Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29551) cherilady válasza Louro (#29545) üzenetére


cherilady
tag

Azé azt is vedd figyelembe h nem minden nő talál magának normális partnert.
Vhogy a mai emberek nehezebben ismerkednek sztem vagy nem is tudom. De nehezebb párt találni. Nem minden nő karrierista, és nem minden nő gyerekes.
Csak 1xrűen nem találták még meg az igazit :)

Majd ha te 30 vhány éves leszel és még nincs senkid akkor majd a képedbe vágom h biztos mekkora egy karrierista vagy :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29552) fordfairlane válasza tibi666 (#29549) üzenetére


fordfairlane
veterán

Elmennél egy Modern Talking klubba, ha később kezdődne a buli? :) Még erős narkotikumok hatása alatt sem bírnám elviselni. Bár ki tudja, értek már meglepetések a különféle cuccokkal kapcsolatban. :))

x gon' give it to ya

(#29553) cherilady válasza tibi666 (#29549) üzenetére


cherilady
tag

Tini diszkó :DDD
Ekkor kezdődik mert csak este 9ig engedik mert utánna jönnek a Depecse Módosok 10kor :(((
De amúgy nagyon jó buli szokott lenni. 30-40 év körüli emberkék járnak inkább oda de a 20on évesek is előfordulnak mint pl én :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29554) cherilady válasza fordfairlane (#29552) üzenetére


cherilady
tag

Vki erre vki arra jár. Én idejárok csak bulizni...

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29555) hejesírásó válasza cherilady (#29518) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ez már a második csapat akinek a koncertjére elmész, és én meg elolvasva olyan fejet vágok mint aki egy raklap citromot benyalt ecettel leöntve.

az egyének közötti eltérések gyönörködtetnek. :C

(#29556) cherilady válasza hejesírásó (#29555) üzenetére


cherilady
tag

Jól van na most mért kell cikizni! Kár volt megkérdezzem :(((
Én ezt szeretem gondoltam hátha van még vki aki ezta stílust szereti, ezé nem kell fikázni :(((

Amúgy ez nem koncert hanem klub.

[ Szerkesztve ]

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29557) zoltanz válasza cherilady (#29554) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nekem semmi bajom vele. Jobb mint a cigányzene. :) Janis Joplin emlékzenekar koncertjére lehet elnézek egyszer.

Mörszédesz Benz. :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29558) hejesírásó válasza Rica (#29538) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ttől én is félek. a jelenlegi munkámban maradva ha összejövök vkivel, annak az élete nem lesz leányálom. :(((

nagyon sokan futnak bele ebbe a késbe, nagy kár. az ember annyira szeretne adni, és pont azzal nem ad meg mindent.

(#29559) cherilady válasza zoltanz (#29557) üzenetére


cherilady
tag

:) :R

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29560) hejesírásó válasza tibi666 (#29549) üzenetére


hejesírásó
senior tag

dolgozó emberek bulija, akik nem tehetik meg h másnap nem mennek be első két előadásra.

;]

voltam fősulis most meg dolgozom, ezért azonnal átlátom miért jó h 5 kor kezdődik. :R

cheri: nem bántásból mondtam, ne értsél félre. :K :)

[ Szerkesztve ]

(#29561) fordfairlane válasza hejesírásó (#29558) üzenetére


fordfairlane
veterán

az ember annyira szeretne adni, és pont azzal nem ad meg mindent.

Csak tudnám, miért érzem hamisnak ezt az önfeláldozásos indokot...ez a férj sokat dolgozik, kvázi "feláldozza magát", a feleség el van hanyagolva dolog akkora klisé, mint a Makó Jeruzsálem távolság :) - szinte minden filmben el van lőve, amiben megcsalás is szerepel.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#29562) Rica válasza fordfairlane (#29547) üzenetére


Rica
senior tag

Ha adott egy probléma, sztem inkább az az önáltatás, ha nem foglalkozol vele. Ez egy sokkal komolyabb helyzet annál (egy 5 tagú család sorsáról van szó, ahol a két kisebbik gyerek még csak 10 és 12), minthogy ne kelljen törekedni a lehető legkevésbé rossz megoldásra. Ez most az. A szabály is ezt a célt szolgálja.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29563) Louro válasza cherilady (#29551) üzenetére


Louro
őstag

Az vagyok, és???? :DDD Amúgy tudom, hogy nem csak ez a kétféle nő van ;) :)

tiby666: 5-kor a vének kezdenek, hogy hazaérjenek a 9 órási gyógyszerekre és azt aztkövető szundira :) Na jó, nem viccelek. Ez inkább klub, semmint buli. Táncos klub :) Én így fogom fel.

Mess with the best / Die like the rest

(#29564) cherilady válasza hejesírásó (#29560) üzenetére


cherilady
tag

Okés ;)

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29565) cherilady válasza Louro (#29563) üzenetére


cherilady
tag

Tudtam!!! Tudtam!!!!
Tudom mit kérj karácsonyra a kollégáidtól... :DDD

Nah.. méghogy vének...várjá fiacskám majd megkoppantoma fejed a járókeretemmel :DDD
Ez már inkább egy családi összejövetel me mindneki ismer mindenkit és jól elcsacsorászunk és jót táncolunk. AMúgy én az éjszakázós bulikat nem is birom szal nekem ez tökéletes :DDD

[ Szerkesztve ]

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29566) fordfairlane válasza Rica (#29562) üzenetére


fordfairlane
veterán

Azt értem, hogy foglalkoztok a dologgal, csak én ezt nem tartom megoldásnak. Véletlenül sem kell mentegetőznöd, nem erkölcsi vagy vallási megfontolásból, csupán maga a tény, hogy egymás elől rejtegetni kell a nyitottság, khm, gyümölcsét, ez nekem olyan alapvető probléma, amit nem tudnék kezelni, de attól tartok, sokan mások sem. Elképzelni sem tudom, hogy ez évekig működhet anélkül, hogy feszültséget szüljön.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#29567) Louro válasza cherilady (#29565) üzenetére


Louro
őstag

Nem kérek én ezektől semmit sem. Elég, amit benn kapok (csupa pletyka-pletyka-pletyka). :/

Ha meg a te fejeddel gondolkodok, akkor nem kérek Piroskát, aki 20/5 IQ-júúúú:)

Mess with the best / Die like the rest

(#29568) cherilady válasza Louro (#29567) üzenetére


cherilady
tag

Én most minőőguminőőőőre gondoltam :DDD

Anbaransu na Kiss wo kawashite Ai ni chikazuke yo Kimi no namida mo kanashii uso mo Boku no kokoro ni nemure

(#29569) hejesírásó válasza fordfairlane (#29561) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ha dolgozol keményen szellemi munkát 10 órában, esetleg még gyakran is mész külföldre->se sexuálisan sem mint értelmes odafigyelő, kellemes beszédpartner-társ nem tudsz "kielégíteni" egy nőt.

lehet klisé. igen, de nagyon is elképzelhető.

MINDEN kihagyott hsz elolvasva! jeeee. nevezek a hétvégén egy maratoni futásra olyan kemény vagyok!

na a télapós történetem és hétvégém tündérkémmel:

Tehát télapó sapkában
vörös feszülős alsóban
szerszám körül vörös masnival leptem meg első este páromat

reakció: nagy pirulás, nagy kacagás, nagyon tetszett neki! egy volt a baj, túlságosan is tetszett neki, és amikor "barátkoztunk" volna, akkor végig elröhögte magát, mert h olyan édes vagyok, meg olyan jól áll. hát köszi.
valahányszor ránézett a sapka pompomjára arcon fröcsögött úgy nevetett szegény :)
30 percig vártam. az már nekem is sok volt.
aztán ráadtam a télapó sapkát és látványosan durcázva kimentem mosogatni!
igen, mosogatni. azért mosogatni, mert ennél látványosabb durcázós, hagyjuk ma a sexet dolgot már nem tudtam volna csinálni.

meg is lett a hatása.

aznap este nagyon jó volt. bár nyoma azért volt a két hét vágyakozásnak :B ez van ha az ember nem tart távkapcsolatban szeretőt. :))

de utána már ment mint a karikacsapás. aztán egész hétvégén is. nagyon jó volt vele, nagyon szeretem, nagyon hisztis kis dög. :)
igaz egyszer volt amikor már a sokadik után mondtam egy ilyet:
-Ennyi után nem fog magától állni, ilyenkor már igényel egy kis szeretetet. na ez után megint egy fél óra kacagás, mert h én ezt olyan aranyosan és ártatlanu mondtam, h ott helyben kellett neki az inzulin olyan édes voltam. tök jó h ilyen aranyos pasi vagyok, csak épp a röhögés miatt veszítek időt, olyan ritkán látom....de ha a másik oldalról nézem, ő jót kacarászik és az nagyon fontos, pláne hogy ennyi baja van. :)

na röviden ennyi.

(#29571) hejesírásó válasza lezso6 (#29570) üzenetére


hejesírásó
senior tag

szőrös a lába? :P

(#29572) Louro válasza cherilady (#29568) üzenetére


Louro
őstag

Nekem nem minőőőőguminőőőő (Happy Gang :P Emlékszek én :P ) kell, hanem egy olyan, aki nyugodt,....Na jó, nem megyek itt felsorolásba.Nyitott szemmel járok a nagyvilágban, majd csak jön egy szép "vágott szemű", aki úúúúúgy elcsavarja a fejem, hogy a csillagot lehoznám az égről neki

Mess with the best / Die like the rest

(#29573) fordfairlane válasza hejesírásó (#29569) üzenetére


fordfairlane
veterán

ha dolgozol keményen szellemi munkát 10 órában, esetleg még gyakran is mész külföldre->se sexuálisan sem mint értelmes odafigyelő, kellemes beszédpartner-társ nem tudsz "kielégíteni" egy nőt.
lehet klisé. igen, de nagyon is elképzelhető.

Na de ki kényszerít téged, hogy olyan állapotba hozd magad, hogy ne tudj kielégíteni egy nőt szellemileg? Az, hogy anyagilag akarsz neki megadni mindent? De hát ha egyszer nem az a vágya, akkor miért az anyagiakra koncentrál az a valaki? Ha valóban az önfeláldozás motivál erre, akkor talán először magát a partnert kéne meginterjúvolni, mégis milyen minőségben áldozd fel magad érte, nem? Nekem legalábbis ez volna logikus.

Nekem egyszerűbb válaszom van erre a jelenségre: Szerintem ez önáltalás, az ilyen látszólagos önfeláldozások mögött valójában az önzés van, az anyagiak hajszolása, ennyi.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#29574) tibi666 válasza fordfairlane (#29552) üzenetére


tibi666
senior tag

teljesen kizártnak tartom, hogy elmennék.

(#29575) hejesírásó válasza fordfairlane (#29573) üzenetére


hejesírásó
senior tag

én azzal kezdtem most amikor összejöttel jelenlegi párommal h milyen életminőségben szeretne élni, és ennek rendeltem\rendelem alá a munkám\jövőm kialakítását.
egy perccel sem akarok ugyanis többet munkával tölteni, mint ami elég az anyagias oldalról nézett boldogsághoz.

ez tudatosan az imént leírt problémát iktatja ki, DE erre sokan nem képesek. se ezt megkérdezni, se oszintén válaszolni rá és ez nem az ő hibájuk, alapvetően ezt nem teszik meg az emberek, sztem vhol ez a normális, mármint h ebbe a hibába bizony belefutnak.

[ Szerkesztve ]

(#29576) Rica válasza fordfairlane (#29566) üzenetére


Rica
senior tag

Konkrét eset alapján arról van szó, hogy a másik "gyümölcsét" látni személyesen, vagy a neten, fényképen, akárhogy, újabb pofon a másiknak (különösen, ha az szebb, gazdagabb, fiatalabb, stb.). A feszültségben igazad van, ez a felállás is mindig egyoldalú lesz valamelyik irányban, de melyik kapcsolat nem az?

A magam részéről zárom a témát, mert zavar, hogy senki sem látja át azt (és reggel erre próbáltam utalni az életkorom kapcsán), hogy mennyivel álságosabb a másikat titokban és hazugságban csalni (már pedig előbb utóbb minden házasságban van félrelépés), a problémákat nem megfogalmazni saját magunkban és a másikkal csúsztatás nélkül megbeszélni.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29577) Louro válasza lezso6 (#29570) üzenetére


Louro
őstag

Elég leírni, nem kell megmutatni :)

hejesírásó: Örülj annak, ha nevet. Az jele annak, hogy élvezi a társaságod. Az igaz, hogy a "barátkozástól" veszi el az időt, de hát nem szólhat az egész találkozás csak arról. De az a bedurcizós rész nagyon nagy lehetett :)

fordfairlane: Azért az is önámítás, hogy a pénz nem számít. Mindenkinek fontos a pénz, mert abból tudunk kedveskedni. És ha nincs pénz, egy kedves szó még nem minden, ha más meg tud venni neki egy csokor virágot. Ilyenkor szoktam mondani, hogy képzeld el a helyzetet: van pénzed, könnyebben válogathatsz a nők között és a választottadnak szinte mindent megadhatsz. Szegény vagy: nagyon kevés nő áll szóba veled, hiába vagy "intellektuellllll", van egy külső ami szerintem abszolúte igaz: Külső megfog, belső megtart.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29579) hejesírásó válasza Rica (#29576) üzenetére


hejesírásó
senior tag

én átlátom az előnyeit, és véleményem szerint ha okosak vagytok ez mukodhet.

nem ítélem el, és nem tartom képmutatásnak. :R

váá elolvastam minden hsz-t tökre örülök neki, de hogy az on-topicban ezt nem fogom megtenni az is biztos ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#29580) fordfairlane válasza Rica (#29576) üzenetére


fordfairlane
veterán

Talán csak a fantáziám nem elég gazdag, vagy a tapasztalatom és emberismeretem nem elég sokrétű, de ha azt mondom, hogy én nem ismerek olyan nőt, akit ne zavarna egy ilyen, akkor egyáltalán nem túlzok, és itt a hangsúly a megcsaláson van, nem azon, hogy bevallva vagy bevallás nélkül történik. Mindenféle minősítgetés nélkül: Szerintem ez a nyitott házasság dolog egyet old meg, mégpedig, hogy nem kell annyira titkolózni, viszont szül más problémákat. Összességében a idő elteltével ugyanolyan feszültségforrás lehet belőle, mint a titkos megcsalásokból. De én is lezárom a dolgot, megértem, kényelmetlen vagy kényes téma. Mégegyszer: Nem moralizálok, praktikus okokból nem tartom jó módszenek, bár az tény, hogyha megromlik egy házasság, akkor már csak rossz megoldások vannak, ezek közül kell választani.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#29581) fordfairlane válasza Louro (#29577) üzenetére


fordfairlane
veterán

Azért az is önámítás, hogy a pénz nem számít.

Elsősorban az önfeláldozás szemszögből való megközelítést tartom önámításnak, ezt az "érted gürcölök" indokot, ami ilyenkor általában előkerül (konkrétan most nem Rica sütötte el ezt a frázist), szerintem az ilyen jelenség mögött más van. Kihűlt kapcsolat, vagy önzés, de nem önfeláldozás. Esetleg valami nagyon erős bizonyítási vágy...

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#29582) elmoraan (r) válasza Rica (#29538) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Értem. Kösz.

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#29583) tibi666 válasza lezso6 (#29578) üzenetére


tibi666
senior tag

na, mondjad már...

(#29584) Louro válasza fordfairlane (#29580) üzenetére


Louro
őstag

Egyik exem, amikor megházasodott a nyáron. Férjének még ő javasolta (persze férje bevállalta, mert vakon szerette), hogy éljenek nyitott házasságban. Nő esküvő utáni napon máris félrekacsintott. Persze azóta is együtt vannak, de válás folyamatban a férj hisztissége miatt. Csak annyi, hogy a férj egyszer se nézett más háza tájára. Bezzeg a nő....Szóval van olyan nő, aki szinte erre vágyik. Még Rica párja előtt ismertem azt a nőt, szóval nem a védelme érdekében írom!

tibi666: olyan, mint egy showman. Addig húzza az idegeket, ahol már majdnem banoljuk, aztán megfogja írni, hogy mi is történt, mit is látott :)

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29585) fordfairlane válasza Louro (#29584) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ez még nem jelenti azt, hogy a nő ne lett volna féltékeny, ha a férj hazaállít egy szőke cicababával az oldalán nyitott házasság jeligére. Még ott is rivalizálnak egymással és féltékenykednek egymásra a nők, ahol ez gyakorlatilag a rendszer sajátja, gondolok itt a többnejűséget támogató kultúrákat. A megcsalás (és a visszautasítás) egyben értékítélet is: a másik jobb nálad valamiben. Az ebből következő negatív érzést borzasztó nehéz leküzdeni.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#29586) hejesírásó válasza Louro (#29584) üzenetére


hejesírásó
senior tag

de gondolom nem a galvanizálás után mondta ezt el a pasinak :B

fordfairlane: csak ha kevés az egód. ;)

[ Szerkesztve ]

(#29587) Louro válasza fordfairlane (#29585) üzenetére


Louro
őstag

Gondolom ők se hazavitték alkalmi szeretőiket.

Mess with the best / Die like the rest

(#29588) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

Egyszer amikor albitársat kerestem hívott olyan jelentkező aki pont ilyen céllal keresett lakást, ahová csak barátkozni hozta volna a jelentkezőket. kettesbe, hármasba, stb. még azt is mondta h ha szeretnék csatlakozhatom, mert iwiw-alapján helyes gyereknek látszom. :Y

én azt hittem bevállalós vagyok, de azért ezután megittam egy zöldteát.

[ Szerkesztve ]

(#29589) fordfairlane válasza Louro (#29587) üzenetére


fordfairlane
veterán

Már csak az a kérdés, hogy ha eleve nem akart hű lenni a nő, akkor miért akart feleség lenni? :F Nyilván nem a hűségeskü miatt.

x gon' give it to ya

(#29590) Louro válasza hejesírásó (#29588) üzenetére


Louro
őstag

:C

Látom te is olyan vagy, mint én: "...de azért ezután megittam egy zöldteát...."

Engem is csaltak már swingerclub-ba, nem csak egyszer, de valahogy nem mertem eddig egyszer se bevállalni.

Mess with the best / Die like the rest

(#29591) akos3 válasza lezso6 (#29578) üzenetére


akos3
addikt

a hónalja? :O

(#29592) Louro válasza akos3 (#29591) üzenetére


Louro
őstag

Szerintem az orra (lehet kilogott egy világosbőrű nőnek az orrából a fekete dús orrszőrzet :D).....amennyire sokkolt állapotban lehet az írása alapján.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#29593) dudika10 válasza Louro (#29592) üzenetére


dudika10
veterán

mod: mégsem, ez már elég durva lett volna. :B

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#29594) hejesírásó válasza Louro (#29590) üzenetére


hejesírásó
senior tag

megnéznék egy ilyet, de egyrészt van párom, másrészt OK a swingeresdi ha nincs párom és nem a lakásomban van. de hogy a lakásomban van, azzal akivel egy fedél alatt lakom, és akkor amikor esetleg nekem nincs kedvem épp hozzá, na az a zöld-teás.

maga a swingeresdi nálam beleférne ha nem lenne párom.

(#29596) dudika10 válasza lezso6 (#29595) üzenetére


dudika10
veterán

Én durvábbra gondoltam. Ami nem jellemző a lányokra. ;]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#29597) Rica válasza fordfairlane (#29580) üzenetére


Rica
senior tag

Sztem valamit félreértettél. Nálunk a páromnak sokkal nagyobb mozgástere van, és sokkal inkább szól az egész történet róla. (Az önfeláldozós rész pedig igaz. A semmiből építettem fel kibaszott kemény munkával egy komplett birodalmat a családomnak (tehát nem magamnak), és ami itt a legfontosabb, nem szeretet és törődés helyett. Nem gondolom, hogy ezzel kompenzálnék bármit is, egyszerűen csak ettől érzem magam fasza csávónak.) Remélem nem gondolja senki, hogy egy szép napon kétszer szájba vágtam az asszonyt, hogy mostantól én ugyan nem hazudok, de végigsorjázom a kolléganőket, cserébe maradhatsz a házamban. Amit pedig egyszerűen nem értek, hogy a gyerekek hogyan keverednek bele a nyitott házasságba, amit frame24 próbált a maga egyszerű módján megfogalmazni, csak nem sikerült szegénynek.
Na szóval: akit érdekelnek egy tökéletesnek induló házasság buktatói, vagy egy part mentén sodródó, de még menthetőé, azzal priviben szívesen megosztom a saját tapasztalataimat. Eredetileg is csak ennyi lett volna a szándékom.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#29598) tibi666 válasza lezso6 (#29595) üzenetére


tibi666
senior tag

jaa, tehát besértődtél, mert nem te kellesz neki. :R

(#29599) Louro válasza lezso6 (#29595) üzenetére


Louro
őstag

Én személyesen is ismerek olyan top nőt, aki tényleg "hű"-kategória, de mégis egy félig-meddig hajléktalankinézetűért van oda.

Mess with the best / Die like the rest

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.