Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#58451) gaborbol válasza concret_hp (#58448) üzenetére


gaborbol
őstag

Nalunk szinte mind az, gyakorlatilag fa meg gipszkarton. Ha rendesen meg vannak csinalva 40-50 evet lazan kihuznak komolyabb gond nelkul, itt mondjuk a legnagyobb gond a viz. Ha folyamatosan vizet kap akkor peneszesedik meg szetrohad a vaz szerkezet. Bitpork is emlitette, nalunk a termesz is gond, siman elcsocsaljak a hazat, ha nem figyel az ember.

Tildy: Nagyon pofas a kishaz! Csatornat rakjatok ra korbe, ha nincs. Pont neztem a szomszed kishazat, azon sincs 5-6 ev alatt szet is rohadt az egesz alja, mert a teto bedobta ala a vizet, ugy nez ki mintha 20 eves lenne.

Melohoz meg gratula! Ennyit arrol, hogy eddig mindig csak szerencsed volt! Sure :D

En is kaptam egy alom ajanlatot kimaxolt fizuval, ha nem most jonnenek az ikrek be is vallalnam.

[ Szerkesztve ]

(#58452) concret_hp válasza bitpork (#58450) üzenetére


concret_hp
addikt

ebből a szempontból mondjuk azért nagyjából okés helyen vagyunk, legalábbis nem emlékszem, hogy tornádó meg földrengés miatt lett volna szükségállapot :DDD

gaborbol: igen tudom, hogy ilyen elmaradott vidékeken, mint juesz meg kanada ez megfelel a népnek, nade mi ugye jobban teljesítünk, büszkék vagyunk stb :U :DDD

valahogy nekem az a matek jobban tetszik, hogy egy ~10M-es telekre ~25Mből felhúznak egy zsírúj házat ami mondjuk 100m2 + garázs 3-4 hónap alatt, mint hogy ugyanezt téglából vagy ~20 éves házként veszem :U

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#58453) fokukac válasza concret_hp (#58452) üzenetére


fokukac
nagyúr

A probléma csak a 10 milliós telekkel van. Mármint, ha forintban számolsz. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58454) concret_hp válasza fokukac (#58453) üzenetére


concret_hp
addikt

nem bp. közepére gondolok azt is tegyük hozzá :DDD sőt nem is bp-re.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#58455) kraftxld válasza bitpork (#58450) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Na, mert a csodálatosan összerakott többi kókány ház Mo-on nem dől össze az első földrengésnél vagy hurrikánnál :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#58456) bitpork válasza kraftxld (#58455) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Attól függ: nálam van statikus mérnök, asztalos, hegesztő a családban. Olyat rakunk össze, hogy Észak Kórea sem tudja bombákkal megijeszteni :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58457) tildy válasza gaborbol (#58451) üzenetére


tildy
nagyúr

Lesz ra eresz, igen.
@kukac: teljesne komolyan mondtam :) Elege lett abbol, hogy a fiam nem hagyja se scannelni, se semmi ( sajat maga altal epitett scanner van)
Az allas kozul vegul a masodikat fogadtam el. Igy pont oktoberben a szulinapomon kezdek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#58458) 7 válasza emvy (#58427) üzenetére


7
addikt

Nice. :)

(#58459) NoLF válasza kraftxld (#58455) üzenetére


NoLF
addikt

A kokanyul osszerakott haz pont ugy esik szet barmelyik orszagban, mint magyarhonban. A rendesen osszetett pedig all mint pelo a lakodalomban minden orszagban, mint otthon :)

Angliarol pl egy szot sem akarnek ejteni, a 2 eves szethullik, a 20 eves rohad, jot meg nem lattam.

Ja de, de azok 1 millio fontnal kezdodnek...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#58460) fokukac válasza Thrawn (#44111) üzenetére


fokukac
nagyúr

Kuka, hova lettél..???? :U
Jelentkezz..!

:P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58461) fokukac válasza concret_hp (#58454) üzenetére


fokukac
nagyúr

igazad van, nem lehetetlen.
Sőt, már meg is találtam Neked álmaid telkét... :DDD

[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58462) concret_hp válasza fokukac (#58461) üzenetére


concret_hp
addikt

Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, banksemleges hitelügyintézéssel áll rendelkezésére.

és ők meg segítenek pízhez jutni :DDD mondjuk nemtom 750K-s telekhez mennyi önerő kellhet ;] nem is tudom mire mennék egyedül a világban :))

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#58463) tildy válasza tildy (#58457) üzenetére


tildy
nagyúr

Termesztesen nem fiamat, hanem fiunkat akartam irni. Bahh hamarosan 2 eves lesz:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#58464) concret_hp válasza tildy (#58457) üzenetére


concret_hp
addikt

hogyhogy az első helyen előbb kezdtél volna, itt meg nem? csak októbertől kell nekik az ember :F

vagy fullba vagy sehogy :D

(#58465) tildy válasza concret_hp (#58464) üzenetére


tildy
nagyúr

Ugy, hogy ugymond csapatepitenek. KB 8-asblokkokban veszik fel az embereket, es egyutt kezd a csapat. Az elso par het az bootcamp/ meg training. Ezert.
viszont most meg tok szwrul erzem magam,mert ugye az elsot visszamondtam, es hiaba nagyon jo emberek, ha ugy ereztem anyagilag, szakmailag is a masodik ajobb hely. Hogy emberileg melyik a jobb, ezt majd az ido eldonti ( glassdooron 4.9/5 a 2. hely ratingje is), az elso helyen nagyon kis csapat, kozvetlen , es nagyon EMBERI csapat volt, viszont szakmailag kevesbe eloremutato. MAr az ugynoktol meg a cegtol is kapom vissza, hogy 'we are very dissapointed', tenyleg vartak ram :O :O Ez valahol jo erzes, de valahol meg tok rossz, hogy csalodast okoztam.
Ugyhogy most eszem egy kicsit magam ezen, mert utalok csalodast okozni. ( csak szobeli elfogadas volt az elso ajanlatra, meg nem kuldtem vissza alairva, szoval.... )

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#58466) concret_hp válasza tildy (#58465) üzenetére


concret_hp
addikt

ez egy ilyen kapitalista világ és ez tipikusan arról szól, hogy üzletet kötsz nem szívességet teszel, ezt nem árt észben tartani :)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#58467) EQMontoya válasza concret_hp (#58466) üzenetére


EQMontoya
veterán

Na meg ugye Hofi bácsi nyilatkozott már a foci és a pénz összefüggéséről.

Same rules apply!

(#58468) bitpork válasza EQMontoya (#58467) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Amire az aktuális szituáció rácáfolni látszik - csak h legyen benne egy kis keserű irónia

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58469) BlacKSouL válasza EQMontoya (#58467) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Csak Herr Storck bácsi nem szólt oda a kispadról, hogy: "Öcsi, van..!"

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58470) fokukac válasza BlacKSouL (#58469) üzenetére


fokukac
nagyúr

kár, hogy az ellenünk játszó miniállamok villanyszerelőit / kőműveseit / kalauzait nem a pénz motiválja...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58471) EQMontoya válasza fokukac (#58470) üzenetére


EQMontoya
veterán

E!

Same rules apply!

(#58472) BlacKSouL válasza fokukac (#58470) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát oda kell szólni nekik... :) Csak hogy tudják, hogy a stadionnagyhatalommal szórakoznak.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58473) fokukac válasza EQMontoya (#58471) üzenetére


fokukac
nagyúr

Egy igazi kis humorharold vagy..! :P
:DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58474) bitpork válasza BlacKSouL (#58472) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Sakkor legközelebb a nemzeti 11ben hány stadion lesz, hogy biztos nyerjenek meccset?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58475) BlacKSouL válasza bitpork (#58474) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az mindegy, legalább egynek az árát biztos megkapják ha buknak, ha vesztenek ;] Akkor meg má' akár veszthetnek is. Győzelemhez ennél több kellene. Aztán ha még akkor is vesztenek, akkor majd legfeljebb elnézést kérnek. De pénztártól való távozás után lóvét vissza nem adnak.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58476) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Cseresznye nagyságú jég igen intenzíven vízszintesen esett egy rövid ideig o_O

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#58477) bitpork válasza Winner_hun (#58476) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Hol?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58478) Winner_hun válasza bitpork (#58477) üzenetére


Winner_hun
félisten

Gödön. Ekkora jég, ilyen szeles vihar itt az utóbbi 30 évben nem igazán volt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#58479) bitpork válasza Winner_hun (#58478) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Most nézem az időképet, és pont Siófok felől megy oda... és írja h Balatonon 157 km/h volt a szél. Remélem a ház még áll és nem dőlt rá fa :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58480) Pttypang válasza bitpork (#58479) üzenetére


Pttypang
veterán

Miskolcon is olyan szolid szél volt, hogy a villámcsapás hangját már alig hallottam, a panelházak között úgy süvített.

Everybody lies.

(#58481) bitpork válasza Pttypang (#58480) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Persze Szegeden este (19:30kor) lakásban 32°C. Napközben a mobil klímát már nem is használom, mert minek?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58482) EQMontoya válasza bitpork (#58481) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azt kár is, be kell rakni egy rendeset.

Same rules apply!

(#58483) Pttypang válasza bitpork (#58481) üzenetére


Pttypang
veterán

Nincs tul meleg, de a kegyetlen pára miatt sokkal többnek érzem én is, kb csepeg rolam a viz, mire lesetaltam az avasrol a tiszaira, pedig ez talan 6 km se.
Hup hup, meg jo, hogy ic, ez mobil klimanak szamit igy? :D

Everybody lies.

(#58484) bitpork válasza EQMontoya (#58482) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

De ha az asszony nem engedi h "összefurkálják" a lakást, akkor nincs más opció.

(#58483) Crytec210 : itt olyan szárazság van h szublimálok és nem izzadok :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#58485) EQMontoya válasza bitpork (#58484) üzenetére


EQMontoya
veterán

Pedig utána áldaná érte az eszét.

Same rules apply!

(#58486) fokukac


fokukac
nagyúr

én meg széttörtem egy szobahőmérőt a mai ébredésem folyamán.

Ilyen kék trutymó volt benne, alkohol / higító szaga volt, szétkenődött. Remélem, ez nem olyan mérgező, mint a higanyos?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58487) Pttypang válasza bitpork (#58484) üzenetére


Pttypang
veterán

Hogy erted h nem engedi, hogy szetdfurkaljak a lakast? Felujitas meg sose lesz akkor? :D egy ablakcseretol egyenesen kihullana a haja? :D

Ablakcsererol jut eszembe, 145-ert cserelik a konyhaavlakot meg a bejarati ajtot.
Negy heten at hivtam hetente a szakit h a szamlat allitsuk mar ki, mert le kell adnom. Sikerult neheen, azt mondta, ket het mire legyartjak az ablakot, akkor majd beszerelik. Kivancsi vagyok, mennyi lesz abbol a ket hetbol vegul, habar innentol mar raerek.. :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#58488) NoLF


NoLF
addikt

Ennel autentikusabb szardiniai mininyaralast erolkodve sem sikerult volna igy osszehozni :)

Kis darabot itthagyok magambol, egy kicsit meg elviszek a szigetbol. Csuda egy hely, csuda emberek... barmelyik nap lehetne random filmet forgatni az emberek mindennapjairol, s tokeletesen igazolna a sztereotipiakat. Nem mindenkinek valo annyi bizonyos, de en szerelmes vagyok.

Eleg is volt a 39 fokbol, uccu vissza a 15be... felhot sem lattam mar 6 napja :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#58489) kraftxld válasza NoLF (#58488) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ezt ugye megkóstoltad? :D
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#58490) EQMontoya válasza NoLF (#58488) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jah, elég frankó az a sziget. És Júniusban még nem volt ennyire durván meleg.
Neked is megvolt az érzés, hogy "ááá, de rohadt jól értek olaszul! Jaa, ezek angolul beszélnek..."? :)

Same rules apply!

(#58491) NoLF válasza kraftxld (#58489) üzenetére


NoLF
addikt

Termeszetesen ilyen alkalmakkor mindent megprobalok kostolni etel-ital szempontjabol, ez is megvolt :K

Nem semmi cucc ;)

Monti: igen, az olaszokkal altalaban igy jarok :) kicsit nar makogok olaszul amugy, de a csalad harmada lampedusai, hamrada sziciliai, harmada szardiniai... Del volt adva a lecke :D

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#58492) EQMontoya válasza NoLF (#58491) üzenetére


EQMontoya
veterán

Melyik részen voltál? Vagy sikerült valamelyest körbejárni?

Same rules apply!

(#58493) NoLF válasza EQMontoya (#58492) üzenetére


NoLF
addikt

Olbia, las plassas, caglieri, es las plassasal magassagaban keleten es nyugaton is a parton ITT Ott.

Most meg repter es go to bristol, de elotte 40perc 40 fok 4 Sir, uyghogy hukk!

:D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#58494) NoLF válasza NoLF (#58493) üzenetére


NoLF
addikt

Na ez a 15 fok es zuhogo eso egybol kijozanitott... :(

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#58495) fokukac válasza NoLF (#58494) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hova utaztál, Salgótarjánba? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#58496) Winner_hun válasza Winner_hun (#58478) üzenetére


Winner_hun
félisten

A vihar elállta után le akartam engedni a redőnyt, az meg leszakadt. Az egyik fele még karácsonykor, de akkor nem csináltuk meg, széles celluxszal megoldottam. Pár napja engedett el, tegnap este újrahekkeltem, majd a leengedéskor megadta magát.

Jópár hete bejárati ajtót, vagy inkább kaput újítottunk fel. Valaki elkérte a számom. Ma hívott, lenne munka. 1,5-2 hónap alatt több pénzt kereshetnék mint egy év alatt o_O. Önkormányzati pályázati pénzes munka, a pályázat már meg van nyerve, meg kéne csinálni. Lemondtam, nincs rá idő, futó munkákat nem tudom félre rakni...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#58497) gaborbol válasza Winner_hun (#58496) üzenetére


gaborbol
őstag

Redony nalunk is nemreg leszakadt, gyorskotozovel odahuzattam a fem kerethez, nem volt meg egy ev se mire lecsereltem az egesz redonyt.

Azert akkor nem kis haszon lehet a kozbeszerzesen. Kozben az en projectem is elkeszult :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#58498) föccer válasza Winner_hun (#58496) üzenetére


föccer
nagyúr

Alvállalkozó?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#58499) Winner_hun válasza föccer (#58498) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nincs egy szabad napom se, de még ismerni se ismerek olyat akinek tovább tudnám passzolni a munkát, nem hogy összedolgozni valaki idegennel akiről nem tudom hogy dolgozik-e úgy mint mi. Mindegy, majd valahogy megoldják.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#58500) föccer válasza Winner_hun (#58499) üzenetére


föccer
nagyúr

Az onkormanyzati melot 1-1 kellene lepasszolni, mikozben a minosegi melot megcsinalni

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.