Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29851) #56474624 válasza kisboxi (#29850) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem ez is már önmagában elég szerencsétlen dolog, hogy ilyen dolgokon élvezkedik egy nő, és nem helyette valami máson. ;]

(#29852) orbano válasza #56474624 (#29851) üzenetére


orbano
félisten

vagy valaki máson

A vér nem válik VAZZE!™

(#29853) Goose-T válasza orbano (#29852) üzenetére


Goose-T
veterán

Ott van neki a fentebb említett szőrös állat, az már biztos szúrja. ;]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#29855) orbano válasza lezso6 (#29854) üzenetére


orbano
félisten

ezt már hányszor hallottuk tőled, hogy most már tényleg lesz valami. aztán mi lett? ShEMMI :P

Goose-T: :DDD van benne ráció, hogy hozzá ment levezetni a feszkót, amit leszo6 okoz neki ;]

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#29856) Lirion válasza lezso6 (#29854) üzenetére


Lirion
addikt

Hogy őszinte legyek, nem érdemelsz meg még egy esélyt a csajnál és piszkosul nagy málista és jó pasi vagy, ha mégis kapsz.. A buszmegállóban valszeg azért volt makacs, mert lemondott rólad és kiábrándult.

Melleleg, ha eddig mindig téged tepertek le, akkor sokkal tökösebbnek kéne lenned. Tehát vagy kamuzol vagy az a mindig az max 1-2 lány lehetett egész életedben, amire pedig nagyon erős túlzás azt mondani, hogy mindig letepertek..

Jah igen, azt még fontos megemlíteni, hogy a lányok nem szeretik, ha hazudsz nekik. Márpedig a tesitanszékes firefoxos katyvasz elég átlátszó volt és a legrosszabb, amit hazudhatsz, hogyha tetszik és miatta teszel vmit aztán úgy próbálod beállítani a dolgokat, mintha nem erről lenne szó.

[ Szerkesztve ]

(#29858) cherilady


cherilady
tag

Cukik tudtok lenni mikor szerelmesek vagytok :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29859) #56474624


#56474624
törölt tag

Mondjuk nem stimmel nekem ez a dolog, valószínű mert másképp gondolkodom erről, dehát azért ha a szexnek adódnia kell, akkor annak jönnie illenék magától is, egyszerűen kívánod a másikat, és kész. Ha magától nem jön ez a dolog, akkor valami nagyon hiányzik, szerintem az nem igazi szerelem, maximum próbálja bebeszélni az illető. Olyan nincs, hogy halálosan szerelmes vagy valakibe, jól érzed magad vele, adja a jeleket, és nem történik semmi. Még jeleket sem kellene adni szerintem. Ha meg adja a jeleket, akkor aztán végképp nem kellene udvariaskodni, jólneveltnek lenni, szerintem arról van szó, hogy nem kívánod igazán, és kész.

(#29860) zoltanz válasza cherilady (#29858) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ismerősömnek is azt mondta a doki nem, betegsége van hanem szerelmes, menetközben elalszik és nekimegy a falnak... :D :C

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29861) cherilady válasza zoltanz (#29860) üzenetére


cherilady
tag

:DDD
Cyber csak simán szembe ment a forgalommal a kocsival :DDD

[ Szerkesztve ]

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29862) orbano válasza lezso6 (#29857) üzenetére


orbano
félisten

erre meg azt a maradék kis esélyedet is megpróbáltad eljátszani :D és igenis ezt határozottan semminek lehet nevezni. hacsak nem arra vered otthon, hogy szemezett veled a csaj... ;]

Lirion: köszi, levetted rólam a terhet, hogy a csajozási előéletéről alkotott (a tiéddel egybehangzó) véleményemet megosszam vele :)

Ha meg pár a proginfnél tartunk, a 0 lány is mindig. Akkor minden szűz elmondhatja, hogy az összes csaj, akivel eddgig lefeküdt, könyörgött az ATM-ért... :D nc...

egyébként meg ha ilyen tapasztalatlan vagy, akkor inkább hallgatnál ránk, a sok vetítés és rizsa helyett :U azt hiszem eléggé egy véleményen van itt mindenki a teljesítményedet illetően! :t

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#29863) orbano válasza cherilady (#29861) üzenetére


orbano
félisten

mútkor én is csináltam ilyet. kökinél van két párhuzamos utca, az egyik egyirányú, a másik nem. de mindkettő ugyanolyan 3szög alakú járdaszigettel végződik, ami a kereszteződésben tereli az autókat jobbra és balra (T kereszteződés). nos, első körben az egyirányúban mentem, a másodikban nem. de mindkét esetben a bal oldali sávból akartam balra kanyarodni :D a mögöttem érkező busz csak nézett, hogy WTF... ja és öten ültünk a kocsiban.

A vér nem válik VAZZE!™

(#29864) Lirion válasza lezso6 (#29857) üzenetére


Lirion
addikt

A többit pedig, akiért mondjuk te tepertél, azt meg szépen el is felejtetted, ugye. Így nekem is könnyen kijön az, hogy mindig utánam tepertek, pedig én nem csak egy lányról mondhatom ezt el.
Jelenleg pedig még nincs semmi, ne ringasd magad tévhitekbe, mert attól csak rosszabb lesz később. Vagyis van valami, te próbálkozol a magad tapasztalatlan módján, a lánynak pedig, úgy fest, hogy ez kevés. A helyedben én most simán hanyagolnám napokig az illetőt. Vagy akár végleg. Egy ilyen kúszás után, amit levághattál a busz felé menet elég kevés lánynál lenne még esélyed egy szexuális kapcsolatra.

De úgyse hallgatsz rám/ránk.

(#29865) zoltanz válasza cherilady (#29861) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ha rendőr, mentő, tűzoltó megteheti, megkülömböztető jelzések mellett bármikor

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29866) Lirion válasza #56474624 (#29859) üzenetére


Lirion
addikt

Ilyenkor jön képbe az, hogy félnek a felek, hogy mit gondol majd a másik, ha kiderülnek a szándékai, mi lesz, ha elutasítják vagy nem tetszik az érintés, túl hirtelen blablabla.. Emiatt inkább nem kezdeményeznek.
A nők estében pedig még ezek mellé bejátszik az is, hogy mások esetleg kurvának gondolják őket a közeledés és kezdeményezés miatt.

(#29867) #56474624 válasza Lirion (#29866) üzenetére


#56474624
törölt tag

Akkor meg korai az egész, nem elég elmélyült kapcsolat lelkileg szerintem. Mondjuk elnézve a válási arányt (minden második házasság válással végződik, a többi sem biztos, hogy igazán nagy szerelem) azt kell mondjam, az emberek többsége egész egyszerűen nem jól választ. Vannak jól működő kapcsolatok (nem elviselhetőre gondolok, hanem valóban jól működőre) is, amelyek 10-20-30 év után is szépek, szóval nem egy utópisztikus valami ez.
A többség kísérletezik, nem tudja, mit keres. Azért nem, mert például nincs kellő önismeretük.

[ Szerkesztve ]

(#29868) cherilady válasza zoltanz (#29865) üzenetére


cherilady
tag

:DDD
nah ja csaka sszem akkor a rendőr viszi el az embert :P

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29869) cherilady válasza orbano (#29863) üzenetére


cherilady
tag

Jól van ügyesek vagytok :D
Lényeg h nem történt baj :)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29871) Goose-T válasza lezso6 (#29870) üzenetére


Goose-T
veterán

Aztán magadtól nem sikerült még rájönni, hogy ha te nem csinálsz semmit és nem vagy minimum Brad Pitt, a lány biztos nem fogja rád vetni magát?

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#29872) orbano válasza lezso6 (#29870) üzenetére


orbano
félisten

"Nem lehetett vele szinte semmit csinálni"

Egyáltalán mit próbáltál? Mert megcsókolni és megdugni ahogy elnézem tuti nem...

Goose-T: ha nem hát nem :) majd rájön pár év cölibátus után, hogy mégis csak a többiek mentek az autópálya jó oldalán...

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#29873) CséZé válasza lezso6 (#29870) üzenetére


CséZé
őstag

ha felmegy a szobádra akkor mire vársz? :D
nem fog levetkőzni magától :N

(#29875) Goose-T válasza lezso6 (#29874) üzenetére


Goose-T
veterán

Ismerem ezt a magyarázkodást.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#29876) orbano válasza lezso6 (#29874) üzenetére


orbano
félisten

mindenki ismeri ezt a magyarázkodás, és mindenki ismeri a helyzetet amiben voltál, mert mindenki volt itt köztünk kezdő. hidd el nekünk, hogy a csajjal semmi baj nincs. ha mag csak nézett, hogy hova hoztad, miért nem vitted máshova, ahol jobban érzi magát. esetleg oda aho kettesben tudtok lenni. normál esetben egy ilyen szintbuli 1-2 óra marhulás, utána kettesben klikkesedés a lépcsőfordulókban :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#29877) orbano válasza CséZé (#29873) üzenetére


orbano
félisten

"nem fog levetkőzni magától"
szerencsére vannak kivételek, akiknek hamar melegük lesz ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#29878) CséZé válasza orbano (#29877) üzenetére


CséZé
őstag

azokkal semmi komolyat ne tervezzünk :N

(#29879) orbano válasza CséZé (#29878) üzenetére


orbano
félisten

egyelőre nem is volt szó itt családalapításról... :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#29880) CséZé válasza orbano (#29879) üzenetére


CséZé
őstag

azt hittem lezso6 a feleségét keresi :DDD

bocs :R

(#29882) cherilady válasza lezso6 (#29881) üzenetére


cherilady
tag

Na most nagyon lelettél oltva :U

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29883) orbano válasza lezso6 (#29881) üzenetére


orbano
félisten

én ennél sokkal, de sokkal többet kaptam annak idején... :U ráadásul a barátaimtól, élőben, lányok előtt. teher alatt nő a pálma, vagy mifene :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#29884) puttputt válasza Rica (#29817) üzenetére


puttputt
őstag

Rica: "I can't cook. Who cares?" Ha azzal nem is kéne foglalkoznunk, mármint a főzéstudományával a nőcinek..., de egy főzőtanfolyam olcsóbb lenne, mint az a pénzmennyiség, amit egy ilyenre el kell költeni, hogy "háznál maradjon". :DDD Bocs..., de "erről" a fajtáról megvan a magam és szerintem mások véleménye. (A kép persze poénos, nem is arra mondom. :) )

cherilady: Ismerős a mentalitásod. Szende kis 15 éves voltam, mikor először "kaptak le". Üldögéltem az akkor kb. első, "fél napja barátnőm" apjának számítógépe előtt, helyreállítgattam... Tudni kell, hogy ez egy szűk kis szoba volt (munkaszoba) egy baromi nagy házban.
Hirtelen megjelent a csaj, bejött, becsukta maga mögött az ajtót, maga felé fordított a székkel, beleült az ölembe és hevesen megcsókolt.
Első csóknak egész Oscar-díjas... Nemde? :D
Szerencsére, te már mutattál magadról képet, úgyhogy tudom, hogy te nem ő vagy/voltál. ;]

Ja, és ennyit a szegény, elhanyagolt "impotens-informatikusoktól". ;]

Akkor gondoltam arra is, hogy; "na, vele biztosan nem lenne egysíkú a szerelmi élet az elkövetkezendő 20-30 évben..." :U :DDD

#29880: Azt más keres... ;]

Teher alatt nő a Pálma ;]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#29886) cherilady válasza puttputt (#29884) üzenetére


cherilady
tag

15 évesen még én is szende kislány voltam. 18 éves múltam mikor megvadultam. :DDD
Mostanra lenyugodtam, de azé Cybert szeretem elkapni. Kirángatoma gép elől megfogom a polóját a nyakánál fogba bevezetem a hálóba letépem róla a cuccokat és.... :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29887) cherilady válasza lezso6 (#29885) üzenetére


cherilady
tag

Én nem tudom mi alatt nő a pálma :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29888) zoltanz válasza puttputt (#29884) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Első csók, szegény csajt mit, hajtottam, szegénynek meg minden baja volt, munkahelyi gondok, nehéz gyerekkor, én meg csak bókolgattam folyamatosan, mit tudtam én akkor az életről (esetleg együtérzően bólogattam annyit tudtam tenni)... :DDD Aztán lekaptam az egy kicsit hatott a közérzetére, máris nem érdekelte más.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29889) #56474624 válasza lezso6 (#29874) üzenetére


#56474624
törölt tag

Jó, hát egyesek szórakozóhely wc-jében szexelnek. :))
Meg újabban ott a boráros tér és nemzeti színház közt menő gyalog/bringaútnál lévő padokon. Ez komoly, egy öreg fószer megbotránkozva mesélte, hogy látta ahogy "elővette a f*sz*t, és bedugta a csajnak fényes nappal". :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29890) hejesírásó válasza orbano (#29835) üzenetére


hejesírásó
senior tag

azért az önbizalmának leépítése se szép dolog. :B

(#29891) hejesírásó válasza lezso6 (#29870) üzenetére


hejesírásó
senior tag

azért mert várta h rámásszál és kifagyott mert nem tetted!

ajtót kulcsrazárni, és mindenkit elzavarni a picsába, itt most dolgod van, ennyi.

mi a fontos? az h ki be járkáljanak az emberek vagy az h nektek jó legyen?

ajtóra alkoholossal felírni h dugok, ne zavarj, ez kb 40 sec, filc kereséssel egyben.

utána nyugtotok lett volna egy darabig, a csaj meg jót kacagott volna és tetszett volna neki sztem, de lehet csak sztem h férfi vagy. de majd orbano megmondja , Ő itt az ügyeletes férfi :P ;)

[ Szerkesztve ]

(#29892) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

mondjuk lezso6 mentségére szóljon h én is ilyen voltam kb 19 éves koromig, de aztán...... :))

[ Szerkesztve ]

(#29893) orbano válasza hejesírásó (#29892) üzenetére


orbano
félisten

nem az a baj, hogy balfasz, mert az elmúlik. hanem az, hogy megmagyarázza, hogy nem ő a hülye :) az első lépés az lenne, hogy felismerje: igen b*sszameg, féltem kezdeményezni! aztán majd mehet itt a babsugatás a fórumon, hogy jajj szegénykém, le kell küzdeni, ez természetes, bla bla. De egyelőre csak vetít nekünk, hogy ő elszokott a nőzéstől :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#29894) hejesírásó válasza orbano (#29893) üzenetére


hejesírásó
senior tag

van vmi abban amit mondasz.

(#29895) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Beszélgettem egy lánnyal teljesen normál 170-175 cm arányos, sőt a karjai kicsit vastagabbak is(nekem tetszik) és csak 47 kg. :Y :D Fantáziám egyből beindúlt rendesen... :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29896) kovacsroli válasza zoltanz (#29895) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Mindezt megkérdezted tőle?:)

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#29898) BloodRay válasza zoltanz (#29895) üzenetére


BloodRay
veterán

175cm, 47kg és a karja vastag?? Nem a Popey húga véletlenül? ;]
De most komolyan, hogy kell érteni ezt a vastagot? :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#29899) zoltanz válasza kovacsroli (#29896) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem felkaptam és éreztem, aztán rákérdeztem így tudom. :B :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29900) BloodRay válasza zoltanz (#29895) üzenetére


BloodRay
veterán

Meghülyült kissé a rendszer sorry. :B

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.