Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86001) parandroid válasza tildy (#85996) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, tehát van nálad igazolvány, csak nem személyi, mert a britek azt nem tudják, mi. Bájos. Jót kacagtunk, vicces lány vagy, jól rászedtél minket. Egyébként sportoláshoz én sem viszek személyit (pedig nekem van, kettő is!), mert a jogsim van a telefontokba becsúsztatva. Telefonos emergency contact jó dolog, amg működik a telefon (baleset után nem bíznék benne 100%-osan), illetve ha valaki tudja használni. Igazolványokon meg nyilván nincs emergency contact, de ha be tudnak azonosítani, onnét kezdve megoldják a többit.

Cica: BT dongle-t én használtam headseettel, teljesen jól működött. Annyi fenntartásom votl a dologgal, hogy nehezen találtam a sok jól csengő kínai márkanév között valami olyat, amiről már hallottam, végül sikerült egy tplinket szerezni, ami még mindig nem egy olyan valami, amiben maradéktalanul megbízok, de működött.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#86002) erdey_a válasza ToBeY (#86000) üzenetére


erdey_a
őstag

azt nem mondtam, hogy baj van vele (én még nem is láttam közelről), csak a piaci penetrációja 20% világszinten. Ha ebből kivesszük a céges vonalat, a maradéknál meg figyelembe vesszük, hogy Magyarországon eleve lassabban terjednek a dolgok a magánfelhasználók körében, akkor azért szerintem jó ha 10% marad. Talán ezért nem pörög a topik.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#86003) erdey_a válasza parandroid (#86001) üzenetére


erdey_a
őstag

pfff... hanyatló nyugat.
egy hete csináltattam idehaza személyit és fel lehet rá vinni vészhelyzeti telefonszámokat. többet is. :P

Vérboci

(#86004) tildy válasza parandroid (#86001) üzenetére


tildy
nagyúr

Nincs nálam igazolvány. A medical id nem az.
Bár ha nálatok ilyen egy igazolvány , akkor nem szóltam .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#86005) Xpod válasza ToBeY (#86000) üzenetére


Xpod
addikt

Mi is a cégnél Win 11-et használtunk, illetve otthon is már mindenhol az van fent ahol bírta a gép. Szerintem teljesen jól használható rendszer. A Win10 csak 2 régebbi gépen van fent, mert sok lenne nekik a Win 11.

Visszatérve a hálókártya hibára. Az eszközkezelőben nem ír ki hibát rá? Írtad, hogy dokkolóval használod, akkor még a dokkoló egy firmware hibája is bejátszhat. A laptopon van UTP csati? Ha igen akkor próbáld ki, hogy közvetlenül rádugod a LAN-ra.

erdey_a: Nem tudom mi alapján állapítják meg, hogy melyik oprendszert mennyien használják, de ha eladások alapján akkor erősen torz a statisztika. (A home userek legalább fele, de szerintem inkább több nem veszi meg sem a Windows sem az Office-t, így ők kimaradnak a statisztikából.)

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#86006) erdey_a válasza Xpod (#86005) üzenetére


erdey_a
őstag

nem hinném, hogy az eladások alapján. ha úgy lenne, akkor még ennyi se lenne.

Vérboci

(#86007) szőröscica


szőröscica
addikt

Koszi a tippeket, utananezunk a BT verzioszamnak, aztan szerzunk egy kevesbe kinai sticket.

(#86008) parandroid válasza tildy (#86004) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez annyira hihetetlen, hogy utána kellett néznem, de igaz: a britek tényleg telejsen hülyék, de valami agyament, elmeroggyant szinten: [link]. Gyakorlatilag mindent elkövetnek, hogy mindenki annak mondhassa magát, akinek akarja, erre még csináltak is 2 azonosítási szintet, de ha komolyra fordul a dolog, akkor legyen egy jogsi, vagy egy útlevél nálad. Montypythonia, bazmeg.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#86009) NoLF válasza parandroid (#86008) üzenetére


NoLF
addikt

igen.

ami azért jó, mert a jogsidon rajta van a lakcímed is, amit ugye akár hetente változtathatsz mindenféle bejelentés nélkül, mert a kutya nem fogja ellenőrizni, és leginkább nem is nagyon kell semmihez, főleg, ha lakást/szobát bérelsz ugyebár.

így viszont, mivel nekem angol jogsim van (mert leszartam nem értem rá visszacserélni hazaköltözés előtt) bármikor megállítanak itthon a rend végtelenül éber és ádáz őrei, és kérdőre vonnak hogy miért járok angol jogsival, simán tudom mondani, hogy mert ott élek, és ciao.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#86010) tildy válasza parandroid (#86008) üzenetére


tildy
nagyúr

Igazándiból többnyire közüzemi számlával illetve photo id-val igazolod magad. Ha az nincs (mert nincs pl jogsid), akkor több papírt kérnek be rólad , de ennyi . 2011ben megszüntették a személyit .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#86011) parandroid válasza tildy (#86010) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, olvastam, valszeg belekeveredtek, hogy a súlyt, vagy a magasságot kéne rajta kavicsban mérve feltüntetni, így meg már túl bonyolult volt nekik, mint a metrikus rendszer.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#86012) ToBeY válasza ToBeY (#85998) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nos úgy tűnik,hogy a dell e-port plus dockstation sz@rt be :(((
Mert direktben kötve a notebook-ot jön szépen a gigabit. [kép]

(#86013) parandroid válasza ToBeY (#86012) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Meglepetés… Hibakeresésnél ezért nem szabad adaptert, vagy köztes eszközt használni. Amúgy nem biztos, hogy beszart, simán lehet, hogy valami chipset driver frissült, és az új verzió összeugrott a dokkolóval, vagy csak nem bírja rendesen kezelni az adatátvitelt (tb, usb3, vagy valami spéci, gyártói dokkolócsati?).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#86014) ToBeY válasza parandroid (#86013) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen az,de szerencsére happy end lett! Mert nem szart be teljesen,csupán csak kontaktos lehet vagy nem tudom.
Mert most összeraktam mindent ahogy volt,és most jó.

Fura szituáció,hogy nem nyúlok semmihez és egyik napról a másik magától
elcsesződik...

USB 3.0 van tudom hogy van rajta mert abban van bedugva a külső 2TB HDD-m (mivel a notiban csak egy 240GB SSD van)

[ Szerkesztve ]

(#86015) bitpork válasza ToBeY (#86014) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Egyáltalán nem biztos h beszart. Ez sajnos ahogy kinéz win 11 fícsör. Nekem is volt egy köröm az AIOmal a win11 fórumban és kiderült hogy ha usb3 dokkolót használok külső vincsinek akkor ha tótágast állok is működésbe fog lépni a power management és lebaszkurálja még akár torrent közben is. Ha winupdates a driver akkor sajnos fícsör. Nálam az volt a megoldás h gépet cseréltem és beleépítettem a hdd-t :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#86016) Xpod válasza ToBeY (#86014) üzenetére


Xpod
addikt

Dokkoló firmware nem frissült? Lehet hogy a firmware okozta.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#86017) ToBeY válasza Xpod (#86016) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én nem tudtam,hogy a dokkolóhoz is van-e külön frimware.
De a Notebook "up to date".

(#86018) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na, ruszkik megint vesztésre állnak, vagy csak új managemenet van a prigozsin-féle trollfarmon? Vagy pártunk és kormányunk próbálja az új inflációs, költségvetési adatokat, esetleg a tanár-felmondásokat kevésbé láthatóvá/hallhatóvá tenni?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#86019) Xpod válasza ToBeY (#86017) üzenetére


Xpod
addikt

A dokkolókhoz is már ugyanúgy települ a firmware mint a driver. WIndows update-en jön sok dokkolóhoz a frissítés.
A Windows Update-en, ha a Speciális linkre kattintasz ott elvileg kiírja a válaszható frissítéseket illetve azokat is amiket már korábban telepített. (többnyire driver frissítések szoktak lenni.)

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#86020) ToBeY válasza Xpod (#86019) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Speciális részt tudtam,hogy ott drivereket telepít a Windows.
De én tökre azt hittem,hogy az e-port plus ii csak egy műanyag darab,azt nem hogy ilyen speckó... :B

(#86021) csapos2


csapos2
addikt

Honnan tudja egy elültetett mag, merre van lefelé, miért nem a felszín felé kezd a gyökér növekedni? Csak úgy eszembe jutott ...

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#86022) NoLF válasza csapos2 (#86021) üzenetére


NoLF
addikt

Érzi.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#86023) Catman válasza csapos2 (#86021) üzenetére


Catman
aktív tag

Gondolom a gravitáció segítségével.

(#86024) emvy válasza Catman (#86023) üzenetére


emvy
nagyúr

igy van, gravitropizmusnak hivjak asszem

while (!sleep) sheep++;

(#86025) Utka válasza emvy (#86024) üzenetére


Utka
tag

Geotropizmus

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#86026) emvy válasza Utka (#86025) üzenetére


emvy
nagyúr

ja, oke, angolul gravitropism :R

... de most megneztem, es mindket kifejezes hasznalatos

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#86027) Winner_hun


Winner_hun
félisten

UP!

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#86028) erdey_a válasza Winner_hun (#86027) üzenetére


erdey_a
őstag

UPorka szezon van?

Vérboci

(#86029) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Sok helyről hallottam hogy a kollagén milyen jó hatással van az ízületekre,így hát vettem egy havi adagot.Egy hete iszom,fáj a bokám és kattog a vállam néha.
Nem pont erre a hatásra számítottam bevallom őszintén. :U De már ki nem dobom a flakont. :D

[ Szerkesztve ]

(#86030) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tessék, dobtam fel témát, hátha valakinek van ilyesmiből külön gyűjtteménye: [link]. Először csak ide akartam bedobni azt a két sort, meg a kérdőjeles szmájlit, de az a gyanúm, hogy sikerülhet többet is kihozni belőle.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#86031) 66zio válasza ToBeY (#85942) üzenetére


66zio
aktív tag

Azóta kiderült mi volt?

(#86032) bitpork válasza parandroid (#86030) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mert egy kapcsolatban az az egyik legfontosabb dolog hogy a másik hullámvölgyeit mosolyogva mentsük? Vagy arra gondolsz (báj de NER) hogy minek kell szivárványon lovagolni?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#86033) parandroid válasza bitpork (#86032) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, még mindig csak azon röhögök, hogy

- Elkaplak, jó?
- De mér’?

Vagy én működök rosszul, és ez egy tök adekvát kérdés?

A szivárvány engem nem zavar, felőlem bárki lovagoljon szivárványon, vagy akár szárnyat is igézhet a malacra, vagy akármi.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#86034) ToBeY válasza 66zio (#86031) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem,mert tudom elkapni a szemétládát.
Mert csinálja a hangot 15perc szünet,aztán ismét csinálja és így megy kb egy órán keresztül.De van hogy kb egy hétig nem jár erre.

(#86035) parandroid válasza ToBeY (#86034) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy elkaplak, ne is kérdezd, miért! Hm, ez is egy lehetséges értelmezés…

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#86036) ToBeY válasza parandroid (#86035) üzenetére


ToBeY
nagyúr

*nem kimaradt :D imádok ilyen kis mobilon pötyögni

(#86037) Pacák válasza ToBeY (#86029) üzenetére


Pacák
senior tag

A bükki füvesember adott egyszer erre a kattogó ízületre egy tanácsot: vegyél zselatinport a boltban, tegyél egy kiskanállal a joghurtba. Ezt egy-két hétig kell naponta fogyasztani. Szerintem a kollagént se dobd ki, annak is hasonló idő kellhet az érezhető eredményhez.

Nuclear launch detected

(#86038) concret_hp válasza ToBeY (#86029) üzenetére


concret_hp
addikt

jó is, csak mondjuk inkább 1-2 hónap mire valamit érzel jó esetben :) gondolj bele, ha napok alatt beépülne az izületeidbe, kifele is gyorsan jönne az anyag ;)

zselatint nekem is mondták akik azért vágják a témát, de én nem bírtam megenni :DDD

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#86039) ToBeY válasza concret_hp (#86038) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Rendben akkor iszom tovább lelkesen mert 40 napi adag van a flakonban, és csak kb hét napot fogyasztottam le belőle.Aztán meglátom veszek-e mégeggyel.

[ Szerkesztve ]

(#86040) NoLF válasza ToBeY (#86039) üzenetére


NoLF
addikt

A leirasaban, tajekoztatoban nem volt leirva par teljesen nyilvanvalo es egyertelmu dolog?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#86041) ToBeY válasza NoLF (#86040) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Csak a szokásos.Ne szedjek többet be belőle a megadott mennyiségnél,és három hónapnal tovább ne szedjem,ill tartsak szünetet.

(#86042) fokukac


fokukac
nagyúr

egyetek gumicukrot. az legalább ilyen, és legalább a fogat is rontja :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#86043) ToBeY válasza fokukac (#86042) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az ember úgy 12éves kora körül leáll a gumicukor zabálásával. :K

Én jó pár éve elkövettem azt a hibát,hogy vettem abból a gumicukorból egy zacskóval amit gyerekként szerettem.
Aztán negyed zacskó megevése után odaadtam egy rokon gyermekének,
de ő meg kidobta mivel tele volt ilyen Liquorice candy-vel :DDD - ennek nem tudom mi magyar neve az a fekete izé (haribo konfekt volt egyébként)

[ Szerkesztve ]

(#86044) NoLF válasza ToBeY (#86043) üzenetére


NoLF
addikt

akkor a nejem nem ember.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#86045) ToBeY válasza NoLF (#86044) üzenetére


ToBeY
nagyúr

nem,zasszony :)

(#86046) bitpork válasza ToBeY (#86043) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én is szeretem. Ok nem zabálom de ha valaki megkínál szemrebbenés nélkül eleszem előle.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#86047) ToBeY válasza bitpork (#86046) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mindenki a saját kis buborékjában él és azt gondolja,hogy mások is úgy élnek. :B
Pl a kólával múltkor is így voltam.
Régen nagyon kólás voltam tinédzserként,most vettem egy üveggel egy hét alatt alíg akart elfogyni

(#86048) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Sziasztok!

Valamiért nem tudok direktben képet betenni ide, mint sokan mások. Mit csinálhatok rosszul?
Ha direktben húzom be, nem jelenik meg semmi, ha pedig kép beszúrása opciót, ahova a linket beillesztem (imgur-os), akkor pedig csak az a ketté repedt image ikon jelenik meg.

Szóval csak linkként tudom a képeim bemásolni, ami persze nem látható itt a fórumon, csak az imguron.

Köszönöm.

Malaka!

(#86049) bitpork válasza spleenszuru (#86048) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A feltöltés funkciót is próbáltad asztali nézetből?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#86050) Xpod


Xpod
addikt

Véget ért a nyaralás, de a héten még pihi van. :)

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.