Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29401) Louro válasza Ijk (#29398) üzenetére


Louro
őstag

Az lehet, de ahogy írtad elégedetlenek. Ők a nagy hűség és őszinteség mintaképeinek tartják magukat, de akkor, ha elégedetlenek, miért nem mondják meg párjaiknak, próbálnak meg tenni ellene és ha nem megy azután sem, akkor hagyni a dolgot? Kolléganőtől kérdeztem ezt és csak annyi volt a válasza:

"...imádom, szeretem, nekem ő tökéletes, csak a tűz hiányzik. Beszéltem vele, de úgy látszik nem figyelt már akkor se rám. ..." Ezután picit másképp tekintek rá.

Mess with the best / Die like the rest

(#29402) Rica válasza Louro (#29401) üzenetére


Rica
senior tag

Szerintem nincs különbség, sőt inkább azt mondanám, hogy a nők a gerinctelenebbek és agresszívabbak ma már - természetesen most a negatív tulajdonságokról beszélünk csak - figyeld meg pl. az utakon, a legsuttyóbb 20 éves bömös vezetője is normálisabban viselkedik, mint egy átlagos női vezető, vagy egy HR igazgató, ahogy emberekkel bánik, miközben segget nyal felfelé, ismerek párat :((( .
Ami célt ki tudsz magadnak tűzni ebben a nagy szürke birka nyájban, az az, hogy légy különb és a kölkeidet is neveld annak.

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29403) kisboxi válasza Rica (#29402) üzenetére


kisboxi
tag

Na, sztem ezért kapni fogsz lányainktól. ;] :D

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#29404) Louro válasza Rica (#29402) üzenetére


Louro
őstag

Célok: nagycél kevés van, 1-2 csak. Kiscélt meg 1-2 naponta tűzök ki és ezzel tartom karban ún. egóm :)

És egyetértek veled. Nemrég volt, hogy egy nő parkolni akart. Keze volánnál keresztbe. Értsd: jobbkézzel balfüléhez tartotta a telefont. 3 kocsinyi hely volt, de nem tudott beállni. A sebváltóhoz nem tudott már nyúlni. Én gyalog voltam és figyeltem, hogy leteszi e 5 mp-re a telefont. De addigra már mellette voltam és nem szóltam rá, de a mögöttem levő akkorát ráütött a motorháztetejére, hogy csak na :) A nő letette a telefont, beparkolt rendesen és az addig felgyülemlett 3 kocsi végre tovább tudott menni. Azért...lehet bunkóság, de kiváncsi lettem volna ,hogy megvárja e a beszélgetés végét és csak azután parkol be rendesen.

Végülis csak egy féloff ez, mert nőhöz kapcsolódik :)

kisboxi: Én is ezeket tapasztalom. Nem egy női ismerősöm van, aki "tett" azért, hogy feljebb kerüljön a ranglétrán és nem az iskolai tanulmányokra gondolok. Jó, azért kivételek mindig vannak!!!!!

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29405) kisboxi válasza Louro (#29404) üzenetére


kisboxi
tag

Jó persze, én nem azt mondtam, hogy nincs ilyen/vagy nem így van. Mert sajnos, vannak szép számmal ilyen nők is.

A vezetésről meg annyit, hogy én a nők 90%-nak nem is adtam volna jogosítványt a kezébe!(na, ezért meg én leszek megkövezve!)

[ Szerkesztve ]

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#29406) tibi666 válasza kisboxi (#29405) üzenetére


tibi666
senior tag

a férfiak sem jobbak. mármint a vezetésben.

(#29407) zoltanz válasza Rica (#29402) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Pont erről beszélgettünk manapság a lány gyerekek is sokkal vadabbak tépik egymást, megy a haragoskodás, mi gyerekkorunkban a lányok nem voltak ilyenek, sőt nagyon összetartóak voltak. Aminek biztos haszna is van mert a mai világban sokszor egyedűl kell boldogúlniuk, nem árt ha van fellépésük.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29408) Louro válasza zoltanz (#29407) üzenetére


Louro
őstag

Bátyámék keresztlánya tökéletes példa:

első úszóóra: bemelegítésnek pár gugolás, fekvőtámasz. Keresztlányuk (nevezük el Nórikának) Nórika két gugolás után kijelentette, hogy ő ezt nem csinálja, mert nem esik neki jól. Edző ráhagyta. Aztán fekvőtámasz. Nórika kijelentette, hogy abba a vízbe, amibe mezítláb is mászkálnak az emberek, ő abba nem tenyerel bele. Edző ráhagyta. Aztán jött az úszás. Vízbementek. Nórika nem, hogy nem úszta le a feladatot, elpancsikolt a vízben, mert neki "az esett jól". Azért a fellépésnek is vannak fokozatai. Igazi vezéregyéniség lesz ebből a csajból, ha ilyen marad a jelleme. De kiskora óta amúgy ilyen akaratos, makacs, parancsoló és nem tudnak vele mit kezdeni a szüleik.

jah, amúgy Nórika azóta 7 éves és ugyanolyan :)

Mess with the best / Die like the rest

(#29409) whitezo88 válasza tibi666 (#29406) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a férfiaknak én azért nem mert csomó agresszív, önző bunkó van.
bár én is ültem már be olyan lány mellé utasnak aki anyázott a többi autósnak :D

(#29410) Rica válasza whitezo88 (#29409) üzenetére


Rica
senior tag

Nem anyázásra gondoltam, hanem arra, hogy a pasik között még van kb 5%, aki beenged, vagy nem lép rá a gázra, ha indexelsz, ha sávot váltanál. A nőknél ez az arány totál zéró. Nem újságban olvastam. Legkevesebb 3 órát vezetek naponta a városban. Mai eset: körforgalomban megyek, nem adja meg az elsőbbséget, majd megijed és keresztben megáll előttem, padló fék, 20 centire megállok, megúsztuk. Ezután egy manus legalább intett volna, hogy bocs. Mutatom neki kérdőn, hogy hülye vagy, mit csinálsz, erre ő küld el a k***va anyámba, hogy feltartom a forgalmat :F

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29411) whitezo88 válasza Rica (#29410) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a héten azt láttam hogy a Lehel u. - Róbert K körút találkozásánál épp a villamos haladt át, és néztük a párhuzamos autók miért állnak a vili mellett hát nem ott volt keresztben egy női autós, várva a vilira hogy átmenjen? gondolta még átfér a sárgán aztán bentragadt...

(#29412) Louro válasza whitezo88 (#29411) üzenetére


Louro
őstag

Szerintem nem offtopic :) Sajna tényleg van ilyen. Ha nincs lámpa, akkor káosz van nagyon a nőstények körében. Fiumei-Kőbányai út kereszteződésénél egyszer annyira besokalltak, hogy egy nő csak ment a többi után, nem figyelte, hogy ha megáll és elenged 4 kocsit, akkor nem fog senkit se feltartani. Hát 1 kigyúrt idegtől vörösödő fejű pasi kiszállt. Kitessékelte a nőt, majd visszatolatott :DDD Vicces volt nézni. Én épp szerencsére csak addig utaztam villamossal.

Azért olyat még nem láttam ,hogy nő szállt volna ki, hogy kioktasson egy férfit vezetéstechnikából :D De amúgy ültem már úgyis nő mellett (nő vezetett), hogy szó szerint kapaszkodtam és izgultam, mint egy rallyautóban, de ültem úgyis, hogy meglepődtem, olyan magabiztosan és biztonságosan vezetett.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29413) cherilady válasza Louro (#29394) üzenetére


cherilady
tag

Mi van??? Mé helyeznek át? Hova helyeznek át? És mé enm tudsz PHzni?
De gááz! Sajnálom :(

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29414) Louro válasza cherilady (#29413) üzenetére


Louro
őstag

PÜ ment....Sajna ez van. Iszonyat fog hiányozni a fórum, de hát ez van....Főleg ez a része...ez a nők,nőügyek egész jó kis totyik.

Még hétfőn, kedden leszek ^^ (A francba, mi? :DDD )

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29415) dragonfx


dragonfx
veterán

szerintetek az gáz ha barátaimmal néha elmegyke bulizni?? :U

csjaom elég zokon vezsi pedig nincs oka féltékenykedni meg avgyok vele elégedve ő is velem.nem bízik bennem avgy magában??és tudja is hova kikkel megyek.és nincs tiltva ne jöjjön csak nem tud.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#29416) cherilady válasza Louro (#29414) üzenetére


cherilady
tag

Vettem :DDD

Legalább hétfőn kedden még tudlak szivatni, persze ha nem lesz sok munkám.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29417) cherilady válasza dragonfx (#29415) üzenetére


cherilady
tag

Nincs abban semmi ha elmész a haverokkal inni vagy beszélgetni vhova.
Én a bnőmhöz szoktam lemenni szolnokra vagy ő szokott feljönni ide hozzám és akkor csaj buli van és akkor párom elvan küldve itthonról :DDD

Ha nincs női egyed a haveri társaságodba (mert mondjuk az elképzelhető h az lehet a féltékenység oka, vagy ha nemcsak a lányokat szereted :DDD nah jó ez vicc volt :P ) akkor tök hülyeség h féltékeny.

[ Szerkesztve ]

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29418) bandus válasza I_Am (#29400) üzenetére


bandus
veterán

nekem valahol el van mentve, de nem találom.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29419) dudika10 válasza dragonfx (#29415) üzenetére


dudika10
veterán

Csak ne vidd túlzásba. Nem lehet az (is) a problémája, hogy keveset törődsz vele? :)
A többit már cherilady leírta.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#29420) dragonfx válasza cherilady (#29417) üzenetére


dragonfx
veterán

nem bulirol van szó na mind1 ő enm így szokta meg.

nem az együttlétből evszme el az időt.törödök vele amennyit időnk engedi.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#29421) Csakénvagyok válasza Leeza (#29373) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Jééé, nem is gondoltam volna rólad. Ha túl sokat jársz ide még teljesen átveszed a topik szólásait :DDD :U

(#29422) Csakénvagyok válasza dragonfx (#29415) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nem gáz. Nincs mást mit hozzátenni.

(#29423) Csakénvagyok válasza Rica (#29381) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Értem én, no offence, csak mondom hogy elképzelhetetlennek tartok egy hasonló kapcsolatot, ahol tudják egymásról hogy kölcsönösen csalják egymást, viszont boldogok együtt. Ez valahogy a monogám agyamnak túl magas, vagy csak simán én vagyok földhözragadt maradi.

(#29424) Louro válasza dragonfx (#29415) üzenetére


Louro
őstag

El ne menj, mert akkor 1 perccel is kevesebb időt töltesz vele és nehogy merj szórakozni nélküle, mert az bűn. Na jó, csak viccelek. Élj! Járj el szórakozni ahogy eddig, ha megváltozol, akkor más leszel, mnit akit megismert :)

cheri: reménykedsz. Ha bepróbálkozol, lealázlak és megcsikizlek :P

Mess with the best / Die like the rest

(#29425) dudika10 válasza Csakénvagyok (#29423) üzenetére


dudika10
veterán

Szerintem nem ez a lényege. Nem feltétlen együtt/egymás miatt boldogok, van gyerekük és fel akarják őket nevelni normális körülmények közt. Vagy kötelességüknek érzik felnevelni a gyereket, vagy örömöt lelnek a gyereknevelésben. Olyanról még nem hallottam, hogy gyerek nélkül nyitott házasságban élne akárki.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#29426) cherilady válasza Louro (#29424) üzenetére


cherilady
tag

Ha ha ha!

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29427) cherilady válasza dragonfx (#29420) üzenetére


cherilady
tag

Értem h nem buliról van szó, de ő mit h hogyan szokott meg?

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29428) dragonfx válasza Louro (#29424) üzenetére


dragonfx
veterán

ennyi :B :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#29429) Rica válasza Csakénvagyok (#29423) üzenetére


Rica
senior tag

Kölcsönösen csalják egymást, de nem azt hazudják, hogy csapatépíteni kell, meg a főnöknek azonnal egy prezit összerakni, stb. (innentől már nem is annyira csalás). Ahogy már írtam, én viszont még nem láttam olyan házasságot, ahol 10+ év után (de inkább sokkal előbb ) ne csalja valamelyik a másikat. Szexualitás + önbecsülés (vagy gyengébbeknél vélt vagy valós önértékelés), ez sima lélektan és biológia, azt mondanám, hogy törvényszerű. Aki pedig elfojtásokban él, az megbetegszik. Azt tényleg nem állítanám, hogy nem sérül ebben a játékban senki, és nyilván nálunk is egyoldalú, mert a párom fiatal és dekoratív, én meg csak simán dekoratív :D , ráadásul (remélhetőleg) átmenetileg nincs zsé bőven meg flancos szolgálati kocsi. Szerintem úgy tud működni, hogy legyen meg a kölcsönös egyezség, de a részletekről ne tudjon a másik, mert nyilván önkéntelenül összehasonlít. Mi elkövettük az elején ezt a hibát. Szóval nálam a kérdés úgy vetődik fel, hogy melyik az álságos, illetve egészséges, mert ha jól körül nézel a már egzisztenciával rendelkező korosztályban, ott ipari méretekben megy a hármas, párcsere, stb. házasságmegőrzés címén.

dudika10: Nagyon jól látod. Én legalábbis a gyerekeimre tettem fel az életemet, és hogy a legnagyobb lányomat idézzem: "nem kértem, hogy megszülessek". Ide tartozik még, hogy a párom remek anya, a legjobb, akit ismerek.

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29430) Tim82 válasza Rica (#29429) üzenetére


Tim82
nagyúr

Adódik a kérdés, hogy ti még éltek-e szexuális életet együtt?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#29431) Rica válasza Tim82 (#29430) üzenetére


Rica
senior tag

Igen, de ritkán, nem többször, mint két egészséges felnőtt ember, akik egy fedél alatt laknak.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29432) adam_


adam_
senior tag

Nem tudom, hogy mennyire voltak vészjóslók a hozzászólások, amiket kaptam, de úgy néz ki, pont az ellenkezője kezd beteljesülni annak, amiket páran írtak nekem "jótanács gyanánt". A csajszi szeretné ha vele szilvesztereznék, és úgy néz ki vele is fogok, :) azóta elég sokat dumálunk, talizunk, annyira jó minden. Rengetegszer ő kezdeményezi a találkozásokat, együtt lógásokat, beszélgetéseket. Én úgy érzem, ebből lehet valami. Kellett neki egy pici idő, amíg kilábalt a depiből, mert sajnos az volt a szakítása miatt... még lehet hogy vannak benne elég erős emlékek az előző kapcsolatával, de úgy érzem próbálja magát túltenni rajta 100%-an. Mi meg ugye barátkozunk, ismerkedünk. De nem szeretnék semmit sem elkiabálni előre, de gondoltam ezt megosztom veletek... :)

(#29433) elmoraan (r) válasza Tim82 (#29430) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Hogy hallod, elcseszett egy figura vagy ám Te is, mert bennem is pont ez a kérdés merült fel kapásból, csak én nem kérdeztem meg. Ez is valami évjárati hatás lehet... :U

(Mondjuk az már valószínű egyéni defekt, hogy én csak azért nem kérdeztem meg végül, mert betippeltem ezt a választ. Így most legalább biztos vagyok benne. Köszi. :R ;) )

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#29434) cherilady válasza adam_ (#29432) üzenetére


cherilady
tag

Hy! Bocsi h nem írtam vissza msn, de lusta voltam kikellni a fotelból :DDD meg Cybert se akartam kitúrnia gép elől :DDD

Örülök h kezdenek össze jönni a dolgok csak így tovább :DDD

[ Szerkesztve ]

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29435) lorcsi válasza Rica (#29381) üzenetére


lorcsi
veterán

ne bazz már
27 és 15 évesek voltatok mikor összejöttetek ? :Y

(#29436) Rica válasza lorcsi (#29435) üzenetére


Rica
senior tag

Igen, akkor ismerkedtünk meg. Az "összejöttetek" egy évvel, később, amikor eljegyeztem. Én akkor már vagy két éve csömörtől szenvedtem, és kerestem egy okos, kedves, tiszta szívű lányt, akivel családot alapíthatok. Nagyon bejött. Ha újrakezdeném, most sem választanék mást. Vagy nem ezen vagy kiakadva? Úgy értem, nyilván nem vagyok pedo, de van akit meghökkent a korkülönbség. Ez mára már eltűnt :D

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29437) dudika10 válasza Rica (#29436) üzenetére


dudika10
veterán

Hát azért 15 és 27 évesen az a 12 év korkülönbség az nagyon soknak hat. Én azon lennék meglepődve ha valaki nem lepődne meg ezen. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#29438) Leeza válasza Csakénvagyok (#29421) üzenetére


Leeza
tag

:D Egyébként mostanában nem sokat járok ide, nem nagyon köt le a téma és a vélemények...

Viszont a női sofőrökkel kapcsolatban: csupa hülyeséget írkáltok, már egyáltalán nem lehet általánosítani, nők között ugyanúgy vannak közveszélyesek, mint pasik között, ez már nem ezen múlik... Én is megyek nap, mint nap, ugyanannyi hülyével találkozom, legyen az nő vagy férfi.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#29439) zoltanz válasza Leeza (#29438) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Fene tudja és sok bizonytalankodó, fékezgető, index nélkül kanyarodó nőt látok az utalkon. Valamint amikor sminkelik magukat a vissapillantóba és későn fékeznek attól agybajt kapok. :D

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29440) orbano válasza Leeza (#29438) üzenetére


orbano
félisten

pedig nagyon úgy veszem észre, hogy az igazán közveszélyes baromságokat nők produkálják.

A vér nem válik VAZZE!™

(#29441) Csakénvagyok válasza Leeza (#29438) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

A minap is egy háromsávosan haladok a külső sávban mire egy bige index nélkül hirtelen a belső sávból, kettőt váltva egyszerre beteszi elém a kocsiját. Satufék, eszeveszett duda, majd vissza egyet, ki a középsőre, mellé és egyezményes jelekkel közöltem vele hogy ez nem tetszett nekem. Rá se hederített, ment tovább.

És igen a nőkre jellemző a figyelmetlenség vezetés közben,

(#29442) cherilady válasza dudika10 (#29437) üzenetére


cherilady
tag

Nekem 15 évesen 24 éves csávóm volt :DDD
Akkor is az idősebbekre buktam!
Cyberrel 8 év van köztünk :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29443) cherilady válasza zoltanz (#29439) üzenetére


cherilady
tag

Én inkább nem ülök volán mögé, múltkor is véletlen a fék helyett a gázra léptem mikor beakartam állni anyám új kocsijával :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29444) puttputt válasza cherilady (#29442) üzenetére


puttputt
őstag

Hmm... Ezt hallva előfordulhat, hogy kopogtatok tanácsért.
24->17,5 :DDD
Lehet, hogy "mégsem lépek inkább a fékre", ahogy eleve terveztem... ;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29445) cherilady válasza puttputt (#29444) üzenetére


cherilady
tag

Sztem menekülj! :DDD
10 hónapig voltam azzal a csávóval együtt és 10 hónapig nem értem ÚGY hozzá.
Jó persze a mai fiatalok már azé mások. :U
De sztem egy 17 éves lány még túl fiatal, bár attól függ.
Végülis egy próbát megér. ;]

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29446) puttputt válasza cherilady (#29445) üzenetére


puttputt
őstag

Jah. Nem is én voltam a kezdeményező fél. :)
Sokkal érettebb a korához képest, ezért volt elgondolkodtató.
Végtére is, mire összeszoknánk, pont átlépné a nagykorúság küszöbét.
Dédszüleim közt 11 év volt... :U :))
Egyébként, ez ahhoz képest semmi, mikor 15 éves koromban egy nálam 3 évvel idősebb lány a szó szoros értelmében férjül akart venni, egy másik - 13 éves volt, "ugyanakkoriban" - szintén..., na, ő ezek szerint nem rád hasonlított. Félelmetesen rámenős volt.
Mindkettő beijesztett, menekültem. :DDD

dudika10: Jómagam nem érzek túl sok differenciát a 20 éves és a 24 éves énem közt, de lehet, hogy bennem van a hiba. :D

Meg tudjátok mit mondanak erre: "Majd belenő..." :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29447) dudika10 válasza cherilady (#29442) üzenetére


dudika10
veterán

Hát már az is olyan, hogy "húha". De még mindig nem 15-27.
Szerény véleményem szerint a 15-20 még simán elmehet, az felett azt mondom, hogy nekem már picit extrém. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#29448) cherilady válasza puttputt (#29446) üzenetére


cherilady
tag

:DDD
Hát figy próbáld meg. Végülis veszteni valód nincs, de sztem nem ő lesz a feleséged, bár ha nagyon jól kijöttök egymással és minden jó akkor áldásom rátok :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29449) puttputt válasza cherilady (#29448) üzenetére


puttputt
őstag

Elképzelhető, hogy egy idő után az őrületbe fog kergetni... :DDD
(A barátnőit ismerem..., nem bírok ki a környezetükben 10 percnél többet. ;]
Az a folytonos zsibongás. :O )

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29450) cherilady válasza dudika10 (#29447) üzenetére


cherilady
tag

Változó kinek mi jön be. Nekem inkább idősebb volt mindig. Volt h 10 évvel volt idősebb, de volt olyan is akivel egyidősek voltunk.
Amúgy a párom szülei közt 20 év korkülönbség volt és nagyon jól megvoltak.
Szal nem minden esetben számít a kor.

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.