Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60001) concret_hp válasza BlacKSouL (#59996) üzenetére


concret_hp
addikt

én egyébként sokat gondolkodtam ezeken a megbízhatósági dolgokon. amúgy pont egy aeg-m van 4.5 éve :DDD elöl töltős, A+++ és 1200as max centri (úgy néztem már mind legalább 1400at tud).

szerintem nagyon sok múlik azon, hogy mennyire van limiten használva. és nem arra gondolok, hogy hetente 2x mosol vagy 8x, hanem hogy rá van írva, hogy max 7kg ruha vagy nemtom, na ezt nem szoktam nézni, de ha mondjuk törülköző kerül be, akkor abból nyilván kevesebbet rakok be, mint más ruhából, mert ugye sokkal jobban megszívja magát vízzel. a másik, hogy állítható a centrifuga (enyémen talán 400 a minimum, de 600 tuti van) és ezt én szoktam is használni. nyáron minimumra (úgyis megszárad a melegben) télen meg mondjuk 800ra. namost ezek a dolgok meg akkor amortizálódnak igazán, amikor túlterhelést kapnak (lásd törülközővel telibe megpakolt).

namost ha viszont azon gondolkodsz, hogy aeg legyen-e vagy nem, akkor rábeszélnélek, mert ki tudod terjeszteni a garit 4-5 évre, vagy általában annyival is adják. ami ennél sokkal fontosabb, az a protex, amit a mielétől loptak állítólag, a lényeg, hogy a dob kiképzése olyan, hogy sokkal kevésbé koptatja a ruhákat és ez viszont tényleg látható :K és ha kiszámolod, hogy 5 év alatt beszarik (worst case ugye, mert 5 év garival meg tudod venni), de a teljes ruhatárad élettartamát jelentősen megnöveli, hidd el az jön ki, hogy megéri a +50-60K egy alap mosógéphez képest.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#60002) kraftxld


kraftxld
nagyúr

I
Készül a paprikás krumpli bográcsban :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#60003) parandroid válasza kraftxld (#60002) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kecskehús már felszeletelve?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#60004) kraftxld válasza parandroid (#60003) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ez most csak hagyma, krumpli, virsli kombó volt.
Csütörtökön kaptam egy nagy zsák fagyasztott vadhúst, bár az inkább ilyen steak szerűség szarvasból.
A kecskét / egész szarvast meg most intézem, valszeg október vége lesz belőle mire egy jó pörit tudok csinálni a parton.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#60005) EQMontoya válasza kraftxld (#60002) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez ilyen kiépített bográcshely a tengerparton, vagy Te vitted hozzá a felszerelést?

Same rules apply!

(#60006) kraftxld válasza EQMontoya (#60005) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ááá, itt a nép azt se tudja, hogy mi a bográcsozás, az egyik cimborám cucca, ő most egy ilyen hippivagonban lakik.
A tűzrakó helyet meg én csináltam pár perc alatt. Uszadékfából tüzeltem, nem egy akác, de megfőtt a kaja :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#60007) fokukac válasza kraftxld (#60006) üzenetére


fokukac
nagyúr

és még kecskepörit se ettek? :P

Más kérdés. Szerintetek mit érdemel az a szomszéd, aki vasárnap reggel 6:20-kor bútort tologat, és valószínűleg takarít?
Nagyon a f>szom tele van már, hogy bárhol vagyok, sose hagynak aludni...
Tudom, családi házba kéne költözni, de arra meg nem volt pénzem...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#60008) mark! válasza fokukac (#60007) üzenetére


mark!
őstag

nálunk szomszéd minden reggel pontban 5:00-kor aprít egy kis fát a stihl-el. szereti mindenki, hogy rohadna meg :D

>

(#60009) ToBeY válasza fokukac (#60007) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Családi házas övezetben se lenne jobb a helyzet, mert ott lenne flexelés,kakas vagy egyéb állatkák.. :K
Egy ház lenne a megoldás az erdő közepén.

(#60010) fokukac válasza mark! (#60008) üzenetére


fokukac
nagyúr

Te nyertél :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#60011) EQMontoya válasza fokukac (#60007) üzenetére


EQMontoya
veterán

Némi Rammsteint hallgatnék éjfél magasságában. :)

Same rules apply!

(#60012) mark! válasza fokukac (#60010) üzenetére


mark!
őstag

van valami defekt az agyában, mert ilyenkor decemberig minden egyes reggel pontban 5:00-kor beindítja a fűrészt, járatja egy kicsit, aztán felnégyel kb. 2db fát. utána nemtudom mit csinál, lehet visszafekszik aludni, mert elég korán kel :DDD

>

(#60013) Spet válasza fokukac (#60007) üzenetére


Spet
addikt

Nagyon g3ci szeretnél lenni vele? Pillanat ragasztóval belenyomsz a zárjába.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#60014) elessar válasza mark! (#60012) üzenetére


elessar
tag

Vedd fel a hajnali produkcióját, és játszd le neki este 11 után... Akár minden este :D

(#60015) tildy


tildy
nagyúr

A legjobb peldaja, hogy milyen frankon tud elqurodni egy ceg, hogy 2 eve, mikor lakast vettunk, meg a kisfiam szuletett egy gyonyoru viragcsokrot kaputunk, meg egy macit a gyereknek, meg egy kartyat, amin a munktarsaim uzenetei voltak.
2 evvel kesobb, mikro ezt a ceget otthagytam meg csak egy sok szerencset lapot sem kaptam, mintha ott se lettem volna, leaving drinkre is kevesen jottek el. Meh.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#60016) emvy válasza tildy (#60015) üzenetére


emvy
nagyúr

Mondjuk ez azert is lehet, mert az elso esetben nem arrol volt szo, hogy otthagyod a ceget.

while (!sleep) sheep++;

(#60017) concret_hp válasza tildy (#60015) üzenetére


concret_hp
addikt

2. gyerek születésére mi volt? amúgy meg mindegy, 2 év alatt még akkor is sokat változik egy cég, ha az emberek nem nagyon cserélődnek.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#60018) tildy válasza emvy (#60016) üzenetére


tildy
nagyúr

emvy, nem veletlen irtam amit irtam, nem egy leaving cardot irtam ala az elmult majd 6 evben es nem egy bucsuajandekot adtunk at ... :U Bar ez jobban az elso 4 evre volt igaz, akkor mindenki kapott ajandekot is, kulon bucsuztatast is, kartyat is.
Komolyan, most ezt kulon kelljen magyaraznom?

comcret_hp, a 'masodik gyerek' 16 hetes embriokent meghalt. :( a mostani masodik gyerek meg remeljuk megsuzletik majd jovo aprilisban.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#60019) fokukac


fokukac
nagyúr

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én elég nehezen viselem ezt a napi 15 fok hőingást...
Kora délután még kiültem a teraszra napozni félmeztelenül, most pedig jöttem haza, és már csak 8 fok volt, és reggelig gondolom, még tovább hűl...
A fejem pedig fáj.

Gondolom, Nógrádban ilyenkor már a hókotrókat készítik elő... :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#60020) concret_hp válasza tildy (#60018) üzenetére


concret_hp
addikt

uh valamit benéztem, úgy olvastam pár napja, hogy pár hónapos most, sajnálom :U

én a nyáron kaptam búcsúajándékot is, pedig egy nem túl jó cég volt, de a közvetlen kollegákkal nagyon jó volt a kapcsolat (komoly összekovácsoló erő ám a szar meló, főleg ha amúgy nincs túl nagy pressure :DDD) 1-2 kollega rendszeresen sütött mások szülinapjára tortát, vagy csak utolsó munkanap örömére meg stb.
szóval csak annyit akarok mondani, hogy a jó társaság az alapvetően nem túl jó melóhelyen is sokat tud lendíteni :K (és nyilván fordítva is igaz :DDD)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#60021) tildy válasza concret_hp (#60020) üzenetére


tildy
nagyúr

12 hetes, azaz 3 hos terhes vagyok most, azt lathattad. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#60022) Spet válasza fokukac (#60019) üzenetére


Spet
addikt

Winter is coming :P

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#60023) BlacKSouL válasza tildy (#60018) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az előző munkahelyemről úgy jöttem el, hogy én voltam az első akinek nem volt búcsúsüteményezése, meg búcsúajándéka, meg búcsúkártyája meg semmi. Mondjuk nem is vártam el. Azoktól már nem.

Igen, van az úgy, hogy egy bizonyos vezetői szigor mellett mégis jó a munkaközösség összetartása, kapcsolata, amit aztán ilyen vagy olyan okokból vlaakik valamilyen érdeke miatt lerombolnak és az egész munkahelyi légkört undorító, egészségtelen, idegesítő stresszes pokollá változtatják, ahol mindenki csak akkor szól a másikhoz ha nagyon muszáj. Vannak akik ebben érzik kiemelkedően jól magukat.

Amikor elkezdtem azt a képzést amiben még most is benne vagyok, azt mondta az akkor már elköcsögösödött vezetés, hogy persze, hogyne, menjek csak, képezzem magam saját költségen (istenőrizz hogy lekötöttem volna magam dupla hosszú szerződéssel) elengednek, mehetek órákra is, vizsgázni is.
Aztán hogyhogynem, egyszercsak mégse mehettem órákra sem, majd végül vizsgázni sem, mert ez volt meg az volt, meg kitaláltak minden faszságot, aztán mikor közöltem, hogy nem akarnék egy évet bukni azzal hogy nem megyek be vizsgára, akkor is kötözködtek, én meg váratlanul lebetegedtem 3 hétre. Az orvos ki is írt táppénzre. És elmentem vizsgázni. Aztán mikor 3 hét után visszamentem, én lettem a közellenség, nem köszönt senki, nem szólt hozzám senki, és mindenki megpróbált keresztbetenni. Innentől még 3 hétig húztam fölöslegesen, majd mondtam hogy viszlát, ennek nincs értelme, majd az utolsó napomon bementem egy dobozzal, beledobáltam a cuccaimat, és egy mukkanás nélkül kimentem és hazamentem. Egy igazi undorító senkiházi társasággá vált ott bent mindenki, akik mindenki fúrnak, mindenkit besúgnak, mindenkit kibeszélnek a háta mögött, és aztán azóta is hasonló ahogy hallom, úgyhogy én ezektől még egy rotringbetétet se fogadtam volna el.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#60024) BlacKSouL válasza fokukac (#60019) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Á Pesten még egész éjszaka szellőztet mindenki hogy a majdnem 3 hetes nyári kánikula miatt felforrósodott falak után végre kicsit visszahűljön a lakás, de speciel itt nálunk ma reggel 2 fok volt. Rádió beszélt valamit hogy Zabaron fagyott, de ott ez bármikor előfordul, szóval inkább a városi hőmérséklet az átlagosabb.

Hókotrókat itt nem használnak, pontosabban amikor száraz az idő, akkor hetente végigmegy egy padlógázon a városon, de amikor hó van olyankor egyet sem látni.

A fejed meg attól fáj, hogy holnap jön az özönvíz. Lecsap a hurrikán, és sosem látott mennyiségű eső zúdul a kontinensre. Ezt mondják legalábbis.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#60025) ToBeY válasza BlacKSouL (#60024) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Pesten sem szellőztet senki,mivel itt is 2fok volt hajnalban.Sőt,még a távfűtést is bekapcsolták,pedig csak Okt 15 van itt az ideje.(én gyorsan fel is csavartam :U )

(#60026) NoLF válasza ToBeY (#60025) üzenetére


NoLF
addikt

akkor én sem szellőztettem? pedig nekem határozottan úgy tűnt.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#60027) erdey_a válasza erdey_a (#59997) üzenetére


erdey_a
őstag

A nyomor folytatódik...
Vettünk fasza mosógépet szombaton. Vasárnap használtuk először, volt benne vagy 3 kg ruha (7 kilós a gép), és az első centrifugáláskor kikéredzkedett a fürdőből a konyhába.
Úgy táncolt a gép, mint 30 évvel ezelőtt anyám Evrika IV félautómatája. Arra ő rá szokott ülni annakidején, hogy ne ugráljon el.

...nem, nem hagytam benne a dobrögzítőket, sem a hungarocell kockát. Ki is lett vízszintezve.
Egyszerűen sz@r. Gondolom valamelyik lengéscsillapítója hibás. Vagy kimaradt belőle 20 kg beton.
Vihetem vissza...
Kösz, élet. :(((

Vérboci

(#60028) ToBeY válasza NoLF (#60026) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jó,te a ködös Albion-ból érkeztél még szokod az itteni klímát :P Ott már 18C nál rövid gatyát húznak,én meg valahol 25-30C között.

[ Szerkesztve ]

(#60029) EQMontoya válasza erdey_a (#60027) üzenetére


EQMontoya
veterán

Vihetem vissza...

Én mondjuk nem tenném, biztosan megkérném nagy tisztelettel a kedves forgalmazót, hogy akkor ugyan fáradjonak már ki érte.

Same rules apply!

(#60030) NoLF válasza erdey_a (#60027) üzenetére


NoLF
addikt

épp mosógépet kell vennem, elárulod privátban hogy mi ez és hol vetted, hogy én ne kövessek el hasonló bakit?

aldiban láttam ELIN márkájú 7 kilós A+++ gépet valami 80ért, nekem szimpi de ha fos széria vagy kiloptak belőle valamit, tuti nem hozom el. egyelőre ilyen felesleges körökre abszolút nincs időm/energiám...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#60031) Tim82 válasza BlacKSouL (#60024) üzenetére


Tim82
nagyúr

Á Pesten még egész éjszaka szellőztet mindenki hogy a majdnem 3 hetes nyári kánikula miatt felforrósodott falak után végre kicsit visszahűljön a lakás, de speciel itt nálunk ma reggel 2 fok volt.

A pesti időjárásjelentésed melyik alternatív univerzumból származik?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#60032) Viszlát válasza erdey_a (#60027) üzenetére


Viszlát
addikt

Szkuzi, inkább mégsem. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#60033) EQMontoya válasza Tim82 (#60031) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jah, meg is lepődtem reggel, csak felkaptam egy széldzsekit az ingre, és hűs volt. Beülök a kocsiba, 9 fok... Áhá!

Same rules apply!

(#60034) NoLF válasza EQMontoya (#60033) üzenetére


NoLF
addikt

én is egy egyelőre fűtetlen irodában ülök, kabátban :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#60035) erdey_a válasza NoLF (#60030) üzenetére


erdey_a
őstag

Mediamarktban vettük, Beko mosógép.
De ettől hogy kifogtam egy rossz gépet, nem kell egyiket sem leírni. Mondom, szerintem ennek van valami a csillapítójával, mert ha mégsem és "ez ilyen", akkor nem értem, hogy a beko mosógép tulajok miért nem gyújtották még rá a házat a cégre.
Ráadásul 5 év garancia van a Beko mosógépekre, tehát ez is mellette szól(na).
Csakhát azért ha azonnal rossz, ugye akkor nem szervizeltetek, hanem 3 napon belül cserélem.
Csere persze nem lesz, mert nincs belőle több.

@ EQMontoya
Én is örülnék, ha elvinnék, de azt hiszem ha jót akarok magamnak, pláne beleférni a 3 napba, akkor jobb ha magam viszem vissza.

Vérboci

(#60036) bitpork válasza erdey_a (#60035) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekünk is BEKO van most, és 1-2 centinél többet nem mocorog. És meglepően halk a jaószág.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#60037) tope válasza bitpork (#60036) üzenetére


tope
addikt

Itt is Beko, ráadásul 2 ilyen is van a szűk családban, egyelőre teszi a dolgát, a miénk 2 éves, tesóméké meg 4 lesz. Jók ezek a török gépek.

(#60038) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nekünk Indesit van,na olyat ne.Elég hamar ellezdett rozsdásodni az illesztéseknél főleg.

(#60039) bitpork válasza tope (#60037) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én már gondolkodtam h előtte szidom kicsit Erdogan-t hátha akkor színvallásra kényszeríthetem, de eddig nem mertem megtenni. Abban is reménykedem hogy egyik reggel felkelvén a mosdóból kebabos lesz, de ez még várat magára.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#60040) fokukac válasza ToBeY (#60038) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nekem Indesit van, most 10 éves. Igen, rozsdál, de még működik. 5 év után alaplapot kellett cserélni, azóta megy. Volt egy kis algásodási probléma (ilyen barna trutymó lerakódás volt, mert megállt benne a víz), amit trisóval és sok-sok ecettel kellett eltávolítani, de mióta ecettel mosunk öblító helyett, azóta ez nem probléma.
Nem is ugrál annyira nagyon, bár mostanában határozottan hangosabb, mint régen.

Mindegy, még működik.

Nekem családi tapasztalat még, hogy anyukámék vettek valami drágább electroluxot pár éve, és az a baja vele, hogy annyira víztakarékos, hogy szerinte nem öblíti ki rendesen, és viszketett tőle a bőre. Úgyhogy azt csinálja vele, hogy mikor végez, kinyitja, még félig megtölti vízzel, és rátol még egy öblítóprogramot, és úgy már jó.

Nem tudom, hogy ezt a többi márka hogy csinálja, mindenesetre tény, hogy fontos, hogy a vegyszereket megfelelően kiöblítse, és 5 liter víz lehet, hogy kevés ehhez...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#60041) EQMontoya válasza fokukac (#60040) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez érdekesen hangzik, de van benne valami...

Amúgy jah, nálunk is egy 10 éves Indesit van, tavaly cseréltem benne szivattyút, azt leszámítva nincs vele gond. Itt-ott már kezd rozsdálni, de pont nem érdekel, megy ameddig megy.

Same rules apply!

(#60042) erdey_a válasza bitpork (#60036) üzenetére


erdey_a
őstag

Mijaz hogy 1-2 centi? :Y 2017-ben a mosógép ott maradjon ahova leteszem. Nekem ne menjen arrébb 1 centit se.
Az előző samsung volt, régebbi masina, de azon kártyavárat lehetett volna építeni, meg se moccant.

Vérboci

(#60043) bitpork válasza erdey_a (#60042) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Náluk malac van, mert 5 kg-s a mosógép, de a lakás csak 3 kg ruhát tud felmutatni szárításra. Így alul van pakolva feszt. Ha belerakjuk az ágyneműt akkor nem mocorog.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#60044) Pttypang válasza fokukac (#60040) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez az ecetes tortenet hogy nezne ki?

Everybody lies.

(#60045) parandroid válasza bitpork (#60036) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Bebaszna, ha mozogna a mosógép, be van építve a konyhapultba... Amúgy indesit itt is. 20 év alatt ez már a második (vagy az első fagor volt? huh, most elbizonytalanodtam), ez még javítva sem volt. Az 5 év garija már lejárt, még Mo-n vettük, úgy migrált velünk nyugatra, de már ott is pultba építve lakott..

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#60046) BlacKSouL válasza erdey_a (#60042) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A régi energomat ugye úgy működött, hogy beállítottad a teljes programot, aminek a végén padlógázon felsüvített a turbina és a hajtáslánc, és a lehető legrövidebb idő alatt a technikából kinyerhető maximális fordulatra gyorsította a dobot a mosott anyagok elhelyezkedésétől függetlenül. Ezáltal a dob egyik felébe szorult ruhák miatt rögtönzött indiánszökdelésbe kezdett, először kitépte a madzaggal és dróttal a kádba kötözött leeresztő csövet, majd aprólékosan szilánkosra tördelte maga alatt a padlóburkolatot, végül ha volt megfelelő hosszúságú kábele, akkor kitáncolt az előszobába, és a kábel hosszúságától függően a lakás valamely pontján hasraesett és arcon pörgött tovább. Néhány ilyen művelet után saját szerkezetében esett kár miatt általában szerelésre, javításra került sor a szerelők nagynagy megelégedésére.
Nálunk ez a hasraesés nélkül megtörtént, majd töredékáron vásárolt különálló centrifuga beruházása, és a centrifuga program kiiktatása után megszűnt a vudu hatása, és a gonosz már nem szállta meg többé. Azóta csendes beletörődéssel zümmögteti körbe a dobot, és szörcsögteti magába, majd magából ki a vizet. A kipakolás persze 2-4 perces átpakolással és centrifugálással jár, noha a külső eszköz eleve 1400-al tekeri ki a vizet, szemben az öreg szerkezet kb. 600-asával. Illetve a 2-4 perces plusz művelet nem hosszabb, mint a modern 1000-s, vagy 1200-as gépek percekig tartó ruharendezgetése, majd körbeforgatása és felfutása-lefutása.
És sehol nem rozsdásodik, pedig nagy foltokban hiányzik a festék több helyen. Persze nem fér bele 7 kiló ruha, és nem 3 óráig mos csak 45 percig, meg nem hangszigetelt, de az öblítőt is kiöblíti a ruhákból. Biztos elavult a fűtőszála is, és 39 liter víz helyett 42 litert iszik egy mosáshoz, de hát na. Ez van.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#60047) ToBeY válasza fokukac (#60040) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen,ezek hibák nálunk is előjöttek mind,de az ecet-trisó kombó nálunk is bevált és azóta tökéletesen üzemel.

(#60048) tildy válasza BlacKSouL (#60023) üzenetére


tildy
nagyúr

na igen, lehet ezt így is

egy kis személyes ajándék
és szülinapi torta

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#60049) NoLF válasza tildy (#60048) üzenetére


NoLF
addikt

hbty! :C

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#60050) Verus válasza BlacKSouL (#60024) üzenetére


Verus
senior tag

Erről ennyit, hogy mindenki szellőztet... Aha, két napra tettem ki a lábam és rajtam dögvész. Rajtam, aki végig mosolyog és ő a legnagyobb szemét a kollégái között, hogy végéignézi az egész köpködős időszakot. Szerintem - és ezt minden orvosi tanulmányom összegzéseként mondom - nem fogyasztottam megfelelő mennyiségben védőitalt. :) Apám meg elképzelem, ahogy sír a sarokban: "Mi lett ebből a lányból?!" :DDD

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.