Thrawn válasza FehérHolló (#34030) üzenetére


Thrawn
félisten

50%?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34032) rarri válasza FehérHolló (#34030) üzenetére


rarri
senior tag

Szerintem teljesen normális, ha hasonlóan " ért " az itteni dolgokhoz mint például én értettem és értek. :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#34033) FehérHolló válasza rarri (#34032) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hogy találta meg a topicot? Mi ösztönözte rá, hogy hozzászóljon, amikor rég nem beszélget ott senki? Mi vette rá arra, hogy ezért az egy hozzászólásért regisztráljon?

Ezek az élet nagy kérdései.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#34034) Bubu79 válasza FehérHolló (#34033) üzenetére


Bubu79
addikt

Idealizált válasz:

Elolvasta az alapelveket és használta a keresőt; mielőtt regisztrált volna inkább csak olvasgatta a fórumot.

Esélyesebb verzió - valaki, aki már volt tag és most visszatért, mint a Terminátor.

IP csere után visszatértem, sziasztok :) :B

Tim82: Bölcsészek gyöngye :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34035) Tim82 válasza FehérHolló (#34033) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mi veszi rá a lemmingeket, hogy a tengerbe öljék magukat? Mi veszi rá a lazacokat, hogy addig ússzanak felfelé a folyókban, amíg el nem pusztulnak a kimerültségtől?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34036) rarri válasza FehérHolló (#34033) üzenetére


rarri
senior tag

Teljesen véletlenül találta meg a topikot, nem tudta hogy nem beszélget ott senki / nem nézte a dátumot /, és felkeltette az érdeklődését a téma.
Én is először egy régi írásra bukkantam rá úgy hogy beírtam a gogléba hogy " nagyfenék " . / próbáld csak ki, mit dob ki / Kíváncsiságból elolvastam Guga írását. Reagálni akartam az írásra mert nagyon tetszett ezért regisztráltam . Egy két hónapig fogalmam sem volt hogy hová léptem be, csak találomra kattintgattam. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#34037) FehérHolló válasza Bubu79 (#34034) üzenetére


FehérHolló
veterán

Erre tetszik gondolni: [link]? :)

rarri: Azért így idetalálni... :D Gratulálok!

Bubu79 (#34038): Keress egy http proxyt, azon keresztül mennie kell. :P

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#34038) Bubu79 válasza FehérHolló (#34037) üzenetére


Bubu79
addikt

Melóból nem megy a jútúb ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34039) Tim82 válasza Bubu79 (#34034) üzenetére


Tim82
nagyúr

"Több dolgok vannak földön s egen, Horatio, mintsem bölcselmetek álmodni képes." :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34040) Verus


Verus
senior tag

Na akkor mi a jó abba ha megcsörgetnek negyed 12-kor minden áldott este letiltott számmal? :F

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#34041) VladimirR válasza Verus (#34040) üzenetére


VladimirR
nagyúr

kinek? neked? igy legalabb mindig tudod, hogy mikor van negyed 12

(#34042) Thrawn válasza Verus (#34040) üzenetére


Thrawn
félisten

És ha kikapcsolod a telefont 11 és fél 12 között? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34043) nygma válasza Verus (#34040) üzenetére


nygma
addikt

Vedd fel....

(#34044) Bubu79 válasza Verus (#34040) üzenetére


Bubu79
addikt

Perverzió lehet :U Lehet, hogy a szolgáltató tudna segíteni a számot illetően...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34045) Tim82 válasza nygma (#34043) üzenetére


Tim82
nagyúr

miből gondolod, hogy ez jó ötlet? szerinted miért van letiltva az a szám? csak úgy logikusan. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#34046) norbi1992


norbi1992
tag

Elég mókás dolog törént pénteken kémia órán , nagyon élvezem az órát :F , aztán hirtelen megjött a figyelmem, csak két betüt hallottam PH , először már azt hittem , hogy valami jó helyre kerültem, de nem :F :DDD ,de azért legalább oda figyeltem vagy 10 percig, hogy mi a szösz van itt.
de sajnos az oldatok kémhatásásról volt szó

(#34047) nygma válasza Tim82 (#34045) üzenetére


nygma
addikt

Egy próbát megérhet.. :U

(#34048) FehérHolló válasza Tim82 (#34045) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ja, mi lenne, ha beleordítana az a ronda maszkos ember a tudom mit tettél tavaly nyáron-ból..?!

Skynet is real. It's called Google.

(#34049) tildy válasza Verus (#34040) üzenetére


tildy
nagyúr

Valaki nagyon szeret. biztos.
Amúgy lehet Jánoska az.
Neki szokása telefonon nőket hívogatni :DDD :DDD úúú de rég hallottam már a szexi hangját..

Verus: én is mondtam ilyet, hogy bármikor bármi történhet , hogy el tudjanak érni.
Erre egyszer megkaptam: mert te annyira fontosnak hiszed magad????

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34050) Bubu79 válasza nygma (#34047) üzenetére


Bubu79
addikt

Ugye nem Te akarod zaklatni Verust? :U ;] :DDD

norbi1992: Persze - kéjes zihálását, esetleg hörgést, morgást, vagy egy sátáni kacajt - tényleg érdemes kipróbálni...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.