Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38001) Mr.Csizmás válasza qantum (#37999) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

no pr

egyelőre azt próbálom tenni....kimutatni h mennyire szeretem. mint eddig is.

:(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38002) pat86 válasza Mr.Csizmás (#38001) üzenetére


pat86
tag

Szeretheted, ettől még nem biztos hogy fog változni bármi is. :( Régi közmondás: csak akkor tudják milyen kincsük volt, mikor már elveszítették. vagy valahogy így van :DDD

(#38003) adequate_cou válasza Mr.Csizmás (#38001) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Ezzel a kimutatással attól tartok csak megerősíted a másik gyerek helyzetét. Ezt persze úgy értsd, hogy szarul mutatod ki :)

(#38004) qantum válasza pat86 (#38002) üzenetére


qantum
senior tag

ó kincsem ez egy jó mondás :D

hát van ez és van az ellenkezője is , amikor azért kellett szakítani, hogy jöjjön a jobb

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38005) Mr.Csizmás válasza adequate_cou (#38003) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem értem.... :F :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38006) adequate_cou válasza Mr.Csizmás (#38005) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Ez a kimutatásos taktika, hogy ezáltal majd látja, hogy te mennyire szereted vegyítve egy kis papucs léttel meg finom kis utalásaiddal és beszélgetéseddel, hogy nem kellene a másik gyerekkel pörögnie egyenes út oda, ahol megszűnsz neki mint kívánatos egyén.

(#38007) pat86 válasza qantum (#38004) üzenetére


pat86
tag

erre csak azt tudom mondani: ha nem működik, akkor csak jobb jöhet utána :D
Viszont ne azért menjen már tönkre, mert minden kis probléma elől elmenekülnek.

adequate_cou: bármennyire fáj egyet kell értsek, nem kell kinyalni a seggét...azzal csak rosszabb lesz

[ Szerkesztve ]

(#38008) qantum válasza adequate_cou (#38006) üzenetére


qantum
senior tag

van eset amikor ez, van amikor az jön be amit te mondasz !

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38009) adequate_cou válasza qantum (#38008) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Ja tudom, tapasztaltam. Ezért is viselkedem most már egyféleképpen, ha úgy nem vagyok jó akkor mehet mindenki a maga útjára :)

(#38010) Tim82 válasza orbano (#38000) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezzel a hozzászólással teljesen egyet kell, hogy értsek. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38011) qantum válasza pat86 (#38007) üzenetére


qantum
senior tag

inkább veszekedjen, féltékenykedjen, nyomozgasson, zsaroljon ?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38012) qantum válasza Tim82 (#38010) üzenetére


qantum
senior tag

azért nem teljesen, mert aki sokat eszik a terhesség alatt az veszélyezteti a gyermeket, könnyen kialakulhat cukorbetegség, mind a gyerkőcnél mind az anyucinál !

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38013) pussy_cat válasza Mr.Csizmás (#37976) üzenetére


pussy_cat
tag

Egy kapcsolatban az őszinteség és a nyíltság az alap. Szeretkezés közben is meg kell tanulni levetkőzni a gátlásokat, megérteni a másikat, elfogadni a vágyait, megmutatni a vágyakat, segítséget nyújtani azok megoldásában, hogy az elégedett sóhaly hangja bizsergést keltsen a Férfiban és a Nőben is. Ahogy megérinted, ahogy megérint, ahogy kívánjátok egymást... Ezt az érzést nem szabad az ágyban hagyni, hanem a szürke hétköznapokban is alkalmazni kell.
Kéretlen tanácsom pedig a következő... Nem kell cécózni, egyszerűen csak a valóságot el kell mondani. Amit érzel. Úgy ahogy itt is leírtad! Hiszen ha jól értem szerelemféltő lettél és félted Kedvesed attól a mocsoktól is! Hát mutasd meg, hogy kivel is folytat "ártalmatlan" beszélgetéseket. Kérdezd meg miért kellett valótlant állítania, hiszen az egész nem így alakult volna, ha már az első levelet megmutatja és talán együtt is keresgéltetek volna az illető kiféleségéről. Így is lehet... Ha pedig szabadság vágyás van, akkor ott valahol Neked kell csinálni valamit, találd meg mi az a dolog, ami miatt Ő kis szabadságra vágyik! Valami hiányzik, valami amit Te nem adsz meg neki! Gondlkodj!

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#38014) Tim82 válasza qantum (#38012) üzenetére


Tim82
nagyúr

Sem Lirion, sem orbano hozzászólásában nem erről volt szó.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38015) tildy válasza Lirion (#37969) üzenetére


tildy
nagyúr

Bocs ne haragudj, de a farok szo sokkal kevesbe megalazo, mint a togy.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38016) pussy_cat válasza orbano (#38000) üzenetére


pussy_cat
tag

Abszolút egyet értek!!! Én nem mertem leírni, mert akkor csak egy buta nő lettem volna a szemében! Reméljük megváltozik a fiatalember véleménye a jövőben!
Ja, én hormonálisan nem tudtam sokáig fogyni... Ma már nem is akarok :)) Tök szexi a picipoci :B

qantum: ez nem teljesen igaz! Mértékletesség hidd el minden kismamában van! Több okból is! De van olyan is, hogy egyáltalán nem kívánja az ételt a kismama, még is amit megeszik megmarad kilóban! Jut eszembe, rokonságodban volt már kismama, akivel pár napot eltöltöttél? Van fogalmad milyen is az? Mert úgy látom írkálni azt tudsz veszettűl!

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#38017) #56474624 válasza lezso6 (#37974) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem az ilyenek nem is nekünk szólnak, hanem egyetlen konkrét női személynek, jól tippeltem? :D

(#38018) #56474624 válasza Mr.Csizmás (#37985) üzenetére


#56474624
törölt tag

A "tetszenek a képeim?" szöveget most akkor ki írta, mert most azt írtad, hogy te, vagy mi van? :U :D
Egyébként az a véleményem, hogyha a barátnőd írta, akkor egyértelműen ínyére van a dolog, hogy van valaki, akivel neki most tart a vadászszezon. Talán tényleg a legrosszabb, ha most túlságosan kimutatod mennyire odáig vagy érte. Szerintem csináld azt, amit ő, azt nyilván szabad neked is. :))

[ Szerkesztve ]

(#38019) Mr.Csizmás válasza #56474624 (#38018) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én írtam....és a tag írta rá a választ. (mivel ismerős - sajnos)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38021) elmoraan (r)


elmoraan (r)
aktív tag

...

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#38022) qantum válasza Tim82 (#38014) üzenetére


qantum
senior tag

tehát szerinted semmi összefüggés ?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38023) Tim82 válasza qantum (#38022) üzenetére


Tim82
nagyúr

A terhesség okozta hormonális változások miatti elhízásnak semmi köze nincsen ahhoz az elhízáshoz, amit a túlzott mértékű kajálás okoz (terhesség ide vagy oda - mellesleg az utóbbi az, amitől sokkal könnyebben meg lehet szabadulni). Az egyikről nem tehetnek a nők, a másikról igen. A Lirion-orbano féle hozzászólásokban az első esetről volt szó, nem értem, mi a halálért kell a másodikat belekeverni a képbe.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38024) pat86 válasza qantum (#38011) üzenetére


pat86
tag

Ez most hogy jön ide? :F Egyáltalán nem ezt mondtam és még csak nem is sugalltam.

(#38025) qantum válasza pussy_cat (#38016) üzenetére


qantum
senior tag

Van gyerekem tehát teljesen tudom, miről van szó, úgy látszik a te orvosod nem volt elég körültekintő, a terheléses cukor vizsgálaton , pár tizeddel több volt az érték mint az kívánatos lett volna, ezért majdnem a teljes terhesség alatt diétázott a párom, ő is megette volna az asztalt is, még sem tette. A kórházból 1 kg. plusszal jött haza !

Az meg hogy jól érezzük magunkat túlsúlyosan, csak önámítás, a fenét, ez is saját tapasztalat !

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38026) qantum válasza pat86 (#38024) üzenetére


qantum
senior tag

jó kissé sarkítottam , de érted nem :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38027) qantum válasza Tim82 (#38023) üzenetére


qantum
senior tag

tehát szerinted hormonok miatt híznak el nem a kaja miatt ?
persze bizonyára a megváltozott anyagcsere is szerepet játszik, de hogy többet is esznek az biztos !

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38028) pat86 válasza qantum (#38026) üzenetére


pat86
tag

KISSÉ?? nem így fogalmaznék :U

Az, hogy ne meneküljenek el a probléma elől...nem azt jelenti, hogy veszekedéssel, féltékenykedéssel és nyomozgatással kell elintézni...mert az nem segít.
Félre érthettél :F

(#38029) Tim82 válasza qantum (#38027) üzenetére


Tim82
nagyúr

Értelmezve olvasd, amit írok, légy szíves.

Szerintem a kaja miatti túlsúly könnyen leadható, a hormonális változások okozta nem, ezért az utóbbiról nem tehetnek (és amíg bele nem keverted az előbbit, addig bizony az utóbbiról volt szó).

Olyan remek általánosításokba nem bocsátkozom, hogy a terhes nők úgy általában melyik oknak köszönhetően híznak el.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#38030) qantum válasza pat86 (#38028) üzenetére


qantum
senior tag

és a seggnyalás ? kissé :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38031) qantum válasza Tim82 (#38029) üzenetére


qantum
senior tag

" Ha szül két gyermeket és megnő a feneke, menjen el és dolgozza le. Ha szülés előtt hajlandó volt tenni azért... " - én ezt úgy értelmeztem, hogy a terhesség alatt lettek a + kg-ok, itt lehet az elcsúszás ha van :) de szerintem a témát zárjuk le , kicsit már túl van ragozva :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38032) pussy_cat válasza qantum (#38025) üzenetére


pussy_cat
tag

Akkor sem értem, hogy ha van Kedvesed és van gyermeked és tudod mi mivel jár, miért fogalmazol így... Kis odafigyeléssel bizony minden megoldható!
Mellesleg a Párod igen szerencsés testalkatú lehet, azt hiszem sokan irígykedünk most! :)

Más, naná, hogy többet eszik egy kismama, sőt néha zabálási rohamok lesznek úrrá rajta... azért még is csak, növekszik benne valami kis csoda :K

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#38033) pat86 válasza qantum (#38030) üzenetére


pat86
tag

Erősnek érzed a kifejezést? ;]

De ezt tapasztaltam, ha megadsz mindent, minden úgy van ahogy ő akarja (kinyalod a seggét, nem szó szerint :DDD az más tészta) akkor nem csak magadat tiprod meg, hanem már neki sem fogsz kelleni. Nem tudom miért, de így van. Nem az...megbecsülne, értékelne, óvná a kincsét :P ...neeem, elszáll az agya, vagy elhagy vagy semmit sem nyújtva kihasználja továbbra is a helyzetet.
Onnantól kezdve nem vagy kihívás, nem tudsz újat nyújtani neki vagy valami ilyesmi is közrejátszik benne.

na persze nem általánosítás akar lenni, csak személyes tapasztalatom

(#38034) qantum válasza pussy_cat (#38032) üzenetére


qantum
senior tag

" én bizony 15 kg-ot híztam egy év alatt... de ugyan úgy szeretnek, mint előtte... " ezt nem te írtad ? de örülök, ha sikerült leadni !!! :)

a párom - nem alkat , akarat ! :)

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38035) qantum válasza pat86 (#38033) üzenetére


qantum
senior tag

igen ezt embere válogatja , melyik a jó megoldás, talán mindkettőt ki kell próbálnia !
egyébként én azt gondolom szeretetből sosem elég, ebből indulok ki :)

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38036) pussy_cat válasza qantum (#38034) üzenetére


pussy_cat
tag

Mindig is nádszálkisasszony voltam. Aztán egy betegség miatt felszedtem 15kg-ot pik-pak... Egy ideig keményen dolgoztam, hogy visszanyerjem régi alakomat és most sem zabálok hanyat-homlok, mint a betegség előtt. Ez biza itt maradt... Igazából nem bánom, legalább van mit nézni a tükörben és tettszik is :) De ettől nem lettem sem kevesebb, sem több, így értettem... :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#38037) qantum válasza pussy_cat (#38036) üzenetére


qantum
senior tag

értem :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38038) Napfénysüti válasza Lirion (#37968) üzenetére

Ehhez én is csak gratulálni tudok. :(((

Més que un club!

(#38039) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Nem gyakran szoktam ide írni, de most kezdek kiakadni... :W :W :W

Van egy párom akivel most hétvégén lesz egy éve, hogy összekeveredtünk szépen és jól alakulnak a dolgok semmi eget rengető gond. Csak most volt vizsgaidőszak és ez egy kicsit stresszesebbre alakult mind2nknek. Ez is egy dolog kevesebbet láttuk egymást, de átvészeltük. Most viszont a kedves anyuka kezdi bemondani (kb 1 hónapja) az unalmast: Hogy a lánya sosincs otthon (jelzem szinte egész nap otthon van csak ő dolgozik és este amikor minden normális fiatal elmegy otthonról ő is elmegy vagyis menne), így elmaradnak a nálunk alvások pl mert nem lehet anyú méges lesz...
Magyarázat:
Anyúval mi barátők is vagyunk és most nehezen dolgozza fel azt, hogy nekem komolyabb kapcsolatom van és nem vagyunk együtt annyit mint régen. Meg kell beszélnünk (egy hete beszélik) és majd LASSAN hozzá szoktatom.
A f@szt ez egy baromság, 2-3x össze kell veszni vele, megmutatni hogy már az időmet azzal töltöm akivel akarom, és meglátja hogy felnőtt a 20 éves lánya és nem vele, hanem a férjével kéne beszélgetnie mert öregkorukra ők maradnak egymásnak...
Nah mind1 a lényeg, hogy ebből nagyon elegem van és ha ez még sokáig tart akkor én leszek az aki véget vet ennek, mert ez kissé óvodás dolog nem egy 14-16 éves csitrivel kezdtem, ott még megérteném...

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#38040) pussy_cat válasza MZsoltee (#38039) üzenetére


pussy_cat
tag

Na igen, az élet fintora... Most akkor ki nevel kit?
Szerintem beszéljetek ketten anyuval... bár számomra nagyon furcsa a párod hozzáállása... ennek egészségesen nem így kellene működni. Minden lány hanyagolja a barátnőjét, ha szerelmes és minden barátnő megérti ezt...

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#38041) pat86 válasza pussy_cat (#38040) üzenetére


pat86
tag

Na jó, de nyilván a saját anyjával ez azért más, mint sima barátnővel.
Ez a szülők részéről is szemétség, hogy ezt+ezt nem csinálhatod mert mérges leszek.

Ebben sajna még én is benne vagyok egy kicsit... :((( majd jön a duma, hogy én tartalak el addig blabla - aztán ez a helyzet nagyon el tud ám durvulni...végül jön az, hogy szerencsétlen fruska nem tud majd ketté szakadni (ha nem elég ügyes és okos csak ő fogja megszívni ezt a helyzetet, de vele senki nem lesz megértő).

(#38042) MZsoltee válasza pussy_cat (#38040) üzenetére


MZsoltee
veterán

Igen sztem sem normális ez és egyetértek veled, szóval nem tudom mi tévő legyek, de hogy sokáig nem várok arra, hogy anyunak jó legyen az biztos...

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#38043) pussy_cat válasza pat86 (#38041) üzenetére


pussy_cat
tag

Igen, igen, éppen ezért kell a fiatalembernek és a kisasszonynak ketten leülni a szülőkkel, hogy komolyan gondolják egymással és nagyon szeretnék, ha több időt tölthetnének együtt, szeretnének együtt is aludni időnként. Nem kell senkire rátámadni, mindez egy kellemes családi beszélgetés keretén belül megoldható. Anyuka elgondolkodik, a fiatalok pedig nem fognak bújkálni egy-egy lopott csókért. Innen már szépen lassan el lehet indulni...

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#38044) MZsoltee válasza pussy_cat (#38043) üzenetére


MZsoltee
veterán

Könyörgöm, de nem 20 évesen. Ha nála ez nem így működik akkor lehet meg kell válnunk egymástól. Ne haragudjatok, de ez az egész azért gáz. Az anyukát mindaddig nem zavarta a dolog, amíg nem vette észre hogy ez komolyabb lehet majd a későbbiekben és nem marad mellette a kislánya. 20 éves kettő éve van a fősuliból utána meg valszeg lelép. Nah és ő egyedül marad otthon, mert van egy férje akivel nem tud sehova elmenni mert nincs közös érdeklődései körük illetve egy fia aki bezárkózott és igazából nem beszélnek egymással. Szóval kétségbe esett, a lánya meg hagyja magát, vagy nem értem... Nekem meg már nincs energiám meg egy hónapig (2 hónapja ez megy), arra várni hogy lesz időnk módunk egymásra. Meg a későbbiekben mi lesz, nem azt mondom hogy le kell szarni a szülőket, de nem szabad ezt hagyni... Meg kell érteni hogy már nem kislány...

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#38045) pussy_cat válasza MZsoltee (#38044) üzenetére


pussy_cat
tag

Akkor először igazán komolyan beszélgess el a pároddal! Mit is akar Ő tetőlled és azt hogyan is képzeli el, illetve Te mit szeretnél, mert ahogy olvasom a sorokat eléggé kiábrándult vagy már... Lehet ebből még valami? Ha úgy érzed igen, akkor lépj a tettek mezejére! Vagy hagyd az egészet a csudába...
Megkérdezhetem Te mennyi idős vagy?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#38046) qantum válasza MZsoltee (#38044) üzenetére


qantum
senior tag

itt a lényeg, anyuka már most fél hogy egyedül lesz, persze ez az ő problémája
én is csatlakozom az előttem szólókhoz, le kell ülni kicsit elbeszélgetni
egyszer majd te is leszel szülő, éld bele magad :)
az önállóság anyagi önállóságot is jelent, ami ugyebár még most nincs !

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38047) MZsoltee válasza pussy_cat (#38045) üzenetére


MZsoltee
veterán

Semmi gond nincs akkor amikor együtt vagyunk akkor van gond amikor nem vagyunk együtt...
ezer egy dolgot csinál ő is (fősuli jogsi zenekar és ősztől elvileg még egy levelező) meg én is (egyetem munka és egy baráti kör amire kell szentelni), szóval amúgy is van dolgunk. De tényleg el kell gondolkodnunk azon, hogy beleférünk-e egymás életébe így, mert ennek így nem sok értelme van. És igen kezdek kiábrándulni, mert úgy érzem minden hülyeség fontosabb mint én, értem én hogy kell az embernek képezni magát meg a családdal a kapcsolatot tartani, de azért heti két alkalom max három (19:00- másnap reggel 7-8ig) nál én többre vágyom. Lehet nekem nagyok az igényeim de ez van. Jah és 23 éves vagyok.

qantum: Az anyagi önállósággal buta dolog zsarolni a gyereket, kell fejlődnie szellemi (iskola egytem stb) és érzelmi szinten is. A végső cél ugye az lenne hogy mind érzelmileg mint anyagilag relatíve lábra kell állni és a saját utat követni.

A kiábrándultság meg tényleg kezd előjönni belőlem, mert ha befejezem a sulit akkor nekem olyan munkám lesz amivel nem feltétlen fogok Pécsen maradni, ekkor még a páromnak lesz hátra egy év a suliból. Szóval kissé a végét látom a dolognak főleg hogy a szülei is így állnak a dologhoz, meg ugye ősszel el akar kezdeni még egy levelező sulit is. Úgy gondolom, hogy ez így halálra van ítélve. Lehet tovább kéne lépnem mert ez nem az amit én keresek. Tökéletesen jól érzem magamat vele amikor együtt vagyok szeretem minden hülyeségét, de nekem ennyi együttlét kevés.

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#38048) #56474624 válasza lezso6 (#38020) üzenetére


#56474624
törölt tag

pótcselekvések :P

akartál mondani is valamit esetleg a brácsás leányzóval kapcsolatban, vagy már egy másik van terítéken? :D

(#38049) #56474624 válasza Mr.Csizmás (#38019) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ja jó. Hát amíg csak a srác csorgatja a nyálát a barátnőd után, addig jó. Elnézve a barátnőd reakcióit, lehet rosszabb, ha előhozod ezt a témát, féltékenykedsz (ha meg akar csalni, ezzel tuti nem akadályozod meg). Inkább vedd fel a kapcsolatot régi lány haverokkal, barátokkal, sőt talán még az sem baj, ha nem lány. Csak picit jobban érzékeltesd, milyen jól megvagy nélküle is. Ezek sajnos kellenek egy kapcsolatba, a világ legjobb párosa sem lehet sülve-főve együtt, külön-külön is élniük kell normálisan, nem jó az, ha mindig egymáson "élősködnek". ;)

(#38050) #56474624 válasza pussy_cat (#38013) üzenetére


#56474624
törölt tag

Egy kapcsolatban az őszinteség és a nyíltság az alap.

Plusz a bizalom. Együtt elolvassuk a párom levelezését, milyen dolog már ez? Mert valaki kapcsolatban van, még lehet magánszférája, amit illik tiszteletben tartani. Ez az erőltetett elszámoltatás a félelemből fakad, nem bízunk meg a másikban. Pedig ha ezt tennénk eleinte valamennyire vakon, később talán maga beszélne ezekről a dolgokról, maga mutatná meg a levelezését... Nem egyszerű tartani egy arany középutat, hogy ne is szarjuk le a másikat, meg ne is akarjunk túlságosan behatolni a magánterületére, de legalább érdemes törekedni rá szerintem.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.