Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30851) zoltanz válasza orbano (#30850) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Dalai lámával aggyunktus úr, úgy érti? :) Vagy valami küzdősportot elkezdeni, keleti harcművészet pl, vagy birkózás is jó.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30852) orbano válasza zoltanz (#30851) üzenetére


orbano
félisten

akár a dalaival is. a kudősport sem rossz ötlet, ha másért nem, azért hogy garantáltan fáradt legyen estére :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#30853) zso73 válasza #56474624 (#30847) üzenetére


zso73
veterán

Nem kényelmetlen a dolog. Én élvezem, hogy talpraesett, és okos. Met van sok olyan dolog, amit én tudok megcsinálni jól. Vagy az én tudásom kell hozzá. Így talán egál.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30854) Leeza válasza tibi666 (#30848) üzenetére


Leeza
tag

Uhh, Tibi, ez már nem egyszerű... Karácsony van, ilyenkor különösen szörnyű ilyeneket olvasni... :(

Mindenesetre ezeket a gondolatokat felejtsd el, más megoldást kell találnod! Tényleg nem hülyeség egy beszélgetés egy szakemberrel, de a vége úgyis az lesz, hogy Neked egyedül kell kijönnöd ebből. Az alvászavarral kapcsolatban tudom miről beszélsz, én sem vagyok egy jó alvó, sokszor aludtam már el én is xanax-szal, de hamar ájöttem, hogy hosszútávon egyáltalán nem segít... Max. annyit, hogy kikapcsol egy rövid időre (tényleg rövidre) és másnap nem esem össze munka közben... És képzeld, ha a kedvesemmel alszom, mintha kicseréltek volna, igazából vele tudom kipihenni magam a többi szar éjszaka után. Nekem már jellegű problémáim voltak/vannak, de hasonlóan reagálom le, mint Te. Szóval egyetértek az előttem szólóval, nagyon kellene Neked egy társ, csakhogy ez egy ördögi kör, mert míg ilyen feszült és genge vagy, nehéz lesz megtalálnod és nem elriasztanod a túlzott ragaszkodással.

Bízom benne, hogy javul majd a helyzet. Egyszer már olyan jól összeszedted magad, az nem lehet, hogy csak átmenetileg!

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#30855) tibi666 válasza Leeza (#30854) üzenetére


tibi666
senior tag

ez van, tűrni kell, ha ezt a sorsot szabták nekem, akkor nem tehetek mást, csak jó pofát vágok mellé.

(#30856) proof88 válasza tibi666 (#30855) üzenetére


proof88
addikt

vagy menj el Orsihoz, hmm?

(#30857) IreN!CuS válasza tibi666 (#30855) üzenetére


IreN!CuS
őstag

tűrni lehet egy ideig de az nem jó "senkinek" főleg nem neked.Inkább próbálj meg tenni ellene hát ha...ha meg nem legalább megpróbáltad.

Boldog karácsonyt mindenkinek

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30858) tibi666 válasza proof88 (#30856) üzenetére


tibi666
senior tag

úgy se tud ezen segíteni, nekem környezet és társaságváltozásra lenne szükségem, az meg jelenleg nem kivitelezhető.

(#30859) zso73 válasza tibi666 (#30848) üzenetére


zso73
veterán

Semmit nem oldassz meg, ha elfutsz a problémáid elől! Hogy ez Francia ország, vagy a halál nem jelent semmit!! Nézz szembe velük, és azon agyalj, hogyan lehet megoldani. A gyógyszer is tompít, és rontja a megoldási esélyeidet.
Én a helyedben keresnék egy terapeutát, minél sürgősebben.

Leeza:Miért kellen neki egy társ? Amit maga nem tud megoldani, azt más sem fogja megoldani!
Azért, mert lesz valakivel dugni, attól még nem oldódik meg a problémája. Met valaki mellett tud felkelni az csak azt bizonyítja, hogy selejtesen is jó valakinek.............. ÖNBECSAPÁS!!
Felkapaszkodik rajta lelkileg, kiszívja az energiáit.....Utána mi lesz? Szakítás? :U

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30860) Csakénvagyok válasza orbano (#30850) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

tényleg, Orsi? Nem látni mostanában a PH!n

(#30861) SimS válasza Csakénvagyok (#30860) üzenetére


SimS
senior tag

Dolgozik és igyekszik magát utolérni :)

p.s.: vagyis 2-3 napja még így volt, tudtommal - de azért jól van

mod: Kellemes karácsonyi ünnepeket nektek!

SimS

[ Szerkesztve ]

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#30862) #56474624 válasza tibi666 (#30855) üzenetére


#56474624
törölt tag

Én maximálisan hiszek benne, hogy minden előre meg van írva, ugyanakkor ha a sorsra bízzuk magunkat ezen filozófia mentén, az egyenlő a mindentleszarok felfogással. Az embernek tennie kell a dolgát, boldogulnia kell. Társ nélkül is akár. Az első lépés szerintem megbékélni saját magaddal. Ehhez önelemzés kell, minél jobb önismeretet kell szerezni (mbti, enneagram is szóba jöhet, bár ezek sem olyan jó személyiségmodellek, de kezdetnek, hogy a kérdésekre válaszolva elgondolkozol magadról, szerintem jó, és ami leírást kapsz, azért nem áll oly messze a valóságtól, mintha mondjuk a horoszkópodat olvasnád, vagy a tenyeredből jósolnának :) ), fel kell fedezni a saját értékeidet. Meg kell tanulni szeretni saját magad. A környezetváltozás csak időleges eredményeket hozhat (ha hoz). Önmagaddal kell megbékélned valamennyire (annyira, ami már az egészséges lelkületű embert jelenti)!

(#30863) Leeza válasza zso73 (#30859) üzenetére


Leeza
tag

Én nem azt mondtam, hogy azért kell neki egy társ, hogy felkapaszkodjon a hátán!
Egy társ segíthetne abban, hogy megtalálja a helyét, és ez nem csak úgy működhet, ha elszívja az energiáit... Baromság. Amúgy meg: miért lenne ő selejtes?! Miről beszélsz? Kicsit magába van zuhanva, és ezen az sem segít, hogy nem tud kikapcsolni, pihenni, de ez nem jelenti azt, hogy ő kevesebb lenne bárki másnál. Max. több törődést, odafigyelést igényel, de ez egy kapcsolatban abszolút természetes. Legalábbis az enyémben az.

[ Szerkesztve ]

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#30864) bandus válasza tibi666 (#30848) üzenetére


bandus
veterán

akkor el kell, hogy szomorítsalak, mert a legjobb nő már foglalt :P

viszont a franciaországi kiruccanás tuti jót tenne, ha meg szeretsz síelni, akkor főleg.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30865) Lengyi válasza tibi666 (#30855) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Ha már sorsról beszélünk, nincs helye az életedben. :U

(#30866) dudika10 válasza bandus (#30864) üzenetére


dudika10
veterán

Mit is csinálsz Te a barátnőmmel? Na várj csak... ;]

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#30867) zso73 válasza Leeza (#30863) üzenetére


zso73
veterán

"Egy társ segíthetne abban, hogy megtalálja a helyét, és ez nem csak úgy működhet, ha elszívja az energiáit... Baromság."

Te tudnál neki segíteni? Mit mondanál neki jótanácssot? Csak szakember tud segíteni az ilyen esetekben.............

"Kicsit magába van zuhanva, és ezen az sem segít, hogy nem tud kikapcsolni, pihenni, de ez nem jelenti azt, hogy ő kevesebb lenne bárki másnál."

Én nem mondtam ,hogy kevesebb lenne. Én azt mondtam, hogy valami baj van, amin az én véleményem szerint szakember tud csak segíteni. Hha valaki meg akarja magát ölni, mert problémája van, akkor ott nagy baj van!! (szvsz) És ezt NEM tudja megoldani 5 társ sem!!
A valamilyen függésben (drog,alkohol,játék,társ) szenvedő emberek gyakran igazolják egy társsal, hogy nem vagyok én olyan rossz, mert van társam így is selejtesen is. És ezt én, mint volt függő írom, és magamról. De attól még beteg voltam. Attól nem oldódott meg a problémám, hogy volt ki mellett felkelni. Tűrték egy darabig a kockaságomat, de bizony ráment a házasságom. De legalább is jó sokat tett hozzá a tönkremeneteléhez.

A több törődés...........Betalált? :U
Egy sérült ember nem tudja viszonozni a több törődést, így billen a mérleg. Egy idő után teherré válik a dolog. És az önzetlenség ellenére is gáz lesz........
Ha megoldja a problémáit, akkor tényleg TÁRS-ként tud a kapcsolatban részt venni.
Ha valaki sérült, akkor ugyanolyan társat fog magához találni (vonzani). Ami senkinrk nem jó. Ha meggyógyítja magát, akkor nem lesznek egyformák, szakítanak.
Ha nem gyógyul meg, akkor meg vak vezet világtalant......................

A sérült nálam nem pejoratív!! Egy átmeneti állapot.

Amúgy meg :Akinek nem inge............. De az is érdekes, hogy te magyarázod meg az ő érzéseit.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30868) PazsitZ válasza zso73 (#30867) üzenetére


PazsitZ
addikt

Hha valaki meg akarja magát ölni, mert problémája van, akkor ott nagy baj van!! (szvsz) És ezt NEM tudja megoldani 5 társ sem!!

Magamból kiindulva, néha csak közel kell jutni a dologhoz és jobb esetben rájössz, hogy nincs merszed megtenni :)

- http://pazsitz.hu -

(#30869) frame>24 válasza tibi666 (#30858) üzenetére


frame>24
addikt

Francia idegenlégióba belépjél. Ebben a városban van a kezdő kiképzőbázis.
Biztosan tudsz akkor aludni, és hát ez környezetváltozás is. (érdekes megjegyezni, hogy előkelő helyen állunk a magyar létszámot tekintve

Viccen kívül:
De most semmit nem tudunk (tudok), hogy mi a bajod. Nem ilyen menedzser-betegség ez, hogy túl nagy a felelősség, és akkor magas vérnyomás, szívbaj, meg álmatlanság? - ezek ilynekor jönnek.
Lehet, hogy másféle munka kéne, tetszik egyáltalán neked, amit csinálsz?

meg egyszer azt írod, hogy legjobb nő kell (tehát mégiscsak nőügy), máskor azt, hogy a nő-probléma az egyik kisebb gond csak.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#30870) tibi666 válasza frame>24 (#30869) üzenetére


tibi666
senior tag

nem szeretem amit csinálok, de jól fizet.
vérnyomásom oké, szívemmel nincs gond.

elsősorban a munka miatt van ez az egész, kikészít, de teljesíteni muszáj, ha más tudja csinálni, akkor nekem is kell tudnom...

csak tegnap a nőkről is beszélgettünk a barátaimmal, mikor előkarácsonyoztunk, és ott került szóba ez az adjak lejjebb az igényeimből dolog.

[ Szerkesztve ]

(#30871) frame>24 válasza tibi666 (#30870) üzenetére


frame>24
addikt

Hát akkor itt (is) van a kutya elásva, tessék.

Basszus, minden napnak úgy nekiállni, hogy szar ez...Nem az, mer' most év végén én is úgy voltam, hogy menjünk már haza pihenni. Nekem sok történés volt idén és már nem izgatott annyira az agaróz gélelfó, meg a kompetens sejtek, de azért majd újévtől megy a kihívás. Meg úgy el-lögybölgetünk mi ott, stb.
De hát ha nem is szereted sehogyse...

Hallod, keresed a sok pénzt, hogy aztán ne tudd élvezni, mert szarul vagy... Ez nem jó így.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#30872) Rica válasza tibi666 (#30870) üzenetére


Rica
senior tag

Ha nem hajt túlélési kényszer, akkor hagyd abba, mert megöl. Én kb. 10 évig nyomtam heti 80+ órát, ráment a házasságom, kurva keveset voltam a gyerekeimmel, és most ugyanott tartok, mintha nem csináltam volna semmit, csak elb**tam 10 évet az életemből a semmiért.
A magány nagy ellenség ilyenkor, jó a társ, jó a szex, a haverok, a síelés, bármi, ami elteri a figyelmed. Az alap problémát viszont neked magadnak kell megoldani, és egyetértek azzal, hogy szakember segítségével. Más nem lesz elég objektív, őszinte és jártas a pontos teendőkben.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#30873) zso73 válasza tibi666 (#30870) üzenetére


zso73
veterán

Akkor csak némi szemlélet váltás kell hozzá. Ha szabad tudni, mivel foglalkozol?
Az igények majd akkor lesznek lényegesek, ha ott a nagy Ő. Szerintem azt tudja az ember,hogy mikor van előtte.......... Ilyenkor derül ki, hogy nem is szőke, nem is kék szemű, és nem is xy foglalkozású...... :K

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30874) negyedes válasza PazsitZ (#30868) üzenetére


negyedes
addikt

Vagy csak megkapta a megfelelo figyelmesegi adagot es egy ideig leynugszik.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#30875) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Mondjatok már dicsérő szövegeket! :D

Ill hogy vegyem rá a csajom h többet dicsérjen? :DDD (lenne mit csak nem mondja)

All Black...

(#30876) negyedes válasza Stalker-2572 (#30875) üzenetére


negyedes
addikt

Nem dicser mert olyan dologban vagy jo amit O nem igazan ertekel. Pl mikor hatalmas nagy vigyorral meselem neki, hogy milyen nehez mysql queryt csinaltam cska annyit mond h ugyes vagy es pont ezzel letudta. De ha verset elemzek vagy a szineszetrol beszelek akkor mar nagyon dicser. Mert Ot ez erdekli es ertekeli, hogy engem is erdekel persze ha nem marhasagokat beszelek ossze. :P .

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#30877) tibi666 válasza zso73 (#30873) üzenetére


tibi666
senior tag

a pénzügyi szférában dolgozok.

kellemes karácsonyt mindenkinek!
én szűk családi körben letudtam, jött a jézuska, aztán összebalhéztam a legjobb barátommal, úgyhogy minden fasza.

(#30878) Leeza válasza tibi666 (#30877) üzenetére


Leeza
tag

Basszus, ezt nem hiszem el... :(
Ha ma már nem lehet, holnap feltétlenül rendezd vele a dolgot, nem hiányzik még ez is, hogy nyomasszon...

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#30879) tibi666 válasza Leeza (#30878) üzenetére


tibi666
senior tag

a nagy fenéket fogok én úgy pattogni, ahogy ő akarja még szenteste is.
nincs nekem szükségem rá.

ha akar valamit, majd felhív. illetve felhívni nem fog tudni, ugyanis dec 27ig ki vagyok kapcsolva.

(#30880) zso73 válasza Stalker-2572 (#30875) üzenetére


zso73
veterán

Itt a karácsony, kényeztesd!! Biztos meg fog dícsérni érte. ;)

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30881) tibi666


tibi666
senior tag

mivel az álomnak a legkisebb jele sem jön rám, a xanax ellenére sem, ezért inkább elkezdek dolgozni...

(#30882) tildy válasza tibi666 (#30848) üzenetére


tildy
nagyúr

Mintha exemet hallanám....
Ő sem tudott aludni, én meg ilyenkor mindig féltem, nehogy rájöjjön valami pszichózis , hasonló gondolatai voltak mint neked ...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30883) #56474624 válasza tibi666 (#30881) üzenetére


#56474624
törölt tag

Amit érdemes ilyenkor csinálni saját tapasztalataim szerint, az a könyvolvasás. Eltereli az ember gondolatait a saját problémáiról, és könnyűszerrel el lehet aludni az olvasmány felett. Nekem mindig bejött, még a legrázósabb, legparásabb vizsgák előtt is könnyűszerrel álmodtam szépeket a vizsgatételek felett, anélkül hogy tudtam volna bármit is. :DDD

(#30884) dragonfx válasza tibi666 (#30879) üzenetére


dragonfx
veterán

:C

gondoltam én is erre a kikapcsolásra...néha olyan jó.
örülj hogy csak ugy szimplába nem alszl és nem avgy olyna beteg mint én.

Szegény Timi meg ma jön remélem nem fertőzőm le... :U ...bacis szájjal nem sokat lehet csinálni sehol :)) ;] :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30885) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Érdekes feelingje van karácsony este "végelegesen szakítani" :DDD
Fél napon keresztül,úgy viselkedtem vele,ahogyan ő az elmúlt 2 hétben.Egyből jött a lelki terror,h milyen bunkó vagy.Meg,h én kiszerettem volna békülni,de így már nem stb stb.Meg miért nem értettem meg(tegnap este mondta el h konkrétan miért),h miért kért időt,meg ő most eldöntötte,és nem fogja megváltoztatni a döntését.Meg h megint megsértettem(ő persze egyszer sértett meg:) ) Legjobb talán egyszer írtam neki,h mennyire szarul vagyok alig eszek,alszok ilyesmi,de ilyen "poénos" szóval nem volt célom az h szarul érezze magát,tegnap ezt is megkaptam,h nem volt erre kíváncsi meg nem értem el vele semmit sem(nem mintha szerettem volna bármit is elérni)na mindegy
Meg h ne beszéljünk,csak akkor amikor már túl vagyok rajta,meg ilyenek.Mondom te érzed :) Bár érdekes lesz a holnapi nap elméletileg egy buliba megyünk,de lehet nem megyek el.Hagy egye a fene a fejét :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30886) zoltanz válasza tibi666 (#30877) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én eddig csak egy barátommal vesztem össze, dehát ha az ember nem egyforma mércével méri az embereket sehová nem vezet. Nálunk pénzel akart trükközni, azaz megrövidíteni, ezért rágtam be. :(((

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#30887) tibi666 válasza #56474624 (#30883) üzenetére


tibi666
senior tag

a meló is segített, fél 3 körül sikerült elaludnom.

(#30888) zso73 válasza IreN!CuS (#30885) üzenetére


zso73
veterán

"Bár érdekes lesz a holnapi nap elméletileg egy buliba megyünk,de lehet nem megyek el.Hagy egye a fene a fejét."

Jól kitolsz vele. Egy 10 percet búsul, majd tol valami kis gyorsítót, és végig múlatja az estét. Te meg otthon rágod a küszöböt: Vajon bosszús már? Vajon keres? Vajon kivel? lemenjek?
Szerinted melyikőtök lesz rosszabbul? Szerintem menj el, és érezd jól magad!
Én úgy látom nem engedted el még a lányt. Nyomod a meccseket.............

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#30889) IreN!CuS válasza zso73 (#30888) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Őőőőő persze,h nem engedtem el de nem tudom,nem küzdök már érte."fölösleges".Kérdéses,h megyünk-e.Úgy van eddig lebeszélve h avatar majd utána BSE,de függ kedvtől,többiek állapotától is.(én leszek a sofőr:) ) De elég nagy esély van rá,h elfogunk menni.De vicces este lesz mindenképp :B ;)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30890) #56474624 válasza IreN!CuS (#30889) üzenetére


#56474624
törölt tag

Kérdés, hogy vágysz-e inkább egy mélyebb, erősebb kapcsolatra? Szerintem nem ezzel a lánnyal lesz ilyen kapcsolatod, legalábbis most semmiképp. Túl sok energiátok marad játszadozásokra...

(#30891) IreN!CuS válasza #56474624 (#30890) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Szerintem hangsúlyozom h szerintem vele mindenképp egy erős és mély kapcsolatunk lehetne.Csak el kéne "dobni" a sérelmeket és normálisa "megbeszélni".Ami részemről rendben lenne,kérdés az h ő miképpen gondolkozik.Tegnap aláírom bunkó voltam,de 3 olyan dolgot vett fel,amiből ha úgy nézzük max 1 vonatkozott rá.Többit hülyeségből írtam szinte reflexből.És ezen ment a patária.Ma megpróbálok kiharcolni 1 talit,max nem tudjuk megbeszélni,és akkor "ez van ez dobta a gép".

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#30892) #56474624 válasza IreN!CuS (#30891) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem 10-ből 9 ember ezt gondolja, mikor még nem engedte el a másikat. Aztán ha elengedte ténylegesen, letisztulnak a dolgok, rájön, hogy az Igazi nem is volt igazi. :((

(#30893) Ijk válasza IreN!CuS (#30891) üzenetére


Ijk
nagyúr

Most egymást szívatjátok vagy mi? Egyszer ő bunkózik, máskor meg te? Nagyszerű jövőnek néz elé ez a kapcsolat. Épületes marha vagy, ha nem lépsz ki azonnal. Majd találsz mást, de megmondom őszintén változtatnod kell a hozzáállásodon, mert így nem fog működni. Ha ilyen játszmákat csinálsz, meg bosszúból megsérted annak aztán semmi értelme. Fel kéne nőni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30894) orbano válasza IreN!CuS (#30891) üzenetére


orbano
félisten

lehetne... a nagyanyámnak meg ha farka lenne, ő lenne a nagyapám... :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#30895) tibi666


tibi666
senior tag

na srácok, este borozgattam, nappal meg kerítettem a xanaxnál erősebb cuccot. dupla adagot vettem be, és semmi hatása. ha ez így folytatódik, be fogok kattanni.

(#30896) Tim82 válasza tibi666 (#30895) üzenetére


Tim82
nagyúr

Sürgősen keressél fel egy pszichológust. Szerintem ráadásul addiktológus kell neked.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30897) #56474624 válasza tibi666 (#30895) üzenetére


#56474624
törölt tag

Mikor próbálsz elaludni, akkor mi zajlik le benned? Pörög az agyad, gondolkodsz, tépelődsz valamin? :F

Na mondjuk írom mindezt én, aki még mindig fent van. :DDD De sokáig is aludtam, plusz még napközben is valamennyit. :))

(#30898) dragonfx válasza tibi666 (#30895) üzenetére


dragonfx
veterán

mit cisnálsz megölöd magad..mikor van pénzed mindenre.csalódás fájdalom nőbe eza gond? :U ..kicsit visszaolvastam de nem találtam valami nagy ömlengést.

mi a gond? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30899) Tim82 válasza dragonfx (#30898) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha figyeltél volna, akkor már leesett volna, hogy - főleg - insomniát (gy. k.: kóros álmatlanságot) próbál mindenfajta cuccokkal lenyomni. De mivel nem figyeltél, ezért most tájékoztatlak. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30900) orbano válasza Tim82 (#30899) üzenetére


orbano
félisten

szerintem arra kíváncsi, hogy ennek mi az oka. valószínűleg nem a metrón kapta el... :P

A vér nem válik VAZZE!™

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.