Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29601) Louro válasza lezso6 (#29600) üzenetére


Louro
őstag

Reménykedsz, mi? ;] Ha felakarja hívni a figyelmed, akkor nem egy hajléktalan oldalán billeg el előtted.

Mess with the best / Die like the rest

(#29602) tibi666 válasza lezso6 (#29600) üzenetére


tibi666
senior tag

haver vagy neki, ennyi.

(#29604) Maverick14 válasza lezso6 (#29600) üzenetére


Maverick14
tag

Erről a Három testőr Afrikában utolsó sorai jutnak eszembe:
"... Senki Alfonz leszerel - és halk férfias sóhajjal hozzátéttem:
- Elveszi Yvonne-t!
Hopkins körülnézett, azután ezt súgta:
- Ne törődj vele. Azért megy a leány Senki Alfonzhoz, mert így akarja leplezni, hogy téged szeret."
:D

My other car is an F-14 Tomcat!

(#29605) lorcsi válasza Rica (#29517) üzenetére


lorcsi
veterán

de azárt tudod mikor van más fickóval?
vagy ezt sejtitek egymás közt?

(#29606) Louro válasza lorcsi (#29605) üzenetére


Louro
őstag

Most ez számít? Ha ezt figyelnék akkor szerintem gáz lenne. Volt, megtörtént, az élet megy tovább. Nem ennek kell lennie a legfontosabb dolognak

Mess with the best / Die like the rest

(#29607) lorcsi válasza Louro (#29606) üzenetére


lorcsi
veterán

2x

[ Szerkesztve ]

(#29608) lorcsi válasza Louro (#29606) üzenetére


lorcsi
veterán

tőled kérdeztem?
úgy láttad neked ment válaszként ?

(#29609) Louro válasza lorcsi (#29608) üzenetére


Louro
őstag

Bocsi, csak Ricát és párját is ismerem személyesen. Na meg a véleményem írtam le. Igaz az enyém csak vélemény, az őve meg tapasztalat

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29610) tibi666 válasza lezso6 (#29603) üzenetére


tibi666
senior tag

szerintem csak szeretnéd.
hagyd egy kicsit parlagon, ha esetleg mégis akar valamit, majd keres.

(#29611) hejesírásó válasza Louro (#29599) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ez most célzás volt rám? :P

(#29612) Louro válasza hejesírásó (#29611) üzenetére


Louro
őstag

1: nem láttalak még, max egy olyan képet, ahol a fejed van :)
2: párodról meg aztán annyit tudok, amennyit itt leírtál. (A kis "bajuszhuzogató :U )

Mess with the best / Die like the rest

(#29613) dudika10 válasza lezso6 (#29595) üzenetére


dudika10
veterán

Ment itt nagyban a licitálás, hogy a lába, a hónalja... nekem meg ez jutott eszembe. ;]
Ez volt az ami úgy tényleg lecsapná nálam is a biztosítékot. :D

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#29614) hejesírásó válasza Louro (#29612) üzenetére


hejesírásó
senior tag

hát ha egymás mellé raksz minket és az ellenkező nem megnéz minket akkor a végeredmény kb mint a shrek-ben az ogre meg a királylány.
vagy mint a diznájban a szépség meg a szörnyeteg.

(#29615) Sárpac válasza hejesírásó (#29548) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Jaja, de most tényleg az a legjobb ha nem ölök bele energiát, mert úgyis csak ront a helyzeten. Tudja, hogy akarom, tudom, hogy tetszem neki abból, hogy a tekintetét rajtam tartotta mikor elment utoljára, plusz a buszon is nézett nem kerülte a tekintetemet.
Majd megnyugszik és ha újra jön maxi magabiztossággal fogok ráköszönni és óvatosan érdeklődni poénokat belőve aztán legközelebb pedig jöhet a rágós trükk is!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#29616) hejesírásó válasza Sárpac (#29615) üzenetére


hejesírásó
senior tag

az ilyen kis apró aranyos dolgokra nincs olyan nő aki immúnis lenne. ;)

(#29617) Sárpac válasza hejesírásó (#29616) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Attól függ, hogy lesz-e még benne harag irántam (ezé voltam muszáj engesztelni egy picit).
Ha haragszik akkor is lehet picit húzni poénba eltolva a dolgokat, utoljára is ott volt a bajsza alatt a mosoly csak dacból már csak azé se reagálta le.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#29619) Sárpac válasza lezso6 (#29618) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Majd ha elment utána lehet következtetni addig még akár simán le is mondhatja.
Legutóbb nyáron volt ilyen csajjal dolgom megígérte eljön aztán mosta kezeit.
De számtalan ilyen eset volt az életembe szal az a bizti ha ott van és marad a szimpátia.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#29620) 3shae válasza Louro (#29599) üzenetére


3shae
aktív tag

Én is! De ez mi a f@szért van?
Értitek ezt?

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#29622) bandus


bandus
veterán

a távkapcsolat hátulütője, hogy az ember sokszor pont akkor nincs a párja mellett, amikor a legnagyobb szüksége lenne rá... namind1, holnap reggel első ic-vel go debrecen :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29623) 3shae válasza bandus (#29622) üzenetére


3shae
aktív tag

Hányszor megjártam Miskolcot,és mennyire szerettem ( a lányt ) :) Csak remélni tudom,hogy jobban alakul mint az én kapcsolatom... Sok sikert hozzá! ;)

Egyébként mondasz valamit..

Inkább úgy mondom, hogy a mai napig szeretem :U

[ Szerkesztve ]

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#29624) 3shae válasza bandus (#29622) üzenetére


3shae
aktív tag

"namind1, holnap reggel első ic-vel go debrecen " Jó tanács, az első előttivel menj! A csajok már csak ilyenek.. :DDD

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#29625) orbano válasza lezso6 (#29595) üzenetére


orbano
félisten

annyira, de annyira tudtam, hogy ez van. de látom ennek ellenére lejjebb adtad az igényeid és mégis csak találkozol vele. remélem akkor már többet cselekszel és kevesebbet kombinálsz... :K

A vér nem válik VAZZE!™

(#29626) bandus válasza 3shae (#29624) üzenetére


bandus
veterán

:))

nem tudja, remélem nem fog balul elsülni. ő nehezebben viseli a távolságot sokkal, és most nagyon mélyponton van... sajnos szerdán 10-re vissza kell érnem, de azért legalább kicsit együtt leszünk :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29627) 3shae válasza bandus (#29626) üzenetére


3shae
aktív tag

Persze,ez benne van a pakliban. Azért kíváncsi vagyok,hogy sült el.

Azt az érzést,amikor mentem Mskc-ra.. SOHA nem lesz ilyen. Olyan érzésem volt,ha atomháború lesz,ha kisiklik a vonat, vagy bármi,nekem akkor is a lánynál kell lennem.
És úgy is volt.Mentem megállíthatatlanul. Más ember voltam,amikor hozzá mentem. Erős,kitartó,mindig egy cél vezérelt.Hogy vele lehessek. Szerelmes voltam. Nagyon... Soha nem éreztem még ilyet,pedig már túl vagyok a harmadik x-en. Ezért kívánok neked minden jót.

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#29628) bandus válasza 3shae (#29627) üzenetére


bandus
veterán

:R :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29629) 3shae válasza bandus (#29628) üzenetére


3shae
aktív tag

;)

De most már feküdj le,mert nem fogod elérni az első előtti vonatot! Hiszen tudod, a csajok már csak ilyenek! ;)

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#29630) lorcsi válasza bandus (#29622) üzenetére


lorcsi
veterán

itteni a csajod?
mi a manó..

(#29631) Louro válasza hejesírásó (#29614) üzenetére


Louro
őstag

Na ne....ennyire randa lenne a nő? :D Csak azért, mert a PH fényképalbumban jóvágású gyerek vagy :) (Nincs hajlam mielőtt valaki ezt vágná a fejemhez!)

Mess with the best / Die like the rest

(#29632) bandus válasza lorcsi (#29630) üzenetére


bandus
veterán

csak ott tanul :)

akkor egy kérdés, de felteszem a debis topikban is, hogyan jutok el a leggyorsabban a nagyállomásról az interspárig?

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29633) hejesírásó válasza bandus (#29632) üzenetére


hejesírásó
senior tag

mármint debrecenben?

Louro: az egy dolog h elmegyek kategória vagyok de Ő sokkal jobban néz ki. magasabb a fajfentartós börzén az árfolyama. ;)

[ Szerkesztve ]

(#29634) Louro válasza hejesírásó (#29633) üzenetére


Louro
őstag

Ez jó :)) Hát sajna én ott nem, hogy ingyen se mennék el, hanem még nekem kellene fizetni. Ezért nem szoktam ilyenekre járni :DDD (Na cheri, tessék, szóljál be :P )

Mess with the best / Die like the rest

(#29635) hejesírásó válasza Louro (#29634) üzenetére


hejesírásó
senior tag

arab országokban meg elfogadott fizetőeszköznek számít. adtak volna érte anno tevéket...

(#29636) puttputt válasza hejesírásó (#29539) üzenetére


puttputt
őstag

Ha nincs ló, jó a ... is. ;] :DDD
---
Tegnap gépeket szereltem be egy ismerős családnál.
Azt kell tudni, hogy két "lánygyermek" (dekoratívabb és kihívóbb fajtából) és az "anyaállat".
A következőt sikerült - szó szerint idézem alább -, egy email-progi ismertetése (azonosítója, domain, stb...) közben, ahol "fake mailcím" vagy alternatív mailcím is jó:
"Ide akármit betehettek, a lényeg, hogy kukac legyen benne."
Teljesen spontán. Már mikor a mondat végén jártam, éreztem, hogy ez valami oltári baromság - olyan környezetben... :U
Nem baj, röhögtem magamban és elismételtem még egyszer a hatás kedvéért.
(Senki sem kapcsolt.) Továbbra sem... Talán jobb is így. :DDD

A csúcs az, hogy utána jött a laptopok hátsó régiójának ismertetése. "Mit, hova, hogyan kell bedugni" ugyebár..., mert az egyikük a Pendrive-ot csaknem beerőszakolta... :U
Szóval, ez már csaknem vérlázító. ;] "Gruppenszerelés".

#29635: Egy (velem egyidős) lányismerősöm tizenöt-tizenhat éves korában járt Egyiptomban. Fel is ajánlottak érte 2 kecskét meg 5 tevét. Meg is sértődött, hogy olyan keveset. :DDD (Nem volt egy szépség...)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29637) cherilady válasza Louro (#29634) üzenetére


cherilady
tag

Mi van? Miről van szó? Én nem adok senkiért semmit!
De egy Main Coonra egy Skót logófülűre egy RagDollra és egy Whiskas cicára elcserélem Cybert :DDD
Úr isten csak ezt meg ne lássa. Megöl :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29638) Louro válasza cherilady (#29637) üzenetére


Louro
őstag

Remélem túl vagy már a szerkesztési időn :D Na mennyit is ér meg neked a titoktartásunk? :P :DDD Cyber amúgy a kis szőrös dög vagy a meggyűrűzött szőrös dög? :)

Mess with the best / Die like the rest

(#29639) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Amúgy én is megfelelni vágyó típús vagyok, amikor felhívom a kedvesemet telefonon, színte remeg a kezem az izgalomtól, azt sem tudom jövök vagy megyek néha. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29640) cherilady válasza Louro (#29638) üzenetére


cherilady
tag

Cyber = Cyberslider. A Gerzsi meg a Gerzsi a macska.
Amúgy meg értia viccet nem fog lefejezni :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29641) hejesírásó válasza puttputt (#29636) üzenetére


hejesírásó
senior tag

jahj, ezekeért a pilanatokért éri meg élni!

2 kecske és 5 teve? az nem sok, pláne nem sok egy fiatal lányért. :B :P
a legtöbbet a dögös, sexy 14-17 évesek érnek, az után már esik az áruk.

(#29642) puttputt válasza hejesírásó (#29641) üzenetére


puttputt
őstag

Biztos gazdag volt a sejk. :DDD Szórta a "pénzét".
Egyébként, az édesanyjától kérték ki udvariasan..., aki el is gondolkodott rajta pár percig.
Aztán rájött - így mesélte -, hogy a tevék/kecskék tartása komplikáltabb lenne... :D
Korban zsenge volt a leány, de a 10-es listán... nos..., akkor még nem volt igazán kiforrva. Olyan "6-oska".

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29643) Louro válasza cherilady (#29640) üzenetére


Louro
őstag

Jól van na, tudod, hogy tudtam :DD Amúgy meg végülis a beszólásoddal végülis megtoroltad előre is a tápos házas dolgod. Szóval nem lesz otthon csete-paté

Wááááá, ez a sok leállás, na meg a szextopikot is zárni kellett.....pfff :(

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29644) cherilady válasza Louro (#29643) üzenetére


cherilady
tag

Mért zárták a sex topikot? Még jó h oda nem írkáltam :DDD

Nálunk mindig van csete paté, hol én nyúzom Cybert hol ő nyúz engem :DDD

Beszolok vmit neki aztán máris nekem esik és rámtehénkedik én meg nem kapok levegőt ráadásban ugrál is rajtam. Aztán én pofon vágom aztán hol leesika szemüvege hol nem :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29645) Louro válasza cherilady (#29644) üzenetére


Louro
őstag

A hosszú élet "ritka" tipppikus esete :DDD avagy Tóth Mari elesett a mozgólépcső liftjében.

Gracca a fanatikus tagsághoz. Te is elég sokat nyúzod a fórumot, megérdemled.

Mess with the best / Die like the rest

(#29646) hejesírásó válasza Louro (#29643) üzenetére


hejesírásó
senior tag

őőő wtf?! mármint h végleg? :B

(#29647) cherilady válasza Louro (#29645) üzenetére


cherilady
tag

Hu bazze tényleg én is fanatizmus tag lettem WOW :DDD

Hát figy a hosszú házasság titka az h mindennap jól megverjük egymást :DDD
Meg az h türelmesek vagyunk a másikkal. :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29648) Louro válasza cherilady (#29647) üzenetére


Louro
őstag

Na akkor lehet itt csesztem el eddig :DDD Sose ütöttem meg a nőket. Max rárivalltam, ha valami ordenáré nagy marhaságot csináltak :) Na akkor a következőt megneveljük :DD

Mess with the best / Die like the rest

(#29649) cherilady válasza Louro (#29648) üzenetére


cherilady
tag

Lehet akkor pofont kapni utánna ha fal adja a másikat :DDD
Nem minden nő hagyja h verjék, vmelyik visszaüt vigyázz :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29650) cherilady


cherilady
tag

Látom mindenkinél behalt a PH :(((

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.