Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47001) Apollyon válasza Stalker-2572 (#47000) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Bukta.
Haverom a buszmegállóban szedte fel a nőjét, három hónapja együtt vannak, pedig kb úgy állt a dolgokhoz ahogy te.
Egyszer meg a nyugatinál a vonatpályaudvar előtt leszólítottam egy nagyon csinos szórólapos lányt, volt egy randi, de gyökszi volt úgyhogy nem lett belőle semmi.

Aztán egyszer szintén a nyugatiban voltam, vártam valakire és egy csajbanda lefényképezett egy nem gyenge optikás géppel. Odamentem és megkérdeztem micsinálnak majd a képpel, mondták semmit, a barátnőjének tetszem megadja a számát, persze pont megjött a valaki akire vártam, az épp aktuális barátnőm, úgyhogy a fényképesből sem lett semmi. Pedig azok se voltak rondák. Nah szal nem lehetetlen ez a dolog.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#47002) Kassadin válasza Stalker-2572 (#47000) üzenetére


Kassadin
addikt

Nagyon negatívan állsz ehhez a dologhoz. :P

(#47003) Lirion válasza Stalker-2572 (#47000) üzenetére


Lirion
addikt

Szedtem össze csajt már vonaton és utcán is, de többnyire buliban csajoztam és sok embert ismerek, akik szintén szedtek fel csajokat utcáról. Még videom is van róla..:D

Te kijelented tényként, hogy utcán természetellenes az ismerkedés. Én meg kijelentem, hogy éppoly természetes, mint ismerettségi körben. Akkor most játszunk ovisat, hogy bibi nekem van igazam?

Az megint más, ha neked nem fekszik, mert nem tudsz utcán ismerkedni, de a saját tapasztalataidat nem kéne tényként kezelni.

[ Szerkesztve ]

(#47004) #56474624 válasza orbano (#46998) üzenetére


#56474624
törölt tag

A lényeg nem ez, hogy dacból, vagy nem dacból, hanem szerintem továbbra is azon van a hangsúly, és arra akar kilukadni a kollléga, hogy vannak elegen, akik úgy ismerték meg a "nagy szerelmüket", hogy ez olyan helyen történt, ahol fokozatosan ismerhették meg, és így alakult ki valami. Tehát most nehogymár az legyen, hogy a végén még ettől zárkózunk el (mert az már előtte való "megfigyelés" "hivatalosan"), ami végülis általában a teljesen megszokott ismerkedési forma. :)

Én erre mondtam régebben is, hogy sokan nem gyártanak ebből le külön programot, egyszerűen "abból élnek", ami a környezetükben ismerősökön, barátokon keresztül, suli, munkahely, vagy mondjuk valami tanfolyam, stb. útján fellelhető, utcától meg ódzkodnak. Persze ehhez is nyíltnak kell lenni valamennyire, de jól meg lehet ebből is élni.
Tegyük hozzá, amit Iscariah mondott, hogy sokan eleve idegenkednek az utcán őket leszólítós emberektől. Az ő fejében az jár, mi a "csapda", mikor húzol elő egy képeslapot, vagy mikor akarod megtéríteni, stb. , emiatt eleve elég esélyes, hogy nem fog barátságos arcot mutatni. Ehhez az utcán leszólításhoz mindenképp kell valami jó ürügy, keresel valami utcát, helyet/hivatalt, ez és az a busz hol közlekedik, stb. Ebben általában segítőkészek az emberek, ha nincsenek épp leszarom hangulatban, és nem merül fel pl. hogy hitgyülis vagy.
Aztán sokan csajoznak kutyasétáltatással (akinek van) is, meg vannak, akik tüzet kérnek a cigijükhöz. :D

(#47005) elmoraan (r)


elmoraan (r)
aktív tag

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#47006) Lirion válasza #56474624 (#47004) üzenetére


Lirion
addikt

Érdekes, hogy én ilyen gagyi ürügyek nélkül is remekül meg tudtam nyitni a csajokat és ritkán gondoltak hitgyülisnek vagy zavartak el.

Él a fejedben egy kép az utcai csajozásról, ami messze nem fedi a valóságot és amivel csak rossz tapasztalataid lennének. Nem is csoda így, hogy negatívan állsz a dologhoz, de ha már rutinot/tapasztalatod nincs, legalább fogadd el, hogy lehet azt sikeresen, élvezetesen és jól is csinálni.

(#47007) #56474624 válasza Stalker-2572 (#47000) üzenetére


#56474624
törölt tag

Felesleges ezen rugózni, nem fogsz utcán ismerkedni, és kész. :D Aki meg akarja, csinálja. Van rá esély, mert végülis aki mellett kikötök (nem úgymond "utcalány" :DDD ), akár az is szembejöhetne az utcán, bár nincs kizárva az sem általában, hogy 5 perc alatt semmi érdemlegeset nem találnál benne, mert teszem azt zárkózott típus.

(#47008) #56474624 válasza Lirion (#47006) üzenetére


#56474624
törölt tag

Mondj már el egy ilyen szituációt akkor pontosan. :R

Amit hozzátennék még, hogy az sem mindegy, mikor csinálod. Az az érzésem, nem hétfő reggel kerekedsz fel. :) De pl. este nyíltabbak szoktak lenni az emberek, barátságosabbak. Persze lehet csak az alkohol, egyéb tudatmódosító szer hatása miatt. :))

[ Szerkesztve ]

(#47009) Stalker-2572 válasza Kassadin (#47002) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Leszarom, addig gyúrok amíg minden nő engem akar felszedni. (nem izomra értem elsősorban) :P

All Black...

(#47010) Ijk válasza Lirion (#47003) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egyik ismerősöm is az utcáról szedett fel csajokat, csak azok fizetősek voltak;] Nem is értettem a gusztusát.

Én nem járok bulizni, mert erre kurva szarok vannak. Ahova járunk bárba meg elég nehéz ügy, mert a csajok társaságban vannak és azért oda még nehezebb berobbanni.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#47011) Stalker-2572 válasza Stalker-2572 (#47009) üzenetére


Stalker-2572
addikt

tessék kiváló taktika :DDD

All Black...

(#47012) Stalker-2572 válasza Ijk (#47010) üzenetére


Stalker-2572
addikt

el se hiszem, hogy kifogásokkal jössz ;] ez nem Rád vall ;]

zenés helyen lehet a legjobban ismerkedni, ott nem érzem magam pofátlannak :DDD

All Black...

(#47013) orbano válasza Stalker-2572 (#47000) üzenetére


orbano
félisten

ismerkedni kell nem csajozni. itt cseszi el minden pupák... egyébként meg leírhatod többszö nyugodtan, akkor sem lesz igazad, akármennyire is azt hiszed és próbálsz minket hülyének nézni.
ha pedig fingod sincsen, hogy hogyan lehet egy félmondatot úgy nekiszegezni a melletted utazónak, hogy nem rázza ki tőle a hideg, akkor jobb is, ha elmész remetének :)

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#47014) Ijk válasza Stalker-2572 (#47012) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tényleg nem szeretek bulizni. Ez itt nem Pest tele egyetemistákkal, a 18-24 év között alig van valami, akik itt maradtak azok többsége meg 20 évesen lebabázott és megházasodott. Tehát vannak a pénteki bulik 16 évesekkel, és a szombatiak 28 évesekkel. A zene szar, néha a cigók is megjelennek, de egyébként is a társaság nagy része vállalhatatlan (és nem vagyok válogatós).

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#47015) orbano válasza Ijk (#47014) üzenetére


orbano
félisten

őőőő, kecsó közelében lakik egy ismim, 2 faluval odébb. nem fakadnék sírva, ha száműznének oda :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#47016) Ijk válasza orbano (#47015) üzenetére


Ijk
nagyúr

Melyik falu?;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#47017) Stalker-2572 válasza Ijk (#47014) üzenetére


Stalker-2572
addikt

ezt aláírom, Kecsó ilyen :DDD jipsy land

All Black...

(#47018) Stalker-2572 válasza orbano (#47013) üzenetére


Stalker-2572
addikt

nem lehet mindenki ilyen jópofi :DDD

All Black...

(#47019) Ijk válasza Stalker-2572 (#47017) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nincs gond, csak mondom hogy a szórakozóhelyek egy rakás fos.
Húú a Caribe, na az az igazi parasztdiszkó:DDD

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#47020) Stalker-2572 válasza Ijk (#47019) üzenetére


Stalker-2572
addikt

arról beszélek én is... Caribivel az élen, bár szinte tényleg bármelyiket lehetne mondani

All Black...

(#47021) Lirion válasza Ijk (#47014) üzenetére


Lirion
addikt

A da vinci-ben voltál már? Nekem bnőmmel bejött az a hely. Meg most nyílik vmi új is a belvárosban, pont most hétvégén lesz a nyitóbuli a megasztáros vagy xfaktoros nikolász takáccsal...

(#47022) Ijk válasza Lirion (#47021) üzenetére


Ijk
nagyúr

da-vinciben is voltam, az nem volt olyan rossz, bár azt hozzá kell tenni hogy sakál részeg voltam akkor:DDD
Amúgy itt mindenki járt Kecsón, vagy mi?:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#47023) #56474624 válasza orbano (#47013) üzenetére


#56474624
törölt tag

ha pedig fingod sincsen, hogy hogyan lehet egy félmondatot úgy nekiszegezni a melletted utazónak, hogy nem rázza ki tőle a hideg, akkor jobb is, ha elmész remetének

Ez új, hogy már kommunikációs zseninek kell lenni, hogy ne maradj egyedül. :DDD

(#47024) Stalker-2572 válasza Ijk (#47022) üzenetére


Stalker-2572
addikt

korkülömbség se sok köztünk, hajaj, melyik ismerősöm lehetsz? ;]

All Black...

(#47025) proof88


proof88
addikt

mijaza Kecsó? :U

(#47026) Kassadin válasza Stalker-2572 (#47009) üzenetére


Kassadin
addikt

Már reménykedtem hogy te is bodizol itt rajtunk kívül, de nem... :( :O

(#47027) orbano válasza #56474624 (#47023) üzenetére


orbano
félisten

ha Neked kommunikációs zseniség az, hogy ne írtózzanak tőled az emberek, ha megszólalsz, akkor már értem miért vagy visszahúzódó típus ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#47028) orbano válasza Ijk (#47016) üzenetére


orbano
félisten

nemjuteszembemajdmekkérdem :)
egyébként én a helyedben átjánrék szegedre valahogy...

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#47029) Stalker-2572 válasza Kassadin (#47026) üzenetére


Stalker-2572
addikt

heti 2 úszás, 1 kondi, több nem kell, sőt :P

All Black...

(#47030) #56474624 válasza orbano (#47013) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ha már Lirion őrzi a titkát, írj már legalább te le egy ilyen szituációt. :)

Tényleg érdekel, hogyan lehet nem "béna kifogással", nem jehovistaként, nem dohányosként, stb. olyan benyomást kelteni, mint aki nem csajozni akar, hanem csak ismerkedni.

ha Neked kommunikációs zseniség az, hogy ne írtózzanak tőled az emberek, ha megszólalsz, akkor már értem miért vagy visszahúzódó típus

Bocs, akkor félreértelmeztem ezt a mondatot. :B

[ Szerkesztve ]

(#47031) Stalker-2572 válasza proof88 (#47025) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Kecskemét city ;)

jehovistaként LOL !! :DDD kezembe veszek egy bibliát úgy hátha páran meghallgatnak :B :C

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#47032) orbano válasza proof88 (#47025) üzenetére


orbano
félisten

Kecskemét

A vér nem válik VAZZE!™

(#47033) Lirion válasza #56474624 (#47008) üzenetére


Lirion
addikt

Arra gondolsz, hogy hogyan szólítanék le egy csajt az utcán?

(#47034) Stalker-2572 válasza Lirion (#47033) üzenetére


Stalker-2572
addikt

feltételes mód nélkül, múlt időben :DDD

All Black...

(#47035) #56474624 válasza Lirion (#47033) üzenetére


#56474624
törölt tag

Arra hát (megtörtént eset is lehet), ha a leírt kritériumokkal tudod, az még jobb. :)

(#47036) Kassadin válasza Stalker-2572 (#47029) üzenetére


Kassadin
addikt

Szóval ilyen fitneszpatkány vagy? :DDD ;]

(#47037) Lirion válasza Ijk (#47022) üzenetére


Lirion
addikt

Bnőm kméti, szal én gyakran megfordulok arrafelé. :P

(#47038) Stalker-2572 válasza Kassadin (#47036) üzenetére


Stalker-2572
addikt

:K

All Black...

(#47039) Stalker-2572 válasza Lirion (#47037) üzenetére


Stalker-2572
addikt

távkapcsolat?

All Black...

(#47040) Ijk válasza Stalker-2572 (#47039) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lehet hogy valamelyik volt nőddel jár;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#47041) Stalker-2572 válasza Ijk (#47040) üzenetére


Stalker-2572
addikt

ezt már elsütöttem privátban :P

All Black...

(#47042) #56474624 válasza Ijk (#47014) üzenetére


#56474624
törölt tag

Látom, kifogásokból kifogyhatatlan vagy te is. :P

(#47043) Jojo5 válasza Ijk (#47016) üzenetére


Jojo5
őstag

Ha már kecsó és falu akkor Ballószög... van onnan 2 csajszi ismerősöm ők caribe-ba járnak tudtommal, de az is gondolom a "fiatalság" helye... :U
amúgy orbanonak van igaza szeged az kb. a menyország nők terén... voltunk lenn minden söröző vagy bulihely telis tele fiatal csajszikkal... :))

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#47044) Stalker-2572 válasza Jojo5 (#47043) üzenetére


Stalker-2572
addikt

kezdem egyre szarabbul érezni magam :DDD

All Black...

(#47045) Lirion válasza #56474624 (#47035) üzenetére


Lirion
addikt

Van egy vonatos sztorim.
Délután utaztam haza vonattal, az útról tudni kell, hogy 3 órás. A 2. megállónál felszállt egy csaj és mellém szólt a helyjegye. Én át akartam aludni az utat és ekkor már kb. fél álomban voltam, a táskáját nem akarta felrakni, ami kicsit zavarta a lábamnál a helyet, úgyhogy felraktam neki, aztán bevágtam a szunyát. Kb. másfél óra múlva ébredtem fel, még kómásan bambultam kicsit ki az ablakon, aztán kimentem wc-re. Hozzám hasonlóan a csajnak is be volt dugva a füle, csak ő rádiózott. WC-ről jövet vissza, mikor ültem be (én ültem az ablak mellett) mutattam neki, hogy a fülest vegye ki, aztán mondtam, hogy "Dumáljunk!". Erre kicsit furán nézett, úgyhogy folytattam azzal, h két órája szinkronban hallgatunk zenét, biztos van más közös is bennünk, így aztán elkezdtünk beszélgetni, eleinte sablonos ismerkedős szöveggel, ki hova valósi, mit csinál meg ilyenek. Aztán bemutatkozás, kézfogás és 3 puszi, kezét nem engedtem el, hanem a kézfogása alapján kicsit elemeztem a személyiségét. Utána kicsit szerepjátékoztunk (megszerveztük a köv héten startoló marsi expedíciónkat), játszottam kicsit a kezével is. Beszéltünk kicsit a kapcsolatokról, közben sokszor megérintettem (hétköznapi érintések, semmi szexuális) és egy játékkal, amiben be kellett csuknia a szemét, megcsókoltam. Kicsit később pedig már önszántából nyitott szemmel is ment a csók. Néhány perc múlva fater telefonált, hogy mikor ér be a vonat, mivel ő jött értem az állomásra. Akkor vettük csak észre, hogy alig 10 percre vagyunk a végállomástól (szerencsére a csaj is ott szállt le, ahol én:) ), hamar eltelt az a röpke 1 óra, miután megszólítottam. Viszont így, ha már telefon a kézben volt, odaadtam neki, hogy írja be a számát, ezt gond nélkül megtette, dumáltunk még, aztán az állomáson ő ment jobbra, én balra, elköszöntünk és go home.

Másik sztori burger kingben zajlott, ez szerencsé(d)re megvan részletesebben is:), mondjuk ez rövidebb is és a csók is elmarad..:) Hozzá kell tennem, hogy itt a csaj fiatal és rutintalan volt, gyakorlatilag könnyű préda.
Mentem kajáért, kikértem a menüt, de várni kellett rá pár percet. Mögöttem állt két elég jó csaj, az egyik alacsonyabb nálam, a másik magasabb. Pultos srác kiabált egyet, hogy lehet menni kérni, de a csajoknak ez nem tűnt fel, úgyhogy hátraszóltam nekik, hogy kérjenek, én már csak a kajára várok. Kiderült, hogy csak az alacsonyabb akart vmi sütit vagy fagyit vagy mit kérni, de már úgy állt be a pulthoz, hogy a vállunk összeért. Utána szedett elő étkezési utalványokat a táskájából és mikor a táskáját félrerakta, oldalba bökött és mondta, hogy bocs. (a bnője amúgy vagy egy méterrel mögöttünk állt)
én: semmi gond, de máshogy is lehet ám ismerkedni
csaj: kissé elpirulva, mosolyogva néz
én: mondjuk kezdheted úgy, hogy "szia"
csaj: szia
én: aztán lehet úgy folytatni, hogy aranyos lánynak tűnsz, barátságos vagy?
csaj: nevet - persze, az vagyok
én: klassz, ezért kapsz egy pontot, még kettőt összeszedsz és elkérem a számod mit érdemes még tudni rólad?
csaj: szép vagyok, okos és nagyon tudok szeretni
én: ezek jó tulajdonságok, már 1,5 pontnál jársz
csaj: miért csak annyi? az előbb 1 pontot kaptam a barátságosra, most meg felet a 3-ra?? - közben nevetett
én: a barátságosra és a bátorra kaptad, mivel meg mertél szólítani
kb. ekkor vettem elő a telefont, ekkor már csávó pakolta be a szendvicsemet a zsákba
én: hm nekem indulnom kéne lassan, ha nem akarom, hogy kihűljön a kajám, de úgy látom, van benned vmi különleges, amit ki akarok deríteni. írd be magad, hogy fel hívhassalak - telefont odaadtam a csajnak
A csaj ellenkezett egy kicsit, de ignoráltam, mert közben a pultos srác is kérdezte tőlem, hogy a colát is tegye-e zsákba vagy elviszem kézben, így meg végül a csaj mégis beírta magát, aztán megkaptam a kaját, még bemutatkoztam, 3 puszi és mentem.

Van még persze sok más, de csak ez a kettő van "dokumentálva", szóval a többit max emlékezetből tudnám leírni, de az meg már elég szegényes lenne.

(#47046) Csemike válasza Lirion (#47045) üzenetére


Csemike
csendes tag

Életszerű. :DDD :R
Nálam a szokásos "sziabocsineharagudj, mennyi az idő"-vel indítottak páran vagy nemes egyszerűséggel "merre laksz".

(#47047) #56474624 válasza Lirion (#47045) üzenetére


#56474624
törölt tag

Kösz, hogy beírtad. :R

Bár ez elég egyértelmű csajozás, nem? :))

(#47046) Csemike:

Azzal indítanak, hogy "Merre laksz?"? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47048) Csemike válasza #56474624 (#47047) üzenetére


Csemike
csendes tag

Volt rá példa. :F Najó, volt előtte egy szia is.

(#47049) Apollyon válasza Csemike (#47048) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azér gondolom még mindig jobb ez a "fél-természetesség" mint valami halálgáz csajozós duma ;b

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#47050) Csemike válasza Apollyon (#47049) üzenetére


Csemike
csendes tag

Hát, igen, bájos. :) De azért utcán leszólításból ritkán lesz akármi. :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.