Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33001) Viktor0610 válasza Bash (#33000) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez sz.tem csak akkor derül ki, mikor beléptél a boltba, és esetleg segítséget kétnél a vásárláshoz... :U

Ne mondd már nekem, h. felétek nincsenek ilyen boltok? :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#33002) VladimirR válasza Bash (#33000) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem, csak belecsaltam egy belga szamreszletet - az ott "kolbaszbol van a keritesuk"-nek olvasando, azok kedveert, akik nem ismerik a belga nevu egyuttes negyedik albumat

egyebkent azt akarja jelenteni valaszkent a gyanusan naiv kerdesedre, hogy igen, a nagy vize hozzank kozelebbi oldalan megesik az ilyesmi (marmint hogy nem a vevo az elso)

[ Szerkesztve ]

(#33003) Bubu79 válasza Bash (#32997) üzenetére


Bubu79
addikt

Igen van - errefelé a Balkánhoz közelítve nem divat megbecsülni a vásárlót...

Akkor sem, ha nem kevés local creditet hagyna az adott helyen a gyanútlan érdeklődő...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33004) BlacKSouL válasza Bash (#32997) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Van. Magyarországnak hívják. Itt a pénz.

Arrafelé ez úgy megy: Te vagy a vevő, kinyalom a s.gged, mert akkor fizetsz, én meg abból kapok több pénzt.
Errefelé meg: Te vagy a vevő, a k..a ...ád, csak a bajom van veled, letojom hogy it vagy vagy sem, lehet menni máshova ha nem teccik. Ígyisúgyis annyit kapok amennyit.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#33005) tildy válasza VladimirR (#32995) üzenetére


tildy
nagyúr

Van hozzá tök jó oldal hugi mutatta.iylen pontok vannak rajta, mikor látsz kettőből 3at. majd előkeresem .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33006) VladimirR válasza tildy (#33005) üzenetére


VladimirR
nagyúr

egyel lentebb pont errol irtam en is, csak egy ilyen kepet sem talaltam hirtelen

(#33007) Bash válasza Viktor0610 (#33001) üzenetére


Bash
őstag

Biztos van, de akkor olyan helyen még nem jártam.
Kisebb forgalmú vagy sok unatkozó eladóval rendelkező helyeken általában eléd jönnek és megkérdezik mit segíthetnek, bútorboltban még követnek is, mint a keselyű, mert ugye jutalékért dolgoznak....
Busy-bb helyeken ha segítségre van szükségem, akkor keresek egy eladót, megvárom, amíg végez a másik vevővel. Olyan volt már, hogy új vagy idióta volt az eladó és nem értett pl. a saját számítógépes rendszerükhöz, nem tudta megnézni a raktárkészletet, ilyenkor vagy elmagyarázom neki vagy keresek egy talpraesettebb eladót. De olyan még nem volt, hogy elzavartak volna vagy akár csúnyán néztek volna rám, mert pénzt akarok költeni náluk.

http://bashtravel.com/

(#33008) BlacKSouL válasza Bubu79 (#32885) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát nem sikerült diszkréten lekapni így tejszínes puncsba öltöztetve, de egész nap nyáladzottam, és édes íz volt a számban... :K
Aki kíváncsi, annak tudok linkelni privben képet. De azt nem én csináltam róla :) Ki kéri? (Még 15 percig vagyok idebent..)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#33009) VladimirR válasza BlacKSouL (#33008) üzenetére


VladimirR
nagyúr

marmint mirol lehet linket kerni? a turmixrol, vagy a csajrol?
esetleg arrol, ahogy edes izzel a szadban nyaladzzol? (remelem nem)

[ Szerkesztve ]

(#33010) FehérHolló


FehérHolló
veterán

A .hu domain szerver(eke)t kinek a felelőssége üzemeltetni?

Skynet is real. It's called Google.

(#33011) BlacKSouL válasza VladimirR (#33009) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát utóbbiról is esetleg ha nagy rá az igény :D
De inkább a csajról. Az úgy esztétikailag kevésbé fekszi meg a gyomrot. Bár hosszútávon... :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#33012) Bubu79 válasza Bash (#33007) üzenetére


Bubu79
addikt

Félreértés ne essék - itt sem szoktak elzavarni, csupán mindennemű segítőkészség hiányzik jobbára az eladókból - ahogyan azt Sötétlélek kolléga már kifejtette...

A cég ahol voltam egy családi vállalkozás - és bár egy eldugott kis utcácskában leltünk Rájuk, elsőre tiszta sor volt, hogy odabent bizony komoly munka folyik, megfelelő háttérrel és hozzáértő szakemberekkel.
Ami furcsa volt, az az a tény volt, hogy míg egyesek az általunk odavitt munkadarabon dolgoztak, addig a cégvezetőnek ( bár nem csak elfoglaltnak látszott, az asztalán lévő jópár paksamétából sejteni lehetett, hogy nem egyszerű aktatologatásról volt szó, valamint a telefon csörgése sem azt támasztotta alá hogy alibi munkáról lenne szó ) jutott ideje arra, hogy a Vevővel ( igen, így nagybetűvel, mert ez volt az érzésem ) megismertesse az általuk nyújtott szolgáltatás mélységét és a minőségbiztosítási rendszer komolyságát.

Nagyon jó benyomást tett rám már a cég honlapja is, mert rengeteg olyan információhoz sikerült hozzájutnom, amit általában nem osztanak meg az emberrel - merthogy mégiscsak ebből élnek...

És emögött nem hülyeség van, hanem felismerték, hogy a bizalomnak még mindig van értéke...

Amíg ott voltunk, kiderült, hogy van forgalma az üzletnek és sokfelől felkeresik Őket szerte az országból...

Busy helyett nyugodtan mondd azt, hogy elfoglalt, vagy forgalmas, úgy is megértjük...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33013) frame>24 válasza Bash (#33007) üzenetére


frame>24
addikt

jah, specziel ebben is csúnyán el vagyunk maradva, itt a vásárló le van tojva. De Bash, vess már egy pillantást itt a Fáradt gőzök között pl. erre...(topikcím)
vagy ott a BORAT-múvi, ahol ugye jó pár jelenetnél nincsenek beavatva az alanyok:
witness the truth about patience towards customers
(LoL)

mod: szarrá szerkesztem a hsz-t, mire a hibákat javítom...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#33014) frame>24 válasza frame>24 (#32877) üzenetére


frame>24
addikt

ezt meg csak azé', hogy lássuk, honnan a kifejezés ;]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#33015) 1010


1010
őstag

nem működik a compatible mode sata nál
kék halálal elszáll a teleptő :O

(#33016) Bubu79 válasza frame>24 (#33014) üzenetére


Bubu79
addikt

Jesszusom - ezt vajon miért vághatták ki? :DDD

#33017: Most erre mit mondjak? Két külön világ az itt és az ott - és ezt Bash is pontosan tudja, csak gondolom időnként jólesik szurkálódni, hangoztatva az ottani élet "tökéletességét"...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33017) frame>24 válasza Bubu79 (#33016) üzenetére


frame>24
addikt

a drámai tapasztalat az lenne, hogy azért szánalom, hogy egy ilyen riportot Ámerikában el lehet sütni anélkül, hogy elzavarnának a búsba bármilyen hülyét, akit Sacha Baron Cohen eljátszik
a balanszot még nem találták meg...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#33018) Thrawn válasza 1010 (#33015) üzenetére


Thrawn
félisten

Az integrált SATA driveres XP telepítőlemezt összehoztad már?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#33019) 1010 válasza Thrawn (#33018) üzenetére


1010
őstag

még most készül

(#33020) VladimirR válasza frame>24 (#33017) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ez meg nem is olyan veszes, egyszeruen mesterseges megtermenkenyiteshez csapolt meg teveket

ha amr azt nezzuk, hogy "hogy lehet ilyet bintetlenul elsutni", akkor inkabb ezt ajanlom figyelmedbe (foleg, hogy a kozonseg mily' lelkesen kapcsolodik be)

(#33021) frame>24 válasza VladimirR (#33020) üzenetére


frame>24
addikt

volt egy amerikai vendég diákunk, a 3. Guinness beer után mindig elénekelte, (de ő legalább értette a fonák poént...) ;)
..de még annyi ilyen van, pl. rodeós jelenet a himnusszal, stb :DDD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#33022) Bash válasza Bubu79 (#33012) üzenetére


Bash
őstag

Pedig ha tudnád, hogy még 3 szót írtam át magyarra mielőtt elküldtem volna a hozzászólást. :D

http://bashtravel.com/

(#33023) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Itt a meleg - újra meg lehet fulladni a kombínókban... :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33024) venember83 válasza bolondember (#33023) üzenetére


venember83
nagyúr

De látom neked szerencsére nem sikerült.

(#33025) Thrawn válasza bolondember (#33023) üzenetére


Thrawn
félisten

Meleg? Jön még Pestre 40 fok ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#33026) Bubu79 válasza venember83 (#33024) üzenetére


Bubu79
addikt

Kis üdítő cinizmus a nap vége felé közeledve?

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33027) bolondember válasza Thrawn (#33025) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ooolyan hideg lesz csak?! ;] :P

@Öregcsóka: hát, most már csak az a nagy kérdés - kinek szerencsére?! ;]

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33028) nike_ válasza Thrawn (#33025) üzenetére


nike_
addikt

Ja, mint tavaly... Dunántúlon voltam 2 hétig és 45 fok volt du. 1-kor... Pont akkor, abban a 2 hétben volt a legmelegebb.

(#33029) Bash válasza bolondember (#33023) üzenetére


Bash
őstag

És ennek nagyon örülünk, tegnap már végre 90°F felett volt a hőmérséklet, ilyen idő kellene egész évben. :K

http://bashtravel.com/

(#33030) ngabor2


ngabor2
nagyúr

esős szép délutánt minden függőnek és betévedőnek.

debrecenben a villanyosokon van légkondi. sőt, az újabb buszokon is. régebbi meg már alig van. csak jól megy ezeknek a helyi tömeg- és közlekedési vállalatoknak.

(#33031) nike_ válasza ngabor2 (#33030) üzenetére


nike_
addikt

Tömegvállalatoknak?

(#33032) Thrawn válasza nike_ (#33028) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem mondod, épp nálunk volt a melegrekord ;)
Aznap délután vonatoztam fel Pestre, egy élmény volt...

BE: Hideg lesz ja, de szerintem a pulcsit addigra már leveszem :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#33033) tildy


tildy
nagyúr

Jó estét. Én viszont bevágoma szunyát, napok óta alig alszom.
Aki fel mer ébreszteni pl. msn!, az halálnak haláláol hol :U ;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33034) Lortech válasza VoDaFoNe (#32981) üzenetére


Lortech
addikt

De nagy hangod van, rendesen megijedtem. :))

Visszaolvastam én hülye.. :o <--- ez milyen "arcocska" amúgy?

Nézzetek jó delfines rozmáros rájás képeket: [link]

Ja és egyetek kolbászos rájás pizzát.

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#33035) ngabor2 válasza tildy (#33033) üzenetére


ngabor2
nagyúr

egyszerű a megoldás:
- gép, vagy legalább a hangsz.ró kikapcs
- telefon lenémít
- ajtó bezár
- sötétítő behúz/redőny leenged
- durmol :D

(ez a mocsok net meg szakadozik, mintha muszáj lenne neki...)

(#33036) nike_ válasza Thrawn (#33032) üzenetére


nike_
addikt

Mondjuk én Győr mellett voltam, de itt is dög! meleg volt.

(#33037) bolondember válasza tildy (#33033) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

MSN-nel hogyan lehet felébreszteni?! :F :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33038) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#33039) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

1 megis csak be ken kotetni a G-t
2 de a vegyeszek mediakonverteres 10M-j eattol nem lenn egyorsabb
3 uveges halo meg 32es pci-ra haaaat
4 amugy mg ugyis a medikonverter a szar
5 ott eszi fen eaz geszet:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#33040) FehérHolló válasza neduddki (#33039) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nem felügyeltél véletlenül a mai menedzsment ZH-n? :)

Skynet is real. It's called Google.

(#33041) fokukac válasza FehérHolló (#33040) üzenetére


fokukac
nagyúr

hú, ezért mit fogsz kapni ;]

gépész ő, nem menedzser...! ;t

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33042) neduddki válasza FehérHolló (#33040) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

VOTBESZONI???????

udv

neduddki

p.s. nem:- )

mod: fokukac: LOF! hatlapfeju!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#33043) Thrawn válasza Racecam (#33038) üzenetére


Thrawn
félisten

?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#33044) ladybug válasza Racecam (#33038) üzenetére


ladybug
őstag

Én is.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#33045) Bubu79 válasza fokukac (#33041) üzenetére


Bubu79
addikt

Gépész? Nem hentes és mészáros? :DDD

Üdv Télapó és Katica :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33046) tildy válasza ngabor2 (#33035) üzenetére


tildy
nagyúr

De fel KELL majd kelnem, úgy 10 körül.
Amúgy:
noti.
Ajtó bevan zárva, sötétítő el lesz húzva.
Durmolás is meglesz .
Amúgy tudok jól durmolni, hidd el:D:D

Bolond így: tiriririiiiiiiiii! Csipog, na. Viszont zenét szeretnék halkan hallgatni...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33047) fokukac válasza venember83 (#33024) üzenetére


fokukac
nagyúr

Vénségem, tudnál számokat modnani, hogy odaát mennyibe kerül a benzin, és hogy hol érdemes tankolni?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#33048) neduddki válasza Bubu79 (#33045) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

DEEEEEEEEEEE!!!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#33049) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Sziasztok újra !

Télapó, mitől olyan nagy a szemed? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33050) norbiphu válasza neduddki (#33048) üzenetére


norbiphu
senior tag

csináltam neked orkképet. nem tuti de megfelel. te vadállat :P

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.